Új privát üzeneted érkezett!

Gabocica,

Nekem is rengeteg derekpanaszom volt a terhesseg elott.
A dokim meg jol ram is ijesztett, hogy a sok kilot szedek magamra, BIZTOS rettenetesen fogok szenvedni. Ezert is parazok a kilokkal.
DE! Hal Istennek, meg nem jellemzo. Sokkal kevesebbet faj, mint elotte.
A tejfolos uborka jol hangzik, este kiprobalomKép
Hetvegen megcsinaltam a gorogsalit isKép Szupi volt.
Az a jo a mi terhesegunkben, hogy a vegere mar jo ido van. Mi tavaszal, nyaron, altalaban rengeteget salizunk es szensutozunk.
Csak azt nem ertem, hogyan jott ram megis 23 kilo a fiammal aki juliusban szuletett.Kép

Lanyok, en egy kicsit tartok tole, hogy a masodik babam is juliusban es a vegen szuletik. A fiam julius 26-an. Legalabb 1 hetet jo lenne kicsavarni kozottuk! TUDOM, nem en dontok!

Udv,
Aniko

KépKép
KépKép
 
 


Probaljatok ki, szerintem finom egy esti vacsinak.

Zoldsalata, zoldbab (konzerv, vagy parolt), cekla,kukorica, reszelt lila kaposzta, fott tojas, mindez leontve natur salataontettel.
Nyam-nyam Kép

Ebedre finom salival: Peldaul uborkasalivaKép
Fott rizst osszekeverni, hagymas omlettel, piritott sonkaval es zoldborsoval.

Meg 1 otlet: Ha van megmaradt csirkehusi.
Zoldsalata, csirkehusi, alma,(savanyu) kiwi, narancs, kukorica, majonezes salataontettel.

Na megyek csinalok valamit, mert elajulok az ehsegtol, a reggeli 3 piritosom utanKép

KépKép
KépKép
 
 


sziasztok!
Anikó a két gyerkőc közt egy év lesz a különbség? az igen.
Nálunk 18 hónap lesz a különbség majd. valamit ki kell majd találnom,mert én is sokat esztem este, és most megindult a asúlyom. (Persze monte zott gyerekekenek való finomságtól nem is csodálom) Én most a alábamat féltem, az fáj.
üdv Orsi (14+1)
És nekem is bejönnek a asavanyúk, heti egy üveg savanyúubi elfogy. vagy savanyúkáposzta.

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Szia Anikó.Igen jól hangzanak amiket leírtál.Én ma borsólevest kajciztam.Igen jól esett.De a mai saliadagom sem maradhat el.Majd este.Írtad a görög salit.Amióta terhes vagyok nem ettem pedig nagyon szeretem.De lehet feta sjtot enni?Ugyanis én eddig ezért nem csináltam.Nem baj ha majdnem ugyanakkor lessz a szülinapjuk legalább csaphattok jó nagy bababulit és egyszerre le van tudva a kettő.Úgy bírom,hogy a milyénk is nyári babu lessz.Mikor úgy döntöttünk,hogy jöhet a babu pont így szerettük volna ha sikerül,mert ahol mi lakunk egy téli babu nem lett volna igazán szerencsés.Úgyhogy buli.Meg legalább korábban ki tudom vinni a jó levegőre.
Vendég
 


Domicsenge,

Nem-nemKép A fiam 6 eves lesz julius 26-an.
Matthieu 3 eves volt, amikor ugy dontottunk kellenne kisteso, aki meg 3 evet varatott magara. Hat ez van.


En helyettesitettem a feta sajtot egy roquefort sajttal, amit tudom, hogy lehet enni. Meg kell nezni,hogy pasztorozott tejbol keszult-e. Ha igen, nincs vele gond. Ilyen sajtom volt otthon.

KépKépKépAnyosom sutott pizzat es delben megjelent nalunk vele. O olasz szarmazasu, gondoljatok. DEGESZRE! De olyan fini volt,a kedvencem! (tejfolos, sonkas, hagymas) Na annyi a salatanak. Majd este megeszem.Kép

Udv
Aniko

KépKép
KépKép
 
 


értem,.Mikor megnéztem a képet, akkor már világos volt. Nagyon szép fiad van. Ti holéltek? Olaszország?

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Anikó!Jól hangzik a saláta recept,kipróbálom majd.Én fagyasztott meggyet szoktam enni,az jó a hányinger émelygés ellen is és nem is hízlal.

A borsólevest is nagyon szeretem,az az igazság,hogy szerintem az új tavaszinál nincs finomabb étel a földön.
A nasikat könnyen megoldom,mivel nem szeretném ha a kisfiam sokat nasizna én sem eszem.Mert persze ha látja hogy valamit rágcsálok,ő is kér.
Most egy kis szotyit ettem,ezt a doki javasolta,mert sok benne a vas.Ha meg még 100 %-os narancslét is iszok hozzá az segíti a felszívódást.
Úgy legyen,mert a tablettától emésztési gondjaim adódnak,azt nem szeretem.
Sziasztok

Aranka
 
 


Aranka,

Kitartas, neked mar nincs sok hatraKép
Nemsokara kibujik a babuka mar. Kislany vagy kisfiu? Jo lenne mar itt tartani.
Edes a teher, de nehez. En nem szeretek terhes lenni. Ezert is nem mentem a masik topikba. Ne ertsetek felre, akarom ezt a babat es mar imadom, de sajnos en tulsagosan aggodalmaskodom es ez eloloi az oromet. Ha nem mozog azert, ha sokat mozog azert, ha faj a hasam azert, ha nem faj, hat miert nem stb, stb, stb....
Mindig kitalalok valamitKépKép

Gabocica,
Megneztem, a feta sajt pasztorozott tehentejbol van, nyugodtan eheted.

Domicsenge,
Ugye,Kép koszi szepen a kisfiam nevebenKép
Franciaorszagban elek. Anyosom olasz szarmazasu, aposom spanyol szarmazasu, a ferjem francia en meg magyar vagyok. Csak negy fajta ver csordogal a fiam ereiben, jo mi??
Egyebkent ketnyelvu, o az en kis buszkesegem!!!!Kép
Labadra hasznalj kenocsot. Patikaban keresd es mondd, hogy elnehezulo labra keresed, mert terhes vagy. Mentolos! Nevet nem tudok adni, mert szerintem otthon biztos mas neven fut.
Van egy oszi babas topik, ott biztosan szivesen segitenek majd, ha gondolod.

Udv,
Aniko

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Aniko.Köszi,hogy megnézted a sajtot a héten csinálok is hétvégére,mert jön a nagymamám hozza az öcsémet.
Hát jól össze vegyültetek.De nem baj,mert ha akarjátok a gyerek több kúltúrát is meg tud ismerni.Kicsit irigyellek,hogy nem ebben a B... országban élsz.
Na most megyek,mert a pocok igen mocorog kicsit lefekszem,mert eddig talpon voltam.
Szia Gabocica
Vendég
 


Sziasztok!
Egy hétvégét hagytam ki és mennyi minden...
Én most egyáltalán nem kívánom a salátákat, sőt, szinte rosszul vagyok tőle, még a hallatára is. Azt eszem amit kívánok, én nem nézem, hogy mi az, kellene pedig, de örülök, hogy valami jólesik. Egyszerűen örülök, mert hányingerem van majdnem mindentől.
Anya fini főztjeiből ettem a hétvégén is. Imádom a kocsonyát és anya pont azt csinált most. Rögtön egy nap két tányérral megettem. De másnap már nem esett jól. Érdekes. Az a szerencsém, hogy terhesség előtt nagyon édesszájú voltam, most pedig egyáltalán nem kívánom az édességet. Ennek nagyon örülök. Eszek csokit, de csak mert tudom, hogy az is kell a babónak. Kép

Aniko, én elhiszem, hogy aggódsz, én most vagyok azon a szinten, hogy mindenen aggódom. Kicsit azt is érzem, hogy a terhesség örömeibe már lassan nem tudok írni, mert mindig eszembe jut valami hülyeség, de ez normális, azt mondják... Kép

Domicsenge, jó sok kultúrát fog ismerni ez a babó. Kép de jó lesz neki. Apósodék hol is élnek akkor?

Szép estét mindenkinek!

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
 


köszi tanácsot,, lehet, hogyx rozmaringos krém , az állítólag jó, de akkor patikust megkérdezem. Anikó mennyi kultúra a gyerekednél. Tök jó lehet. És anyósod az a temperamentumos olasz? az tök jó. majd küldd el légyszi ah ehgyszer elárulja a pizzareceptjét, ők állítólag nagyon jól csinálják.

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok,

Hat ez csak inkabb verorokles, mivel mindketten Franciao-ban szulettek mar. Szuleik reven szarmaznak Olasz- ill Spanyolo-bol. Anyosom eleg nehez eset neha, az a tipikus olasz "anyatipus" szerintem. Azt gondolja, hogy nelkule nem tudnank letezni. De azert ki lehet birniKép, meg ez mar egy masik topik.

Birolili,
Nekem is igy volt az elejen. Csak keves dolgot kivantam, de mindig a leghizlalobbatKép Eleg kiegyensulyozatlan volt a menum.
Altalaban a 3. honap keorul rendezodnek a dolgok es onnantol tudsz egeszsegesebben is taplalkozni.

Most en is inkabb egy jo kis levesket kivanok, ahogy anyu fozi, de o csak juniusban fog jonni hozzank. Addig is, csak a sajat magamra szamithatok.

Kilokkal hogy alltok?

Udv
Aniko
19+0

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok.Hát a kilók!!!Én most a 29-héten 13kilónál tartok.És még csak most jön a java.Az utolsó 2-hónap a leg húzósabb.Épp este ácsorogtam az ágyon apa mellett és megjegyezte,hogy kicombosodtam.Pedi annyira nem is.De mondta,hogy így is szép vagyok.18-alatt tuti nem állok meg.De úgy vagyok vele,hogy nem érdekel.Olyan leszek amilyen majd szülés után lemegy.Most a babu az első és legfontosabb,hogy ő szépen gyarapodjon,mert már csak ez a dolga.Hát én most így állok.
Sziasztok Gabocica
Vendég
 


Sziasztok!

Én most a 36.héten +5 kg-nál tartok.Ez számomra is meglepő,de amennyit rosszul voltam,nem is olyan csoda.
Napok óta kóválygok a front miatt,enni sem nagyon tudok.
De azért ettem ma borsólevest,azt nem tudtam kihagyni.
Jövő héten megyek dokihoz,már nagyon kiváncsi vagyok mennyit nőtt Zsófi.
Még egy jó ötlet vacsira.Fokhagymás sűlt csírke,zöldségkörettel.Ezt nagyon szeretik itthon és nem hízlal.
Sziasztok

Aranka
 
 


Kismama jóga
Kismama jóga indul a várandósság 13. hetétől az Újpalotai Közösségi Házban. Az órák egyaránt tartalmaznak klasszikus jóga elemeket (ászanák, speciális légzések, relaxáció, meditáció, testérzet figyelés), a természeti népek asszonyainál megfigyelt és tőlük átvett mozgáselemeket, illetve a gátvédelem egyik alapelemeként ismert gátizomtornát. Jógás múlt nem feltétel! Bővebb információ: www.ujpalotainfo.hu
 


Huszadik het eleje es 6 de mar inkabb 7 kilo.
Borsolevest akarok.
Aranka, kuldenel nekem egy kicsit legyszives!!!!!!!!!!!

Aniko

KépKép
KépKép
 
 


Én 13+3-nál 3kilónál tartok. Kép No komment.

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
 


Én sem vagyok sokkal jobb, 20. hét 4,5 kg lassan 5 és állandó farkaséhség. A barátnőm szintén annyi idős terhes mint én de terhességi diabétesze van így ő -5kg-nál tart.

Memo
 
 


Memo,

20. hetnel az 5 kilo jo!
En tegnap tesztanapot tartottam. Milanoi makaronit csinaltam, en csinaltam a fini husos paradicsommartast es a sutoben megsutottem utana. Delben etten egy tanyerral, azzal, hogy majd este salizok, erre este uez volt. Meg egy tanyerral bevagtam.
Tegnap este eloszor kivantam az edeset. Megittam egy nagy bogre kakaot, majd egy nagy bogre csokis rizspelyhet. Mindezt este 10 orakor.Kép
Gondolom nem ettem eleg kiegyensulyozottanKép Hat igen a teszta.

Lili,
Te sem hiztal meg sokat, ne aggodj.

Egyebkent nalam szerintem sokat nyom a viz is. Este mindig bedagad a labam, tele vagyok vizzel.

Udv,
Aniko

KépKép
KépKép
 
 


Én a 20.hétnél már legalább 10kilónál fogok járni.... ahogy ismerem magam... Eddig nem kívántam az édességet, most pedig azt kívánom. Már jobban tudok enni, Nem kell tízóraiznom, nem kell uzsonnáznom, vacsoráznom... Nagyon jó. Örülök.

Én is sok vizet iszom. Mitől vizesedik az ember?

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
 


En is szeretnem ezt tudni. Nekem sosincs ilyen problemam, kiveve a terhesseget. Bar ez az utolso, nem akarunk tobb gyereket. Ketto boviben eleg.
Jo egyebkent, mert naponta meg kell inni ket liter vizet, ha vizesedunk, akkor pedig eltiltanak a tulzott vizivaszattol.
Szerintetek?

Lili,
Az nem biztos! Nezd, nekem is eszmeletlen gyorsan porognek, de azert meg nem vagyok a 10-nel. Bar, nem sok hianyzikKépKép

Udv,
Aniko

KépKép
KépKép
 
 


Szia Anikó,

Jó, hogy pont egyidősek vagyunk mert kapok egy kis biztatást. nagyon nehezen bírom ezt az egészséges táplálkozást, szívem szerint csak olyat ennék amit nem szabad. A vicces az egészben az, hogy az előző terhességnél ugyanilyen ütemben híztam mint most csak akkor nem figyeltem arra mit eszem. 16 kg plussz lett rajta úgy, hogy a kislányom 5 héttel előbb született. Arról nem is beszélve, hogy a 19. héttől kórházban feküdtem végig, úgy hogy még a WC-re sem mehettem ki. Most vigyázok játszóterezek a lányommal, táncra járunk és mégis hízom. Szóval lehet, hogy ez genetika?

szia Memo
 
 


Sziasztok!
Anikó!Kűldtem volna borsólevest,de mire olvastam,megettük.Ma olyan jó kis diétás kajcsit csináltam.Sűlt hurka,kolbász,krumpli és savanyú káposzta.De ez is kell,különben megromlik!!!
Memo!Igen,már írtuk,ez alkati kérdés,szerintem aki nagyon vigyáz és hajlamos hízásra,az is hízik.A kisfiamnál szinte csak puffasztott rizst ettem,meg gabonapelyhet,müzlit,mégis híztam 18 kg.Most csak azért 5-6-ot,mert nem tudtam és tudok szinte semmit enni.
Sziasztok

Aranka
 
 


Nem baj az, ha hízunk (most ebben a stádiumban vagyok...), majd ledolgozzuk... Kép Legalább lesz erőnlétünk a babához.

Lili

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
 


Pontosan Lili, igazad van. Ha konnyen jon, konnyen is megy. Nekem valoban konnyen lement az elsonel.
Tegnap nagyon rosszul voltam. Nem ettem szinte egesz nap semmit, megis hiztamKép.

Ari,
Azert ne mar, hurka, jaj nem is tudom idejet, mikor ettem, pedig imadom.
Anyuek is ket hete vagtak disznot, ezt hajtogatja nekem, csak sajnos azt nem lehet kuldeniKép

Memo,en is orulok az egyidonek. Te mikorra vagy kiirva?

KépKép
KépKép
 
 


Könnyen jön, könnyen is megy? Úgy lesz tényleg? Bár amennyit a pici mellett fent kell majd lenni... Kép

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
 


Anikó47,

Én augusztus 9-re vagyok kiírva de a doki szerint júli. közepe lesz mert nagyobb a baba. Te mikorra vagy kiírva pontosan? Tegnap voltam mérésen 2kg híztam a 13. hét óta úgy örültem, hogy nem tolt le mert hízás kérdésében elég szigorú velem szemben. Az ok az, hogy már kétszer átvágták az egész hasfalamat (hosszában 30 cm) és nem szabad nagyon híznom nehogy leszakadjon, vagy a heg elvékonyodjon és azért szülessen előbb a baba. Így is úgy nézek ki mint aki a 25. héten van a doki szerint mert a hasfal nem tart.
Szóval ha tudtok diétás tanácsokat szívesen fogadom.

Memo
 
 


Memo,

En meg augusztus 10-re. Tenyleg nagyon egyidosek vagyunk. Nekem a kov. uh-m aprilis 8-an lesz, mar alig varom, hogy lassam, es megtudjam mit takar a laba kozottKép.

A fiamat en is elobb szultem 3 hettel es csaszaroztak vele. Nekem nem emiatt, hanem a hatam miatt kellenne vigyaznom a kilokkal. Mar most jarok gyogytornaszhoz, mert nagyon faj.
Teljesen maskepp hizom most viszont mint a fiammal. Vele mindenhova hiztam. 22 kilo korul es 3 hettel hamarabb szuletett!
Most foleg a hasamra hizok. Ez mar akkora, mintha a 7. honapban lennek. De olyan edes kis eloreallo. Nincs mindenhol, olyan kis pofas terheshas. DE en mar +8 kilonal tartok es ma kezdem meg csak a 21. hetet. De sajna a hasam huzza a hatam, hiaba probalok egyenesen jarni. Meg aztan irodaban dolgozom, egesz nap ulok szinte, ez sem segit sokat.

A 8 kilot, pedig nem ertem. szinte nem eszek semmit es megis jon. Megneztunk mindent: koleszterol, zsir, cukor stb. egy komplett vervetel 3 hete. Minden rendben. Ez genetikai dolog. Hizasra hajlamos vagyok igy hat hizok.
En mar nem aggodom emiatt. Kiegyensulyozottan eszem, az elso szempont a baba most. Azutan meg meg lesz jopar evem csinossa valni. Raadasul a 8 kilom ellenere mindenki azt mondja, hogy csak a hasam nagy, egyebkent nem latszik, hogy hiztam.
Megprobalok feltenni majd kepeket magunkrol.

Dietazni pedig ne dietazz! Most nincs itt az ideje. Egyel rengeteg gyumit, zoldseget, itt a tavasz, jobb ido, menj sokat setalni, ussz, ha van ra lehetoseged. Mozogj sokat.
Dietazni utana kell, nem most.

Mennyit hiztal osszesel?

Udv,
Aniko

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok,

Igy nezek ki a 20. het vegen.
Kép

O meg a kisfiam, penteken farsang volt az ovibanKép

Udv,
Aniko

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Anikó!
Nagyon édes a ksifiad!A pocakod is ,tényleg olyan kis terheshas.Én is berakok egy képet,bár én amúgy sem vagyok vékonyka tipus.Itt 37 hetes Zsófi és 7 kg plusz van rajtam a kezdetektől.

ArankaKép
 
 


Lányok,

ne tegyetek be ilyen bombázó képeket mert elájulok hízni én nem is nagyon híztam de a hasam írtó nagy Anikó hozzád képest, szóval mekkora leszek a 40. héten ez még rejtély?

Memo
 
 


Ezt még elfelejtettem, hogyan tudok betenni ide én is képet? Leírnátok nekem.

Nagyon köszi

Memo
 
 


Szia Memo!
Itt ahol írsz, a jobb alsó sarokban rákattintasz a melléklet feltöltésre és az behozza neked a választékodat.Onnan letudod tölteni a képet!
Szia

Aranka
 
 


Aranka,

Nagyon aranyos a pocidKépKépKép
Latszik rajta, hogy lehuzodott. Mit is irtal, fiu lesz? Elso ranezesre igenKép Olyan kis fiusan hegyesKép

Memo,
Ari mar leirta hogyan, nagyon egyszeru.
ne aggodj, a has beindul az elejen, azutan kicsit megnyugszik. En eddig azt hittem, hogy nekem van a legnagyobb hasamKépKép
Most megnyugodtam.
Viszont en meg a kilokkal nem vagyok megaldva.

Udv,
Aniko

KépKép
KépKép
 
 


Köszi a gyors választ, de nem megy mégsem mert nekem semmit sem csinál a mellékletek feltöltése ha rákattintok.

Memo
 
 


sziasztok!
mindenkinek íaranyos a pocija. Én még nem híztam semmit, bár jövő kedden kiderül itthoni mérleg nem mutat semmi. De nkem jobb is így, mert már túl sok van rajtam. na mnem diétázom természetresen, de az elején Doival se hiíztam és vele is összesen 9, 5 kg-ot. csak sajnos ezen a hízáson kivül csak egy kiló ment le, semmi több. Pedig nagyon bíztam bebnne hogy mjd szoptatás alatt több is lemegy.
Orsi 15+4

Kép
Kép
Kép
 


Sziasztok!

Anikó!Neeeeem.Lányom lesz!Zsófi!De mindegyik gyereknél ilyen hegyes volt a hasam.
Jelentem a 38.hét elején + 7 kg van rajtam.Ennek én úgy örülök,mert van esélyem,hogy kicsit kevesebb legyek,mint Gergő után.
Orsi!Én sem fogyok a szoptatás alatt,pedig ugye Gergő még mindig erőteljesen kiköveteli a jussát.
Mindenkinek kellemes Húsvéti ünnepeket!

Aranka
 
 


Sziasztok!

A húsvéti kajálás után plusz 2kilót biztosan sikerült összeszednem. Kép De olyan jót ettünk. Kép A babó is élvezte.

Aniko, tök jól látszódik már a pocid. De a képből ítélve nem lehetsz valami kövér alkat. Kép

Ari, a Te pocakod nekem kicsinek tűnik így a 38.hétre. Vagy nem? Az egyik ismerősömnek rettenetesen nagy pocakja van. 3napja van a kiírt időpontjáig. Nagyon várjuk már, hogy mikor szül meg.

Lili(15+1)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
 


Lili!

Hetente ilyenkor az utolsó hónapban,akár 250 g-ot is hízik,nő a baba.Én is meglepődtem,hogy ilyen kicsi,de azóta szépen növöget.Én még mindig nem híztam,de a haskörfogatom 6 cm-el nőtt.Tehát hízik a drágám.
Többiek hol vagytok?
Aranka
 
 


Ari,

Meg mindig egyben?

Remelem mindenkinek kellemesen telt a Husvetja.
sajnos en egy baromsagon osszekaptam a ferjemmel es ket napja nem beszelunk. Kép
Most egy kicsit le vagyok torledve.
Nincs etvagyam, szomoru es ideges vagyok, fogytam 1.5 kilot.
De majd csak kibekulunk nem? Az a baj, hogy etikai kerdest csinaltunk belole es egyikunk sem akar engedniKép(
Elnezest, de olyan jo volt leirni.

Lili, fiam elott sovanyka voltam mindig, 47-49 kilo. Mikor megszuletett rajtam maradt 14, amibol sikeresen leadtam par honapon belul 10-et, de 4-5 kilo rajtam maradt.
Ezt a terhesseget mar 54 kiloval kezdtem. Remelem sikeresen leadom majd a felesleget.

En vizesedem nagyon. Fajnak a kezeim, labaim. Le kellett tennem a gyuruimet, mert delutanra annyira bedagadtak az ujjaim, hogy szabalyosan szappannal kellett leszednek oket.
Mar csak ket hetem van az uh-ig, remelem a dokimnak lesz valami jo otlete erre.

Na, megyek dolgozni egy kicsit
Udv
Aniko
20+6

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok.Kicsit le voltam maradva ebbe a topikban.
Hát!!!Mind a kettőtöknek édes pocija van.
Én most hogy otthon voltunk biztos,hogy híztam.
otthon rááltam a mérlegre és 79-kg mutatott a mérleg.3-hete a méreszkedésen voltam 76.5.Jövő héten megyünk kiváncsi vagyok mennyit fog mutatni addig itthon rá se állok.De ahogy így számolgatom ugye már csak kiírás szerint 2-hónap van hátra még 20-alatt sem fogok megállni.Most 15-kilónál tartok
ífy 31-héten.És ugye most jön a java.De mindegy.A lényeg,hogy a babu hízzon,fejlődjön rendesen.Majd szülés után lemegy.Valamennyire nem aggódom,mert anyukám alakját örököltem és ő 3-gyerek után egy vékony kis csajszi.Pedig öcsémmel 25-kg szedett fel.2-hónap múlva le is ment neki minden.
Vendég
 


Sziasztok!

aniko, nem szabad ilyet csinálni! Tessék megbeszélni a férjeddel a dolgot! Akármilyen nehéz! Hogy bírjátok, hogy nem szóltok egymáshoz? szerintem beszéljétek meg. Nálunk volt olyan, hogy sírva kezdtük a beszélgetést és a végén nevetés lett belőle. Nagyon rossz elkezdeni, de sokkal jobb lesz. Nem erőszakoskodni akartam, csak segíteni.

Gabócacica, én már most 75körül vagyok, pedig még csak 15+2 vagyunk. Nagyon erős alkatom volt mindig, kemények a csontjaim is... Mennyi leszek szülésig? 90? Nem szeretnék...

Lili

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
 


Sziasztok!
Anikó!Lehet,hogy az érzékeny állapotod vezet a vitatkozáshoz?Azét kérdezem,mert én is nagyon könnyen megsértődök most olyan dolgokon,amit lehet,hogy nem is úgy gondolt a kedvesem.De megbeszéljük és ő is megérti,hogy ez egy más állapot.

Lili!
Nem biztos,hogy ilyen ütemben megy tovább a hízás.
Én most a 38.héten vagyok 78,de 72-ről indultam.De mint már írtam a lányommal 40 kg a fiammal 18-at híztam.
Most vacsiztam egy kis szénhidrátot.Sült krumplit ketchuppal és csokit.Jó párosítás,de jólesett.
Gabócacica!
Majd pár hét(nap)múlva beszámolok,mennyi ment le a szülés után.Nem kell aggódni,pláne ha jó géneket örököltél!!!
Sziasztok

Aranka
 
 


Sziasztok,

Lili,
Szerintem sem fogsz tovább ilyen ütemben hízni. Én most 5 kg-nál tarok 56-ról indultam, de nekem is az első 4 kg a 16. hétig jött fel.Most sem eszem kevesebbet mint előtte de most csak egy 1 kg híztam, de már nem is vagyok olyan kívánós.

Arankának igaza van úgyis lemegy a szülés után. kislányommal 16 kg híztam és 22-őt fogytam pedig nem is diétáztam. Szerintem ebben nekem a szoptatás is sokat segített mert akkor csakúgy peregtek le rólam a kilók.

Még mindig nem tudok képet feltenni ha van valaki aki tud segíteni kérlek írjon. nagyon köszi előre is.

Memo
(kb:21+4)
 
 


Aranyosak vagytok, hogy így bíztattok!!! Kép Pedig már néha elkeseredem, de a babónak kell a sok fini dolog, tudom. Kép

Lili(15+3)

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
 


Lili, Aranka,

Koszonom, hogy gondoltatok ram, koszonom a biztatast is. Mar jobb, kedden delutan megbeszeltuk a dolgot. Tudjatok o uzletember es rengeteget van utaon. Amit nagyon rosszul vettem, hogy a szules idopontja korul tervezett be egy uzleti utat Kinaban, ezen nagyon beragtam. De megbeszeltuk es mar jobb. bar a tuske meg a szivemben van. Tudom, hogy akarja ezt a babat, hiszen bejon velem az uh-ra stb, de nem tudom. Van amikor tiszta letargia vagyok, meg feltekeny, ami eddig nem volt ram jellemzo.

Na nem panaszkodom itt tobbet, ez nem az a topik.

Lili,
Szerintem is leall majd egy kicsit a hizas uteme, hogy utana nagy erokkel folytatodjon tovabb.Kép ez mar csak igy van a terhessegnel.Kép
En most tartok 7 kilonal, bar egy ideje inkabb fogyok, mint hizok.

Memo,
Amikor be akarod tenni a kepet, rautsz a melleklet feltoltesere, a melleklet leirasanal a kep cimet utheted be, majd a kov. rubrikaban rautsz a "parcourir" gombra es kikeresed a feltoltendo kepet.Kép

Igy, azutan feltoltes es bezarod az ablakot.

Itt en vagyok 20+0 hetesen.

Egyeblekent Lili es Gabocica, ti mennyirol kezdtetek a terhesseget?

KépKép
KépKép
 
 


Bocsanat, a kep dupla elkuldeseert!

Aniko

KépKép
KépKép
 
 


Aniko, én 71-ről indulta. Terhesség előtt lekondiztam keményen 6hónap alatt 8kilót, így kezdtem ennyivel, most kb.74-75 lehetek. Nagyon erős csontjaim vannak. egyébként sokan szoktak csodálkozni, hogy lehetek "ennyire sok kiló", amikor nem is látszódik rajtam.
Hát úgy legyen ahogy mondtátok, hogy ez nem mindig ilyen ütemű lesz.

Aniko, nyugodtan panaszkodj! Egyébként a féltékenykedés nálam is előtérbe került, lehet a testünk megváltozott képe miatt?

Fel a fejjel! Biztosan szeret titeket az apa. Kép

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu][img]http://www.nagyonbaba.hu/tickerek/2-50-1-2007_11_21-Boti_0B2bi.jpg
 


Lili,

KoszonomKép
Hat ajanlom is neki, mert a masodik babat inkabb o akarta jobban.Kép

Husvettal kapcsolatban, kerestem a nagy csokinyuszit tegnap mindenhol, amit Husvetra szantam az unokaoccsenek, csak nem voltak otthon. Megkerdezem a fiam, hogy nem latta-e.

Nem-nem, mondja o, en nem is ettem csokitKép
Akkor szrintetek mi van a szaja korul?


Kép

KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!
Anikó!
Nagyon drága huncut kisfiad van!!!
Megértem a férjed elutazásával kapcsolatos érzéseidet,hiszen úgy érezheted cserben hagy.De tuti nincs így,csak ők másképpen látják.Én példáúl Gergőnél azon is megsértődtem,mert lemerűlt a telefonja,hogy mivan ha akkor jönnek a szülési fájások?De férfiak és tuti szeretnek minket,csak sok mindent másképpen gondolkodnak.
Na én is elértem a 79 kg-ot.remélem ez majd lemegy,de Gergő után is 10 kg minusszal jöttem ki a kórházból.
De finom volt ma is a csoki!!!!!!!!

Memo!

Próbálj meg többször rákkattintani a melléklet feltöltésre,mert van,hogy nekem sem endedi egy ideig.Különösen akkor ha mégegy ablak megvan nyitva.
Szerncséd van,hogy szoptatás alatt fogysz,nekem eddig ez nem ment.Pedig akkor sem ettem többet,de egy grammot nem fogyok csak ha diétázom.Azt meg szoptatás alatt nem akarok.
Sziasztok

Aranka
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: