Új privát üzeneted érkezett!

Vica eltunt.....

Kép



Anita
 


Szia Anita

na bocsi, én is eltűntem. Megírom priviben a csecsemős nővér nevét tel. számát.

Kép

Kép

KépKép
 


De most már tutira fogok menni: spirál, gumi, petevezeték elköttetés, triregol, plusz bokától össze varatom magam. Ja és mindemellett cölibátusba vonulok hatvanéves koromig. Ez lesz a megoldás...


Hát így tutira sikerülni fog a védekezés! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
 
 

 
 

Nekem amúgy olyan furcsa ha a nő tiltakozik az ellen, hogy apa bemenjen... persze nem vagyunk egyformák, de engem egyszerűen sokkolna ha nem jöhetne be! Szerintem még a szülésem is leállna annyira fontos a jelenléte a biztonságérzetemhez!

Neki amúgy fantasztikus élmény volt semmi pénzért ki nem hagyná!

Most amiatt aggódunk, hogy nehogy járvány legyen a szüléskor...

Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok lányok!

Ezer bocsánat, nem tűntem el, csak "átalakultam" :D
Már ahhoz is lusta vagyok, hogy leüljek a gép elé. Nincs olyan porcikám ami ne a vízszintes testhelyzetet kívánná a nap 24 órájában Szóval nyaff...
:D
Nos, apuci fronton egyenlőre csend van. Most MINTHA megemberelte volna magát, kíváncsi vagyok meddig tart. A pocaklakó viszont most aztán igazán be van indulva... nem törődik azzal, hogy egyre kevésbé fér el, úgy gondolja, hogy csinál helyet magának. Nehogy már egy pár belsőszerv korlátozza a szabad mozgásban... :)

Anita
Csak irigykedek rád egyfolytában
Szardínia, hmm... :)

Viszont nekem nem dagadt be a lábam, és nem is vizes MÉG. (csak, hogy Te is irigykedj egy kicsit :D )
Na ez nem azt jelenti, hogy szaladgálok egész nap. Többnyire húsz normál tempójú lépés után, olyan kemény lesz a hasam mint egy kosárlabda, és piszokul fáj.

Szóval ezek mennek... alig várom a végét, szerintem már a babóca is szívesebben lenne kinn.
:)

Nah, megyek a dolgomra. Most már ígérem ide is figyelek.
Puszi nektek

Kép
Kép
 
 


Szia Vica,

Udv ujra itt :)
Mar aggodtam mi lehet hogy igy eltuntel!!
Dehat csak a lustasag,,ertem en :)
En ugyanez vagyok,dolok-borulok,raadasul ez ejszakaim mar nem olyan jo alvosak,szenvedek,neha kijovok a kanapera hogy ulve aludjak egyet :)
Na kerlek,mi most ott tartunk hogy parom nem jon be,mondta nekem hogy O egy tradicionalis ferfi,inkabb kint marad,persze azt hozza kell tennem hogy ismet szuletett egy baba a barati korben es a papa negativ elmenykent erte meg hogy bent volt...
Valamelyik nap neztuk a LOST cimu sorozatot,egy kis ver lattan azt mondta hogy O rosszul van...szoval tenyleg jobb ha nem jon be,engem csak aggasztana hogy mikor ajul el,dobja ki a taccsot,szoval imadom,szeretem,de jobb ha kint lesz... :lol:
Nalunk is egyebkent sokat valtozott a helyzet,egyre tobbszor jon hogy mennyire szeret,imad,multkor raszoltam hogy hagyja abba mert ez is gyanus :lol:
Erre megsertodott hogy akkor O nem is mondhatja???
Egyebkent kezd balna formam lenni,otthon anyukam kedvesen annak is szolit...pedig csak 6 kilot szedtem fel...
De mar varom hogy itt legyen am a torpe :)
Egyre tobbet rugdos,mult este pont a kis talpat lehetett erezni,ugy kinyomta,edes volt :)
Te?
Hogy birod???
Melyik korhazban fogsz szulni?
Lehet mondtad de nem emlekszem... :oops:
Na most rohanok,megyunk szulokhoz...
Tenyleg hogy allsz a babacuccok beszerzesevel???

Remelem most hamarabbi valaszt kapok :P

Puszi,Anita

Kép



Anita
 


Szia Vica,

Udv ujra itt :)
Mar aggodtam mi lehet hogy igy eltuntel!!
Dehat csak a lustasag,,ertem en :)
En ugyanez vagyok,dolok-borulok,raadasul ez ejszakaim mar nem olyan jo alvosak,szenvedek,neha kijovok a kanapera hogy ulve aludjak egyet :)
Na kerlek,mi most ott tartunk hogy parom nem jon be,mondta nekem hogy O egy tradicionalis ferfi,inkabb kint marad,persze azt hozza kell tennem hogy ismet szuletett egy baba a barati korben es a papa negativ elmenykent erte meg hogy bent volt...
Valamelyik nap neztuk a LOST cimu sorozatot,egy kis ver lattan azt mondta hogy O rosszul van...szoval tenyleg jobb ha nem jon be,engem csak aggasztana hogy mikor ajul el,dobja ki a taccsot,szoval imadom,szeretem,de jobb ha kint lesz... :lol:
Nalunk is egyebkent sokat valtozott a helyzet,egyre tobbszor jon hogy mennyire szeret,imad,multkor raszoltam hogy hagyja abba mert ez is gyanus :lol:
Erre megsertodott hogy akkor O nem is mondhatja???
Egyebkent kezd balna formam lenni,otthon anyukam kedvesen annak is szolit...pedig csak 6 kilot szedtem fel...
De mar varom hogy itt legyen am a torpe :)
Egyre tobbet rugdos,mult este pont a kis talpat lehetett erezni,ugy kinyomta,edes volt :)
Te?
Hogy birod???
Melyik korhazban fogsz szulni?
Lehet mondtad de nem emlekszem... :oops:
Na most rohanok,megyunk szulokhoz...
Tenyleg hogy allsz a babacuccok beszerzesevel???

Remelem most hamarabbi valaszt kapok :P

Puszi,Anita

Kép



Anita
 


Szia Anita!

Rászántam magam,hogy ideüljek egy kicsit, bár nem ez a kedvenc testhelyzetem mostanában :D
Szóval mégsem lesz papás szülés? Ha apuci nem bírja a szaftos dolgokat, tényleg jobb ha kinn marad. Igazán kellemetlen lehet, ha vajúdás közben a párod testi és lelki épségéért is aggódni kell. Nálunk ez még mindig nem jelent gondot (párom szerint). Úgy gondolja, joga van látni élete fő művének a világrajövetelét, ha már így "megszenvedett" érte :) Ám legyen... beletörődtem a dologba, végül is valóban szenved eleget, főleg miattam. Terheshiszti stb...
És igen, igazad van abban is, hogy a szeretgetés is néha terhes tud lenni. Mi egész eddigi kapcsolatunk alatt, komoly hangsúlyt fektettünk arra, hogy folyamatosan tudassuk a másikkal az érzéseinket. Tudod, sok bújás meg simogatás. Most viszont én menekülök minden ilyesmi elől, szegény meg nem érti mi a bajom.
Pedig tényleg nagyon szeretem, de most ha tehetném egy lakatlan szigetre költöznék erre a pár hétre, hogy egyedül szenvedhessem végig. :D Szegény pici lányommal is elég türelmetlen vagyok, erre persze ő meg dacos lesz, úgyhogy szegény párom két hárpiával kénytelen együttélni :D

Én kanapé helyett a kádban szeretek a legjobban szundikálni. Néha éjszaka közepén is beülök egy kád jó meleg vízbe, ott kevésbé érzem magam bálnának, és sokat segít a derékfájásomon is. az első terhességemnél olyan fitt voltam végig, hipp-hopp elrepült az a 39 hét.Még csak nem is emlékszem rá, hogy egy kicsit is nyafogtam volna. Most meg...
:roll:
A babaholmik nagy része megvan, ha most jönne, már nem esnék kétségbe, hogy nincs mibe hazavinni.
Egyébként olyan kis virgonc, főleg reggelente, és hihetetlenül kommunikatív már most. Akár apa, akár a nővérkéje beszél hozzá, azonnal veszett kalimpálásba kezd, és mindig odakucorodik a kezük vagy a fejük alá. És azt is észrevettem, hogy ha énekelek azért nem lelkesedik túlzottan. Nem értem miért:D
A hasam már teljesen lenn van, így legalább levegőt már kapok, csak a közértig is vinnem kell egy mobil Wc-t magammal.
Elvileg jövőhéten kimennénk két napra Linzbe, de lehet, hogy a dokibácsi nem fog hozzájárulni a hat órás kocsikázáshoz. Már nagyon a célegyenesben vagyunk.
Egyébként az Uzsokiban fogok szülni, már egyszer bevált és a dokim is oda tartozik.

Neked sikerült döntened kórház ügyben? Ha jól emlékszem a Szent Imrében gondolkodtál, ugye?
És te hogy állsz babacucokkal?

Na befejezem, met már nagyon zsibbadós így ülni.

:?

Puszi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Szülésznő leszek és a kutatásomhoz szeretnék segítséget kérni koraszülő és terminusban szült anyukáktól!
Mindössze egy 10perces kérdőív lenne, akinek van kedve töltse ki,természetesen név nélkül megy.

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/254612566/

Üdv: Dorka

Segítsd a kutatásomat azzal, hogy ezt kitöltöd!
www.kerdoivem.hu/kerdoiv/254612566/
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Szülés

Jegyzetfüzet: