Új privát üzeneted érkezett!

@mirmite:
Neked is fajdogalt a hasad? Hiaba szedted a magnéziumot? Mikor múlt el? Éjszaka is arra elébredtem.. :-( de a doki azt mondta, ne aggódjak...


Pussz Mindenkinek :-) Gratulálok az ujdonsült kismamának!
 


Erzsike!
Mibōl gondolod, hogy tudok adni clostylbegytet? Én nem szedtem.Amúgy azt gondolom, szigorúan csak patikából szerezz, ne bízz meg idegenekben, rengeteg hamis gyógyszer van. Másik orvos nem tud sos írni?
 

 
 

@poppylifton:


Igen fajdogalt az elejen sokaig,nem hasznalt a magnezium semmit.
Aztan elmult kb 8-10 hetesen.
De 6 honaposan visszatert es mar nem is mult,borzaszto volt,brutal haskemenyedes es folyamat fajt,mondjuk pici vagyok plusz akkor se voltam mar "fiatal"DE megerte,itt ugral mellettem

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@zadrika:


Kiserteties a hasonlosag :-)
Szinten egypetejuek vagyunk es tobben kevernek ossze minket mint ahanyan nem

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@ame2mc:


Gratulalok!
Ti mit szeretnetek ha 1 v 2 baba lenne?Izgi lesz mig kiderul hat meg utanaanyum tudna meselni,mikor megszulettem akkor mondtak neki ne izguljon nagyon de jon a masodik..........akkor meg nem volt uh a szivunk meg egybe dobogott vegig

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én egész nap aludnék.... Eddig nem voltam valami nagy alvó. Ti isztok kávét, csökkentitek vagy teljesen elhagytok minden koffeint beleértem a kólát , zöldteát is? Kávét eddig is csak reggel ittam, illetve szeretem nagyon a zöldteát,de nem tudom szabad e ezeket kis mennyiségben?
 


@mirmite: Én örülnék, ha kettō lenne!
Anyum sem tudta, hogy ketten leszünk, biztosan nagyon nehéz, de az ikrek közti kötelék egy igazi csoda! Mi egy órát sem bírunk ki egymás nélkül :-)
 


Popppylifton hurra ;))
Ez jo hir!
En is igy vagyok ezzel..eddig alig aludtam most meg majd elalszom mindenhol;))
Kavet iszom ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Lányok! Köszönöm a pozitív kommenteket, nagyon jól esett!
Én is aludnék egész nap, akkorákat ásítozom..
Én idáig se voltam nagy kávés, amikor délelőttös vagyok munkahelyen általában iszom egyet..ez meg is maradt, csak próbálok mindig pár falatot enni előtte.


Jó reggelt!
Poppylifton örülök, hogy láttatok már valamit az UH-on.
Én szoktam kávét inni, de nem feketén, hanem tejet mindig rakok bele. Colát is időnként megkívánom és 1-2 korty lemegy.
Szép napot mindenkinek!!


Sziasztok!

En nem kavezok viszont kapuccsinozok az van hogy 2 is lecsuszik :-)

@bgyongyi1975:


Cola 2 napja nalam is csuszna,vasarnap 1 poharral engedelyeztem :-)
Na meg a medve sajt dobozszamra ennem


ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


@poppylifton:


Gratulálok!!! :-) Mi holnap megyünk az első ultrahangra ahol már látni kell a petezsákot. Nagyon izgulok. Tünetem nem sok van inkább csak fáradt vagyok és ha éhes vagyok akkor ég a gyomorom.
 
 


@mirmite:


Kapcsi nálam is megy napi 2 - nem igazán tudom kihagyni ha dolgozom :-) De a doki anno mikor még csak próbálkoztunk azt mondta hogy napi két kapcsi belefér.
 
 


Köszönöm a válaszokat!

@ame2mc:
Akkor holnap kiderül hányan vagytok :lol:Írj ám azonnal!
 


@ame2cm:
Életemben nem örültem még ennyire egy pinduri kis pöttynek :-) Várjuk majd holnap a híreket!
Én ma beszéltem a dokival-ugye nekem kisebb, mint lennie kellene a mensitől számolva-de a hcg értékem megfelel annak amit az uh-n láttunk! Szóval újra lehet izgulni a szívhangig..mondtam a dokinak, hogy állandóan izgulni fogok mostmár?! Azt mondta ilyenek ezek a "büdös kölkök" sajnos mindig izgul értük az ember :-D
Nagyon szorítok holnapra! :-)


@ame2mc:
Bocsi, rosszul írtam le a neved :shock:


@ame2mc:
Várjuk mi volt ;))

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


@ame2mc:
Mminden oké volt a dokinál? Vártuk egésznap a híreket :-)

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Haho csajok!

Mindenkivel minden oke?
Nagy a csend........

ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


sziasztok, velem minden ok, de valóban nagy a csend:) lefoglal az egyévesem, és kezdem érezni a kis tüneteket ami nem kellemes:)))
én csak másfél hét múlva megyek dokihoz, nagyon nagyon várom!
gyertek beszámolni:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Sziasztok!
ame2mc Mi volt a dokinál?
Nekem tegnap este fájdogált picit a hasam, nem volt vészes, de ettől a hangulatom picit rossz volt. Párom adott vacsit a gyerkőcöknek is.
Olyan messze van még a doki (2 hét) :(


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni a csoporthoz. Már első nap megtaláltam és tetszik ez a csopi. 
Én is elvileg (kalkulátorok szerint) okt. 12-re várom a harmadik gyerkőcöt. Még csak kettő pozitív eredményem van dokihoz én is majd 27.-én megyek. Addig meg lerágom az összes körmömet !
 
 
 
 


Sziasztok lányok!

Örülök, hogy kezdünk előkerülni :-) tegnap jól eltűnt mindenki..
Nekem eddig fájdogált a hasam, nyakra-főre szedtem a magnéziumot..két napja mintha elvágták volna..esténként néha egy-egy szúrás csak..remélem ez nem baj, már mindenért aggódok...
Nálam most porondra került a szédülés..egész nap faltól falig megyek..valaki hasonló?! :-)

@vick83: gratulálok! :-)

Március 3-ig vánszorogva telnek a napok :-D

Kitartás mindenkinek! ;-)


@poppylifton:


Én is szédülök. Mindegyik gyerkőccel szédölögtem, de csak az elején. Úgy, hogy ezért ettől nem félek. Meg én is nagyon fáradt vagyok, amit szintén már tapasztaltam mindegyikkel. Próbálj meg minél többet pihenni és ha tudsz és szédülsz, akkor inkább ülj le .
 
 
 
 


Sziasztok :-) Örülök, hogy kisebb dolgoktól eltekintve, jól vagytok.
vic83 gratulálok! Én még várok az orvossal 3 hetet, március mâsodik hetében megyek. Aggódom ame2mc miatt..
 


Vick83 Gratulálok neked! Gyerekek mekkorák?
Poppylifton lehet a vérnyomásod ingadozik. Én is azt tanácsolom, hogy pihenj amennyit tudsz.


Lenchee és Nyulcihoo is eltüntek, remélem nincs semmi gond csak idejük nincs írni.


Köszi a gratulációt! Én is minden jelenlevőnek gratulálok, hogy összejött a baba (sajnos a baráti körben is jó pár embernek nem jön össze ) és mindenkinek minden jót kívánok. 
Nekem egyébként egy 5 éves 2 hónapos fiam és egy 2 éves 10 hónapos fiam van. 

Egyébként nekem is a vérnyomásom miatt jön a szédülés (leesik).

 
 
 
 


Ooo hát én is szédelgek de tudom nekem ez van az elején.sok folyadék mert a vérnyomás alacsony.nálam egy hét es bekoszont az emelygés is;) bár nem bánnám ha most kimaradna.
En is aggodom akik nem.írtak.
Remélem csak elfoglaltak.
Udv vick ;))3gyerek nem semmi? Szeretnétek még tobbet is ?;)

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


Es tényleg ilyenkor vánszorog az ido..:((

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers
Lilypie Pregnancy tickers
zadrika
Dunabogdány
 
 


@vick83:


Gratulalok!okt 12 re irja a kalkulator Nekem is.

En ma bejelentkeztem dokihoz,jovohet kedden megyek.
Lehet korai kicsit de nem tudtam milyen hataridovel ad a doki idopontot,plusz nem is ismerem dehat most itthon nem ismerek senkit sem  6+5 leszek kedden azert mar ki kell deruljon minden oke eRemelem mar szivhang is lesz.
Johetne mar a jobb ido mert a majdnem 2 evesemet nehezen kotom le bennt.Menne ki folyton de olyan rossz a levego hogy orakat nem merem ki vinni.Itt bennt meg mar borzalmas


ReniLilypie Pregnancy tickers

Lilypie Second Birthday tickers
mirmite
Jászberény
 
 


Sziasztok! Velem minden rendben. Gratulálok az újaknak. Én hányingerrel küszködök néha, meg aludnék reggeltől estig és estétől reggelig......... :) Várom a 27-ét mert akkor megyünk a dokihoz, és egyetértek az előttem szólókkal, hogy ilyenkor lassan tellik az idő....Na de remélem minden rendben odabent és megerősíti ezt a dr. bácsi :)
 
 


Még egy kérdés: étvágy szempontjából hogy álltok? A héten reggel ettem pár falatot, az ebédet leküzdöm, de estefelé egyszerűen rágondolok és nem..pedig az étvágyammal sose volt eddig baj :-D


zadrika:

Nem , köszi . Többet nem tervezünk. Mindig hármat szerettem volna, bár tudom a mai világban sokan hülyének néznek emiatt, de hát én sem szólom le azokat akik egyet sem szeretnének. 
Nem modnom , hogy mindig a toppon vagyok. De imádom a fiaimat és nem cserélném el őket a világ összes kincséért (és szabadidejéért) sem.   De nagyon vágyom, hogy még egyszer babázhassak. 

 
 
 
 


@poppylifton:


Nálam az étvágy változó. Egyik nap mindent megennék/megeszek ami elém kerül. Ezzel szemben ma alig ettem valamit. 

@vick83:


Nem kell másokkal foglalkozni. Becsülendő, hogy a mai kiszámíthatatlan világunkban bevállaljátok a 3. gyermeket, vagy itt a többiek a 4. 5. babát.  Én személy szerint kicsit félek, mert első baba, de  majd csak belerázódok a gyereknevelésbe én is, a többi első gyerekessel együtt. 
 
 


Nekem sem nagyon megy az evés, pedig eddig ezzel nem volt gond. Igazából nem értem, mert nem undorodom semmitōl, egyszerűen nem kívánom a kaját.
 


@rabanoemi:
Én is teljesen így érzek..nem undort, csak egyszerűen nem, most nem kívánok enni semmit. Még édességet sem :shock: és ez nálam meglepő.


@vick83:
Szerintem mindenkinek saját magának kell eldönteni mennyi gyermeket tud/szeretne felnevelni. Én ilyenen sosem ítélkeztem, egyet akar vagy ötöt. A férjemmel mindig egyet értettünk abban, hogy kettő biztosan, de ezt majd meglátjuk az első gyerkőc után :lol:

@lenchee :
Én is kezdem magam szoktatni a gondolathoz, hogy hahó nemsokára anya leszel, picit én is tartok tőle. :roll:


Az első gyerekeseknek annyit, hogy ez lesz a legszebb és legfélelmetesebb (minden szempontból). Valyon jó anya vagyok, elég a tejem, túl élem a szülést ......stb. 
De egyben a legszebb is, amikor meglátod majd a babádat, amikor a kezedbe adják, annál szebb nincs. Amikor hazamentek és csak nézed a kiságyban, ahogy szuszog, ahogy mosolyog, ahogy megtanul szépen lassan gügyögni, forogni, felülni, felállni. ..... Ezeknél szebb dolog nincs (és most minden nyáladzás nélkül mondom)
Egyébként az első babás anyáknak annyit, hogy hallgassátok majd meg a tanácsokat (lehetnek jók is) , de aztán szelektáljátok, hogy számotokra mi az ami bevállalható és esetleg jó lehet. És ha vmi nem sikerül attól még nem lesztek rossz anyák. Ahány baba és ahány anya annyi jó megoldás van. Lesznek rosszabb napok, de akkor a babátok mosolya mindenért kárpótol majd.

 
 
 
 


@vick83:
Megkönnyeztem a soraidat... :-)


Örülök, hogy tetszett. De majd, ha a csöppséged a kezedben lesz akkor még jobban megérted, amit írtam. 

 
 
 
 


Sziasztok,

Kicsit eltűntem mert olyan pörgős lett a hét, de minden a legnagyobb rendben! Köszi a drukkolást csajok nagyon jól esik
A kis pötty( mint kiderült végül 1 ) ott van, jövő héten kell mennem megint ultrahangra azt már a 6. hét lesz - vagyis azt hiszem mert mensitől kell számolni ugye? az meg jan 13-on volt utoljára
Olyan gyönyörű-de tényleg ezt csak akkor hiszed el amikor kinyomtatják a papírkát és odaadják neked.

Annyit mondott még a doki, hogy van két cisztám a jobb oldali az nagyobb olyan 52 mm a másik csak 19 mm- nem is csoda mert nekünk inszemes baba és elég erős hormonos kezelést kaptam előtte. De megnyugtatott, hogy ez nem szokott gondot jelenteni, mert terhesség alatt felszívódik.
Kicsit problémás vagyok, mert nekem autoimmun pajzsmirigy problémám is van így emeltük most a pajzsmirigy gyógyszert ill. jód mentes ELEVIT-et kellett valahonnan szerezni az egész országban nincs már mert kifutatta a gyártó de végül egy pesti cégen keresztül sikerült lerendelni a teljes 9 havi adagot. Ti szedtek valami vitamint amúgy?
 
 


@vick83:


Ez tényleg gyönyörű és dolgoznak a hormonok mert én is megkönnyeztem
 
 


@poppylifton:


Furcsa mert édességet eddig halom számra ettem és most nem kívánom egyáltalán. Inkább tészták, kenyér ill. zöldségek - ami pedig tök jó
 
 


@vick83:


Gratulálok!!
 
 


Sziasztok!
Ame2mc gratulálok az 1 kis pöttyödhöz. A nagylányom nekem is inszemes baba volt, tesó meg amikor eldöntöttük, hogy jöhet  jött 2 hónapra rá.
Nekem nincs olyan, hogy undorodom valamitől vagy éppen megkívánom. Viszont mostanában egyre többször észreveszem, hogy éhes vagyok.


@ame2mc:
Nagyon gratulálok! Aggódtunk, hogy így eltűntél..örülök, hogy minden rendben! Akkor most 5 hetes lehetsz? Nekem dec 29. volt az utolsó mensim, de későn foganhatott, mert a doki szerint most tölthettem a 6. hetet a hét második felében..március 3-án kell mennem, két hét múlva


@ame2mc:


Nagyon örülök, hogy minden rendben van. Már azt hittem/hittük vmi baj van. Én is gratulálok neked. 
Egyébként én is autoimmun pajzsmirigybeteg vagyok. Nekem is emelte az endokrinológus a hormont, de nekem azt mondta szedhetem a jódos Gravidát. Bár autoimmun betegségek között is van különbség. Nekem Hashimoto miatti alulműködés van. 
A cisztát már több terhestől is hallottam, hogy elmúlt vagy kisebb lett a terhesség alatt. 
Még egyszer nagyon örülök. 
A következő UH-ig kitartást. Te legalább már láthattad a "pöttyödet". 
 
 
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek nagy gratula a pozi tesztekhez, babókhoz, "pöttyökhöz" :) :) :)
Szeretnék én is csatlakozni hozzátok.
Magamról: 38 leszek, 5+1 napon járok, első babó és mivel tavaly nyáron volt egy missed ab-m most nagyon para.... Tünetek tekintetében nem panaszkodhatok, konkrétan minden elkapott már.... mindig fáj valami, görcsöl, teker, húzódik, forog.....
Hétfőn volt egy 4 mm petezsákom, jövő kedden megyek megint dokihoz. Nem tudom mikor foganhatott a babó, de a szervezetem dolgozik rendesen, 4 nappal a nem várt előtt teszteltem pozitívat, 2 nappal előtte 21 mm volt a nyálkahártya, 4 napra rá meg a 4 mm petezsák.... Jaj, csak kedden lássak valami bíztatót..... :shock:
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron