Új privát üzeneted érkezett!

Koszi szepen, hogy megirtatok!!! Csak fura volt, hogy eddig peteereshez kozeli szulesidopontot adtak, mostmeg hirtelen megvaltozott :) De nem panikolok! 4het mulva kell megint mennem, az egy izgalmas het lesz, mert hetfon nodoki, csutortokon 18-20 hetes genetikai. Anyagi csod....
Egyebkent a mert ertekek most a 14. hetin:
CRL: 74
BPD: 24
AC: 72
FL: 12
 
 


Nekem 12+4 nap volt, amikor a CRL 67 mm volt, most fejből csak erre emlékszem, így akkor becsült 13+0 napot a méret alapján.

SOS hol vegyek kismama nadrágot? Most jött el az a pillanat, hogy már mindenhogy szorít a derekamnál a gatyám! 


H&m , c&a, én cosmosban vettem, de én sportos stílusú vagyok

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 

 
 

Miért kell külön menned uh ra? Nem ugyanott csinálják? Nekem mindent a nőgyógyászom csinal

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


@holdsugar30:
Nekem is mindenki a H&M-et javasolta, jó áron lehet jót venni. Én még csak egy cicanadrágot vettem ott, ami kismama naci, de nagyon elégedett vagyok vele.
vzsofi
Debrecen
 
 


Lidlben is szokott lenni

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Én is H&M-ben vettem nadrágot, és annyira kényelmes :) Mangoban is jó áron lehet kapni, onnan is rendeltem egyet de még nem érkezett meg. :)
 


Sziasztok! Lehet feleslegesen rágódiom ezen, de picit azért idegesít a dolog. Tegnap nagy ràértemben olvasgattam a magzati mozgásokat, hogyan lehet érzékelni, milyen lehet stb. Nekem első baba és a 17. Hétben vagyok és teljesen lent a hasam alján ilyen rebegéseket érzek kb 2-3 hete. De tegnap ahogy olvasgattam olyan sokan írják hogy a közvetlen a köldök alatt érzik, hát én nem. Ez gond ha teljesen a szemérem csontomnál érzem?
 


@kidcsaj:


Nekem a nődokim nem végez genetikai uh-t, hanem külön genetikai szakorvoshoz küldött, aki viszont meg már csak azt csinál....úgyhogy volt egy részletes uh a 12. héten és a 14. héten meg amit a nődokim csinál, csak ilyen általános méretek, szívhang, panaszok, stb stb.
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok!
Első babámat várom, 11 hetes várandós vagyok, Szeptember 9re vagyok kiírva :)


 
 


Nem tudom van e szeptemberi topik, egyenlőre nem találtam...
 
 


Ne parázzál, nem mindenkinek ugyanazon a helyen érezhető a baba

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


@holdsugar30:


Szia! Én H&M-ben vettem.
afdede
Budapest XIV. kerület
 
 


SOS! Csajok! Segítsetek! Nagyon be vagyok parázva! megjött a kombinált tesztem eredménye! Közepes kockáz ba soroltaktak Dawn szindrómára. Teljesen be vagyok parázva. 1: 276  Genetikai tanácsadásrakell mennem. 1 es Klinikára. Volt valakinek ilyen esetleg???

livi
livike
Tatabánya
 
 


@livike:


Szia!
Hát én nem tudom mennyire foglak tudni megnyugtani, Nálunk Hyperechogén beleket talált az UH ami utalhat kromoszómarendellenességre. Ezért minket is genetikai tanácsadásra küldtek. Mi a Róbertben voltnk, és kb annyi volt, hogy az első fél percben elmondta, hogy csináltassuk meg a Prena testet. És utána még max 9 percig magyarázta, hogy miért. 10 perc múlva kint voltunk.... 
Ne ess kétségbe, a Kombinált teszt nagyon sokszor ál pozitív én ugy tudom. Az csak egy kalkulált szám, hogy mennyi a valószínűsége valaminek. Minden bizonnyal a genetikai tanácsadáson egy invazív vizsgálatot fognak ajánlani, amivel valóban kiszűrhető hogy van e probléma. Az egyik ismerősömnek elvileg a Pajzsmirigyproblémája miatt hozott fals pozitívat a kombinált teszt. Megcsináltatták a Prenát és kiderült hogy a baba teljesen egészséges. Valószínűleg vagy ezt a Prena testet fogják ajánlani, sajnos ez elég drága, de kockázatmentes. Itt anyai vérbőlkiszűrik a baba dns-ét és ott vizsgálják a konkrét kromoszómaeltéréseket. Vagy Magzatvíz mintavételt ajálnhatnak, vagy asszem még van valami méhlepény biopszia is, de az utobiban nem vagyok biztos. A Magzatvíz mintavételnek azonban van vetélési kockázata, nekünk ezért ajánlotta a Genetikus a Prenát. Csak ugye ez mélyen zsebbenyúlós megoldás. A mondanóm lényege, hogy első körben ne ess teljesen kétségbe. Ez csak egy kalkulált valószínűség a bizonyos értékeke alapján. A te véredből néznek valami PAPP-A, meg Szabad  béta HCG értéket, plusz ehhez jön hozzá a korod, és az UH bizonyos értékei, és ebből kalkulálnak egy valószínűséget. Ez még nem mondja ki, hogy a babaának baja van. Tudom nehéz, de a babának is jobb, ha nem vagy egy frászba addig míg kiderül, hogy makk egészséges. Én úgy áltam hozzá, mint ahogy a vádlottat is megilleti az ártatéanság vélelme:) Így a babánk is makk egészséges míg valaki be nem tudja bizonyítani az ellenkezőjét. Mondjuk lehet kicsit könnyebb helyzetben vagyok mivel az összes doki azt mondta, hogy mivel minden más értékünk jó, pici a valószínűsége, hogy bármi baj is lenne, így én is így állok hozzá. Amúgy van egy Radiologus rokonom ő a kombinált tesztes kört rögtön kihagyta, és rögtön a méregdrága Prenát csináltatta, pont azért, hogy feleslegesen senki ne hozza rá a frászt. 

Szóval a lényeg, hogy kitartást. Minnél hamarabb menj el a Genetikai tanácsadásra, és ott minden bizonnyal egy invazív vizsgálatot fognak ajánlani, amiből valóban kiszűrhető, hogy van e probléma. 

Szóritok nektek, hogy ez csak egy kis felesleges paráztatás legyen
afdede
Budapest XIV. kerület
 
 


@livike:


Szia!
Ne ess kétségbe. Ez egy statisztikai alapokon működő kalkuláció. Egyáltalán nem biztos, hogy beteg a babaád.
Az UH részletes volt? Megmérték a nyaki redőket és nézték az orrát?
 
 


Sziasztok,

gyors átolvastam, miről maradtam le a múlt héten.:)
Afdede: nektek van már eredménye a prena tesztnek????

Méretek miatt ne aggódjatok, nekünk minden doki azt mondja, h szólnak, ha baj van a méréssel, de ahány gép és ahány doki, mindenki mást mér, akár egymás után is... szval no para:)

Hascsiklandozás nekem is van bentről, de még mindig nem vagyok benne biztos, h ezek a babák:) Minsig mondom nekik, h legyenek kicsit határozottabbak:D

Nálunk is felgyorsultak itthon a dolgok, lakást kell venni, aztán előre kellett hozni az esküvőt, h valahogy azért meg tudjak jelenni (így se lesz semmi), és közeleg a18-20 heti genetikai uh. Zajlik az élet. 
Ti hogy bírjátok?:)
pumukli18
Budapest
 
 


@pumukli18:


Szia! Nekünk még nincs meg a Prena eredménye, de nagyon nagyon várom már. A Róbertben azt mondták 6-7 nap és legkorábban e hét pénteken várjuk. De az olal ugye 4-6 munkanapot ír, így reménykedem, hátha megkapjuk hamarabb. Nektek mennyi idő után volt meg az eredmény? És melyik csomagot csináltátok? Mi múlt hét szerdán voltunk amúgy.

Az esküvőhöz jó szervezést:) Akkor nem lesz unalmas nektek ez elkövetkezendő pár hét és hónap:) Lakásvásárlás, esküvő és a babócák is növögetnek:)

De dolgozol még, vagy már otthon vagy?
afdede
Budapest XIV. kerület
 
 


Hajrá pumukli. Nekünk ezért tolódik az esküvő évek óta. Lányommal közöltem nem megyek pocakosan férjhez, nem akarom azt a stresszt. Most megint pocakos leszek. Na majd 2 év múlva, hozzák a gyerekek a gyűrűt. Úgysem a papír tart minket össze.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Köszi a tippet a gatyavásárlásra, a c&a-ban ma sikerült beszerezni egyet. Illetve ma sikerült szülészt is beszerezni, aki egy nagyon szimpatikus orvosnak tűnik. :) Nekem viszont rendetlenkedik az emésztésem, remélem most már rendbe jön. 15 hetesen majdnem -5 kilónál tartok. :(

Huh, esküvő lakás. Nálatok is zajlik az élet. Mi várjuk a hitelünket, remélem minél hamarabb megkapjuk, hogy kezdhessünk felújítani. 

Lassan be kell jelentkezni a 18 hetes uh-ra. De jó lenne már látni, hogy minden ok!


Holnap töltöm a 14. Hetet. Ma voltam védőnőnél. Azért mert nagyon vékony vagyok megpróbáltunk szívhangot keresni. Es sikerült is. Pedig általában a 16 hét körül találják meg ők először

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Sziasztok
Rég jelentkeztem be, most olvaslak vissza Benneteket.
Ma voltam genetikán :)
13 hetes, 70 mm. Minden kis szervét alaposan megnézték.
A tarkóredő is megfelelő.
85%,hogy kislány.
16 hós kisfiúm bátyus lesz :)
Annyi, hogy vigyázni kell mert a méhlepény eléri a belső méhszájat :(
manatus88
Pilisvörösvár
 
 


Sziasztok! Csatlakoznék. Első babát várom. Ma voltam én is genetikán. 13+1 napos vagyok, 72 mm, eredmények jók lettek
 


Sziasztok
Úgy tűnik hogy éreztem már a picit Először hétfőn, akkor este ettem egy joghurtot és rá kb 15 percre azt éreztem, mintha a pici lábával gyengéden 'megsimítana', vagy valami hasonlót. Evés után simiztem a pocim, meg gyengéden vakargattam, úgy néz ki fel is kelt rá. Teljesen meglepődtem, új volt ez az érzés. Ekkor voltam 14+2 hetes, első babám.
Aztán tegnap megtörtént ugyanez ugyanaz volt a helyzet is.
Nem tudom el képzelni, hogy nem őt érkeztem, teljesen más volt.
Szerintetek?
 
 


Sziasztok! Megjött a Prena test eredménye, mindegyik érték a normál tartományban van, és egyik kromoszóma rendellenésseg se kimutatható:) Nagyon megnyugodtunk:) Kisfiunk lesz:)
afdede
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak és gratulálok! :)

Azon gondolkozom, hogy még szülés előtt elmennék valahova egy kicsit pihizni/nyaralni május/június környékén....Ti terveztek ilyet, csak mert én teljesen el vagyok veszve. Repülni már nem szeretnék, Balcsiban fürdeni nem ajánlatos (meg sehol sem), kirándulást nem tudom hogy fogom bírni....

Ha Ti gondolkoztatok hasonlón, írjátok meg az ötleteiteket lécci :)
 
 


@afdede:
Gratulálok :) na de jó :) es a kisfiúhoz is külön gratula :)

Olanita, én is pont ezen gondolkozok. Mi most megyünk Párizsba repülővel, de az 4nap lesz, valami wellnesselős pihenésen gondolkoztunk. Csak sajnos a melegben ücsörgés sem ajánlatos terhesen. De a svédasztalos reggeli nálam már jó pont, újabban nagyon kívánós vagyok.
Külföldre nem megyünk, mert félünk, hogy ha gond lenne nem tudnának ellátni megfelelően a nyelvi akadályok miatt is. Marad a belföld.
vzsofi
Debrecen
 
 


Sziasztok!
Olanita: mi úgy tervezzük elmegyünk egy pár napra valamelyik városba ahol még nem jártunk, mondjuk autónk nincs, de közvetlen járat megy Egerbe, Debrecenbe.
Képzeljétek, már megint a felfázással küzdök, eddig sosem voltam, most már másodjára jön elő.. Legutóbb antibiotikumot kaptam rá, de attól rosszul voltam, úgyhogy kilőve. Sajnos már nem tudok elmenni dokihoz, így hétvégére valami praktikát nem ismertek esetleg? :) Ti hogy vagytok?
 


Èn ùgy tudom a 2. Trimeszterben lehet repüni. Mi 2 het mulva megyünk egy hosszù hètvègère Berlinba, ès a 2. Trimeszter vègèn azaz màjus elejèn, közepèn tervezünk mèg egy egy hetes kirucanàst. Szívem szerint olyan helyre mennèk ahol mar tengerben fürödhetünk akkor. De majd Berlin utàn meglàtjuk mi legyen:) ha mègsem merjuk bevàllalni a repülèst akkor marad egy kocsis kis varosnezös ut:) De mi szeretnènk egy utolso kis kettesben pihenèst mielott igazi csalàd leszünk ès hulla fàradtak
afdede
Budapest XIV. kerület
 
 


Természetes vízben lehet menni. Pl tóba lehet. (De azért egy furdos tampon vagy kehely nem árt )

Afdede gratula híg minden rendben.

Afonya96 kamilla tea. Fozd meg, öntsd egy lavorba és pár percet ülj felette. Illetve jo még egy csepp teafa olaj a tisztasági betétre (ez minden fertozesre jo)

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Sziasztok! Augusztus végére várjuk a babánkat. Nagyon izgalmas ez az egész, teljesen váratlanul jött. Kicsit bele vagyok még zavarodva, hogy mikor milyen vizsgálatra kell menni... nagyon komplikált a rendszer :D
 
 


Sziasztok! Ma voltam a 18-20 hetes genetikai vizsgálaton és minden rendben van, a végére megmutatta magát nagy nehezen hogy kislány :) (apuka örömére :D ) így könnyebb dolgunk lesz legalább mert fiú nevet nem találtunk olyat ami tetszene, lányba meg van bőven választék. Ami még jó, hogy közel 5 hónap alatt egy dekat sem hiztam. Aminek nagyon örülök :) Ki hogy vagy?
 


@priszabina:
Gratulálok a kislányhoz és az eredményekhez :)
És látszik rajtad már a pocak? Milyen neven gondolkodtatok kislánynak?

Mi nagyon jól vagyunk, a tünetek nagyon minimálisra csökkentek, van bőven energiám és étvágyam is, tényleg igaz, amit mondanak, hogy ez a legnyugisabb időszak egy várandós életében :)
vzsofi
Debrecen
 
 


Látszik, igen. Ezidáig én is rosszul voltam, a héten múlt el a hányás és az emelyges, úgyhogy jó sokáig kihúztam. Ami idáig szóba jött az az Elizabet, Szofi, Regina meg Viola. A párom nagyon szeretné a Reginát, de majd megegyünk. Különleges neve van nagyon és nehéz lesz a választás. Örülök, hogy kezd nyugissá válni a várandósságod, elvezd is ki ezt a csodaszép időszakot. :)
 


De jo örülök hogy minden rendben van. Gratulálok a kiscsajhoz.

Lilypie Premature Baby tickers
Lilypie Maternity tickers
 
 


Sziasztok! Nagy lett itt a csend. Ma végre részletesen láthattam a kis drágánkat! 16+5 napnál járunk méretei megfelelőek, és most már a súlyát is megtudtuk, 160 gramm!
 
 


@adaree:


Ez nagyon jó hír:) Mi majd csütörtökön megyünk megint a nőgyógyászhoz. Már régen láttuk a babócát:) Jó babavárást mindenkinek.
afdede
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok :) először is boldog nőnapot nekünk :)
Mi szépen növekszünk, ma vagyok 17+1, a ma reggeli ultrahang szerint ő most olyan 17+4nek felel meg, szóval nő, mint a gomba.
Már sokszor lehet látni és érezni, hogy merre van a picur odabent, kinyomja a kis fenekét a doki szerint. Lehet érezni a mozgását is, ami kezd egyre határozottabb lenni. Még így első babánál ez nagyon szokatlan nekem.
Mi most fogunk repülni, kicsit izgulok, kaptam igazolást is, ha kellene. Más tippek repüléshez?
vzsofi
Debrecen
 
 


@vzsofi:


De jó neked, hogy már érzed a babut!! Én 17+1 vagyok, de még semmit nem érzek...bár nekem a placenta hasfalon van.
Én 19-én megyek legközelebb dokihoz, már nagyon várom, most egy hónap telik el, hogy nem lát doki. Aztán jön a 20. heti genetikai is, lehet megint min parázni :)

A repüléssel kapcsolatban nagyon fontos, hogy sok-sok folyadékot igyál, mert fent a véred sűrűbb lesz, így a trombózis megelőzése miatt ez fontos, valamint órénként állj majd fel, járkálj, mozgasd meg magad.
Jó utat Neketek, jó lesz pihizni kicsit!

Nálam mostanában elég stresszes a munka és nehezen is viselem, még 3 hónapot kell itt kibírnom....:(


 
 


Sziasztok! Kicsit élesszük fel a csoportot! Ki hogy van? Kivel mi történt az utóbbi időben? :)
Én most épp furcsállom, hogy tegnap nem volt olyan aktív a babó, mint korábban, majd ma meglátjuk. 
Közben ezerféle vitamint szedetnek velem. Gyógyszertárat simán nyithatnék... Közben voltam megfázva meg egyszer két napig fájt a szemérem csontom, na az nagyon rossz volt.... szedettek velem magnéziumot és elmúlt. Emészési vacakolásom miatt a súlyom még mindig -2kg.
Most nagyon várom a következő uh-t, hogy végre megtudjuk, hogy mindene rendesen kifejlődött-e. Ti voltatok már? Kb. hány perc volt?


Szio! En is epp most akartam kerdezni, hogy hogy vagytok?? Milyen vitaminokat szedsz??
En csutortokon megyek a 20 hetes genetikaira, nagyon parazok tole, mert mostanaban megint remsztorikat olvasok :( szeretnek tullenni rajta. Szerintem a 2. babunal az elso a prena test lesz, mert ez az allando felelem valamitol kicsinal...
Anigy libido-ugyikeg hogy vagytok?? Nekem sajnos nem nagyon van....:(
 
 


Sziasztok!

Mi pénteken megyünk majd a 20 hetes genetikár de akkor még csak 19 +2 naposak leszünk. Így kaptunk időpontot, szerintetk ez nem lesz gáz? Gondolkodom, hogy hétfőn újra felhívom őket, hogy ez így tuti jó lesz e. Én sajnos még nem érzem a babócát, és a súlyom sem mozdult még semerre. Ami abból a szempontból nem rossz, hogy jelentős túlsúlyal indultam. Amikor az IR-emet diagnosztizálták augusztusban 117 kg voltam. Novemberig a baba foganásáig ebből lement 13 kg. Aztán első trimeszterben további 4. Ebből egy visszajött de azóta semerre nem mozdul 101,5 kg vagyok néha pár gramm fel, pár gramm le, de változás nincsen. Elméletileg nálam ez nem probléma. És eddig az uh-kon is minden rendben volt. Nekem van itthoni szívhangfigyelőm így ezzel szoktam pár naponta hallgatózni:) Mi az első genetikai után csináltattunk Prena testet, és megfogadtuk hogy a következő babánál is megcsináltatjuk, mert ez a felesleges stresszre a kutyának nincs szüksége. Most a második genetikaira is máshova megyünk. Először a róbertben voltunk egy szonográfusnál, de ugye ő semmi okosat nem tudott mondani, csak hogy mennyünk el genetikai tanácsadásra. Arra várnunk kellett majd egy hetet. Ahol annyit mondtak csináltassuk Prena tesztett mert 2-3 % esélye van annak hogy a babának bárminemű kromoszómarendellenessége van. Aznap már nem tudtam Prenára időpontot kérni, csak hétfőn és szerdára kaptunk... utána még majd 1,5 hét volt mire az eredményt megkaptuk... szóval baromi hosszú napok voltak . Így most a 2. genetikaira ahhoz a klinkai genetikushoz kértünk időpontot akit eredetileg is ajánlott a nődokink, és inkább fizetünk többet de ultrahang és konzultáció is lesz. Így legalább rögtön kapunk majd pontos infőkat. Magzati szívultranagra is van már időpontunk, mert egyrészről a Prena teszt eredményén is ajánlották, másrészről volt szívbeteg a családban így alapból is terveztük megcsináltatni. Amúgy valahogy én nem aggódom a Genetikai uh miatt, egész biztosan minden a legnagyonbb rendben lesz:) De néha azért úgy érzem, hogy szívesen lették már augusztus végén, annyi felesleges paráztatás van. Mi amúgy a héten kezdjük a szülésfelkészítő tanfolyamot is:) Mindenkinek jó babavárást:)
afdede
Budapest XIV. kerület
 
 


Sziasztok!

@afdede:


Én is pénteken megyek uh-ra és én is akkor leszek 19+2 napos. Nekem az 12 hetesen adták ezt az időpontot. A kórházban meg csak tudják! :) egyébként itt is van türés kiskönyvben is ugy emlékszem ugy van hogy 18-20. heti uh.

Mi jól vagyunk, a mozgását még én sem érzem :( Ezten a héten itthon voltam szabadságon már elöre félek ha kedden újra dolgozni kell mennem. Ti hogy bírjátok a munkát?


 
 


Sziasztok!
Mi csak jövőhét hétfőn megyünk ultrahangra, akkor 20 hetesek leszünk kereken, már várjuk mert a 12. hét óta nekünk nem volt ultrahang :)
Nálunk már apuka is érezte a babát ma. :) Kis örökmozgó :)
Elég szörnyű heteken vagyok túl, először fel, aztán megfáztam, most már sikerült összeszedni magam.
Munkát egyre nehezebben viselem, fizikai munkát végzek, de már 8 óra után úgy fáj mindenem.
 


@olanita:


Szedek femibiont. De a doki szerint abban majdnem minden kevés, így mondta, hogy szedjek mellé d vitamint, calciumot, magnéziumot és vasat. Vasat félidőtől mndenkinek érdemes, mert a baba azt most tudja elraktározni, legalábbis nekem ezt mondták.

Én 26-án megyek uh-ra, a Margit kórház tájékoztatója szerint ennek az uh-nak a 18. hét-20. hét+6. nap közé kell esnie. Én akkor leszek 20+2, majdnem lemaradtam róla.... Így a nap közepén kell menni, de mindegy. 

Nekem a nem fizikai munka is elég 8-10 órában. Már elkezdtem rendezni az aktáimat, meg mindent digitalizálni, ami kellhet az utódnak. :)

Én a 12. hét óta két nagyon rövid uh-n voltam, de csak a szívét nézték, magzatvíz mennyiséget, ilyesmit. Eddig minden ok. 

Az én férjem még nem tudta kivárni, hogy a rugdosást érezhesse. :) Én sokat érzem a hasam alján, mert harántfekvéses jelenleg, ezért lent érzem a böködést. :D

Nekem még eszembe sem jutott ilyesmi, hogy szülésfelkészítő, ez gáz? Ilyet hol szerveznek és mennyiért?


Sziasztok, mi holnap megyünk genetikai ultrahangra, 18+6 leszek, izgatottan várjuk már. Nálunk babóca már nagyon rugdos, már kívülről is jól érezhető :) igazán eleven baba, reggel és este mindig jobban érzem :) sőt, amikor az apukája beszél hozzá hosszabban, mindig arra az oldalra kucorodik, ahonnan hallja a hangot, annyira aranyos :)
Én is gondolkozok a felkészítő tanfolyamon, de még korainak érzek mindent. Nem vettünk még semmit sem, csak írom a kis listát, de babonából 7hónapos korig nem szeretnék beszerezni semmit sem. Ti hogy vagytok ezzel?
vzsofi
Debrecen
 
 


Jaj és még egy kérdésem lenne, ti fogtok menni 4 vagy 5d-s ultrahangra? Hanyadik héten tervezitek?
vzsofi
Debrecen
 
 


Még mi sem vettünk semmit, bár egy babakocsit kinéztünk a jófogáson (használt, de jó állapotúnak tűnik). Odáig még nem jutottunk, hogy fel is hívjuk. Mi most még a hitelünk miatt izgulunk, hogy végre meglegyen és birtokba vehessük az új otthont.

Mi nem tervezünk 4d-s uh-t, nem tudom, hogy a babó mennyire szereti, ha ennyit "melegítgetik" őt, de jövő hétfőn egy-két 2d-s képnek örülnék! :) Én is nagyon várom az uh-t, jó lenne tudni, hogy mindene megvan rendben. Ne olvasgass rémstorykat! :) Az egyáltalán nincs semmilyen befolyással a Ti babótok fejlődésére! :)

Hihetetlen, hogy már a fele idő eltelt! :) Plusz jó lesz tudni, hogy tényleg fiúcska lesz-e. :D

Titkos facebook csoporthoz mit szóltok? Ha csinálunk, mindenképp titkosat, mert én a fb ismerősök előtt nem szeretném mêg a babát nyilvánossàgra hozni!


Benne vagyok a fb csoportban, ezt azota sem sikerult titkositani, ne haragudjatok! Pedig irtam az adminnak is....
Meg amugy is en szeretek arcokat kotni a beszelgeto tarsaimhoz :)

Tegnap voltam nodokinal, a meretekkel minden rendben, de nem talalt kukit!!! Kis szegyenlos :) azt mondta, ne eljuk meg bele magunkat a fiuba...csutortokon genetikai, remelem ott kiderul :)
 
 


Írj privátban egy nevet, bejelöllek, mert csak úgy enged csoportot létrehozni. :) Nekem még hétfőig ki kell bírni az uh-val, egy örökké valóságnak tűnik. :(((

Mindenki más is írjon nevet és felveszem! Remélem sikerül, mert még sose csináltam csoportot. :)

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: