Új privát üzeneted érkezett!

Illetve 18. héthez.
 


Gabrill ne haragudj, hogy elírtam a neved, telefonról írok és borzasztó ez az automata szótár....
 


@rabanoemi:
Köszi,hát remèlem igazad lesz. Ma már remèlem èrezhetően jobb lesz a helyzet. Tegnap este mèg elèg vacakul voltam.

Gabrill,szerintem is az első labornak meg kell lenni az 1.trimeszterben. 18.hèt körül már lassan a másodikra kell menni. Szerintem is kèrdezz rá a vèdőnődnèl inkább.
A laborban amúgy nem kell sorba állnod,úgy tudom a kismamák mindenhol soron kívül mehetnek. Legalább is nálunk így van,meg úgy tudom máshol is. Èn kb 5perc alatt vègeztem. Házidokinál szintèn soron kívül megyek mindig,csak oda szoktam csörögni előre,aztán mindig mondják,hogy kopogjak csak be.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 

 
 

@diengyongy:


Drukkolok, hogy minden rendben legyen pénteken! Hát igen, nehéz kivárni az időt két Uh között! (Bár amúgy én nagyon utálok orvoshoz járni.) Fejfájás, hányinger, gyomorfájás nekem is van még időnként. Én nem vettem be rá semmit.

Ági, sajnálom! Gyógyulj meg mielőbb! Elég gyakran előfordul ez a kismamáknál, ki kell kezelni és nem lesz semmi gond. 

Gabrill, 73,5 mm volt akkor a CRL. :) A labort én a 13. hét első napján csináltattam- így kaptam időpontot -, úgy tudom legkésőbb a 13. héten lehet még megcsináltatni az első trimeszterit. A második trimeszterben majd a terheléses vércukor (is) lesz. Hívd fel a házidokidat, kérdezz rá mindenképp, nehogy kifuss az időből! De jó, hogy már érzed a magzatmozgást! :)

 
 


Sziasztok,
Arra gondoltam, ha már így el vok késve a laborral, akkor lehet már mehetnék egyböl a 2.laborra :-D
De ahogy írjátok, lehet, h akkor a jövö7en összeszedem magam és elindítom a folyamatot.

Na, meg már régóta akarom kérdezni, h ti tudtok e hanyatt feküdni?
Úgy értem, h én kb 4 hete nagyon kellemetlenül érzem magam hanyatt fekve, ezért csak oldalt tudok aludni. Ahogy telik az idő, egyre rosszabb háton. Régen ez a huszonv.hanyadik héten jött elö, de most meg már a 10. héttől.
Nem is tudom megmondani, h mi a rossz a hanyattfekvésben, de pár pillanat és azonnal fordulni kell

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Hát ezt elküldte, pedig még akartam írni, h másnál van e ilyen?

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Sziasztok!

Àgi jobban vagy??? Használ az antibiotikum? És Te diengyongy? Fejfájás? Gabrill én még hason is tudok, persze 10 hetesen:-) viszont néha sehogy sem jó
Voltam kombinált teszt elsō felvonásán, nekem ezt javasolta a doki. 3 hét vârakozás...nehéz.
 


@gabrill:
Nekem sem az igazi már a háton fekvès, illetve a jobb oldalamon sem jó, csak rövid ideig bírom. Valahogy azt èrzem hogy a legjobb a bal oldalamon feküdni,elaludni is csak úgy tudok már.

Lavande,köszi,hát remèlem tènyleg nem lesz gond az antibiotikum miatt.

Noèmi, melyik teszten voltál? Èn ezen az integrált teszten,amire a 12. ès a 16.hèten kell menni. Mèg majdnem kèt hèt a 2.vèrvètel,onnan 10 nap mèg mire eredmèny lesz. Nagyon sok idő èn meg utálok várakozni amúgy is.. :-)
Köszi a kèrdèst,valamivel talán már jobb. Haza tudtam jönni melóból dèlben,pihentem egèsz dèlután. Szerintem ez is sokat használt.

Annak ellenère,hogy megfogadtam nem veszek,ma mègis rendeltem egy szívhang hallgatót. Mondta ugye a vèdőnő,hogy nem szeretik a babák,de annyira rámijesztett tegnap,hogy valahogy meg kell magam nyugtatni,hogy minden okè.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Ági, dejó és mikor érkezik meg? Majd mesélj, hogy bevállt-e. Nem csodálom, hogy nem bírtad ki Ha nem sűrűn használod, nem hinném, hogy ártalmas lenne a babára. MEg elég ha hallod a szivhangját és már meg is nyuxol, hogy minden rendben.

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Ha minden igaz,akkor pènteken jön. Nem akarom sokszor használni,úgy gondoltam,hogy mondjuk csak heti 1x hallgatózok majd picit,tènyleg csak hogy megnyugodjak. Aztán ha már èrzem majd a mozgását,akkor szerintem már nem is nagyon fog kelleni. De most muszáj valami megnyugtatás,mert nagyon megijesztett a "kedves" vèdőnőm.. :roll:

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:
Kombinált teszt a neve, 9.héten vérteszt és ultrahang, majd 12.héten újra ultrahang.
Amúgy ilyen gyulladással szerintem ne dolgozz, sok-sok pihenés és meglátod minden rendben lesz veletek!
 


Sziasztok Csajok! Gyorsan visszaolvastam, Agi sok sok folyadék, mert igy nem tudnak megtapadni a bacik szo szerint kimossa a holyagid es a vezeteked, meg az antibiotikum mellette. Nyugi minden rendben lesz.

A szivhangfigyelore en is kíváncsi leszek. :) szerdán voltam dokinal, minden ok, 8,2 cm. Szepen fejlődik. Kerdeztem h meg tudja-e mondani a nemet, mondta h még nem, neki van egy megérzése azt mondta kislány :) en meg mondtam h nekem meg az h kisfiú :D na majd 4 hét múlva kiderül a második genetikain kinek a megérzése volt jo. :D

Ti néztek mar bababutorokat? Ki hol nezelodik, nemelyik árakon eléggé megrokonyodok, de hat mara mar ez is egy iparág kb. Nálunk feljott szoba h lehet Ausztriából hozunk be használtat, ismerősünk jar ki, áprilisban kimegyunk vele, h érdemes-e. Ti mit gondoltok erről?

Elkezdtem olvasni egy könyvet, ami főként a szoptatasrol szól,ill. A rendszer kialakutasarol. Gina Ford nyugodt babák, kiegyensúlyozott mamák című könyvet. Nekem szimpatikus, jó dolgokat ír benne.
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Ja meg kedden volt nálunk a védőnő, hát bejott, azt hittem h szetnez majd de csak leultunk az ebédlőben beszéltünk egy 15 percet es elment. Gondolom latta h minden ok, igy nem is kivancsiskodott. A kutyikra nem szólt semmit, meg tetszett is neki, neki us van egy dobermannja. :)
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


@gabrill:
En se tudok háton aludni, de amióta olvastam, hogy nem us a legjobb a babának különösen nem. Biztos pszichésen..
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Julcsi, jól teszed, hogy már most tájékozódsz a szoptatásról.
Bababútor: szerintem jó 5let lehet az osztrák bútor, igy lehet, hogy olcsóbban hozzájuttok valami szép darabhoz vagy valami különlegest sikerül, amit itt nem lehet kapni.
Én bútoron még nem gondolkodtam, de most hogy írod én is végiggondolom.
Védőnő nekem nem mondta, hogy el akarna majd jönni, szerintem nem is fog, de majd látjuk!

Lányok mi lenne ha zárttá tennénk a csoportot? Ettől még bárki tudna csatlakozni..

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Köszi Csajok a tippeket,talán már jobb vmivel. Holnap elfogy az antibiotikum,hètfőn reggel meg a laborban kezdek. Remèlem jó lesz az eredmènyem ès nem kell már több gyógyszer. :roll:

A szívhang hallgató megjött ma. Hát,őszintèn szólva többet vártam. Kb 10 perc keresgèlès után nagyon halkan hallottam a szívhangját,de csak pár másodpercig,mert szerintem menekült előle tènyleg. Egyszer itt,egyszer ott "utólèrtem" szegènyt,de mindig odèbb ment. Körbe kergettem a hasamban szerintem. Nagyon utálhatják tènyleg,ha ennyire menekülni akarnak. Ha már nagy a baba ès nincs helye szökni biztos jobban hallani meg nem ekkora tortúra,de így nem volt valami nagy szám. Ráadásul ha nem találod meg esetleg,akkor tuti bepánikolsz,hogy nincs szívhang. Már èn is kezdtem aggódni,amikor vègre halkan meghallottam valamit. Szóval lehet,hogy összessègèben többet árt,mint használ..

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@gabrill:
Gabrill,szerintem is jó ötlet lenne zárttá tenni,ne olvasgassa mindenki,hogy miről beszèlgetünk. De szerintem azt csak a topikot indító,Pandi tudja megtenni,ő meg nagyon eltűnt.Remèlem azèrt minden okè nála is.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Sziasztok!

Eltűntem, vagyis olvastalak Titeket, csak az írásig nem jutottam el. Én még mindig nagyon fâradékony vagyok, a hányás sem múlt el :( Egyébként a 12. heti UH rendben volt. Most azon aggódunk, hogy a kisfiam lepkehimlős, én még nem voltam, és az a magzatra nézve veszélyes. Remélem nem kapom el :(

Szóljatok, ha zárt topicot szeretnétek, intézem :)

Megpróbálok sűrűbben írni... :)
 
 


@panndi:

Szia! De jó,hogy írtál! :-)
Örülök,hogy minden rendben a babával.
A lepkehimlő hogy terjed? Orvos mit mond,mit lehet tenni? Meg lehet valahogy előzni?
Drukkolok,hogy ne legyen semmi gond, a kisfiadnak pedig jobbulást!

Szerintem jó ötlet a zárt topik,de persze kèrdezzük meg a többieket is. :-)

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Sziasztok! Örülök, hogy jól vagytok, Panddi nagyon vigyázz magadra ! Védōnō hozzám nem akar jönni , csak a szülés után! Akinek van cicája, csináltatott toxoplazma szűrést? Támogatom a zárttá tételt :-)
 


Sziasztok!
Ági, örülök, hogy jobban vagy, folytasd tovább a kúrát, és minden szuper lesz. :)

Gabrill, szerintem nem vagy elkésve. Mármint hozzám képest tuti nem. :D Van saját orvosom, megvolt már a 12 hetes UH, védőnőnél is voltam, bejelentkeztem jövő keddre a tanácsadásra, ahol kifejezetten azt mondták, hogy ne pattogjak a labor miatt, majd ők megmondják, hogy mikor menjek, és intézik. Ők tudják, én nem aggódok. :P

A héten nagyon hasfájós voltam (vagyok), össze -vissza szúr meg feszül mindenfelé. Tudom, hogy normális, mert nyúlnak a szalagok, de gőzöm sincs, hogy milyen mértékben normális. Nem tudok magnézoumot szedni, mert a gondolatától is hánynom kell. :( Remélem, minden oké odabent, tegnap jól rápihentem neki. :)

Bútorokat csak nézegettem, de nem konkrétan. Mi lehet, hogy használtan fogjuk venni az ágyat, de szerintem majd csak nyáron, addig csomó más dolgunk van. Pl államvizsga... :D Meg nálunk kb minden falszakaszon van valami szekrény, ezekkel nagyon ügyesen kell sakkoznunk, hogy egyáltalán beférjen valahova az ágy. :)

Aludni nekem mostanában megnyugtató hason, pedig mindig oldalfekvős voltam. Bár az utóbbi napokban már éreztem, hogy valami keményen fekszem, úgyhogy lassan marad a csak oldalt. :)

Nektek van tapasztalatotok olyanról, hogy környezetben valaki oltást kap? Férjemnek hétfőn kötelezően be akarják adni a kanyaró ellenit a munkahelyén. Legutóbb az influenzásat megúszta, mert épp antibiotikumot szedett, de most lehet, hogy nem menekül. Szerintetek ez veszélyes lehet a babára? Végülis bekapja a gyengített vírust, én meg most nem vagyok valami erős szerintem. Elkaphatom vajon?

Részemről oké a zártság. :)
 


Sziasztok! En is már jó rég írtam,meg nem is találom a legutóbbi hozzászólásom. 

@panndi  drukkolok nagyon

@agi8699 jobbulast

nalunk is zajlik az élet, a kislanyom bárányhimlős volt, én is izgultam, pedig voltam, de szerencsére nem jöt ki rajtam sem az, sem övsömör. Hányingerem még nekem is van, mondjuk én nem hánytam soha, meg a fáradtság, de az lehet nem is a terhességtől van, sok munka, meg gyerkőc minden este átjön és képtelenség mellette nyugodtan aludni
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Panndi, jó, hogy írtál! Örülök, hogy rendben volt a babával minden! Lepkehimlő, jaj, drukkolok, hogy ne kapd el!!

A zárt csoport jó ötlet, támogatom!

Suni, sajnos nekem is fájdogál a hasam, pedig szedem a magnéziumot. Sokszor sehogy sem jó lenni, fekve sem. :( Szerintem az oltásból elvileg nem lehet baj - bár ismerek olyat, aki az influenza ellenitől beteg lett - dehát ez más. Lehet, hogy érdemes felhívni a háziorvost, biztos ami biztos.

Niksi, szegény lányod! Viszont az jó, hogy megúsztad az övsömört! 

Szerintem bútort mi csak kiságyat veszünk, szekrény van elég.  Nálunk is rendezgetni kell majd, hogy beférjen valahogy a kiságy.

Én oldalt és a hátamon alszom, hason nem menne már.

Sokszor nem vagyok jól mostanában, szédülök, émelygek. A vérképem szerint kicsit kevés a vasam, de nem vagyok vérszegény. Lehet, hogy összefügg? El fogok kezdeni szedni vasat pluszban heti 2-3 alkalommal, van ötletetek, mit érdemes venni?

 
 


sziasztok! eddig csak olvastalak Titeket. Én október elejére vagyok kiírva, de az októberi csoport a fb-on beszélget, ott pedig nem szeretnék. Ha nem gond maradnék Veletek :)
Amúgy szerdán megyünk a 12. hetire és nagyon izgatottan várom már!
Tünetek cici fájás, már 2.5 hónapja :) fáradékonyság, este derékfájás és mostanában nekem is sok a huza-vona a méhem körül. Este puffadás, úgy már látszik a hasam, de reggel nem nagyon :)
 


@lavande:


Ha természeteset akarsz, akkor a Krauterblutót ajanlom, nem olcsó, de jól haez nősül. Egyébként meg doki ír fel, általában a máltai fért szokták.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


@mandurka88:


Szia! üdv itt! Első baba? a puffadás ismerős :D reggel szinte semmi este meg egy fél dinnye :D en szerdán leszek 16 hetes, es mindenki meglepődik, mert abszolút nem észrevehető még.
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Nektek mikor kell menni cukorterhelésre?
En már jövő héten megyek .  Nem számítok jó eredményre, mert többször szédületem mostanában. 

És képzeljétek már érzetem a babát. Pénteken voltam dokinál is, de ott csak alap Uh gép van, meg baba is alig mocorgott, már másodszorra mondták, hogy valószínű fiú, de még nem élem bele magam.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


@niksi28:


nekem asszem a huszon x-edik héten. nem tudom pontosan. A szédülés nem lehet h a vas miatt van? De jó neked, én is alig várom h érezzem már, de türelemesen várom...:) Fiút is szeretnétek ezek szerint? 


julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


@julcsi91:


Tényleg az egészség a fontos, de van egy 4 éves kislanyunk, aki öcsit akar. 

Nekem alapból figyelnem kell a szénhidrát bevitelre. Inzulinrezisztenciám van és van amikor elcsábulok és olyat eszek, amit nem ajánlott.  De lehet nem attöl van, ma mértem vércukrot és az nem indokolta a szédülést.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


@niksi28:


 ez így van az egészség a fontos  :) 

reméljük minden rendben van akkor veled is, vérkép nem mutatott vashiányt? De az is lehet h csak a frontra vagy most érzékenyebb. De így nehéz lehet neked, hogy alaposan meg kell válogatnod mit eszel.
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Üdv Mandurka88! Én is onnan jöttem, én október közepére várom!
 


@lavande:
Én is most akarok majd vasat venni, nekem is előfordul, hogy azonnal le kell ülnöm, különben elesnék. Elvileg vérszegény vagyok, és alacsony a vérnyomásom. Nekem anyósom valami csöppeset ajánlott, ami elvileg hasonló kiszerelésű, mint a lándzsás útifű. Meg egyébként is inkább veszem be így, mint tablettába a hányás miatt. Ja, és eszembe jutott, hogy terhesvitamin helyett meg flavon kid-et fogok szedni. A sima flavon eddig bevált, és a kidet ajánlják kismamáknak is. Drága, de bízom benne, és ezt legalább nem öklendezem ki. :)
 


Sziasztok!

Végre mi is voltunk 12 hetes ultrahangon: szerencsére minden rendben van, minden értékünk tökéletes, a kombinált teszt is rendben volt! Megnyugodtam kicsit! Bár egyébként nekem is fájdogál néha a pocakom, vagyis inkább keményedik picit, ami nagyon nem jó, de szedem a magnéziumot! Nem is értem, mert nem alul érzem, hanem felül, a köldökömnél! Szerintetek hol van a méh? Elér már addig? Na, mindegy, ott érzem! Dokihoz csak 3 hét múlva, 16 hetesen megyek, alig várom!!
@panndi: Drukkolok, hogy ne Kapd el a lepkehimlőt! Egyébként biztosan veszélyes ez a Babára? Mert egyébként úgy tudom, hogy gyerekeknél ez egy viszonylag ártalmatlan betegség! Nem? És tudod már a Baba nemét? :) A hányáshoz, rosszullétekhez pedig kitartást!!

@rabanoemi: Én még az első terhességnél csináltattam toxoplazma szűrést, akkor ingyenes volt! Nekem egyébként nincs cicám, de benne volt a szervezetemben, vagyis elvileg már nem kaphatom el többször!

@niksi: Nálunk is nehézkes az alvás a két évesem mellett, este alig akar elaludni, reggel korán kel :( napközben, ha alszik, én is pihenek mindig! De mégis mindig fáradt vagyok... nekem is a huszonnegyedik hét rémlik a terheléses cukorvizsgálattal kapcsolatban, nem lehet, hogy Neked az intulinrezisztencia miatt kell hamarabb menned?

@lavande: Vasat nekem Maltofert írtak anno, de én nagyon utáltam! Most egy picit nekem is alacsony az érték, de nekem a védőnő valamilyen cseppet ajánlott, ami recept nélküli és állítólag nagyon jó! Szerdán megyek hozzá, ha megtudom a nevét, leírom Nektek :)

@mandurka: üdv itt! :) a puffadás nálam is ismerős, bár nekem már reggel nagy a pocakom (13 hetesen:), de estére meg sokkal nagyobb! Akkor kb.úgy nézek ki, mint ha 20 hetes terhes lennék... Neked első Baba? Mert az első sokkal később látszik!

Terhes ruhákat vettetek mostanában valahol? Itt Debrecenben H&M van, ahol vannak, de alig van választék, és szerintem nem is olyan jó a minősége... :( Hétvégén megyünk Pestre, szerintem szétnézek pár helyen, alkalmi ruha is kellene nekem majd, minimum 1-2... Turkálni szoktatok? Én egyébként csak a kisfiamnak szoktam, magamnak sosem találok normálisat, de most terhes pólókat találtam néhányat, nagyon örültem neki! :) A régi felsőim valahogy már nem jók, vagy rövidek, vagy nagyon tapadnak...

Mindenki vigyázzon magára!!

Kép
 


hahó csajok! igen első baba, de tavaly nyáron már volt egy vetélés a 8. héten, így eddig volt izgalom, meg nem beleélés, de most már kezdek megnyugodni, majd leginkább szerda után!
Tényleg merre jár a 12-13. hét környékén a méh? Azt írják, hogy mostanában emelkedik ki a medencéből. Nekem alul a köldököm alatt van megduzzadva, a hasamnál még szerintem nem a gyerek miatt van a gömbölyödés, hanem a puffadás miatt. Vagy?
 


A meh majd csak a 6. Ho körül éri el a koldokot.

En nem veszek kismama rucikat, hanem kényelmes ruhákat nezek. Ami a hasamnak us jo lesz. Mist meg amzgy us divat a bővebb fazon ruhában is. En vhogy nem talalok a kismama rucik között semmit.
Diengyongy, örülök h minden ok veletek.
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Sziasztok,

Ági, szivhanghallgató, ne bánd, legalább kipróbáltad és bármikor tudod tesztelni. Amúgymeg annyi felesleges dolgot meg fogunk venni...

Panndi, jó, hogy jöttél! Hát ez a lepkehimlő! Nagyon nem jött jókor, nagyon figyelj, hogy ne kapd el, védőnő mit mondott, doki?
Ha tudod, hogyan kell zárttá tenni a fórumot, akkor bezárnád? Elég sokan támogatták.

Noémi, a cica kinti vagy benti szobacica? Ha benti, akkor szerintem ott nincs veszély.
Védőnő hozzám se akar jönni, csak később, legalábbis nem mondta, hogy látogatni akarna..én meg nem hívtam :-D

Suni, akkor holnap mész tanácsadásra? Majd mondd már meg, hogy mikorra javasolták neked az első labort!
Én még mindig nem voltam a házidokinál, hogy lepecsételje a laborpapirt, amivel el kellene mennem vérvételre...szerintem mostmár ráhagyom, majd megyek a következőre.
Nem is tudom mikor lesz...talán a 16.héten? vagy 18?
A férjed nem utasíthatja vissza az oltást???

Lavande, szerintem én is vashiányos vagyok, legalábbis mindig az szoktam lenni, bár nem tudom ugye mennyire mert még nem voltam laboron :-) de én vettem aszalt szilvát, áfonyát, de amúgy van ilyen gyógynövény alapú vastartalmú szirup a gyógyszertárban, lehet, hogy veszek majd, már gondoltam rá. Anno ezt javasolták a labor alapján. Most olvasom amit Niksi írt, azt hiszem az a neve!

Mandurka, hát itt a helyed! Én sem örülnék egy FB-os fórumnak..

Dilen, a 20.héten éri el a méh teteje a köldök magasságát.
Dejó, hogy minden jó volt a 12 hetesen és a teszt is jó eredményt mutat, ez annyira megnyugtató!
Én a H&M-ben vettem kismama nadrágokat, de olyan nagy volt a választék, alig tudtam dönteni, vagy csak szerencsém volt, mert lehet, akkor hoztak árut, nem tudom, de meglepődtem, mennyi féle van.
De én is eddig csak két nadrágot vettem, mert a rendes nadrágokban nagyon kényelmetlen volt ülni egész nap.

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsot!!  A Krauterblut szimpatikus, viszont tele van B vitaminnal. A terhesvitaminban és a magne b6-ban is van, nem lehet ebből gond?

Suni, a Flavon kid jó ötlet! Én most még végigszedem, ami van itthon Elevit, aztán én is váltani fogok. Én Hipp natal-t vettem most.

Gyöngy, örülök, hogy rendben vagytok! Várom a védőnőd javaslatát, köszi! Ruhát nekem kellene vennem, nálunk C&A van elérhető távolságban, ahol árulnak néhány kismama ruhát, de olyan hatalmas méretű és trottyos nadrágok vannak, hogy valami borzalom. Webáruházban nézegettem farmert, de próba nélkül nem mertem rendelni. Mindenesetre hamarosan kell valami megoldás. :)

Mandurka, üdv itt!

Gabrill, én kaptam egy listát a védőnőtől, hogy mikor milyen vizsgálat lesz, megkeresem majd, hogy mikor lesz a következő labor. Ha jól emlékszem a 20. hét környékén.

 
 


Á kicsit se vagyok szétszórt, ma akartam menni a cukorterhelésre, de elfelejtettem cukrot venni hozzá...

nekém még nem nagyon látszik a hasam, ma kezdem a 16. hetet
kismama nadrágot én is akarok venni, egyet már vettem, meg most még van olyan a rendes nadrágaimból, ami nem zavar, h&m-et néztem én is, de ott egy sem volt a méretemben
én alacsony vagyok, így sok minden kiesik, szoknyát pl. varrni szeretnék, mert az esélytelen, hogy kapjak olyat, ami nem hosszú

Kislányom tegnap olyan édes volt, feküdtem az ágyon és odajött, rátette a fejét a hasamra, hogy érezze, hogy rugdos a pici, de persze akkor semmit nem produkált, en is ritkán es épp, hogy érzem még a mocirgását
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


@gabrill:
Na helloka! :) Megvolt a gondozás, és azt mondta a gondozóm, hogy a 16. héttől kezdik a vérvételeket meg ilyenek. Kaptam is időpontot rá. Szóval ne aggódj! :)
Az oltást nem utasíthatja vissza, ez olyan munkahely, nem részletezem inkább. De nem biztos, hogy megkapja. :)

Én is H%M-ben vettem egy nacit, meg van pár hosszabb felsőm, amit cicanadrággal még fel tudok venni, de majd csak kellene még valami. Két hete ezt a nadrágot hordom... :D A C&a tényleg trottyos, nekem is hatalmasok voltak, még a 36-os méret is. És nagyon drágák! :( Már várom a jövő heti fizut... :D :D
 


Lavande, nekem a Krauterb.-t az elözö terhességnél javasolták és én is szedtem egyéb vitamint. De azért nem árt rákérdezni legalább a védőnőnél..

Niksi, cukor :-) uuu, arra emléxem, h elég konkrét..én teszek majd bele citromlét, úgy egész jó.

Babamozgás, én még csak nagyon ritkán érzem. Napi egy alkalom..a mai már kipipálva :-D

Suni, köszi, akkor nem aggódom, hátradőlök ;-)

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Sziasztok! Gabrill én voltam az elsõ vérvételen. A védõnõm és a kiskönyv szerint is ennek a 12 hétig meg kell történnie :-) Kb 6-7 kémcsõ vért vesznek, hepatitis, aids, antigén, vércsoportmeghatározás és általános vérkép +vizeletvizsgálat. Én kértem a toxoplazma szűrést is, mert a cicám kijárós :-D A következō vérkép 24-28 hét között, majd a 3.trimeszterben a 36-37
 


Héten. Nem értem miért küldte el :-D
 


A fogorvosra mondta a védőnő, hogy nem baj, hogy csak pár hét múlva lesz idōpontom. Nekem a belgyógyászati vizsgálatot is a háziorvos végezte. (ekg, vérnyomás)
 


Diengyongy én pici korom óta macskákkal "élek", ezért hasonló eredményt várok, mint a tiéd. Lavande, nekem is nehezen megy a nadrágválasztás, én már a H&M online oldalán is nézelōdtem, hát nem voltam elragadtatva.... Gabrill hol élsz, hol van ilyen nagy választék?
 


Aut elfelejtettem írni, hogy a zárt csoportot támogatom.

niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok Csajok!
Nah,hát voltam tegnap reggel laborban,úgy tűnik,hogy használt az antibiotikum,minden èrtèkem jó lett. Azt mondta a vèdőnő,hogy innentől figyeljük majd vègig a terhessèg alatt,nehogy megint gond legyen..

Kismama gatyót már vettem èn is,egyet a C&A-ban,egyet meg a netről rendeltem. Nekem meg pont az a bajom hogy magas vagyok ès minden a bokámig èr csak. A neten meg találtam kismama farmert hosszú hosszban,egèsz jó áron,ha jól emlèkszem 8ezer Ft volt. A C&A tènyleg drága ès nem is nagy a választèk,illetve elèg snassz cuccok vannak. Szerintem èn a netről fogok vásárolni,jobb holmik vannak meg jobb áron is. Amit nem találok sehol normálisat,az ilyen vèkony dzseki,ami normálisan is nèz ki,fel lehet venni dolgozni járni is,nem bèlelt,olyan ami nyáron,hűvös időben is hordható. De lehet túl nagyok az igènyeim.. :roll: Amúgy ezen a kismama divat dolgon mèg lehetne mit finomítani,mert vagy nagyon vacak cuccok vannak,vagy ami jó ès csinosabb,az általában nagyon drága..

Niksi,Gabrill,de jó nektek,hogy már èrzitek a mocorgást. Èn 15+1-nèl járok,de mèg semmit nem èrzek. Viszont ma megpróbálkoztam ismèt a szívhang hallgatóval,ma már jobban hallottam,de menekült megint,úgyhogy csak pár percig kergetőztünk,aztán ki is kapcsoltam.

Jövő szombaton már ha minden igaz,mi is megtudjuk,hogy kisfiú vagy kislány a kis drágám,akkor megyünk 4D-re. Már nagyon várom.. :-)
Lassan a bababútort is elkezdjük beszerezni,már tervezgetjük a kis kuckóját. Úgy èlvezem :-)
Nálatok hogy lesz Csajok,külön szobája lesz már az elejètől,vagy ott lesz veletek?

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Noémi, 6-7 kémcsővel levettek? Hát az már véradás :-DD
Jövő7en megyek céges éves orvosi vizsgálatra, ahol lesz EKG, majd elkérem az eredményt, remélem elfogadják :-)
Ruha: Bp-en néztem, de mindenhol vannak nagyobb és kisebb h&m-ek, lehet, te egy kicsiben voltál, ahol a választék is kisebb...(?)

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Ági, milyen jó, hogy igy rendbetett az antibiotikum!
Dejó lesz a 4D-n!! Elhiszem, h várod.
Babaágy: itt lesz mellettem, ha felébredne, minél hamarabb ott legyek, eszik és már alszik is vissza...:-D ez az elméleti forgatókönyv, a gyakorlat pedig..majd látjuk :-)
Máshol hogy lesz?

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@gabrill:
Dehogy, azt most nem lehet :-D Eddig évente 4szer vért adtam, hiányzik is nagyon! Csak próbállak rávenni, hogy szánd rá magad :-D
 


Ági örülök, ez jó hír!
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: