Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok! Muszáj picit újságolnom nektek. Ma párom szülei átjöttek gratulálni a babócához,mivel a párom bejelentette nekik délelőtt. Minden oké volt, dumcsi, nyugi... erre egy váratlan fordulatot vett az egész, amikor is a párom térdre borult egy hatalmas bokrétàval és gyűrűvel a kezében és megkérte a kezem :) hirtelen azt sem tudtam fiú vagyok vagy lány :) nagyooon boldog vagyook :) persze a válasz IGEN volt ;)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


Lora9: gratulalok a pozitív teszthez! Valoszonuleg viszonylag lassan kezdett el emelkedni a HCG-d, de a tünetek megléte jót jelent! Nagyon sok terhességnél emelkedik viszonylag lassan (tehát nem ilyen ló-léptekben, mint nalam) és teljesen normális minden! Érdemes a jövőhéten orvoshoz elmenni, mert a 08.26-os cikussal mar lassan látni kell a babát!! de HCG-t a vérből már mindenképpen szépen ki lehet mutatni :)

Nagyon szép neved/felhasználóneved van, ha a mi borsónk lány lesz, Lora-nak fogjak hívni..: De persze még rettentő korai ilyenkor erről beszélni, cdak gondoltam megjegyzem :)

Jut eszembe: mikor zárjuk a csoportot? (Új tagok elfogadásával persze)
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


Szívből gratulálok devilstimi! 
 

 
 

@nemethlaura:


Szia Laura, mikor megijedtél, nyitottál egy topikot, oda írtam. Nagyon átéreztem a félelmedet es a megkonnyebbulesedet. Nem tudtam, mi történhetett veled, de aztán benéztem ide, megtalaltalak, es örülök Nagyon!
Én is reszketve megyek az UH-okra.
Továbbra is minden jót kívánok, mielőtt bezár a topik. (lgazabol nem értettem sose a bezárást, de biztos van oka.) Es mindenkinek minden jót!
Menthe az áprilisi csoportból

 
 


Devilstimi: nagyon nagyon gratulálok ehhez a csodás dologhoz:)))
Menthe: szia! Ne haragudj, hogy nem írtam oda, akkor annyira megijesztettek az ott olvasott dolgok, hogy inkább teljesen kizártam, csak a pozitív dolgokra akartam koncentrálni... az elso par napban (5napig tartott ez a kálvária) még elemezgettem, hogy vajon mennyi esélyem van arra, hogy minden rendben lesz... aztan az utolsó napokban megváltozott bennem valami és már csak arra akartam gondolni, hogy ott van, egészséges es dobog a szíve... és ez szerencsére bejött :)
Mi újság veletek azóta?? :) (tudom ez a májusi csoport, de kiváncsi vagyok..:) )

Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


Bocsi, lányok de csak itt tudok az érintettnek írni:
Zsüci,átállítottam,írtam privit !

És persze gratulálok minden kismaminak! :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
 


Gratulalok Devilstimi...ennel szebb babavarast el sem lehet kepzelni!!! :) :) sok boldogságot Nektek! :)
 


Júniusi*.. már a rosszullétek között azt se tudom fiú vagyok e vagy lany :D

Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsban a bezárásról: Tudja valaki hogyan kell?? Nem tudok rájönni...írtam emailt pénteken a babanet szerkesztőknek, de még nem válaszoltak...

Jövök később bővebben, csak 2 napja nagyon rosszul vagyok...
 
 


Szaisztok!
Devilstimi, ez igen szívből gratulálok. 

Nemethlaura kösznöm kedves  szavaid. 

Kép
lora9
Szlovákia
 
 


Nemethlaura: minden rendben, köszönöm. 14 hetes vagyok, minden a legnagyobb rendben, valószínűleg fiú lesz, és április 16-ra vagyok kiírva. 
Az időnkénti szédülést leszámítva igen jól vagyok.


 
 


Ezt öröm hallani! és gratulalok a kis trónörököshöz, gondolom Apával is madarat lehet fogatni :)
Csodálatos és gondmentes babavárást kívánok a maradék 26hétre:))

Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


@szcso:


 Én egyszer csináltam már bezárást a "felhasználói vezérlőpult" segítségével. Van nálad ott egy olyan fül, hogy "zárt topikok"? Én ott tudom a "zárt topikok kezelése" alatt megváltoztatni a csoport zártságát a szerkesztésen belül, mint adminisztrátor. Ez szerintem csak PC-ről kivitelezhető. Kicsit bonyolúlt voltam, de remélem azért menni fog. Anno én is sokáig kerestem...

Ivett

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
mikivett
Ausztria
 
 


2x ment

Ivett

picibaba.hu vonalzó

picibaba.hu vonalzó
mikivett
Ausztria
 
 


Jó reggelt,

hű, termékeny volt a hétvége :)

devilstimi, gratulálok!!!  És hogy tervezitek, megejtitek az esküvőt még a bébi előtt, vagy majd csak utána?

lora, mikivett, üdv itt! Gondtalan és problémamentes 9 hónapot nektek :) 

szcso, zárásügyben nekem nincs tapasztalatom, fogalmam sincs, hogy kell csinálni 

porcukker, gratulálok, ezek szerint nagyon jól sikerült a "kukkolás"  Gondolom most föld fölött lebegsz 10 centivel :)

A topicokban, amiket a lányokkal anno követtem, szokás volt, hogy készítünk egy táblázatot, ami tartalmazza a topic-tagok legfontosabb adatait (nicknév, szülés várható időpontja, kórház, választott orvos, fiú/lány, tervezett babanév, köv. vizsgálat időpontja... ilyesmik) Mindig volt egy kijelölt ember, aki vezette a táblit, és időről-időre frissítve feltette a topicba, így mindenki képben volt mindenkivel. Van kedvetek valami ilyesmit csinálni itt is? 

 
 


Ja, és magunkról: a család 3/4-e lebetegedett (engem is beleértve, valami taknyos-köhögős nyavalya Joe Cocker-szerű hanggal), az egyetlen (még) egészséges családtag (a kicsilány) a ma reggelt a traumatológián indítja (nagyon megránotta a kezét vasárnap játék közben és alig tudja mozgatni). A hányinger továbbra is megvan, de szerencsére nem egész nap, viszont a melleim úgy fájnak, hogy sírni tudnék...  Budapesten megint takony az idő (vannak szerencsésebb országrészek?), nincs kedven dolgozni és amúgy is hétfő van, áááááá.... 

Panasznap OFF 
 
 


Nemethlaura: igen, a férjem nagyon örül. Tavaly mindketten lányt szerettünk volna kicsit jobban, de mindkettőnknek határozott érzésünk volt, hogy fiú. Aztán nem derült ki, mert nem azzald voltunk elfoglalva.
Most ő mar a fogantatastol azt mondta, hogy fiú lesz, nekem meg semmi megérzésem volt, talán kicsit lánynak szurkoltam jobban, de mindegy, csak rendben legyen...

 
 


@zsuci: huh basszus, olyan rossz ilyenkor bekapni valami bacit/vírust!! lázad nincs? - képzeld én is bekaptam valami vírust, de én a hasmenéses verzót, egy falat nem marad meg bennem... még a folyadék se:S és 1,5 órán keresztül volt 38 fokos lázam... aztán lement és azóta 36.5-37 között vagyok... Úgyhogy szuper, mert ezen a héten meg emiatt aggódom, hogy nem lesz -e baj... Végre kiderült, hogy a babával minden rendben, stressz letudva, aztán másnap jön egy ilyen sz-r, hogy mindig legyen min aggódnom


@menthe: persze, az a legfontosabb, hogy makk egészséges legyen!!!:) de az is lesz, minden rendben lesz! Egészséges fiúcska fog érkezni hozzátok :)


 


Lilypie Pregnancy tickers
nemethlaura
Budapest I. kerület
 
 


Sziasztok! Szebb hétfőt! (esik, esik, esik...) :)
A fórum zárásához nem tudok hozzászólni. Zsuci a táblázatot nagyon jó ötletnek tartom :)
Én is érzem, hogy már most gyengébb az immunrendszer, de mindenhol azt írják, hogy mindez a babaáért van :) Úgy tűnik, hogy még az elképzeltnél is fokozottabban vigyázni kell magunkra, még a szellő is megárthat :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kisbogika 2015.10.19 09:33-kor.
 


Zsuci: hat az esküvő egyenlőre ráér. Majd a pici után valamikor. Most sok teendő lesz a lakás körül :)

Gigi

Lilypie - Personal pictureLilypie Angel and Memorial tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
devilstimi
Szlovákia
 
 
 


én is benne vagyoka  táblázatban, de jobb lenne, ha már a zárt csoportban tennénk ki. sztem ha nem sikerül zárni, csinálhatnánk egy új zártat és abba átköltözik mindenki....
huu holnap 20-a, teljesen készen vagyok. megkezdtem mai nappal a 8. hetemet. de marhára nincs kedvem már dolgozni itt az tuti....

Lilypie Pregnancy tickers


Megértelek kicsicsillag :)
Én holnap kezdem a hetedik hetemet :) (elvileg, de ezt majd inkább a doki kikalkulálja).
Én is úgy gondoltam, hogy a zárt csoportba kellene kitenni a táblázatot
 


Mikivett: Köszönöm a segítséget, sajnos nálam azt írja, hogy nem vagyok csoportvezető, ezért nem dobja fel a szerkesztés lehetőségét :( Pedig én indítottam a topicot.

Lehet az lesz a megoldás, hogy nyitunk egy új zárt csoportot....ezt lehet törölni valahogy?

Táblázat: Én szívesen megcsinálom, ha sikerült zártba mennünk, csináltam már ilyet!
 
 


laura, nem, szerencsére láza egyikünknek sincs. A férjemnek az orra folyik, a nagylány csúnyán köhög, nekem meg lassan teljesen elmegy a hangom. Úgy látszik, a vírus más-más részen támadott minket :) szerencsére nagyon kevés olyan vírus/baci van, ami kárt tud okozni a babának, de ilyenkor tényleg szívás a köbön betegnek lenni... Gyógyulj meg te is minél előbb!!

kisbogika, vigyázni kéne, de sajna közösségbe járó gyerekek mellett ez már nem olyan könnyű...  elképesztő gyönyörűségeket tudnak hazahozni... mikor a kicsivel voltam terhes, a nagytól 4. hónapos terhesen fülgyulladást kaptam... Aztán az 5. hónapban jártam, amikor calici vírust hozott haza (fosós-hányós), a 7. hónapban pedig campylobacter-fertőzést (ez is fosós-hányós, szalmonella-szerű, ÁNTSZ felé jelentésköteles betegség)  mit mondjak, élmény volt  de szerencsére ezek a babára nem veszélyesek.

devilstimi, akkor lesz majd egy mini gyűrűhordozótok az esküvőn :D 

Akkor megvárom a zárást, és igyekszem elkészíteni a táblit! Remélem minél többen leszünk benne :D


 
 


szcso, ha neked már van rutinod benne, akkor átengedem szívesen a táblikészítést! Jól látom, közben csináltál egy zárt topic-ot?

 
 


NA DRÁGÁIM! 

CSINÁLTAM EGY ÚJ CSOPORTOT 2016 JÚNIUSI BABÁK-ZÁRT NÉVEN, JELENTKEZZEN MINDENKI ODA, ÉS FELVESZLEK TITEKET!!


AKI ESETLEG ÚJKÉNT IDETÉVED!!! SZÍVESEN LÁTUNK ÚJ TAGOKAT IS OTT, TERMÉSZETESEN NEM ZÁRUNK KI EGY JÚNIUSI KISMAMÁT SEM!!!
 
 


Sziasztok!


Mi is júniusra várjuk a kisbabánkat 


Csak most találtam a csoportra, remélem bevesztek. Sajnos nincs senki a környezetemben, aki babát vár és így jó lenne megosztani a tapasztalatokat! 

 
 


sziasztok :)

mi is júniusra várjuk a babánkat! van valaki budapestről esetleg, akinek lenne kedve ismerkedni, tapasztalatokat cserélni? :)
shoot1ngstar
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok! 


Mi is 2016. júniusra várjuk a gólyát. Csak nagyon kevés ember tudja a hírt, így nincs kivel beszélnem erről. Már korábban rátaláltam a csoportra, de nem akartam jelentkezni a 0. UH-ig. Tele vagyok kérdésekkel és szeretnék én is csatlakozni a csoporthoz, hogy megosszuk egymással a tapasztalatainkat. 

mariposa88
Kazincbarcika
 
 


Sziasztok!

Keressétek meg a Juniusi zart csoportot, jelentkezzetek és beengedlek!! ;-)
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: