Új privát üzeneted érkezett!

Ha érdekel Titeket, van a Facebookon egy titkos márciusi fórum iis, nemmrég tudtam meg. Ott azért könnyebben és bátrabban lehet követni egymást, akár képeket is feltenni, senki nem látja, csak a tagok. Én jelentkeztem, akit érdekel, megírom, hogy lehet odajutni.

Violetta
 
 


En nem szeretem facebookot, nem is hasznalom, csak messenger miatt van :roll: Viszont most akartam javasolni amugy is h most mar ilyen szepen megvagyunk csinalhatnank itt zart csoportot :wink:

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Csak akkor egy másikat kell nyitni, mert ezt sajna nem lehet utólag zárttá tenni.

Violetta
 
 

 
 

Csak akkor egy másikat kell nyitni, mert ezt sajna nem lehet utólag zárttá tenni.

Violetta
 
 


@anyucy:
Engem érdekelne a facebookos csoport, és a zárt csoport itt is, ha lesz :)
 


Irtam. Jajj, most látom, h. az egyik üzenetemet 3x küldtem el.....  

PHajni, akkor csinálsz egy zárt fórumot? Mert hogy ezt is Te nyitottad. Én próbáltam már nyilvános fórumot itt zárttá tenni, de valahogy nem sikerült, csak úgy, ha egy másikat nyitottam, és rögtön bejelöltem, hogy zárt és jelentkezni lehet.

Violetta
 
 


Delutan megcsinalom a zartat ;-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Hajni, án is gondolkozom szivhangfigyelön. Viszont olyanokat olvastam h csak a 2.trimmtöl lehet hallani a hangot. Le is tettem róla,viszont most h irtad h neked egyből ment..ismét kíváncsivá tett. :-P
Ha nem vagyok indiszkrét,neked vékony testalkatod van vékony hasfallal? Csak mert ha igen,akkor valszeg azért hallottad ilyen korán. Én nekem vastagabb van,lehet nem hallanám. Olyan jó lenne kipróbálni egyet.
 
 


Én is kérném a fb linket a titkos csopihoz. Mondjuk nem tom miért titkositották,kicsit fura.
 
 


@edolyde:


Facebookon azért, mert ha nem lenne titkos, akkor aki belép, annak az összes ismerőse látná, hogy az illető miket ír és hová. Itt legalább nem derül ki feltétlen, hogy kik is vagyunk. Nekem is van bőven olyan ismerősöm, akinek nem örülnék, ha olvasgatná, mit írok, vagy megtudná, hogy épp terhes vagyok. Pláne, hogy mi még nem sok mindenkinek mondtuk el, szóval kb ezért titkos ott a facen. Na mindjárt küldöm.

Violetta
 
 


@anyucy:
Hááát,ez így ebben a formában nem igaz. Minden egyéni beállitásfüggö a fbon. És az sem igy van,h az én barátaim látnák h én miket írogatok a csopikba,ahová beláptem,csak és kizárólag akkor,ha ök is tagok. Az h nem nyilvános egy ilyen csoport teljesen megértem. De h titkos is legyen.....
Rengeteg,de tényleg,baromi sok csopinak vagyok a tagja és még a zuraü sem látja sem az én falamon,sem a saját hirfalán h miket és hova írogatok. Ez egy hatalmas félreértés ;-)
 
 


@edolyde:
Azt hiszem mondhatjuk h vekonyabb alkat vagyok, 170 cm es 57 kg most de mindig comb-popsi teren voltak gondjaim, hasammal asszem nincs nagy baj :lol: Az Angelsoundot vettem, arrol irtak tobben h 9-10 hettol hallottak vele. Azota a ferjem is meghallgatta, akkora elmeny volt neki h mindenkinek azt meseli eloszor :lol:

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


@edolyde:


Na jó az igaz, tényleg nem kell azért titkos legyen, mert pl így rákeresni sem lehetett.

Violetta
 
 


Sikerult megnyitnom a zart topikot, jelentkezzetek :wink:

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Okés

Violetta
 
 


@anyucy:
Jaa,és az a gond azzal h nem is lehet rákeresni,h előbb utóbb tuti jön egy másik lelkes anYuka,aki csinálvegy normális csopit,amit látni fognak az anukák és lehet rá jelentkezni. Meg ha igy hagyja,ezzel csak azt éri el h alug lesz vki a csopiban...
No mindegy.
Köszi szépen amúgy az elérhetőséget ;-)
 
 


Na, nálam napokig nem volt elérhető a fórum. Jelentkeztem a zárt csoportba is, az fb is érdekelne, ott gyakrabban járok. Nem hónap specifikus csoportokban már bent vagyok. 24-én megyek amúgy genetikai uh-ra, a háziorvos viszont csak jövő kedden fogad, akkor kapom a beutalókat. Melóhellyel beszéltem, és megnyugtattak, hogy nYugodtan költözhetek, csak a tp papírokat lesz majd bonyolultabb elküldözgetnem, de semmi gáz. ^^ Más is a Bajcsyt mondta nekem, úGyhogy nagy valószínűséggel oda tartozom majd, de elsőnek a védőnőt és háziorvost kutatok fel, ők úgyis segítenek a többiben. Itt a főbérlőnek már szóltam, hogy szeptembertől megYünk.
Niko, Canestent használhatsz, nekem is azt javasolt a doki, de nem múlt el tőle a tünetem. Egy doboz Vitagyn C-t is bepróbáltam, de az se használt valami sokat. Keddre vár a nődokim, de ö se fog mást adni, mert szerinte a Canestenen kívül mást nem ajánlatos használni. Nálam a következő majd a homeopátia lesz (teafaolaj, grapefruit magolaj, ilYesmik). Majd egyebet a zártba írok, ha jóváhagytatok.

jade87
Nyíregyháza
 
 


@jade87:
Bevettelek,vmiert a csoportban nem irta ki a jelentkezesedet
:oops:

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok,

jelentkezhetek én is a zárt ill. ha van, akkor a FB csoportba is?

Ma reggel bukkantam rá erre a fórumra, még nem volt időm végigolvasni, sőt ide a babanetre is csak ma regisztráltam, nem ismerem az oldalt. Délután igyekszem végigolvasni a topikot, hogy megismerjelek titeket:)

2018. március 3-ra vagyok kiírva... írok majd magamról bővebben is a zárt csoportban.
 
 


@bea226:
Kérlek nyomj egy jelentkezes gombot a zart csoportnal es akkor jova tudlak hagyni ;-)

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 


Sziasztok,

már napok óta nyomogatom a zárt csoportba a jelentkezést, ami után kiírja, hogy elfogadásra vár, de másnapra nem jelzi a kérésem. Ti láttok valamit, hogy jelentkezem?
zsuliet
Pomáz
 
 


Szia Zsuliet, szerintem az lehet a baj, hogy aki be tudna engedni, már elég rég nem jelentkezett, nem tudom, mi van vele talán nyaral? Megpróbálom elérni, kitartás!!!

Violetta
 
 


@anyucy:


Oké. akkor nem aggódom. Köszönöm! :)
zsuliet
Pomáz
 
 


Sziasztok!

Ma én is túlestem az első hivatalos 0. UH-n. Sajnos nem  jó hírekkel szolgáltak. Bár még bizakodom. Napra pontosan akkora a baba, amekkorának lennie kell 8+3. Viszont szívhangot nem talált, így kedden missed ab. miatt megműtenek. Reménykedem még, hátha csak elbújtatta magát, mert, hogy pont akkora, amekkorának lennie kell és pont ma nincs szívhang... :( Szóval három órája csak bőgök. Ha kedden mégis lesz szívhang, akkor csatlakozom továbbra is hozzátok, ha nem, akkor mindenkinek jó egészséget kívánok és boldog babavárást. Vigyázzatok magatokra!


Jajj Istenem... Ragaszkodj még egy uh-hoz mindenképp!!!

Violetta
 
 


@nikimanoka87:
Szia, jelentkezz kerlek h mi a helyzet, nagyon nagyon szurkolunk <3

Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
 
 
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: