Új privát üzeneted érkezett!

Jó olvasni, hogy mindenki javulgat és minden rendben! 

Nekem az öklendezés visszatért, de annyi baj legyen. 

A szerdai napom katasztrófa volt, ugye mentem volna a kombinált teszt vérvételére Kecskemétre...illetve mentem is. de bemásolom a szöveget mert írtam panaszt...


2017.03.08-án töltöttem a 13. terhességi hetemet, valamint ezen a napon reggel megtagadták tőlem a szabad béta-hcg és PAPP-A vérvizsgálati ellátást. Beutaló alapján, melyet a kiskunfélegyházi telephelyen állítottak ki számomra, mentem a Down-szűrés vérvételre, ahol közölte a recepciós hölgy, hogy csak kecskeméti lakhellyel rendelkezőnek ingyenes a szűrés, és, hogy elegük van már abból, hogy az összes kiskunfélegyházi lakost ide utalják, mert itt ingyenes a szűrés. Ezt követően a kolléganőjét is megkérdezte, hogy leveszik-e a tőlem a vért a szűréshez, aki erre érdeklődött, hogy hol fogok szülni és mikor tudomást szerzett arról, hogy Szegeden, közölte velem, aki nem Kecskeméten szül annak nem veszik le. 


 


A kérdésem az esettel kapcsolatban, hogy milyen alapon tesz ilyen kijelentést, hiszen Kiskunfélegyháza ellátásilag Kecskeméthez tartozik és jogosult vagyok az ingyenes ellátásra. Felháborítónak tartom, hogy diszkriminálnak az alapján, hogy hol tervezem a szülést. De mindezeket leszámítva az a legmegdöbbentőbb számomra, hogy mindenféle jogalap nélkül tesz ilyen kijelentést. 


 


Az esetet követően felhívtam a területileg illetékes védőnőmet, akitől megkérdeztem, hogyan történhet ez meg. Azt a választ kaptam, hogy valószínűleg azért tagadták meg tőlem az ellátást, mert nem egy napon lett volna esedékes az ultrahang a vérvétellel. A 12. heti genetikai ultrahangot Szegeden megcsinálták 2017.03.02-án. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy el kellett volna végezniük a vérvételt, mert önmagában ugyan nem kombinált-tesztnek, de dupla tesztnek számít.



Szóval vélemény? Nekem ez elég megdöbbentő volt, hallottam hogy szemetek a kórházban, de most saját bőrön tapsztalni azért még is kicsit más volt... Várom a választ. Hát hova a jó Istenben írjanak beutalót, ha nem a területileg illetékes kórházba???? 

Voltam védőnőnél is végre, majd csak 21-én jön környezet tanulmányra. Kaptam szórólapokat, kuponokat így a dm-ben a babaváró bőröndöt is átvettem ami ingyenes, tök jó dolgok vannak benne, meg nézelődtem a neten és ha letöltitek a baba-mama alkalmazást ad egy kódot azt meg az Alma patikákban lehet beváltani, azt is várandós csomagra. 

julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


ja és a védőnő fiatalabb nálam  án ugye 26 vagyok. Ismerősömnek is ő védőnője, mondja h csak a tanultakat tudja mondani, úgyh nagyon nem leszek vele kisegítve sajnos a későbbiekben ...
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


A dm-ben atvett várandós bőrönd
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 

 
 

julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Julcsi, megértem, hogy mérges lettél a vérvételen. Odaültettek valakit az ablakhoz, aztán azt hiszi, hogy nagyon fontos ember és majd ő eldönti hogy ki jöhet be és kit küld el. Arról nem beszélve, hogy te odautaztál és egy ügyintéző meg magát felhatalmazva elküld.
Jól tetted, hogy írtál panaszlevelet! Kiváncsi vagyok mi lesz! Esetleg még az jó lett volna, hogy megkérdezed a nagyon "kedves" ügyintéző nevét és beleírhattad volna, biztos ami biztos ;-)
Milyen jó a DM-es bőrönd! Én is kiváltom majd hamarosan, nekem is van kuponom. Régen csak szülés után adtak ilyen csomagot, terhesség alatt nem. Úgyhogy ez tetszik! :-D

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Ú, Julcsi, ez nagyon rossz! Szegeden pl az ablaknál ülő nő érzi kötelességének, hogy mindenért beszóljon, és belekössön az emberbe, velem még kedvesen nem beszélt. Elterveztem, hogy a legközelebbi beszólásakor megmondom neki, hogy legyen szíves, és foglalkozzon a munkájával, semmi köze hozzám, csak adminisztráljon szó nélkül... Na de ez rajtad nem segít. Nem is értem! Félegyházán nem csinálják meg a dolgokat? Ott nincs kórház? Tudom, miután mindenki csomó tb-t fizet, illene normálisan kezelni minket MINDENHOL, és én világ életemben ellene voltam, de nem akarsz elmenni magánorvoshoz? Én rávettem magam, és nem bántam meg, a doki asszisztense mindig elintézi az időpontokat, és megmondják pontosan, hogy mikor, hova kell mennem, nincs ez az agyrém... Szegeden a Sárinál vagyok, ha nyugalmat akarsz, én ajánlanám... Vagy esetleg csináltass ideiglenes szegedi lakcímet, akkor is könnyebb lenne a helyzeted, és nem lennél háromlaki. Nem tudod valahova bejelenteni magad? Vagy Kecskeméten?

Ezt pedig mindenkinek küldöm, múlt héten olvastam: :) http://kisbabzsak.blog.hu/2016/10/26/po ... s_csomagok
 


@suni1710:
Pal Zoltán a dokim. Csak o nem mondta nekem ezt a kombinált tesztet. Ezt a védőnő mondta, igy mentem el Kecskemétre csak a vérvételre, mert a dokim a genetikai uht megcsinalta már Szegeden. O en csak magánban intezek mindent, de mivel a védőnő javasolta igy gondoltam megcsinaltatom, mert Szegeden ez tudtommal fizetős. Van kórház felegyhazan, de a down-szureshez nem vesznek le vért azt csak Kecskeméten. Kecskemeti kórházat meg nagy ívben kerülni akarom, eddig se volt jo véleményem rola, de ezutan pláne, szülni meg inkább szulok meg bárhol csak ott ne. Rengeteg ismerősom panaszkodott az ottani helyzetekre, meg sajnos tapasztaltam is.

Gabrill, igen utólag nekem is eszembe jutott h a nevét tzdni kellett volna, de a beosztás alapján vissza tudják keresni, ha nagyon foglalkozni akarnak az üggyel. Most 3 csomag is van, ez a szules utan, meg van meg egy annak nem tudom mi a neve de a honlapjukon fenn van :)
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


@julcsi91:
Na meg egyszer :D tehát van ez a babavaro, szülés után meg még egy csomag
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Suni, az ablakos nő velem se akart kedveskedni, de aztán végül tok normális volt. Egy szőke hajú nő, ugye?
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni. Második babánkat várjuk, ma kaptam meg a kombinált teszt eredményét, így már kicsit megnyugodtam, mert mindent rendben találtak. 

niksi28
Budapest III. kerület
 
 


@niksi28:
Szia! Köszöntelek közöttünk! :) gratulálok es jó babavarast! :)
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


@julcsi91:
Köszi, igyekszem visszaolvasni és képbe kerülni. :)
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Kismamák!
Szeretném megkérni Önöket, hogy a kérdőív kitöltésével járuljanak hozzá a szakdolgozatom elkészüléséhez.
Kb 10-15 percbe telik, de nagyon nagy segítség lenne minden egyes kitöltés. Előre is köszönöm a segítségeteket  További csodaszép napot kívánok!

https://goo.gl/forms/YgjbIbj45Ld5E7sF3
tundermamoca
Szombathely
 
 


@niksi28:
Szia! Üdv itt! :-)
Hányadik hètben jársz,mikorra várjátok a bèbit?

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Julcsi, az jó, ha van ez a doki. De a down-ra nem tudok semmit. Sajnálom, megalázó és szomorú. :( Igen, a szőke ablakos nő, mindig ő van. :/

Szia Niksi! :)
Tundermamoca, kitöltöttem, sok sikert. :)

Ma reggel fél hatkor jött rám a répaevés. Csináltam hozzá mártogatós szószt, bebújtam egy takaró alá a nappaliban, és szépen elropogtattam. :D Olyan jó volt! :)
 


Répat nyersen eszed? en egyszer régebben probaltam, de nem nagyon bírtam... En azért ettem hogy jobban barnuljak, mert nyár volt.. :D nekem most folyamatosan olyanom van h 2-3 óránként ennem kell. Hiába ettem rendesen, akkir is, probaltam, hogy csak egy almát eszek nagyobb étkezés utan ga megehezek, de sajnos nem jott be :(
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Répat nyersen eszed? en egyszer régebben probaltam, de nem nagyon bírtam... En azért ettem hogy jobban barnuljak, mert nyár volt.. :D nekem most folyamatosan olyanom van h 2-3 óránként ennem kell. Hiába ettem rendesen, akkir is, probaltam, hogy csak egy almát eszek nagyobb étkezés utan ha megehezek, de sajnos nem jott be :(
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jelentkeztem, bocsi!

Ma vagyok 11 hetes, a héten voltam a dokimnál ultrahangon: minden rendben volt, már 35mm a mi kis Manónk :) Holnap megyek a kombinált teszt vérvételére, végül megcsináltatom, kedden is megyek vérvételre, akkor nézik a vércsoportot is, illetve Hepatitist, Luest. Még a héten voltam a védőnőnél, megkaptam tőle is és a dokimtól is, hogy nagyon vékony vagyok, mivel fogytam mióta terhes vagyok, és elvileg a 12.hétre vissza kellene nyerni a terhesség előtti súlyt és utáni normál ütemben hízni... de én a hányás és a gyomorfájfalom miatt nem igazán ettem, így fogytam :( Ti hogy álltok a kilókkal?
Örülök, hogy mindenki egyre jobban van, most már én is csak kicsit émelygek reggel, de ha eszem, elmúlik! Én is sokszor vagyok éhes, eszem is, de túl nagy adagot nem szoktam... Ti szoktatok megkívánni nagyon valamit? Én szoktam, akkor szerencsére anyósom megcsinálja nekem, tök rendes! Ha megkívánok valamit, mindig csak arra gondolok :) utána eszem belőle és elmúlik a vágy ;) Most éppen lángost kívánok, tehát nem mindig egészséges dolgokat, de ennyi belefér :)
Aki dolgozik, hogy bírjátok a munkát? Hasatok szokott fájni?

És kinek mekkora a pocakja? :) Nekem egy barátnőm 19 hetes terhes és nekem nagyobb a pocakom, mint neki :)

Kép
 


@diengyongy:
Szia! :)
En is nem reg nyomtam be a langost :D fokhagymas sajtos tejfölös :D. A kilókat illetoen nyugi! Nekem fel se hozták, pedig 49 kg vagyok, fel kg-al vagyok több, de ez is inkább ingadozik van h 49,5 van h 48,5. Te hany kilo vagy? Es milyen magas? Enni eszem rendesen. Szerintem ez is alkati/genetikai kérdés, mint a pocak. En 13+5 napos vagyok es meg mindig reggel /délelőtt nagyon semmi nrm látszik a hasamon, estére látszik jobban a puffadastol. Hányadik babad? Van egy vendégem o most szült 8 hete, o pl mutatta h 20 hetesen akkora volt a hasa, mint egy 'minden órás' kismamának es neki is első várandóssága volt.
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Sziasztok:)
norina1988
Anglia
 
 


@julcsi:

Én egy muffint ettem most, lángost nem tudtam venni, de holnap sort kerítek rá ;) Én 52,5 kg vagyok, és kb.170 cm. Te is vékony vagy nagyon! Neked nem mondtak semmit a súlyra? A védőnő szerint egyek sok húst és levest is minden nap! eszem én is rendesen, próbálok egészségesen és egyszerrre nem sokat. Gyümölcsöt-zöldséget is próbálok (mondjuk most semmi nem friss, alig várom, hogy legyen friss eper, málna, meggy, barack :)
Nekem második baba lesz, de harmadik terhesség... Az első kisbabánkat 2013-ban a 21.héten elveszítettük :( Tehát gondolom, emiatt is nagy a pocakom, a dokim szerint ez természetes! Mondjuk estére nekem is nagyobb, mint reggel! :)

Kép
 


@diengyongy:
Sajnálom :(

En a dokimat kerdeztem erről a súly témáról, azt mondta, hogy ha előtte is ilyen voltam világ életemben akkor semmi probléma. Sok ilyen kismamaja van volt, es mondta semmi probléma nem volt sosem ebből kifolyólag. En 162 cm vagyok. En nem ehetek sok húst mert bár most rendben van a hugysavam de nagyon magas volt sokáig. Sik feherje a lényeg, bab, lencse, en tofut is szoktam enni, tojas stb. A lencsével mondjuk óvatosan kell bánni mert a hormonnal annal hajlamosoknal kepes bekavarni. Mert amit mostanság lehet venni boltokban húsokat, hat, hogy is mondjam, erősen érződik rajtuk hogy taposak... :(
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


@diengyöngy Sajnlom, ami korábban történt veletek. Mindig olyan rossz ilyet hallani. 


13+4-nő tartok most, szeptember közepére várjuk a babát. Nálam hányinger nagyon gyakran van, még most is, meg a keresztcsontomnál folyton fáj, amikor felállok. Az előző terhessegemnél is volt, de szerencsére elmúlt, most is ebben bízom. 

niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Niksi, üdv itt!
Diken, én narancsot falok amikor csak tudok...utoljára sztem 3 éve ettem, most egyfolytában az kell, férjem kilószámra hordja haza :-D :-D
Hízás még nálam sincs, nem kell azzal kapkodni, előbb utóbb úgyis eljön azaz idő is.
Előzőleg 49 kg-val kezdtem a terhességet és 20 hetesen is 49 kg voltam, nem mondta senki, h kevés lenne. Végül a baba majd' 4 kg lett.

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Képzeljétek ma megjött a Nifty teszt eredménye. Minden amire szűrtek negatív és kisfiú :-D
*nagylevegő, hátradől, örül*

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@gabrill:
Nagyon örülök! :) es gratulálok a kisfiúhoz :)
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Szuper hír, Gabrill
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


@niksi28:
Miért kellett Nifty tesztet csináltatnod?
Én kicsit tanácstalan vagyok, hogy elég-e a kombinált teszt, majdnem 35 leszek, amire a pici megszületik.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


@niksi, julcsi: Aranyosak vagytok! Igazából kismamáknak nem igazán szeretem mondani, hogy mi történt velünk, mert egyébként 21 hetesen már nem szokott baj történni, nekünk ez inkább orvosi hiba volt, de végül nem pereltük a kórházat, úgysem lett volna értelme :(

@gabrill: Gratulálok a kisfiúhoz! És hogy minden rendben! :) Tényleg, Te miért csináltattad meg a nifty-t? Én 29 vagyok, azt gondolom, a kombinált elég, a nőgyógyászom ezt sem erőltette... de a védőnő igen. Ahogy mondtad a narancsot, én meg a mandarint kívántam meg, vettem is tegnap egy nagy adaggal ;) A súly miatt egyébként nem aggódom, mert előző terhességem alatt azért sikerült összeszednem 14 kg-t, nem félek, hogy most nem fogok hízni... Bár azt is gyorsan leadtam, de azért a pocakom elég csíkos maradt :(

@julcsi: igen, sajnos a bolti húsok elég érdekesek... szerencsére mi vidéken lakunk, és a családunk mezőgazdasággal foglalkozik, úgyhogy a húst mi állítjuk elő, tehát arról tudom, hogy jó minőségű! A fehérje tényleg fontos, én sok tojást eszem, mondjuk a lencsét, tofut nem szeretem :(

Kép
 


Sziasztok :-)
drazse
BUDAPEST
 
 
 


Nem tüntem ám el, csak visszaálltam dolgozni, meg valami hibát írt ki nekem az oldal. Jó, hogy mindenki jól van :-)
Mi ma léptünk a 15. hétbe. Néha már mintha érezném az akciózást odabenn ;-)
drazse
BUDAPEST
 
 
 


@drazse: De jó, hogy érzed a Babát! :) Az előző babámat én is 14-15 hetesen éreztem :) most is alig várom! Én most leszek 12 hetes, úgy várom, hogy betöltsem és az ultrahangon is remélem, minden rendben lesz!

Kép
 


Sziasztok,
38-on túl gondoltam érdemes egy komolyabb szűrővizsgálat, azért csináltattam.
Dilen, 29évesen sztem is bőven elég a kombinált, de Niksinek is 34 évesen.
Én kombináltat mér nem mertem, mert az eredményt a kor mint szorzó nagyon lehúzná és biztos rossz eredmény jönne ki, még ha minden oké is. Igy egyböl a Niftyt kértem.
Drazse, dejó, h már érzed a mozgást!! Én is többszpr, föleg este szoktam befelé koncentrálni és néha néha érezni vékek v.mit, de nem tudom, h a baba e vagy csak bebeszélem magamnak :-)
Dilen, v.hol olvastam, ha a kismama citrusféléket kíván, akkor kislány, ha húst, akkor fiú lesz a baba. Hét mist, h kiderült, h nálunk fiú lesz, ezen jót mosolygok, mert nagy narancsrajongó vagyok, húst meg nem igazán, úgyhogy pont az ellenkezője :-D

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Mobilról irtam, azért a sok elütés :-(

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Ez alapján, akkor nálunk lány, mert nagyon nem kívánom a húst, pedig egyébként sok húst eszem.
niksi28
Budapest III. kerület
 
 


Jó, hogy már éreztem a kismukit, csak ugye még nem minden nap, ilyenkor meg rám jön a parázhatnék. Jó ez a net, csak olvas az ember olyat is amit nem kéne, és egyből magára is vetíti. Szívem szerint hetente egyszer minimum mennék uh-ra, hogy tudjam, minden oké :-)
drazse
BUDAPEST
 
 
 


Niksi, hát látod nálam is mennyire jött ez be...eszem a narancsot ezerrel, húst alig, aztán fiú
Nekem viszont ez az összes gyerek neménél bejött: http://www.babanet.hu/kalkulator/kinai-kalkulator/
hogy véletlen-e...?

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


Sziasztok! Most megint rosszul voltam pár napig, pedig már minden olyan jó volt! :( Ma vagyok 12+2 talán? De nem tudom pontosan, holnap megyek a 12 hetesre!! :) Olyan jó lenne már tudni a nemét. Sok helyen írják, hogy ilyenkor már látszik, de én kétkedem benne... :( Általában én is inkább a savanyúbb dolgokat enném : savanyú káposzta, savanyú gumicukor, ivójoghurt, zöldségek. A hús nekem se jön be. 6.hét előtt reggeltől estig tojást tömtem, azóta rá se birok nézni! Most, hogy mondtátok a mandarint, én is vettem párat. :) A hasam nem látszik, én is vékony vagyok, általában 53-54 kg, de most majdnem 4-et fogytam a hányás miatt én is. A dokim azt mondta, oké, nem halálos. :) Ha viszont valamennyit eszek, akkor már dudorodik picit, de azt is főleg én látom. (Vagy anyukám :)) Leginkább cicanadrágban, mackóban érzem jól magam, de most beszereztem egy terhesnacit is. Néha félek, hogy hülyének néznek miatta, de nekem akkor is megnyugtatóbb, és kényelmesebb benne...
 


@gabrill:
Gratula a kis pasihoz! :-)
Nekünk mèg pár hèt mire megtudjuk. Április 8-án megyünk 4D-re,akkor leszek 16+6. Remèlem,hogy a kis törpöm is úgy akarja hogy megtudjuk ès nem lesz szègyenlős. :-D
Megy mèg valaki 4D-re,vagy voltatok már esetleg?

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Suni, én is holnap megyek a 12 hetesre :-)
Ági, 4D-re csak a mozizás miatt mentek? 16 hetesen már nem tudja titkolni a nemét, pláne egy 4D-n!

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@gabrill:
Annyira messze van mèg április vège,a 19.heti ultrahang,hogy gondoltam akkor iktassunk be közbe egy 4D-t. :-D 7 hetet nem bírok ki,hogy ne lássam. :-D

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Jaj,nem akartam mèg elküldeni. :-D
Szóval igen,csak a mozizás miatt megyünk. Találtam egy tök jó babamozit,lehet vinni a nagyszülőket is,legalább ők is láthatják vègre. Első unoka lesz,szóval nagy az izgalom. A felvètelt meg egy csomó kèpet is adnak,szóval tènyleg tök jónak tűnik ès jó áron is van.

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


Ági, igazad van, 7 hetet nem lehet kibírni, és még most érdemes menni mert később már egyben nem fog beleférni a képbe. Azért milyen öröm lesz ez a nagyszülőknek, biztos nem láttak még ilyet.
Én is elgondolkododm ezen!
Viszont én most egyenlőre a ma estére készülök nagyon!!! Remélem ad majd fotót és megmutizom nektek

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@gabrill:


Ó, de jó Neked! :) Várjuk a képeket! :) 
7 hét alatt én sztem 15x kapnék idegbajt, hogy minden rendben van-e, ezért isúgy próbálom időzíteni a dolgokat, hogy mindig kapjak valami hírta  az én kis manómról. Jövő héten a védőnőhöz megyek, ő hallgat szívhangot. Rá két hétre kb a 4D. Onnan 2,5 hét a 19.heti uh..így azért valahogy csak kibírom majd. :D

Lilypie First Birthday tickers
agi8699
Veszprém
 
 


@agi8699:
Nekem csak a 18. Héttől hallgat szívhangot. De nekem negy hetente a dokimnal meg kell jellenem, ahol uh van, közben ugye volt az első Genetikai uh, ugyh csak 3. Het.
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Nektek nem kell minden hónapban menni a dokitokhoz?
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Julcsi, én ugye eddig egyszer voltam 8 hetesen és most lesz a második, de én is úgy emléxem régről, hogy 4 hetente kellett menni a nőgyógyihoz.
De lehet, hogy nem minden dokinál van UH készülék és igy hiába mész el 4 hetente, nem látod, mert csak a főbb UH-kra küld el UH-os rendelésre (12, 20, 28, 36 heti). Az elsőnél pl nekem igy volt. Lehet, hogy Áginál is ez lehet (?)
A mostani dokimnál van UH a rendelőjében, ezért gondolom (remélem) minden alkalommal lesz mozi, vagyis 4 hetente

Lilypie First Birthday tickers
gabrill
Budapest
 
 


@gabrill:
Biztos lesz, az enyémmel is van es az elején nekem mondta ha 12. Hetig hüvelyi utána meg hasi uh lesz nala is. Es mindig nézzük. En is reménykedem h megtudjuk a nemet jovo7en. :) igy nyugodtabb vagyok en is es most már szivhangfigyelot se akarok beszerezni, kolcson kérni... Es kezd látszani a pocim :) igaz meg ruhában meg nem mondja senki :D de en otthon. A tukor elott latom es olyan megnyugtato :))) apukája is már egyrr többet simizi, puszikat ad ra:D, mekkora boldogság ez mar most, nem gondoltam volna...
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Telorol irok, azert össze - vissza kicsit sorry :)
julcsi91
Kiskunfélegyháza
 
 


Sziasztok, én most beszéltem a dokimmal és kicsit bezavart.. azt olvastam, hogy a 16. héten van vérvétel. Azt mondta, hogy már olyan nincs. Kérdezte, hogy a genetikai uh-n mikor voltam. Mondtam, hogy 2 hete. Akkor menjek jhét csütörtökön uh-ra hozzá. Akkor ezek szerint 4 hetente megnézegeti... :oops:
drazse
BUDAPEST
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: