Új privát üzeneted érkezett!

SZILBEE: Itt a legegyszerűbb kiszámolni. Az utolsó Jónás napokat adja meg, az adott időpont előtt, de még 24 órán belül kell akciózni. GMT+1-re kell állítani mindkét időzónát!

http://www.lunarium.co.uk/jonas.php
Vendég
 


Fix.B!
Köszi! :D
Tényleg fiús hónapunk volt! A márcisu lett volna a csajos.. :lol:
 
 


Sziasztok!

Mi a Jónás naptár szerint alakítottuk a babaprogramot és bejött!

Középidő után 11 nappal (elvileg lehetetlen, pláne az én percre pontos ciklusommal) a 25. napon megfogant a baba!
Így egy kisfiú után kislány érkezik!

A kisfiammal anno próbáltunk mindent lányos étrend, savas öblítés, peteérés előtt 2 nappal voltunk együtt mégis fiú lett.
Ami nem volt baj, de nagyon örülünk, hogy most csajszika érkezik!
Amúgy nekem a Feng shui naptár szerint is egyezik a gyerekek neme.

Üdv Kriszti
 
 

 
 

Sziasztok!

bocsi hogy bepofátlankodok, csak segíteni szeretnék nektek egy kis infóval!

2 gyermekes anyuka vagyok, most várom a 3. babát :lol:

Van egy kínai naptár, magyar nyelvű! Ami nekem 100%-osan megmondta, igaz utólag, hogy milyen nemű lessz a baba!

Annyit tanácsolnék hozzá, hogy amikor beírjátok hogy hány évesek voltatok-vagytok , mindíg a már betöltött évet adjátok meg! és ne azt,amelyik évben per pilllanatban jártok, mert nekem így jött be 100%-osan a számítása.
Állítólag ez már egy 700 éves ősi kínai fogantatási naptár!

Remélem nektek is ugyanolyan pontos adatokat fog mutatni, mint nekem!

Majd azért írjátok meg hogy nektek bejött-e!
Mindenkinek csodálatos babavárást kívánok!

A naptár: http://www.naptarak.com/naptarak_kinai.html

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Szia Ancsa!
Visszamenőleg is megnéztem gyerekeim nemét, a fiúknál bejött, de a naptár szerint a lányomnak is fiúnak kellett volna születnie! :lol:
Úgyhogy ez sem 100%! :lol:
Vendég
 


A te életkorod nagyon fontos, hogy mit írsz be :lol:

Nálam 2 gyereknél bejött :lol: kíváncsi leszek most a 3. babánál be fog-e jönni vagy sem. :wink:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


A betöltött évemet irtam... :wink: kiváncsi leszek, neked bejön-e a harmadiknál... hehe, nekem pont annál nem jött be.
Egyébként én néztem máshol is ilyen naptárt és a két fiamat az is fiúnak irta, és ezt a kislányt viszont szintén fiúnak az is, ugyanúgy, mint ez.... pedig puncis, ez bizti, most már kézzelfoghatóan... :)
Nem is igazán hittem el az uh-kon, hogy nincsen kuki, csak amikor kibújt és láttam, hogy valóban nincsen ottan semmi! :lol:
Vendég
 


én is kíváncsi leszek :lol:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Én is megnéztem, de 2-ből 1 bejött. Most fiut josolt és ezt is szeretnénk.
 


sziasztok

Találtam a neten egy névtervező programot :lol: gondoltam megosztom veletek is, hátha valakinek segít a névválasztásban :lol:

Itt találjátok:
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_06.html


Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Oké, majd megnézem.
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni!
Mi 7 hónapja próbálkozunk kistesóval, most szedtem be az első adag Clostilbegytet is és peteérést elősegítő teát is iszok...
Gondoltam bekukkantok ide, mert Daninak kislány tesókát szeretnénk, és ahogy kiszámoltam Jónás módszerrel nekem pont 06.02-án volt lányos napom. Na, a helyzet hogy mi pont 06.01.-én voltunk együtt apával (és úgy tudom ezt így is kell), szerintetek van esély a kislány babóra ha ebben a hónapban összejönne???
Amúgy teljesen véletlenül alakult így, most visszanézve látom csak, hogy pont Jónaás nap elött nap voltunk együtt.
Köszi ha válaszoltok!

Andy

Kép
 
 


oriandy

Szívesen segítenék, de én nem ismerem ezt a Jónás módszert :roll:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Igen Andy jokor voltatok együtt. Van egy Jonás napod és előtte 3-4 nap, mikor lehet cekcelni, mert ugye 12-24 ora mire a sperma a petéhez ér.
 


Sziasztok!
Encike!
Így alakult eddig a ciklusom:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/b ... 96800_.png
Vélemény? :wink: :roll:

Kép
 
 


Andy!
És mikor van Jonás?
 


Encike!
Mármint nekem mikorra írta a Jónást?? 06.02 valamikor hajnali órára. Mi 06.01-én este voltunk együtt, de elötte 2 nappal is! Vagyis ha ezen múlik, akkor el kellett hogy csípjük!

Kép
 
 


Igy van. Akkor bizzunk benne, hogy ügyik voltatok!!!!

Mi most is voltunk együtt, hátha összejönne már. Menszi még nincs. Péntekre vártam. Pont akkor volt Jonás és 5.-én együtt voltunk.
 


Encike!
Akkor bízzunk benne, hogy ti is ügyik voltatok!! :wink: :lol: :lol:

Kép
 
 


Most találtam a neten, a mért adatok alapján kiszámítja a terhesség pontos korát.
Nézzétek meg

http://www.kismamablog.hu/egyeb/kiszamolo.html

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


Sziasztok lányok!
Csak én is szeretném megosztani a tapasztalataimat, ha nem baj :)
Nekem az első babánál mind a jónás, mind a kínai bejött, mindkettő lányt jósolt (jónás G?).
A második babánál nem tudom a jónást értelmezni. Abban a hónapban, amikor fogant a baba, olyan időpontot ír, amikor mensiztem, és tutira nem akcióztunk, a többi napról meg semmi infó :( egyébként erre vonatkozóan is bejött a kínai: fiút jósolt, és fiú lett (jónás egyébként arra a hónapra lányt mondott 5-ös rizikófaktorral).
Most várom a harmadikat, mindkettő fiút jósol, jó eséllyel pont aznap fogant a baba, amit a jónás naptár kihozott. De még messze nem tudjuk a nemét :) ha kiscsaj, akkor egy esszével jelentkezem :)
Egyébként sokkal inkább hiszek a meglepetésekben és a véletlenekben, mint általában a kalkulációs módszerekben, márha a baba neméről van szó :) persze senkinek a lelkesedését sem szeretném elvenni, és hajrá, biztosan sikerül összehozni valamelyik alapján a kívánt bébit :)
Üdv, további jó babavárást-tervezést.
Csöre

Csöre
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Jo pangás van!!!!

Na megjött vagy babás vagy Andi????

Én most várom a nem menszit, azaz9.-én.
 


Sziasztok!

A naptárakhoz:
A kínai kicsit csalóka, mivel ők a Hold alapján számolnak, és náluk februárban kezdődik az év, nem jan. 1-vel.
Az életet pedig a fogantatástól számolják, így min. 1 évvel idősebb vagy náluk, mint itt Európában :)

Íme az erről szóló cikk:

http://velvet.hu/poronty/2006/12/01/fiu ... mzasnapta/

Amúgy GMT +2-ben vagyunk (leaglábbis itt Magyarországon, de ez itt a babanet honlapjának az alján is látható :wink: )

A kínai szerint lányom lesz, a Jónás szerint pedig kérdőjeles fiam. Kétpetéjű ikernek indult a dolog, szóval akár igaza lehetett mindkettőnek, de hogy melyik lesz a befutó majd kiderül. Én fiút érzek :D

Jó számolgatást!

 


Sziasztok . Bocsi teljesen új vagyok ebben a dologban. Szóval nekem már van egy" nagy" lányom és most tesvérkéje érkezik. A párom fiút szeretne én meg lányt. A kinai szerint lányunk érkezik. Kiváncsi leszek.
 
 


Ha valakit érdekel,a családtámogatás összes formanyomtatványát innen tölthetitek le :arrow: http://www.allamkincstar.gov.hu/hu/csaladtamogatas/csaladtegyeb/nyomtatvanyok

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
 


csöre74 írta:Most várom a harmadikat, mindkettő fiút jósol, jó eséllyel pont aznap fogant a baba, amit a jónás naptár kihozott. De még messze nem tudjuk a nemét :) ha kiscsaj, akkor egy esszével jelentkezem :)
Csöre


Szóval Lányok, jövök egy esszével... tuti kiscsaj lakik a pocakban :) ennyit a "tuti módszerekről" :wink:

Csöre
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Én is megosztanám a kis történetemet. :)
Nekem április 9-én volt Jónás-napom, a hőmérőzés szerint 8-án volt PÉ-m, szóval 8.-ától 3 napig dolgoztunk az ügyön, és babó össze is jött. :)

Jónás kislányt jósolt.

Kínai naptár fiút. :)

És kisfiú lesz! :D

A kínai naptárról csak annyit, hogy a kínaik már a fogantatástól számítják az életkort.
Szóval plusz 1 évet hozzá kell adni a jelenlegi kortokhoz.
És az én náluk nem januárral kezdődik, hanem februárral.

Boldog babavárást!
Vendég
 


sziasztok..

a módszerekről: nekem a jónás is meg a kínai is lányt mondott és kisfiam lesz.. (szerencsére) szóval sztem ezek a naptárak úgy megbízhatatlanok ahogy vannak.

viszont van az a gyűrűs módszer.. nekem az jött be.

KépKép
KépKép
 
 


sziasztok Lányok!

megpróbáltam azt a jónás oldalt, de nem nagyon értettem, hogy hogy is kéne értelmezni...szóval megmondaná valaki, hogy mi az adat, ha 1978. jan. 7-én 19:00kor születtem, és most vagyok 15hetes4napos? vagyis utsó mensi júli18-án volt.
köszi a segitséget

Kép
 


úgyse olvassa ezt már senki, de azért megirom, hogy most derült ki, kislányunk lesz! Luca baba! nem tudom a számitások mit jósoltak volna, de bármit is, már mindegy, mert pont azt kaptuk, akit akartunk! :D :D :D

Kép
 


Szia Tünemény!

Háhá, mégiscsak olvassa valaki.:)

Gratulálok a csöpp kisasszonyhoz! És kellemes pocakosodást Neked a következő 21 hétre!

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia Dia!

:lol: :lol: :lol: Köszi!!!! :D

Kép
 


Sziasztok!

Nekem a Jónás naptár szerint kisfiú lesz, a kínai naptár szerint kislány... nagyon kíváncsi vagyok a nemére! Most vagyunk 11 hetesek, ha meg tudok valamit, mindenképp írok!

Nálunk ő lesz az első baba, és igazából teljesen mindegy a neme, mind a kettőnek nagyon-nagyon fogunk örülni!!! :D

Kép
 


sziasztok

ez a naptár csak egy babára vonatkozik? én 3babát várok igaz nagyon örülnék a 3lányhoz de a lényeg hogy egészségesek legyenek

kellemes szép napot és jó babavárást

Kép
 


Nekünk mind a kínai, mind a jónás naptár szeptemberi fogantatással lányt mutat. Már jó előre kinéztük a tervben a hónapot, mert api kislányt szeretett volna (meg most is) :)

LÁNY lesz! :D
Vendég
 


Sziasztok!!!

Első babánkat várjuk, és nagyon szégyenlős, nem akarja megmutatni magát az UH-on!!! :D
Jónás módszer szerint puncis, kínai naptár szerint fiú, nagyszülők szerint pocakforma alapján fiú. :D Apa bízik a puncis eredményben, Nekem viszont teljesen mindegy, Szerelmünk gyümölcse és kész!:D:D:D:D

Szerintetek a Jónásra, vagy a Kínaira lehet jobban alapozni??

Üdv.: Szisz
 
 


frau eule írta:Sziasztok!

Nekem a Jónás naptár szerint kisfiú lesz, a kínai naptár szerint kislány... nagyon kíváncsi vagyok a nemére! Most vagyunk 11 hetesek, ha meg tudok valamit, mindenképp írok!

Nálunk ő lesz az első baba, és igazából teljesen mindegy a neme, mind a kettőnek nagyon-nagyon fogunk örülni!!! :D


Nálunk a Jónás naptár jósolta az igazat! :)

Fiú a mi kis szívecskénk! :D

Amúgy a várandósság elejétől úgy éreztem - és többször álmodtam is -, hogy kisfiú lesz.
És lássátok, az első megérzés telibe talált! :)

Kép
 


Itt már régen nem történt semmi, de azért felírok.
Megnéztem a kínai naptárat, mivel nálunk pont májusban történt a dolog, és akkor van a szülinapom is, ha úgy számolom, hogy még nem töltöttem be a 30-at, akkor fiút ír, ha rászámolok +1 évet, akkor lányt. Mi inkább fiút szeretnénk, de végülis mindegy. Az uh-n még nem lehetett látni semmit, de a doki azt mondta szerinte inkább lány. Anyum meg azt mondta, hogy a dokik mindig lányt mondanak, ha nem biztos, mert abból még mindig lehet fiú.
Én hallottam egy olyan módszerről is, hogy mit eszik szívesebben a kismama. Elvileg ha a csípős kaják mennek jobban akkor fiú, ha inkább a sütik, akkor lány. De nem tudom, hogy ennek mennyi az alapja, vagy csak valami babona. :?:

May the Force be with you!

Kép
 
 


Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni valakitől hogyan tudok belépni a jonás naptár kiszámításához mert a honlap meg van csak a kiszámítás nem megy http://lunarconception.com/ innen hogy tudok be lépni köszönöm elöre is. :cry: :cry:[/url][/b]
 
 


Dunai!

Az az oldal már fizetős lett. Itt tudod megnézni:

http://www.astro.com/cgi/ade.cgi?ract=x ... =0&btyp=95
Vendég
 


SZILBEE: Itt a legegyszerűbb kiszámolni. Az utolsó Jónás napokat adja meg, az adott időpont előtt, de még 24 órán belül kell akciózni. GMT+1-re kell állítani mindkét időzónát!

http://www.lunarium.co.uk/jonas.php
Segítsetek nekem kiszámolni hogy milyen nemü lesz a picurkám,ha március 2-án volt meg a menszeszem utóljára.Köszi
katikamakika
Szakoly
 
 


Sziasztok. Ki tudja nekem valaki szamolni a baba nemet a jonas naptaral? 1988.05.01. Utolso menszim 2017.07.13-n volt fogantatas2017.07.29-n volt. Ferjem 42 eves en 29..
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

cron