Új privát üzeneted érkezett!

3 Császárom volt,szerintetek a mostani terhességem császárral fog végződni újra? Vagy van esély a sima szülésre sztetek?
 
 


szia Lina!
nekem is 3 császárom volt, most 6 hetes terhes vagyok...pár napja beszéltem a dokimmal. én biztosan császár leszek és a 38. hétnél nem is engedik tovább hordani a picit, mondjuk én januárban szültem, nem sok időt pihent a méhem! :shock:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
 


sziasztok,már a 2.császár után is 100% a császár.úgyhogy a 3.után meg 1000%.

 
 

 
 

Banyek, hát nem elszállt megint? :evil:
Pedig olyan jót vitatkoztam!

Ehh, most csak Ritának a könyv címe újra:

dr. Kerekes Judit: Babatáplálás kézikönyve. LPI Könyvkiadó, 2006. Közepes mérteű, papírkötéses, kb. 2 cm vastag. A feliratok és a hátlap bordó, az elején kisbaba ül rozsdamentes fazékban :D

Na megyek, majd újrázok, ha lecsillapodtam.

Kép

Kép
 
 


Ó jaj, most látom: félreszállt a hozzászólásom! A császár után normális topikba akartam küldeni - de hogy hogy került ide?? :shock: Én meg ott dühöngtem, hogy elszállt megint, már másodszorra tegnap. Ezer bocs mindenkitől - egyébként pedig a könyv tényleg jó, meg a Császár után topik is :wink: :D
Sziasztok!

Kép

Kép
 
 


Szia b.tünde mi van veled?megvan a baba?ha van időd,írj.mesélj,hogy milyen volt a császi?minden simán ment?szia Lina4,szia te is írj,hogy mi van veled.

 
 


sziasztok!
Megszületett a kisfiam jan. 6-án, 4 napot ráhúztam!
Ezért lett újra császár! Nagyon jók a kórházi tapasztalataim!
Azt mondta az orvosom, szülhetek még egy-kettőt, ha akaROK!!!

Kép[/url
Kép[/url]
Kép[/url]
 


szia b.tünde ,gratulálok a picihez.hogy hogy azt mondták,hogy szülhetsz még?minden orvos azt szokta mondani,hogy 3 császinál nem ajánlanak többet.

 
 


Az én orvosom úgy látszik kivétel!!!!! :D

Kép[/url
Kép[/url]
Kép[/url]
 


b.tünde,ki az orvosod?mert akkor én is szülnék még egyet,pedig nekem 2 császim volt.légyszi írj.szia

 
 


Vörösbegy!
Írjál magadról, hogy viseled a 4. terhességet! Mikor szülsz?

Momo!
Az oszt. vez. Prof. volt az orvosom, és lesz is, ha még egyet szülök!!!
A kórházban, a titkárnőjénél tudsz bejelentkezni hozzá!!!

Kép[/url
Kép[/url]
Kép[/url]
 


szia b.tünde.a Szent-imrében??mi a neve a dokinak?neked programozott császi volt?vagy megvárták,hogy legyenek fájások???minden simán ment?képzeld itt egy ismerősöm,terhes júni .18-ra van kiírva és ez lesz a 4.császárja,eléggé fél,de véletlen lett terhes,ezután elkötik,meg már a 40-et is betöltötte.

 
 


mindenkinek sok eröt és kitartást a szüléshez.és mindenki babájának sok eröt és egézséget kivánok.
 


melimama szia, neked hány gyerkőcöd van?ha van időd írj,ma véletlen tévedtem ide én is ,mert egy ideje csak priviben levelezek.

 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet:

 

cron