Új privát üzeneted érkezett!

Lassan elkéne egy tábla a babásokról, nem? Igaz még csak új vagyok, de jó lenne látni, ki hol tart...
(én ehhez béna vagyok)

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Én nem tudom hogy kell, de jó lenne! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Labor:
LH 2,85
FSH 5,8
Prolaktin 16,94
Tesztoszteron (össz.) 0,99

samimi: Az fsh/lh arány igazából akkor jó, ha 1:1-hez az arány. A tsh meg 1 körül, az jó. De a másik sem olyan vészes, kíváncsi leszek az enyémekre. 16-án megyek, de lehet hogy rákérdezek valamikor telefonon.



 
 

 
 

Mára elköszönök, leraktam a gyerekeket, már szunyókálnak, nézem a Real BL meccset :D , úgyhogy lazulok :) .

Jó éjt Mindenkinek!

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Én a bosszút néztem, most meg az életművész megy. Szerintem tök jó műsorok, bár ez utóbbiról megoszlanak a vélemények. Nekem tetszik.



 
 


A Bosszúból nem láttam még egy részt sem, de szimpinek tűnik:).
Viszint mi most nézzük meg a Califorgia-t (akinek bébi kell kötelező :oops: ), és nekem nagyon bejött. eddig még csak 2 évadot néztünk meg...

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok, már 1,5 hete olvasgatlak titeket. Remélem akit babát szeretne, hamar összejön, a babásoknak gratulálok.

Magamról: van egy 2010 júliusában született kisfiam Kirill, aki miután úgy döntöttünk jöhet a baba, ott is termett (e mondatunk után 2 héttel terhes voltam).
Most valószínűleg 5 hetes terhes vagyok. Nyári babát szerettünk volna, de novemberben műtötték a gerincem, így nem vállalhattam az ősszel :(...most is elsőre 2 hét alatt lettem babás. Ma voltam dokinál, hétfőn megyek uh-ra...

Röviden ennyi...

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


mercy: Gratulálok, jó ilyet olvasni, hogy valakinél nincs gond a teherbe eséssel.



 
 


Mercy Gratulálok!

Hát igen! Ritka az ilyen gyors teherbe esés, főleg 2X egymás után! :D

Az Én lányom is 2. hónapra összejött, a tesóért 10 hónapig dolgoztunk.

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Mercy!

Gratulálok én is!

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Mercy! Üdvözöllek téged is! Gratulálok a babához! Eredendően én is győri vagyok,de most Ausztriában élünk. :)

Örülök,hogy ennyien csatlakoznak hozzánk és így felpezsdül kicsit a topik! :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Dia, Mercy, üdv a csapatban! De jó, hogy az utóbbi pár napban többen is csatlakoztatok! :)
Nálunk még mindig semmi nincs. Szurkál a hasam, valamikor holnap-holnapután lesz sztem pé, de Bé meg nincs jól, tök ronda a sebe de a dokihoz nem hajlandó visszamenni, mondván hogy hétfőn úgyis kell mennie varratszedésre... nem tudok vele mit kezdeni, ettől természetesen tök ideg vagyok, pláne hogy ma bejött dolgozni, pedig tényleg nincs jól... olyan keményfejű mint én. :)
Jó, azért nem haldoklik, mert tegnap rám mászott :oops: pedig mióta megműtötték külön alszunk hogy kényelmesen tudjon terpeszkedni (a fekvés sem kényelmes szegénynek, csak az állás, úgy meg jobban húzódik a varrat..)
Egyébként a popójánál műtötték, nem pont a seggét, hanem a felett egy kicsivel kezdték és felfele vízszinteshatalmas vágás van, úgy 15 cm... Nem szép, minden nap én kötözöm ugye, tehát látom...
Nálunk ez a helyzet. Kaptam egy 28 éves gyereket. Még a zokniját is én húzom fel, meg a cipőjét is :)

Kép
 
 


Orsi, elfelejtettem írni, hogy szurkolok, mert ha 7-8 napja volt az ovud, akkor most kezd el kapaszkodni majd :))

Kép
 
 


Samimi


Szegény Te, nincs rosszabb, egy beteg férfinél. Kitartás Nektek! Azért hátha mégis sikerül elkapnod az uradat a napokban:)!

Zuzmi

Tegnap mondtam apának, hogy két naponta kellene szexelnünk egy hónapon keresztül, nézett ám nagyokat :lol: . Ezt egy hétig bírtuk két hete, múlt héten már csak kétszer vettük rá magunkat. De hát mondtam neki, ha terhes leszek úgyis hiánycikk lesz nálunk ez a dolog :? , úgyhogy csak hajrá-hajrá :P .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Hülyeség a 2 naponta szex! :D

Mi próbáltuk, sőt pé körül naponta is, de semmit! 5 hónapig így ment, már a szexbe fáradtunk bele, hogy csak azért csináljuk hogy gyerek legyen!

Aztán anyum februárba kórházba került, abba a hónapban 3X voltunk együtt és láss csodát babás lettem! :D
valaki1985
Budapest
 
 


Lehet hülyeség, de ártani biztos nem árt :lol: !

Majd kiderül.

Nekem is van egy ismerősőm 4 inszem után lett csak meg az 1. babája, a 2. akkor fogant, amikor szerették volna, a 3.-nál meg csak egyszer voltak együtt a hónapban, akkor is "vigyáztak" :P, azaz nem volt tervezett baba, és lám, már nagycsaládos :D .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Egy próbát persze megér! :D

A lányom is úgy jött össze, hogy abba a hónapban 1X voltunk együtt! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Mi ugye december vége óta próbálkozunk és még ott tartunk hogy élvezzük hogy nem kell védekezni (előtte mit meg nem tettünk pl. az egyetem alatt hogy ne legyen baba, pedig enm is olyan egyszerű összehozni), szóval nálunk ez a 2 naponta szex ez nem nagyon jön be... amikor kedvünk szottyan, ez lehet egymás után 3 nap de lehet h kimarad 3 nap :)
Orsi, tegnap addig akrobatikuskodott Bé, hogy neki sikerült engem elkapnia, szóval bár egyre rosszabbul van, azért szerencsére a babaprojektnek nem tesz keresztbe ez a dolog. Bár mikor emgműtötték úgy döntöttünk, hogy most nem ez az elsődleges. Úgyhogy nem leszek csalódott akkor sem, ha nem jön össze a karácsonyi/szilveszteri bébi, mert inkább gyógyuljon az uram (aki unalmában ablakot mosott tegnap, persze csak középen ahol állva elérte, addig ameddig nem kellett gugolnia :))) De legalább az a sáv tiszta lett. Szóval jó dolgom van vele, még betegen is segít :)

Kép
 
 


Sziasztok Újak!!!

Orsi gyönyörű a kis göndörkéd!!! :)

Na, akkor Zuzmi és utánam lesznek még itt 2013-as babások!!! :)
Szuper!

Most már nem vagyok annyira szomorú, tegnap és ma reggel is nagyon aktív volt a kis kukisom! Már ébredés előtt éreztem, hogy ő már felébredt. Most is hullámzik a laptop a pocimon :P

Tényleg felpörgött a topic!

Náluk van táblázat, de nem én csináltam, viszont jó ötlet.
A mi hónapunkban jól bekékült a táblázat, 2x több a fiú, mint a lány, hát ez van :)
Pedig én meg voltam győződve, hogy lány lesz, hát nagy meglepi volt, mikor mondta a doki, hogy FIÚ!!! :)

Amúgy az a 2 naponta sex nem valami jó... tényleg monotonná válik, mondjuk, én tudtam mikor van pém így akkor feküdtünk rá jobban ;)



Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 


Samini


Olyan jókat nevetek, mikor írsz Bé-ről :D .


Bayar

Köszi szépen. Most már nem annyira göndör , de még mindig hullámos a vége. Még nem vágattuk le soha a haját, fenék alá ér már.

Mi is ebben a hónapban húztunk bele igazán, és csak akkor mikor azt hittem peteérésem van, meg amikor tényleg az volt :lol: .

Egyébként egy nődokitól hallottam, hogy aktus után fél órát kell feküdni, nem kell gyertyában állni meg hasonlók, és egy pohár pezsgőt meg kell inni 8) . Egy próbát megér ez is... Én pezsgő nélkül csinálok mindig így.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára orsi777 2013.04.04 14:20-kor.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Örülök ha tetszik, mi is mindig jól szórakozunk :)
Azért írok mindig róla, mert nálunk ugye még gyerek nincs, család, barátok nagyon messze, úgyhogy ami történik az kettőnkel történik. :)

Kép
 
 


Nyugodtan írjál róla, tényleg jó olvasni:).

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi, ezt meg nem is hallottam , marmint a feloras fekvest , de sajnos nem jott ossze a legutobb..:(
na mindegy.

attol tartok osszeszedtem valamit az atjarhatosagi utan.. vmi folyasom lett, es szurkal/gorcsol a hasam..
pedig meg egy het, es nem ilyen szokott lenni. Sztetek menjek vissza emiatt?

Az oraallitast hogy birjatok? en nehezen, alomkoros vagyok azota. Bar regen sem voltam bagoly, de miota reggel is meg sotet van csak botorkalok. Este meg alig varom h. sotet legyen.. Egyik nap mar a kotesemet is felretettem.. JOhetne mar a napsutes :)


Reginand

Mióta van folyásod, mióta és mennyire görcsölgetsz?

Biztos a vizsgálattól van :roll: ?

Nekem peteérésnél van tojásfehérjeszerű "folyásom" , meg egy picit szokott görcsölgetni a hasam, és álmossabb vagyok olyankor.

Óraátállás nem okozott gondot nálunk, a gyerekek is simán átálltak 8) .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Nem PE az tuti, az mar volt mult heten. Akkor megvolt az odavalo folyasom is :) kicsi hasszurka- igy ezzel ezt letudtam :)

Annyira nem akarok megint jarni, most meg ez is..:( es a nap sem sut...


reginand: Én annyira már nem emlékszem, de a kontrasztanyag okozhat ilyet szerintem. Bár ez a hasüregbe ürül, de ugye végig megy a petevezetéken. Na meg a méhszájas fogó is okozhat kisebb sérülést és az meg a szurkálás oka lehet. Ha nem javul, akkor azért menj vissza, nézzen rád a doki. Ne menj így neki a hétvégének szerintem.



 
 


Samimi, mi történt Bé-vel? -erre nem találok választ:)

Ja, hétfőn első UH!!!....úgy várom :)

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Bayar, nem okoskodni akarok, de szerintem inkább ne tedd a hasadra a laptopot. :oops:

Csilla

KépKép

KépKép
 


Reginand

Voltál dokinál?


Bayar

Örülök, hogy már érzed a babócádat :P .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


x.

próbáltam táblát berakni, nem sikerült:(. majd este hazajön a férjem, és megkérdezem, hog tudom felrakni ide.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi, nem mentem el, annyira nem veszes, csak erzem. Nem hiszem h. 2 het utan jonnenek ki a panaszok.
De lehet mar en parazok ra es tulsagosan figyelek. Miutan eljottem a munkahelyrol sokkal jobban ereztem magam :)
Folyas is epp hogy eszreveheto.

Most is erzem h. ott valami "tortenik". Lehet csak visszajottek a mensi elotti gorcseim. Idokozben levaltottam a premenst a Mastodynon cseppekre. Lehet attol van.
Kivancsi leszek h. a mensi vajon gorcsos lesz e vagy sem.. Mar kezdem erezni a mellfajdalmat is. Bar meg egy het, dehat elofordulhat, hogy elobb jon


Sziasztok!
Jó sokat írtatok! Visszatérve egy kicsit a témához... Lehet,hogy hülyeség a 2 naponta sex,de nekem orvosom mondta,hogy így csináljuk és hát józan paraszti ésszel,ha belegondolok,akkor igaza van! Nekünk 2x is bevált! A kisfiam elsőre összejött, mostani babám másodszorra sikerült,de ha nem lett volna előtte a hormonspirálom tuti elsőre sikerül ő is. Kislányomra kellett 1 évet várnunk,de ott hormonproblémáim voltak a tabletta miatt. Az igaz,hogy egy idő után talán már úgy érezheti az ember,hogy csak kötelességből van együtt a párjával,de szerintem 1-2 hónapig simán vállalható ez örömmel. Azt én sem csináltam volna,hogy kötelességből legyünk együtt! Nekünk szerencsénk volt,mert hamar sikerült összehoznunk a gyerekeket. Lehet,hogy nem ezen múlt,de szerintem ha valaki nagyon vágyik egy gyerekre,akkor egy próbát megér! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


zuzmi: Ez a 2 naponta szex 1-2 hónapig vállalható, de mi ugye 3 évet vártunk Barbusra. Szerinted? :) Egyébként a petesejt 12 óráig befogadó-képes, a spermiumok meg 3 napig "frissek". Szóval ha 2-3 naponta van keksz, az is lehet jó. És pihinek ott a mensi. Mindegy, a lényeg, hogy baba attól lesz, hogy eljuttatja az ember a kis fickókat a petesejthez. És ha ez még jó is? Miért ne! :)

Nálunk még mindig semmi, most már íratnom kéne mensi meghozó gyógyszert. Közben összeszedtem egy jó kis hólyaghurutot, arra szedek gyógynövényes bogyót.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2013.04.06 11:32-kor.



 
 


Vicky! Hát igen,sajnos nálatok más a helyzet! 3 év az nagyon sok! Lányom 1 év után sikerült,de ugye akkor nekem is problémáim voltak a hormonháztartásommal. Na akkor abban az egy évben én is éreztem néha úgy,hogy már csak azért csináljuk,hogy végre sikerüljön a baba! Nem volt könnyű az az 1 év lelkileg! Hát még neked 3!? Vagy akinek még ennél is többet kell várni! Szörnyű lehet!
Én arra gondoltam itt a 2 naponta sex-el,hogy amelyik párnak tényleg semmi egészségügyi problémája nincsen,annak elvileg így össze kellene jönni! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Sziasztok!

Hozzászólok akkor én is a "kötelező" együttlétekhez :)

mi már majdnem 3 éve próbálkoztunk (talán 2,5 volt),amikor véletlenül elárultam a legújabb nőgyógyászomnak,hogy nem szeretnék tablettát,mert babára vágyunk.
Akkor lehidalt,mikor mondtam,hogy mióta nem védekezünk (én 2004 óta nem szedek SEMMIT!),mi ugyanis nem tudtuk,hogy ennyi idő alatt már bőven sikerülnie kellett volna...

Szóval eddig türelmesek voltunk,a természetre bíztuk.
Végül -sajnos- mesterséges beavatkozással lettem terhes,összesen kereken 5 ÉVET vártunk a pozitív tesztre...

Nagyon sok mindennek kell klappolnia a terhességhez,így 1-2 hónap totál elhanyagolható...
Most újabb 7 hónapja próbálkozunk,és bár a 2. ciklusban valami összejött,azóta sincs semmi.


Én csinálom az aviva tornát,és vettem méhpempőt is,bár nem a mnyh-ra,mert az nekem 14 mm-es szokott lenni félidőben, szóval arra nem kell,és akkor szeretném használni,ha a tornával beálltak a hormonjaim a normál értékre :)

Most valami fertőzést összeszedtem asszem,mert olyan,mintha jól kidörzsöltem volna odalent....

Újaknak gratula,és üdv itt! :)

Eszti

Kép
 


Sziasztok

Látom hétvégén pangás van, vagy csak annak tudható be, hogy végre nem esik semmilyen csapadék? Mi tegnap szinte egész nap kint voltunk, ma is egy keveset, mert nálunk elég nagy ma a szél, és hűvös is.

Nekem is logikusnak tűnik, a két naponta szex, abból tényleg baba lehet:)természetesen több évig, minden hónapban, az kivitelezhetetlen szerintem is :roll: .

Nekem a ciklus.hu szerint ma kellene megjönnie, szerintem meg is fog, mert már napok óta szurkál a jobb oldalo petefészkem, ami általában a mensi előfutára szokott lenne :? , nem is vagyok nagyon hepi :( .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Tegnap óta végre behoztam a lemaradásom.
Nem írom már az együttléteket, meg semmit, ellenben annyit dolgozok, mint egy hülye. Bajok is vannak az oviban meg hiszti. Nem vagyok a toppon, bár az esőnek örülök, mert így nem kell, nem lehet kerti munkát végezni.
Sziasztok újak, jó, akinek babája van.
Mi január óta 2-3 napja igyekszünk és még mindig semmi. Elvileg egészségesek vagyunk, apa egyenlőre nem akar dokihoz menni.
Irigyellek titeket. Nagyon babáznék már.
 
 


.Helenka

Mi meg azért örülönk, hogy nincs eső, szeretnék már nagyon kertészkedni. Igaz, nem tudom, nektek mekkora a kertetek, veteményesetek stb...Nálunk 1200 nm a telek, körbe sövény, amit majdnem havonta nyírni kell majd, most alig várom, hogy végre levelei legyenek 8) . Füvet is én szoktam vágni, hetente, nagyon szeretem azt is csinálni.
Veteményes nincsen, de lehet kellene már csinálnom idén.
Mekkora az ovis gyereked?
Nálunk van bőven hiszti, de én már a lassan fél éve tartó bent létnek tudom be, unatkoznak na. Ráadásul az enyémek nem járnak közösségbe, nehéz kitalálni új dolgokat, amivel le tudom őket foglalni.Ha jó idő van, akkor teljesen más a helyzet, lehet végre biciklizni, motorozni, homokozni, hintázni, barátokkal találkozni. Úgyhogy én már nagyon várom a jövő hétre beígért 20 fokot :D

Kép
Kép
 
 
 
 
 


orsi: Odett sem jár oviba? Nem akartad vinni, vagy nem volt lehetőséged?



 
 


Vicky


A mi kis falunkban nagyon sok baba/gyerek van, 150 fős az óvoda, de akkora túljelentkezés volt, hogy nem vették fel Odit (27 3 éves gyereket utasítorrak el tavaly), elsősorban azért, mert itthon vagyok Zalánnal. Idén már 100%, hogy felveszik :D .
Én már ápr. 10-től a szabadságomat töltöm, október 1 től megyek vissza dolgozni, ha nem jön össze a hármaska... Zalán is megy akkor bölcsibe :( .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na hát végre van itthon netünk!
Mercy, először neked válaszolok, azért nem írtam mert úgy emlékeztem hogy megírtam de úgy tűnik mégsem:
szegénykémnek a hátsó fertályánál műtötték, a popóvonaltól felfelé egy jó 15 cmes vágása van, szóval pont nem a legjobb, mert azt minden nyomja... feküdni is kényelmetlen, állni is ülni is... Holnap megy varratszedésre, talán utána jobb lesz, nem fog annyira húzódni. Nem irigylem.
Orsi, mi újság veled?
Vicky, köszi az elemzést! Én nagyon örültem ennek az eredménynek.
Sajnos a 21-22. napi vérvételre nem tudtam elmenni, most pénteken kellett volna, de minket is úgy beterített a munka, hogy még fél órát sem késhettem... :( Helenka, kitartás, legalább így hamarabb telnek a napok!
Zuzmi, Neked is egyre közeledik a nagy nap! :)
Dia, merre jársz? Régen írtál!
Csilla, nálatok mi újság?
Reginand, remélem jobban vagy és elmúlt a folyásod, meg görcsöd sincs már!

A két naponta szexhez annyit még, hogy biztosan van benne valami, nem hiába ajánlják az orvosok, csak mivel a libidómmal nekem korábban voltak problémáim (főleg a védekezés miatt asszem) most nem akarom elrontani ezt a dolgot azzal, hogy most kell, vagy most nem lehet mert tegnap csináltuk...Szerintem Bével minden rendben van, szóval ha egymás utáni napokon együtt vagyunk, még nem izgulok azon, hogy akkor a fickói nem lesznek elég jók. De majd pár hónap múlva lehet, hogy más lesz a véleményem.

Én msot vagyok a 23. napomon, de szerintem még nem volt pém, semmi jele nincs, szóval megint egy jó kis hosszú ciklusnak nézünk elébe... És az a baj h ha átlagosan 35-38 nappal nézzük a ciklusaimat, akkor akárhogy jön meg ebben az intervallumban, az esküvőn tuti meglesz... már most ideges vagyok ettől, mert egyszerűen én még soha nem voltam úgy nyaralni, vagy nem voltam úgy szabin stbstb. h ne lett volna meg (a murphy, igen) és most még az esküvőn is... Gondolom bele kellene törődnöm hogy az anyatermészet így kiröhög...

Kép
 
 


orsi: Nem semmi nálatok az óvodai helyzet. Mi lesz jövőre, mikor már kötelező lesz a 3 éveseket felvenni? Bár akkor a 6 évesek mennek már suljba. Nálunk szerencsére jobb a helyzet, Barbus szeptembertől lesz ovis, ha leszokik a pelusról addigra. A jövő héten mennénk megnézni a két ovit, de eléggé betaknyosodott estére. Ha szerda-csütörtökre már jó lesz, akkor elviszem.

samimi: Nálam is mindig ez van. Bármilyen esemény van, akkor n2kem mindig meg van. Csak a gyógyszerrel tudom kordában tartani.



 
 


Pénteken barátnőmnél voltam babázni! :D

Tegnap anyukám volt itt nálunk, ma mi mentünk anyóhoz! :D

Újabb sűrű hétvége volt, de jól vagyunk!! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok

Samini

Még semmi :roll: . Az oldalam ugyanúgy szurkál :( .
Az a baj, hogy nekem olyan jól beállt 30-32 napos ciklusaim voltak, erre az előző ciklusnál már késett egy hetet, most is úgy néz ki, hogy mivel később volt a pé-m, így valószínű később is fog megint megjönni :( .
A pé-m 11 napja volt, ha most csinálnék tesztet, és terhes lennék, nem tudom most kimutatná e, vagy még korai. A fiamnál 10 nap után teszteltem, és már volt is akkor két csíkom.
Várok még pár napot, és ha nem jön meg, tesztelek, mert nem bírom ki 8) .

Zuzmira már én is gondoltam, hogy mindjárt szül, hipp-hopp itt van mindjárt az Ő ideje. :P

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Nálunk a hétvége úgy telt, hogy apa mindkét nap dolgozott :( . Most hétévégén sem lesz itthon, és a köv. hétvégén is szombaton dolgozni fog.
Nekünk így szokott telni tavasztól-őszig, majdnem minden második hétvégén nincs itthon. Időt mér gokart versenyeken.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Nekem most a 13. dpo este már halvány pozi volt a tesztem!
A lányommal a nem várt napja után 2 nappal, de csak mert akkor tűnt fel nem jött meg! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Igazából most azt se tudtam mikor kéne megjönnie, mert 1 hónapig ittam cickafark teát, akkor 23 nap volt csak a ciklusom és utána elég össze vissza jött meg!

Ciklus.hu szerint márc 3-án kellett volna megjönnie, de más oldal szerint meg 1-jén

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia!

Azért már szerencse, nem kell fájnia a fejednek :) .

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Hát, Vicky, ezt megszívtuk.
Egyébként egyszer jött meg előbb, nem 28 napra, amikor a szüleimmel elmentem a tengerpartra nyaralni... se addig se azóta soha :D

Orsi, ha csak 11 napja volt pé, akkor még bármi lehet! :)
Nekem lehet hogy ma vagy holnap lesz/van, mert eléggé szurkál a hasam.

Kép
 
 


Samimi

Remélem akkor most összehozzátok a bébit, és akkor már nem kell a mesid miatt aggódnod a továbbiakban.

Kép
Kép
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: