Új privát üzeneted érkezett!

szia, mona76,
én úgy tudom, hogy szívhang csak a 6. héttől van, és onnantól is csak irtó spéci ultrahanggal mutatható ki.

Kép
Kép
 
 


most látom, hogy ez egy régebbi post, és azóta már biztosan többet tudsz (és minden rendben)! :D

Kép
Kép
 
 


most látom, hogy ez egy régebbi post, és azóta már biztosan többet tudsz (és minden rendben)! :D

Kép
Kép
 
 

 
 

Ha március 19-i héten volt a magzatom 1 hetes, akkor március 12-i héten, vagyis az előző héten foganhatott? Ki van zárva, hogy pontosan március 8-án történhetett?
nem emlekszem az utolso menstruaciom 1. napjara, elmeletileg marc 15 korul lehetett, a vizsgalatok december 19et mondanak a varhato szulesi idopontnak
hogyan lehet kiszamolni a fogantatas idejet? :D
 
 


Sziasztok.Lenne 1 kérdésem.A terhesség alatt lehet szénsavas üditőket inni?
 


Dittke!
Szerintem nincs tiltó listán, de a terhesség elején (bár nem tudom, te hol tartasz), egyébként is nagyon gyakori a puffadás. Erre még a szénsavas dolog nem túl szerencsés, de igazából te érzed mit bírsz. (Rostos gyümilé, sz.mentes ásványvíz nem jó? Ezek legalább egészségesebbek is.)

Kép
 


]Sziasztok!Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35 éve feletti várandósok körében címmel.
Ha valakinek van kedve és ideje kitölteni a kérdőívemet,kérem írjon emailt nekem,és én elküldöm neki.Olyanok jelentkezését várom,akik jelenleg várandósak.
címem:bogibogarka26@gmail.com
köszönöm:)

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron