Új privát üzeneted érkezett!

@kiscsillag201: szegényke, jobbulást kívánok neki! Sajnos nekem is sikerült összeszednem valami vírust, tegnap előtt kezdődött, tegnapi nap a lázról szólt, szerencsére mára már csak a nátha és torokfájás maradt. Nagy parám a láz, de már túl vagyunk rajta, és legalább már a 2. trimeszterben vagyok. Persze majd 4-én nyugszom csak még teljesen. :-D
És bár még nincs éjfél, de nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek, jó babázást és mihamarabbi babásodást minden próbálkozónak, aki olvas bennünket! ;-) :-D :-P

Lilypie Pregnancy tickers
 


Boldog új évet mindenkinek kedves lányok!
Az Angelsoundsot vettük meg mi is. Első körben a saját szívverésemet találtam meg, kicsit lentebb kell még keresni bikinivonal felett. A kis zakatolásból tudni fogjátok, hogy az a kicsié! Szuper érzés!
Én lassan betöltöm a 17. hetet. 30- án voltam ultrahangon, keresztbe tett lábakkal feküdt a drága, sajnos takarta mit rejteget a lába között! :oops:
 


Boldog új évet mindenkinek!

Nem mindig egyszerű feladat megtalálni, de azért meg lehet és nagyon jó hallani.
Az vicces mikor keresed a szívhangot és ugye a magzatvíz miatt olyan hangja van mintha egy vízágyat nyomkodnál :D 

Kiscsillag jobbulást nektek!

Én 10.-én megyek újra a dokihoz, azért majd mondom neki hogy kukkancsa már meg ő mit lát a lába között ha hagyja :D 


Lilypie First Birthday tickers
 
 

 
 

@krystin:
A takarot rendeltem,noanoa baby-tol a facebook-on.Martin egesz szobajat az o munkajuk disziti ezzel a kutyusos mintaval.Ha szeretned dobok majd fel kepet!
Nekem is angelsound van,en imadtam,amikor kevesebbet mocorgott a vege fele,akkor is sokszor hallgattam.Mi a 20.heten vettuk,mert nem ereztem 3 napig a mozgasat,es ez megnyugtatott.En nem vettem zselet hozza,hanem testapoloval bekentem vagy vizzel es sokkal jobban lehet akkor hallani.Krystin en sem vagyok vekony de siman hallottam!Nem lehet osszeteveszteni,mint a lopatko dobogasa.De ha nagyon bizonytalan vagy,akkor szamolni kell mennyi egy perc alatt.
Es BUEK mindenkinek.

 
 


@mimkosz: Érdekelne, meg ha nem titok az is hogy mi mennyibe került.
Az övterelővel együtt vettem egy ágyneműgarnitúrát is.
Igaz használt de nagyon aranyos szafarimintás.



Lilypie First Birthday tickers
 
 


@krystin:
Elso korben rendeltem a szopiparna,agynemu,racsvedo,betuk,holegballonokat.Ez kb 50ezer volt.Most a jatszoszonyeget(15ezer) plussz az ablakba a huzatvedot meg a jatszokockat.Nem olcso,viszont minosegi munka.A jatszozonyeget pl.azert rendeltem mar toluk mert a boltban sem olcsobb a normalis.
Dobok fel kepeket,van amit o keszitett amikor elkeszultek,mert azok hasznalatban vann most es bem tudtam lefenykepezni.Amigy a facen is fent van minden ar.Olyan szinvilaggal es mintaval kereted a dolgokat,ahogy akarod.

 
 







 
 



 
 





 
 


Nagyon szépek!
Jópofa kis szett :) 
Szopipárnát most rendeltem a neten, játszószönyegünk van,ágyneműt is most rendeltem
De a kocka is nagyon cuki!

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok lányok!
Kivel mi újság? Hogy vagytok? Azon gondolkoztam, hogy most ki a következő kismami, ki van soron?

Mi ma voltunk ultrahangon, minden rendben van, éés úgy néz ki, hogy fiú lakik odabent! Persze apa odáig van a hírtől. :-D eddig azt mondta, hogy mindegy, hogy fiú-e vagy lány, de olyan megérzése van, hogy fiú lesz. Hát de az az öröm... :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok,
Lányok ha olcsón szeretnétek minőségi munkát ajánlom Facebook-on a Koós babavarroda-t. Adamo jellegű hinta van nekünk tőle, korrekt, gyors, minőségi munka és nagyon hasznos, Beni imádja. :) amúgy rengeteg dolgot készít Eszter.

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@sjucus13:
Gratulálok a kiskrapekhoz, nálunk is ugyan ez volt anno, persze apa 45-55% mondott, de inkább 30-70% reménykedett lany-fiu aranyra :D

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


@kiscsillag201:


Köszi utánanézek! 
Én is szemeztem ezzel a hintával! Az emberek nagyrészének hasznos, csak páran vannak akinek nincs benne el a gyereke.

Az én férjem is végig mondta hogy neki mindegy, de azért picit dagad a melle hogy úgy néz ki hogy kisfiú :D

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok!

De izgi, hogy lassan kiderülnek kinél milyen nemű babóca van a pocakban!
Jöhetnek a nevek, persze ha publikus!
Karácsonykor betegek voltunk, ujévre jöttünk helyre!
Van új babásunk???

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


@lolo8280: Nekünk Patrik lesz a kicsi fiunk. :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


@lolo8280: Nekünk úgy néz kis Lászlónk lesz :)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Én sajnos még nem tudom,ki lakik bent, a 16 hetesen bújkált, úgyhogy csak a következőn derülhet ki! :) De nincs még név sem konkretizálva.
 


@panda01: Én is úgy fogom megtudni majd valamikor jövőhéten vagy azután.Igen létezik legtöbbünk a szeméremcsont felett kicsivel találja meg, ez teljesen természetes.
Olyan nehezen tellik az idő a következő ultrahangig és az olyan gyorsan elröppen utána megint lehet várni! :)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


@panda01: És nálatok mik a befutó nevek?

Mi is beszereztük azóta a szívhang hallgatót, és imádjuk. Pláne az ilyen napokon, amikor egy kicsit fájdogál a hasam. Anya nyugalma mindennél fontosabb, nem!? ;-)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!

Nem csoda hogy elkúszik, sem a hallgatózást sem az ultrahangot nem szeretik a babák!
olyan nevek vannak, hogy csak kamillázok, némelyek miért akarnak a saját gyermekükkel kiszúrni???
Örülök h mindenkinél szépen fejlődnek a babucik! Tudom nem így érzitek, de sec pec itt lesznek!! Onnantól meg, hogy megszülettek tényleg rohan az idő, még úgy is hogy alig alszik az ember!!!

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
lolo8280
2315 Szigethalom
 
 
 


Sziasztok Lányok!
Igaz nekem mèg csak pozitív tesztjeim vannak,de csatlakoznèk ha nem bánjátok! :-)
24-èn megyek dokihoz,elvileg akkor lesz pont 6.hèt. Nagyon izgatott vagyok már,sosem fog eltelni ez a 9nap.. :-)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:
Gratulálok! Picit lehet várhattál volna még a dokival, hogy egyből halljon lásson mindent, a 6 hét még necces, szóval ne ijedj meg ha nem hall szívhangot. Nem okoskodni akarok,csak tanácsot adni, engem pl megdicsért a doki h csak a 9. héten mentem először, nem úgy mint anno a 6.on.. :)
 


Képzeljétek, tegnap voltam 4D-n, mindent rendben találtak szerencsére, és most én vagyok a világon a legboldogabb, ugyanis kislányom lesz!!! :oops: :)
 


@adele666:


Szia! Gratulálok a pici lánykához Neked! :)
Nem veszem okoskodásnak, minden jó tanácsot szívesen veszek. :) Első baba lesz, teljesen tapasztalatlan vagyok. Bízok benne azért, hogy lesz már szívhang így a 6. héten. Mikor az időpontot kértem, megkérdeztem direkt, hogy mikor menjek, a 6. vagy a 7. héten, de azt mondták a hatodikon már mehetek. Szóval nagyon bízom benne.. :) 
Nálad hányadik baba lesz? Hányadik hétben jársz?

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@adele666: Gratulálok! :-D Majd ha már tudjátok a nevet, avass be minket is!
Nálunk is van újság, ugyanis vasárnap óta érzem mozogni a kis kincsünket! Persze épphogy csak, és nagyon ritkán, kb. napi 2-3szor, de akkor is! :oops: :-D Imádom!

Lilypie Pregnancy tickers
 


@adele666: Gratulálok!

Úgy látszik csak összejönnek a vágyott neműek :)

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Sziasztok! Gratulálok mindenkinek! Úgy látszik most fiús széria van.. :D 
Nagyon rég jelentkeztem már be, nagyon sok minden történik, történt. A pici babám jól van, szépen fejlődik és ő is kisfiú, Bence. Apuci nagyon örült, még a szeme is könnyezett az örömtől, annyira jó volt látni. Ki mikorra van kiírva?


Lilypie First Birthday tickers
 
 


@cseniko: De jó, hogy bejelentkeztél! Úgy tűnik, az apukák többségének kisfiú a szíve vágya titokban. :-D
Nem tudom, hogy olvasod-e még a régi topicot, nekem sokszor eszembe jutottál mostanában, most is megy a pcos téma, persze a szokásos tévhitekkel... :roll:
Nekem amúgy június 30. a terminus. :-)

Lilypie Pregnancy tickers
 


@agi8699 (#p5032133):
Köszönöm! ;)
Értem. Úgy legyen! ;) Első baba, csak volt egy missed ab.-om tavaly márciusban, ezért írtam így fentebb hogy 'anno'. Én is a 6. héten voltam akkor még rendben volt, szívhang nem volt még, 9. héten a 2. Uh-n meg jött a szomorú hír hogy nem fejlődik...
Most lassan félidőnél járok, 19hetes múltam. :)
 


@cseniko:
Nálunk is azt mondták december 23.-án hogy nagy valószínűséggel fiú, tegnap voltam a 18.heti genetikain és ott nem látszott semmi,mert törökülésben,félhúzott lábakkal ült lábai közt meg a köldökzsinór :D 
Olyan jó lenne már tutira tudni!
Én június 17.-re vagyok kiírva.
A férjem még nem éli bele magát amíg nem mondják tutira.


Lilypie First Birthday tickers
 
 


@sjucus13:


Hát igen úgy néz ki fiú a szívük vágya. Bár én meglepődtem, mert az első perctől olyan érzésem volt hogy tutira lány, aztáp hopp mégsem... de már most imádom az én kis tökösömet.

@krystin:


Ne aggódj, mi is most tudtuk meg 21. hetesen, addig titkolózott, 4D re mentünk el, hogy megtudjuk végre. Én május 25. a kiírt nap, de nem bánnám ha olyan, pontosan 10.-én születne. :D

Lilypie First Birthday tickers
 
 


@adele666:
Ja,èrtem. Nagyon sajnálom,nem lehetett könnyű.. :-(
Annyira izgulok már a kedd miatt,remèlem minden rendben lesz.
Szerintetek az normális,hogy mèg mindig naponta fájdogál a hasam? Nem vèszes ès nem egèsz nap, csak nem tudom,hogy ez normális-e? Ezt leszámítva egèsz jól vagyok,nèha èmelygek csak.
Amúgy az èn párom is kisfiút szeretne,szóval szerintem is a pasik inkább "kisfiú pártiak". Mondjuk nekem is azt súgja a megèrzèsem,hogy fiú lesz.
:-D

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699: Ne aggódj, ha nem túl erős és nem kifejezetten görcsös a hasfájás, akkora teljesen normális. Nekem úgy a 12-13. hétig minden nap fájt, de még mindig van egy-két olyan nap, amikor inkább sokat pihenek, sokat fekszek. Ahogy a méh növekszik az őt tartó szalagok húzódnak, nyúlnak, ami fáj. Ez inkább szurkáláshoz hasonló, de ha inkább menses görcsre emlékeztet, akkor szedjél magnéziumot, pl. MgO 500mg, vagy Magnerot, kezdd el szedni napi egyszer, ha nem elég, nyugodtan emelheted napi kettőre, vagy háromra is.

Lilypie Pregnancy tickers
 


@sjucus13:
Aha,èrtem,köszi! Nem mondanám görcsösnek,inkább csak enyhe fájdalom,nèha szúrkálás. Szedek magnèziumot, a DM-ben vettem magnèzium+kalcium,abból szedek napi kettőt,de akkor lehet,hogy megemelem napi háromra.
Hètfőn ès kedden szabin leszek,holnap megyek háziorvoshoz,nőgyógyászhoz ugye csak kedden. Sajnos mindenhez szabadságot kell kivennem,mert 8-5ig dolgozok minden nap,dèlután 5után meg már kb. sehova nem lehet menni. Szerinted már kèrjek holnap a házidokitól beutalót a laborba,vagy mèg ráèrek vele? Amit lehet el szeretnèk intèzni,ha már egyszer szabadságon leszek,mert legközelebb megint csak úgy tudok eljutni bármelyik dokihoz,ha szabit veszek ki vagy táppènzre megyek.. :roll:
Amúgy csajok,ki meddig fog mèg dolgozni,vagy hányadik hètig dolgoztatok?

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699: én november 1-jén éjszakáztam utoljára, 9-éig szabiztam és 10-étől ki vagyok írva a vetélések miatt plusz a pozitív teszttől szúrom magam a Clexane-nal. De az előző terhességnél dolgoztam, amíg el nem veszítettem a babót, és emlékszem nagyon megerőltető volt, utána meg is fogadtam magamban, hogy a következő terhességnél nem fogok dolgozni, de nem is kellett kérnem, mert a doktornőm is így gondolta. :-D
Beutalókkal kapcsolatban nem tudok tanácsot adni, külföldön élek, és itt más a rendszer, nekünk minden vérvételt a nőgyógyász meletti nővérke csinál meg, nálunk olyan, hogy beutaló vérvételre nem létezik. :-)

Lilypie Pregnancy tickers
 


Én szintén November 2.-én dolgoztam utoljára.Nekem a 3 műszak illetve a munkahelyem jellege miatt lett táppénz.
Én nem bánom, nagyon jól elvagyok :)
Mire elmentem a védőnőhöz már táppénzen.voltam szóval volt.időm a vizsgálatokra, de elvileg ha bejelented hogy terhes vagy a vizsgálatok idejére el kell engedjenek.Azt nem tudom mennyire szabálykövető a munkahelyed.
Én is úgy voltam vele hogy inkább nem kísértem a sorsot, meg én így jobban járom mintha még dolgoznék.

Lilypie First Birthday tickers
 
 


Az èn munkám fizikailag nem megterhelő ès műszakba sem járok,irodai munkát vègzek. Inkább èn a stressz miatt aggódok picit illetve az egèsz napos ülès miatt.
Sajnos a főnököm elèg bunkó,amikor az elődöm lett terhes annak idejèn,akkor vele kb szóba sem állt.Szóval picit tartok tőle,hogy mi lesz,ha bejelentem a dolgot. Èn szeretnèk mèg dolgozni amúgy,szerintem a hatodik hónapig kb. Anyagilag is jobban járok,minèl tovább tudok maradni. De persze majd meglátjuk,első a bèbi.

Jucus,hol èlsz,ha nem titok? Mennyivel egyszerűbb az a megoldás,hogy ott helyben leveszik a vèrt,lehetne így itthon is. Itt beutalót kell kèrni a házidokitól,aztán mèg a laborba is időpontot.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:
Szlovákiában, de kb. 90%-ban magyarlakta területen, 20 percre van Győr. :-D Szerintem itt elég jó a terhesgondozás, itt védőnő nincs, minden amit nálatok a védőnő csinál, azt itt a nővérke. Szóval csak a nőgyógyászhoz kell járnom és eddig külön csak a vérvétel miatt egyszer kellett mennem, a 16. héten (itt még kötelező az AFP, annak ellenére, hogy a kombinált is).

Lilypie Pregnancy tickers
 


Csajok, gratulálok mindenkinek, olyan jó, hogy szaporodik a csapat! Nagyon kevés időm van fórumozni, sokszor csak elolvasom, hogy minden rendben van e. Jó olvasni, hogy haladtok szépen előre és összejönnek a vágyott nemű bébik!
Érdekes módon nálunk a férjem kislányt akart mindenképpen, sikerült is :D Már elmúlt egy hónapos, ma sikerült lefotóznom egy szopi utáni mosolyt. 4230 gramm és 56 centi, felszedett 1200 grammot egy hónap alatt!


Lilypie Premature Baby tickers
molyocska
Nagykanizsa
 
 


@molyocska: ó, de gyönyörűséges!!! Jóllakott, elégedett mosoly :-) Ilyen egy boldog kisbaba! :-D

Lilypie Pregnancy tickers
 


@sjucus13:
De jó,mennyivel egyszerűbb,mint nálunk. Bevezethetnèk ezt itt is, sokkal jobb lenne.
Ma megyek a nődokihoz,úgy izgulok,hogy aludni sem nagyon tudtam. Remèlem minden rendben lesz ès már lesz szívhang is. Lehetne már 11:30... :roll:

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@molyocska:
De gyönyörűsèges kis tündèr! :-) Ès az a mosoly..annyira cuki!!! :-D

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Jelentem az ultrahang megvolt,minden rendben van. 2,5mm-es, erős szívhang,a doki szerint minden olyan,amilyennek lennie kell :-) Annyira furcsa èrzès volt látni,a könnyem is kicsordult. Kèpet is kaptam,megpróbálom csatolni.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 



Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:Gratula! Isteni érzés látni őket :) 


Lilypie First Birthday tickers
 
 


@agi8699: Gratulálok a jó hírekhez! :-)
Legszívesebben minden nap megnézném a kis kincsem! De legalább ráhallgathatok. :-)
Lányok, ki mikor volt 4D-n, amikor már jól kivehető a kis pofija is? Egyelőre annyit tudok, hogy 25-26.hét előtt lenne érdemesebb mennünk, mert a lepény is melső fali, meg van egy pár plusz kiló is rajtam. Úgyhogy 24.hétre gondoltam. Volt valaki akkortájt?

Lilypie Pregnancy tickers
 


@sjucus13:
Mi a 21. héten voltunk ott meg is erősítették hogy fiúcska :)

Molyocska: Nagyon édes kis hajasbaba, hogy telnek a napjaitok?

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Ma vagyunk 23 hetesek :)


Kismamik hogy vagytok?
Agi én fénymásoló szalonban dolgoztam napi 9 óra plusz 3 az utazás, 30. hétig mentem. Magnéziumot szedjél és akkor nem lesz gond :)

Lilypie First Birthday tickers
kiscsillag201
Dunaújváros
 
 


Csajok! Ki hogy van? bacócák? kismamák, hogy vagytok? mi a napokban már fél évesek leszünk, már kúszik a kis drágám :)


Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron