Új privát üzeneted érkezett!

NYUGI CSAJSZI!

Ha ott a baba akkor hamarosan jelezni fog felétek!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


:) Hajrá Orsi :)
Nekem viszont megvolt ma az első pozitív ovu tesztem. Legalábbis látszik nagyonnagyon halványan az a második csík.
Örülök neki, szuper érzés, hogy legalább lesz peteérésem. Azt hiszem, már nem is vagyok annyira fáradt. Apa jól el fog ázni a mostani zuhéban, de sajnos halaszthatatlan dolga lesz, amikor hazajön. :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Teperd le amit belép az ajtón! :P

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 

 
 

Incifinci és Helenka, egyszerre fog nemsokára bemutatni Nekünk egy egy szép pozitív tesztet :P !

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Én nem fogok tesztelni megint két hónapig. Teperhettem volna reggelig az uramat, de nem volt felkészülve a fokozott elvárásokra én meg annyira elkettyentem, hogy ma reggel alig tudtam felkelni.
Szükségem lenne egy kikapcsoló gombra, ami megszüntetné az életemet annyi időre, amíg magamhoz térek, mert így csak egyre rosszabbul leszek... Tényleg nem akarok panaszkodni, de csak azt tudnék, ezért inkább csendben maradok. Az életem minden területén problémáim vannak és nem látom az alagút végét.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka

Fel a fejjel!!! Talán ma kipihentebb lesz a párod:)!
Amúgy sem valami jó szerintem egyik félnek sem, hogy időre kell akciózni, de a cél miatt muszáj lenne megbeszélned vele a dolgokat.

Én minden ebéd után görcsölgetek, de nem akar megjönni, én ezt már nem értem. Azt sem tudom, hogy van e értelme még tesztet venni, mert már szerintem ki kellett volna mutatnia a héten az eredményt, ha lenne...

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok Csajok! :)

Nagyon örülök Nektek, hogy rajtam kívül még ennyien szeretnétek babát!!!! :D Mindenki olyan türelmetlen mint én! :lol:
Igen, Incifinci2, valóban már csak 2014-es babák lesznek, én is így értettem, de ahhoz az kell, hogy még 2013-ban pozitívat teszteljünk! Lehetőleg minél előbb! :D
Én már nagyon szeretném, mert ez év februárjában veszítettem el 19 hetesen kislányomat, fejl.rend. miatt kellett megszülnöm. :cry:
Májustól próbálkozhattunk újra a férjemmel. Jún. 6-a körül kell megjönnie, persze reménykedem, hogy NEEEEE! De rossz érzésem van, mert fájdogál a hasam, meg elég ingerült vagyok, mint menzesz előtt általában. :roll:

Persze nagyon drukkolok Nektek is! Hajrá Mindenki! :lol:
 
 


Jajj, és egy kérdés. Szerintetek hány nappal előbb mutat a teszt halványat, mikor érdemes tesztelni?...
:? vagy lehet még várnom kellene, igaz? :cry: de már olyan régóta várok. :cry: :D
 
 


Várj vele míg kimarad!

Nekem volt 25ös teszt láthatóan 2 csíkos teszem és mégis megjött! :S

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


:cry: köszi Dia, akkor megpróbálom vhogy kivárni még azt az 1 hetet. :?
:)
 
 


ÉN sok sok tesztet ellőttem 10 hónap alatt a vetélésem után!

Nem szabad!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Nekem elég hamar kimutatta a teszt a pozitívat. 2. gyerekem után már 10 nappal volt szép két csíkom, nem szoktam megvárni a mensit, mivel nálam eléggé bizonytalan (mint most is), hogy mikor jönne meg. Ha megfogant volna a baba, akkor már 6 hetes terhes lennék, így a tesztnek igen csak pozitívnak kellene lennie:(. Utána meg eléggé leálltunk, kirándulás stb,. úgyhogy én nagyon kétlem, hogy most terhes lennék. De vettem megint exepilt, tényleg nem drága a dm-ben, de abszolút nem reménykedem...

Tiger! Nagyon rossz olvasni, hogy akkora babát elvesztettél, őszintén sajnálom...
De szurkolok, hogy most összejöjjön a baba, és meg is szülessen :wink:

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Orsi, nem kell úgy csinálni a gyereket mint a nyulak! :D
Én úgy maradtam terhes, hogy februárba 3x voltunk együtt párommal. Anyum abba a hónapban kapott agyvérzést, 2 hétig kórházba volt, akkor jártam dokitól dokiig a lányommal, valahogy nem az volt a legfontosabb, hogy szeretkezzünk!

Pé elött voltunk együtt 1 héttel, pé napján, és pé után 1 héttel!

Szóval ne mond, hogy nincs esély. Esély mindig van! :D

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Nekem ma negatív lett a tesztem, szóval még várunk.



 
 


Vicky

Sajnálom!:(.

Dia

Mi Zalánnál csak egyszer voltunk együtt, mert előtte hunyt el az édesapám (pont ma 3 éve készült 8) ). Odit meg nem tudom, mikor jött össze:).

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Zuzmi

Már csak 2 hét! Készen vagy mindennel?

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Zuzmi én tuti be lennék tojva a helyedben!
Az a kérdésem, hogy találkozott-e valaki ilyennel: két napja éppenhogy pozitiv lett az lh teszt. másnap délután lendültünk akcióba (tegnap) már tegnap reggel görcsölgettem, de ma is éreztem többször, például most is. Mintha meg akarna jönni, ami ugye abszurdum... tudom, hogy peteéréskor lehet ilyen, de ennyire hosszú peteérés nem nagyon van. tegnap lőttem egy negatív lh tesztet, elnyomjak ma is? mert tartalékolnám a követező hónapra, ami megmaradt

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka

Én nem értek hozzá, sosem használtam olyan tesztet.
Nekem meg már két hete görcsölget, na ezt én sem értem....

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Ha mostanában kellene megjönnie, akkor köbö neked is a PÉ-d óta görcsölget a hasad. Nekem is a PÉ óta csinálja és nem túl bizalomgerjesztő. Ma amúgy sem voltam túl jól, émelyegtem is sokat, de biztos csak az idegtől hisztizik a testem.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Nekem mär 2 hete meg kellett volna jönnie, azóta görcsölgtek.

Kép
Kép
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Dia: Tudom, hogy nem szabad, mert az ember csak elkeseredik, de már annyira szeretném, és nehéz megállni. :cry:
Sajna már bizti, hogy nem vagyok terhes, mert 1 hete görcsölget a hasam, barnázom, reggel negatív lett a teszt is, bár 6-án kell megjönnie, de megjön. :cry:
Ez van, de hajrá van köv. hónapban is! :D

Orsi777: Igen, szörnyű volt "elveszíteni" akkora babát, de a sors ezt hozta. Sajnos élettel összeegyeztethetetlen betegsége volt és meg kellett szülnöm. Köszi,h drukkolsz! De ebben a hónapban már megette a fene! :cry: Én is szívből szorítok Neked! :)

Vicky: Együttérzek! :cry:
 
 


Helenka: Ehhez én sem tudok hozzászólni, mert nem használtam ilyen tesztet, de lehet kellene. :)
Egyébként mi minden második napban együtt voltunk a férjemmel ebben a hónapban és így sem lettem terhes , pedig az első terhességem így sikerült és azt is legalább ennyire szerettem volna, mint most ezt. Szóval elvileg mindenképp sikerülnie kellett volna most is, de látod, gyakorlatban még sem mindig működik. :( :)
 
 


tiger23 mióta olvastam mi történt veled, nagyon para lettem! Főleg most hogy 2 hete beteg vagyok! :S Parázom, hogy legyen baja a babának!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia, ha tényleg ennyire beteg vagy az nem tréfa dolog. Voltál már dokinál? Szedsz valami gyógyszert?

Orsi, ez már tényleg fura. Remélem, inkább baba van a dologban, mint a menzid csúfolódása...

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Mindent szedek, amit csak terhesség alatt lehet! Holnap megyek a házi dokimhoz, de mivel a belvárosba van, mi meg a külvárosba, most már vagyok annyira jól, hogy el is merjek indulni! Meg amúgy is mennem kell be, mert a lányomat viszem gasztrora, meg a melóhelyemre megyek be!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Dia: Ne ijedj meg!!! Nekem teljesen más volt a szitu! Biztos nem a babával van gond! De tényleg majd csak úgy nyugszol meg igazán, ha elmész dokihoz :!:

Puszi! :)
 
 


Hát sajna, annyira nem vagyok mobilis már a lányommal főleg betegen, hogy bemásszak! :S

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Sziasztok!
Elnézést kérek mindenkitől,de sajnos megvan az okom amiért eltűntem! Még nem szültem meg,de ért minket egy elég súlyos csapás. A kisfiammal kórházban vagyunk,mert kiderült,hogy 1-es típusú cukorbeteg és most a kórházban vagyunk még egy jó darabig,mert be kell állítani az inzulint nála és sajnos ez már egész életében végig kíséri majd. Nekem pedig minden nap oktatás van mindenről ami ezzel jár. Szerencsére van tolmács is,így ha elakadok akkor van segítség. Egyébként nagyon segítőkész itt mindenki,de még mindig nagyon nehéz elfogadnom,hogy miért pont az én kisfiammal történik ez!? Szülni is itt fogok ebben a kórházban ami nem lesz egyszerű. De amíg átsétálok szülni a másik osztályra addig anyukám lesz itt bent a kisfiammal. Remélem elviseli majd nélkülem azt a pár napot. De nagyon félek tőle hogy mi lesz. De addig nem mehetünk haza amíg be nem állítják az ő inzulin szükségletét és amíg én nem tudok mindent erről a betegségről és arról,hogy otthon hogy tudom őt egyedül ellátni. Nagyon nehéz időszak következik most számunkra,de a családunk nagyon segítőkész és bízom benne,hogy ezt is átvészeljük!
Sajnos visszaolvasni nem tudok,de kívánok mindegyikőtöknek mielőbbi pozitív tesztet aki még arra vár!
Ha tudok esetleg akkor jelentkezem majd,de most nagyon nehéz nekem!
Sziasztok!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi

Nagyon sajnálom!majd irok me holnap..ll

Kép
Kép
 
 
 
 
 


zuzmi: Nagyon sajnálom. Az egyik kolléganőm fiánál is gyermek korban derült ki, hogy cukorbeteg és itt a lakótelepünkön is tudok 2 kisgyerekről is. Szörnyű dolog ezzel élni, de hozzá fogtok szokni (mást sajnos nem tehettek). Remélhetőleg a tudósok már közelebb állnak ennek a betegségnek a megoldásához és mlg a gyermekeink életében kitalálnak rá valamit, amivel meg lehet gyógyítani. Kitartás! És a szüléshez meg mennek majd a drukkok.



 
 


Zuzmi!

Nagyon sajnálom :( Gondolom, hogy most el vagy keseredve, de hidd el, ez nem a világ vége! Két barátnőm is cukorbeteg gyerekkora óta, és mindkét nagynéném (ja, három van, abból kettő) meg felnőttkora óta.. Igazából a barátnőimről nyilatkoznék, mert közelebb állnak korban a gyerekkorhoz és emlékeznek még: nem volt olyan szörnyű, sőt, ezzel a betegséggel simán lehet teljes életet élni! A barátnőim mindig jöttek velünk bulizni (sőt, többet jártak mint én), ittak-ettek amit találtak, és teljesen természetes volt nekik már az inzulin is. Oké, bele kell tanulni, hozzá kell szokni, és tényleg felmerül a kérdés, hogy miért pont ő, de szerenécsre ez egy kordában tartható betegség.
Kitartás; csütörtökön gondolunk rád, addig meg a kisfiadra!

Kép
 
 


Zuzmi, sajnálom, hogy beteg a kisfiad, de örülök, hogy előbb derült ki és most már tudjátok kezelni.
A cukorbetegségről meg annyit szeretnék mondani, hogy az egyik ismerősöm most doktorál általános orvosi szakon és a szigetsejt-transzplantációról írt, ami a cukorbetegség gyógyításával kapcsolatos.
Ősszel megy Brüsszelbe kutatói ösztöndíjjal és dolgoznak tovább a cukorbetegség gyógyításán! Tehát biztosan van remény, hogy előbb-utóbb rájönnek, mihez is lehet kezdeni ezzel az állapottal.

Nekem változatlanul fájdogál, görcsölget a petefészkem, vagy a környéke. Köbö ennyi. Várom s fejleményeket.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Zuzmi, kitartás!

Csilla

KépKép

KépKép
 


És nekem mondják, hogy milyen nehéz lehet, egy tojás allergiás gyerekkel! Hát szerintem egy cukorbeteggel sokkal nehezebb! :S

Sajnálom Zuzim! Kitartás!

Dia

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
valaki1985
Budapest
 
 


Köszönöm mindenkinek! Nagyon aranyosak vagytok! Helenka! Én is nagyon bízom benne,hogy megtalálják rá a gyógymódot! De az még azért odébb van. Itt is beszélt a nővér arról,hogy már kísérleteznek valamilyen módszerrel. Állítólag a májhoz ültetnének be valamit és hogy ott termelődne az inzulin,de még nagyon kísérleti fázisban van a dolog. Viszont állítólag elég jó eredményekre jutottak eddig. Azért ez elég bíztató! Addig pedig reménykedek hogy semmilyen szerve ne károsodjon ez miatt a betegség miatt. Bízom benne ha mindent betartunk és nagyon odafigyelünk akkor nem fog rámenni egyik szervére sem. Itt évente kell emiatt nagy vizsgálatokat elvégezni,hogy időben kiderüljön,ha esetleg gond van. 3 havonta pedig vérvétel van. Plusz a növekedése miatt majd mindig korrigálni kell az inzulin és szénhidrát szükségletét. De egyre jobban kezdek megnyugodni,mert minden nappal egyre többet tudok meg erről a betegségről és hogy mit hogyan kell csinálnom. Minden nap 2x van oktatásom és nagyon sokat segítenek itt nekem. Le a kalappal az osztrák egészségügy előtt! Kisfiamra is nagyon büszke vagyok,mert nagyon ügyesen hagyja,hogy megmérjem a vércukrát naponta 6x és az inzulint is megengedi hogy beadjam neki naponta 5 szurit kap. Nagyon ügyes. Már ő mondja meg melyik lábába adjam vagy melyik kezébe. Ezt a szurit én is letesztelhettem saját magamon csak vízzel és mondhatom tényleg nem fáj. Egy szúnyogcsípés rosszabb. Kicsit félek még,hogy otthon majd mi lesz! De azt mondták nem maradok egyedül. Mindenben segítenek bármikor ezután is. Még egy jó darabig itt leszünk. Ez már kicsit nehéz,de nem vagyok még felkészülve és az ő értékei sincsenek még tökéletesen beállítva,de szépen alakul neki. Bocs,hogy sok lettem! Jól esik az együttérzésetek! Továbbra is drukkolok minden babára várónak!

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Nagyon ügyes a pici fiad, le a kalappal. És előtted is. Kitartás nektek, nem lesz egyszerű időszak.



 
 


Szuperek vagytok és nagyon örülök, hogy a kórház és az oktatók ilyen segítőkészek.
A kísérletek már komolyan folynak, szigetsejtet ültetnek a májhoz. Évtizedek óta dolgoznak rajta és valóban bíztató a dolog.
A kisfiadra meg nem találok szavakat. Talán a ”hős” illene rá. Talán valami még jobb...
Én a héten fogytam 4 kilót, nem tudok se enni, se inni az idegtől. Hányingerem van az éhségtől, de nem tudok három falatnál tőbbet lenyomni a torkomon.
A kiskutyáink tündériek, igazi vagányok. Vasárnap múltak 3 hetesek.
Persze szurkolok mindenkinek, hajrá csajok!

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Lement ma a ballagásunk, szépek és ügyesek voltak a gyerekek. Elmondtam az első beszédemet és megdícsértek érte ★
Egyébként kezdődik a visszaszámlálásom a nemvártig, de szerintem hamarabb kell megjönnie a pé miatt, mint a vonalzóm mutatja. Veletek mizu?

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok!

Zuzmi: Én is szörnyen sajnálom, átérzem, talán egy kicsit a munkám miatt is.

Helenka: Drukkolok ezerrel! :) Nekem sajna nem sikerült most, 5-én megbetegedtem... de majd következő hónap. :( :)
 
 


ma megyünk iszogatni. elvileg 9 napja volt pé, csináltam egy ”jóstesztet” és ugyan nagyon halványan, de pozitív lett. persze nem élem bele magam, de várom a végét ★

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Jajj, de jó Neked Helenka! Biztos pozitív is marad! :D
Nekem is az maradt annó!

Már régóta próbálkoztok?
 
 


Helenka: drukk!!

Jósteszt alatt terhességi tesztet értesz,vagy az ovulációs tesztet, amit egymás utáni napokon megcsinálsz pár nappal a nem várt előtt? Mert ha ez utóbbi (ilyet egyszer csináltam csak),akkor azt kell nézni rajta,hogy erősödik a csík reggelente napról napra,és az akár terhesség miatt is lehet. :)

Ha az előbbit választottad,akkor ne feledd: bármilyen halvány is a csík,az terhességre utal! :)

Az enyém is arra utalt,csak nálam nem fejlődött tovább progeszteron-hiány miatt valószínűleg.

Eszti

Kép
 


Nálam 4 nap múlva jönne a nem várt,ha engedném :D
remélem meggondolja magát,és sikerrel járunk!

Zuzmi: jajj,olvastam...
Kitartás Nektek!!!!!
Nálunk "csak" tej- és tojásallergia derült ki manómnál,nekem ez is épp elég :? Nem irigyellek,de nagyon ügyesek vagytok-lesztek!!!

Eszti

Kép
 


Ja,és holnap ismét az a nap jön,amikor szeret távozni 1 csepp vér, ami még nem gond,ha beágyazódás miatt van (10 napja volt pozitív az ovu-teszt),csak ne jöjjön meg utána 3 nappal légyszi!!!!!! :D

Olvasgatok,csak nagyon sok a dolog errefelé...

Eszti

Kép
 


ovu tesztet csináltam, holnap reggel egyet ellövök és a többit megtartom.
az év eleje óta próbálkiozunk és már nagyon szeretnénk babázni.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Helenka, milyen lett a jósteszt?

Csilla

KépKép

KépKép
 


tegnap este hatkor teszteltem pozitívat és néhány perce (reggel 9) megint pozitív.
olvasok ezerrel. hogy esetleg második peteérés, vagy mi egyéb okozhatná a babán kívül, de nem tudom.
azt írták, hogy pé esetén is max két napig pozitív. holnap este megint ellövök egyet és utána becsszóra megpróbálom kibírni. oda adom apának.
megyek is inkább kiskutyázni. már négy hetesek és nagyon cukik

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok!
Köszi lányok mindenkinek!
Helenka drukkolok! :D
Incifinci! Neked is természetesen! :D

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Helenka: a jóstesztelést ugyanúgy reggel kell csinálni,mint a terhességi tesztet,és nem attól "pozitív",hogy lesz rajta csík,mert nekem pl. egész hónapban csíkos,hanem 3-4 nappal a nem várt előtt kell elkezdeni a jóstesztelést,és minden reggel csinálni egyet, és HA erősödik rajta a (nem pozitív) második csík,akkor LEHET,hogy van baba.

Ahogy írod,lehet kétszer peteérés egy hónapban (lehet sajnos anélküli hónap is valakinél),ez azért nem rossz dolog,hisz ismét lehet próbálkozni :)

Azért remélem,hogy erősödik a teszted,és a terhességi teszt is pozitív lesz!!!!!Nagyon drukkolok!!!

Nekem ma természetesen már 9 előtt megjelent némi barna valami, most nem vér színű...
Ez még persze bármit is jelenthet...

Eszti

Kép
 


Elméletileg 4 nap múlva kellene megjönnie, ha az előző pozitív teszt utáni napot írom pé-nek és utána 14 napot számolok a menziig.
Azt olvastam, hogy azért pozitív az lh teszt, mert a pé után lecsökkent lh szint és a terhesség miatti növekvő hcg szint kombinációja tévesen pozitív eredményt ad az ovu teszten. Nekem egyébként egy halom negatív tesztem volt, míg véégre!, egy igen halvány pozitívat produkáltam. Utána két nap teszteltem és már azok is negatívak lettek. Ezt követően abba hagytam.
Ma ugye első vizeletből csináltam a tesztet (tegnap csak délután, mert akkor jöttem rá, hogy furcsa lesz, ha nem iszok) de akkor holnap is reggel lövöm el. Ha még mindig pozitív, akkor talán reménykedek kicsit a hét végéig, ha nem jön meg vasárnapig sem, akkor kapok apától terhességi tesztet.

Volt évekkel ezelőtt egy álmom, ami most eszembe jutott: A Parlament totál víz alatt, csak a csúcsok látszódtak ki. Hátha hozna nekem ez az árvíz jó hírt :)

Sokat gondolok rátok, izgatott vagyok, de még nem reménykedek. Hajrá csajok!

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: