Új privát üzeneted érkezett!

Szívesen beszélgetnék olyan szülõkkel akiknek az óvodáskorú gyereke túlmozgásos vagy hiperaktív stb.
Nálunk ez mostanában központi téma, mert olyan sokszor kaptam meg, hogy a 4 éves lányom neveletlen, hogy kezd ebbõl elegem lenni. Nincs már kedvem és nem akarok mindenkinek magyarázkodni, hogy õ ilyen születése óta....
hil
hil
 


Engem érdekelne, hogy születése óta milyen. Ugyanis az én gyermekemre, aki még csak egy éves, azt mondta a gyógytornász, hogy elõfordulhat, hogy hiperaktív lesz. Én is látok sajnos némi igazságot abban, amit mondott, mert vannak jelek... Én el tudom majd fogadni ha az lesz, mert én is közel voltam hozzá gyerekkoromban, csak kérdés, hogy a pedagógusok el tudják-e. Tkp. én ilyennek szeretem, függetlenül attól, hogy nagyon lefáraszt. Mindig örülök, mikor látom, milyen kis eleven. De ha tényleg hiperaktív lesz, az neki lehet, hogy nem lesz nagyon jó.
Szóval az érdekelne, hogy milyen is a lányod születése óta? Milyen volt újszülöttnek és csecsemõnek? És milyen most?
Elõre is köszi, ha válaszolsz.
Szné
Szné
 


Szné Az én lányom is születése óta nagyon mozgékony de még nem biztos hogy klinikai értelemben hiperaktív lenne.Már az 1 év kor alatti idõ egy kissé elmosódott de arra emlékszem ,hogy szopás közben is mohó volt rengeteg levegõt nyelt utána meg a felét visszabukta.Mióta mozog(mászott,totyogott)azóta pillatnyi nyugalmam nem volt.(9 hónaposan már járt)Egyedül soha nem szeretett játszani és mindig le kellett foglalni valamivel, ha nem foglalkoztam vele akkor mindig csinált olyat amitõl a hajam égnek ált pl.a házról leverte a vakolatot, letépte a függönyt. Mindennap történt valami. Közlekedni nem lehetett soha vele. A babakocsiban csak míg mentünk addig maradt meg. Nagyon szeretett mindig puzzlézni-1 évesen 3 fa puzzlét kellett összekevernem azt rakta ki önállóan.
Ennyi jutott most az eszembe.
hil
Névtelen
 

 
 

Sziasztok,
van mar egy hiperaktiv topic, nezzetek be esetleg oda is, hatha vannak benne otletek. Sajna nekem most lassu a babanet, igy nem tudom megkeresni, hol vanKép
-Afonya
Névtelen
 


Kép
.
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Kölökidõ

Jegyzetfüzet: