Új privát üzeneted érkezett!

Ne is mond, Reni. :) Írtó gyorsan telnek a hetek, és már megint hétvége van. Közben jó lenne megállítani az időt, mert a jelenlegi helyzet csodás. Gyerkőc sokat rúgdos, pocak nagy, de még viselhető. :)

 Pregnancy Ticker
 


Sziasztok
Mi ma töltöttük a 27.hetet :-)
 


Sziasztok Csajok!

Reni, annyira örülök Nektek!! Tiszta libabőrös lettem, ahogy olvastalak, annyira átjött az érzés. Szívből együtt örülök Veled! :)
Mindenképp tájékoztass majd a fejleményekről!

Szegcsig, én is úgy érzem, hogy rohannak a hetek. Még épp hogy csak elkezdődött az egész, holnap pedig már belelépünk a 31. hétbe. Én azért már picit várom a végét, bár imádom, hogy Norci itt mocorog a pocimban, de most már sajna kezdenek végetérni a kellemes hetek/hónapok, most már sokszor sajnos kifejezetten kellemetlenek a "mellékhatások". Már jó nagy a pocim, aludni már csak nehezen tudok, sokat ég a gyomrom (ami előtte sosem volt) és egyre többször küzdök légszomjjal és heves szívveréssel. De ettől függetlenül egy élmény. :)
A 32. héten újabb laborvizsgálat és genetikai uh jön, és szintén azon a héten megyünk szülőszoba látogatásra, amit már tényleg nagyon várok.

Többiek? Veletek mizújs? Pocitok hol tart?
Krisztinam, 27. hét... akkor már neked is szép pocód van valószínűleg. :)

 
 

 
 

@nady:
Magamhoz képest óriási :-D
Fáj mindenem ,de ezért a csodáért nem számít!!! Imádom mindennél jobban :$
 


Lányok! Jelentkezett valakinél hasviszketés? Megveszek tőle!! :( :( Pedig kenem is minden nap, naponta többször, megőrülök...

 Pregnancy Ticker
 


@szegcsig:
Nálam is van ,állítólag normális. Mindenféle olajokat ajánlanak rá ,de nekem kamillás kézkrémtől enyhült kicsit :-)
 


Sziasztok.
Ne haragudjatok,hogy eddig nem írtam,de mindig történt valami.
Reni nagyon szurkolok nektek,minden rendben lesz.
Jó olvasni rólatok.
Én most kicsit rossz időszakomban vagyok,de a babánkkal minden rendben,hála az égnek.
A páromat ha minden igaz ma műtik gerincsérvvel,hív ha már tudja az időpontot,egyenlőre két sürgős eset van előtte.Nagyon izgulok,de tudom minden rendben lesz.
Ma töltöttem be én is a 25.-ik hetet,nagyon telik az idő.Mostanában nekem sokat fáj a gyomrom,de lehet csak az idegeskedés miatt,pedig igyekszem nyugodt maradni.
Majd csak túl leszünk ezen az időszakon és utána csak a picivel foglalkozhatunk.

Mindenkinek szép napot,igyekszem kicsit sűrűbben jelentkezni.
 


Szabcsi! Jobbulást a párodnak, biztosan minden rendben lesz! Elhiszem, hogy azért nem egyszerű így nyugodtnak maradni, de kitartás! Viszont örülök, hogy a picúrkáddal minden rendben.

Nagyon durva, hogy már mindannyiunknál mennyire sok idő eltelt. 
Nálam a hasviszketés nincs, viszont van valami egész fura... Neked az utóbbi hetekben a talpam van állandóan kiszáradva, de annyira, hogy aludni sem tudok tőle, éjjel is kb 3-4 alkalommal be kell kennem, mert annyira elviselhetetlen. De hogy ez mitől lehet...? :D


 
 


Sziasztok ma voltunk Dévai dokinál, hihetetlen jókedvében volt kellett hüvelykenet amit megcsinált viszont 1 hét múlva lesz csak eredmény és még kell egy vv is így májusban kezdünk, most jó lett volna de ettől függetlenül nagyon örülök...ebben az egy hónapban meg egészséges kaják mozgás soksok pozitív energia :) :) :)
reni87
Kecskemét
 
 


Juhúúúú!!!! Ez szuper, Reni! Annyira örülök!!!! :)
Már csak pár hét és végre kezdődik.

 
 


kb 1 hónap :) az semmi :)
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok, mi ezen a héten már 28. hetesek.... :) küldjétek a pozitivitást, mivel kissé lehangolt vagyok olykor :) De annyira jó olvasni itt mindenkit.... felemelő!!!
 


Reni! Ez csodás! Végre valahára ez is eljött! Nagyon örülök Neki, és drukkolok, hogy innentől kezdve minden gördülékenyen alakuljon.


Alexa! Pont egyidősek vagyunk, :) miért vagy lehangolt? Mesélj a terhességedről! 4D-n voltatok már?

Nady! Úr isten!!! 32. hét már????? :) Küldesz pocakfotót? :)


 Pregnancy Ticker
 


@alexa1991:
Mi is már betöltöttük a 28.hetet ( múlt7 szombaton ) :-D
 


Ó, örülök, milyen sokan vagyunk :)))))))))) júliusi babák az élre törnek :)


 


Nos azéert mert nem volt zökkenőmentes a terhességem, emiatt még most is nagyon sokszor idegeskedem. Nem tudok néha pozitív lenni, nagyon félek, mi lesz ha a babámmal valami baj lesz.... :( Igen, voltam 4Dsen, ott is mindent rendben találtak, mint ahogy minden ultrahangon. A kombinált tesztemnél voltak az elején gondok, a PAPP A érték alacsony lett. Aztán a genetikus azt mondta, hogy ha jól nézi az eredményen, a labor elrontotta ezt az eredményt, mivel 3 napot állt a hűtőben a vér, mire odajutott, hogy megcsinálja, s hogy emiatt eshettek az értékek. Viszont a 16 hetesen minden hormonszint rendben volt. Egészséges kisfiút mondanak :))))


 


Ami viszont nem hagy nyugodni, hogy utánaolvastam én ennek a hormonnak és elég rossz dolgokhoz jutottam.... és nagyon kétségbeejtett, hogy mi van akkor, ha nem hibázott a labor? vagy mi van akkor, ha mégis.... na szóval értitek! A másik pedig, hogy két alkalommal is megvoltam fázva, elég csúnyán, és muszáj volt orrcseppet használnom, NEM BIRTAM ALUDNI, sírtam egyfolytában. És mivel nem igazán tudtam, hogy szabad e vagy sem, olyat használtam, ami nem épp ajánlott terhesség alatt. ÉS az első megfázásom a 12. hét előtt volt.... mostmár tudom, hogy mindegy, de azéert ideges vagyok. Már ezt is összefüggésbe hoztam a hormoneséssel :D :D mint ahogy minden tücsköt bogarat.... Hozzátenném, hogy azelőtt sosem voltam beteg!!! Nagyon remélem, hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen túlaggódó, és hogy majd itt, ezen az oldalom megnyugvást nyerek a szülésig :)


Ha valaki esetleg benne van a júliusi babázók zárt topikjában, nagyon örülnék, ha elmondaná, hogyan tudok oda belépni :))))))))))


 


Sok puszi nektek, és a legjobbakat, vároma  fejleményeiteket!!! :)

 


Sziasztok :-)
Véleményeket kérnék ... A téma az : őssejt levétel!
Nagyon nem tudom ...
Ti??
 


az őssejt levétel nem rossz dolog, de nekünk már a lombik is sokba fog kerülni, így nem valószínű...de ha van rá keret én ajánlom...
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok Lányok!


Milyen jó, hogy ennyien vagyunk! :)
Krisztinam! Egyetértek Renivel. Szerintem is jó dolog. Persze nyilván sokan érvelnek ellene, hogy még nem annyira kiforrott dolog, nem minden esetben segít, de én azt gondolom, hogy ha az ember megteheti, akkor a létező összes esélyt meg kell adni, hogy a gyermekünket biztonságban tudjuk. Ha Isten ments lenne valami, biztos sosem bocsátanám meg magamnak, hogy megtehettük volna, de nem éltünk a lehetőséggel. Mi már le is szerződtünk egy céggel, az orvosom ajánlotta. Jó áraik vannak. Mi egy komplex csomagot választottunk, nem csak a köldökzsinór vért veszik majd le, hanem magát a köldökzsinór szövetet is.

Szegcsig! Tuti mutassam meg?? Óriási hordó már. :D :D :D Én is nagyon kíváncsi lennék a Tiédre! ;)






Alexa! Szerintem biztos, hogy nem vagy egyedül az aggodalmaiddal. Én is aggódtam elég sok dologgal kapcsolatban, főként mert annyi évig nem sikerült a baba. Így biztos voltam benne, hogy maga a terhesség sem lesz zökkenőmentes. De eddig - lekopogom - minden rendben volt/van.
Ez egészen biztos Veletek is így lesz!! Persze megértem, hogy bármit is mond a doki, az embernek ott motoszkál a fejében, hogy mi van ha...mi van, ha mégsem hibáztak? De próbálj erre még csak ne is gondolni! A negatív gondolatok tényleg csak bevonzzák a rosszat. Próbálj megnyugodni és higgy benne, hogy a babád szuperjól van és nem is lehet semmi baja! Kombinálni meg egyenesen tilos!! Ezt én már megtanultam. Persze betartani közel sem olyan egyszerű. ;)
A lényeg, hogy nyugodt és boldog babavárást kívánok Nektek és tuti, hogy minden rendben lesz!

 
 


Hát igen, szerencsésnek érzem magam ebből a részből, hiszen egyből összejött a baby :) és nagyon bízom a legjobbakban, tegnap pl. azt álmodtam, hogy egy gyönyörű szőke kisfiú anyukája lettem :)))) láttam a pici újszülöttemet.......... mesésen szép volt :)


 


Nagyon szép nagy pocid van már, nekem 28 hetesen alig mondható meg, hogy babát várok :) elképesztő :)

 


Sziasztok!


Mi tegnap voltunk 4D-n. Had dicsekedjek egy picit, mert rendkívül szófogadó a kisfiam. Pontosan úgy csinált mindent, ahogy azt megbeszéltem vele. Pont a "kamerába" nézett végig, még a kiskezét sem tette a szája elé, olyan okos baba. :)
Viszont a felvétel nem lett a legjobb, ami a szája előtt lebegő köldökzsinór miatt volt, de nem is baj.

Nady, nem is hordó!!! Pont tökéletes lányos pocid van!!!

Alexa! Minden rendben van a babáddal, bízz Benne. A pozitívizmus a legfontosabb. És a fő kismama szabály, tilos utánanézni dolognak. :) Tudom, nehéz, én sem tudom megállni. :)

Krisztinam! Osztom Nady véleményét. Én sem tudnám megbocsátani magamnak, ha megtehettük volna, és a szkepticizmusom miatt mégsem... Soha, de soha ne kelljen ilyenen gondolkodnunk, én azt kívánom. Mi még nem szerződtünk le, de már kinéztem, és az is marad.

Aki esetleg pont 27. héten volt uh-on, leírnátok a baba súlyát?


Küldök egy képet én is. :)



 Pregnancy Ticker
 


Sziasztok!

Üdvözlöm az ujjakat :) Jó sokat írtatok mióta nem voltam... Mi ma voltunk a 30 hetes ultrahangon, de a kisasszony nem igazán hajlandó mutatni magát :) Nézzétek itt van a kis husom :D Igyekszem utolérni benneteket, csak rengeteget kell segítsek anyumnak mamám halála óta :( Szép napot  nektek



melanim89
Gyömrő
 
 


Szegcsig! Milyen édes pocid van!!! :) Akkor igazán büszke anyuci lehetsz, hogy ilyen rendes kisfiú lakik bent. :)

Melanim! Ti is milyen nagyok vagytok már! :)
Mi is ma voltunk ultrahangon, hála az égnek minden rendben van. Már 1940 grammosak vagyunk, kérem szépen. .. :) Viszont amint érzekelte, hogy valaki uh-n figyeli, nem csak a 2 kezét, de még az egyik lábát is az arcocskája elé tette, így abból semmit sem láttunk.

 
 


Sziasztok!

Sokat keresgéltem olyan közösségi oldal után,ahol babavárással kapcsolatban lehet tapasztalatokat megosztani,vagy kérdéseket feltenni.Nem sok aktív helyet találtam,ill. itt is regeteg zárt csoportba ütköztem.Úgy látom itt nyitottak vagytok az újoncok felé :)

Magamról pár szó:
30éves kismama vagyok,van 2 gyermekem már.A mostani baba sajnos elég nehezen jött össze,3évet vártunk rá és még ígyis a véletlennek köszönhető.Mivel már van gyermekem,elvileg elég tapasztaltnak kellene lennem babavárás terén,de az a helyzet,hogy egyik terhességem sem ilyen volt,mint a mostani.Rendszertelen ciklusom miatt még teljes pontossággal nem tudta megállapítani az orvos a baba korát,így még a szülés várható dátuma várat magára a következő vizsgálatig.Jelenleg 7hetes veszélyeztetett terhességet írt a papíromra.Utrogestant szedek és terhes vitamint.
Mivel már 3hete egyre erősödő,szinte egész napos hányingerem van,így magamtól elkezdtem magneB6-ot szedni,mert azt olvastam az segíthet.Bármit teszek nem tudok segíteni az émelygésen.Ha eszek az a baj,ha nem,akkor meg az.Abban bízom,hogy hátha van itt olyan kismama,aki tudna adni tippet,hogy hogyan tudnám megszüntetni,vagy legalább enyhíteni ezt az állandó rosszullétet.
Segítségeteket előre is köszönöm!
 
 


Szia Diess!


Gratulálok a harmadik babához! :) Miért írtak ki veszélyeztett terhesnek? Utrot nekem is használnom kellett, vele semmilyen panaszom nem lett hála az égnek. Émelygéssel kapcsolatban azt tudom tanácsolni, amit még az elején nekem az orvosom; fürdei lúgos vízet kell inni rá (elég jó íze van szerencsére), illetve még a B6 vitamin csodákra képes. Nekem mostanában a Gravidától van hányingerem, főleg, ha nem eszek, vagy nem annyit eszek előtte, amennyit kellene. Már kétszer hánytam is tőle. Ajánlatos lefekvés előtt bevenni, mert mire jönne a hányinger, elalszol.

A magneB6 szerintem a legnagyobb átverés. Kevés hatóanyagot tartalmaz, és horror áron megy. Nekem magnesium citricumot ír fel minden alkalommal az orvosom, ezt üdítőben kell feloldani, és úgy meginni. A görcseimet pillanatok alatt megszünteti. Volt idő, amikor kíváncsiságból kipróbáltam a magneB6-ot, de semmi hatást nem tapasztaltam, nem mulasztotta el a görcseimet. Szóval szerintem nem a legjobb, de agyon van reklámozva, és ezért sokaknak szimpatikusabb, mint más készítmény. Én váltanék.


Remélem, tudtam segíteni. Kitartást! Hamar eltelik ez a pár hét! :)


 Pregnancy Ticker
 


Szia Deiss! Szerintem itt mindannyiunk nevében mondhatom, hogy örülünk, hogy itt vagy! :)
Először is gratulálok a picúrkához, vigyázzatok nagyon egymásra! :)

Hasonló cipőben jártam én is, 8 év után sikerült a baba, épp ezért én is veszélyeztetett voltam/vagyok, bár hála az égnek probléma mentes a terhességem. Szintén utrot szedtem.
A hányinger engem is szörnyen kínzott, olyannyira, hogy inkább valami vírusnak hittem a dolgot, nem terhességnek. Az első 7-8 hétben állandóan hányingerem volt, már ezzel ébredtem és egész nap gyötört. Nekem egyetlen dolog volt, ami segített, mégpedig a citromos víz, jóóóóó sok citromlével. Ez az egy tényleg segített. Nem mondom, hogy egész napra kisegített, de pár órára elmúlasztotta a hányingeremet. Remélem, Neked is beválik! ;)

 
 


Kedves Szegcsig és Nady!

Köszönöm a tanácsokat!Sajnos a gyomrom nem bírja a citromot meg a gyümölcsleveket,mert savam lesz tőle és begörcsöl a gyomorszájam :S
Eddig egy dolog enyhítette ideig-darabig a hányingerem az pedig a jughurt,de ugyebár nem ehetek egész nap azt.Ha otthon lennék valahogy ellennék ezzel az állapottal,de dolgozom és szeretnék is még dologzni ameddig csak tudok.
Veszélyeztetett terhes több okból is vagyok.Az egyik a terhességem előtt félig megállapított PCO,a meglévő autoimmun betegségem és gondolom az is,hogy már a második gyerekemmel is evszélyeztetett voltam,mert félidőben visszatartással kórházban voltam,terhességi diabéteszem volt és koraszülött lett a lányom.Remélek/tem egy probléma mentes terhességet,de úgy tűnik ez már nem fog összejönni :S :) Valahogy most az ételek is jobban hatással vannak rám.Fel vagyok fújódva,sok ételtől savam van,vagy nagyon eltelít,vagy nem lakok jól vele.Még csak pár hetes terhes vagyok,de már hasam van :O Ha esetleg időközben sikerül valami gyógymódot találnom,feltétlen megosztom veletek,hátha valakinek még jól jöhet! :)
Nálatok zavartalan a babavárás? :)
 
 


Deiss, a lúgos víz savra is jó. Egyébként ma nem tudom, mitől, de hirtelen hányinger lépett fel nálam. Ez nagyon ritka, derült égből villámcsapás volt, már majnem indultam a wc-re, de előtte bevettem egy B6 vitamint lúgos vízzel, és pár perc múlva elmúlt a hányingerem. Tapasztalatból mondom, hogy ezek csodaszerek! :) Nálam szerencsére minden rendben van.

Kismamik! Tudtátok, hogy van egy olyab "betegség", inkább tünet, amit terhességi amnéziának hívnak? Én ebben szenvedek. Sokat romlott a memóriám, tényleg. Már-már ijesztő. Nemrég majdnem elindultam terhestornára, minden megvolt, edzőruha rajtam, víz a palackban, polyfom a kézben... aztán jött a hidegzuhany, hogy kedd van, nem pedig szerda... 
Szenved ebben a betegségben még valaki rajtam kívül?


 Pregnancy Ticker
 


Szegcsig,én alapból is szenvedek ezzel a problémával.Mindent felírok,mert elfelejtek és a napok is gyakran megkavarodnak a fejemben
Én most kicsi a szerevezet nagyobb igénybevételére fogom.

Kép
Kép
Kép
 
 


@szegcsig:
Nekem is vannak hasonlóak ,bár szerencsére nem ennyire "komoly" felejtések.
 


jaj csajszik a hüvely kenetből kimutattak valami gombásfertőzést és ezt ki kell most kezelgetnem...viszont vinnem kell majd negatív leletet így lehett átcsúszok júniusba :/ bár mondjuk lesz jó dolog is elmegyünk egy hétre nyaralni...emiatt nem tudok időben nődokihoz menni kontrollra...de úgy érzem szükségem van erre a kikapcsolódásra szóval inkább cússzunk egy hónapot és legyek tele pozitív energiával mint hogy kihagyjuk a nyaralást...
reni87
Kecskemét
 
 


Reni! De jó nektek, irigykedem. ;) :)
Hova mentek nyaralni? Biztos vagyok benne, hogy nagyon jót fog tenni mindkettőtöknek és tuti, hogy feltöltődve mindketten sokkal könnyebben veszitek majd utána az akadályokat. :)

 
 


Egertől 15-20 km-re Egerszólátra megyünk, nagy kirándulásokat tervezünk, kis borozgatást (most még lehet :P)
reni87
Kecskemét
 
 


reni, mi is Egerbe fogunk menni! nászajándékba kaptunk egy hétvégét oda, de ha minden igaz, nekem csak egy-gy korty bor lesz megengedve :) holnap hajnalban tesztelek és jövök a jó hírrel :) már ki is találtunk egy új szót: tripleink lesznek :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


hű 3!! én nem merném bavállalni...:D
reni87
Kecskemét
 
 


Nagyon szurkolunk, hogy megmaradjon mind a három :) És nagyon örülnénk nekik. Az biztos, hogy átmegyünk majd zombiba, de nem bánom :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
 
 


Sziasztok.
Bocsi hogy eddig nem jelentkeztem.
Üdvözlöm az új tagokat.
Látom mindenkinél zajlik az élet.Nálunk is.Sajna nem lett jó a cukorterhelésem,épp a határon van,de diétáznom kell és plusz vizsgálatokra menni.Eddig minden rendben van.Lehet a mostanában kicsit több stressz is okozta ezt az eredményt,de ez van most már jobban oda figyelek mit eszem és remélem lesz jó oldala is,hátha kevesebb kilót szedek fel.Egyébként ez melékes csak minden rendben legyen a picikénkkel.
Ma voltunk 4D-n,nagyon édes kis picur,végig láthattuk a kis arcocskáját,mozgolódott pedig nagyon,de a kis arcát nem fordította el.Már egyre jobban várom a pillanatot amikor majd magamhoz ölelhetem.
Mindenkinek kellemes Húsvétot és sok locsolót kívánok!

 


Helenka! Drukkolok, hogy a kívánságod valóra váljon! Nálunk a családban nincsenek ikrek, persze más helyzet, de én rettegtem egy ikerterhességtől, nagyon hamar lett pozitív a tesztem, és egyből arra is gondoltam. Így is aggódos vagyok, 2 vagy 3-nál egyenesen megőrülnék. Leendő apuka is így van vele? :) Mi lett a teszt eredménye? Szabcsi! 7,8 lett az eredményed? A Te babád is nagyon okos akkor. Tudod már a nemét? Ki, hogy áll a plusz kilókkal?

 Pregnancy Ticker
 


Sziasztok:) Beléptünk a 3O. hétbe a pici fiacskám már nem annyira aktív mint eddig, fogy a helye :))))))))) néha néha rúg egy hatalmasat a gyomromba, vagy a hólyagomba, reggelente meg megrugdossa a beleimet, minden reggel arra ébredek mostanság, hogy mozog, táncol, néha úgy érzem dupla lábbal... :D és azonnal mennem kell nagydolgot végezni :)))))))) Kis csintalan, de hogy lekopogjam, szerencsére a wczéssel nincs gondom!!! :)


Plusz kilók tekintetében nekem eddig sikerült felszednem 9 kilót. Nagyon remélem, hogy annyira sok már nem megy majd rám. Én kerülöm az édeset, terhesség alatt is, meg előtte is diétáztam, mivel PCOS vagyok. A cukorterhelésem kiváló lett, csak azt nem tudom, hogy mit jelent ha a vizeletemben megjelent a cukor???? Mind a négy vérvétel eredmény tökéletes, csak a pisi tesztben van egy kis cukor... Erre a doki nem mondott semmit se. Esetleg ha valaki tudja, írjon :)


 


Minden jóóóót babavárók!!! :)

 


Jaj de nagy a csend! Kismamik! Ugye jól vagytok! :)

 Pregnancy Ticker
 


Mi jól vagyunk, köszönjük szépen. :) Remélem nálatok is minden rendben.
Nekünk ez a 36. hét, már nagyon közel vagyunk a végéhez és most már eléggé izgulok is a szülés miatt.

 
 


Nady! Tényleg ez már a véghajrá. :) Nagyon gyorsan elteltek ezek a csodás hónapok. Kész van már a bőröndöd? Milyen gyógyszertári készítményeket vettetek?


Tényleg, milyen volt az 5D?


 Pregnancy Ticker
 


De jó neked Nady, hamarosan a ezedben tarthatod a pici lányod :)
reni87
Kecskemét
 
 


Igen Lányok, hamarosan végre megismerhetjük a mi kis Tündérkénket. :) Kicsit azért félek. 
Ma megvolt az első NST is, plusz a doki is megvizsgált. Hála az égnek minden rendben, a babuci már 2,7 kg. 
Végül lemondtuk az 5D-s ultrahangot. Bár szerettünk volna menni, de az utóbbi időben 2x is voltunk 4D-n és az arcát egyetlen egyszer sem engedte megnézni, összesen egyetlen egy darab viszonylag jó kép lett. Úgy döntöttünk, inkább nem kockáztatunk, hiszen mégis csak 25.000 Ft lenne az 5D. De úgyis most már csak hetek kérdése és láthatjuk. :)
Reni, Veled mizújs?
Szegcsig, pocak mekkora? Hogy bírod? Nekem sajnos most erre az utolsó pár hétre elkezdett vizesedni a lábam. Pedig azt hittem, megúszom.. :(

 
 


Semmi extra várom hogy elmúljon a mensi és el tudjak menni hüvely kenetre, ha negatív júniusban már talán tényleg lombik...
reni87
Kecskemét
 
 


Az már mindjárt itt van. :) Akkor mindketten izgatottan várjuk a júniust. :)

 
 


Lányok, én már a kórházból jelentkezem. Reggel elfolyt a magzatvíz. Fájások még nem igazán vannak, kaptam méhszáj puhító tablettát és most várunk. Szorítsatok nekem! Puszi

 
 


Hűűű csak mosst olvasom...Azóta gondolom már meg is van a kis Norina :) Sok sok örömet vele :) Remélem minden rendben :)
reni87
Kecskemét
 
 


Szaisztok!
Én is most olvasom,hogy a kis Norina elindult kifelé.
Remélem minden oké és mindketten egészségesek vagytokNady.Várjuk a beszámolót na és a képeket!
Bocsi ,hogy mostanában ritkábban vagyok,de elkezdtük a festést,a lányok szobája már nagyjából készen van.Csak még a kiságyat nem állítottuk be,úgy gondolom még várok vele pár hetet.
Mi holnap töltjük a 31.hetet,ez az időszak elég nyugis volt,3 hétig nem kellett mennem semmilyen vizsgálatra,de majd a 32 hét után beindul.Mivel a cukor miatt diétázom,az NST-t el kell kezdenem a 32.hét után.Plusz vérvételek,stb...
Kivel mi újság van?
Reni jók lettek az eredményeid?Többiek?
Most ennyi,majd jelenkezem.

Sziasztok.
 


Jövő héten tudok dokihoz menni a mensi miatt, de tuti jó lesz :) remélem gyorsan meg is lesz az eredmény :)
reni87
Kecskemét
 
 


Sziasztok! Micsoda fejlemények, lányok!


Nady, mielőtt megnyitottam volna a fórumot, esküszöm megéreztem, hogy jön Norina!!!  :) Most meg ráz a hideg, annyira átjött az érzés. Minél hamarabb adj hírt Magatokról, minden jót kívánok Nektek! Te jó ég, még most is libabőrös vagyok.  :)


Reni, ez ám a hozzáállás! Így biztos a siker, úgy örülök, hogy ilyen szuperül állsz hozzá. Már várom, hogy Titeket is ünnepelhessünk! ;)


Én 3 hét múlva megyek újra orvoshoz, azt mondta a dokim, hogy utána akár már szülhetünk is. 1 hétig szabin lesz az orvosom, nagyon remélem, hogy addig ügyesen egyben maradunk.


Szabcsi! Kórházi csomagod már készen van? Én a napokban szeretném összepakolni.


Többi kismama, Ti hogy vagytok?


 


 Pregnancy Ticker
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: