Új privát üzeneted érkezett!

Asszem feladom!


ktkata
Attala
 
 


Ne a linket szúrd be az aláírásodhoz, hanem a html kódot, ami hosszabb és néha kriksz-krakszos, úgy már menni fog.

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Renáta vagyok :D Mindenkinek köszi ;)


Pipus
Te mit szólnál első körben, ha mind3 baba ott vigyorogna rád? :D Részemről minimum 1 babáért szórítok ;)

irkafirKata
Utálok orvoshoz járni. Nem is szoktam. Talán kicsit javul a helyzet a szódabikatbónás fogmosástól. Reggel már nem vérzett a felső ínyem. Aftára teafa olajat használok. Az gyors és biztos :) Herpesznél is. Egy vírus okozza a kettőt. Persze, ha házilag nem tudom megoldani muszáj lesz elmenni a dokihoz
A digitális clear blue kissé másként működik, mint a többi. Igaz, hogy tájékoztató jelleggel, de a heteket is kiírja. Gondolom beleprogramozták a HCG tartományokat.

ktKata
Így csináld a vonalzót:
A lap tetején van olyan, hogy Felhasználói vezérlőpult. Azon belül találod a Profil fület és ott az "aláírás" rovatba kell beillesztened a kódot, amit a Családinet ad BBCode-ot vagy html kódot.

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Reni, nem is merek háromra gondolni.
Az sokkolna, mert képtelen lennék 3 babát kihordani.
Sajnos iszonyat nagy százalékban születnek sérülten a 3-as ikrek :(
Nekem már 1 baba alig fért el bennem anno ezer éve :)  
Még a kettő is sokkolna, de három kizárt :(
Izguljunk együtt, hogy 1 legyen vagy max. 2   :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Tényleg rengetegen lettünk, nagyon gyorsan beindult a topik 

Sajnos majd csak október végén megyek az első uh-ra, majd otthon Debrecenben. Mi Skóciában élünk, és itt nem viszik túlzásba a vizsgálatokat, még úgy sem, hogy egy bő hónappal ezelőtt volt a vetélésem, és egyből terhes lettem. Már azon is gondolkodtam, hogy felhívoma kórházat, és elpanaszolom nekik, hogy fáj a derekam és nem érzem jól magam, táncsak adnának egy uh-ra időpontot (mert hogy a vetélésnél tényleg így volt, csak akkor barnáztam is, majd később véreztem) Csak az ördögöt sem akarom a falra festeni  Habár amennyit émelygek, ez a baba biztos, hogy megmarad. Nemrég jöttem haza a vásárlásból, és énhülye megszagoltam egy tusfürdőt, ami után megtorpantam egy pillanatra és feltérképeztem az áruházat, hogy merre induljak ha véletlenül rosszul lennék. De egy nagy levegő után helyrejöttem. 

Molly lányommal szinte végig hánytam, emlékszem, hogy 7 hónapos elmúltam már mikor épp otthonról utaztam volna vissza Skóciába, és még reggel megettem egy túrórudit, ami 15 perc után vissza is köszönt. Véget nem érő rosszullétek voltak, talán most jobb a helyzet, mert még nem hánytam.

3 napja este csináltam egy clearblue digitális tesztet, ami már nekem is 3+ jelzett 

Kép

Kép
 


Pipus
Én is egy babának drukkolok :) De ezt így nem mertem leírni. Kettő egyszerre még hááát, de három az már

Snowball
Nagyon megnyugtató monitoron látni a babát, a Te előzményeiddel pláne! Az ördögöt viszont én sem festegetném. Főleg ha tüneteid is vannak....biztos kapaszkodik az a baba ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


@hrenata 

Én is elkalandoztam már a gondolattal ha ikrekről van szó, én örülnék neki  
Nemsoká indulok dolgozni, és épp émelygéssel küzdök 

Kép

Kép
 


Sziasztok

Nagyon csendben és halkan jelentkezem csak :) 2pozitív teszt és elmaradt mensi :D Ha minden igaz akkor Ő lesz a 3. májusi babánk. A dátum május 24. Orvoshoz még nem megyek majd októberbe. Még nem is hangoztatom,dolgozom és szeretnék még egy kis ideig. majd 12 hetesen szeretném bejelenteni. Első 2 terhességem állandó hányingerrel telt a 18.hétig. Remélem most ez a rész elkerül. Magamról most még csak ennyit. Olvasok amikor tudok. Mindenkinek gratulálok és azért örülök,hogy ilyen "sok" nagycsaládos van Itt :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


rennyke
Te is Renáta gondolom :D Tök vicces, mert még nem tettem ki, de ugyanilyen vonalzót csináltam én is!!!
Nálatok mekkorák a nagyok?

Snowball
Ismerek ikres anyukákat. elsőre, másodikra és harmadikra is. Nem irigylem őket. Persze, van előnye is, de azért piszok nehéz. Ha ez adott, akkor ezzel boldogul az ember, de én tuti sosem választanám.

tiea
Három fiú után fura is lenne egy kislány :D Mekkorák a fiúk?

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Én is feladtam ezt a vonalzó dolgot, belelkesedtem, mert láttam, hogy használjátok, de nem frissít. Tegnap és ma is ugyanazt mutatja.

Renike, csendben gratulálok neked is!

 
 
 


1baba
Hogyhogy nem frissít? Ha jó kódot illesztesz be, akkor működnie kell. Én most direkt megnéztem és pontosan számolja a nagyok napjait...

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


 



Sziasztok!

Egy 5 perces gondolatébresztő kérdőív kitöltésével nagyon sokat segítenétek egy várandóssággal kapcsolatos kutatásban.Az alábbi linken találjátok:

https://docs.google.com/forms/d/1CW9RGBgNKEpbM Z-lQUTQjCqwn9rsz8fQwQaBKeMGt68/viewform
Kérlek töltsétek ki minél többen!Köszönöm! Vigyor
 
 


bocsi nem jól jelent meg a link, hátha most:


https://docs.google.com/forms/d/1CW9RGBgNKEpbM Z-lQUTQjCqwn9rsz8fQwQaBKeMGt68/viewform

Köszönöm a kitöltéseket!
 
 


Nem nyílik meg :(
 
 


@pipus75:


nem tudom miért töri meg a hivatkozást, de ha bemásolod a http címed a webcímes sávba szerintem megnyitja
 
 


@adoula

Légyszives, máskor ne linkelj be ilyeneket, én nem szeretném, ha ilyennekkel telítődne... Köszi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 1baba2baba3baba 2013.09.20 08:13-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Csajok, ti hogy vagytok?
Vannak tüneteitek? Én már elmúltam 7 hetes pár napja és semmi komolyabb tünetem nincs. Ami van, az a mellfájdalom, bimbó érzékenység, és fura mód kikerekedett a mellem, aminek nagyon örülök, mert picik.  Hányingerem egyáltalán nincs, néha mintha lett volna kis émelygés, de az még bármitől is lehet.
Hétvégén többet alszom ha lehet, napközben is, mert fáradékonyabb vagyok. De tényleg ennyi. Ti küszködtök valamelyik tünettel?

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


@irkafirkata



Szia Kata! Ennek csak örüljél, hogy nincsenek tünetek. :) Egyébként normál keretek között nincs gond a terhességi tünetekkel, elviselhetőek. Én émelygek egész nap szinte, de nem zavar különösebben. Fáradtabb vagyok, de két gyermekemmel egyedül vagyok, szóval ki is fekszek estére... A fiamnál nekem is nőtt a mellem a várandósság ideje alatt, én sem bántam :).


Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok!
Én ma töltöttem az 5.hetet, de a cicifájáson kívül és a puffadt hasamon kívül semmi bajom :)
Eddig.... az előző két terhességemnél a 6.héttől kezdtem őrülten hányni.
Remélem, most megúszom!!!

Jaj lányok, már egyre türelmetlenebb vagyok, alig várom már a hétfői ultrahangot, hogy megtudjam a baba(k) számát :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

Megvan a laboreredmény az is pozitív, szerdán pedig jelenés a dokinál :) Most már kezdjük elhinni, hogy tényleg van pocaklakó :)
Második napja hajnal 3-kor ébredek, átkozott telihold, folyamatosan émelygek, viszont fáradtság egy csepp se, fel vagyok pörögve. Igaz nap közben pihenek amennyit lehet :)
A mellméret változásnak egyenlőre Apuka örül egyedül, nekem inkább kellemetlen, mert összesen 1 db melltartóm van ami jó rám, és a gatyók is egyre szűkebbnek tűnnek, bár anno örököltem kismama nadrágot, csak az meg még nagy :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


dína, én meg szerencsére nem émelygek, de nagyon álomkóros vagyok :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Hétfőn már én is megcsinálhatom a babám vonalzóját UH után :)
 
 


@pipus75:



Irigyellek, mert Én hajnali 3-kor is azt éreztem, hogy nagyon gáz a gyomrom :) olyankor szokott ilyen lenni, mikor benyalok valami vírust, bár szerencsére ez most nem azért van :)
Előző kettőnél Én is álomkóros voltam, de az most még egyenlőre nincs :)
Anyunak elmondtam egy részét annak, hogy mi újság, mert infarktus után nem lenne szerencsés egyből a közepébe vágni, meglátjuk mikorra fogja fel :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Én csak akkor merem elmondani a családnak, ha már látom a szívecskéjét az UH-on :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Anyunak óvatosan kell beadagolni, mert elég egy kis izgalom és felfut a vérnyomása sajnos, és nem szeretném ha még egy infarktusa lenne :s így inkább szép óvatosan beadagolom, és mire összerakja a képet úgyis eltelik pár nap 

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Drukkolok, hogy ne izgassa fel nagyon magát!

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Jajj én is már úgy várom a pillanatot, hogy közölhessem a szűk családdal. De még nem merem, hiába volt szívhang a szerdai UH-n.
Három hét múlva megyek megint, akkor már 10+1 leszek, és majd utána. Annyiszor elképzeltem a pillanatot 

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Kata, és még 3 hétig magadban tudod tartani ezt a csodát????   Ne féljél már! Minden rendben van és lesz is!!!!
 
 


Igen, tudom-tudom. Csak volt már egy rossz tapasztalat, ezért vagyok parás. Nem kellene, mert most minden a legnagyobb rendben lesz!
Amúgy már most szívem szerint elmondanám, főleg, hogy Anyu előtt nem szoktam titkolózni.
Lehet, hogy nem bírom ki, és elmegyek egy hét múlva plusz egy UH-ra, és akkor utána :)
Tudom, hogy olyan messze van még a 3 hét... 

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


ez a beszéd, irány jöv.héten egy UH-ra és tessék elújságolni ezt a fantasztikus hírt :)
 
 


Értettem 

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Ezt már szeretem   
 
 


Sziasztok na a tobbszori veteles itan a baba ugy dontott hozzuk elorebb az uh-t. Tegnap lehet sokat cipeltem es beszinezodott a folyas s ugy beparaztam hogy ma berohantunk a korhazba szerencsere ott volt a dokim s az uhn lattuk a dobogo szivet es a 6mm babot. Kaptam gyogyszert es most mar batran elmondtuk a szuloknek is :)

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Igen Reni vagyok én is :)

Én még úgy vagyok,hogy a pocim ne nőjjön :D Az elsőnél már 3hónaposan úgy jártam,mint aki az utolsó hetekbe van,pingvin járás :) Annyira büszke voltam,hogy kinyomtam a pocim csak azért is :D :D :D Most úgy vagyok,hogy ráér még nőni,nem szeretnék sokat hízni. Első kettőnél elég sok kilót felszedtem, bár csak előlről látszott, hogy terhes vagyok. Most azért kicsit több kilóval indulok,mint a fiúkkal :S :S 
A cicim fájdogál és feszül,hányinger ritkán van.

Az első terhességemnél valahogy úgy voltam,hogy a terhesség tökéletes dolog,nincsenek problémák,nem lehet baj stb. Nem féltem,nem aggódtam. Aztán volt egy kis gond 20.héten és utána is de hála minden oké lett. A másodiknál rossz AFP.m lett de hála minden ok volt. Valahogy ezek a problémák mellett is mindig pozitívan álltam a terhességekhez.  Most viszont annyira parázok mindenen és állandóan félek,hogy baj lesz,hogy mi lesz ha........................... Talán azért lehet mert a két fiamnál nem volt net,nem volt lehetőség "butaságokat" olvasni stb. A kicsi születése elött 1hónappal lett csak. Addig net mentesek voltunk.  Ja a fiúk 5 és 7 évesek.

Apa ma reggel mondta,hogy azért este elszeretne Zsebivel beszélgetni,hogy rózsaszín kártyát húzzon ha lehet. Ő lányt szeretne. Én kispasit :)  Valahogy egy lányt el se tudok képzelni. Mindig is fiúkat szerettem volna. Persze ha rózsaszíncsomag lesz akkor se hagyjuk a kórházba :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


@beu5



Szia! Jaj, hát én is szívbajt kaptam volna! De örülök, hogy minden rendben! Micsoda boldogság! Szülők mit szóltak?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Rennyke - na pont én is így vagyok csak lányba...aszem jobban hajlok a felé...de azért végül is mindegy...de néha nagyon nehéz elképzelni a két lány mellett a fiút :)
Apán viszont látom, hogy azért szeretne egy fiút...hátha...bár ez már eldőlt kérdés, csak még mi nem tudjuk.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Én is intéztem magamnak egy uh-t, de nem a "falrafestés" módszerrel, hanem inkább magánklinikán csináltatom, jövőhét szombaton. Akkor töltöm a 7. hetet :)

Ma annyira rámjött az aluszékonyság, hogy állva el tudtam volna aludni munka közben. Remélem ez hamar megszűnik 

Kép

Kép
 


Milyen vitamint szedtek? Én sima folsavat napi 1 szemet.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


@rennyke30:


Én is napi 1 folsavat szedek egyelőre, a 12. hétig tervezem. Utána magneb6-ot fogok. Nem tervezek semmi mást, ha az eredmények rendben vannak, akkor véleményem szerint felesleges különféle vitaminokat szedni. Együnk sok zöldséget, gyümölcsöt, igyunk sok folyadékot és minden rendben lesz! :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


1baba hasonlóan tervezem. :) Akkor kezdtem el szedni amikor elterveztük hogy jöhet a 3hármaska. 6hét alatt sikerült összehozni :) :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Beu
Tök jó, hogy minden rendben! Azt hiszem most hossazbb távon is megnyugodhatsz!

Nekem is fáradékonyság van, bár nem aludtam el eddig. Este amúgy is el szoktam néha a gyerekekkel. Ma viszont kidőltem a kicsi mellett mikor altattam...1/2 12-kor napközben :D Én napközben sosem alszom...úgy 2 éves korom óta Kizárólag babavárás alatt ;) Reggel kicsit émelygek, de mégcsak nem is kellemetlen. Leginkább olyankor, amikor kiugrani kell az ágyból. Egyszer ég az arcom és melegem van, 2 perc múlva simán didergek. Zokniban kell aludnom, mert meg akarok fagyni...Ezek nálam rendes babaváró tünetetek :D Ha nem is lenne pozitív teszt, a férjem már tuti mondta volna, hogy biztos baba van a pocakban. A melleim most jól vannak. Igaz, a fiammal való várandósság óta hatalmasra nőttek és azóta kb. ezt a méretet tartják... Szegények azóta non-stop igénybe vannak véve. Nem is akarok belegondolni milyenek lesznek, amikor se szoptatni nem fogok, se babát nem várok...Gondolom

A nemek tekintetében én kb. azt tapasztalom, hogy azok az anyukák, akiknél egy neműek a tesók a rutin "kedvéért" a 3. babát is ugyanolyannak vágynák, míg az apukák inkább az ellenkező nemet :)

Szerintem nálunk kisfiú van a pociban. Amikor felmerült, hogy itt baba lehet, akkor beugrott ez a név...valahonnan. Pedig sosem tetszett. Még a fiamnál javasolta a tesóm, de mondtam, hogy bááááááááááá köszi, de nem...Na most de :) Linda lányzóm már kb. 5-6x mondta, hogy baba ficánkol a pocimban, vagy úgy is, hogy kisfiú baba, meg szüljek egy kisfiú babát... Nálunk  nem volt ez téma. Tudja, érzi. Anno a fiam is megérezte a kistesót :) Mostmár nagy, kinőtte ezt a képességét és nagyon sajnálja :(

Én is elmondtam Anyunak és a gyerekeknek is. Uh még nem volt, de Linda beköpései elhozták a pillanatot, hogy nem nézhettem hülyének a gyerekeimet. Így Anyunak is el kelltt, mert nehogymár a gyerekektől tudja meg. Ezért a vonalzót is kitettem...Kicsit változtattam, hogy a Renátáké ne legyen már egyforma ;)

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Reni, nagy volt a boldogság, gondolom! :) És szép nevet választottatok, max. ki kell cserélni egy szép lánynévre, ha mégis másként alakul. 


Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Bizony szép név az Áron:) Szerintem minden Á betűs fiú név szép.

Én amúgy Gravidát szedek már vagy fél éve, most is napi egyet, plusz 3*1 folsavat kb. két-három hónapja. Azért ennyit, mert szedek egy gyógyszert, ami viszont rontja a folsav felszívódását. Meg ebből nem árt meg a sok
Sose voltam egy nagy gyümölcs evő, teltek el úgy hónapok, hogy nem ettem gyümölcsöt egyáltalán, úgyhogy a vitamin nem árthat. De azért az utóbbi hónapokban mindig figyelek, hogy napi egyszer uzsira egyek valami gyümit.
D vitamint is szednék, mert megnézettem, nagyon alcsony, de a nődokim azt mondta, hogy terhesen azt ne szedjek, úgyhogy természetesen hallgatok rá
Én nem érzem Briós nemét. Mindegy, hogy fiú, vagy lány, csak legyen egészséges. Amúgy mindig is lányt akartam, mert vannak favorit lány neveim. Aztán ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok, felcsaptam egy utónévtárat, és most ott tartok, hogy több fiú név van talonban, mint lány. És párommal igen nagy az egyetértés ami a neveket illeti. Úgyhogy azóta mindegy milyen nemű baba érkezik Úgy látszik, csak ennyi kellett hozzá, most már van fix név mind a kettőhöz.

Jaj én is rengeteget alszom, vagyis aludnék napközben is, ha nem kellene dolgoznom. De pl. most is fél órája keltem fel, és biztos elkap délután is a szunya egy kicsit. Vicces, mert én sem voltam délutáni csendes pihenős régebben, de most ezt a hétvégeken ki fogom használni.

Egyébként Budapesten nem tud valaki ajánlani egy helyet, ahova elugorhatok egy UH-ra? A dokimhoz csak október 9-én kell mennem, és az még olyan messze van. Gondoltam, hogy azért megnézném addig is mi a helyzet. Türelmetlen vagyok és kíváncsi. Szeretném közben is tudni, hogy még minden rendben van.

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Én C-vitamint szedek meg 2*1 folsavat. C-vitamin az ínyem miatt. Ami szerencsére kezd javulni. Hála a propolisnak. Azóta rohamos változás kezdődött, mióta szedem.

1baba
Hát igen, én is így gondolom, hogy max. kap egy új vonalzót :) De alapvetően nem gondolom, hogy erre szükség lesz Itthon Kisbaba. Nem nevezzük "nevén".

irkaKata
Megérzése szerintem mindenkinek van, csak nem ismeri fel :)

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Amikor a kislányunkat vártuk, két név között vaciláltunk, Alina és Aletta, végül Alina lett :). Másodjára, mikor a fiunkat vártuk, az keményebb volt. :) A férjem mindent megvétózott, semmi sem tetszett neki. Úgy beszéltük meg, hogy ha nem jutunk közös nevezőre, akkor megkapja az apukája nevét, mert hát az is szép név... és ez lett, a 36. héten döntöttük el, hogy Szabolcs lesz. Most is megvannak már a nevek, egy nevünk van, ha kislány lesz és egy nevünk van, ha fiú lesz. De terveink szerint ő titokbaba lesz , rajtunk kívül nem fogja más tudni, hogy kit is várunk. Aztán persze lehet, hogy máshogy alakul.


Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Jaj de utalok telefonrol irni..mar masodjara gepelem be..ez van ha a gep beadja az unalmast.
Szoval szulok magyon orultek..de a legnagyobb oromet a nagylany okozzta aki hetek honapok ota szeretne mar kistesot es azt is megmondta hogy lany legyen :) Tegnap miutan elmondtam neki ez jott ki belole: anya es akkor mar a pocidban van..majd hatasszunet utan felsikoltott hogy jaj de jo :D
En mivel folyamatosan szoptattam azt befejezve a gravidat kezdtem szedni minden masnap egyet.
A nevek..lany nevunk egyenlore nincs...fiu mar jo ideje talonban.
Nekunk a ket lany eleg szegyenlos volt sose tudtuk biztosra mik kik lesznek igy mindenlinek megleppi volt.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Szép név az Áron.  :) Én is valahogy pasit érzek :) Egyik befutó név az Ákos! :D :D Lánynév nagyon nincs.

Huuuuuuuu,hogy miért van itthon 3tábla csoki.  Azt hiszem az ilyeneket el kell tüntetni egy jó pár hónapra :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


A kistesó nemét a 2-3-4 évesek tök pontosan meg tudják mondani Ha magától nem mondja, de megkérdezed, hogy mi van a baba lába között, akkor általában habozás nélkül rávágják az "eredményt". A 4 évesnél nagyobbak már elvesztik ezt a képességet legtöbbször.
A 2011 decemberi topikban azzal szórakoztunk, hogy a babaváró vonalzó alapján tippletük meg, hogy ki milyen nemű babát vár. Hát nem fogtunk mellé. Egyetlen lány volt, akinek annyira semleges volt a vonalzója, hogy nem tudtunk mit mondani...Lánya lett :D Szóval mindez azért, mert véletlenek nincsenek és valamiért azt a vonalzót választod és azt a kis figurát mellé ;) Beu, Neked a sok rózsaszín miatt amúgy is inkább lányt voksolnék, de a lányod meg is mondat
Reni, a Te vonalzód nekem egyértelműen tökös
IrkaKata vonalzója nekem nagyon csajos.
1baba viszont hihetetlenül semleges :) Nem véletlenül Titokbaba ;)
Dyna vonalzója pedig szintén fiús nekem.


Nálunk Anyu nem ugrott ki a bőréből, de legalább nem borult ki. Ez határozottan pozitív :)
Iván nagyon édes, és nagyon örül :) Már puszilgatta a pocimat és bábozásnál, mikor köszönt a bábbal mindenkinek személy szerint, akkor a "Szia Kisbaba!" sem maradt ki ♥ Este férjem vidáman felkiáltott, hogy "Dejó! Van még egy söröm!" Erre Iván szigorúan rámnézett: "Anyu! Neked ne lehet, mert a Kisbaba!" Olyan helyes! Linda egyenlőre kb. sehogy nem reagál. Végülis neki ez már nem volt hír :D Meg mintha kicsit csodálkozna azon, hogy ő megmondta És dejó, mert Lucának is lesz kivel játszani (és nem csüng majd a nyakamon - gondolhatta)

Beu
A folyamatos szoptatást hogy érted? És most fejezted be, hogy jön a mégkisebb? Én így értem, amit írtál :) Én még szoptatok. Általában a 10-12. hét az,a mikor nagyon fájni kezd és akkor bezár a bazár. Most mondjuk nem is érzékeny a cicim Ha ez nem változik, akkor majd januártól lesz szopimegvonás. Most is csak elalváshoz meg éjszaka 2-3 alkalommal (fogzáskor 100x és most épp ebben vagyunk)

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


irkaKata
Én lebeszélnélek a plusz uh-ról Ártani nem árt a babának, de nem is használ! A babák se nagyon szeretik, mert szeretnek kitérni előle (kiúszik a képből, mikor nagyobb). És egy sima uh is elég sokba kerül (4 éve 7ezerért voltam, mert a kórházi uh. tönkrement vagyis nem volt megbízható és a dokim ezt javasolta a 40. héten a flowmetria miatt). Két és fél hét múlva 9-e! Messze van, de mindjárt itt lesz ;) Addigra 10 hetes leszel! Nagyon jó lesz látni, mert kis gumimaciból picike baba lesz már a monitoron :) Ez lesz az első uh-d?

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Igen, lehet, hogy igazad van, egyik percben úgy gondolom, kibírom októberig, aztán másik percben nem
Voltam 6 hetesen, plusz 7+1 hetesen is UH-n, akkor hallottunk szívhangot, és 9 milike volt. Csak még nem mertem a családnak elmondani, október 9. olyan messze van, úgy elmondanám nekik
De lehet, hogy most az egyszer megpróbálom legyőzni a tudni akarást, és várok türelemmel.

Érdekes, amit a vonalzókról írtál, lehet, hogy van benne valami tudatalatti Örülnék a kiscsajnak nagyon! De tökinek is:)

Muszáj leírnom, hogy úgy örülök a cickó növekedésnek. Sokkal teltebb lett, meg súlya is lett (mindig kis mellem volt, eléggé vékony vagyok)

Jó éjt nektek

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron