Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

En ma roppan kivanos voltam!!
A lanyommal sose volt igy :shock: :!:
Delutan sutiert rohantam ki az uzletben kokuszosat vettem mmmmmmmmmm!!
Most este meg oszibarackot ettem.
Ugye mostansag az edeset kivanom ezerrel, pedig annyira nem vagyok oda erte ha nem vagyok terhes.
A kajak utan, pedig eg a gyomrom :cry: :!:

Bettyna

De jo van kiskonyved :lol: :lol: :!:
En is igy voltam a topikban mikor a lanyommal voltam terhes, egy csomo tanacsot kaptam :lol: :lol: es ha tudtam en is segitettem :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!
A lanyomnak 4 foga jon egyszerre!!
Szegeny! Eleg jol birja ahoz kepest!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


LAPTEO!!
Jupiiiiiiii :lol: :lol: :!: :!:

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Rengeteget irtatok, sajnos most reagalni nem tudok mindenre.
Tegnap voltam eletem elso szuloijen, izgi volt.
Amugy en is allandoan ennek csak sosem tudom mit es van hogy faj a gyomrom es mintha hanyingerem lenne ez foleg estenkent van.

En szivem szerint zart topikot szeretnek, de ha nem haragszotok oda is irnek ha lesz mert ket gyerek es foleg majd harom gyerek mellett nem tudok majd Hajnus topikjaval egyutt harom helyre irni.
Amugy engem is ert mar atrocitas nyilt topic reven. Az egyik kismama kikerte maganak hogy miert irok en arrol hogy milyen baromi draga dolgokat veszunk majd a babanak hogy nem gondolok abba bele hogy aki nem teheti ezt meg annak milyen rossz erzes ez. Csakhogy nem is en irtam arrol hogy miket veszunk hanem egy masik kismami ezt meg is irtam neki o meg elfelejtett elnezest kerni hogy nem jo helyen ragalmazott.

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Piroska

Jobbulast!
Amit irtal azzal kapcsolatban, engem is ert mar ilyen, de le kell az ilyet ..........ni!
Mindenhol elnek primitiv emberek, es nem azert irja ki az a valaki mert buszkelkedni akar, hanem meg akarja osztani a tarsasaggal....
Mi vettunk 2011ben kertes hazat, es a falra festomuvesz festett, a csajok kertek kepeket, es aztan ramkotott egy illeto...........
Azota a haz csupa penesz es viz lett :cry: , es a ceget bepreltuk ahonnan vettuk itt kinn, es megnyertuk a pert :lol: :lol: meg a polgimesternel is jartam :lol: :lol: es 2 hete koltoztunk at egy masikba, es megkaptuk a karteritest is szerencsere :lol: :lol: de azert huzos volt :lol: :lol: :!: :!:
Aki ilyeneket ir, a ferjem szerint savanyu az elete, es azert kotoszkodik.
Tolem mindenki azt vesz a babocanak amit akar :lol: :lol: :!: :!: Jo hetveget!!
Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Gyorgyi- sajnalom ami a hazzal tortent, a lenyeg hogy jol vegzodott es sok szerencset kivanok az uj hazhoz! Nem tudom en ilyenkor ugy tudok orulni mas sikereinek is. Engem csak az zavart hogy ez az illeto egy nagyon hosszu levelen keresztul szapult amit orulok hogy volt ideje megirni majd mikor reagaltam hogy eltevesztette a cimzettet annyit sem volt hajlando irni hogy bocs. Ez van nem vagyunk egyformak.

Bettyna az elso kiskonyves?

En hetfon megyek ismet dokihoz, addig igyekszem nem ra gondolni.
Bar azt mondja a parom hogy en ezt mindket gyereknel "eljatszottam" hogy ugy ereztem valami nincs rendben :)

Kép
Kép
Kép
 


Piroska

Persze hogy minden rendben lessz :lol: :lol: :!:
De jo, te mar mesz hetfon :lol: :lol: nekem meg van egy jo par napom juni 28ig :cry: :shock: :!: :!:
Ne foglalkozz vele, ahogy irtad, nem vagyunk egyformak, a lenyeg, van 2 egeszseges gyermeked, es uton van a harmadik is :lol: :lol: :!: :!:
Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Niksi!
Köszi a drukkot...rámfér! :wink:
Teljesen egyetértek veled amúgy! :wink:

Bettyna!
De jó, h van kiskönyved! :D

Györgyi!
Na szép dolog mondhatom ez a ház dolog... :evil:
De örülök, h most már minden rendben! :D

Piroska!
De jó, h hétfőn mész! Én úgy érzem nem bírom már ezt a sok időt csütörtökig... :?
Ismerős ez az "úgy érzem valami nincs rendben" érzés! Tudom, h pozitívan kell (kéne) gondolkozni, de nekem ez olyan nehéz! Én annyit csalódtam már ultrahangon, és félek a mostanitól is :(
-----------------

Ma koraszülött találkozón voltunk mi 4-en. Olyan jól éreztük magunkat, csak elfáradtunk! :) Minden évben megrendezik, és az összes kisbabát meghívják (szüleikkel, tesókkal) akiket az itteni koraszülöttosztályon ápoltak. Majd hozok pár képet (ha nem gond)...

Zsófi

Kép
Kép
Kép
 


Kép
Kép
Kép

Zsófi

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Nagyon el vagyok keseredve, barnáztam ma egy kicsit. :( Egyfolytában érzem a méhemet, és a hasszurkát is.

Kép
edinacska33
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Bettina gratula a kiskönyvhezz:)

Zsófi imádni való a kisfiad.:)

Edina remélem hogy nincs semmi baj nagyon szorítok:))

Piroska biztos minden rendben van a babával:)
Bár engem se biztattak a dokik sokat de próbálom a jó dolgokat bevonzani hogy egészséges és gyönyörű lányunk lesz:))

Mi holnap után utazunk reggel a férjemmel nászútra így tök jó mert kb. 1,5 hétig el leszünk és utána megyek dokihoz és már tuti minden egyértelmű lesz és jó:)

Jó éjszakát mindenkinek!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Zsofi

Nagyon edes a kisfiad :lol: :lol: :!: :!:

Edina

Remelem minden oke!
Nem akarod megnezetni magadat?

Zsanett

De jo lessz nektek!!
NASZUT :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Jó estét mindenkinek.

Györgyi, de jó hogy legalább valami pozítivan is tudd végződni. :lol:
Mármint most a házra gondolok. :lol:
Ma én is kívános voltam egész nap kóla után sovárogtam, de azért nem vettem. :lol:

Zsófia tündéri a kisfiad nem is mondtad, hogy koraszülött volt hányadik hétre született?

Edina ne keseredj még el az hogy barnáztál még nem jelent semmit, lehet hogy most kéne megjönnie akkor is van aki szokott barnázni. Az, hogy érzed a méhedet és a has szúrkákat az azt is jelentheti, hogy nő a méhed ilyen nekem is szokott lenni. Egyél magnéziumot és ha holnap is barnázgatsz akkor esetleg menjetek be az ügyeletre szerintem. Szedsz egyébként valamilyen gyógyszert?

Zsanett nagyon jó utat kívánok nektek és érezzétek jól magatokat és mire visszaértek tényleg minden rendben lesz és már lesz szívhangocska is. :lol: Hova utaztok ha megszabad kérdezni?

Piroska neked is drukk a hétfőhoz és minden rendben lesz. Ezt, hogy nincs rendben minden szerintem minden nő eljátsza mert ha érzel valamit akkor az a baj ha nem érzel semmit akkor az a baj. Ez egyébként nálam is így van tegnap egész nap nagyon szarul voltam és estére nagyon fájt a hasam és fel is voltam puffadva de olyan szinten, hogy kb akkor volt a hasam mint egy 5 hónaposnak.
Gyorsan el is mentem lefeküdni erre ma tök jól vagyok semmi bajom, se hányinger, se puffadás se semmi. Egy kicsit én is parázok hogy minden rendben legyen de szerintem ez természetes. És én csak júni 27-én megyek babalesre addig lerágom a körmeimet. :?

Betty de irigyellek én is szeretnék már kiskönyvet. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Edina!
Én rengetegszer barnáztam a Milánnal! Tudom, h nem nagy vigasz, mert akkor engem se vigasztalt, de pár hetesen ez még belefér főleg akkor ha mondjuk pont azokban a napokban vagy, amikor meg kéne jönnie másodszor...
Vagy lehet, h van egy pici vérömleny a méhedben, ami magától fel fog szívódni (én vérömleny miatt barnáztam, a picire teljesen ártalmatlan, uh-on is mutatta a dokim).

Zsanett!
Köszi, Milus nevében is! :D
Nagyon jó utat kívánok! 8)

Györgyi!
Neked is köszi! :lol:

Krisy!
Nem volt olyan vészesen koraszülött, mert 35. hétre született, de a méretei alapján 32-33. hetesnek felelt meg. 2170g volt, de visszafogyott 1990g-ra :roll: Katasztrófa volt az a terhességem...kezdjük ott, h ikrek voltak...aztán rengeteg kórház...és végül egy este 200/100 Hgmm lett a vérnyomásom :arrow: gyorsan a műtőbe találtam magam (sürgősségi császár).
Nem fejlődött már az utolsó hetekben annyira szar volt a köldökzsinórban is az áramlás...
Kép

Zsófi

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztatást mindenkitől, próbálok nem ráparázni a dolgokra. Elvileg szerdán kellett volna megjönnie, lehet ezért van a barnázás.
Írtó fáradtan ébredtem ma reggel, 3 óránként voltam pisilni az éjszaka, a derekam majd le szakad.
Ilyen "rossz" napom még nem is volt mint ma.

Kedden megyek a nőgyógyászhoz, és mindent megbeszélek vele.

Zsanett, érezzétek jól magatokat!

Betty gratula a kiskönyvhöz!

Zsófi, tündéri a kisfiú!

Kép
edinacska33
Gyöngyös
 
 


Zsófi, ezt kemény lehetett végigcsinálni! Most viszont nagyon aranyos a fiú. Jó ötlet ez a találkozó.

Ahogy olvasom nem csak én izgulok :(.
Nekem az utóbbi pár napban szinte teljesen visszaszorultak a tüneteim és persze most emiatt aggódom. Olyan jó lenne tényleg tudni, hogy minden ok.
Ma a szüleimnek el akarom mondani, a házi orvos környékén nagyon sok mindenki ismeri anyukámat, így nem hiszem, hogy titokban meg tudnám csináltatni a vizsgálatokat. Az meg nagyon gáz lenne, ha mástól hallaná.
Bár szívem szerint még várnék a következő nődokis vizsgálatig.

Zsanett, érezzétek jól magatokat és pihenj sokat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára niksi28 2013.06.04 10:53-kor.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek. Görögországba megyünk Neo pori-ba megyünk, picit tartok az utazástól mert busszal megyünk 1,5 nap oda 1,5 nap vissza és nekem a vérnyomásom sokat rendetlenkedik és az elmúlt 2 napban hányinger-hányás, magas vérnyomás, pisilés és hát fáradtság. De minden rendben lesz:))

Zsófi nem lehetett egyszerű végig csinálni de egy ilyen gyönyörűségért úgy gondolom mindent megér:)

Szép napot!
 
 
 


Sziasztok!

Edina!
Köszi! :D

Niksi!
Képzeld nekem is minden tünetem megszűnt :( így most fogalmam sincs mi van, már pár napja ez megy...mintha nem is lennék terhes!
Szerintem is inkább Te mond el nekik, mint mástól hallják...

Zsanett!
Görögország 8) :D
Hát nem volt egyszerű az tény, de igen, megérte! :)

Zsófi

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Elköszönök holnap reggel utazunk!

Mindenkinek boldog, nyugodt babavárást addig is!
Aki orvoshoz megy annak viszont szorítok!

10 nap múlva újra itt! :)

Jó éjszakát!

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie harmadik születésnapi ticker

Lilypie terhességi tickerek

Zsani :-)
 
 
 


Sziasztok

Zsanett jó utat nektek és várunk vissza. :lol:

Zsófi tényleg nem volt egyszerű, de megérte és gyönyörű a kisfiad és már nem is látszik rajta, hogy koraszülött volt behozta a lemaradást. :lol:

Úgy látszik akkor ez a tünet elmaradás csoportos jelenség, mert a mell fájáson kívül semmi tünetem sincs, elmaradt a hányinger, elmaradt az esti puffadás.

Piroska szoritok holnapra amint tudsz gyere mesélj várjuk a híreket.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Zsanett

Jo utat! Erezzetek jol magatokat :lol: :lol: :!: :!:
Majd csinalj kepeket is!!

Piroska

Holnapra megy a drukk, varunk a hirrel :lol: :lol: :!: :!:

Krisy

Nekem a puffadas van minden este, a mellfajdalom is megvan, meg nagyon kivanos vagyok, most 2 napja az oszibarackot eszem minden delutan mmmmmmmmmmmmmm nyam nyam :lol: :lol: :!: :!:
De azert csinaltam ma reggel is tesztet :lol: :lol: :!: :!:
Tobbet mar nem csinalok :oops: :lol: :!: :!:

Zsofi

Nekem is 2300grammal szuletett a lanyom, nekem 1 het alatt fogyot 1 kilot, mert mar 3300gramm volt, ugy vettek eszre , es meginditottak a szulesemet, szerencsere nem volt nagy baj a kis sulyon kivul, le ese a cukor szintje, es 2 napig infuziot kapott, de hamar ossze szedte magat :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Zsanett, jó utat nektek :)

Nekem is csak a mellfájás maradt, de az nagyon érzékeny...

Piroska, várunk holnap a hírekkel :)

Mi már nagyon várjuk a csütörtököt :)))

Nóri

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsanett jo utat, erezzetek jol magatokat!

Edinacska- en mikor Kamillat meg nem tudtam hogy van nem is akartam tesztet csinalni sem mert olyan mensi szeru gorcseim voltak es barnaztam is 2 vagy 3 napig ezert biztosra vettem hogy megfog jonni. Lehet nalad is ez van, nem feltetlen kell roszra gondolni. Nyugi es pihenj sokat.

Zsofi- lehet hogy pici volt de most nagyon cuki kissrac lett!
Szerintem is jo otlet az ilyen talalkozo, utolag mar biztos maskepp latja az ember.

Nekem sincs tunetem. Holnap amint tudok jovok beszamolni.

Kép
Kép
Kép
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiscinke 2013.02.06 14:19-kor.
kiscinke
Budapest
 
 


Sziasztok!

Barnázás azóta nem volt, a melleim viszont nekem is fájnak, az is rossz ha a hálóing hozzáér.

Holnap megyek nődokihoz, mert sok vetélés volt a családban, -nekem ez az első terhességem- időben beszélni akarok vele.

Beszámolok holnap este! Edina

Kép
edinacska33
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Edina

Orulok hogy jobban vagy, biztosan nem lessz semmi gondd!!
Addig is+++++++++++++++++++!!

Kiscinke

Holnap neked is doki? De joooooooo :lol: :lol: :!: :!:
Mennek a drukkok++++++++++++++++++!!

Piroska

Hu te ma meszde jooooooooo :lol: :lol: :!: :!:
Gyere hamar a hirrrel++++++++++++++++!!

Nekem meg van egy par napom juni 28ig.........
Egyreszt jo kitoltak az idopontot masreszt van benne jo is, legalabb tutira latunk valamit :lol: :lol: :!: :!:

Puszi!!

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, csak gyorsan tudok bejelentkezni, mert lázas a gyerkőc. Két napja kínlódunk, ráadásul én is szenvedtem a migréntől.

Szóval csak azért jövök, mert elkészült a zárt topik. Már múlt héten létrehozták, de csak most tudtam hozzáadni a tagokat, amíg szundizott a kis beteg. Megpróbáltam mindenkit, aki eddig hozzászólt felvenni tagnak, de rohamban csináltam, ezért előfordulhat, hogy valaki kimaradt. Arra kérek mindenkit, hogy a társalgó belépő oldalán a felsorolásban a legalul keresse meg a 2013. februári babák című fórumot. Azon belül hoztam létre a babavárás témát és egy rövid üdvözlő üzenetet írtam. Ha mindezt látjátok, akkor minden rendben van. Ha nem írjatok, hogy valami nincs rendben.

Látom sokat írtatok, de most nem tudok sajna többet írni, és valószínűleg csak később tudok jönni, legkésőbb szerdán (akkor megyek dokihoz) és ha minden igaz remélem tudok majd beszámolni valamivel, de azt már a zártba írom:))

Az újonnan jövőket is szeretettel várjuk a zárt topikba, csak kérem írjanak nekem egy privit, hogy vegyem fel tagnak.


Megtalaltam :lol: :lol: :!: :!:

Kép
Kép
gyorgyi1
Gyöngyös
 
 


Sziasztok!

Először is: Edina! nyugi! Sztem azért barnázgatsz, mert most marad ki először a mensid....nekem is ez volt, azt hittem meg fog jönni, aztán elmúlt...vettem tesztet és + lett! :)

Zsófi!
Sorry, olvastam, h. te is eüs vagy....nem akartalak megbántani. Én hoztam fel azt a 2 extrém esetet, amiről én tudok, hogy megtörtént, nem színes-szagos sokadkézből szerzett pletyó, tényleg megtörtént esetek, még ha szerencsére extrém példák is....
Ők írtak annak a kórháznak a topicjába is, ahol szültek, és onnan elég egyszerű xy hozzászólásait követni...rámész a nickre és megnézed hova miket írt még...így jutottak el a várandós topicunkba...ahonnan szépen szemezgettek....és nem hogy következménye nem volt számukra, ők hozták elég kellemetlen helyzetbe szerencsétlen kismamikat, amikor szembesítették őket pár dologgal... :?
Szóval előfordul sajnos az ilyen, még ha nem is gyakori szerencsére!
A fiad nagyon édi! Volt valami lemaradása a koraszülöttsége miatt (súly, mozgás)?

Kérdés: Volt valakinek Dévényes babája már? Akinek igen, az mit gondol, újszülöttként már érdemes vinni a következő babát is? Annyira megoszlanak a vélemények...valaki kivárná a 3-4 hónapot, de van olyan ismim is, aki már 3 hetesen tesót is vitte és annyira 'bejött' neki a nagyon korai fejlesztés, hogy a gyerek fél éves korára letudta a forgás-kúszás-mászás-kiülés-felállás kombót....
Már ilyeneken agyalok.... :oops: :roll:
Holnap megyek dokihoz...nagyon izgulok, remélem minden oks lesz.

Kép
hannipanni
Budapest
 
 


Tinus: Én nem találom! :( vagy nagyon béna vagyok, vagy kimaradtam. :(

Kép
hannipanni
Budapest
 
 


Sziasztok!

De jó Zsanettnek, már úton van Görögo. felé... 8) Mégegyszer jó utat!

Krisy!
Köszi! Nekem még mellfájdalom sincs... :roll:

Györgyi!
Hú akkor neked méhen belül fogyott a kislányod? Az durva! Gondolom nálad is méhlepény v. keringési gondok voltak...
Nekem nem fogyott, "csak" nem nőtt. Már huszonnegyedik héttől kisebb volt mint kellett volna, és onnantól már soha nem volt a korának megfelelő méretű. A 35. héten már 1 hónappal kisebb volt...

Piroska!
Drukk mára! ++++++++++++++++++++
Köszi! Igen így utólag már minden olyan szép :)

Kiscinke és Edina!
Nektek meg drukk keddre!+++++++++++++++++++++++++

Tinus!
Jobbulást a kisfiadnak! Mindjárt megkeresem a zárt topikot!

Hannipanni!
Dehogy bántottál meg! :wink:
Végülis így érthető...
Nekem nem kellett Dévényre vinnem a Milánt, mert nagyon ügyes baba volt...sok dolgot még előbb csinált mint egy normál időre született újszülött! Így nem tudok segíteni ebben...
Holnap Neked is drukk! ++++++++++++++++++++++++

Zsófi

Kép
Kép
Kép
 


Kedves most ide találó februári babavárók!
Létrehoztunk egy zárt topikot, hogy zavartalanul cseveghessünk. Várunk szeretettel minden új februári babavárót a zárt topikba. Nincs más dolgotok, mint hogy írjatok nekem egy privát üzenetet, hogy ti is szeretnétek csatlakozni.


Sziasztok!

Most találtam rá erre az oldalra.
8 hetes kismama vagyok,jövő héten kedden megyek ultrahangra,már nagyon várom. Decemberben volt egy művi vetélésem,sajnos a baba nem fejlődött rendesen,kitágult a szikhólyag,így el kellett venni. Borzalmas volt,elég nehezen tettem túl magam rajta.
Most lesz az esküvőm 28-án így dupla az örömünk a párommal.
Kicsit aggódok hogy a babával minden rendben legyen,de eddig minden rendben van,dobog a kis szive. :)
gyigyi1986
Mezőfalva
 
 


Szia Gyigyi!

Gratulálok a babához és a közelgő esküvődhöz is!:)
Sajnálom ami a másik babával történt!:(
Mi már zárt csoportban vagyunk, de ha van kedved csatlakozni hozzánk, akkor Tinusnak írj egy privát üzenetet!

Zsófi

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!


Eladó lenne egy Momert csecsemőmérleg, egy pelenkatároló kuka és egy Brendonban vásárolt kiságy kókuszmatraccal.

Ikres egymás utáni babakocsi (Jane), 2 db hordozóval !

(van még egy pár apróság, lehet érdeklődni)

Ha valakit érdekel, írjon privit!

Köszi
 
 


Kedves olvasók, fórumozók!

A segítségeteket szeretném kérni az alábbi dologban:
Szakdolgozatomban azt vizsgálom, hogy hogyan vélekednek a szülésről azok a fiatal nők, akik még nem szültek.

Ennek érdekében olyan 18 és 35 év közötti nőket szeretnék megkérni egy kérdőív kitöltésére, akik jelenleg éppen első gyermeküket várják.

Ha Te magad megfelelsz ezeknek a feltételeknek, akkor kérlek, töltsd ki a kérdőívet!

Emellett kérlek, küldd tovább ezt a linket azoknak az ismerőseidnek, akikről úgy tudod, hogy első gyermekükkel várandósok, és kérd meg őket is a kitöltésre. Illetve kérlek, továbbítsd azoknak az ismerőseidnek is, akik – életkoruk, foglalkozásuk, stb. okán – ismerhetnek ilyen hölgyeket!

A kérdőív elérhetősége:
http://www.surveygizmo.com/s3/1083956/S ... -s-2012-v1


Előre is köszönöm a segítséget!

Bármilyen kérdést, véleményt szívesen fogadok a szuleskerdoiv@gmail.com címen!

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: