Új privát üzeneted érkezett!

DE JÓ NEKTEK LÁNYOK! MÁR MINDANNYIAN KIRAKTÁTOK A VONALZÓT A BABÁTOKNAK :)

ÉN HÉTFŐN MEGYEK AZ ELSŐ ULTRAHANGRA, MÁR ALIG VÁROM, HOGY MEGTUDJAM A BABUCKÁIM SZÁMÁT :)

ÉS NAGYON VÁROM MÁR, HOGY VONALZÓT IS KÉSZÍTSEK NEKI, AHOGY TI MÁR MEGTETTÉTEK :)

ÉN FOLSAVAT SZEDEK NAPI 2X1-ET, ÉS GRAVIDÁT.

A LOMBIK SIKERESSÉGE MIATT MÉG PÁR GYÓGYSZERT IS SZEDNI KELL, DE SZERINTEM EZEKET MÁR EL LEHET MAJD HAGYNI HÉTFŐTŐL :)

NAGYON IZGATOTT VAGYOK :)


Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


@hrenata:


Éredkes amit írsz, ezen nem gondolkodtam, viszont azon igen, hogy imádom a Némó című mesét ;) innen a vonalzó :D
Itthon megoszlanak a vélemények a baba nemét illetően, Anyu miután összerakta a képet, kikérdezett mit érzek, stb, közölte, hogy a Nővéremmel voltak ilyen tünetei, szerinte lány lesz. Párom Nővére, aki most a támaszom (Keresztfiam fél éves) meg egyértelműen kijelentette fiú lesz 
Akkor fogok igazán jót nevetni ha kiderül mindkettő :D


Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Dyna
Linda vonalzója szinte olyan, mint a Tiéd, pedig ő lány csak imádja a halakat :D Ő nem egy tündér lelkületű kislány Szerintem a kívánások és a tünetek tökre semmit nem jelentenek a nem szempontjából. Egyetlen dolog van, ami nálam pl. egyértelmű külömbség...Mikor Ivánt vártam még az utolsó héten is kregettem a férjemet Kétszerannyit bújtam volna össze, mint babavárás előtt A lányoknál, meg szinte az első perctől a hátam közepére kívántam a szexet. Ha ezek alapján nézem...akkor is fiút várok most

Pipus
Nagyon várom a vonalzódat! Remélem csak egyet kell csinálnod

Vitaminok: Én sem vagyok nagy gyümis. Rengeteg zöldséget eszem viszont. A szendvicseim olyan 8centi magasak Ujjnyi kenyér egy szelet sonka, a többi meg zöldség

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Pipus holnapra Szorítok :D :D

Hát megmondom őszintén nekem nagyon hiányzik a hányinger :( Annyira tünertmentes vagyok,hogy néha el se hiszem,hogy Zsebi itt van. Ma is csináltam egy tesztet,hogy biztos-e. Cici feszül de az se mindig,hányinger meg még annyira minimális. Tudom még 1-2 hét és állandó lesz a hányinger ha a fiúkból indulok ki,de akkor legalább tudtam,hogy minden ok. :) szerintem 2hétmúlva megyek csak dokihoz.

Voltunk ma vásárolni és bekerültema  babasorba. Lestem a kispasis cuccokat, apa meg mindenbe mutatta a csajos párját :D :D

Azért akkor lesnék nagyot ha ketten lennének bent. Igaz esély semmi dehát bármi megtörténhet :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Pipus, 5 hetes vagy, miért hiányolod a hányingert?  Ne hiányold, egyrészt, azért ez inkább hat hetesen jelentkezik, és van akinél nem is. Nekem még mindig nincs, és egyáltalán nem hiányzik. Mondjuk a héten volt többször, hogy éreztem, mintha émelyegnék, de úgy voltam vele, hogy bármitől lehet. Ha majd egyértelműen émelygek és szarul vagyok, akkor fogom a terhességre.  Hát viszont az étvágyam, az nagyon megváltozott. Csak az egészségtelen kajákat kívánom, egyszer édeset, egyszer sósat. A hideg tejet is nagyon. Azt hittem híztam is pár nap alatt, mert a mellméret is erről árulkodna, de ma reggel megint csak 43.1-et mutatott a mérleg. Hiába, mióta abbahagytam az edzést a pozitív teszt óta, azért érezhető, hogy az "izmaim" is összementek. Direkt erősítő órákra jártam, hogy ne legyen már a legenyhébb szellő is ádáz ellenségem, de így egy hónap kihagyás után, mintha sosem edzettem volna. A fenekem lapos lett De ez legyen a legnagyobb bajom, érzem, hogy ez a terhesség majd szépen kikerekít Pipus, nagyon drukkolok neked a mai uh-hoz,biztos minden rendben lesz. Csajok, ti terveztek valami tornaféleségre járni? Bár tudom, hogy akik itt több gyerekesek, sokkal nehezebb az ilyen dolgokat összeegyeztetni.  Én majd szeretnék a 13. héttől valamit csinálni, jóga, enyhe cardió, pilates, ilyesmi, csak mindenképpen terhestornában jártas oktatót szeretnék találni. Egyébként tök jó, hogy vagytok itt többen is, akik már több gyerkőccel is meg vagytok áldva, jó lehet, hogy van némi tapasztalatotok az egészben.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára irkafirkata 2013.09.23 08:26-kor.

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Nah, a hányingeres hozzászólásomat Rennykének címeztem, csak közben Pipusra is gondoltam az UH miatt Nem hiába, még félig van a kávésbögrém:)

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Na, ha minden igaz, akkor 12-en vagyunk, legalábbis ennyien köszöntek be a topikunkba, aztán persze ez a szám változhat még bármerre. Kérlek, írjátok majd meg az adatokat, hogy jobban átlássuk a dolgokat! ;)

nyuszu 1. baba
beu5 3. baba
dyna1982 1. baba
tiea 4. baba
rennyke30 2. baba
ktkata 2. baba
pipus75 már van 2 gyermek, ma kiderül, hányan csatlakoznak a családhoz :D
gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata neked hányadik gyermek? szülés várható időpontja: május 6.
snowball 2. baba, szülés várható időpontja: május 17.
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19.
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20.





Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Én továbbra is émelygek, hányingerem van, elég komolyan, főként este meg így reggel, délelőtt. Nem annyira jó. Este óta úgy érzem, bármikor jöhet a boa... Ma betöltöttük a 6. hetet, úgyhogy nekikezdünk a 7. hétnek!


Irkafirkata, te nagyon vékony vagy :)! Vagy alacsony?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Szia, első babó lesz nekem:)

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Lányok!!!  Már kész vagyok, annyira várom a délutáni ultrahangot.
Kíváncsi vagyok, mit lát a dokim :)
Szorítsatok :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Jaaaaj Pipus! Azt hittem már a hírekre jövök Nagyon izgulok és szorítok is persze ;)

irkaKata
Azt hiszem nekem elég az a mozgás, hogy Lindát le az oviba 9 felé aztán 11-ig futkosom az utcán Lucával (meg bolt, meg piac meg posta és persze ha nem ül épp a babakocsiban akkor a kismotor után is futok). Aztán 1/2 4 felé indulunk Ivánért a suliba, oda 20 perc vissza 30 Az oviból elhozzuk Lindát és még egy kicsit, max. 1/2 órát tébolygunk hazáig.
VAn szuper terhes torna dvd-m, kb. 30 éves lehet a felvétel :) de nagyon jóleső végigcsinálni. Összesen 1x sikerült a 3 babavárás alatt :D Ivánnal veszélyeztetett lettem, aztán meg a kisebb körkülömbség miatt a nagy nem hagyta, hogy tornázzak ;) Jó dolog babát várni, de az első babát a legjobb!!!! Kénylemes, nyugis, teszed, ami jól esik Vagy ha nagya  körkülömbség, akkor még van erre esélyed, de amúgy...áááááááááááááá

1baba
Rennyke is a 3.babát várja

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Igen kb 2 hónapja hagytuk abba a szopit, mert a kiscsajt minden más jobban érdekelte, s azóta ha meg is látja a cicit nem kéri.... A vége felé már csak szívot 1-2 aztán tepert a tesó után...már kész vicc volt az egész, pedig ugy szeretek szoptatni, de hát ő ilyen. Most is ahelyett hogy aludna az ágyában tombol 

Hát igen, mindig azt hittem majd a következő babával kiélvezem rendesen a 9 hónapot, mert az elsővel végig dolgoztam....hát nem így lett. Be kell vallanom az volt a legnyugodtabb időszak még munka mellett is, s akkor semmi bogyót nem is szedtem. Azóta csak ilyen-olyan problémák nehezítik ezt, az amúgy szép időszakot és nem kis pénz megy el különféle bogyókra. A doki most önként írta már az utrot, apa meg fél a további vetéléstől s már az elöző babánál is ő vette a kismama vitaminokat :D

Mi a mostani helyzet szerint május 16-ra vagyunk kalkulálva :D és a nagylány szerint még mindig kislány :D

Hű de jó, ma is lesznek új fejlemények!!! Várjuk őket!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Mi is nagyon várjuk a szerdai ultrahangot, főleg mert tegnap elkezdett rakoncátlankodni a pocak, és egy pici barnás is volt, jól be is paráztam miatta. Ma egész nap feküdtem, most keltem fel, hogy körülnézzek mizu a neten, és megyek is vissza mindjárt.
Remélem Pipus csupa jóhírrel érkezik 
No Én vissza pihenni, sziasztok!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


nyuszu 1. baba
dyna1982 1. baba, SZERDÁN UH!!!
tiea 4. baba
rennyke30 3. baba
ktkata 2. baba
pipus75 már van 2 gyermek, ma kiderül, hányan csatlakoznak a családhoz
gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
snowball 2. baba, szülés várható időpontja: május 17.
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19.
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok:) 
Irkafirka tudom,hogy mégráérek a hányingerrel :D 43,1?????????, baccus Soha nem voltam annyi :D :D én 175cm vagyok és 73kg Hát nagyon szeretnék vigyázni,hogy ne hízzak a fiúkkal sokat híztam mind a 2x. Most max.10kilót szeretnék :P :P

1baba nekem 3. manó és elvileg május 24-én.

Pipus szorítok!!!!!!!!!!

Nagyon fáj a torkom :( fejemis kezd,orrom bedugulva :( most csináltam fokhagymát mézbe-állítólag jó!! Remélem

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Reni
Éjszakára vágj apróra vöröshagymát és tedd a fejed közelébe! Tök büdi lesz tőle a szoba, de nálunk ez az elsődleges szer :D

irkaKata
43 kiló????????? Őőőőőő, a szinte gyerekméret Jajjj, hát nem lehet könnyű Neked! Nagyon vékonynak lenni semmivel sem lehet jobb, mint túlsúlyosnak

PIPUS
Mi van mááááááááááááááááár? Tűkön ülök Annyira izgulok érted!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


CSAJOK!!!!

JELENLEG 1 BABA VAN, DE A DOKI AZT MONDTA, LEHET HOGY JÖVŐHÉTEN LESZ MÉG EGY PETEZSÁK, MERT NAGYON SOK A SÁRGATESTEM, GYANÚS NEKI.....

Szóval 8x6x8mm-es petezsákban van egy 2mm-es baba, fekvő helyzetben pihizik :)

Olyan határtalanul boldogok vagyunk :)

8 év...  és végre sikerült.

Jövőhéten pénteken megyek megint ultrahangra, akkor már látni kell a kicsi szívét pulzálni :)

Szuper !!!!!!!!!!    A párom repdes örömében :)

A doki is puszilgatott, nagyon örülünk :)

esküszöm, most sokkal jobban izgulok, hogy legyen szívhang is :)
 
 


@pipus75:


Nagyon-nagyon örülök!!! Egész nap vártam, mikor írsz :). Gratulálok, aztán akkor jövő héten még lehet egy nagy izgalom, hátha nem is egy :).

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


@pipus75:


Ez szuper!!! főleg ha netán még kettő is 

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Pipus! nagyon-nagyon gratulálok. Tök jó

Reni, én amikor 5-6 hetes voltam, akkor voltam nagyon megfázva. Sok-sok fevés, tea, lehetőleg gyógynövényes, és ne fekete, sok méz és citrom. Jobbulást!

Tudom, hogy a 43 kiló nagyon kevés, pedig higyjétek el, baromi sokat tudok enni. A kedvencem a székelykápi, lecsó, körömpörkölt, pacal. Szóval nem salátán élek :)
Amúgy 160 centi vagyok, szóval azért legalább elég alacsony is ehhez a kevés súlyhoz.

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Olyan szinten hányingerem van, hogy csak akkor csillapodik ha folyton rágcsálok - már egy kis rágcsálónak érzem lassan magam - mi lesz ebből...eddig sosem jártam így... a lányokkal ha 7-8kg híztam 
Persze Apa megjegyzése jött rögtön, akkor fiú lesz 
Még szerencse hogy az édes annyira nem fekszik.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Én meg tudjátok mit ettem vacsira? Kezdésnek egy kis kukoricapelyhet tejjel. Aztán két császárzsemlét vaddisznó szalámival, retekkel, paradicsommal. Majd befejezésképp a párom meghagyta a fél mogyórós párnácskáját, hát betuszkoltam Na most persze baromira tele van a hasam, megmozdulni alig bírok

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


PIPUS
Lesz ott szívhang is ;) Jöhet a vonalzód

Beu
Klassz csaj vagy! Nem semmi a 7-8 kiló! Én eddig 9-12-10 kilót híztam. Az sem sok, de a 7-8 De jó lenne, ha most én is....És ehhez egy 4,5kilós baba Csak mert Linda 3890-nel Luca pedig 4350-nel született Ha mindegy mit rágcsálsz, akkor próbálj kölesgolyó, buláta, ilyen puffasztott izéket...VAgy gyümölcsöt.

A gyógynövényes teával óvatosan csajok! Nem mindent lehet várandósan! Hársfát pl. NE! Szívdobogást csinál, pont úgy hat a szerveztre, mint a kv! Akkor inkább bodza. Én a fokhagymás pirítósra esküszöm ;)

irkaKata
Tényleg tudsz enni

Linda mai cukisága:
Anyu, amikor kisbaba van a hasunkban hogy eszünk?

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Jajj én most nagyon szarul vagyok, nem szoktam ennyit enni, de most mindent kívántam össze-vissza. Most szenvedek, blööö jó hányingerem lett...

Ez aranyos ez a cukiság, biztos jó sok ilyen gyerek aranyszólás van

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Pipus örülök, és tuti minden okés lesz :) A tegnapi pihi megtette hatását, kicsit jobban érzem magam, és hajnal 5-kor fel is ébredtem megint :) Hát nálunk a para átszállt a komplett családra, Párom Édesanyja rohant be tegnap délután, hogy mi van Velem, mert rossz érzése volt. Nem is kellett több, rámnézett és közölte valami baj van... Így már Ő is tudja Babakát :)
Gravida beszerezve Párom által, alig nézték hülyének a patikában, hogy terhesvitamint vásárol, miközben Én meg telefonvégen voltam :) röviden, tömören ennyi, hányinger csökkent egy picit, azaz éjjel nem erre ébresek már, viszont családi jótanács: pihenjek amennyi a csövön kifér, és az se baj ha Apa kicsit "koplal", de nem ebéd szempontjából ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Kata, ha ilyen alkat vagy, hát legalább átmenetileg gömbölyödsz kicsit. :) Egyél jóízűeket továbbra is! :)

Bea, kitartás, megértelek, mert én is nagyon szenvedek a hányingertől, de még mindig inkább ez, mint amikor már annyit hány az amber, hogy be kell feküdni. Szóval legyen csak hányinger, nem baj az. Ha tudsz, tényleg pihenj, bár szerintem két gyerekkel már ez kicsit sem egyszerű. :)

Jaj, Reni, hát remélem, elmagyaráztad ennek a kis csöppségnek, mi a helyzet! :) Nagyon aranyos lehetett! Én is már nagyon várom a gyerekek reakcióit, Alina olyanokat tud mondani, hogy lefordulok a székről :).

Dyna, holnap UH, nyugi, minden rendben lesz!!! :D



Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


nyuszu 1. baba
dyna1982 1. baba, SZERDÁN UH!!!
tiea 4. baba
ktkata 2. baba
pipus75 3. baba ( vagy 3-4. )

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
snowball 2. baba, szülés várható időpontja: május 17.
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. OKTÓBER 1. UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20.
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24.



Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 


Sziasztok Lányok, köszi a gratulációt. Most sokkal jobban izgulok, mint eddig.
Olyan messze még a jövőhét péntek, remélem lesz szívhangja és látom ott pulzálni a kicsikénk szívét :)

Jaj, nagyon aggódós lettem, pedig régen 20 és 26 évesen abszolút nem aggodalmaskodtam :(

Öregszem :(

A mensim alapján május 25. a szülés várható időpontja.

De a lombik miatt tudom, hogy 2 nappal korábban termékenyült meg a petesejtem.

Mindegy, doki a mensitől számol :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus, ha ez megnyugtat, én már két UH-n vagyok túl, és még mindig izgulok, nagyon.
Szerintem ez normális, persze, hogy izgulsz. És persze mindig olyan messze van a következő UH. Minden oké lesz, jövő héten már hallhatod a szívverését 

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Remélem most végre minden oké lesz, csak azt sajnalom, hogy Apa nem jöhet be Velem, mivel első tali lesz a dokival. Pipus így vagyok Én is, bár Apa idegesebb most mint Én :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


dyna, hánykor mész dokihoz?????

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Azonnal jelentkezz utána :)   Jaj, nagyon izgi :)
 
 


Reggel 8-ra megyünk, időpontom fel 11-re van, de érkezési sorrend van szerencsére. Éljen a fehérvári kórház :) ha másért nem is, emiatt hála es köszönet :D Sopronban nagyon rossz tapasztalataim voltak, pedig a kórházban dolgoztam nővérként... Majd jelentkezem ha megjöttünk :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Pipus
Hát azért más most, mint régen. Az ember 20-26 évesen egytermészetes teherbeesésnél persze, hogy nem aggódik annyira, mint az 1000. próbálkozás és hosszas csalódások után!

Én pont tegnap néztem a holdnaptárat (mert a várandósság 10 holdhónap hosszáig tart), ami alapján én inkább május 19-én fogok sztem szülni :) A két lánynál tökéletesen be is jött, mert tudom, hogy ők mikor "készültek", és hát most is tudom, tök pontosan Lindánál még a valódi mesidátumot diktáltam be, de mivel hosszú a ciklusom (ez senkit nem érdekelt) persze később született és szívtam a végén rendesen a "túlhordás" miatt. CSak két + nap volt, de akkor is! kétszer kellett a város másik felére átdöcögni az 1000 fokos nyárban Lucánál már rutinos volt, miszámoltam mikor fog születni és ahhoz mértem az "utolsó mensit". Így lett, hogy a kiírt napon szültem Hát most is így tettem. Tudom mikor készült+266, az a szülés dátuma, így nagy nap -14 nap lesz amit bediktálok utolsó mensinek


Dyna
Háááát még szerintem nem olyan érdekes, hogy mit lát Apa :) Ilyenkor leginkább egy fekete folt szokott lenni (szikhólyag) egy pici fehér pötty esetleg. Lehet, hogy még a szívhang is várat magára...És ez az, ami olyan nagyon-nagyon-nagyon jó érzés! A legérdekesebb UH szerintem a 12. héten van, amikor az egész baba látható és kivehető hol milyen része van, ficánkol meg minden, na arra feltétlenül vidd apukát!!!!!

Ezek az első Uh-k izgik baromira, meg majd a 18. heti, hogy akkor mi is van a lábacskák között

1baba
Linda mint kis csöppség? Rettenetesen duzzogó és öntudatos fejjel kérné ezt ki magának Olyan édes dolgokat tudnak gondolni ♥ Tök logikus például, hogy ha a babával beszélnek, akkor a köldökömön keresztül üzennek De ezt csinálta Iván már 3 évesen és Linda 2 évesen is....

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Reni, nekem is megvan  a pontos fogantatás, de mindegy, a doki sajnos tudja a tényleges mensim idejét is.
Tehát 2 nap eltérés lesz....  nem május 23, hanem május 25.   Mindegy :)


Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus, persze, hogy nálatok tudja  De ha későbbre írnak ki az jobb, mert max. előbb szülsz, azzal még senkit nem stresszeltek, hogy kicsivel előbb jön a baba Ha viszont késik egy napot is akár, akkor agyon vizsgálgatnak

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Szerintetek az lehet terhes tünet, ha mindig kaja után van hányingerem? Nincs kifejezett reggeli rosszullétem, inkább azt figyeltem meg, hogy kajától függetlenül, de többször hányingerem van evés után.
Vagy ez csak véletlen?

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


irkaKata
Simán lehet!!!! Mikor Lucár vártam mindig fogott a gyomrom ebéd után Ezért egy ideig alig ebédeltem...Leginkább hideget, mert a meleg ebédtől...blőőőőőőőőőőőőőőőőőő

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Hát akkor majd megfigyelem nálam ez hogy alakul. Már többször észrevettem, de nem gondoltam terhes tünetnek.
Lányok, lehet, hogy butaságot kérdezek, de Mozarellát lehet enni ilyenkor?

Nem igazán misztifikálom túl ezt a kaja dolgot, hogy mit lehet, mit nem. Persze, nem ennék nyers húst, vagy nyers tojást, penészes sajtokat. Azt olvastam, hogy lágy sajtot nem szabad enni. De vajon mozarellát sem? Azt gondolnám lehet, és ennék is vacsira ilyen salit, de gondoltam hátha okosabbak vagytok nálam

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Kata, miért ne lehetne mozarellát enni?  az nem lágy sajt :)   Nyugodtan vágd be vacsira :)  Jó étvágyat :)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
 
 


Pipus, köszi, ennyire értek a konyhaművészethez  Lágy sajtnak gondoltam, mert puha De azért valahol éreztem, hogy valamit rosszul tudok

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Lehet!
Én majd' megőrültem a camembert típúsú sajtokért, szintén Lucánál. Anyum épp Svájcban dolgozott, annyi finomságott hozott. Védőnő azt mondta, ha annyira, akkor egyem. Ha elkap a gomba, akkor max. kikezelem és többet nem eszem :) Lindánál nem ettem ilyesmit mégis volt gomba Lucánál is lett...De nem kellett nyálat csorgatnom a sajtért és utána már tényleg nem kívántam ;) Én most is ettem kolbászt vagy szalámit. Az is nyershús. Hogy nyers tojás miben van...most hirtelen nem tudom. De a süti tésztájában volt, aminek kinylatam a tálját :) Védőnőm szuper! Azt szokta mondani, hogy ésszel :) Jól megmosva, biztonságos helyről, előrecsomagoltat (kolbásznál) , de tuti gyárit ez a lényeg....

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Jah most jut eszembe, kolbászt és szalámit én is eszem Hát akkor mindegy, a kérdésem tárgytalanná vált

Üdv
Kata

irkafirkata
Budapest
 
 


Én a Zakuszkával vagyok így most. Jóllaktam most meg hányinger :(
Tudom, hogy nincs még sok látnivaló, de nem szívesen marad kinnt ha nem muszáj, hátha lemarad a szivhangról :) elvileg csütörtök a forduló és utána olvasott, hogy 5-ik hét végére már elvileg hallható a szívhang.
Viszont az már kezd nyilvánvaló lenni, hogy sokat fogok pihenni az elkövetkező időben... Sebaj, kibírjuk :) ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Lányok, annyira sokat írtok, hogy alig bírok lépést tartani :)

Én valamelyik este paprikás krumpliból zabáltam be, és hányingerrel feküdtem, majd azzal is keltem másnap. 

Már mi is nagyon várjuk a szombatot! Tegnap mintha lett volna egy kis gyenge barna szivárgásom. Már magam sem tudom, hogy csak ráparáztam, vagy tényleg. Fel is hívtam a kórházat, adtak mára időpontot vérvételre. De talán 1-2 órán belül már el is tűnt a fenyegető "barna", így lemondtam az időpontot. NEgem ne szúrkálgassanak. Egyébként sincs rendes döfnivaló vénám, itt meg plána pancserek 

Molly elnevezte a babát a hasamban Charlie-nak. Hogy honnan jött neki az ötlet, azt magam sem tudom 

Kép

Kép
 


Snowball nem nézte esetleg a Charlie és a csokigyár című filmet :)
Legyen már holnap reggel... Tűkön ülök már :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
 


Dyna
Megértem apukát :) Az első gyerek az az első gyerek :D Én férjem is mindig velem volt, folyton parázott minden miatt, esküszöm jobban, mint én

Snowball
Hát, akkor Charlie....KAPASZKODJ! Én legalábbis mindig ezt szoktam mondani a pocakbabáimnak, amíg nincs meg a biztonságos 12. hét ;) Amúgy neked milyen érzésed van ezzel a névvel kapcsolatban? Szóba jöhetne?

Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Reni: Én is szoktam mondogatni a babának, hogy kapaszkodjon. De ügyelek is magamra, hogy még véletlenül se legyen semmi. Charlie? Hát...nekem még talán tetszene, de a férjem ragaszkodik, hogy az ő nevét kapja meg. Aleksandrs-nak hívják, és ha fiú, akkor lerövidítenénk és Alex lenne :P

Kép

Kép
 


Sziasztok

Pipus akkor még lehet,hogy ketten lesznek!!!!!!!!! :D Örülök a jó híreknek!!

Hányinger:
Nálam a fiúknál mind a 2x úgy volt,hogy akkor nem volt hányingerem ha ettem :) Amúgy éjjel-nappal mind a 2x kb. a 18.hétig . Most mégcsak minimális van időnként.Cicim sem fáj most éppen hála :D

Én nagyon sokat beszélgetek Zsebivel gondolatba Második fiammal is így volt.Mivel a nagyfiam 1,5éves volt amikor a kicsit vártuk így nagyon lefoglalt a nagy.Nem volt időm magamra figyelni annyit,mint első terhességnél.Minden este amikor leraktam a nagyot befeküdtem a kádba és beszélgettem a kicsivel.Ő meg olyankor mocorgot, rugdosott,amúgy nagyon nyugodt baba volt a pocakba.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 


Kis csoportunk babavárói:

nyuszu 1. baba
ktkata 2. baba
tiea 4. baba

gota79 2. baba, szülés várható időpontja: május 6.
irkafirkata 1.baba, szülés várható időpontja: május 6.
beu5 3. baba, szülés várható időpontja: május 16.
snowball 2. baba, szülés várható időpontja: május 17. SZOMBATON UH!!!
1baba2baba3baba 3. baba, szülés várható időpontja: május 19. OKTÓBER 1. UH!!!
hrenata 4. baba, szülés várható időpontja: május 20.
dyna1982 1. baba, szülés várható időpontja: május 22. HOLNAP UH!!!
rennyke30 3. baba, szülés várható időpontja: május 24.
pipus75 3. baba ( vagy 3-4. ), szülés várható időpontja: május 25. OKTÓBER 4. UH!!!



Próbálom mindig frissíteni kicsit a dolgokat :)!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron