Új privát üzeneted érkezett!

@ginger: "Többiek? Mindenki elutazott hosszu hetvegere? Jo pihenest Nektek. Nem tudom irtam-e hogy melot keresek es most sokat vagyok itthon ami jo is meg nem is, mert sokat agyalok a baba témán. Viszont lehet hogy lesz melom, szerdan kiderul.Egy Gyes-en levo kismama helyere mennek egyenlore 2017 nyaraig, aztan lehet h. hosszabbitanak mert a lany akar még egy gyerkocot.Addigra csak osszehozzuk mi is.Meg az a jo hogy tudnak rola hogy babat tervezunk nem kell titkolni probaido alatt sem, ez nagy konnyebbseg.Tenyleg nektek elso baba lenne? Puszi lanyok, jrjatok.Gabooo, Veled mizujs?"


remélem sikerül és megkapod az állást és összejön a  baby is hamarosan! :)

kiszsuzsi
Szeged
 
 


@gaboooo:


Nekem elég hosszúak a ciklusaim. 33-35 nap közöttiek. Most vagyok a 30. ciklusnapon és a 9. dpo-n.
 
 


Az igen és màr van màsodik csík! Én a nemvàrt előtt nem mernék tesztelni. Hàt akkor bízzunk a tovàbbi pozitív hìrekben! :-)
 
 

 
 

@gaboooo:


Írtam már korábban, hogy ez az első teszteléses időszakom és még nem értek csalódások, szóval úgy gondoltam tesztelek már korábban is, habár tudom, hogy pozitív teszt ellenére is megjöhet a mensesem. Most vállalom az esetleges csalódást...de nyilván ha már többször előfordul az emberrel akkor nem tesztel, csak ha már nem jött meg.
 
 


En most vacsit csibalok...de még jovok ma.Gabooo, meg nem tudunk egyutt lenni, mert meg nem tudtam eletet lehelni a ferjembe.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@ginger:
No nem baj csinàlj neki vmi tàplàló vacsit.
Leelen akkor ezek szerint elsőre összejött! Szuper!
 
 


Sziasztok, Tudom,hogy mindenki, aki ebben a csoportban van, "baba-lázban" ég, csak a saját tapasztalatom szeretném megírni. Nem volt semmilyen rosszullétem, mellfeszülésem, mintha megjönne érzésem. Én egyáltalán nem éreztem semmi rendkívülit, amit mások leírnak a megtermékenyülés/ beágyazódás ideje környékén. Két nap volt, amikor iszonyatosan görcsöltem, és ennyi, igazság szerint ezt sem gondoltam ilyen jellegűnek, mert évek óta vannak ilyen problémáim, hogy nagyon begörcsölök. Álmomban nem gondoltam volna, hogy esetleg baba lehet mögötte - persze reménykedtem, de nekem pl. 10napra negatívot mutatott. 14nappal az ovum után mutatott először nagyon halvány pozit. Egyedül a pozitív teszt hitette el velem, hogy baba miatt lehetett a görcsölős tünet. Ezt csak azért írtam le, hogy aki nem tapasztal semmit sem magán, az sem jelenti feltétlen azt, hogy nem lehet baba, csak túl korán tesztelt.
 
 


Szia Lilla, orulok hogy irtal mert nagyon eltuntel.Hogy vagytok? Mikor mesz uh-ra? Es a korhazban mikor mondod meg.Nagyon irigyellek ám.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


A múlt hónapban szinte mindenkinek sikerült, úgyhogy amikor megnyitjátok majd a decemberre babát várók topikot, majd gondoljatok rám, lehet hogy pár hónap múlva csatlakozom . Hűű én már nagyon pesszimista vagyok. Ha a napokban nem tudunk együtt lenni a párommal akkor kuka ez a hónap is. Hátha holnap-holnapután jobban lesz. Nálunk nehezítő körülmény, hogy Ő este dolgozik, és így fordítva élünk.

Kiszsuzsi, az kemény meló. Gondolom, ha majd babád lesz, elmész minél hamarabb táppénzre. Az emelgetés meg a hideg nem tesz jót.

Gabooo, igen egy idióta volt a doki. Sajnos az én dokim amikor mentem volna hozzá, hogy babát várok, közölték hogy meghalt, 40 éves volt még csak. Én olyan sokkot kaptam...gondolom nem ezért ment el a baba, bár ki tudja. Az utódja, meg egy f...sz. Szerintem ez a sok uh sem tesz jót a babáknak, legalábbis nekem nagyon nem esett jól, hogy 2 alkalommal is úgy vizsgált meg, hogy szinte fájt. Állította, hogy ettől nem mehetett el a baba, hát nem tudom. A 2.uh után, amikor már látott petezsákot , rá 2 nappal megjött. Azóta találtam egy nagyon jófej és fiatal dokit. Fontos az orvos szerintem, nem mindegy kivel "töltjük" a 9 hónapot, meg hogy milyen lesz a szülés.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok lányok! Ma is csináltam tesztet egy másik fajtával. Hát elég haloványka, de valami mintha lenne, viszont a tegnapi erősebb volt egyértelműen. A mai először totál negatívnak tűnt, aztán láttam, hogy mintha lenne valami...hát..nem tudom..reménykedem. Az lesz a biztos(abb), ha nem jön meg a héten, mert nekem elég pontosak a ciklusaim.
 
 


Leelen, szerintem ez pozitiv, negativnak biztos nem mondhato.Egy halk gratula Neked.En a helyedben, legkozelebb akkor csinalnek ha mar kesik egy napot es vennek egy digitalisat, az kiirja feheren-feketen hany hetes terhes vagy.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@ginger:
Köszönöm. Megpróbálom nem beleélni magam, mert még bármi lehet. Szerintem megfogadom a tanácsod és legközelebb már csak akkor tesztelek, ha nem jött meg.
 
 


Leelen, valamilyen szinten ugyis beke fogod elni magad, de ez nem baj.Gondolkodj pozitivan.Minden rendben lesz...tereld el a negativ gondolatokat...de remelem ilyenek nincsenek es irj hogy mi volt.puszi

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Kiszsuzsi, adaleine nálatok van valami fejlemény?
 
 


Sziasztok lányok!
  Gaboooo és Ginger, köszi a tájékoztatót!
Leelen, nagyon drukkolok, remélem minden rendben lesz! Két különböző teszt, ami pozitív-ha még halvány csíkos is- az csak jót jelenthet 

Ginger, sikerült a férjed kigyógyítani?
 Kiszsuzsi, te hogy vagy? Írtad a multkor, hogy egy kis problémád volt.

Nálam továbbra is változatlan a helyzet, leszámítva az általános rossz közérzetet és a fejfájást, de ebben az időjárásban nem is csoda. Elvileg csütörtökön kellene, hogy megjöjjön, még nem érzek semmit.


 


Sziasztok nálam minden rendben .gondoltam csjnálok tesztet de. Mèg várok.és veletek mizu ginger,,?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@adeleine:
Köszi minden rendben van és veled,,???
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Sziasztok csajok! Én mától péntekkel bezárólag nem várom :) Szombat reggel egy clearblue digitális tesztet meg fogok csinálni. Egyébként természetesen nem bírtam ki és amióta halvány két csíkos lett, azóta minden nap csináltam különböző fajtákkal és hol halványabban, hol erősebb, de két csíkosak voltak. Egyre inkább úgy gondolom, hogy valaki szeretne jönni hozzánk. Csak maradjon is meg!!! Drukkolok mindenkinek, aki a hétre nem várja, majd írjatok!!!
 
 


@leelen:
Èn is drukkolok neked,! Nekem szombaton kène jonnie.fáj a hasam szerintem meg fog nekem jonni.:(
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Sziasztok, én is drukkolok mindenkinek, hogy ne jöjjön meg. Mi még a gyártási szakasznál tartunk, és az is nehezen megy. Most, hogy a férjem meggyógyult, elment a kedve mindentől. Azt mondja nem engem nem kíván, hanem úgy ahogy van a szexet nem kívánja. Vannak ilyen periódusai, sajna ez a hátránya hogy van közöttünk egy 10 év korkülönbség, Ő 47 éves. Ha nyaralunk és pihenünk, akkor nincs semmi probléma, de a dolgos hétköznapokban sajna nem mindig tudunk akkor együtt lenni amikor kellene. Ma sikerült rávennem, hát sok örömöm nem volt benne. El vagyok keseredve. Szerintem agyára mentem ezzel a gyerek témával, most egy kicsit leállok és nem beszélek erről neki. Viszont erre a szex témára kéne valami természetes megoldás. Az a baj, hogy ez náluk kettéválik, mármint az agy és odalent. Neki agyban nem megy a ráhangolódás, ez a nagyobbik probléma. Kérdeztem, hogy velem van baj, engem nem kíván, de azt mondja nem, úgy ahogy van nincs szexelhetnéke. Mit csináljak, csajok? Teljesen kivagyok.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@ginger:


Az én férjem is majdnem 10 évvel idősebb nálam, de szerencsére szexuális téren eléggé hasonló az igényünk, már ami az együttlétek gyakoriságát illeti. Neked a férjed mennyire szeretne kisbabát? Nem az lehet a gond, hogy ő kötelességként éli meg azt, hogy "na most gyereket kell csinálni"? A férfiaknak sokszor elmegy a kedvük, ha nyomás van rajtuk.
 
 


Leelen, Ő is szeretne nagyon, egyfolytában róla beszél, ha gyerekünk lesz, így lesz meg úgy lesz, és hogy már kedvet csináltam neki hozzá. Tuti hogy nem ez a baj. Ő azt mondja öregszik, már nem úgy kívánja a szexet mint régen. Ez van. Mondom, amikor nyaralunk akkor más, akkor akár minden nap, akkor már nekem sok. Dehát nem mehetünk minden hónapban nyaralni peteéréskor.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Szerencsések vagytok ha hamar összejön ez a gyerektéma...mert mi kb. egy éve próbálkozunk, gondolhatjátok, hogy minden gondolatom ez, és tuti az agyára mentem vele. Avivázom, meg voltam természetgyógyásznál, meg nőgyógyásznál, meg teákat iszom, meg ovu teszteket csinálok, meg hőmérőzöm...tényleg sok még így leírva is. Persze a pasik mások, ő is szeretne, de nem akarja hogy a nap 24 órájában ez legyen a téma, érthető. Már visszafogtam magam. Csak én meg görcsösen nagyon szeretném.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Értem. Hát akkor tényleg nem ez lehet a gond. Akkor viszont rá kell hangolódni, tudatosan akarni kell mindkettőtöknek, tenni azért, hogy ne csak kötelező együttlét legyen.
 
 


Ezt az utolsót még a korábbi hozzászólásodra írtam.
 
 


Köszi Leelen, hát igen, ez a baj, hogy nincs időnk ráhangolódni...kitalálok valamit.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok! Ma reggel "mindjárt megjön" érzéssel keltem, de ténylegesen még nem jött meg. Viszont nagyon letörtem...aggódom :(
 
 


Leelen, es vannak jelei, par csepp ver vagy barnazas? Ne aggodj...es irj

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Egyelőre semmi és a reggeli görcsölés is elmúlt. Ez a bizonytalanság kikészít :)
 
 


Es mi lenne ha csinalnal egy tesztet?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Megnyugodnal szerintem.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Az is lehet hogy most agyazodik be, unokatesom is meselte hogy teljesen azt hitte hogy meg fog jonni neki, de nem ez tortent, most 3 honapos a babaja :-)

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


En meg voltam termeszetgyogyasznal es kaptam progeszteron kremet meg csodabogyot a ferjemnek, de azt csak megrendelte, jovo heten lesz meg.O is azt tanacsolta hogy hanyagoljam egy kicsit otthon ezt a gyerektemat.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Megvárom a szombat reggelt, addigra már tuti meg kène jönnie. És ha addig semmi, akkor megcsinálom a digitálisat. Két éjszaka van addig..valahogy csak kibírom. Csak ne jöjjön meg addig :)
 
 


Leelen, csak az sem jo ha addig porogsz.En aludni sem tudtam ugy vartam a reggelt es ez a stressz nagyon nem jo.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Hát..lehet, hogy igazad van. Csinálok egyet holnap reggel is, de a digitálisat mindenképp szombatom akarom.
 
 


Jó, hogy voltál természetgyógyásznál. Remélem segíteni fognak, amiket ad.
 
 


@adeleine:
Veled mizu? Te mára nem vártad, ugye?
 
 


Hallgattam rád Ginger :) Élőben még jobban látszik :)

 
 


@leelen: "Hallgattam rád Ginger Élőben még jobban látszik "


húha! :)

kiszsuzsi
Szeged
 
 


Nekem   a hétvégén kiderül hogy mi a  helyzet bár nem nagyon érzek  semmit se  szóval nem tudom.remélem nekem se fog megjönni!:)
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: "@leelen: "Hallgattam rád Ginger Élőben még jobban látszik "húha! "


Jó korán keltél!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@ginger: "Szerencsések vagytok ha hamar összejön ez a gyerektéma...mert mi kb. egy éve próbálkozunk, gondolhatjátok, hogy minden gondolatom ez, és tuti az agyára mentem vele. Avivázom, meg voltam természetgyógyásznál, meg nőgyógyásznál, meg teákat iszom, meg ovu teszteket csinálok, meg hőmérőzöm...tényleg sok még így leírva is. Persze a pasik mások, ő is szeretne, de nem akarja hogy a nap 24 órájában ez legyen a téma, érthető. Már visszafogtam magam. Csak én meg görcsösen nagyon szeretném."


Ginger! mi is egy éve lassan h. probálkozunk. én is az agyára mentem a baba projektel de  annyit beszéltem rola h. elege lett. abba hagytam aztán kezdte ő. és most ő van totál  rápörögve a témára! én  már nem  várok semmit az élettöl mert nem  bizok már semmiben.! fel a fejjel ő is szeretne gyereket szerintem csak ne  beszélj neki ennyit a  témárol!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi:
5.50-kor kelek általában, csak így tudok elkészülni időben a munkába :) Te akkor tesztelsz, ha nem jön meg holnap?
 
 


Amúgy engem totál becsapott a testem több soron is. Azt gondoltam, hogy majd tuti észreveszem a beágyazódást, vagy valami aoró jelet felfedezek..erre semmi. Már elkönyveltem, hogy nem sikerül, aztán jöttek a halvány pozi tesztek. Mikor már kezdtem beleélni magam elkezdett görcsölni a hasam, mintha meg akarna jönni, de még mindig nem jött meg..szóval néha nem tudja az ember lánya, hogy mit gondoljon...
 
 


@leelen:
Ez ig van! Speciel nekem nem jön meg.., a 28. Napra vartam de ma se jott meg es most van a ,,30. Nap
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@leelen:
Ez ig van! Speciel nekem nem jön meg.., a 28. Napra vartam de ma se jott meg es most van a ,,30. Nap
kiszsuzsi
Szeged
 
 


De várok még egy pàr napot! Hátha nem jon meg!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Szerintetek?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Sziasztok!
Leelen, ne izgulj, innentől kezdve úgysem tudsz mit tenni, várni kell.Fő a pozitív hozzáállás! :)

Nekem egy napja késik. Ma vagyok a 13.dPO napon, reggel 37 fölött volt a hőm, ezért az előbb csináltam egy 10-es tesztet, ami negatív lett. Szerintem ez elég egyértelmű. :(
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: