Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tavasz vegen koltozunk Pomazra, a kisfiam 9 honapos es abban kernem a segitsegeteket, hogy tudtok-e gyerekorvost ajanlani.

A segitseget elore is koszonom.

Sziasztok

Futrinka
Névtelen
 


Szia Futrinka!

Most látom, hogy eddig még nem sikerült Pomázi anyukákat becserkészned, én Szentendrei vagyok, de a kisfiam Pomázra jár oviba, megkérdezek egy pár anyukát, hogy kit ajánlanak, jó?

Szia, Evey
 
 


Szia Futrinka!

Hát lehet, hogy már nem is jársz erre? Elméletileg már itt laktok. Megkérdeztem két anyukát, de sajnos mindkettö azt mondta, hogy jó szívvel senkit nem ajánlana, mert nekik nem tetszettek különféle okokból a Pomázi gyerekorvosok és Budakalászra járnak. Remélem azért nektek sikerül egy jót kifognotok.

Szia, Evey
 
 

 
 

Szia Futrinka!
Mi a Sebő doktornőhöz járunk és nagyon szeretjük. Homeopata is. Sokan járnak hozzá.
Üdv.
Bocó
 
 


Sziasztok!

Gondolom, tavaly április óta sikerült orvost találni, de azért a becsület kedvéért én is ideteszem a voksomat: Korausz Etelka doktornőt jó szívvel ajánlom mindnkinek.
Tisztességes, alapos, és nem tömi fölöslegesen gyógyszerrel a gyerekeket.

Kedves pomázi anyukák! Ha erre jártok, vessetek ide pár sort... Kép

Üdv.
 
 


Kedves anyukák és csemeték!
Fiatal iparművészként gyerekszobák meseszép kifestését vállalom!
Ha bizalmat kapok, kedves figuráimmal megtöltve, meséssé varázsolom gyermeke szobáját, segítek megvalósítani álmait elképzeléseit.
Kifejezetten egyedi elképzelések megvalósítását tervezem, saját figuráimmal karaktereimmel dolgozom, Walt Disney-t ha lehet szeretném elkerülni...


A szoba adottságait az ön elképzeléseit, álmait figyelembe véve arra törekszem, gyermeke a legnagyobb örömét lelhesse leendő szobájában.



Rólam és a munkáimról itt lehet egy kicsit többet megtudni:


http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=199434

Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


Fantasztikus gyermek, baba és kismamaprogramok szeptembertől Pomázon: www.almafagyerekhaz.hu
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron