Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Sajnálattal veszem észre hogy itt Nyergesiek vagy Esztergom környékiek nem nagyon vannak. Ha mégis jó lenne megismerkedi mert 2 gyerekkel itthon néha unalmas is tud lenni.

Angi Nyergesről
 
 


Szia Angi!

Mi Esztergomban lakunk. Tényleg nincsenek sokan itt a környékröl.
Nekem is 2 gyerekem van. Másfél és 2 és fél évesek és kisfiú mindkettö.
Neked mennyi idösek a gyerekeid? Fiúk vagy lányok?

Lisa
 
 


Szia Lisa!
Már nem is reménykedtem...Kép
Az én gyerkőceim 16 és 2 hónaposak. A kicsi lány a pici fiú.
Azért is nem ismerek nagyon itt senkit és semmit mert másfél éve költöztünk ide, de mindkét gyerekemet pesten szültem igy lehetőségem sem volt ismerkedni.
Ti hova mentek itt a környéken ha kiakartok mozdulni a két csemetével?
És itt nincsen semmiféle baba-mama klub, Egomban sincs?
Merrefelé laktok?
Mi itt a fő út mellett a 100 éves söröző mellett ha ez mond neked valamit.

Angi
 
 

 
 

Sziasztok!

Én Bajóton élek, de a párom nagyszülei és szülei nyergesiek. A nagyszülei a 100 évestől 15 méterre laknak. Rengeteget járunk Nyergesre.
Én 24 éves vagyok és most várjuk első kisbabánkat. Már nagyon izgatottak vagyunk. MOst vagyok 24 hetes.
Sajnos nekem sincsenek barátnőim itt a közelben, mert én meg dági vagyok és még csak márfél éve költöztem ide. A párom haverjainak most éppen nincsenek barátnőik. Sajnos elég rossz, amikor elmegyünk valahová és másról sincsen szó, mint a motorokról és az autókról.
Remélem, ha megszületik a baba azér még el tudunk menni hétvégenként egy kicsit kikapcsolódni. Nem szeretnék begyöpösödni otthon a négy fal között. Szerintem mindenkinek szüksége van egy pár óra kikapcsolódásra.
Remélem tudjuk tartani a kapcsolatot, mert ti már kétgyermekes anyukák vagytok és szerintem tudtok majd tanácsokat adni, ha valami nem menne simán. Nagyon félek az anyaságtól.
Egyenlőre ennyi.
Üdv. Niki


Szia Niki!
Először is gratula a bébihez.Kép
Másodszor örülök hogy megtaláltál minket.
Kik a párod nagyszülei?
Akkor Te most tényleg sűrűn járhatsz ide mert Bajóton nincsen terhesgondozás ha jól tudom.
Attól pedig hogy anya leszel nem kell félni.
A világon az egyik legjobb és legizgalmasabb dolog. Rossz anya nincs csak önbizalomhiányos, ugyhogy csak bízz magadban és a babádban és meglátod még a szülés is könnyebb lesz.

Angi
 
 


Csolnok is bejelentkezikKép
 
 


Akkor már Tát se maradjon ki!
Gi
Anyagi
 


Sziasztok!

De jó már kezdünk egyre többen lenni.
Lestyan! Van Bajóton terhesgondozás, a védőnő úgy jár ki, de nagyon kiakasztó. Legutóbb majdnem kifutottam tőle. Egy csomó felesleges vizsgálatra küldözget. Na mindegy.
A Zoli papáját Bakó Ferencnek hívják.
Jamina! Szia. Én eredetileg Dágról származom, de Csolnokon lakik az apukm húga és családja. Neked is van már kisbabád? Ha van Esztergomban szültél? És kinél?
Milyen volt?
Bocsi, hogy ennyit kérdezek, de én még mint írtam előtte vagyok és ezért gyűjtöm az infókat, ha valaki Esztergomban szült szívesen venném, ha leírná a szülése történetét.
Nagyon izgulok.
Képzeljétek a párom szülinapi buliján szombaton a kisbabánk úgy el kezdett rúgdosni, hogy a Zoli is először megérezette. Ez volt a pici szülinapi ajándkéka az apukájának. Nagyon nagy volt az öröm.
Hát most egyenlőre ennyi, holnap benézek. Vigyázzatok magatokra!


Niki,
nézz be ide: http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39890/5477.html?1093457395 Ez az egomi kórházban szültek topikja Kép
 
 


Sziasztok!
Hú de sokan lettünk!

Anyagi,Jamina
Sziasztok! Ti is ám jó közel vagytokKép
Anyagi nem tudod milyen a táti bölcsi?
Jelenleg Lábatlanra hordom át a lurkót, de nem vagyok megelégedve az ottani bölivel.

Niki
Sajna nem ismerem öket.
Ha ismerném öket már tudnám hogy hamarosan déduncsiuk lesz.

Ja és ez tudom hogy nem ide tartozik de nem tudtok egy jó autósiskolát a környéken?

Na rohanok

Sziasztok!
 
 


Angi!

Nem igazán vagyok profi bölcsi téren, mert nem vettem igénybe egyikkel sem.
Ha igaz, amit hallottam, akkor ez inkább mini csoport az oviban, és nem is vesznek fel 2 évnél fiatalabbat. Az biztos, hogy helyileg a kertvárosi ovival vannak együtt. Sajnos többet nem tudok. Szerintem egy telefont megér, ha fontos lenne változtatni!
Hívd fel őket, kérdezz meg mindent, aztán menj el körülnézni! Sok sikert!
Gi
Anyagi
 


Szia Angi!
Én Anita vagyok és Győrből írok.Igazából véletlenül keveredtem ide és láttam meg hogy Nyergesi vagy. Nem akarlak zaklatni de kisbabát várok és van nálatok a főúton egy bababolt ahol nagyon szép dolgok vannak. Ugyan bent még nem jártam, mert mi Dorogra járunk rokonlátogatóba és ez általában hétvégente van, és a bolt akkor zárva. A kérésem ill. kérdésem ha nem túl nagy, akkor az lenne, hogy egy bolti telefonszámot ha tudsz és elküldenéd nekem mert kíváncsi vagyok egy-két dologra és nem találtam máshol információt a boltról. Gondoltam mivel Te ott laksz esetleg tudnál segíteni.
Előre is köszönöm!Mégegyszer elnézést a zaklatásért. Remélem nem veszed tolakodásnak.
Anita
 
 


Sziasztok Kép
Véletlen tévedem erre de nagy öröm volt meglátni,hogy vannak nyergesiekKép
Ha nem gond csalakozom hozzátok.Mi az eterniten lakunk és bár lehet hogy már látásbol ismerjuk is egymást...hisz egy rendelöbe járunk a babákkalKép
nekem aug-ban volt egy éves a kislányomKép Szal elkébzelhetö hogy már sokszor láttuk egymást.
majd még jelentkezem sziasztok Ildi

Kép
 
 


Szia Angi


Mariann vagyok Lábatlanról.Remélem nem zavarok.
Én is csináltam 1 topikot,de akkor még nem láttam a tiedét.A neve KOMÁROMI ANYUKÁK.
mivel Komáromba jőttem lakni,de amúgy lábatlani vagyok.Nekem Szeptember 7.-én volt 10 hónapos a fiam.Látom elég jól beindult a topikod,sók helyről írnak.ha gondolod malyd nézz át hozzám.


Szia:Mariann
 


Kép

Kép
 
 


Ezzel mit akarsz kifejezni;/
 


Hát, sziasztok!
Nem tudom jár e vki még erre, de szeretném tudatni veletek, hogy nagyon örülök, hogy rábukkantam erre a fórumra.Én őslakos eterniti vagyok így tudom, hogy zárosak a lehetőségek amelyek a hasznos időtöltésről szólnak. Én úgy tudom van Nyergesen baba-mama klub talán minden hó első csütörtökén, de ezt a védőnő eltudja mondani, hiszen ő szervezi.Nekem 2 éves a kislányom, vele tengetjük a napjainkat idehaza. Szívesen beszélgetnék így interaktív közeli sorstársaimmal, ha erre jár valaki. Én csak így az éjszakai órákban tudok jönni, mert... ugye nem kell részleteznem. Szóval hajrá mamik, gyertek dumcsizni!!!!:-)))


Jo hir a nyergesieknek.......


polgármester ur szerint a közgyulés elé kerül e-ho 30án a Bölcsöde témája:)

Bizzunk benne hátha a nagy nyomásnak eredménye lesz és lesz végre Bölcsöde nyergesen.


Mamik merre vagytok?
zsenge
 
 


Sziasztok


Egy különleges szolgáltatást ajánlok a ti figyelmetekbe is.
A pelenkák szuperek és nagyon jó áron vannak és házhozszállítják őket.
A pelenkák darabára 33 ft-tól
Rendeléseiteket nekem is leadhatjátok.
A honlap címe: http://gportal.hu/portal/manka-16
jó éjt mindenkinek
anna
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: