Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, koszi mindenkinek a biztatast.Most valahogy nem vagyok annyira elkeseredve, varom az uj munkahelyet, ilyen is ritkan fordul elo, remelem jo kis tarsasag lesz mert mindig felek az uj helyektol.Még elotte kiruccanunk egy kicsit Egerbe, hatha ott összehozzuk a picit.A mehpempot meg csak 18 napja szedem, 28 napos kura utan kell 28 nap szunetet tartani.Bizom benne hogy hatni fog.Annak is orulok hogy a ferjem ujra kivanja az egyuttleteket.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@ginger:
Szia a változás mindig jó az ember életében! Most minden pozitív! Éreztették jól magatokat Egerbe!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: koszonjuk, Ti meg gyurjatok a babára.En mar nem fogok hasznalni ovu tesztet, nekem nem jott be.A megerzesemre es persze a hangulatunkra bizom az egyuttleteket.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 

 
 

kiszsuzsi
Szeged
 
 


mi pont a peteérés napján együtt voltunk. remélem sikerrel járunk ! szorítsatok!

kiszsuzsi
Szeged
 
 


Hajrá! Drukkolok kiszsuzsi!
 
 


@kiszsuzsi: drukkolok nagyon!!!

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Kedves Leendő Kismamák!

Kevesen tudják, de a jóga stresszoldó hatása, az általa elért belső egyensúly megkönnyítheti a teherbeesést.

Akár babát terveztek, akár már babát vártok, forduljatok hozzánk bizalommal!

http://jogaoktatas.com

További szép napot kívánok:

Dr. Horváth-Tanka Enikő
vezető jógaoktató
Colibri Jógastúdió



Dr. Horváth-Tanka Enikő
vezető jógaoktató
Colibri Jógastúdió
tankaeniko
Budapest V. kerület
 
 


Èn Szegedi vagyok! Szegeden is tartozik jógát?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Kőszívű ginger ès leelen!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Sziasztok Lányok, mi ujsag? Mi utazunk már hazafelé Egerbol, szuper jo volt.Majdnem minden nap egyutt voltunk, remélem sikeres lesz.Nem néztem az ovut,megérzésre mentem.Holnap lesz az elso munkanapom az uj munkahelyen, izgulok.Nektem mar nemsokara jon a nemvárt nap, ugye?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Szia ginger és leelen! Bocsi.nem kőszívű t akartam ïrni csak új a telóm és írok és betesz más szót.nem néztem.bocsi amúgy köszi t akartam irni
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Nem baj kiszsuzsi, én értettem :)
 
 


@kiszsuzsi: en is ertettem :-)

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


:-P
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Mizu? Van itt még valaki? El vagytok veszve!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Szia Kiszsuzsi, én itt vagyok, írtam is 14-én. Igaz csak monolog volt, de érdeklődtem is, hogy Veletek mizu, mert tudom, hogy amikor én közeledek középidő felé, Ti akkorra nem várjátok. Szóval nekem még messze van ez a nap. Nálatok mizu?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Nekem holnap kêne megjonnie.31. Napra.de nem várom! A munkahelyemen most gáz vn.sokan felmondtak és nincs ember aki jönne melozni! Kicsit félek h mi lesz de majd látom! Megpróbálok nem stressz élni! Veletek mizu ginger? Milyen az új meló hely?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: hu, nagyon izgi akkor a holnap.Es mit erzel? Vannak megerzeseid? Nagyon jo az uj melohely, jofej a fonok es rendesek a kollegak is, sok most az uj meg a tanulnivalo, de normal idoben el tudok jonni, mar uton vagyok hazafele.Irj holnap mindenkeppen.Tesztelsz reggel?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Nem tesztelték mert a bűvös 3. Napon megjön mikor tesztelek.:( nincs megérzés semmit nem érzek de szerintem még jön holnap! Majd írok! Puszi
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Sziasztok fórumozók! 27 éves vagyok, és 1 hónapja hagytam abba a gyógyszert 8 év után. Nézegettem mobilos appal a várható ovulációt ebben a hónapban, persze ennyi év gyógyszer után csodaszámba menne a rögtön 28 napos ciklus.. Elvileg 4 napja késik, émelygés minden délelött, viszont semmi mellfeszulés.. mikor meg kellett volna jönnie elötte 1-2 napig görcsölgetés aztán semmi. Tegnap és ma 2 negatív teszt. Röviden ennyi, kívánok mindenkinek rövid várakozást a 2 csíkra, a többieknek boldog babavárást


@mazsimanocska: szia, üdv itt a babára várók csapatában.Szerintem ennyire az elején még nem lehetnek ilyen tunetek, de a negativ teszt sem jelenti még azt hogy nem lehetsz terhes, lehet holnap már pozitiv lesz.Én nagyon jo vagyok terhes tunetek bebeszélésében pl. most már egy hete alhasi gorcseim vannak, de nem fájdalmas, csak erzem, fura érzés. A másik, hogy nagyon erzekenyek a melleim, de volt már ilyen es nem lett baba. En most vagyok a 16. napon. De nálam a peteérés a ciklus elejen van. Amugy legalább 3 honap szunetet kell tartani a gyogyszer után.Minden jot, varjuk a fejleményeket.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@kiszsuzsi: szia, holnap lesz a büvös 3. nap? Mi a helyzet?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@ginger:
Szia! A bűvös 3. Nap tegnap volt.és még semmi! Ami jót jelent vettem tesztet de nem merem megcsinálni mert félek h negatív lesz! Nem tudom mit csináljak
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Teszt negatív. Mentést nincs.
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Menzesz nincs
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: hátha holnap reggel pozi lesz. Reggeli elsobol csinalj.drukkolok

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Köszi! Majd írok.de szerintem várok még 3 napot az a biztos! Puszi!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@ginger:


Szia! igen, sajnos attól tartok az embert könnyen becsaphatják a vágyott érzései ilyenkor, de ki tudja. Én nem tartom indolkoltnak ezt a 3 hónapos dolgot, megoszlik a szakemberek véleménye is, jó megérzésem volt, így rögtön belevágtunk  sokakkal találkoztam, akiknek pont az elsö hónapokban jött össze hipp-hopp a baba,, olyannal is, aki még pár hónapig gyógyszerrel volt terhes, aztán tökéletes babuci szuletett, de persze elfogfadom azt is aki óvatos duhaj.


@ginger:


ezt ovulációs teszttel, vagy hömérö+nyákvizsgálattal lötted be ilyen jól? ötleteket szívesen fogadok, mit csináljon az, aki 2 muszakban dolgozik és nem akar 5:30-kor kelni a hömérözés miatt mindig?


@mazsimanocska: lehet félreértetted, nem tudok még rola hogy terhes lennék, még csak a ciklus 16. napjan vagyok.Mi mar kiprobaltuk a kozepidöt es az azutani idoszakot is, ez eddig nem valt be...ebben a honapban meg inkabb a ciklus elejen voltunk egyutt.Hatha ez a jo koncepcio, de ezt kb. majd csak ket het mulva tudom meg, akkorra nem varom.Tudom, hogy fogamzasgatloval kapcsolatban sokfajta velemeny van, ez a Te dontesed.Nekem azt mondta a doki ha fiu lesz a gyerek es meg nem urult ki a gyogyszer rendesen, tulteng majd benne az osztrogen, az meg nem jo, mert az noi hormon.Nem tudom...minket azert nem erint mert kb. 1,5 evvel ezelott abbagagytam.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Én nekem barátnőm mondta h neki a doki azt mondta h a közép idő előtt érdemesebb próbálni mert a sperma 2 napig él ,neked még csak 24 óráig peteérésed!
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: remelem akkor beválik :-)

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Kívánom, hogy beváljon! Azt hittem hömérözéssel már pontosan megvan a nap minden hónapban, tudom vannak ilyen szerencsések akiknek pontosan megmutatja a högörbe.


Sziasztok!

Én egy darabig használtam mindenféle ovulációs tesztet, és amikor mutatta a peteérést akkor voltunk együtt, meg utána 2 nappal biztosan, de ez eddig nem vált be. Nekem tavaly márciusban volt már baba, csak elveszítettük még az elején. Akkor is tuti a ciklus elején jött össze, mert a 20. napon (30 napos a ciklusom) már pozitivat teszteltem.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Szia ginger! Mizu veled? Mikorra nem város?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Várod.
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: En még csak holnap leszek a 20. napon es a 30.napra nem várom, nem szamoltam ki...Nalad mi a helyzet? Megjott vagy tesztet csinaltal?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok! 18. hétben járok és elégedett vagyok a nőgyógyászommal Hrabár doktorral de szertnék több információt megtudni róla olyan kismamáktól akik nála szültek! Kérlek segítsetek! Kicsit aaggódós kismama vagyok ezért érdekelnének mások tapazstalatai ha pouítív ha negatív!
uzsgyim
Pásztó
 
 


Szia uzsgyim, szerintem rossz helyen jársz. Ez itt a babát tervezők csoportja, nem nagyon szültünk még. Szóval mi még nem vagyunk kismamák. Meg ez kicsit kevés infó, hogy Hrabár...bocs hogy így válaszolok, de nem tudok segíteni.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Hali! Csináltam tesztet de negatív. És tovább. Se jön még! Most mi a baj? Mi lehet?
kiszsuzsi
Szeged
 
 


@kiszsuzsi: hány napja késik? Mennyire érzékeny tesztbol csinaltad? És semmi jele hogy meg fog jonni vagy vmi terhessegi tunetek?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


6 napja nem jon meg! Kicsit fajdogal a hasam de nem jön még! Holnap megyek dokihoz reggel. X epil màrkàjú tesztet csináltam. Reggeli első vizeletbol
kiszsuzsi
Szeged
 
 


Kiszsuzsi, kiváncsi vagyok mit fog mondani a doki. És egy nagyon halvány rózsaszín második csíkod  sincs? Majd írj. Drukkolok...remélem baba áll a háttérben, csak még nem mutatja ki a teszt. Van ilyen.

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Többiek? Merre vagytok? Gabooo?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék ha nem bánjátok
már van egy 7 éves kisfiam, már régóta szerettünk volna Neki egy tesót, előző év végén teherbe is estem de valamiért nem fejlődött rendesen a baba így decemberbe meg kellett szakítani a terhességet a 9. héten, ráadásul elcseszték a műtétet így rá 4 napra még egyszer megműtöttek, aztán január végén harmadszor is.... azt mondták a fiatal szervezet hamar regenerálódik, 28 éves leszek. ebben a hónapban már nem védekeztünk, szedtem vitaminokat, méhpempő italokat ittam, a héten kellene megjönnie. tudom hogy csoda lenne ha most egyből össze is jönne, de reménykedek nagyon, egyenlőre nem érzek semmit.
larissa88
Sopron
 
 
 


@kiszsuzsi: mi a helyzet?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


@larissa88:
Szia, udv itt nalunk.Sajnalom az elveszitett babádat, remelem hamar osszejon.Nem mondtak semmit miert lehetetett hogy leallt a fejlodesben? Mikor tesztelsz?

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 


Sziasztok! A párommal mi is babát szeretnénk. Január òta nem szedek gyògyszert 23.-án kellett volna megjönnie eddig csak barna folyásom volt de az is nagyon kevés. Azt hittük, hogy összejött végre a baba mire ma fürdés után megjött. Nagyon elkeseredve kezdtem a neten keresgélni és rátalaltam erre az oldalra. Elolvasva a korábbi hozzászòlásokat, gondoltam csatlakozom közétek.
 


@csszilvi7:
Szia, ismerem ezt az erzest, de bizom benne hogy egyszer csak pozitiv lesz az a teszt mindannyiunknak. :-)

Lilypie Expecting a baby Ticker
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: