Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! 17. Hettöl kisebb megszakìtàsokkal barnaztam, korház, nyugtatás, hogy minden rendben,okát nem tudja az orvos. Orvos váltás, 19. Heten kiderült mélyen fekvö méhlepény, méhszajat fedi, fekvés. Most is fekszem, napokra elmùlik a pecsételés, majd ùjra kezdödik. Jövöhéten megyek genetikara, majd vissza az orvoshoz (21. Hetesen ujra vizsgal).
Van valakinek közületek hasonlò problémàja? Ki hogy birja a fekvést, és az idegfelörlö varakozast? Ha valaki tulvan hasonlon es van pár biztato szava az is jöhet :).
siena
Budapest II. kerület
 
 


Szia! 21. hétben vagyok és tegnap derült ki az UH-n, hogy fedi a lepényke a méhszájamat. Nekem eddig nem volt barnázás vagy vérezés, de az elejétől fogva 2000-es a méhnyakam. A doki annyit mondott, hogy ne emeljek, pihenjek sokat (ez nem tudom pontosan mit jelent és mennyit) és ne dolgozzak. Szerinte már nem fog elmozdulni de én azért nagyon reménykedem!!!! 

siena: Te kaptál rá valami gyógyszert? Én magnerotot szedek, ha görcsölnék akkor no- spa-t kell, C- vitamint meg vasat.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Szia Rekiii! Nem kaptam egyenlore gyogyszert,önszorgalombòl szedek magnéziumot. Azt mondta az új dokim,h szerinte nekem sem fog elmozdulni,és hogy a genetika után szeretne újra látni.
Akkor remelem ki tudjuk kerdezni a ferjemmel,gyogyszer ugyben stb. Rákérdezek a no sp-ra is.
Pihenest mondott,de a barnazas miatt ki sem merek kellni az ágyból.
Nekem zárt a méhszáj, de sajna van tünet. Örülök h Téged legalabb elkerul ez a vérzés barnazás!!
siena
Budapest II. kerület
 
 

 
 

Sziasztok

nekem mult kedden volt verzes rohantunk be a korhazva...1,6cmre van a lepeny a szajtol...elvileg attol volt??!!illetve hirtelen keltem fel a kanaperol....pihit es kimelo uzemmodot javasoltak...ezert en nem ak mar sokat bejarni dolgozni se.
Magneziumot szedegetek +femibiont.

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok! Nekem melső falon van a lepény mélyen és eléri a méhszájat de már nem fedi. 24 hetes UH lesz majd 17én és akkor megyek a dokihoz is. Magnézium és nemi élet tilalom és persze ne cipekedjek. Vérzés görcs nincs de bal oldalt szokot fájdogálni és kisugárzik a lábamba de van olyan is mikor nem fáj semmi.  22 hét 3 nap ma.

Kép
zsuzsa1984
Miskolc
 
 
 


@zsuzsa1984:
Az jó, ha már nem fedi, én is abban reménykedek, hogy feljebb "mászik". a bal oldali kisugárzó fájdalom az emiatt van neked? Nekem a derekem szokott fájni, ha sokat állok vagy sétálok.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Nem tudom mitől van, lehet van valami cisztám is majd 24 hetesen rákérdezek. Lehet semmiség...fene tudja. És azt vettem észre a jobb oldalon jobban szeret lenni mint a balon lehet ezért.

Kép
zsuzsa1984
Miskolc
 
 
 


Kispinci, igen semmikeppen ne menj dolgozni es pihenj! Az a szerencse h nem log ra, es szinte biztos h feljebb fog menni!
Zsuzsa,erdekes nekem meg szinte mindig jobb oldalon mozog,vagy kozepen, megis baloldalt szeretunk aludni :)
Rekiii, akkor tenyleg van remenyunk, h feljebb megy a lepenykenk :), barmit mondjon az orvos!!
Nekem a fo tunetem az volt, a barnazason kivul, h nem birtam az ulest,mire munka utan 9 orai ulessel a hatam mogott hazaertem, azt ereztem h leszakad a hasam,es csak a fekves segitett. Mostmeg mar 2 napja elmult a verzes, kicsit neha mereszkedek itthon a folyoson tenni egy kort :)
A derekfajas viszont nalam is megvan,de gyanitom,h mar a sok fekvestol :(
siena
Budapest II. kerület
 
 


1 hét múlva UH és megyek a dokihoz is méhszáj vizsgálatra stb. kiváncsi leszek mit mond majd...
Nálunk minden a jobb oldalon és középen történik Bal oldal nem tetszik neki biztosan a lepény zavarja, de ha nagyobb lesz muszáj lesz neki oda menni mert nem fog elférni máshol

Kép
zsuzsa1984
Miskolc
 
 
 


Sziasztok!

Elült ez a topic? Remélem mind jól vagytok. Sajnálom, hogy csak most bukkantam erre a topicra, nálam is áprilisban vették észre a mélyen tapadó méhlepényt (14. hét), amikor vérzéssel, görcsökkel bementem a kórházba. 8 napot voltam benn. Azóta fekvés, kímélet stb. 17. héten újabb 8 nap  kórházba, vérzés görcsök. 22. héten 5 nap kórházba utalás görcsök miatt. Eddig nem nagyon került feljebb, részben vagy teljesen fedi a méhszájat (nem látják jól).
Kérlek-kérlek írjátok meg nektek feljebb került-e, hogyan alakult a későbbiekben?
Előre is nagyon köszönöm!
Kata

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!19hetes terheségem van. Voltam genetikaiutrahagon aszt montàk hogy mellsö falon. Méhszàjat fedve tapad méhlepény .mota doki ez okozhat vérzést nem êszleltem még idâig pihenek sokat. mota még aszt is onan nem megy el csàszàr lesz ki volt igy màn fêlek:(
benczekatalin
Csengőd
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: