Új privát üzeneted érkezett!

Múltkor azt tanácsolták a 4D-n, hogy ne mondjam meg a dokiknak, hogy tudom a nemét, hogy legyen egy független másodvélemény is.
18 hetes UH-n:
- Azt esetleg megtudja nekem mondani milyen nemű a pici?
- Persze! Folyamatosan azt látom, hogy lógatja a fütyijét!
Igazi pasi a Fiam :D

De szórakozik velem... Múltkor is el lettem küldve, hogy egyek egy kis csokit, mert durmol csak... Ma reggeliztem, kávéztam, ettem egy csokit, erre megint hason fetreng! Most újra ki lettem küldve egy csokiért és egy kis sétára.....

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


Nalunk is ez volt mikor a kislanyommal voltunk ultrahangon, hogy setalnom kellett mert nem akart elmozdulni :-)
Most fiut varunk, jovo heten megyek az anatomiai uh-ra es 19 hetes leszek akkor.
En tudom ajanlani a H&M babaruhakat, az elso par honapban foleg azokat hasznaltam a kislanyommal. Nagyon szeretem a Baby GAP ruhakat is csak kicsit dragak szerintem. A GAP lanchoz tartozik egy olcsobb valtozat itt, az Old Navy de szerintem az nincs otthon.


Sziasztok!
Mi is megvagyunk, hónap elején voltunk nyaralni, múlt héten pedig minden nap volt valami vizsgálat. Jól viselem a terhességet, de nem olyan zökkenőmentes, mint 11 éve. Belgyógyász mellett haematológushoz is kell járnom, de szerencsére nincs (még) veszély. Sokan vigyáznak ránk. Egyedül az alvással van problémám, képtelen vagyok végig a bal oldalamon feküdni. Mindig is forgolódtam, és hason szoktam elaludni. Most feltekert paplannal próbálom kitámasztani a hátamat, hogy ne forduljak, és maradjak a bal oldalamon, de mégis sokszor háton vagy a jobb oldalamon riadok fel. A hanyatt fekvés gondolom nem sokáig megy majd, ha nagyobb lesz a pocak, kényelmetlen lesz. Elég kába vagyok napközben, bár néha ledőlök egy kicsit szundizni. Az étvágyam egyre jobb, de tartanom kell az előírt diétát. Már kellett pár új cuccot vennem, amikbe beleférek, és beszereztem pár kisméretű fiú bodyt meg rugit is, mert az nincs. Ezeket mind turiban vettem, mert sem én, sem a baba(k) nem fogjuk sokáig hordani. Kíváncsi vagyok, a másik pocaklakó kislány-e, a lányom nagyon örülne egy huginak. Hátha a 20 hetes uh-n megmutatja majd magát... Holnap védőnőhöz megyek, jó lesz dopplerrel meghallgatni a kis ketyegőjüket. (Korom miatt majd magzati kardiológiára is kell menni.)
Írtátok, hogy egyre többen érzitek a magzatmozgást. Én a lányommal a 20-21. héten éreztem először, most már 2 hete hullámzást érzek bent, főleg fekvéskor. 
Úgy szalad az idő! Hamarosan mindenki félidős lesz!
twinner
Budapest
 
 

 
 

Nekem most este sikerult levideoznom ahogy Albert megmutatja, hogy eppen hol lustizik :D 18+6 <3

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


Sziasztok!

Ti hogy bírjátok ezt a meleget? :shock:

Nagyon szenvedek. Az alvás sem megy. Nehezen helyezkedek el, és felületesen alszok. Egész nap fáradt vagyok. Vki tud vmi praktikát, hogy mit tehetnék?
Legalább Picúr jól van. Ő biztos többet alszik az éjjel mint én.
Ma együtt ébredtünk. Amikor kinyitottam a szemem akkor kezdett helyezkedni. :-D

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@kicsititi: Nem túl jól. Ezért, ha tehetem korán reggel vagy késő délután megyek valahova. Bár ezt azért nehéz így alakítani mindig.  Az alvással továbbra is jóban vagyunk , ahhoz is hozzászoktam, hogy ki kell mennem WC-re éjszaka.

picibaba.hu vonalzó
 


En sem birom ezt a nagyon meleget, bar nalunk kicsit mas a klima, mint otthon.
Sokszor felkelek ejszaka pisilni illetve hajnalban nagyon koran felebredek es nehez visszaaludnom es utana 6 korul kellnem kell dolgozni menni, ilyenkor zombi vagyok :D
Nalatok ha nincs veszelyeztetett terhesseg vagy egyeb komplikacio akkor altalaban hanyadik hettol lehet elkezdeni a szulesi szabadsagot? Nalunk a kiiras elott 4 hettel altalaban, azaz 36. het korul.


Nekem Sogornom tartalekolta a szabijait. Szeptember 9re van kiirva, ha jol emlekszem. Julius utolso ket hetet szabira vette ki, es utana tappenzen vagy CSED-en vagy valamin lesz a szulesig :)
Nekem konnyebb, csaladi cegben dolgozom..... :)

picibaba.hu vonalzó
mse6
Aszód
 
 


Sziasztok! 
Csuda feldobott vagyok, ugyanis ma voltam dokinál és kiderült, hogy kisfiú lesz. Már az elején kisfiút éreztem, de valamiért mindenki kislányt mondott, így belémbeszélték, de mégiscsak az anyai megérzés a nyerő. A neve Attila lesz, mert mindkét országban van és a Hunok királya után nevet adni megtisztelő. 

Szeretnék veletek megosztani valamit: van egy marketing közösség, melynek tagja vagyok, célja, hogy a termékeket szájreklám útján ismertessék meg az emberekkel. A mostani projecktbe, melybe szerencsésen bekerültem a Biovital Mom&Baby multivitamint "teszteljük". Én nagyon elégedett vagyok a termékkel, az orvosomnak is megmutattam, ő is csupa jót mondott róla, mellé csak magnéziumot írt fel.

Egy kis termékinformáció:

- Továbbfejlesztett, 4. generációs foláttal a gondtalan babavárásért.
- A tervezés pillanatától a szoptatási időszak végéig.
-Komplex összetételének köszönhetően hozzájárul a várandósság alatt és szoptatás idején fellépő fokozott vitamin- és ásványianyag-igény kielégítéséhez.
-A magas tisztítottságú DHA (omega-3 zsírsav) hozzájárul a magzat és csecsemő agyának és szemének megfelelő fejlődéséhez.
-DHA (omega-3 zsírsav) és vas pótlás már a tervezés pillanatától kezdve.
-Adagolása: napi 1 kapszula, bő folyadékkal kell lenyelni.

Ti ismertétek vagy használja valaki még rajtam kívül?


picibaba.hu vonalzó
 
 


Sziasztok! 

Mi ma voltunk a 20.heti második genetikai Uh-on. Hatalmasat nőtt a drágánk.  
Megmutatta mije van a lábak között... igazi pasi! Beterpesztett, és belógatta a képrenyőbe a kukacot 
Egyébként mindet rendben talált a vizsgáló orvos. Mindene megvan, minden működik, áramlik, bezárult, kifejlődött.
  Láttuk a kis szívét a pitvarokkal és kamrákkal, ahogy pumpál, sőt még a billentyűt is látni lehetett ahogy felemelkedik majd visszazárul. Nagyon jó volt.  Igazi anatómia óra volt miniben 
Most már kézzel is érezni és látni is a pocimon ahogy kiemelkedik amikor rugos,  a férjem legnagyobb örömére. 

Többiek: Uh? Egyéb? 
Nyaralás? 


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@kicsititi:


Jajjj, de jó !!!!!!!

Mi is itthon vagyunk már.Jól éreztük Magunkat Magyarországon, csak nagyon meleg volt.
Voltunk az Istenhegyin genetikai Mi is, Nálunk is minden rendben van, csak nagyon nem tetszik a Kiscsajnak, ha nézegetik, össze volt gömbölyödve, mint egy gombóc.
Sajnos én még mozgást nem érzek, de nem is csoda, mint kiderült mellső fali a méhlepény, de már nagyon várjuk.Főleg Párom, minden este vizit van, rá van cuppanva a hasamra.
Mi már egy csomó ruhát vettünk a Kiscsajnak.A babaszobába megyünk bútorokat nézni a héten, barna-zöld kombinációban gondolkodunk.
Babakocsiban valami ötlet, javaslat???

Remélem Mindenki jól van
 


@kicsititi:


Szia! 
De jó  Mi is pont ma voltunk a 20. heti genetikain. Nekünk kislányunk lesz, bár már a 12 hetesen uh-n is megmondták, de akkor még csak 80 %-ra, most már 100 %  Nálunk is minden rendben, szépen fejlődik. 

Ki hogy áll a pocaknövekedéssel és hízással?
 


Sandra, Csilla: De jó hallani, hogy minden rendben van nálatok is! :)
Hízássa egész jól állok. Kb. 6-7kg-ot sikerült felszednem, ami annyira nem is rossz... Mondjuk én vékony alkat vagyok, és eléggé magas, nem is baj, hogy lett rajtam egy kis plussz... szóval csak a hasam lett nagy. A fenekem, combom még nem :)


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy minden rendben volt a vizsgálaton és hogy a nemét is megtudtátok 
Nekem pénteken lesz a 20. heti genetikai, nagyon izgulok.
Én is vékony alkat vagyok, a hasamon már egyértelműen látszik. Szerintem combra, fenékre híztam, mert a nadrágok nem nagyon jönnek rám. Plusz 4 kgnál tartok.


picibaba.hu vonalzó
 


Kicsititi, te milyen magas vagy? Én 174 cm és szintén vékonyabb testalkat, de nekem még pici pocakom van (szerintem), de azért már észrevehető szűk ruhában  doki szerint teljesen normális. 

Judit ne izgulj (bár én is parázok minden uh előtt ) minden rendben lesz!!! 

 


Sziasztok!

Selvi: gratulálok a kifiúhz! Jól megérezted!
Kicsititi: jó, hogy a ti kisfiatok sem szemérmeskedett ;) . Már én is nagyon várom az uh-t.
Sandra84: jó lehetett látni a kislányotokat. Én is nézelődnék már babaszoba ügyben, nálunk a fekhelyeket kell majd valahogy megldani, mert a mi kis hálószobánkba kellene két kiságyat betuszkolni, de sehogy sem fér el, valószínűleg csináltatnunk kell majd, vagy költöznünk kellene. A babakocsikra én is ki vagyok élezve, ha látok az utcán egy ikerkocsit, jól megnézem. 
Csilla1986: örülök, hogy nálatok is minden rendben! Nekem elég nagy a pocakom, kicsit tartok is tőle, mi lesz később. Fogok venni valamilyen pocaktartó övet. Hízás: nekem kötelező diéta van előírva, ennek hála alig híztam. 10 éve nagyon elszaladt velem a ló...
Judit0702: biztos minden rendben lesz, nekem keddig kell még kibírni. Én is mindig izgulok! 
Most végre hűvösebb van, de a lakást még mindig melegnek érzem. A bal oldalon alvás még mindig nem megy. Van egy vicces képem, de sajnos nem tudom feltölteni.

twinner
Budapest
 
 


Bocsánat a hibákért, sötétben gépelek.

twinner
Budapest
 
 


Judit: majd írd meg mit mondtak. ;-)

Csilla: Én 184cm magas vagyok és terhesség előtt kb. 62kg voltam.

Twinner: Te mikor is mész Uh-ra?
Bal oldal nekem sem megy...de a lényeg hogy nem háton meg hason alszol...

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@judit0702:


Ne izgulj(mondom én,aki minden UH előtt tiszta para)!Majd gondolunk Rád, minden rendben lesz!!!
A kilókról én inkább nem nyilatkozom, pedig kevesebbet eszek, mint várandóság előtt.Látszani nem látszik, de a mérleg hétről-hétre többet mutat.Nem tudom miért, doki szerint szükségem volt a tartalékra, mert 49 kg voltam, hát nem tudom meddig tartalékolok, de ha decemberig, akkor érdekes lesz a vége.
 


@judit0702:


Ne izgulj(mondom én,aki minden UH előtt tiszta para)!Majd gondolunk Rád, minden rendben lesz!!!
A kilókról én inkább nem nyilatkozom, pedig kevesebbet eszek, mint várandóság előtt.Látszani nem látszik, de a mérleg hétről-hétre többet mutat.Nem tudom miért, doki szerint szükségem volt a tartalékra, mert 49 kg voltam, hát nem tudom meddig tartalékolok, de ha decemberig, akkor érdekes lesz a vége.
 


Sziasztok!

Orulok, hogy jol vagytok, lassan mindenki tul lesz a 20. heti ultrahangon. Nekunk ma volt es eddig minden rendben, megerositettek ujra hogy fiu
Szerintem ilyenkor meg nem veszes ha nem hiztatok annyit, valoszinuleg most fog beindulni a 20. het utan. En eddig kb 6 kg-hiztam. Remelem olyan 13-15 kg kozott megallok Az elozo terhessegem alatt kb 13 kg-ot hiztam.
Nalunk nem lesz most meg uj babaszoba. Fel evig velunk fog aludni ugy tervezzuk. Hezitalok, hogy utana a kislanyommal legyenek e egy szobaban vagy legyen kulon szobaja. Ha valamelyikotoknek van ezzel tapasztalata kivancsi vagyok a velemenyetekre.
En meg csak nehany babaruhat vetttem, at kell neznem a kislanyomet hogy melyik unisex es akkor majd beszerzem ami meg hianyzik.


Köszönöm lányok a biztatást!  Én tudom, hogy az anyukák nagyrésze izgul, ezt csak a férjem nem hiszi el 
Majd írok beszámolót. Reggel 7-re megyünk. 

picibaba.hu vonalzó
 


Minden rendben volt! Kislányunk lesz 

picibaba.hu vonalzó
 


@judit0702:


Hatalmas Gratula a Kiscsajhoz, és a lényeg, h minden rendben van
 


@judit0702:


De jó!!! Gratulálok!
Nekem még 4-et kell aludnom, hogy láthassam őket. Remélem, megmutatják majd magukat...
twinner
Budapest
 
 


Sandra84! Köszönöm  A 12. és a 14. hetin is lányt mondtak ( a saját orvosom és egy másik genetikus is). 
Nagy meglepetés nem ért, de most legalább 100%ra megerősítették. Mutatta is magát! 

Twinner!

Köszi neked is! Én is a napokat számoltam Hétfőtől. Drukkolok nagyon! :)

picibaba.hu vonalzó
 


@judit0702:
De jó! Gratulálok!

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Végre ma beköltöztünk. Rengetg munka volt, amit tudtam segítettem. Sokszor fáj/fájt a pocim, de megnyugodtam amikor mocorgott a babó.
Most egy kis pihi lesz, aztán lehet beszerezni az ismerősök, rokonság nem használt babaruháit, és szétválogatni.

Vigyázzatok magatokra, megint dög meleg lesz...
És várom majd a híreket

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@kicsititi:


Köszönöm! :)

Mi kb. 1 hónap múlva költözünk Budapestről vissza Borsod megyébe. Nincs kedvem az egészhez. Főleg, ami zavar, hogy akkor leszek 24 hetes ès találok-e jó magánorvost....A pesti orvosomhoz aug 11-én megyek. De még nem szólok neki. Védőnöhöz pénteken megyek, neki szólok.
Ma délután arra ébredtem, hogy nehezebben veszem a levegőt. Valaki tapasztalt ilyet?


picibaba.hu vonalzó
 


Sziasztok!

Kicsititi: Jó, hogy túlvagytok a költözésen, vigyázz, meg ne erőltesd magad! Előbb-utóbb nekünk is meg kell tennünk ezt a lépést. elkezdünk nézelődni. Két kiságy sem fér el, nemhogy még majd a játékok stb. Legkésőbb jövő nyáron nagyobb lakásba kell mennünk.

Judit0702: Megértelek, most nem igazán ideális másik városba költözni, de biztos ennek is megvan a jó oka. Nehéz légzést még nem tapasztaltam. Hanyatt feküdtél? A védőnő azt mondta, olyankor lehet légszomj.

Képzeljétek, én ma voltam ultrahangon (19+6), mindkét babának mindene megvan, minden méretük megfelelő, majdnem egyforma nagyok, a bal oldali, lent fekvő kislány, a jobb oldali, magasabban fekvő kisfiú! Annyira drukkoltunk, hogy így legyen! Határtalanul boldog vagyok! Már csak a trombocyták miatt izgulok kicsit, de a haematológus szerint még nem vészesen alacsony, de rendszeresen kell mennem kontrollra. Holnap magzati kardiológiára megyek.
Borzasztó meleg van, szerencsére vettünk egy jó minőségű ventillátort, ami nem durván fújja a levegőt, hanem kellemes szellőként. Még éjszaka is használom.
Ma éreztem először nehéznek a pocakomat, pénteken megkérdezem a nőgyógyászt, vehetek-e valami tartó övet, pántot.
twinner
Budapest
 
 


@judit0702:
Megértem hogy félsz az orvos váltástól, de hátha szerencséd lesz.
A légszomj nálam is volt már, bár csak fizikai terheléskor. Azt mondják hogy a pocak és a baba növekedése okozhat ilyet, habár nyilván nem jó és van mikor nem is normális.
Ha mész a védőnőhöz/dokihoz biztos mond vmi okosat erre.


Twinner: köszi az aggódást, és nagyszerű olvasni, hogy jól vagytok, és, hogy teljesült az egy fiú egy lány kívánságotok
Most már pihenősebbek a napok.
Azért két picurral sem lesz egyszerű koltözni, de legalább nem lesz az az aggodalom benned, hogy megerölteted magad, és nekik bajuk esik odabenn.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Gratulálok Twinner!  Nevek megvannak?
Az oka az, hogy a így leszünk a családunk közelében. Én jobban szerettem volna szülés után, de a férjem szerint jobb így. Talált jó munkát is. 

Kicsititi:

Remélem igazad leszek. Rajta vagyok a témán! 
Ha jól emlékszek, akkor másik kerületbe költöztetek (18). Mi innen költözünk el. A védőnőváltás hogy történt? 
Szóltál a réginek és ő intézte?

picibaba.hu vonalzó
 


@twinner:


Egy hatalmas Gratula, szép párosítás!

Mindenkinek kitartás ebben a nagy melegben, vigyázzatok Magatokra!
Sok folyadék!!!!!!!
Nálunk elviselhető, a hírekben olvastam, h Magyarországön nagyon meleg lesz/van.
 


@judit0702: Igen, a 18ba jöttünk. :-)
Szóltam a réginek, és az uj védőnőt is felhívtam. Már találkoztam is a mostanival. :-)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


@kicsititi: Én is szóltam a réginek, ma voltam nála. Nagyon rendes volt, megkereste nekem az adatbázisukban az újat. Mondta, hogy fogja hívni, de majd én is keresem szeptember elején. Sajnálom a mostanit, jól kijöttünk. Kíváncsi vagyok és izgulok is picit, hogy milyen lesz az új. Bár az orvos jobban foglalkoztat.... 4Dre tervezitek menni? Én még szeretnék itt Pesten. 23. hét körül. Bár a kislányom a Dopplert is utálja :D

picibaba.hu vonalzó
 


Hello.


Mi szeptemberben tervezünk babamozizni, de még nincs meg hol. :-)

Hogy vagytok csajok? Mindenki nyaral, hogy így eltütetek? ;-)

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Sziasztok:-)
Mi nem nyaralun.
A baba mozit én úgy hallottam, h 25. héttől a legnagyobb élmény.De Mi nem megyünk, mert itt Svájcban nagyon nincs is, a dokim szerint nem szeretik a babák, nagyon hangos Nekik.Majd mozizunk eleget decemberben.
Szerdán megy orvoshoz, aztán innentől minden héten járnom kell méhszáj ellenőrzésre a konizáció miatt.Nagyon remélem, h zárt marad, és nem lesz vele gond decemberig.
Nálatok?Mindenkinél minden rendben?
 


Az idén nem voltunk nyaralni...Még strandon sem. Nem mondom, hogy nem hiányzott :D 
Márciusban voltunk wellnesselni 2-3 napot Visegràdon. Akkor még csak reméltem, hogy terhes vagyok! 
Majd jövőre pótoljuk! 
Én pénteken megyek az orvoshoz. Nekem eddig egyszer sem ellenőrzött méhszájat. 
Rendben van minden, tovabbra is aktív a kislányom!n Ha esetleg nem annyira, akkor zenét kapcsolok :D
Új tünetek: Gyűrűsujjam oldalán egy csomó...védőnő szerint ízületi jellegű. Barna pöttyök a kezemen ( ezt még nem tudom mi), hajhullás fokozódott ès terhességi csíkok megjelentek.

picibaba.hu vonalzó
 


@judit0702:


Jajjj, szegény, majd szülés után reméljük jobban leszel.
A pöttyök nem a naptól jelentek meg ,terhesség alatt előfordulónak pigment foltok, amik meg is maradhatnak.
Terhességi csíkok a hasadon jelentek meg?Én shea vajat hadználok, illetve olajat.Jó zsíros krémet olajat használj, akár olíva olaj is jó.
Jobbulást!!!
Neveket már választottatok?
 


@sandra84:



Fogalmam nincs mi ez. Nagyon aprók és kb. 5 db van. Majd rákerdezek. 
A köldököm alatt egy barnás csík van. A hasamon ezen kívül semmi csík, az oldalamon és a combomon vannak.
DM-be vettem a Babylove olajat tegnap. Majd kiderül. Eleg nehezen szívódik fel, illetve szerintem inkább. Szaga van, mintsem illata :D Bár miután felkeltem egész jó. Köszönöm a tippet  Valószínűleg krémet is veszek majd hozzá.
Nekünk megvan a név Lilien :) És neked?

picibaba.hu vonalzó
 


@sandra84:



Fogalmam nincs mi ez. Nagyon aprók és kb. 5 db van. Majd rákerdezek. 
A köldököm alatt egy barnás csík van. A hasamon ezen kívül semmi csík, az oldalamon és a combomon vannak.
DM-be vettem a Babylove olajat tegnap. Majd kiderül. Eleg nehezen szívódik fel, illetve szerintem inkább szaga van, mintsem illata :D Bár miután felkentem egész jó. Köszönöm a tippet  Valószínűleg krémet is veszek majd hozzá.
Nekünk megvan a név Lilien :) És neked?

picibaba.hu vonalzó
 



@judit0702:


Uhhhh, a Lilien nagyon szép név.Nekem még a Liliána is tetszett.
A mi Picúrunk Amanda Suzanne(a Párom anyukája Suzanne, ezt a Párom akarta, én meg a nővérem választottuk Amandát.Ékezet nélküli, nemzetközi nevet szerettem volna, h itt is könnyen írható, kiejthető legyen.

Nem irigyellek a költözés miatt(új hely, új emberek....), mindig is utáltam.Főleg most új orvos stb.

 


@sandra84:


Köszönöm  A vezetéknév is L betűs. Második néven is gondolkodtam, Inez. De szerintem csak a Lilien marad.
Nagyon szép neveket választottatok ti is!
A hely nem új. Középiskolába jártam oda, férjem szülei ott élnek. Az én családom pedig 8 km-re. 
Ennek ellenére biztos fura lesz 3 év Pest után. 
De igen, az orvos az, ami a legjobban aggaszt! 

picibaba.hu vonalzó
 


Szisasztok Kismamik,

Remélem Mindenki jól van, és csak nyaraltok, h ennyire eltűntetek.
A Mi kis Picúrunk nagyon intenzív, olyanokat bulizik, h az egész hasam hullámzik, ez a legcsodálatosabb érzés a világon.
Tegnap voltunk dokinál 553gr már, nem is olyan picúr.

Nálatok?UH, mocorgás, nevek???
Szép Napocskát
 


Nekem is egyre többet mocorog a Picúr, sokszor úgy, hogy rendesen látszik a hasamon, amikor rugdalózik. :)
Babamozit tervezitek? Mi 2-3 hét múlva szeretnénk menni.
Jövő héten megyek védőnőhöz, háziorvoshoz, aztán jön a cukor terheléses vérvizsgálat, majd az uh.
Nevek terén még nem tudunk biztosat, de a Levente és a Maxim mindkettőnknek tetszik.
Fiús kismamik, nektek milyen nevek vannak?

picibaba.hu vonalzó
 


Nagyon aktív a kislányom :) Tegnap voltam UH-n kb. 2 percig se nézte...annyit tudtam meg, hogy farfekvéses. 
Nem lepett meg annyira, mert eléggé lent érzem a mozgásokat és általában ugyanazon a helyen.
4D re megyünk mindenképpen, maximum 2 hét múlva, még a költözés előtt.
A cukorterhelésen gondolkodtam, hogy a Centrumlabba kellene megcsináltatni.

picibaba.hu vonalzó
 


A kisfiunknak vannak nagyon aktív és néha passzív napjai. Nekem is látszi ahogyan rúgdos, főleg lentebb, bár ő nem farfekvéses.
Nevek vannak, de mindig változik, hogy melyik tetszik a Zoltán, Levente, Bence, Olivér közül. :-D
Szerencsére sikerül állami rendszeren belül a cukorterhelést megoldani a teljes vérképpel, egy vércsoport-ellenanyg vizsgálattal (mivel AB Rh- vagyok) és bónuszként egy kontroll toxoplasma vizsgálattal. :-D
Tervezzük a 3-4D mozit, de csak tervezzük, mivel sokminden egyéb dolgot kell még augustusban megcsinálnunk. Szeptemberben lesz valószínű erre idő.

Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
 


Én a Leventére szavazok, de a többi is szép  Lányba nekünk is nagyon sok tetszett, a decemberi névnaposokat kizártuk és amellett döntöttünk, amelyik a vezetéknévhez legjobban passzol. 
Én is meg tudnám oldani a cukorterhelést is állami úton, de nem szeretnék nagyon sokat várakozni...az a baj, hogy reggeli nélkül nagyon nehezen bírom...sőt...
Toxoplasmát első trimeszterben is magánúton csináltattam, eszében sem volt az orvosnak...Még nem estem át rajta, ès mivel macskánk sincs, szerintem most kihagyom.
Én A RH- vagyok, férjem 0+, kíváncsi vagyok az eredményre majd.


picibaba.hu vonalzó
 


Sziasztok, 
Nálunk csak éhgyomorra nézik a vércukrot, és ha az magas, akkor van csak terheléses.
Pár napja felfázásos tüneteim vannak, orvosnál múlt héten voltam, vizeletben baktériumot nem talált, azonban hüvelygombát igen(ph papírral nézte)ami érdekes, h sem folyás sem viszketés nincs.Kaptam 2 db-os kúpot, amit elhasználtam, de nem lett jobb.Holnap megyek vissza, nagyon remélem, h nem kell antibiotikumot szednem

 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron