Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, ma elmentem a háziorvoshoz, de nagyon sokan álltak, igy eljöttem. Meddig kell a labort és az EKG-t megcsinálni? Muszáj, hogy a 12.hét előtt meglegyen?
Drazse, köszi a bolt tippet. A lányodnak tényleg szép neve van!
Olyan jó neveket írtatok, én még nem gondolkodtam neveken, szerintem majd szülés előtt pár héttel, ahogy magam ismerem

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Szió, én tegnap vettem rá magam az ekg-ra. Korábban kértem már egy beutalót a háziorvostól. Azt mondta elvileg a nőgyógyinak kellene adnia, de általában elfelejtődik, így írt egyet. Kb. 15 perc alatt végeztem is, ebből 2 perc volt a vizsgálat, a többi meg a papírra várakozás volt utána. Labort meg megcsináltuk már a legelején, mikor először mentem dokihoz. Nem tudom meddig kell, megcsimáltàk akkor a vércsoport megállapítást és a hepatitis szűrést is. Még a fogorvos van hátra...hát egyszer majd beiktatom :lol:
drazse
BUDAPEST
 
 
 


@gabrill:


Háát én úgy tudom az Ekg és a labor (vércsoport, hepatitis szűrés, vérkép, vizelet) meg kell legyen a 12.hétig. De mindenhova mehetsz elvileg soron kívül. A házidokidat hívd fel, mondd neki, hogy miért szeretnél menni és biztos, hogy fogadni fog. A laborban meg szintén soron kívül mehetnek a kismamák, csak előbb kell a beutaló a házidokitól. Amúgy nekem a nődoki is meg a védőnő is azt mondta, hogy az a protokoll, hogy a háziorvos adja a kötelező vizsgálatokra  a beutalót. Azért is fontos hogy a terhesgondozáson rendesen részt vegyél, mert ugye az a feltétele annak, hogy kaphass Csed-et, Gyed-et, stb.. 
Nekem a fogorvost és a szemészt mondta a védőnő, hogy az nem gond ha átcsúszik a 2.trimeszterre. 
Aztán lehet, hogy ebben is van eltérés lakhely szerint, nem tudom, de itt nálunk így van.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 

 
 

@gabrill:


Úgy tudom a 13.héten még meg lehet megcsináltatni ezeket, én egyébként csak a 13. hétre kaptam időpontot laborra. Nem lehet felhívni a dokidat és időpontot kérni, hogy ne kelljen várakozni?

 
 


@drazse:


A kerekpocak oldalt már néztem én is, lehet megpróbálkozok vele.
Rendeltem a csinimami.hu-ról egy farmert, ami ma jön meg elvileg, kíváncsi leszek rá. Azért volt szimpi ez az oldal, mert innen lehet rendelni hosszú hosszban is, ami nekem nem mellékes. Általában a bokámig érnek a sima hosszúságú nacik.. Majd beszámolok, ha megjött, hogy milyen minőség, érdemes-e rendelni onnan.

A jövő heti uh-t már nagyon várom én is, jó lesz végre újra látni a kis drágát, meg a párom is már nagyon kíváncsi rá. Biztos nagy élmény lesz neki is. :) 
Annyira nehezen telik az idő két uh között, egy örökkévalóságnak tűnik... 

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Na sziasztok Csajok! Voltam a 12. Heti genetikai uh-n. Hasi uh es nem hüvelyi. Minden oké, minden érték jo. Nyakiredo 1.6 orrcsont látható es ugye mult héten volt 37mm most meg már 56mm ugyh jol belehuzott. Megnyugodtunk h minden rendben :) hat en most hívtam a védőnőt nem vette fel holnap próbálkozom. Most a házi orvos laborra csak kiskonyvvel ad beutalot? Vagy a nélkül is mert akkor holnap elmegyek oda. Ugyanis nekem sem volt ez tiszta h ku adja a doki mindig mondta h a lelet után menjek vedonohoz, mármint most uh utan. Remélem meg nem késő a 12. Heten megcsinaltatni a labort
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


@julcsi91:
Milyen nagy már,de jó! :)
Ès akkor csak ultrahang volt,vizsgálat nem?
A beutalóhoz nem kell a kiskönyv,csak mondd meg a dokinak,hogy mièrt kèred,mert három beutalót is kell adnia az egy laborhoz.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Sziasztok, meg volt a genetikai mizéria. Megnézte a genetikus doki ultrahangon, megnézte a korábbi ultrahang értékeket is és azt mondta nem tartja indokoltnak a magzatvíz és a boholy' mintavételét. Kérdeztem, hogy a Prena és egyéb tesztekről. Azt mondta, hogy orvosilag nem látja indokoltnak, igazából megcsináltathatjuk a saját nyugtatásunkra. Az újfajta tesztek kb hasonló ponzosságúak mint a mintavétel, csak annak ugye van vetélési kockázata.
Mindenesetre legalább alaposan megnézte a belső szerveket, beleket, hólyagját, szívét. Minden oké volt, és már 90 mm-es a lurkó :)
drazse
BUDAPEST
 
 
 


ziasztok! Ma voltam a 10 hetesen, és csak ámultunk, és bámultunk, az ülőmagassága már 39,5mm volt! Úgy örülök, hogy minden rendben van, a rengeteg hányást valamennyire kompenzálja. :) Örömömben meg tudtam enni egy egész kakaós kiflit vajasan, és fél zacskó gumicukrot. :D
Nekem is tetszenek a Zétény, Zsombor, Csongor, sőt még az Örs is. :) De a férjem mindet leszólta, elsősorban azért mert kijelentette, hogy csak az ő nevét kaphatja meg (én meg valami régi kompromisszum alapján száz éve bele is mentem:(((), másrészt pedig mert kb az összes kollégájának ilyen nevű gyerekei vannak. :D Lányban odavagyok a Margaritáért, Teréziáért (Rézi), és most a Saci is tetszik. De mire odajutunk, úgyis százszor meggondolom magam, ha meg fiú, akkor nincs min gondolkodni... :( :D
 


De jó, hogy mindenki rendben van! :) :) 
Várom már a 12. hetet én is... :)

Drazse, 90 mm, de nagy már! :) Végülis akkor csináltattok tesztet, hogy döntöttetek?

Suni, nem gondoltatok arra, hogy két nevet kapjon a pici, ha fiú lesz? 


 
 


@lavande:
Azt mondta a genetikus dokibácsi, hogy az életkor amikor ajánljàk ezeket az 37 év nem 35. Már állítólag jó ideje megváltozott a statisztikák és a terhes nők életkorának kitolódása miatt. Azt mondta, hogy orvosilag semmi nem indokolja a tesztet sem. Ha nagyon akarom megcsináltathatom, de ő okot nem lát rá. Minden érték teljesen jó.- hála égnek
:-) Ettől függetlenül teljesen nem tettem le róla, agyalok még kicsit bár szerintem pár nap és kicsúszunk az időből.
drazse
BUDAPEST
 
 
 


Én tegnap voltam Nifty teszten. 2 kémcső vér...kb jövő péntekre várható az eredmény.

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@lavande:
De, de, én gondolok, de azért csak nem fogom direkt más néven hívni, mint az apja. :D
Anyukám anno nem engedte, hogy megcsinálják ezt a vizsgálatot, és egészséges babákat szült. :) Ez jó, amit mondott neked a doki, hogy minden kitolódott. Biztos rendben van minden. :)
Egyébként az jutott eszembe, bár nem ide vág, nekem mégis feltűnt, hogy mennyivel kellemesebb és kulturáltabb ez a fórum a gyakori kérdéseknél... :)
 


Sziasztok,
Drazse, itt a háziorvos szokta csinálni az EKG-t. Neked hova kellett menni ezért?
A védőnő nekem azt mondta, hogy a fogorvos nem kötelező csak ajánlott.
90mm? Azta! És mostmár mértek BPD-t is?

Ági, Lavande, házidokit akarok váltani és a leendőnél még nem voltam, csak most, amikor elmentem először, de sokan voltak.
A 13.héten mindenképp mennem kell hozzá, úgyhogy lehet, hogy inkább csak akkor egyszer megyek el hozzá, mint most is meg akkor is, és egy látogatással le lesz tudva.

Julcsi, tök jó, hogy minden rendben, a nuchára az 1,6 nagyon jó. 37->56mm 1 hét alatt? Nemsemmi...az majdnem 2 cm..
NEkem a beutalókat amúgy a védőnő adta és mielőtt elmennék a laborba el kell mennem a háziorvoshoz, mert neki le kell pecsételnie.

Suni, de jó, hogy te is írod a méreteket, mindig amikor írja valaki, akkor én is számolgatok, hogy nálam mi lehet a helyzet :-)

Én már egyre nehezebben viselem a titkolózást, úgy várom már a 12.hetet, illetve 12+4 -ig kell várjak, mert akkorra van időpontom a genetikai UH-ra...még 2 hét, már azt sem tudom hogy takargassam a hasam és itt a jó idő, még a kabáttal se lehet eltakarni. Már nagyon unom

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@gabrill:
Igen, mértek :-)
Aztán közben rájöttem, hogy hülyeséget írtam, mert a CRL 78 mm, Fl: 12 mm, de ez ugye csak az ülő magassága és a combcsont mérete, szóval 90 mm-nél kicsit nagyobb vigyázállásban :-D
A BPD 24 mm.
drazse
BUDAPEST
 
 
 


A kerületi SZTK-ban csinálták az ekg-t
:-)
drazse
BUDAPEST
 
 
 


Drazse, de jó, hogy már itt tartassz, hogy ilyeneket mérnek!
*vigyázállásban*

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Sziasztok!

Drazse, örülök, hogy rendben vagytok! :) Én még abban a hitben voltam, hogy 35 évnél irányítanak genetikai tanácsadásra, aztán mikor megkaptam a listát a vizsgálatokról, láttam, hogy már 37 év van ráírva. Azt hiszem én megvárom, mit mond a doki, aztán ennek függvényében döntök a tesztről. 

Gabrill, a Niftyt hány hetesig lehet megcsináltatni? Nem találtam erről infót. Én is most váltok háziorvost egyébként, a héten megyek először, fogad rendelés előtt. 

Suni, nyilván, csak jó kompromisszumnak tűnik! 






 
 


Lavande, 10-18 vagy 10-20 között, már nem emléxem pontosan.
Hogy rendelés elött fogad a házidoki, azt ö ajánlotta fel?

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Nem tudom, hogy aki még nem volt a 12 hetesen, van e ilyen, de én azon szoktam gondolkodni, hogy biztos terhes vagyok még, mert ugye semmi jel nincs. Uh a 8.héten volt, a köv uh 2 hét múlva, magzatmozgást még nem érezni. Oké van a lassú emésztés...ez éltet :-D
Én a múltkor már tesztet is csináltam :-D tudom ez gáz :-D persze pozitiv lett :-D de akkor meg gondoltam, hogy mi van ha csak a hcg nem ürült ki, a baba meg felszívódott.
Gáz,ugye? Más nem gondol ilyeneket?
Milyen jó, aki már túl van a 12 hetes uh-n...

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@gabrill:


Köszönöm, akkor még van idő eldönteni. Igen, beszéltem az asszisztenssel, és ő adta az időpontot az orvoshoz. Hetente egy alkalommal fogadják így a kismamákat, és bár a szomszéd rendelőben megy a betegrendelés közben, legalább nem kell várni.
Bennem is fel-felmerül az aggodalom, hogy minden ok-e odabent, dehát nő a poci, émelygés megvan... Én a héten már megyek UH-ra.  Kitartás!

 
 


@gabrill:


Nyugodj meg, ugyan így vagyok én is!!  Csak én nem jutottam el odáig, hogy teszteljek, csak gondoltam rá. De nem sok választott el tőle :D Én  9+6-nál voltam utoljára uh-n, akkor kábé pár napig nyugodt voltam, de azóta én is ugyan így agyalok. 
Nekem mondjuk a has szúrkálás még mindig ugyan úgy megvan, illetve a hányingert meg émelygést felváltotta a farkaséhség. Ebéd óta már 2x ettem :D Meg hát a pocak is nődögél..csak hát az ember persze hogy mindenfélét gondol, olyan nagyon hosszú az idő két vizsgálat között. Ha már érezni fogom a mozgását, akkor biztosan nem idegeskedek majd ennyit, hisz érzem majd, hogy ott van, minden rendben van. A második terhességnél már biztos nem fogok ennyit parázni, de most mindenen, nagyon.. :D  
De szerencsére már csak holnapig kell várnom, este megyek a 12. heti uh-ra. Annyira várom, szerintem aludni sem fogok tudni az éjjel. Tiszta hülye vagyok 


Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Na jól van, nem csak én vagyok kettyós :-P
Konkrétan én addig parázok mindig, amig az uh-n meg nem látom. DE! Az még kevés, hogy látok egy képet róla, akkor lesz nyugi, mikor elindítja a mozit, és látom, hogy dobog a szíve, meg break-el össze-vissza :lol:
Annak amúgy gondolom csak lenne valami jele, ha gebasz lenne odabenn.
drazse
BUDAPEST
 
 
 


Na jól van, nem csak én vagyok kettyós :-P
Konkrétan én addig parázok mindig, amig az uh-n meg nem látom. DE! Az még kevés, hogy látok egy képet róla, akkor lesz nyugi, mikor elindítja a mozit, és látom, hogy dobog a szíve, meg break-el össze-vissza :lol:
Annak amúgy gondolom csak lenne valami jele, ha gebasz lenne odabenn.
drazse
BUDAPEST
 
 
 


Sziasztok!!! nem kapok értesítéseket a hozzászólásokról eddig kaptam..na mindegy. 

Én pénteken elmentem a háziorvoshoz, írt beutalókat egyedül ugye a kombináltra nem tudott a vérvételre azt az itteni korház szakrendelésén tudtam kérni ma. De itt akkora kavar van, hogy az eszem megáll...
Pénteken hívtam a védőnőt is hozzá csütörtökön megyek. Azt mondta, hogy kombináltnál a vérvételt Kecskeméten csinálják de időpontos, Ok. Itteni szakrendelésen dettó, Hívom Kecskemétet mondják hogy hülyeség menjek itt Félegyházán a laborba is leveszik.

Úgyh holnap reggel megyek vérvételre. 4 beutalóval....nem tudom mennyit fognak levenni. De biztos nem keveset. 

Még a házidokinál megcsináltattam én is az ekg-t. Olyan hideg volt a rendelőben, hogy szabályosan remegtem...meg új asszisztens lehetett, mert a beutalókat se jól írta a doki írt rá tollal még a kiegészítéseket...:D

Gabrill ! Nyugi én is így votam vele, meg még vagyok is. Igazából szerintem ez a magzatmozgásig nem fog elmúlni, de utána meg más miatt fogunk aggódni. 

Ja meg a múlt héten kikértem a dokitól 91. napi igazolást, úgyh párom már el is intézte az adókedvezményt , amit következő fizetésnél már kap. Nem nagy összeg, de legalább a havonta esedékes magándokit futja. :)
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


@julcsi91:
Teljesen jogos..ami jár az jár. Én még nem kértem igazolást. Azt a nőgyogyi adja ugye? -vagy a háziorvos?
drazse
BUDAPEST
 
 
 


Sziasztok,

Lavande, azért nagyon sokáig ne húzd, ha akarsz ilyen tesztet, mert 2 hetet számolj arra, hogy megérkezik az eredmény. Jó mondjuk ez a vérvétel időpontját nem befolyásolja.
Hú, milyen jó fej a háziorvosod, remélem az enyémnél is van ilyen kismama opció ;-)

Aggodalom: hát én azért kezdtem el aggódni, mert nekem akkor látszik igazán a pocak, ha ettem valamit. Reggel éhgyomorra nem igazán, viszont ha eszek, azonnal 20 hetes kismama leszek :-D
Persze az alap tünetek megvannak, de más nem, de amúgy emléxem, az első babánál is ugyanez volt annyi különbséggel, hogy ott zéró tünet volt, úgyhogy most azért jobb :-D

Ági, hasszurkálás nekem akkor van, ha nagyon hirtelen ülésből felugrok és elindulok, mert normál esetben én ezt csináltam, és most ez nem tetszik odabenn, úgyhogy szép lassan, nyugdíjas tempóban kell felállnom.
Farkaséhség? Hát az nálam is lenne, de muszáj fékeznem, mert utána nagyon fáj a hasam, úgyhogy én visszatartom magam, ez is olyan rossz :-(
De jó, hogy te már holnap mész! Majd tegyél fel képet a piciről!

Drazse, hát én is ezt mondogatom magamnak, hogyha valami gond lenne, akkor lenne annak is valami jele.

Julcsi, ha meg érezzük a magzatmozgást, akkor meg miért mozog ilyen sokat/keveset, stb :-D

Jaaaj, megyek, lejárt a mosógép :-(
Ma negatív vagyok amúgyis, mert nagyon fáradt vagyok, meg hétfő is van :-(

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@drazse:


igen a nődokitól kell kérni :)
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


@julcsi91:
Az adókedvezmènyt igènybe lehet venni akkor is,ha nem vagyunk házasok a párommal? Vagy csak akkor járna,ha házasok lennènk?

Gabrill:
Sokat èn sem tudok egyszerre enni,mindig csak pár falatot,meg persze próbálok azèrt lehetőleg egèszsèges dolgokat enni.Csak hát ha èrzem hogy megèheztem,eszegetni kell,mert hirtelen annyira nagyon èhes leszek,mint mikor règen mondjuk egèsz nap nem volt időm enni ès dèlutánra majd èhen halzam. Most ugyan ez a szitu,csak kb kètóránkènt. Mondtam is a páromnak,hogy olyan vagyok mint egy újszülött,nem akarok mást,csak aludni ès enni egèsz nap..
:lol: :lol: :lol:

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Agi, tudtommal elettarsi kapcsolat is eleg hozza.
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


@julcsi91:


Köszi-köszi, akkor ma este kikérem én is a dokitól az igazolást. 


Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@gabrill:


Köszönöm a tanácsot! Egyeztetek a dokival, aztán ha úgy döntünk, akkor a 13-14. héten megcsináltatom.

Farkaséhség: nálam hirtelen jön, és akkor AZONNAL ennem kell valamit, különben rosszul leszek, vagy kő kövön nem marad, vagy mindkettő...     Egyszerre viszont nem tudok túl sokat enni, mert ha telieszem magam, akkor meg attól leszek rosszul... 

Aggódás: én most sokkal jobban aggódom, mint az elsőnél...

 
 


@gabrill:
Én jövő héten megyek a 12 hetesre, és te jó ég, hogy hányszor omlott össze minden! Volt, hogy két napig szó szerint sirattam a gyereket, mert nem hánytam. :D Megnyugtatlak, egy maradék tesztet én is elhasználtam már. :) Én is meg szoktam magamon ütközni, hogy mit aggódok ennyit... Próbáld azzal nyugtatni magad, hogy nem görcsölsz ezerrel, szóval nem lehet baj. És küldd a bébinek a pozitív energiákat, beszélj hozzá, az téged is megnyugtat. :)

Ti nem szoktatok rosszat álmodni? Engem most ez borít ki teljesen. Minden éjjel, vagy napközben olyan álmaim vannak, hogy rendszeresen bőgve ébredek. De ne ilyen szörnyesre gondoljatok, hanem inkább lelki, és abszurd. Pl: irodalomtémazárót??? :shock: írok, és a tanár hamarabb elveszi tőlem, én meg nem tudom befejezni. Vagy: kerékpározni indulunk a családommal, a többiek elhúznak, és mire én lekocogok az udvarra, már nincs olyan bringa, aminek lenne kereke; elvesztem a félpár túrabakancsom, és leszidnak, hogy milyen lassú vagyok; összeveszek a nővéremmel, mert hipohonderül viszonyul minden gyerekhez; csigák másznak bele az akváriumomba egy másikból; ebédnél csak az én levesembe nem raknak húst... Ilyen és ehhez hasonló, borzalom, mintha minden és mindenki bántani akarna. :cry:
 


@suni1710:


Basszus, azt hittem csak én vagyok így ezzel. :D A legdurvább az volt nekem, két nappal ezelőtt, hogy ultrahangon voltam és egy rajzfilm figura volt odabent...Aztán a doki magyarázott valamit én meg elkezdtem összevarrni a száját, mintha az tök normális lenne..  Volt még egy-két baromság ezen kívül is, de ez vitt mindent eddig..

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:
Jajj úgy röhögök :lol: :lol:
Én is álmodok baromságokat, mondjuk még rajzfilm figurával nem voltam terhes egyikben sem... :lol: :lol: de 'bevizuáltam' a képet :-D
drazse
BUDAPEST
 
 
 


Megnyugodtam csajok,nem rajzfilm figura! :lol: :lol: :lol:

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 



Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 



Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Minden okè,55mm-es a kis drágám, tarkóredő 0.7mm,orrcsont rendben,kezecskèk,lábacskák megvannak. Az integrált tesztet megcsináltatjuk,ahhoz le is vette a vèrt, 4 hèt múlva meg a második vèrvètel. Legközelebb jó sokára, a 19. hèten kell mennem uh-ra.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Ági, dejó!!! Milyen nagy már és tök jó lett a nucha is!! Micsoda nyugalom!
Nekem még bő 1 hét..

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Az álmokon jókat nevettem :-D
Suni, jó olvasni, h van más is aki 11 hetesen tesztel :-D

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Ági, a 2. Képet nem tudtam kivenni..lehet, mert mobilon nézem.

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


De jó, Ági, hogy rendben vagytok! :) Szép kis emberke. :)
Örülök, hogy nem csak én vagyok rémálmos. 8-) De azért remélem, elmúlik a hányással együtt. Eddig 4 kilót fogytam... :oops:
Gabrill, a teszt a 7. héten volt... :D
 


Suni, ja :oops:

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@gabrill:


Valamiért elfordítódik az a kép, ahogy feltöltöm. De mindjárt megpróbálom újra :) Azon közelebbről van a kis drágám, a karjai a feje mellett, felemelve, úgy aludt :)


Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 



Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Ági, ja, mostmár látom, deédes és igy aludt 

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@gabrill:
Köszi! :-)
Vagy fèl órán keresztül ultrahangozott a doki,mert èpp szundizott a drágám,nem nagyon akart felkelni. Aztán már mondta,hogy köhögjek,vagy vmit csináljak,hogy felèbredjen. Az segített is,utána már mocorgott azèrt. :-)
De remèlem majd ilyen jó alvókája lesz kint is,nem csak ott bent. :-D

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@suni1710:
Hányadik hètben vagy? Èn most vagyok 12+3 ès már nyoma sincs az eddigi rosszullèteknek. Kezdem sokkal jobban èrezni magam a bőrömben,igaz a fáradèkonyság azèrt mèg megvan,de minden más elmúlt. Biztos lassan nálad is javul a helyzet.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:
Hétfőn vagy kedden töltöm a 12.-t. :) Egy hete hánytam utoljára, azóta "csak" öklendeztem, de úgy érzem, egyre többmindent birok. :) Voltam egy koncerten, főzőcskéztem, és egyre többet birok enni is. :) Nem akarom elkiabálni, olyan jó lenne, ha maradna! :)
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: