Új privát üzeneted érkezett!

@gweenda:
Szia:))orulok a kis csodádnak.
Ame2mc szerintem kérdezd meg a dokid.esetleg attol szokott lenni bárnázás ha a szervezet emlékszik mikor kell megjonnie es akkor elofordul.de lehet emelni kell a progit.mennyit szedsz?
En ugy vagyok h durván szedelgek es sokat emelygek de néha ugy megkívánok dolgokat.ma pl avokádo krémet.épp mpst ettem abonettel.tegnap paradicsom levest kellett csinálnon.persze utana bánom mert nem esik jol..
En is izgulok mert ugye volt már missed ab.om a 10héten de a 7heti szivhang nézés utan már valószínű elhalt.Nagyon remélem Ö kitartó!;))

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Es a sulyomra nagyon figyelek.most visszafogytam szépen es nem szeretnék megint 23kg hizni.próbálom kerulnu a lsztet es a cukrot.eddig megy..de ki tudja mi lesz ;))

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Én fogytam kb. másfél kilót amióta nem nagyon megy az evés..az édesség meg pláne..
Nagyon nehezen tűröm magamon a nadrágot én is, ha ülök szorít, nyom mindenhol..én azon gondolkoztam, hogy lassan lehet felveszek kismama nadrágot :oops: Úgy is mindig hosszú felsőkben járok, legalább kényelmesen leszünk és a derekam sem fázik meg :lol:

 
 

ame2mc:

Nekem az elsőnél konkrétan vérzésem volt, így azzal a tudattal mentem a nődokihoz , hogy elment a baba, amikoris megláttuk az első képünket a kis Babunkról és semmi baja nem volt. A barnáshoz nem tudok hozzászólni. 
A hasam nekem is ma szurkált, meg is ijedtem kicsit. És egyfolytában ég még Salvus víz mellett is. 
A hányás (elsőnél), ill. hányinger (másodiknál) mindíg később jött, de nem tudom pontosan mikor. Most én is várok, hogy most elkerül vagy csak még nem köszöntött be. 

@gweenda:
Én is gratulálok a csodátokhoz! 



Csajok kitartást , az eleje a legnehezebb már mint a várakozás miatt. (Meg persze a vége, amikor már szeretnél túl lenni rajta, de ne szaladjunk ennyire előre. )
 
 
 
 


A tesztelés egy külön sztori. Eszem ágában sem lett volna, hisz egyáltalán nem számítottunk rá, hogy összejöhet egy babó, így a tüneteket is mind másnak tudtam be (a fáradtságot vashiánynak, a gyakori pisilést a teázásnak, a rengeteg savat meg a kajának). Aztán Valentin napon beszélgettem a kedvenc unokabátyámmal telefonon, mikor egyszer csak megkérdezte: Terhes vagy? Nem is értettem, hogy jutott ez eszébe. Aztán csak baxta a csőrömet, tudniillik, eddig ezt kétszer kérdezte meg korábban, és mindkétszer gyermeket vártam. Végül szombaton úgy keltem fel, hogy ok, tesztelek egyet, mi történhet?! És tessék :D Fel is  hívtam hirtelen, hogy: Bmeg, te látnok vagy, vagy próféta? :D
gweenda
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok! Először is mindenkinek gratulálok a babá(k)hoz! Örülök, hogy vannak még ilyen fórumok, jó olvasgatni másoknak a tapasztalatait, történeteit :) Úgy 1 hete bizonyosodtam meg róla, hogy ismét várandós vagyok! Sajnos az előző terhességem elment kb 2 hónapja (5 hetes voltam kb), szóval nagyon nagy csoda ez számomra, hogy egyből összejött a baba projekt! Nem mellesleg van már 3 gyönyörű, eleven fiam, (8,6,5 évesek), egyelőre nem terveztünk többet, de valahogy mégis így alakult, amit persze egyátalán nem bánok :) Tudom, hogy minden tehesség más meg mindenki más, de érdekelne, hogy aki tudja mennyi volt a hgc szintje 4 hetesen? Nekem csak az előzőnél volt mérve, 4 hetesen és 4 naposan volt 68, rá pár napra 298, rá egy hétre 1800, rá pár napra végül leesett 268-ra... Most meg 4 hetesen volt 440 valamennyi, rá 3 napra meg majdnem 1200. A táblázat szerint 4 hetesen a max 426-429. Nem aggódom miatta, csak valahogy nem megy ki a fejemből az érzés/gondolat hogy 2 vannak bent :) Ez a terhességem nagyon más, mint a többi, a fiaimmal szinte alig voltak tüneteim, sőt, a 3-nálmár 2 hetet késett, akkor kap
 
 


Igazság szerint szörnyen aggódom. PCOS-em van, inzulinrezisztenciával, így rettegek, hogy megint megtörténik, ami a nyáron :( Pláne, mert ma is teszteltem, és ugyanolyan a második csík, mint az első tesztnél, semmivel sem erősebb.
gweenda
Budapest XXI. kerület
 
 


Én két különböző márkára pisiltem szombaton, az egyik halvány volt, a másik korrekt.
 


Fontos h ugyanolyan teszt legyen.!!
Gweenda drukkolok neked.maradjanak az októberi cukiságok velunk ;) <3

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Légyszi segítsetek. Február 1-én még nem tudtam, hogy mi van. Elmentem nőgyógyászhoz a szokásos évesre. Most jött meg az eredmény, hogy akkor "gyulladásra utaló jeleket találtak a mintában". Akkoriban találkoztak a sejtjeink, egyébként meg semmi gyulladásos tünetem nem volt. Volt valakinek hasonló? 11-re ijedtemben bejelenkeztem az első épkézláb nőgyógyászhoz. Ugye minden rendben?
 


Ugyanolyan tesztet csináltam (Vaterás One Step). Ma reggel csináltam egy digitális Clearblue-t, aszerint 4-5 hetes vagyok, így doki holnap még sok mindent nem fog látni (legfeljebb petezsákot). Viszont én két hét alatt megőrülök, így meg fogom kérni, hogy nézzen rám jövőhéten is, mert ha fejlődik, azt legalább észrevesszük. Tüneteim vannak (de ettől nem vagyok nyugodtabb, mert nyáron még a műtét után is napokig tartottak). Mellfeszülés, émelygés, szagérzékenység. Lucámnál semmi nem volt az iszonyat gyomorégést leszámítva (rengeteg 4cm-es fekete hajjal született :D), így ez most új :)
gweenda
Budapest XXI. kerület
 
 


@teszter85:
Voltál dokinál? Mit mondott? Nem írtam, mert sajnos ötletem sincs, hogy ilyenkor mi a teendő..


Voltam dokinál, azt mondta, hogy biztos kicsi  gyulladás volt és, hogy nem kell vele foglalkozni, mert valószínűleg tünet nélkül semmi komoly. Viszont nem láttuk UH-n a kismókust még. 12mm a nyálkahártya, azt mondta ott kell lennie, csak kicsi biztos. Jan. 19-én jött meg utoljára, reménykedem benne, hogy kicsike még...Csalódott vagyok azért, mert azt hittem egy kicsit megvillantja majd magát :(
 


végül is még kevés idő telt el, de 8 napja késik és a gyulladás miatt féltem kicsit. Remélem előkerül, két hét múlva kell mennem
 


@gweenda: Gratulalok a csodababahoz! Minden rendben lesz
ame2mc 
ame2mc En paramami vagyok igy ha barnaztam volna tuti dokihoz megyek!Remelm minden rendben lesz Veletek!
teszter85  Megvolt a nagy dupla bejelentes? 
ninacy   Gratulalok!Szoritok h most minden rendben legyen!



ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Csajok en ma voltam dokinal!
Minden rendben van,sot az en szamitasaim alapjan 6+5 vagyok ma de doki szerint mar 7+5 
Elobb fogant,ezert akart a csik leugrani a tesztrol
Dobogott a kicsi szive
5 het mulva megyek legkozelebb,mindenfele genetikai uh -ra meg leveszik a vert a prena teszthez is.
Remelem mindenki jol van!
Mi javulo felben csak az etvagyam ment el nagyon.Tegnap meg lazas voltam,ma mar nem eddig.
Jojjon mar a jo ido!

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


A mai UH után nem mertem bejelenteni. Szerettem volna látni :/
 


mirmite:

Jaj , de jóóó! Akkor nagy az öröm. Jobbulást, aztán csak túl leszel végre a betegségen és élvezheted a babódat. Próbálj azért meg enni vmit, mert teljesen elmegy az energiád. 
A jó időt, már én is nagyon várom. Levannak merülve a napelemeim. 
 
 
 
 


@mirmite:
Gratulálok, nagyon örülök nektek! :-)


Mirmite örülök, hogy minden oké volt az UH-on és hogy láttad kismanódat.
Ninacy Gratulálok neked! HCG-hez nem tudok hozzászólni, nekem soha nem nézték.
Lányok nekem tök sokat fáj bal oldalon lenn a hasam. Ha sokat megyek akkor is fáj. Ma pl. itt benn csak segítettem kolléganőmnek a számítógépét odébb rakni és hajoltam, de már elkezdett fájni.
Messze van még 1-je


@teszter85:
Ne keseredj el! Nekem dec 29 volt az utolsó mensim, fájt a hasam minden bajom volt..elkönyveltem, hogy nemsokára megjön..de csak nem.. Január 30-án lett egy pozi?! tesztem(az már ugye 33.ciklusnap volt, de nekem mindig 30-32 napos szokott lenni) de olyan halvány, hogy kirontottam a fürdőből a férjemhez, hogy ezen van második csík vagy mi az a maszat?! Másnap reggel érzékenyebb teszttel már kivehető volt egy halovány, de második csík. Nagy volt az öröm, csak a hasfájásom nem múlt, sőt erősödött. Beszéltem a dokival, aki azt mondta egy hét késés után látnia kell valamit az uh-n, ha nagyon fáj inkább nézzük meg. Február 6-án, egy héttel a halvány pozi tesz után nagy reményekkkel mentem uh-ra, ahol a doki mondta, hogy mensi alapján október 6. lesz a nagy nap, majd megvizsgált és közölte, hogy egyelőre nem lát semmit, csak 18mm-es nyálkahártyát. Bíztatott, hogy ott lesz az a babuci, csak nem a nagykönyv szerint megírt 14.napon fogant, legalább egy héttel később. Egy hét izgalom, minimum 5 évet öregedtem, majd február 13-án láttam meg a kis pöttyünket :-) doki szerint akkor voltam 5 hetes, elvileg a 6+4 helyett, ki is tolta a szülés időpontját 10.16-ra..volt vér-vizelet vizsgálat, minden rendben, hcg szint megfelelő annak amit az uh-n láttunk. Azt mondta március 3-án menjek majd csak, bírjam ki addig, hogy biztos legyen már szívhang és ne ijesszem magam feleslegesen halálra megint. Szóval addig most malmozok én is, tolom a napokat, hogy láthassam nő és minden rendben!
Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült, csak akartam, hogy lásd nekem is teljesen ugyanez volt.
Remélem ezzel megnyugtattalak, hogy nagyon kicsi csak még! Próbálj meg ezen nem idegeskedni és minél többet pihenni!


@bgyongyi1975:
Nekem is fájdogál, esténként főleg..én is nagyon várom már 3-át..


Mirmite de jóóó hirek ;))) orulok nektek;)
Fura nekem.pl a fiamnál fájt a hasam ill nyilalgatott meg a cicim is.most semmi.meglátjuk mi.lesz még más;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Köszönöm mirmite és bgyongyi1975 :) nem sikerült befejeznem, amit írtam, véletlenül elküldtem, aztán errort írt ki, hiába próbáltam válaszként hozzászólni :)
 
 


@ninacy:
Gratulálok neked! :-)


Köszönöm a bíztatàst Poppylifton, kicsit megnyugodtam. Nagyon várom a 7-ét!
 


Sziasztok! Gratula az újaknak, de jó, hogy egyre többen vagyunk! 

@mirmite:


De jó, hogy láthattad a babádat, én is várom a jövő hetet. Erről a prena tesztről még nem hallottam, majd utána olvasok. 

A mai nap az borzasztó volt, egész nap hányingerrel küzdöttem, és elakartam aludni egyfolytában. A nadrág nekem is szűk néha....

@teszter85:


Kitartás! Minden rendben lesz, majd legközelebb tuti megmutatja magát a babád.
 
 


Sziasztok! Gratula mindenkinek :)
Én ma voltam 5+5 napon uh-n és 3,6 mm crl és ver a szíve!!!!!! El se hiszem....... Úúúúúristen......
 
 


Besokkoltam :lol:
 
 


@catrace:
De jó! Örülök nektek! Jó hamar!! Neked meg lehet, hogy előbb fogant? :-)


De jó! Szívből sok boldogsàgot mindenkinek!
 


@catrace:
Istenem de jo is ezt hallani ;)))

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Igen, valószínűleg előbb foganhatott, 6 hetesnek saccolta a doki. Eszembe nem jutott, hogy már szívhangot fogok látni! Megkukultam teljesen, csak lestem :shock: :lol:
 
 


@catrace:


De jó, örülök nagyon neked/nektek! :)
 
 


@catrace:


Ugye milyen fantasztikus erzes?
Az elso az mindent vitt anno nalunk is meg bogtem is most nem volt idom mert kozben figyeltem apa kezeben az orokmozgot is de azert csodas volt latni ahogy dobog a kis szivecskeje

Csajok kitartas nemsokara Ti is latni fogjatok!

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@lenchee:


Korom vegett engem mar tuti amniocentezisre kuldenenek ugyhogy mi inkabb ezt a prenat valasztjuk ami az en verembol tudja megallapitani
PrenaTestAlap21-es triszómia (Down-kór),
magzat nemének a meghatározása 75000
PrenaTest Optimum
21-es, 18-as, 13-as triszómia (Down-kór, Edwards-kór, Patau-kór),
magzat nemének a meghatározása165000
PrenaTest® Plus
21-es, 18-as, 13-as triszómia (Down-kór, Edwards-kór, Patau-kór), nemi kromoszóma-rendellenességek, magzat nemének a meghatározása180000
Eleg draga de nincs veteles veszely,plusz mar van egy egeszseges babank es ot is szem elott kell tartanunk.

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Mirmite te hány éves vagy?
En iden negyven(bruhuhu).
Engem szerencsere nem.küldtek másfél éve amniora mert csináltattunk egy komplett genetikai uh.t plussz vérvétel es jo lett az eredmény.ez 21.000 ft volt.iden is ez lesz szerintem.persze mindenki szive joga mit aldoz ra.én is nézegettem ezeket.nyilván az egészség minden pénzt megér!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Sziasztok.
Csendben,halkan jelentkeznénk,azt hiszem ide fogunk tartozni :)

KépKépKépKép
Kép
majga
Dabas
 
 


Sziasztok Kismamák, remélem mindenki jól van! Hogy vagytok?

Szia Majga, ez remek hír! Hol jársz a dologban? :)
 


@majga:
Örülök nektek! :-) Mesélhetnél magadról bővebben is, szívesen olvassuk!


Helló Csajok :) Picurkát lemaradtam a napokban , sokasodtak a történések a kis életünkben , de bőszen olvasgatom írásaitokat.

- Én 27 éves vagyok.
- Rosszullétek ? 1x volt (mondjuk az elég cifra volt ) de azóta semmi !!! Csodásan vagyok. Erős mellfeszülés , duzzadás. Pocak szúrkálás , és néha hőingadozás. De szerencsére továbbra is szerencsésen :)
- jövő héten megyek a 8.heti UH-ra , nagyon izgatottan várom már !!! Alig várom az áprilist! :) ... hogy végre hivatalosan is "berendezkedhessek" az új életre .
- munkahelyen bejelentés ... huhhhh. Azthiszem a főnököm ledobja a maradék haját :) Főleg ugye , hogy meglepi babszem a miénk . Illetve vezető pozícióban dolgozom, nagy tervekkel a jövőre nézve. Nos a nagy terveim , es sokkal szebb formát öltenek majd .
De már mindent elterveztem. :) maradok is meg nem is.
Jó lesz ez mind két félnek , 'már csak elő kell adnom ...
- Vitaminokat szedek. Sokat törtem az agyam , de úgy döntöttem kell ez . Folsav, MG, D vit , sok gyümölcsöt (állandóan savanyú-lédús dolgokat ennék :) )
 


...folyt ->


Egy pár kérdés Felétek :

- 6 hetesen mekkora petezsák volt látható Nálatok ?
- a mostani / korai pocinövekedésnek mi lehet az oka ?
(Szó szerint kerekdik a pocim alul , a gombos nacikat már hordani sem tudom .
- eddig én nem voltam laborban ... Magán orvosom van , de még nem esett szó róla. Elengendő a 8.heti UH után szerintetek ? Nektek, hogy volt ?

Nagy szeretettel üdvözöl Benneteket :
A mindig hosszúra nyúló janette666 :)
 


@teszter85:
Köszönöm, vagyogatunk.. :-)
Reggelire kolléganőm hozott egy óriási sajtos-tejfölös lángos, benyomtam az egészet :oops:
Most meg szédülök, émelygek..nem vészes csak érzem mégse kellett volna az egészet benyomni :-D
És ti hogy vagytok? :-)


Janette666, hasonló a dolog nálam is, csak le vagyok maradva hozzád képest vagy 2,5 héttel :) de meglepi baba és a főnök és jövő...és igen. Nála ez lesz az első reakció: "Neeeee"
 


Poppylifton, a sajtos tejfölös nekem is jöhetne :) Ma végre tudtam aludni egy kicsit többet. Tegnap enyhébben éreztem ezeket a kora terhességi tüneteket, picit aggódtam is. Reggel bevettem a vitaminokat, atán ahogy gyomrot ért olyan durva hányingerem lett, hogy le kellett üldöm. Nehezen hányós vagyok, de így hányás nélkül is meglepett, de azért örülök neki, hihi...
 


Sziasztok! Majga gratulálok! Jól látom 5. babót várjátok? Írj picit többet magadról.
Janette666 én is jövőhéten megyek csak orvoshoz és utána lesz csak majd labor. Ugyhogy nem vagy elkésve.
Catrace Örülök, hogy láttátok babót és a dobogó szivecskéjét.
Én 42 éves leszek (én vagyok a legidősebb eddig) szeptemberben. Mi az Istenhegyire megyünk majd (orvosom ott is dolgozik) Kombinált tesztre 34 ezerbe kerül azt hiszem.
Nem tudom, hogy bevállalnám-e a magzatvíz vizsgálatot, ha kellene.
Nekem a hasam baloldalt még mindig fájdogál, ha többet megyek már érzem, ha hajolgatok akkor is. TEgnap este lefekvésnél éreztem baloldalon fekvésnél, hogy olyan furi. Még 1 hét és orvos


Janette666:
Én is csak a jövő héten megyek dokihoz ! Olyan 8 hetes körül leszek. Nekem is az első lesz és szintén magán doki. Azt mondta, ha nincs baj (vérzés), nem kell előbb. 

Majga:

Üdv. a csoportban! Ha jól látom mind a négy fiú? Gratulálok az ötödikhez. Ez fantasztikus!!!
 
 
 
 


@janette666:
Vicces vagy;)
A pocak azért feszul es no már ilyenkor mert tele van a hormonok miatt levegovel ami direkt helyet készit elo a novekvo méhnek ;))
,en estekre fujodom fel mint egy lufi.

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Munkahelyi bejelentés. Pfff, kemény lesz (bár majd csak a 12. hét után tervezem). Most jöttem vissza dolgozni. A főnököm kitér a hitéből :D
gweenda
Budapest XXI. kerület
 
 


@poppylifton:
Köszönöm szépen! :)
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: