Új privát üzeneted érkezett!

Reni eleddig nem akarta megmutatni mennyire oda van a hírtől, de szépen lassan kibújik a szög a zsákból :) Az első gyerek valóban, de ha egész idő alatt folyton azzal fog hívogatni, hogy mi van velem, minden rendben van-e, akkor asszem előbb utóbb elküldöm nyaralni :)
Persze örülök, hogy aggódik, és figyel Rám, de maholnap amiatt leszek parás, mert Ő idegeskedik :D
Én is mindig szólok Neki, tessék nőni és kapaszkodni erősen :) még szerencse hogy Apa nem néz hülyének miatta :) sőt tegnap jóéjt puszit is kapott a Babaka :) Majd behaltam olyan édes volt :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Dyna
Nagyon aranyos a párod :D biztos jó apuka lesz :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Anyám, hihetetlen, alig értem a végére :D
Nálunk Apa mindegyik gyerkőcnél ott volt az összes dokilátogatáson, az uh-ra be is jött, a vizsgálatokra persze nem. DE a végére már kezdtem azt hinni hogy közte meg a doki között lassan bizalmasabb lesz a viszony, mint ami doki és én köztem van  
De sebaj, ezt a dokit semmi pénzért le nem cserélném, most is rögtön intézett mindent nekünk...



Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 

 
 

Csajok, légyszí nyugtassatok meg. A doki azt mondta, hogy a 10-12.hétig ne éljünk házaséletet, bár minden nagyon rendben van. Azért javasolta ezt, mert ilyenkor az elején még épp csak hozzátapadt a baba a nyálkahártyához és még nem nagyon fogja semmi és kilökődhet.
Lányok, tegnap nagyon-nagyon óvatosan megszerettük egymást apával, de tényleg óvatosan, mint a szűzlánykák.
Szerintetek most ártottunk a babánknak?  Lehet, hogy ettől megállt a fejlődésben?

Annyira beparáztam. Régen simán végigszexeltem mindkét terhességemet. Ugye, nincs semmi baj ettől?

Miért hozza rám a frászt a doki???????

 
 


Gondolom csak óvatosságból mondja, az nem árthat. Szerintem tartsátok be, amit mondott, de ne parázz, nem hinném, hogy egy együttléttől bármi gond lenne. Hisz sokan nem is foglalkoznak ezzel, és ugyanúgy élik a házas életüket. De jobb félni, mint megijedni alapon, a sexet a 12.  hétig mi is hanyagoljuk, megoldjuk máshogy... Én nem tagadom, paramami vagyok, szóval ez a kis áldozat semmi
De mondom mégegyszer, nem hiszem, hogy bajt okoztatok, innentől meg gondolom úgyis figyeltek:)

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Pipus
Utálom az orvosokat Miért hozza rád a frászt feleslegesen??????????????????? Ha minden rendben van, akkor minek? Előre is bocs a fogalmazásért, de ha ez ilyen egyszerűen menne, akkor a nem kívánt terhes nők csak jól meghúzatnák magukat és ennyi. De szerencsére ez nem így megy Értem én az óvatosságot, mert nem könnyen jött ez a baba, de ilyenkor az ember alapból is aggódik, minek ráparáztatni arra is, amire nem kéne Ne szexelj az első 12 hétben, aztán az utolsó 4-5-ben az első 6-ban meg úgysem lehet...Hát megértem, ha apukák kiakadnak Megértik meg minden, nem erre gondolok. Tudom, hogy most a hormonváltozástól durrant be így az ínyem és amjd elmúlik, de attól még fáj...
Innen kívülől könnyen jár a szám, hogy pont lesz@rnám a doki hülyeségét, de ha benne lennék biztos azt csinálnám, amit Ti tegnap A szűzlányos szex szerintem simán belefér. Egyszerűen nem árthat! Nem mondom, hogy a falhozvágós használ ilyenkor, de normális szex egyszerűen nem árthat! A 20 hónaposok még nem értik miért nem kéne rajtam ugrálni. Linda is ugrált és néha Luca is belémtenyerel. Vagy bnőm pl. leesett éjjel a lépcsőn és köszöni a kislánya, 3 éves, jól van. Egy szex azért egészen más!
És végül: utálom a dokikat

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Reni, imádlak :)  Megnyugtattál, szerintem sem lehet baj belőle :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Na csókolom hazaértünk szerencsére :)
Egy elég bunkó dokival hozott össze a jósors, de az UH-n 6 mm-es petezsákot láttak igaz még mást benne nem, de 2 hét múlva újra UH, és nagyon remélem akkorra már minden ott lesz aminek lennie kell. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


No, lányok :), nekem ilyen "problémám" nincsen. Egy hónapja találkoztunk utoljára és egy hónap múlva találkozunk újra... Persze ez nem jó, de mi most így élünk. A férjem külföldön dolgozik, nem jár haza, csak a nyári-téli szezon váltásakor, akkor 1-1 hónapot van itthon. A nyarat kint töltöttük a gyerekekkel, télen megyünk 2x3 hétre, aztán hogy majd mi lesz, mikor 3 baba lesz, az még a jövő zenéje, de megoldjuk azt is.

Én mindig azt mondom, ha jól esik, akkor csináld! De tényleg. Te érzed, mi jó a testednek. Persze vannak esetek, amikor jobb vigyázni, de ha nincs gond, akkor egy könnyed, laza együttlétnek mi akadálya lehetne!


DYUS, mi újság!!!!!?????

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Na, pont írtál is közben :). Oh, hát bunkó doki van dögivel sajnos ( asszisztens meg pláne ). De a lényeg, hogy egy plussz megerősítés ez is! És akkor még két hét izgulás!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


dyna, akkkor megy az izgulás Neked is :)  Én is várom már a köv. UH-ot :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus az enyhe kifejezés. Apa majdnem bement a dokihoz és elküldte melegebb éghajlatra, mert még annyit sem kérdezett hogy érzem magam, csak bunkón odaszólt minek jöttem...
De az UH-s doki se volt sokkal normálisabb, majdhogynem azt mondta menjek haza, ne zavarjam a rendelését, mert az UH mellett szakrendelése is volt...
Jah és nem egy kismamát zavartak haza azzal, hogy a doki nem ér rá UH-zni, jöjjenek holnap...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Mekkora egy bunkó társaság. Muszáj ehhez a dokihoz visszamenned????   Figyu Dyna, Te esetleg tudod napra pontosan, hogy mikor gyártottátok Babakát?

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Hát nem így kéne lekezelni, de azt a részét értem, hogy bosszankodik egy doki, amiért ilyen korán megy a kismama UH-ra. De ez nem a kismama hibája!!!!!!! Mindenhol azt olvasod, hogy mielőbb menj orvoshoz a pozitív teszted után, holott nem kéne! Betöltött 7. hét előtt egyáltalán nem kéne dokihoz menni, ha nincs valami fura, mert ha baj van, akkor persze. De egyrészt a petezsák nekik nem "látvány" a szívhang jelenti szakmailag a gyereket. Szóval az a nagy baj, hogy hiába vannak normális védőnők, akik ezt elmondják, de első babánál csak a lesújtó "Maga meg minek jött?" után kerül hozzá az ember. És sajna nem minden védőnő jófej. Nekem mázlim van.
Szóval már megint a félreinformálás
Iszonyú izgatott vagyok én is, pedig láttam már nem egy ilyet Szerencsére több gyerek mellett rohannak a napok (ez persze nem mindig szerencse, de UH szempontjából az ). Hihetetlennek érzem, hogy ott lesz a kis pulzáló szívű gumicukrom a képernyőn ♥ MAjd próbálom nem elsírni magam...azért mindig el szoktam :)

Dyna
Hol voltál? Gondolom nem magándoki. Na azok se jobbak Az ember azt hinné, hogy legalább a pénzért, de...persze van kivétel én már sokat csalódtam...

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Reni, Te mikor mész dokihoz????

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus
Majd csak október 14-én. Addigra 9 hetes leszek. Ivánnál jártam meg én is, hogy 2x kellett az "első" UH. Lindánál már rutinosan a 8. héten mentem és ezt Lucánál is megtartottam :) MOst meg ráhúzok 1 hetet :D Mert éljen a magyar egészségügy Eredetileg november 17-re tudtak volna adni...szeptember 9-én Mondtam, hogy ne szórakozzanak már, hát addig meg is szülök Na így lett az október 14...

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Reni tudom, hogy szerintük ez korai időpont, de 2 vetélés után azért illendő lenne nem lekezelni a kismamát, hanem legalább annyit megtenni, hogy meghallgatom. Egészségügyisként tisztában vagyok vele mikor minek van az ideje, meg egyebek, DE mivel volt 2 vetélésem szerencsére sopntán és komplett, alapból veszélyeztetett lennék, azonban itt még azt is megkaptam, hogy amig nem töltöm be a 12 hetet, a doki biza még papírt sem fog adni arról, hogy terhes vagyok. 
Erre varrjatok gombot...
Tudom, hogy a szívhangtól számítják azt, hogy egy terhesség élő vagy sem, de olyat még életemben nem hallottam, hogy amig Engem vizsgál a doki UH-val, addig 3 ember ácsorog az öltözőben és hallgatja amit beszélek a dokival, miközben max 1 ember tartozkodhatna ott, ha 2 öltöző van!
Egyébként Fehérvár megyei kórház, bár az ezek után már biztos, hogy a következő UH nem ott fog készülni, inkább megyek Pestre végig.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Dyna ez azért döbbenetes. vissza ne menj oda basszus :( 

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus ha lehetne dönteni ki csinálja a terhesgondozást, akkor tudnék kihez menni fehérváron, csakhogy ez a két doki van folyamatába a szakrendelésen, a többiek csak az osztályon :(
Pedig van 3 női nőgyógyász is, de minek, ha nem szakrendelnek... Én meg magánba nem fogok járni az tuti! Na mindegy valami csak lesz. Viszont lenne egy kérdésem. Kit tudnátok ajánlani Pesten? Ott még ennyire se vagyok ismerős mint itt 


@pipus75:


Hát erre nem tudok válaszolni, de talán 30-án  


Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Nekem is 30-án termékenyítették meg a petéimet kb. fél 12-kor :)
 
 


Óra percet nem tudok, nem az órát figyeltem :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Dyna
Teljesen megértelek! A fiam előtt nekem is volt spontán ab.-om :( Vasárnap reggel "rohantunk" a kórházba és netudd mit hallgattunk Egyáltalán akarták? Házasok? Nem túl fiatalok? Ez a gyerek el fog menni NAgyon gáz volt, szóval tudom kb. mit érzel És persze tök igazad van! Hogy kinek milyen doki jó, az teljesen változó :) Attól függ kinek mik az elvárásai. Megértem, hogy nem mész magánba, bár elsőre szerintem fájdalmas. Pont emiatt, amiket írsz. Én már pont lesz.rom, hogy mit mondanak, kemény csaj voltam mindig is, de mostmár tapasztalt is vagyok emellé ;) Legalábbis várandósság-szülés terén Ha meg eü.-s vagy Te is, akkor könnyebb okosnak lenni, de talán nehezebb megélni ezeket a szitukat, pont azért mert szegről-végről kolléga az illető....
Van ismerősöm Fehérváron (vagyis aki ott szült) Leinformálom

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Reni tudom, hogy nem Én vagyok az egyedüli akinek volt vetélése stb, de egyszerüen képtelen vagyok felfogni hogy a rákba lehet az, hogyezt megtehetik...
Sógornőm ott szülte mind a hármat, és Ő nem volt meglepve azon amit meséltem.
Egy biztos, ezt az UH dolgot nem fogom annyiban hagyni, mert ez hihetetlen, hogy előfordulhat, hogy 3-an állnak a nyakamba mikor vizsgálnak...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok
Pipus nem lesz gond szerintem. Biztos nem fejenállva csináltátok csak úgy lájtosan :D :D

Hu Dyna sajnálom,hogy ilyen ........... orvost fogtál ki :(

Első fiamnál mikor anyg örömmel mentem a nődokihoz,hogy terhes vagyok  az volt az első kérdése,hogy és mit akar, meg akarja tartani? Először köpni nyelni nem tudtam Persze ha logikusan belegondolok,nála ez rutin kérdés lehetet,mert ugye nagyon sok abortusz van.

BNálunk aug.31én fogant Zsebi :
Egy kérdés a Dél pestibe szült már valaki vagy tervezi ott a szülést?

H.Reni
Nem kaptatok hideget amikor nagycsaládosok lettetek? Én már előre tartok a beszólásoktól.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Egy biztos, aki teheti kerülje el ezt a két orvost :) név és cím a szerkesztőségben ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Dyna
Hát mindenképpen durva állapotok vannak

Reni
Mikor Lucát vártam, lelkesen repültem be a rendelőbe, lerítt rólam, hogy szétvet az öröm, mégis megkérdezte a doki, hogy "És megtartja?" AZtán mikor az UH beigazolta, hogy baba a pocakban, akkor azt úgy jelentette ki, mintha rákos lennék, nem pedig várandós
Jaaaj, dehogyis nem! Már az első vérvételnél, mikor büszkén válaszoltam a "Az első baba?" kérdésre, már akkor megkaptam, hogy könnyű manapság ennyit szülni, mert az állambácsi támogatja Persze, de nem minket. Vagyis minket is egy kevéssel, de erre nem lehetne önmagában alapozni. Meg jöttek a "Mai világba 3-at? Miből fogjátok felnevelni? Mert a mai világ...." Hát egy biztos, mi nem nagyon tartunk lépést a "mai világgal", így a gyerekeink is más értékrendben nevelkednek Sokan kérdezték régen, hogy és 4-et tervezünk-e? Amikor az volt a válaszom, hogy "Igen, szeretnénk még egy utolsó gyerkőcöt!" Akkor aztán végképp elhült mindenki Tuti ufónak fognak nézni sokan, amikor majd gömbölyödni kezd a pocak. De én egy ilyen vagyok...Letojom ki mit gondol
De a beszólások idegesítőek. NAgyon. Itt szerencsére sok a nagycsaládos, de azért 3 gyereknél nem nagyon van több és nem is nagyon terveznek 3 után. Mindenesetre érdemes frappáns válaszokon gondolkozni Nehogy már Te maradj alul...

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Én is izgatottan várom már a keddi ultrahangot! Utána aztán beindul az ide-oda menet, védőnő, belgyógyászat ( pajzsmirigy-beteg vagyok, folyamatos ellenőrzés kell majd ), vérvételek...

Alinát Debrecenben szültem a klínikán, nem fogadott orvosnál és nagyon pozitív élményeim vannak az ellátással kapcsolatban. Szabolcs Veszprémben született, kis aggodalmam volt, mert sok rosszat hallottam, de innen is csupa pozitívummal távoztam, mindenki kedves volt és segítőkész. Most is Veszprémben tervezem.

Titokbabánk augusztus 22-én fogant , persze a kalkuláció augusztus 26-ot számol, de ez cseppet sem zavar.

Kis csoportunk babavárói

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
snowball 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. SZOMBATON UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. OKTÓBER 1. UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20. OKTÓBER 14. UH!!!
dyna1982 1. baba, szülés várható időpontja: május 22.
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24.
pipus75 3. baba ( vagy 3-4. ), szülés várható időpontja: május 25. OKTÓBER 4. UH!!!

nyuszu 1. baba
ktkata 2. baba
tiea 4. baba

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Reni, minden szavaddal egyetértek, amit leírtál. Úgy nagyjából az egész topikban :). Biztosan belefutok majd én is rosszindulatú emberekbe ( de talán nem ). Annyira jellemző az emberekre, hogy beleütik az orrukat más dolgába, más anyagi helyzetébe, pedig aztán közük semmi ! Amikor megszületett az első, mi az első kérdés?, mikor jön a második, amikor megvan a második, lesz e harmadik?, ha igen, úristen, tényleg, hogyan?

Dyna, én is keresnék a helyedben esetlegesen másik orvost, ha ennyire rossza voltak az élményeid. Meg hát sajnos volt két vetélés, ami miatt méginkább jó kezekben kellene érezned magad! Nem éri meg, élvezd a gyermekvárás minden percét, hidd el, olyan hamar vége!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Reni
Akkor elkezdek készülni a reakciókra :D :D

1baba
Nálunk mikor kiderült,hogy a második is fiú azóta azt hallgatom,hogy kell egy lány a fiúk mellé. DE ÉN FIÚT szeretnék,mindig ezt mondtam és hülyének néztek a legtöbben. Sőt volt egy olyan,hölgy aki azt mondta,hogy a második biztos lánynak készültés én ne hazudjak neki,hogy nem lányt akartam. kb. így néztem.

Az emberek néha tényleg hülyén reagálnak dolgokra. Nálunk kis községbe meg még pletykálni is imádnak. Úgy bírom,hogy a szomszédjobban tudja,hogy milyen bugyi van rajtam,mint én magam

Bár Zsebi születése idejében fogunk költözni meg várjuk az év végét a sulival és go :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Mai vacsim egy kis rágcsa után:
kb. fél kiló savanyú káposzta és egy hatalmas, lédús, roppanós, igazi piaci kovászos uborka.
Nem tudok betelni vele, tegnap óta este csorog a nyálam értük, a párom meg hozott is estére

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Az olyan jó, ha az ember tudja mikor készült a baba :) Akkor a szülés dátuma sem akkora kérdés ;) Legalábbis jó esetben.

Nekem is halálom a kérdés, hogy milyen nemű gyereket szeretnék. Pedig én tényleg lányt szerettem volna másodikra, de akkor is. Harmadikra kb. mindegy volt, de bnőm is fiút szeretett volna harmadjára is. Megkapta De olyan szánalmas hozzáállás, hogy "Mit is mondana, nyilván nem fogja bevallani, hogy csalódott!" Ezért bemostam volna a kedves  játszóteres nagymamának, akivel erről beszélgettem.
Másik kedvenc kérdésem: És melyik a kedvenced? Nem kiskutyák könyörgöm!!!! Mindegyik másért áll közel a szívemhez. Más egyéniségek, más neműek, más életkorban vannak. Hogy lehetne őket összehasonlítani?

1baba
Nagyon nehéz lehet nektek, hogy férjed távol tőletek! Én ilyen családban nőttem fel

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


irkaKata
Nekem egyenlőre ilyenek nincsenek, de  hányszor ittam  literes dobozból a tejet a játszótéren És én is tömtem kétpofára piacról haza a koviubit. Most a karfiolért vagyok oda. Karfiol levest ennék rántott karfiollal, aztán egy kis rakott karfiol...Meg is fogom nézni milyen vitamin/ásványianyagból van sok benne...

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Karfiol: Jelentős C, B6 és Folsav forrás. Hát akkor ezért kell nekem ennyire ;) Mondjuk 2x szedek folsavat naponta, de lehet, hogy kevés....Vagy csak mivel szintetikus nem szívódik fel úgy

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Hát a leírtak alapján elszőrnyűlködtem.... s még mindig nem sikerült meggyőzni a szakrendelésről sőt... Áldom azt a napot mikor a volt főnököm ajánlotta a dokimat, aki azóta is készségesen segít mindenben. Pedig szegényhez úgy csöppentem be az első babánkkal, hogy azt kellett közölnie, hogy valsz nem fog megmaradni, azután egy hetet húztunk rá...
A következőnél aszem 6 hetesen már ott álltunk az uh-n, pedig semmi baj nem volt..és nem is hajtott el, csak épp 2 hét múlva is látni akart. 
A 3.-nál is korán megjártuk éjjel az ügyeletet de akkor sem problémáztak...de ő sem maradt meg, s a 4. babával is az éjjeli ügyeleten kezdtük, szitu hasonló mint az előző de ő él és virul, egy igazi házi sárkány. A mostani babával annyi volt a változás, hogy nem ügyeletre mentünk hanem rendelési időben- s annak ellenére hogy vérzést nem láttak és csupán 6 hetes volt, készséges volt mindenki. Szóval vannak jófejek a szakrendelésen és uh-n is, de lehet a dokim sokat nyomott a latba!
Ellenben akik a genetikai uh-kat csinálják ott vannak bunkók, akik simán beszólnak a kismamáknak, de már tudom mikor rendelnek s akkor nem megyek :D vagy kerek perec máshoz kérem magam.

Szóval ha Pest, akkor én a volt MÁV-ba, azért tudok dokit ajánlani és aszem van is szakrendelése.

Én ma mini céklákat vettem, mert annyira megtetszetek és beindult a fantáziám :D
Apa megfőzte a pörit...míg néztem a filmet majdnem kitunkoltuk a szaftot  na de h ízlett...

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Lányok!  Ne haragudjatok, hogy megint a hülyeségemmel fárasztalak Titeket, de Rajtatok kívül senki nem tudja, hogy babás vagyok és szükségem van a tanácsotokra.


 


Ugye nagyon sokat vártunk a babánkra és most elég izgatott vagyok, hogy lesz-e jöv.héten pénteken szívhang az ultrahangon.


Vigyázok magamra, ezért tegnap mikor színházba mentünk, inkább taxit hívtunk, hogy ne zötykölődjek végig BKV-val a színházig.


 


DE !  Egy hülye fapados taxis jött, és szó szerint szanaszét rázta az egész hasamat az úton, és kb. 10 perc után egy olyan iszonyat erős, intenzív és hosszan tartó éles nyilalás lett a méhemben, hogy majdnem sikítottam.


 


Lányok, ugye nem létezik, hogy a babám lepottyant a nyálkahártyámról a rázkódástól??? Ugye, már elég mélyen van ahhoz, hogy ez ártson neki?


 


És akkor mi lehetett ez az éles fájdalom?   Aztóa teljesen kiborultam, mi van, ha már nincs ott a baba és lepottyant???


 


 


Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus, én is éreztem az elején többször nyillalsásokat, amik élesek voltak. Én ezt annak tudtam be, hogy ott most sok minden változik, és a babám egyre mélyebbre ássa magát. És UH-n utána minden rendben volt, szóval szerintem ne aggódj. Az már rég rossz lenne, ha ilyen zötykölődéstől baj lenne, kihalna az emberi faj. Szóval ne aggód, bár tudom, könnyű ezt mondani...

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Kata, hálásan köszönöm. Nem is értem miért lettem ennyire aggódós. Remélem, tényleg ott van még a kicsikém :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus, ne izgulj, biztos, hogy minden rendben van és kapaszkodik!!!! Esetleg megerőltetted magad kicsit, vagy talán tényleg ez a zötykölődés nem esett jól... Ha túl erőltetett menetet diktálok egy nap, az estére hasonlóakat produkálok, na ha ez megtörténik, azonnal elfekszem, pihenek és magyarázom magamnak, hogy kicsit vissza kell venni, hiszen elég komoly változásokon megy át a testünk.

És írjál és írjatok nyugodtan, ha kérdések merülnek fel, azért vagyunk itt egymásnak... 

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


1baba2baba3baba, köszönöm a megnyugtató szavakat.  Tehát nem történhetett semmi baj :)   Szuper :)
 
 


Nekem nincs egyelőre ilyen kívánom, nem kívánom időszakom, bár előző két alkalommal sem volt. Talán kicsit kezd nagyobb lenni az étvágyam.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Hát nekem az étvágyam határozottan megnőtt, ami nem is baj, csak azért az egészségtelen kategória felé nem akarok elmenni.

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Viszont most reggel vettem a boltban egy óriási csomag cukrot , kicsit bűnözők, jaj, én imádom az édességet, sajnos, mert képes lennék egész nap tömni magamba... És ebédre rakott bacon-t készítek ( krumpli, bacon, tejföl, tetejére sajt - hasonló, mint a rakott krumpli ), hmmm, imádom!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Én meg pont úgy vagyok, hogy nem vagyok éhes :)  Végre :)   És nem kívánom a csokoládét, előtte megőrültem érte :)
Ja, és nincs hányingerem még mindig. Ez tök jóóóóóóóóóóóóóó :)   Fannival ilyenkor már ölelgettem a WC-t :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


A férjem közben vásárol kint... csokikák, cukorkák... nyami-nyami, majd rávetem magam, ha október 23-án hazajön. Az édességre is!

Mindkétszer 10 kg-ot híztam, az első 61-gyel kezdtem, 71-gyel mentem szülni, másodszorra 62-72. Aztán persze maradt rajtam plussz kiló, vagyis hát visszajött a szoptatási időszak alatt, 67 kg voltam. Aztán apa kiment dolgozni és lefogytam 8 kilót :) :). Most 60 kg-mal kezdem, aztán meglátjuk, mi lesz. ( 171 cm magas vagyok. )

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Én nagyon brutálisan alakultam, mert az első 4 hónapban fogytam 2 kg-ot és 5 hónap alatt 25 kg jött fel :(
Nagyon óriási voltam :(

Most nagyon örülnék, ha max. 15 kg-ot híznék, de a 10 kg-nak sokkal jobban örülnék :)
 
 


Hát köszi az aggódást és a jótanácsokat, és holnap újfent jelenés dokinál, görcsök és barnázás miatt, igaz most már nem fehérvárra megyek 
Kétségbe estem keményen, félek a holnaptól nagyon 
Remélem mindent rendben talál, de Én most irány feküdni, mert nem vagyok túl fényesen :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Dyna, sajnálom, kitartást, küldjük a pozitív energiát Pinenj sokat

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


@dyna1982:

Nagyon sajnálom! Pihenj, jobbulást! Holnap pedig reméljük, hogy csupa jó hírekkel jössz!


Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Csajok én voltam ma UH-n, és 14 milis volt a picike. Szerintetek ez jó 8+2 hetesen? Múlt hét szerdán 9 milis volt. Doki szerint jó, csak nekem muszáj kutakodnom a neten...

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: