Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ezt a topikot azert nyitottam, mert 2013ban szeretnek szulni , vagyis szeretnenk meg egy kisbabat :D !
Nekunk eddig van egy lanyunk, aki jovoheten lessz 1 eves, es szeretnenk neki tesot.
Aki gondolja csatlakozzon, szeretettel varom :D :D :!: :!:

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Szia Györgyi!
Mi néhány hónapja döntöttünk úgy,hogy kisbabát szeretnénk és mivel eddig nem sikerült,így a 2013-as év lesz a miénk!!!Nagyon remélem! :) Úgyhogy csatlakozom hozzád,ha lehet!
sipike83
Kalocsa
 
 


Szia Sipike!

Persze hogy lehet!
Es igen!
Mienk lessz a 2013as ev :D !!
Nekem mar ahogy irtam van egy lanyom aki penteken lessz 1 eves, nekem az IVFel sikerult, es elsore :D :!:
Majusban ha megjon a havim, akkor kezdek gyogyszert szedni, es a 13dik napon nezik uhuval a mehnyalkahartya vastagodasat, es van meg 6 fagyasztott embrionk, es 2 kapok vissza......
Ha sikerul akkor februarban szulnek 2013ban
Nagyon pozitivak vagyunk :D !
Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 

 
 

Szia!

A pozitív hozzáállás nagyon fontos!!!Én azt hittem,hogy első varázsütésre összejön a babó,aztán rá kellett jönnöm,hogy nem ilyen egyszerű,ez egy kicsit elvette a kedvem.Azóta rájöttem,hogy türelmesebbnek kell lennem.Így amíg nem sikerül,élvezem,hogy édes kettesben vagyunk a férjemmel.Így sokkal jobb a kedvem.
Január óta nem szedem a gyógyszert (fogi gátlót!) és most aktuális az éves rákszűrésem,úgyhogy ha már menni kell,akkor megvizsgáltatom magam a dokibácsival! :wink:
Hajrá 2013!!!! :lol:
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok, szívesen csatlakoznék Hozzátok!

Ha minden sikeresen működik, akkor nagyon bízom benne, hogy leghamarabb 2013 januárjában szülők leszünk. :)

Ez a második "próbálkozós" hónapunk. Februárban volt egy késő mensim, amikor nagyon bíztunk benne, hogy baba van a dologban, de mégsem... Nagy csalódás volt... (sipike megértelek)

Nem elég egy pozitív teszt...
Azóta egyik barátnőm javasolt egy fogamzás teakeveréket. A ciklus második felében palástfüves teakeveréket kell inni. A palástfűről azt írják:
"A vetélés megelőzésére a terhes nő az első trimeszterben igyon palástfű teát, így megelőzhető az embrió kilökődése."

Magáról a teáról összegyűjtöttem pár dolgot az oldalamon. Hátha Nektek is segít!

Sok sikert mindenkinek! :D

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sziasztok!

Ryenn

Dehogy baj!
Gyere csak nyugodtan!
Biztosan sikerulni fog!
Nekem majusban raknak fel 2 fagyasztott embriot :D :D !!

Sipike

En mindig pozitivan alltam minednhez, volt mar egy parszor sajnos problemam es utana minden oke lett :D :!:
Hajra 2013!!

Nekem tegnap a lanyom 1 eves volt, ma tartottuk, jo sokan voltak, baratok, es gyerekek, csinaltunk egy csomo kepet :D :!:
100db lufival diszitettuk a nappalit, a Lanyom nagyon orult :D :!:
Hulla vagyok!

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Én is szeretnék csatlakozni.
Nekünk is van már egy mindjárt 1 éves lányunk. És szeretnénk mellé egy tesót.
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lányok!
Szeretnék én is csatlakozni ha lehet. Nekem már van 2 fiam, 2 és 21 évesek. Novemberben született volna babánk, de 6 hetesen meggondolta magát. Ki kellett hagynunk egy ciklust, de elvileg a jövő heti mensim után már szabad a pálya. Alig várom és persze nagyon remélem, hogy most sikerül.

Csilla

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Bobojszka

Gyere nyugodtan :D :!:
Hajra teso!!

Csuppancs

Sajnalom a babat, de en ugy gondolokm, megvan mindennnek a miertje, ezert tuti a kovetkezo sikerulni fog :D :!:

En kulfoldon elek, azert ilyen a glaviaturam betuzete, es ha a helyesirasommal is gondd lenne, kerek mindenkit elnezest, mert ugye En 18eve elek kulfoldon, es beszelni csak magyarul beszelek telefonon, vagy nete, de irni csak igy szoktam magyarul!
Ugyhogy elnezest ha hibasan irok :D :!:
Amugy ki hova valosi, es mivel foglalkoztok?

Puszi!
Gyorgyi

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Huh Györgyi, 18 éve külföldön? És merre, ha szabad kérdezni? Elég tájékozatlan vagyok a témában, de természetes úton nem is próbálkoztok babával?

Én Dél-Magyarországon lakom (Pécstől 60 km) és controlling-gel/pénzügyi elemzéssel foglalkozom. De mostanra elérkezettnek látom az időt, hogy a multit az anyaságra cseréljem. :)

Bobojszkának, Györgyinek második babócája lesz, Sipike Nálatok első gyermek lenne?

Varázsütésre tényleg semmi nem megy, úgyhogy hajrá Lányok, babára fel! :wink:

ryenn85
Szekszárd
 
 


Ryenn

En 38eves leszek, 20eve vagyok ferjnel, es Hollandiaban elek 18 eve.
De probalkoztunk, csk mehenkivuli terhes voltam, tobbszor is, aztan egyszer a rakszures eredmenyem is rossz lett, es 5szor mutottek.
Mehnyakrakom volt, lassan 4 eve, 3szor mutottek csonkitottak a mehnyakat, mert rakos volt, de pont idoben kaptak el, ezuttel neztek miert nemjohet ossze a baba, es kivettek mindd 2 petevezetekemet, igy termeszetes uton nemlehet babank.
De azert lombikoztunk, vagyis IVFeztunk.
Elsore sikerult, es onnan maradt 6 fagyasztott embrionk, amibol 2 kapok vissza jovohonapba.
Biologia orank ketyeg, mert ugyen En 38leszek majusban, a ferjem pedig 41 eves mult februarban.
De ugyis osszejon !!
Pozitivan!!!!


ui Ovono vagyok itt kinn :D :!:
Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Azert vettek ki a petevezetekemet, mert nemvolt atjarhato, es nem is tudtak megnyitni.

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Györgyi, én is 38 leszek, csak én decemberben. Apa meg 45 augusztusban. Márciusban voltunk 21 éves házasok és az ajándékom a pozi teszt volt. Én is úgy gondolom, hogy megvolt az oka, miért nem maradt velünk, de ettől függetlenül elég carul viseltem lelkileg.
Hú, nem semmi amiken keresztülmentél.

Csilla

KépKép

KépKép
 


Csuppancs

Oszinten sajnalom, komolyan :cry: :cry: :!:
De hidd el sikerulni fog :D :!:

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Köszönöm a fogadtatást!

Gyorgyi1 nem semmi miken mentél már keresztül. :o
Nagyon jó lehetett a lányod szülinapi bulija.!
Én is már nagyon készülök a lányom első szülinapjára május. 5-én lesz.
A férjemmel Közép-Magyarországon élünk, Budapestől pár km-re. Két évvel ezelőtt házasodtunk össze, és az esküvő utáni második hónapban már be is költözött a hasamba a lányom. Rögtön az első éles hónapban sikerrel jártunk.
Nagyon remélem, hogy most a tesó sem akar majd sokat váratni magára.
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Györgyi, a kitartásod és erőd -azok után, amin keresztülmentél- lenyűgöző. És meg lett az eredménye: a kislányod! :) Gratulálok!

Bobojszka, jó hallani, hogy vannak "sikertörténetek" is! Remélhetőleg a kistesó is mihamarabb itt lesz!

Mindannyian most próbálkozunk és ha sikerül (és sikerülni is fog! :) ), akkor még téli (januári/februári) baba lenne.
Tudom már lerágott csont, de Ti hogy álltok a téli-nyári szülés kérdésével?

ryenn85
Szekszárd
 
 


Bobojszka

Ne aggodj, tuti osszefog jonni a teso :D :!:

Ryenn

En nekem mindeggy mikor szulok, telen, nyaron, barcsak ott tartanank mar :D :!:
A kislanyon aprilisi, telen voltam vele szinte terhes.
De nekem ha jovohonapban vissza adnak 2 embriot, akkor En februar 15 korul leszek kiirva :D :!:

Tobbiek?

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Téli/nyári baba/szülés
Én egy kicsit óckodom a téli szüléstől, viszont az meg nagyon szimpatikus, hogy a bálna korszak meg a hidegebb napokra esik.
A lányom május 5-én született. A szülés előtti hetekben volt 25-28 fok is. Esküszöm még a seggemről is folyt a víz, olyan melegem volt a 25 fokban. A 28 fokban meg már hőgutát készültem kapni. Közérzetre mindenféleképpen téli bálnakorszakra szavazok.
Viszont attól meg félek egy picit, hogy hideg lesz és fázni fog a baba itthon. (Panel és sajna a hőmérséklet adott.)
És abban is biztos vagyok, hogy már 1 hetesen elkezdem a levegőztetés.
A lányommal is így csináltam. Egy hetesen már lementünk sétálni a Duna partra egy órára.
2 hetesen meg már reggeltől estig kint volt a levegőn és ez így ment egész nyáron. És ezt szó szerint értsétek.
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Téli szüléskor a bakancsfelvétel erős hátrány. Én ezt a kicsivel éltem át, ő februári. A nagy júliusi, az volt a másik véglet. :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Üdv mindenkinek!De jó,hogy ilyen sokan lettünk!
És milyen sokat írtatok!
Az én hónapom vasárnap megpecsételődött,mert megint fel vagyok fázva!Orvosi ügyeletre kellett mennem.Kaptam gyógyszert.:(Kicsit kiborultam....de már jól vagyok!!!
Igen, mindennek megvan az oka.Azt hiszem,hogy én is saját magamat blokkolom..a legjobb barátnőmnek 2 hét múlva lesz a lagzija.Amikor nekikezdtünk a babaprojektnek sajnáltam,hogy nem dorbézolhatok a lánybúcsúján és a lakodalomba...de hát megoldódott!Ezek szerint így kellett lennie.Majd ezután!!!!! :wink:
Nálunk miután első baba lesz teljesen mindegy,hogy mikori...bár mindenki azt mondja,hogy könnyebb nyáron nagy pocakkal öltözködni,mert a papucsot nem kell cipzározni,meg befűzni!!! :lol:
Mindenkinek szép napot!!! :D
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok,

én is csatlakoznék, ha lehet, üdv mindenkinek!

Van egy 4 éves lányunk, jövőre tervezzük a kistesót, nyáron állunk neki élesben. Addig elkezdtem vitamint szedni, és igyekszem egy kicsit többet mozogni. Én a tavaszi szülés miatt időzítek nyárra, de hogy mikor jön majd össze, azt nem tudom. A lányom akkor egyből jött, de azóta jóval stresszesebb a munkám, és emellett semmi sport kb 1 éve, szóval nagyon kíváncsi leszek, és azt gyanítom, hogy ősz is lesz a dologból..
Lehet, hogy már most neki kéne állni? :lol:

Azért a tavaszi szülésnél az igen erős hátrány, ha az ember lánya nem fér bele a kabátba, mint én jártam anno.. :lol:

Drukk megy akkor azoknak, akik mostanra nem várják a pirit,

sipike, jobbulást.

sziasztok!!
d.
Vendég
 


Sziasztok!

Boboyszka

Jol tetted hogy hamar levegoztetted a gyermekedet :D :!:
Majus 5? De jo akkor van a nevnapom!
Nekem nagyon pici volt a lanyom, 2kilo30
Igy nemvittem ki gyorsan a levegore, mert az volt az utasitas, hogy tartsam melegben, kb 2 honapig sapka volt rajta ejjel nappal.

Csuppancs

Majd akkor veszek tepozaras cipot, a Ferjem pedig tepozaraz :D :!:

Sipike

Sajnalom!
Jobbulast neked :!:

Drury

Udv koztunk :D :!:
Ne idegeskedj annyit :D :!:
Hajra teso!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Ui Akinek mar van gyereke csinal vonalzot?

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Üdv köztünk Durry!!!

Szépen alakul a kis társaság.
Bízom benne, hogy hamar össze fog jönni a tesó!!!

Én most egy kicsit magam alatt vagyok. Nem szülhetek annál a dokinál akinél a lányomat szültem. :( Sajna már nyugdíj előtt van, és nem vállal már több szülést.:( Pedig olyan jó lett volna nála szülni. Egy tündéri doki. Imádtam és 100%-an megbíztam benne.
Most kereshetek egy másik dokit.
Olyan nehéz az ilyen, mert azért itt tényleg nagy hangsúlyt kap a bizalom, és a jelenlegi dokimhoz már évek óta járok, most meg mehetek egy vad idegenhez.
OK! azért rendesen körbekérdezősködöm felőle, de azért nem egyik napról a másikra épül ki egy ilyen bizalmi kapcsolat.
Honnan tudjam, hogy az új doki is annyira kiáll mellettem mint a jelenlegi?
(A lányom születésénél volt egy kis gond, és ha a nem a dokimnál szülök akkor tuti megcsászároznak. A dokim meg kitartott mellettem és nem kellett császár. De ha nem ő van akkor tuti a császár. Mert a 2 ügyeletes szülész doki akkor ott abban a szituban nagyon ajánlgatta, hogy legyen császár.)
Szóval most egy kicsit le vagyok törve.
De azért lesz TESÓ!!!!
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Most beszéltem az egyik barátnőmmel,ultrahangon volt és kiderült,hogy most egy kislány után kisfiú érkezik hozzájuk!-Az ilyen hírektől mindig jobb kedvem lesz!!!!


Örülök,hogy ilyen sokan összejöttünk!!!!

Bobojszka,fel a fejjel,lehet szerencséd lesz az új orvossal!!!

Szép napot mindenkinek! :wink:
sipike83
Kalocsa
 
 


Bobojszka

Keress ugy dokit, hogy utana kerdezoskodsz hogy milyen.
Ez csak egy tipp.
Nalunk nincs doki, csak szuleszno, egy kozpont ami ide tertozik, 16 szuleszno dolgozik , es mikor kihez kerulok oda kall mennem mikor terhes vagyok.
Es a szulesen is az foglalkozik veled.
Doki csak akkor van ha nagy a baj.....
De itt mindenki kedves, legalabbis meg nemvolt szerencsem nemsegitokesz szulesznohoz.

Sipike

Ez tenyleg jo hir :D :!:
En is fiut szeretnek, de vegul is mindeggy, a lenyeg osszejojjon, es egeszseges legyen :D :!:

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Györgyi,
oké, igyekszem majd nem idegeskedni! :lol: Talán, ha majd nagy lesz a hasam, már nem is fognak annyi melóval megtalálni - majd látványosan (direkt) belassulok pl. :lol:

Azt hiszem mi sem kerülhetjük majd el a korai levegőzést, lévén a nagyobbat oviba kell majd vinni. De minimum a játszóra. Szerintem, ha majd meglesz a pici, a nagyot is ritkábban viszem oviba, hogy ne érezze magát kiszorítva, na meg hogy végre vele is többet legyek együtt. Aztán, hogy hogy bírjuk majd egymást mindhárman - az majd kialakul :lol: Ő mindenesetre nagyon szeretne már tesót - talán jobban mint a szülei :lol:

Bobojszka,
én ugyanígy jártam, mint Te! Akinél én szültem (és akinél én is születtem jó régen..) már nem vállal, egy hónap múlva megyek egy új dokihoz, de nem tudom mire számítsak. Én az idősebb generációban, ha nőgyógyászról van szó, jobban bízom, ő meg 40 alatti. Mindenesetre már inkább magamban bízom, nem úgy, mint az első szülésem előtt.

Ma erősen meginogtam, hogy már májusban élesben kéne nyomatnunk, annyira türelmetlen vagyok, hogy mikor máár?? :lol:
De nekem a fogorvosi vizsgálat (amiből kezelés-sorozat lesz, sajnos), még hátra van, így marad a június, mint legkorábbi időpont.. :roll:

Majd csinálok vonalzót, most rohanok.

Sziasztok!
Vendég
 


Györgyi,
hát akkor nálatok jobban állnak a dologhoz, mint Mo-n. Sokszor tényleg egyáltalán nem szükséges, hogy doki is ott legyen. Legalábbis az én szülésemnél is csak 10 percet volt benn a doki, és nélküle is minden rendben ment volna. De nagyon kedvelem/kedveltem őt, így végül is természetesen nem sajnáltam tőle a díjat, meg hát nagy megnyugvás volt ott, hogy a doki készen áll. (= aludt a szobájában :lol: míg én nyögtem :lol: )
Vendég
 


Gyorgyi1
Így keresem az új dokimat. Már van is egy kiszemeltem. Meg a jelenlegit is megkérdezem majd, hogy ő kit ajánl.
Mondjuk nálam egy szűk keresztmetszet van csak. Az pedig a kórház. Ragaszkodom ahhoz a kórházhoz ahol a lányomat szültem.
Így azért meg a dokik is elégé behatároltak.
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Bobojszka

Biztosan talalsz egy masik jo dokit !
De amugy en is ilyen vagyok, pl fodrasz ezer eve egyhez jarok it is, es ha hazamegyunk ott is egyhez jarok nem valtogatom.
Es most az otthoni elmegy gyesre :cry: igy nemtom kihez menjek :!:
Tudom ez nem ugyanaz, de sokmindennel igy vagyok ha bevalik es jo nemszivesen engedem el.
En is orulnek ha a szulesznonel szulnek megint ha ismet terhes leszek, igaz az szulesz pai volt,Krissznek hivtak nagyon rendes, es jofej volt velem....
De csak ejszaka dolgozik, es nem minden nap :cry: :!:
De kitudja :D :!:

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Szulesz pasi lemaradt az elobb az s betu :D

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Drury

Ne is idegeskedj :D csak magadnak artasz :!:
nekem eleg volt a szulesz hisz az foglalkozott velem vegig, es igy tudtam nincs semmi baj.....
De amugy itt minden ingyenvan, vagyis allja a biztosito.
Es igy a vajudas kozben alrol beszelt hogy micsoda italt kapott jugoszlaviabol ismerosetol, es nagyon kemeny, 1 kispohar, es berugott azonnal.
Erre En megigertem ,ha megszuleszt reggel 8ig, akkor hozok neki jo magyar palinkat ajandekba...
Igy is volt, szules utan masnap mikor hazaengedtek, hozott be a ferjem fel liter hazipalinkat, amit pont elotte egy hettel hozott anyosom hozzank, szoval azt adtunk neki.
De amugy itt se penzt nem fogadnak el, se nagyon ajandekot sem adnak nekik.
De a palinkanak nagyon orult :D :!:

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Gyorgyi1

Lehet, hogy szerencséd lesz és ugyan ahhoz a szülész pasihoz kerülsz.
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Gyorsan visszaolvastalak Benneteket (napközben nem jutottam ide :(). Látom a dokikérdés az aktuális.
Én is borzasztóan sokat rágódtam rajta...

Nálunk ugyebár ez lenne az ez első babóca, nekem sem volt tapasztalatom a dokikkal (kapcsolat is csak annyi, mikor az éves szűrésre mentem). Alaposan körbe kellett kérdezősködnöm és mivel elég sok kismama van a társaságomban személyes és közeli tapasztalatokról számoltak be.
El is mentem a kiszemelt dokihoz (és bár elsőre nagyon feszélyezett, hogy 35 éves, fiatal és jóképű :P), elsőre tudtam, hogy na Ő kell nekem! Odafigyel minden részletre, emlékszik az emberre és nem furószalagszerű a vizsgálat. Remélem, hogy a bizalom maximális lesz, mire eljutunk a szüléshez...

Ha Tolna megyei lennél, ajánlanám Neked is! :)

ryenn85
Szekszárd
 
 


Sziasztok!

Ryenn köszi! De hát én pesti dokit keresek. Meg a Dél-Pesti kórházban szeretnénk szülni ismét. Így olyan doki KELL aki ott vezet szülést.
Megy már meg van a kiszemelt dokim is. Csak el kéne menni hozzá, de annyira nincs kedvem. :S
Most azon agyalok, hogy még a baba előtt menjek, vagy ha már babás vagyok.:S
Tulajdonképpen nem kell rohannom, mert március elején voltam a dokimnál teljes kivizsgáláson, és ott minden rendben volt. Remélem nem lesz gond a dokinak, hogy csak babásan lát először.
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Bobojszka,
szerintem nem gond, ha babásan lát először. Inkább az aggaszt engem pl, hogy ha nem szimpi, akkor babásan kereshetek másikat. Én elvileg május végén megyek hozzá, szívem szerint egy másikat néztem ki, de annak a magánrendelése nagyon messze van sajna. Második opciónak azért megtartom, de minden vizsgálatért fél-egy napokat kivenni nem szeretnék, ez meg útba esik jövet-menet..

Györgyi,
pálinka sztori jó! :D

Többiek, merre jártok?

Szép hétvégét mindenkinek, én legközelebb szerintem csak jövő héten jövök.
Vendég
 


Sziasztok!

Durry nekem is ez az egyik bajom, hogy mi van ha nem szimpi. Viszont ami mellette szól, hogy helyben van magánrendelése. Azért ez nem mindegy egy 1 éves gyerek mellett. És ott vezet szülést ahol én szeretnék szülni. Illetve a jelenlegi dokim váltótársa az SZTK-ban. És ő sem mondott róla rosszakat.

Majd meglátjuk, hogy mi lesz.
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok Lányok, én is csatlakoznék:)

Nekem is volt már 2 méhenkívülim, petevezeték eltávolítás lett mind a kettő vége:( Ezért lombikozunk. Az 1. nem sikerült, tormbózis gyanú miatt leállítottak a gyógyszerekről. A 6 fagyibabából 2-őt visszakaptam januárban. A beágyazódás megtörtént, de sajnos egy nagy hematóma is kialakult, így megszakítás lett a vége...most május végén kezdjük megint, még 2 fagyink van. Őket Júni elején ültetik be:) Úgyhogy nagyon szeretnék én is februárban szülni:)

üdv: Rita

pamka
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Pamka!
Drukkolok, hogy ennyi nehézség után most már minden simán menjen, és mind a 2 baba erősen kapaszkodjon. :)
bobojszka
Szigetszentmiklós
 
 


Köszi Bobojszka:) Bárcsak úgy lenne!!!!!!!

pamka
Budapest XI. kerület
 
 


Pamka

Udv itt :D :!:
Drukkolok neked!!
Tuti osszejon!!
En is 2 kapok vissza a jovohonapba :D :!:

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Szia Pamka!Üdv itt!

Rólam néhány szót!29 éves vagyok,augusztusban volt az esküvőnk!Az év elején hagytam abba a fogi gátlót,azóta rendszer felfázással küszködök.(Ennek nincs köze a fogihoz!)
Most éppen immunerősítek,meg tömöm magam gyógyteákkal!!!!!És a következő hónapban pozitívat fogok tesztelni!!!!!!! :wink:

Olvasgatva a történeteitek,úgy érzem,hogy szerencsés vagyok és nincs miért panaszkodnom,hála istennek még nem kellett semmi keményet átélnem.Kitartás csajok!!!Hajrá gólyák!

De hiszem,hogy ez egy nagyon jó év és sikerülni fog a bébieső mindenkinél!!!!

Gyönyörű napsütéses hétvégét mindenkinek!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Igen, biztosan sikeres év lesz!

Lehet írtam már:
Természetgyógyász ismerősöm tavaly ősszel azt mondta, 2012-ben babazápor lesz! (2012-ben karma nélkül születnek a földre a lelkecskék, így sokkal többen jönnek hozzánk).

Akkor még nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, most viszont, hogy körbetekintek (ismerősek, városbeliek, Facebook Smile ), mindenhol azt látom: sorba jönnek a babák, ha kell ha nem! Very Happy

Két barátnőm is (PCOS problémával küzdenek) 1-1,5 év sikertelen próbálkozás és egy vetélés után, csodával határos módon mindketten teherbe estek januárban! Very Happy Egyiknél pont a dokija (aki a szakmában nagyon jó!!!) mondta a teherbeesése előtt 1 hónappal, hogy jelenleg annyi esélye van teherbe esni, mint a férjének. Még a doki sem akarta elhinni, mikor a pozitív teszttel ment a vizsgálatra!!

Szóval "csodák" mindig vannak, akarnunk és hinnünk kell!

ryenn85
Szekszárd
 
 


Nagyon köszi Lányok:))))))

Mindenkinek megy a drukk a részemről is!

SIKERÜLNIE KELL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pamka
Budapest XI. kerület
 
 


Ryenn,ezt már én is hallottam,hogy ez egy nagyon termékeny év lesz!Szóval eljött a mi időnk!

A tetejében végre jó idő van,imádom! 8) Már csak 2 órát dolgozom és aztán másfél nap pihi!!!!!! :lol:

Szép napot mindenkinek!
sipike83
Kalocsa
 
 


Rita,
üdv itt! Drukk megy a sikeres februári szüléshez :wink:

Ha ez tényleg egy ilyen kiemelkedően termékeny év lesz, akkor majd a bölcsi/ovi időszak eljövetelekor fogunk pórul járni.. :lol: Hajrá év eleji babák! :lol:

Ryenn,
az én egyik barátnőm is 4 év próbálkozás után nemrég lett (maradt) terhes.

Sipike,
milyen teákat iszol? És mi mással immunerősítesz még?

Én olyan kíváncsi vagyok, hogy hogyan és mikor jön majd nekem össze. Az első babánál nem volt semmi rákészülés, és viszonylag régen is volt, a terhességet és a szülést is már eléggé elfelejtettem, így most olyan, mintha először csinálnám :lol: Irtó jó és izgis :lol:
Vendég
 


Na jó, a "hogyanra" azért még emlékszem :lol: :lol: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Drury,immunerősítő,energy termék azt hiszem immunosannak hívják.Teából:cickafark és egy másik tea,az egy keverék vörös áfonyával és sok más jóval,amit most pontosan nem tudok felsorolni,az itteni bioboltban ajánlották.

Én is egyre izgatottabb vagyok,hogy mikor fog sikerülni, és hogy milyen érzés lesz kismaminak lenni!Várom már nagyon!!!! :wink:

Szép napot mindenkinek!!!
sipike83
Kalocsa
 
 


Sziasztok!

Lassan megjon a menszeszem, es kezdem a gyogyszert , aztan ultrahang, es megkapok 2 fagyasztott embriot.
Remelem mindenki jol van.
Nekem 5 napja nem jok az ejszakaink, mert a Lanyomnak jona foga :!:
Meg csak 2 van neki eddig, de most ugynezki beindult neki.
Es kb 15szor felebred zokogva ejszaka......
Jo hetveget!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Szia Györgyi:)

jaj, de jó, megy a drukk!!!!!

nekem sajna úgy kell meghozni a menzeszt:( holnap kezdem a duphastont. azután május végén 7 napig gonapeptyl + becsatlakozik az extrimax és utrogestan. 14. napon uh, 19-20.napon (júni elején) beültetés. :) már nagyon várom!

neked milyen gyógyókat kell szedned? tényleg, melyik intézetbe jártok? mi a forgácsba.

üdv:) Rita

pamka
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: