Új privát üzeneted érkezett!

Reginand: Akkor most lassan Te is úgy vagy, ahogyan én. De egyelőre még én vezetek 10+1 terhessel. :) Mivel már egy megszült. Holnap megyünk látogatni. Sajna én is még más babákról látok 4D-s képeket és DVD-ket, és nagyon szar. :(
Helenka, hidd el nekem is összeszorul a szívem, gyomrom, mikor babákat látok. :( Főleg, hogy egyik sem az enyém. 2 közelebbi bnőm picijének is kell örülnöm, mert nem lehetek bunkó, hogy nem érdeklődöm felőlük...
De azért kíváncsi lennék, a helyemben ők hogyan viszonyulnának hozzám. Lehet le sem szarnának, ha nekem lenne már babám a szívem alatt, ők meg elvesztették volna az övükét. Nincs igazság a földön!

Itt mindig megnyugszom egy picit, mert sorstársakkal vagyok körülvéve, és így Ti jobban megértetek, mint bárki más!

Puszika!
 
 


Helenka,
hidd el nekem is osszeszorul , mindenem...

Tiger, nem is tudom, mivel mar egy csomoan terhesek, azokat mar mondtam, vagy epp nem.. Pl a keresztgyerekeknel jon a 3. O akkor lett terhes amikor mar benne voltunk es mar nagyon szamitottam ra :( aztan a bnom sogornoje, allitolag nem is akartak, hiszen a batyjanak ez a valas utani , es nagyon gyorsan jott..na persze..
aztan a kolleganom, aki eppen nem itt el, hanem RO ban, de szoktunk beszelgetni, es kiderult h. szept szul o is, a fenti 3 mind szeptemberre van kiirva..
vegulis aki nem terhes korulottem ok nem is akarnak.. es aki terhes azok kozul nem mindenki akarta..

en csak abban remenykedem h. eljon, de ahogy telik az ido, sokszor mar inkabb vissza is lepnek.. oregek erzem magam ehhez, amugy..
ja, meg hisztek a karmaban? sokszor ugy erzem ez vmifele bunti, vagyis tanulni kell vmit ebbol, es ha megtanultam akkor majd megkapom... meglatjuk...


Én csak azt tudom nektek mondani, hogy amíg a másik babáját/terhességét irigyeltem és lovagoltam a dolgon, hogy nekik miért sikerült nekem meg miért nem, addig nem estem teherbe. Nálam beletelt 3 évbe, amíg beláttam, hogy azért mert nekik van gyerekük, attól még nekem is lesz. Nem függ egyiktől a másik. Hogy miért esik teherbe a sarki kukázó csaj és én miért nem? Én amikor megpróbáltam elterelni a gondolataimat a stimulálásról és az inszemről, akkor sikerült. Na meg nagyon nem szeretem volna lombikozni, féltem az altatástól. Voltak a közeli jövőre terveim gyerekkel és gyerek nélkül. Nem tudom a végén mi segített, de pn hiszek benne, hogy ez is. Próbáljatok hobbit keresni, vagy beíratkozni egy tanfolyamra, amire már régen vágytatok. Persze ha van rá lehetőségetek és pénzetek.



 
 

 
 

Tudom, hogy könnyű ezt mondani így, hogy már van gyerekem, de utólag én ezt így látom. Az ismerős gyerekeket fogjátok fel úgy, hogy gyakorolhattuk rajtuk. És amikor sírós korszakukban vannak, akkor meglátogatjátok őket és haza mehettek. :)



 
 


Abszolút egyetértek Vicky-vel!
Muszáj tudatosítani,hogy az irigység amúgy se igaz,hisz az irigység azt jelenti,hogy AZT szeretnéd,ami a másiké,de Te nem AZT szeretnéd,maximum olyat,de sajátot! :D
Ez csak vágy a gyermekre,és ezt kell átgondolni :)

Az én szememben mások terhessége,sikere inkább ösztönzőleg hatott,úgy éreztem,ha ennyi mindenkinek sikerül,akkor tuti nekünk is összejön!
Ha alig 1-2 embernek sikerülne,azt érezném,hogy szinte "lehetetlen" összehozni,így meg talán már a következő én leszek!!! :D

No,én így gondolkozom :D
Ne gondoljátok,hogy nekem könnyű volt,5 évet vártunk az első igazi kétcsíkos tesztre,de a sikerhez kellett egy hatalmas adag optimizmus :)

ránk visszatérve: nekem meg fog jönni valószínűleg,talán holnapra jön meg.
tudjátok,előző 3 ciklusban a 23. naptól barnáztam,és 27.körül megjött mindig.
Most már a 25. napomon vagyok,kimaradt a barnázás,de ma egy csepp rózsaszínes valami távozott,ami a holnap esedékes menstruációmhoz túl közel van,szóval szerintem arra készül...
Már ez hatalmas eredmény,hogy kimaradt a barnázás!!!! :D

Eszti

Kép
 


a vonalzóm nem teljesen jó,mert egy nappal későbbre számít az első nap,ráadásul eggyel tolódott a későbbi ovuláció miatt :)

Eszti

Kép
 


Sziasztok!

Persze Csajok, én is így gondolkodom, nem irigykedem ez csak természetes irigység, nyugi! :D Az meg kell. Most is baba-látogatóból jövök. Reggel 7-ig dolgoztam, aludtam egy keveset aztán mentünk babanézőbe. Amúgy sem tudok nagyon gondolkodni, mert 12 órázom, így nagyon sok időm a munkával megy. Szabadidőmben meg könyvet olvasok. Csak úgy gondoltuk Helenkával, hogy azért nem könnyű, na! Hazudnánk, ha azt mondanánk igen.

Én most veszem a mintákat, meg a férjem is. :) Amúgy sem voltam soha irigykedő típus, én nagyon tudok örülni más babócáknak, csak úgy ahogy mondjátok, nekünk saját kell! :D De előbb-utóbb mindenkinek össze fog jönni, csak még ezek szerint nincs itt az ideje.
 
 


Reginand: Különben meg majd akkor lesz baba, ha már az ember úgy van vele, hogy feladja. Akkor nem minden gondolatod a körül forog, és pont akkor leszel babás! Velem együtt, remélhetőleg! :D
 
 


Én iszonyúan féltékeny voltam minden babásra. Más ösztönzésként élte meg a meddőségiben a babákat én meg féltékenykedtem. Nem vagyok rá büszke, de azt hiszem ez természetes reakció, mikor nem akar jönni a gyerek.



 
 


no,nekem ma NEM kene,hogy megjojjon :)
emlekeztek,h.az elozo 3 ciklusban 23.naptol mindig elkezdtem barnazni,majd 26.-27.nap korul megjott?

26.napomon vagyok,ma du.-ra jonne meg. barnazas elmaradt,egyelore semmi nem utal ra,hogy megjon, remelem igy is marad :)

kernek imakat e celbol! :)

Eszti

Kép
 


hajrá Eszti! én holnap kezdem a clostilbegyt-et.
:)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Drukkolunk Eszti! :D Aztán mindenképp írj ám, hogy mint alakul! :)
 
 


Eszti, kb. én is így voltam április végén. Nagyon szorítok!

Csilla

KépKép

KépKép
 


Köszi lányok!
Még nem jött meg,de most du. egy kis rózsaszínes valami már távozott...

csináltam kétféle tesztet,de vagy korai,vagy nincs semmi, szerintem max. fantomcsík van rajta.

Ja,amit nem írtam: szétmegy a medencecsontom jobboldalt...
mi a fenétől??

Eszti

Kép
 


Mi hazaértünk a Balatonról. Jó volt, holnap sajnos már meló. :( Nálam még mindig semmi, valamikor tesztelek egyet.



 
 


Hát nem tudom, mitől fájhat Eszti. De milyen az a fantomcsík? A halvány csík is csík. :D
 
 


Sziasztok!
Csuppancs! Azt hiszem lemaradtam a pozi tesztedről. Hatalmas gratula a kis csodababátokhoz! :)

Lányok én hulla fáradt vagyok. De nem a kicsikémtől ám. Ő egy igazi mintagyerek. Eszik-alszik. A 2 nagy... Hát velük van baj bőven. A napirend elég szoros a cukorbetegség miatt,de szerencsére a kisfiam együttműködik. Viszont eszméletlen elevenek a nővérével. Sok időm nincs magamra,ezért nem jövök már olyan gyakran. De szorítok mindenkinek! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Eszti, szurkolok, es nagyon izgi :)

Attol felek most vmi baj van.. sz


Eszti, szurkolok, nagyon izgi :)

En most kicsit aggodom h. vmi nincs rendben: csinaltam LH tesztet, tegnap es ma is. tegnap is eleg eros volt, ma meg erosebb.. ez nem lehet problema?
eddig ilyen nem volt, igaz most eggyel erzekenyebb tesztet vettem..
Sztetek a bromo befolyasolja ?


Tiger: hát a fantomcsík az,amikor a második csík helye látszik,azaz ahol meg KÉNE jelennie,tehát nem rózsaszín,csupán egy "árnyék" :)

mivel némi rózsaszínes cucc távozott ma,azt sejtem,megjön...

eddig még nem jött meg,de holnap délig van "ideje" :D


Reginand: nekem mindig két pozitív napom van,az elsőn már ugyanolyan erős a második csík,mint a kontrollcsík,a második napon meg még annál is erősebb :)
Nekem ezek a napok estek korábban a 15.-16. napokra,most meg 12.-13. :)
Ez nem gond,természetes jelenség!! ;)

Eszti

Kép
 


Halihó!

Tegnap már hazaértünk!

A lánykám pénteken belázasodott, persze mióta itthon vagyunk azóta nincs láza! :S

Pocak jól van! Már látni ahogy mozog! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Eszti,

koszi, remelem ez inkabb jot jelent :) holnap nem tudok tesztelni a szokott idoben mivel f.5 kor erek haza..

Dia, ez igy szokott lenni, de az a jo h ha mar nem lazas:)


Hát igen! :D

Csak hát tegnap, meg ma végre lehetett volna fürdeni a tóba, mert egész héten hideg volt a víz! :S
Csak Velencén a wellness hotelben fürödtünk! :S

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


No,ma reggel is volt egy kis rózsaszínes valami,egyelőre még nem jött meg...
remélem 1-2 nap múlva,amikor természetesen NEM fog megjönni, már látható csík lesz a teszten :)

Eszti

Kép
 


http://www.youtube.com/watch?v=0AHra5zD ... e=youtu.be

Egy kis videó a képekből a nyaralásról

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia,
nagyon aktiv vagy :)


Hajra Eszti :)

Nekem ma mar eleg halvany a tesztem, igy sztem tok felesleges elmennem a dokihoz holnap..


reginand, tüszőkukucskára mennél?
mi is haza értünk, elkezdtem szedni a clostylt és próbálok észnél lenni :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


helenka, igen arra.. de igy most nem tudom mi legyen...
erzem h. tokre felesleges, csak remelem h. volt vmi ott es nem csak egy ures tuszo volt..
ha esetleg nem erik meg megsem, akkor az latszik ugye?


Reginand: lombiknál csak a méretein látszott a tüszőknek,hogy valószínűleg jók,de hogy rejtenek-e petesejtet,az csak a leszíváskor derült ki... :)
Bízz benne,hogy minden hónapban rejt petesejtet,mert általában azért így van :D

Nekem még mindig nem jött meg,ma kétszer is volt pici rózsaszínes váladék,de vér még (?) nem.
Kicsit megfeszítve érzem a hasamat-gyomromat,valószínűleg az izgalom is :)

nincs semmi tünetem egyik irányba se...

Eszti

Kép
 


Csuppansz

De jo :!: :!:
Gratulalok :lol: :lol: :!: :!:

Majd kesobb olvasgatlak titeket, csak ugy elvagyok havazva a 2 gyerekkel :lol: :lol: :!: :!:
Robi baba lassan 8honapos, igaz 5 honaposnak szamit, mivel nagyon koran jott, de mar 7500gramm :lol: :lol: :!: :!:
Viigyorog ezerrel, rengeteget gagyog, ami felette log, probalja megfogni, es persze mindent :lol: :lol: mar hatrol hasra es hasrol hatra is forog :lol: :lol: :!: :!:
minden rendben vele, egeszseges, igy ugye nalunk Hollandiaban 3 honap a gyes, mivel problemasan szuletett, eddig itthon maradhattam, de 16an megyek vissza az oviba dolgozni mint ovoneni :lol: :lol: a robi megy a megorzobe, a virag meg ovodaba :lol: :lol: , persze 4 delelottot kell csak dolgozni, 9tol 12ig a kicsik reggel 8tol 13.00ig vannak megorzobe, es ovodaban :lol: :lol: :!: :!:
Elegge panikrohamos voltam a tortentek utan, plane mikor elottem szakadt le Robi babanak a 3 kozepso ujjai de mostmar kezdek helyrejonni neha meg ez a szar ramjon, de tudom kezelni :lol: :lol: :!: :!:
Minden kismamanak pocaksimi, a tobbieknek pedig drukkolok allandoan :lol: :lol: :!: :!:
akik pedig megszultek, azoknak a puszika a bauciknak :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi: örülök,hogy ilyen jól megy minden :)
Szépen fejlődik Robi is :)

Nekem még mindig nem jött meg,a teszten ma SEMMIT se láttam...
Most (nagy)wc-zéskor pici rózsaszínes valamit megint töröltem...
Nyilván meg fog jönni,csak kérdés,hogy eddig miért nem,és ha van valaKI,akkor miért negatív a teszt?! :roll:

Eszti

Kép
 


Sziasztok


tegnap este jöttünk haza a Balatonról, nagyon jó volt, én szinte minden fürödtem, Zalán is, Odi nem nagyon ment bele a vízbe , csak Siófokon..Tegnap volt a lányom 4. szülinapja, hát nagyon fura, hogy már ekkora.
nekem végre 3 hónap után megjött vasárnap, azért jó, hogy a nyaralás két utolsó napjára jött meg.persze jobban örültem volna egy babának, de ennek is örülök , és ha vége, belehúzunk apával nagyon!
Elolvastalak Titeket, reménykedtem, hogy jó hírt is olvashatok azokról, akik babát szeretnének!
Most egyenlőre ennyi voltam, mosok, pakolok, majd még jövök estefelé reményeim szerint.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Dia: Örülök, hogy ilyen jól telt a nyaralás, nagyon aranyosak vagytok! :) remélem már nem lázas a picid!
Nálam azóta sem semmi. A hőm össze-vissza van.
http://ciklus.hu/images/diagramok/f6ce6 ... 28000_.png
De ma reggel hirtelen kellett felkelnem, és később a hüvelyemben mértem, ahol 37.2 volt a hőm, abból vontam le 0.5 fokot, hogy be tudjam írni a görbére.

Eszti: Hát nem tudom mi újság lehet nálad. Bár nálam is elég furi, hogy most már tényleg mióta nem szedem a gysz-t 33-asak voltak a ciklusaim, most meg 28 napra jött meg, közben a mellem nagyobb, a bimbók fájnak. Az is lehet, hogy csak vmi elkezdődött és a hormonok miatt ilyen a cicim. Drukkolok Neked, reméljük nem jön meg, és tényleg baba van a dologban!

Puszi a Mindenkinek!
 
 


PÉ előtt mindegy mennyit ugrál a hő! Nekem is ugrált előtte és pé után állt be!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Nálam még semmi...
Volt du. két csepp vérszerű valami,de inkább rózsaszínes volt az is.
Kicsit fájdogál az alhasam,szerintem meg fog jönni...

nyitottam egy 2014-es topicot...

Eszti

Kép
 


Ne hogy már átmenjetek oda!!!!!!
Tovább akarok drukkolni nektek!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Itt is vagyunk,nem kizárólagos,csak a topic címe számomra már mindenképp elavult... :( :?
örülök,ha 2014-re még összejön...

Eszti

Kép
 


Eszti, veled vagyok! :)
en is orulok ha 2014 es osszejonne..

voltam dokinal, nem neztunk semmit, mivel mondtam h. sztem elkestunk.. kaptam meg egy adag gyogyszert, aztan ennyi. Mondta h. majd kov. ciklusban menjek elobb, akkor megnezzuk mi a helyzet. Irt meg gyogyit fel. hatha elfogyna addig de remelem mar nem kell.
Aztan a kov. tesztet is akkor csinaljuk majd meg a prolaktinra. utana.. hat nagyoon bizakodom h. erre nem lesz szukseg..

ja meg a parom eredmenye is kellene..


Én ha nem baj a negatív teszt után megyek át a 2014-es fórumba. Még nem csináltam tesztet. A hétvégét még megvárom. Nem érzek semmit.



 
 


Vicky

Hajrá pozitív teszt!

Nekem mindegy hová írunk, nekem itt is jó lenne tovább írni, hiszen eléggé jól "összeszoktunk" itt, babások, várandósok, tervezõk :D .
 
 
 
 
 


Vicky?

Mizujság?
 
 
 
 
 


Teszt már meg van, holnap reggel megcsinálom. Nem hinném, hogy terhes lennék, de ha el akarok menni a dokihoz, akkor meg kell néznem mi újság. Azért hátha, sosem lehet tudni.
 
 


Ma csináltam tesztet reggel, de negatív lett. Nem nagyon számítottam másra, de ha dokihoz akarok menni, akkor kell a teszt. 90 napnál tartok.
 
 


sajnálom! akkor most már kívánom, jöjjön meg minél elõbb!
 
 
 
 
 


Sziasztok!



Hú, sokatírtatok ez alatt a bő 1 hónap alatt míg otthon voltam :)
Nálunk rendben (najó a melegfelvonulás kissé bezavart mert lezárták a templo utcáját :D) lezajlott az esküvő, a buli fergeteges volt, a nászút meg reméljük eredményes, mert pont úgy jött ki hogy ott volt esély :)
Veletek mi újság?


Kép
 
 


Hogy vagytok? 

(Ja Valaki1985 vagyok, csak töröltek az adatbázisból a nagy fejlesztés alatt és újra kellett reggelnem! :S)

Dia
 
 
 
 


Samimi, mar hianyoltunk, elmentunk a masik topicba :)
izgalommal varjuk az eredmenyeidet :D


Samimi én is érdeklődnék bővebb beszámoló iránt :) Dia, jól kiszúrt veled akkor a Rendszer.
Mondjuk egyenlőre én sem tudok telefonról írni, de majd akkor gépről.
A saját dolgaimat meg folytatom a 2014-es oldalon :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: