Új privát üzeneted érkezett!


 
 


@mimkosz: De drága, nagyon helyes kisfiú! :-D Milyen nagy már!? :shock: Olyan gyorsan nőnek, nekem még ki sem bújt, de már most lelassítanám az időt, mert olyan gyorsan elsuhannak a hetek.
Majd írd meg, hogy hogy alakulnak a kivizsgálások, ha lesz egy kis időd! ;-)

Krystin, akkor most már tényleg örülhettek, hogy kisfiú! Gratulálok! :-D Mikor mentek legközelebb a 4D-re? Majd töltesz fel képeket?

Lilypie Pregnancy tickers
 


@mimkosz: Nagyon nagyfiú már! :)
Nekem is nagyon tellik az idő,mintha csak most lett volna pozi a teszt és lassan szülés 


@sjucus13:Köszi!
Az a poén, hogy a leendő babaszoba halványlila.Eddig  mondtam hogyha kisfiú át szeretném festeni.
Hát hogy én mit nem kaptam.Minek?Jó az úgy!Ugyse fogja érdekelni és összekeni.
Na hát mikor jöttünk ki az ultrahangról már mondta a férjem hogy akkor festhetjük a gyerekszobát
Mondom miért nem jó a fiadnak a lila? 


Férfiak...
De legalább olyan lesz amilyet szeretnék!
Hétfőn megyünk újra, remélem most igazán jó baba lesz és szépen megmutat mindent magából!
A G1 intézetben voltunk ajánlás alapján, nekem annyira nem jött be a hely, az UH-s nő szinte kidobott hogy nem jó 10 percet voltunk bent, nem mutogatta mi hol van,mekkora a baba csak mondta hogy jöhetünk majd vissza...
Remélem a hétfői jobb lesz vagy más ultrahangoz.


Lilypie First Birthday tickers
 
 

 
 

@krystin: Hát ilyenek ezek a büszke apukák! Sajnálom a negatív tapasztalatot az ultrahanggal kapcsolatban! Én is nagyon drukkolok, hogy jövő héten még maradjon faros fekvésű a kisfiam, mert ha pont most fordulna meg, pont a méhlepénynél lenne a fejecskéje és mi meg jövő hét szerdán megyünk őt meglesni. Nekem a saját nőgyógyászom is csinál 4Dt, ezért hozzá megyünk. Már nagyon várom, olyan kíváncsi vagyok! :-D :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


Lányok! Próbálta valaki az almanapot ödémás lábakra? Vagy valami egyéb jól bevált trükk? :oops:

Lilypie Pregnancy tickers
 


@sjucus13:Nekem nincs ilyen problémám, én azt hallottam hogy felpolcolni amennyit lehet meg a petrezselyem,görögdinnye vízhajtó hatású.
REmélem lesz aki többet tud erről nálam!


Lilypie First Birthday tickers
 
 


@krystin: Köszönöm :-D
Eddig nekem se volt ilyen, néha nagyon enyhén estére bedagadt, de reggelre le is ment. Most viszont 3-4 napig megmaradt, polcoltam, amennyit csak tudtam, ma reggelre végre újra látszik, hogy vannak csontok is a bokámban. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


panda01 (#p5038013): Jaj de kis cukorfalat! :-D Hogy takarja magát azzal az ici-pici kis kezével! Krystin, már várom a ti kisfiatok sztárfotóit is, és persze a miénket meg igazán! :-D
A terheléses cukor vizsgálatra már én is kíváncsi vagyok, remélem rendben lesz.

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok lányok! Mi is voltunk a 4D-n, persze végig aludta az egészet, rengeteget ébresztgettük, amire max annyi volt a reakciója, hogy egy picit fintorgott. :-D De azért sikerült pár fotót készíteni, és láttuk kis arcocskáját, úgyhogy már a család találgatja is, hogy kire hasonlít. :-)

Lilypie Pregnancy tickers
 





Lilypie Pregnancy tickers
 


@sjucus13:


Szuper képek!
Mi is voltunk hétfőn, nekünk is aludt, de aztán hajlandó volt felkelni, még ásítozott is!
Szerencsére nem fordult meg,ő is csak fintogott hogy lássuk hogy nem tetszik neki,hogy piszkáljuk.
Mi a G1 intézetben voltunk.


Lilypie First Birthday tickers
 
 


@krystin: De cuki! Örülök, hogy nektek is sikerült!
Azt elfelejtettem írni, hogy Patrik viszont megfordult, kb. 4-5 napja, de a doktornőm szerint jobb ez így (4d szempontjából), mert amíg farosak, még jobban takarják magukat, mindig van az arc előtt legalább egy kéz, vagy láb. :-D Nehezebb jó képeket csinálni.
De annak ellenére, hogy arra készültem, hogy lehet éppen arccal a méhlepénybe bújik majd, azért nagyon örültünk, hogy na, akkor emitt már nem lesz császár (ha véletlenül nem fordul vissza, de nem fog) :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok lányok! Hogy vagytok? Kivel mi újság?
Én ma voltam a terheléses cukorvizsgálaton, minden rendben, jó lett az eredmény, és szerintem nem is olyan rémes a cukrosvíz, amit adnak, sokkal édesebbre, sokkal émelyítőbbre számítottam. Szóval én kellemesen csalódtam. :-)
Volna egy kérdésem az anyukákhoz, mert hiába olvasgatom, hogy miből mennyit, és mekkorát (mármint babaruhából), de annyiféle vélemény van. Kinek meddig volt jó az 56-os amúgy? Tudom, ez is függ attól is, hogy mekkora súllyal születik a baba, meg a méretezés is elérő, de azért úgy mégis, úgy nagy általánosságban, mire számítsak? :oops: Krystin, ha jól emlékszem, te már mindent megvettél, ugye? Ruhából miből mennyivel készülsz?

Lilypie Pregnancy tickers
 


@sjucus13:Én jól vagyok, bár nagyon nő a poci és kezdek újra fáradékony lenni mint az elején.
Újra beindítottam a vitamin programot szedem omega3at is mivel nem eszem a halat.

Szerintem se olyan vészes,citrommal egész jó (bevallom én készültem mert előző este bekevertem shakerbe és lehütöttem).
Nekem se volt komolyabb gond,bár az első óra tájékán rámtört a hányinger de egy kis hidegvizet ittam és elmult.

Egy átlagos méretű babánál azért elmegy egy ideig az 56os.
Mi vettünk is,de kaptunk is most bőven ruhát,főleg mióta kiderült hogy kisfiú.
Nekem túl sok cucc van pont emiatt(bár tudom hogy viccesen hangzik de vagy 30 body méretenként)
Azért kimosom majd mindet,aztán maximum ritkábban kell mosnom.
Textilpelusból is többre készültem hiába írnak minden kelengyelistában 5-10 darabot azért gyakorlatt anyuka ismerőseim azt mondják az a jó ha legalább 20 van.


Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok! :)

Szeretnék becsatlakozni a csoportba :)
Már van, aki a másik csoportból "ismer", de engedjétek meg, hogy pár szóval bemutatkozzam :)

34 éves múltam decemberben, 2 éve próbálkozunk férjemmel babával, tavaly májusban volt egy spontán vetélésem az 5. hét környékén.
Sajnos az elmúlt fél évben elég sok családi tragédia ért minket, ezért hatalmas meglepetés volt, hogy a babóca bekopogtatott :)

Jelenleg a 9. hetet tapossuk közösen :)
Tegnap voltunk dokinál, 2,7cm, kezei-lábai megvannak :)
Még továbbra is van bennem "para", de azért a tegnap után igyekszem mostmár lassan tudatosítani magamban :)

A reggeli rosszullétek nekem sajnos egész naposak, ami a hányingert illeti, megspékelve alkalmanként némi imádkozással a nagy fehér kagylóhoz, de szerencsére az nem túl sokszor fordult elő :)

Biztos, hogy ezernyi kérdésem lesz, ezekért előre is bocsi :)

Rögtön az elsőt fel is tenném :)
Tegnap a doki mondta, hogy jelentkezzek be a 13. heti UH-ra, és egyúttal döntsem el, hogy milyen vizsgálatot szeretnék a DOWN-ra:
1) kombinált 
2) négyes teszt
3) integrált

ha nem haragszatok, megmutatnám a tegnapi fotót, ahogy a kis béka mutatta magát nekünk :)


vagy van valami Prenatest...

Kérdéseim, hogy kinek meyik vizsgáaltot végezték el?

Én jelenleg eléggé afelé hajlok, hogy a kombit válasszuk, és ha ne adj Isten valami magasabb kockázat jön ki, akkor úgyis tovább kell menni, de érdekelne a Ti véleményetek is mindenképpen :)



Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@dinyus: Üdv itt is! :-D Kis drága, kezd emberi formája lenni, hihetetlen ez a csoda, ahogyan fejlődik a kis élet a pocakunkban! Apával annyiszor rácsodálkozunk, hogy már mekkora, meg úgy egyáltalán arra, hogy van egy ici-pici fiunk odabent. :-D
Itt nálunk a kombinált teszt a kötelező vizsgálatok közé tartozik, szóval nálam ez nem volt kérdés, ha valakinek pozitív, azaz magas kockázat jön ki automatikusan küldik tovább amniocentézisre, persze arra nem kötelezhetnek senkit, választhat helyette mást is, de azt ajánlják, itt ez a szokás.
Ami a hányingert illeti, valahol olvastam, hogy aki elnevezte reggeli rosszullétnek, az még biztosan nem volt terhes, mert hogy igenis kitart egész nap, sőt még éjszaka is. Viszont jó hír, hogy a többségnek a 12.hét környékén elmúlik. ;-)

Lilypie Pregnancy tickers
 


@dinyus:


Gratulálok!Már olvastam a másikban, vártam hogy jössz!
Nagyon cuki apróság!
Én úgy voltam ahogy te megcsináltattuk a kombináltat, alapos UHval.
Ha valami eltért volna vagy nem lett volna jó a kockázat akkor mentünk volna mi is tovább.
A para nem fog elmúlni, bár kicsit enyhül a 12.hét után, de mindig van miért aggódni!

Kitartást a rosszullétekhez!Sajnos csak az idő gyógyít ki belőle, de tudom ajánlani a Salvus vizet ébredés után,de ágyból felkelés elött nekem sokat segített.
Mondják még a gyömbért,hidegkólát,kekszet.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


@krystin:


szuper, köszi a választ :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Csajszik, de jó olvasni titeket! :) mostanában nincs másra időm. Little  VEletek mi újság? Mióta Anett áll és lépeget, nincs időm, írni, de mindig olvaslak benneteket :)





@sjucus13:


Neked is köszönöm :)
Itt csak kötelezően ajánlották ezt a vizsgáatot.
Tegnap bejelentkeztem a 13. hetes UH-ra, (05.03., de messze van még :D), és egyúttal jeleztem is, hogy kombinált tesztet kérnék. Ha meg úgy van, úgyis vizsgáltatjuk tovább, de igye nem lesz úgy, ez nem is kérdés :)

Na igen, tegnap éjjel 3kor arra keltem, hogy éljen, megint hányingerem van :D
SZóval az elnevező tényleg tuti nem volt terhes :D
Ma reggel meg, a nyelet tejeskávé előtt megettem egy kekszet, szokás szerint, majd kinyitottam a hűtőt, és a kolbász szagát megérezvén, ismét elmondtam a reggeli imámat :D:D:D
Szegény férjem csak jött lefele, hogy jól vagyok? Mondom persze, a szokásos :D
Még azért mindig pozitívan élem meg, ezek jelek, hogy bent van, és rendben fejlődik :D
Én meg túlélem :D
Cserébe a hízás nálam fogyás inkább (na jó, az még nem baj, van miből) :)


@krystin:


reggel teszteltem 3 korty kólával a hányingert :D
bevált ;)


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@szandra0408: De nagy már Anett is! Nagyon cuki kiscsaj! :-D

Dinyus, mi újság, hogy vagy azóta? Reggelente kólával kell kezdened a napot? Munkát hogy bírod? Meddig fogsz dolgozni? Munkatársak már tudják? Mesélj! :-D Nekünk már sok mesélnivaló nincs, az eleje sokkal eseménydúsabb. :-)
Tegnap tudatosult bennem, hogy 26-án megyek dokihoz, aztán már csak egyszer megyek egy hónapra rá, utána már hetente. És akkor már végülis bármikor szülhetek. :-D Úgy felpörögtem a gondolattól, újból végigvettem, hogy mit kell még beszereznünk. A beszerzendő dolgok kb. 80 százaléka a héten kell, hogy megjöjjön, sok mindent rendeltem egy helyről, kb. 3 hete, már úgy várom! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


@sjucus13:


továbbra is a keksz a reggeli első táplálékom :)
De azért a kólának is elcsábulok néha, bármennyire káros, de igyekszem a legminimálisabbra csökkenteni.
Viszont, azt vettem észre, hogy a hidegfrontokat iszonyatosan megérzem, és sajnos migrénes fejfájással jár.
Ennyire sosem voltam frontérzékeny, és nem is a legkellemessebb, mert sajnos néha hányingerig/hányásig elmegy.
ilyenkor a gyors letusolás és a fekvés, alvás a segítség.

Hétfőn és kedden voltam háziorvosnál (át kellett jelentkeznek a település szerintihez, mert a pesti, akinél eddig voltam, nem vállalt tovább a távolság miatt. Szóval hétfőn azt intéztem, kedden reggel emg vérvételeken voltam, délután pedig a védőnőnél.
Jaj, az már olyan "babás" volt :) 

Jah, a háziorvos szívzörejt hallott, úgyhogy most még majd szívUHra is szereznem kell egy időpontot :D

Kicsit mazochista vagyok, de mondta a doki a B6 vitamint a hányingerre, de (jó, ez az én baromságm :D), úgy vagyok vele, hogy hiába küzdök reggelente, így legakább jelét adja, hogy ott van, és fejlődik :D
(tudom, tudom, bolond felfogás :D)

Május3-án megyek legközelebb UH-ra, 13+2 naposan, és akkor csináltatom meg a kombinált tesztet is.
Szerintete az nem késő már? Én azt hittem, hogy a doki a 12. hétre fog visszahívni :(
És annyira messze van még :D
És persze folyamatosan azért  a para bennem van, de nyilván gondolom, ez normális :)

A másik, én a dokimhoz magánrendelőbe járok, ne is a kórházhoz tartozom, de nyilván nála szeretnék szülni, hiszen decemberben is ő műtött.
Szóval, hogy működik, hovatalosan fel kell kérni?
A védőnőnek szoksá pénzt adni? 
Bocsi a kérdésekért, de elég rutintalan vagyok :D

A kollégák még nem tudják, mindenképpen meg akarom várni a 13. heti UH-t (nyilván minden rendben lesz, de azért mégis :D)
Terveim szerint dolgozok, ameddig bírok, az október elejét lőttem be, de ez még képlékeny, mivel napi 130km-et ingázok kocsival, kérdés, hogy ezt meddig fogom bírni.
De már előre látom, hogy néha beiktatok 1-1 betegácsit, mert végig sok lesz, viszont az év végi dolgok miatt azrét húznám, ameddig csak tudom :)


Lilypie Pregnancy tickers
 
 


Hahó! Sziasztok! Na én is ideértem végre.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 




Képzeljétek! Lombikot kezdtünk volna ha megjött volna. De helyette lett pár szép tesztem. Már a gonal f szurijat is kiváltottam volna, amicel a petefészek stimu megkezdődött volna. De nem kell...!

Olyan boldog vagyok. Ez egy csodababa mert a férjem eredménye nem javult. Mégis....

Majd május elején megyek uh-ra. Szorítsatok hogy rendben legyen minden. 7 hetes leszek akkor már.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


@caroline4: Szívből gratulálok!
Tényleg csodababa, ő jönni akart hozzátok nagyon :) 


Lilypie First Birthday tickers
 
 


@caroline4: Üdv köztünk! Épp a minap gondoltam rád, örülök, hogy végre beköltözött a kis csodababátok a pocakba! :-) Szívből kívánom, hogy komplikációmentes, nyugodt babavárásod legyen! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


@caroline4:


De jó!!!! Gratulálok :) A hosszú várakozás meghozta gyümölcsét!



@caroline4:
Gratulálok. :) Annyira szorítottam hogy végre te is pozit tesztelj. :) Megérdemelted ezt a tesztet. :) Nagyon sokat gondoltam rád néha beleolvastam a másik csoportba is de a kislányom mellett nem mindig van időm. :)

A többieknek is gratulálok a régiek még biztos emlékezdnek rám. :)

Lilypie First Birthday tickers
 




5 hónapos Zoé babánk. :)

Szandra nagyon szép kislányod van és már milyen ügyes. :)

Lilypie First Birthday tickers
 


@ritus922:
Nagyon cuki babád van. És milyen csini.

Szandra! Olyan édes Anett. Az én legkisebbem a kiságyban állt fel először, van róla egy ilyen kép mint Anettről. Büszkeség!

Gratulálok!

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


@caroline4:
Köszönöm :) hogy vagy? Vannak már tüneteid?

Lilypie First Birthday tickers
 


Sziasztok!
Reggelre sajnos belazasodtam, és egyelőre nem nagy ütemben akar elindulni lefelé.
Persze, pánikom hatalmas, hogy a Pocoknak ne legyen baja.
Amúgy , papír szerint ma töltjük a 12 hetet, nagyon remélem, hogy, nem lesz semmi gond :(:(:(

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@dinyus:


ne izgulj, úgy tudom ilyenkor muszáj lázat csillapítani, mert a láz a veszélyesebb mint a gyógyszer.

Én a lányommal (aki azóta már egy okos és egészséges nagy lány) 14 hetesen nagyon belázasodtam, és algopirynt kellett bevennem, ezt javasolták. Ezt lehet ilyenkor. Remélem már jobban vagy.

Lilypie Pregnancy tickers
 
 
 
 


@caroline4:
Köszönöm :)
Meg sajnos nem az igazi, eléggé makacs a laz, de küzdök, h 38 fele nem menjen :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 


@dinyus: De örülök neked! Gondoltam felnézek,hátha van valami jó hír, és lám! Gratulálok! Mi a kombináltat csináltattuk, :) Kitartást a hányingerhez! :) Én sajnos a 37. héten hagytam abba a hányást. :)


@caroline4: Ó, annyira boldog vagyok, komolyan mondom elsírtam magam! Nagyon örülök és nagyon megérdemlitek! Nagyon sok boldogságot! Biztosan minden rendben lesz, megérte kitartónak lenned! Hatalmas puszi!


 


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Ő pedig az én kis angyalom, már 6200 grammos cicifüggő :) Nappal nem nagyon szeret aludni, az éjszakák egész jók, csak kétszer kel szopizni. 
Lányok, hogy alakulnak a pocakok? Lassan ide is érkeznek majd a friss babafotók!


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Caroline ez nagyszerü!!!!! GRatula!! NAgyon örülök neked!!!

Lilypie Pregnancy tickers


Ime Marta 5 hos volt vasàrnap :)

Lilypie Pregnancy tickers



Lilypie Pregnancy tickers


Gyönyörű babáitok vannak!
Alig várom hogy végre én is lássam az enyémet! :) 

Már elkezdtem mosni,vasalni rendezni a cuccokat,rohamosan tellik az idő!2 hét múlva indul a ctg 
Nekem már elég nagy a pocim,ráadásul a pici is néha fájdalmas ahogy mozog.
Szerencsére teljesen zárt vagyok még.
Remélem mi is tudunk majd szépen cicizni!
Használt valamelyikőtök Avent kézi mellszívót?
Sokan dícsérik arra gondoltam olyat veszek.



Lilypie First Birthday tickers
 
 


@krystin: Rohan az idő! Én nyitva voltam a 30. héttől, mégis csak 3 nappal szültem előbb. És nem pihentem, mert felújítottunk, 2 nappal Rózi érkezése előtt lettünk készen.
Én tommee tippee mellszívót vettem, de nagyon elfáradt a kezem, max 30 ml jött. Két hét után béreltem elektromosat, nem bántam meg. Beindult a tejci, 3 hétig használtam.
Facebookon van csoport, szoptatási tanácsadás kérdezz-felelek, ha érdekel. Hasznosakat tudsz olvasni.

Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


Gyönyörűek a csajszik! :-) Hamar eltelt 5 hónap, hihetetlen, hogy már mi is itt tartunk, ahol!
Szerdán voltunk uh-on, pont másfél kilós a kislegény, és minden a legnagyobb rendben van vele. Sajnos kijött a köldöksérvem, úgyhogy most sebészeti konziliumra kell mennem, bízok benne, hogy nagyon kezdetleges, mert semmi panaszom amúgy és nem kell emiatt császározni. Ha mégis, akkor meg ez van, a lényeg hogy legyen előre tisztázva.
Krystin, én is már mosom, vasalom, hajtogatom a babaruhákat. :-D
Barátnőm is az Aventos mellszívót használta, 14-15 hónapos koráig szoptatott, ő is meg volt vele elégedve, én már meg is vettem. ;-)
Panda, Adele veletek mi újság így a végéhez közeledve? Adele, te mikorra is vagy kiírva? Lassan hozod a baba fotót! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


Hajrá csajok nem sok van hátra. A szülèshez azt mondom, ne fèljetek!! Famtasztikus èlmèny. Hiába a fájdalom számomra annyira szèp emlèk. Várom a hireket töletek!!!

Lilypie Pregnancy tickers


Caroline gratulalok!!!!Ez aztan az igazi csodababa!Irj majd,hogy mi volt a dokinal!Labyok tehetnetel fel pocakos kepet,ha van kedvetek!!!
A babak nagyon edesek,es hihetetlen hogy repul az ido!!!
Nem emlekszem mar ki kerdezte,nalunk Martin alig hordta az 56-os ruhakat,de o ugye nem atlagos meretu volt!Nalunk minden rendben,bar en olyan kialvatlan vagyok egy honapja,mint amikor szultem.Az oka negy fog es a mozgasfejlodes. :lol:

 
 



 
 



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok!
Rég jártam erre de most hoztam nektek egy képet! 8 hónaposak múltak már a kicsik.
Gratula minden új babásnak, s könnyű szülést aki előtte áll, s könnyű terhességet!
A babák meg irtó cukik!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 



Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Mimkosz,Lolo:  El se hiszem hogy már ekkorák! 
Borzasztóan tellik az idő!
Mondjuk ha belegondolok hogy én is már 34+3 nál tartok...
Nálam most kezdődik a nehezen alvás.
Este néha annyira mozog hogy nem tudok tőle aludni 
Persze imádom, de már azért vannak fájdalmas mozdulatai.
A babaszobával szinte készen vagyok,már csak kozmetikumokat
meg ilyeneket kell kitalálnom mit hova tegyek.

Én 56-os ruhákat csomagoltam be a kórházba (mondjuk két különböző márkájú 56-os között is van különbség)
De a szekrénybe felcimkéztem a dolgokat, ha kell majd behozatom a férjemmel.


@littlebiscuit: Én annyira nem félek,tudom hogy k.rvára fog fájni, de ezen túl kell esni.
Inkább attól félek,hogy mégse lehet természetes szülés, bár ha császár lesz sincs semmi,de már beleéltem magam a természetes szülésbe.

Jövőhéten megyek az első ctg-re, meg megyek majd újra dokihoz is.
Kiváncsi vagyok majd mekkorára tippelik a súlyát és mikor fog megszületni,kitart-e majd a kiírt időpontig.
Pihenni én se annyit pihenek bár szerencsére nem költözünk vagy felújitunk.
Hétvégente sokat vagyunk a kertbe füvet nyírunk kertészkedünk a férjemmel, nagyon élvezem.

Írjatok minnél többen hogy tudjuk mi van veletek,babások,pocakosok!





Lilypie First Birthday tickers
 
 


@krystin:
Már nagyon a finisben vagy :)
Én elhagytam a 14. hetet, mostmár kezdjük lassan publikálni, illetve mostmár nyilván látszik is (elég nagy a pocak, az időhöz képest :)), de a rosszullétek szerencsére enyhültek, majdnem teljesen elmúltak.
Az oklendezes van most az utolsó két reggel, de szerencsére ennyi :)
Amúgy tele vagyok energiával, sokat dolgozok bent, de persze nem fizikálisan, arra figyelek :)
Bírom amíg bírom, utána beintek :)
Tudtam, hogy hosszú hetem lesz, sok meloval, de nem gondoltam, hogy ennyivel :)
Nem baj, már szerda :)
Jövő héten vissza kéne mennem a vedonohoz. A héten akartam, de nem fog menni, úgyhogy felhívom, hogy jövő héten mennek :)
Vigyázz magadra, pihenj, amennyit azért tudsz :)

Többiek, nagyon cukik a babák :)

Lilypie Pregnancy tickers
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron