Új privát üzeneted érkezett!

SZIASZTOK ANDI VAGYOK, 21 ÉVES,5 HÓNAPJA PRÓBÁLKOZUNK A PÁROMMAL HOGY TERHES LEGYEK,DE EDDIG NEM JÖTT ÖSSZE,PÁR NAPJA ELKEZDETT FESZÜLNI A MELLEM,MEGNŐTT,NAGYONIS,GÖRCSÖLÖK EGY PÁR NAPJA,ERŐSEN MEGSZÉDÜLGETEK,EZ LEHET TERHESSÉG SZERINTETEK,PEDIG 2 HÉT VAN MÉG A MENSZESZIG,MÉG SOHA NEM VOLT  A MELLEM EKKORA,MEG NEM GÖRCSÖLTEM ILYEN KORÁN,BOCSI HOSSZÚRA SIKEREDETT.
andy22
Tunyogmatolcs
 
 


szerintem simán lehet  drukkolok,majd a teszt megmutatja

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


KÖSZI MAJD MEGÍROM A HÍRT,20-ÁN MEGNÉZEM
andy22
Tunyogmatolcs
 
 

 
 

KÉK EREK IS LÁTSZANAK A MELLEMEN,ELVILEG MÁR EZ IS ARRA UTAL,OLYAN ÉRZÉSEM VAN MINTHA TERHES LENNÉK
andy22
Tunyogmatolcs
 
 


Szia!
Remélem baby lesz a dologban:)) 
Drukkolok!


Megjött a menszeszem,de valamiért szédülök
andy22
Tunyogmatolcs
 
 


Sziasztok már 11 hetes terhes vagyok,nektek mikor mondták meg a baba nemét?
andy22
Tunyogmatolcs
 
 


@andy22: "Sziasztok már 11 hetes terhes vagyok,nektek mikor mondták meg a baba nemét?"


szija 18 hetesen tudják megmondani igazán ... de valakinek akkor se .nekem 16 hetesen %-ba mondták 18 hetesen meg biztosra...hát kitudja :)majd kiderül ha kibujik :)
norisst
Salgótarján
 
 


Sziasztok! Én kérdeznek tőletek mar 12volt az utolsó menzim elso napja csináltam 3 különböző tesztet amin az egyik ki is írta hogy 2-3hete jött létre a fogantatás. Voltam ma dokinal viszont ő meg nem látott semmit a hüvelyi ultrahangos. Volt mar 2 rendes terhességem császárral szültem. Meg korán mentem es nem latja az UH? Ha valaki volt így írjon kérem !
dalmalilla1
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok! augusztus 25-en eldötöttük, hogy itt az ideje egy babanak, mire most a korai terhesseg össze neten olvashato tünetet produkalom.  Nem korai ez egy kicsit igy? Ket hettel a peteeres utan lehetseges ez...?
juc
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron