Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Az első éjszaka itthon egész jól telt, bár néhányszor fölébredt Tomika, de azért aludt az ágyában. Ma ő is szenvedett a meleg miatt.
Mostanában mindig beszívja az alsó ajkát, és olyan kis idétlenül néz ki így. Teszek föl egy ilyen fotót.

Babamama!
Lucának jobbulást!

Karmen!
Nagyon édes Orsi!
Remélem, a húgod hamarosan rendbejött.

Na, megyek, jó éjt mindenkinek!
Tünde+Tomika

Kép
 
 


Sziasztok!
Melinda, tudom én, hogy csak szaporodnak a gondok:-))) Csak hát olyan fura az én kis babámat így látni. Főleg a hisztis, akaratos babámat:-))))
Kénytelen leszek kibírni valahogy!:-)))
Amúgy ha 18 éves korában punk csávóval állít haza, nem én fogom eltörni a derekát, hanem az apja:-))))))))

Édesek ezek a fényképek, olyan gyorsan nőnek a gyerekek, nem?

Ági, ma viszonylag jó éjszakánk volt, se láz, se fogfájás, de a fog még mindig nincs kint.
Szép napot mindenkinek!
B
 


Melinda! nagyon aranyos ezzel a turbánnal,én ilyet nem is tudnék csavarni.

Angi,Ági,Melinda,Tündi! Köszönjük.

Babamama! Még egy foga sem bujt ki???

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 

 
 

Karmen! Na, nem is én csavartam a turbánt, hanem a tesóm, mivel a kalap otthon felejtődött.Kép

Babamama!Na, a mi apánk se lesz egy szelíd apa asszem, ha megjelennek majd a fiúk.Kép

Lotti a kis pancsolós:
Kép
Melinda

Melinda és

Kép

Kép
 


Karmen, ez a 10. foga,ami kint van, de az előző rágófoga 1 nap alatt kibújt, ez pedig mintha nehezebben akarna.
Ma megszűnt a délelőtti alvás, ebéd után már a túrórudit sem akarta megenni, ment aludni a nagyságos kisasszony.

Melinda, ez a Lotti cica nagyon édi a kis kerek pocijával:-))))

Angi, te hogy bírod ezt a nagy meleget? Emlékszem, amikor Melinda volt a finisben, őt sem irigyeltem:-)))

Anyám mindig azt mondta, csak nyáron ne legyen nagy pocakos az ember. Nálunk bejött, anyám, apám, húgom + én kosok vagyunk, mint a lányom. A párom családjának a fele is kos:-))) Szóval mi megúsztuk.
B
 


Babamama! Úgy bírom, engem mindenki sajnál, az emberek szánakozva néznek, h kisbaba, plusz nagypocak. Pedig_Én_tök jól érzem magam! Sokkal rosszabb, mikor változékony az idő, vagy tél van. Na a téltől nagyon félek. H 2picivel mi lesz. Én fázni úúútálok, a meleget jól bíromKép. Tusolok vagy 3szor egy nap, leg keveset eszem, és nem hízokKép

.:Angi:.
 


Angi! én meg nagyno örültem hogy Orsi télen született, én sem tudom elképzelni hogy birjátok!
Mondjuk én imádom a telet, a havat.

Melinda! a kapal is jól áll neki!!

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Babamama, orulok, hogy jobban van Luca! Kép

Melinda, tenyleg nagyon helyes Lottika! Ugy latszik minden gyerek szereti a vizet.

Tunde, Tomika is nagyon aranyos!

Csatlakozom Angihoz, en is imadtam nyaron terhesnek lenni. Nagyon konnyu volt oltozkodni, a meleget ezerszer jobban birtam a 9.honapban, mint elotte barmikor, vagy most. Szules utan viszont rossz volt a meleg. Nem tudom milyen lesz a kovetkezo terhessegem, mert akkor tavaszi gyereket szeretnenk. (nem a meleg miattKép) Biztos kell majd uj telikabat, meg cipo, es a hasamat sem mutogathatom majd olyan latvanyosan. Kép

Kristof alszik, tegnap seikerult megint elaludnia a bicajon. Szerencsere mar itt voltunk az utcaban. Itthon meg total fel volt dobva, biztos csak a meleg nyomta el.

Agi
 
 


Ági! szegényke igy elrázza a bringa?

Szerintetek adhatok Orsinak fél évesen dinnye levét inni viz helyett? Ez is csak viz, kis cukorral nem? A kismama táblázat szerint dinnyét 8 hónaposan lehet enni, de én nem a husát, csak a levét gondoltam.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Mutatok 2hajmeresztőtKép

Ide felmászok, és innen nézelődök. Tegnap Kristóffal együtt nézelődtünk innenKép

Kép

És így mászok be az etetőszékbe:

Kép

Ági! Sajna a tegnapi Kristóffal készült képek mind homályosakKép(

.:Angi:.
 


AZért teszek fel 2őt:

Édesek voltak nagyon, és mindig ugyanaz kell NekikKép

Kép

Kép

.:Angi:.
 


Angi, igazan megertelek, hogy felted Viragot, de o egy nagyon ugyes kislany, es biztosan vigyaz magara! Csak a szulei idegeit akarja borzolni egy kicsit. Kép

Karmen, en inkabb oszibarackot adnek. Vagy azt nem szereti Orsika? (Meg 1x kerdezted hogy vagyok, koszi nagyon jol!) Kristofot meg tenyleg elringatja a bicaj.

Rakok fel en is nehany kepet, most nehany hetig ugysem lattok minket.

Kristof bicajozik es a tescoban hajoskapitanyt jatszik.

KépKépKép

Agi
 
 


Ági! örülök hogy meggyógyultál, nyaralni mentek?
Hova? Kristóf még mindig elbüvöl milyen szép kisfiú!
Barackot még nem kapott Orsi mert amit vettünk pár szem nem is volt igazán édes a hozzátapit meg jó édessel akarom elkezdeni hogy biztosan tetszen neki. A dinnye levét viz helyett gondolnám nem a hozzátáplálás miatt.

Angi! mesélted, de igy képen még hajmeresztöbb látni mit müvelé Virág! A kacsa nagy sikert aratott, köszönjük.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!
Ági, látom, nagyon hozzászoktál az email írásához:-)))
Egyébkéntnagyon édi kristóf is és Virág is. Luca is állandóan feláll a székben, még a műanyag kisszékben is.

Egyébként mibe kerül a biciklire a gyerekülés és a bukósisak? Én is gondoltam rá, bár a család hevesen ellenzi, de szerintem ha ügyes vagyok, apa tuti nem veszi észre.

Én napok óta adok dinnyét Lucának, harmadik alkalommal kicsapta picit, vagy a levél elkente a száján:-))))))))
B
 


Sziasztok!
Ági! Kristóf nagyon édes a buksiban:D (Anyukám elnevezte kupaknak a keresztlányaim bukósisakját)

Voltunk usziban délelőtt, nagyon jó volt. BÁr a gyerekek hamar kidőltek, de azért kb 20percet vízben voltunk. Fényképet sajna sem Ági, sem Én nem tudtunk csinálni, mert ugye fogtuk a gyerekeket.

Mi szombaton délelőtt valszeg megyünk ApástólKép
Jön vki? Karmen jöttök? Örülök, h tetszik a kacsa.

.:Angi:.
 


Koszonjuk a dicsereteket! Kép

Karmen, Orsika nem issza a vizet? Lehet, hogy nincs is ra szuksege. Kristofnak sem kellett annakidejen. Miskolcra megyunk, illetve Debrecenbe (szulokhoz), majd augusztus 8-an jovunk vissza. Sajnos nem leszek netkozelben. Kép

Babamama, miert gonolod, hogy hozzaszoktam az emil irashoz? Irtam Neked? Kép Nem emlekszem ra.
Bicikliulest lehet venni eleg olcson, a szomszedom szerint 2 ezerert van a tescoban, hat mi inkabb valami jobbat kerestunk, ezt a Kossuthon levo bicajboltban vettuk 13 e-ert.(Hamax a neve, lehet, h. erdemes mashol is szetnezni.) A bukosisak 3900 HUF. Miert ellenzi a csalad? Mert veszelyes? Az teny, hogy nagyon kell vigyazni, en is elleneztem regen. A varosba viszont 10 perc alatt beerunk.

Angi, nagyon orulok, hogy minden o.k. Kép Kristof most dolt ki, en meg megyek vasalok egy kicsit.
(mi sajna nem megyunk szombaton)

Agi
 
 


Sziasztok!!

Végre van itthon netünk! Megpróbálok visszaolvasni,de kétlem hogy sikerülni fog.
Melinda: Lotti nagyon édi.

Angi: Sajna, hogy Virágnak szemüveg kell.

Nekem meg kiderült, hogy örököltem anyukámtól a trombózisravaló hajlamot. Sejtettem. Kép

Mindenkit üdvözlök!!! Majd még írok csak intézem Flórát mert felkelt.

Gabi3
 
 


SZijjjjjja Gabi3Kép))
Na végre. Mesélj inkább magatokról, csak utáéna olvass vissza!

.:Angi:.
 


Angi! Megyünk szombaton, de csak 10-re. Elötte nekünk nem jó, mondtam hogy reggel 2 óra az etetés, böfi+fejés. Ha Orsi mégis hamarabb ébredne akkor persze ugy megyünk, amikor elkészülünk. Ti hányra mentek? Jo lenne találkozni, a babák foglalkoznának egymással biztos.

Ági! akkor jó utat, te vagy debreceni v. a férjed? De issza Orsi a vizet, igaz nem adok neki sokat, többet is elfogadna. Tejcsit igyon.

Gabi! hogy derült ki, remélem nincs bajod!Várom a tel. számokat még mindig Kép

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!
vasárnap nincs babaúszás véletlenül?
És egy 20hós gyerkőc nem "túlkoros" oda?
Nina
 
 


Nina! most kérdeztem meg 7végén, vasárnap csak akkor van amikor fedett az uszoda.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok

Ma olvastam egy hirdetést az újságban, hogy a "városi fedett uszodában" úszóverseny lesz, ezért hétvégén zárva. Lehet ez a sportuszoda?

Gigi
 
 


Karmen! Ma voltunk a passage boltban, és van már kacsa:DDD HÉtfőn kapott a bolt.

Gigi! De a sportuszi most nem fedett... Viszont a szuéban nem szokott verseny lenni. Hmm.

Pénteken debütálunk nagyiéknál alvás lesz. Kíváncsi vagyok, nagyon tartunk tőle, főleg Apa aggódik. De mi tesszük le, és reggel megyünk érte, Mamát Tatát imádja, mondjátok, h nem lehet gond...

Gabi! Trombózisveszély pffKép((

Nina! Sztem nem túlkoros. SőtKép (búvárreflex ellenes vagyoK)

.:Angi:.
 


Angi! Semmi gond nem lesz.Kép

Dancsi! Boldog névnapot!

Gabi! Mesélj! Milyen az élet az új házban?

Nina! Végre jelentkeztél. Mizu veletek?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
 


Melinda,
köszi

Larával mi lehet? Olyan rég írt.

Hú, az én férjem baromi nyűgös a netezés miatt. De egész nap nincs kihez szólni.

Angi,
tuti nem lesz gond. Mondjuk megértelek, én a múltkori 2 órás Cora bevásárlásnál, 10 percenként telefonáltam anyósomnak, pedig tudtam, hogy jó kezekben van Jozsó. De én ismerem a legjobban, egyedül én tudom, melyik nyüszi mit jelent, mikor álmos, mikor harcol a kaki manókkal, mikor éhes, vagy csak simán unja a banánt.
Vendég
 


Sziasztok!
Ma megvolt az 5 hónapos oltás (hogy telik az idő: jövő kedden 5 hónapos lesz Tomika). Ráadásul 3-mat kapott egyszerre, mert ma kapta az ajánlott oltás másodikját is (egy a karjába, 2 a combjába). Szegény! De most 10 hónapig nincs oltás.
6900 gramm és 68 cm (600 g hízás és 3 cm növés).
Továbbra is mindig ülne és állna (megkérdeztem a dokinánit, azt mondta, hogy kicsit állhat, ha akar. Ha feláll (persze mi tartjuk, hatalmasokat röhög).
Ma napközben elég nyűgös volt, du.38 volt a láza, kapott egy kúpot+pancsolt Apával.
Nagyon nehezen aludt el napközben is, meg este is. Már kétszer fölébredt. Remélem, jól fog aludni.
A dokinéni javasolta a babaúszást. Közben mi is meggondoltuk, hogy mégis menni fogunk (én félreteszem a komplexusaimat). Most jönnek a húgomék, majd utána (hátha addig megjön az ajándék úszópelus is a Kismama előfizetéshez).

Ja, írtatok régebben Kismama hozzátáplálási táblázatről. Még van időnk, de szeretném tudni, hol lehet megtalálni.

Melinda!
Nagyon édes a pancsolós Lotti.

Angi!
Látom, Virág egyre mozgékonyabb! Kristóffal ia nagyon édesek.
Biztos nem lesz gond!

Ági!
Kimaradtam a múlt héten. Mi bajod volt?
Krsitóf nagypn csinos a sisakban.

Gabi3!
De jó!!! Hogy vagytok?
Hogy derült ki a trombózisveszély?

Dancsi!
Boldog névnapot!
Az én férjem megértő,este át szokta adni nekem a gépet.

Mindenkinek jó éjt, kellemesebb éjszakai időjárást kivánok!
Tünde+Tomika

Mostanában így szeret a kezünkben:

Kép
 
 


Sziasztok!

Angi: Flóra is önállósítja magát, simán felmászik az etetőszékbe és bekapcsolja magát. Azt várom, mikor billen a szék. Biztos nem lesz baj a csajszival. Készültök a szülésre?? Kép

Dancsi: Nálunk is net-korlátozás lesz. Saját magam próbálom a szabályt betartani miszerint csak akkor van net, ha a kölkök alszanak.
Véletlenül a te férjed nem vezet építkezést Algyón? Én pontosan ezért nem bízom egyik kölköt sem senkire.

Melinda: Nagyon jó a házban, tágas,már amennyire a dobozoktól férünk. Van még egy két dolog, néhány apróság,amit meg kell csinálni. Bazi meleg van, mert nincs minden ablakon sötétítő és szúnyogháló, így nem tudom kinyitni azokat. De a kinti 40 fokhoz képest benn csak 28-30 van. Az utcánkban még csak mi lakunk. Naplementénél vacsizunk. Rengeteg fecske és pacsirta van. A közbiztonság türhető, eddig még nem tünt el egy virágom sem. A papírdobozaink is megvannak. A postás néni is kedves, csak a postaládát hiányolta. Igaz nagyon még nincs mire kitenni.

A trombózisveszély úgy derült ki, hogy tavaly augusztusban anyukámnak lett egy trombózisa és egy nagyon jó orvos kezébe került, aki utánajárt a dolgoknak. Akkor kiderült, hogy anyukám mindkét szülőjétől örökölte a trombózisravaló hajalamot. Most én is megcsináltattam ezt a genetikai vérvizsgálatot, nálam sokkal enyhébb a hajlam, csak 5-10-szerese. Anyukámnál 80% az esély. Az a ciki, hogy a nagy pakolászásban megjelent egy apró visszér, pedig egyik gyereknél sem jött ki. És azóta fájdogál esténként a lábam.

Karmen: Ne haragudj, de milyen telszámot ígértem meg? Ja, vmilyen szerelőt???? Kép Az emilcímem még nem nagyon él. De mielőbb írok. Beteg nem vagyok, csak jobban oda kell figyelnem, nem szedhetek fogigátlót, ha műtenek vagy újra babás leszek újra meg kell csinálni a vizsgálatot.

Bocsi, hogy hosszú voltam,de már ki voltam éhezve. Kép

Gabi3
 
 


Gabi,
nem tudok róla, hogy lenne ALgyőn építkezése. Miből gondoltad?

MA is mennem kellene a Cora-ba a sógórnőmmel, de inkább kihagyom, annyira nem szívesen bízom másra a babát. Inkább kivinném magammal. Komolyan,a múltkor is a sírás kerülgetett, amikor itthagytam, pedig csak 2 óra volt.

Pl. ma reggel is elkezdett nyüszögni és tudtam, hogy ez nem éhes vagyok nyüszi volt, hanem a "fordíts hátra Mama" nyüszi, mert kakilnom kell (ugyanis Jozsó kizárólag háton fekve tud kaksizni). Na, ezt rajtam kívül senki nem tudta volna, még az apja sem.
Vendég
 


Gabi! Hát, nagyon irigyellek a ház miatt. Főleg a hangulatos estéiteketKép. Szép lehet. Mesélj még! Bátor még mindig jó baba? Fló hogy viselte a költözést?
TÜnde! Hú, lassan Ti is hozzátápláltokKép. Tényleg telik az idő...
Dancsi! Abszolút megértelek, Mi úgy megyüönk neki a holnap estének, h semmi kedvem lepaszolni a lányt, de ez a barátaink lakásavatója, muszáj elmennünk, és már mindenki csesztet minket, h picit próbáljunk elszakadni Virágtól, mert mi lezs a szülésnél, és ebben van vmi...
De beleszorul a szívem, ha belegondolok, h hazajövük, és nem lesz az ágyábanKép
Nem készülök még a szülésre, és nem is várom. Most olyan jól érzem magamKép. Jól telik ez a nyár, és olyan nagy változás lesz, h picit inkább tartok tőle.
Szép napot, mi megyünk ma ki Tesómékhoz medencézni

Ági! Még1szer jó utat, ha benézel még;)

.:Angi:.
 


Angi,
hát igen, lassan tényleg szoktatnod kellene Virágot, hogy a Mama nemsokára nem csak Vele fog foglalkozni. Hány hetes is vagy? 32, ha jól emlékszem. Akkor már nincs sok hátra. Babakocsit találtatok? Milyet?
Vendég
 


Sziasztok!
Ági, azért írtam, mert az ékezeteket folyamatosan lehagytad. Én is ékezetek nélkül írom az emileket:-)

Azért ellenzik, mert félnek, hogy elesek a biciklivel, holott én soha életemben, még gyerekkoromban sem estem biciklivel.

Dancsi, miért dühös a férjed? Modemetek van? Én annak idején úgy csináltam, hogy feljelentkeztem, aztán amikor bejött az oldal, megszüntettem a kapcsolatot. Aztán végigolvastam a hozzászólásokat, megírtam a választ, akkor újra létrehoztam a kapcsolatot. Egy kis takarékosság.
B
 


Sziasztok!
Meg utoljara beneztem. Kép

Babamama, mindig ekezet nelkul irtam. Kép Igy sokkal konnyebb. Tenyleg nehezebb gyerekkel bicajozni, de nem veszes.

Tunde, nagyon szepen fejlodik Tomika, es jo, hogy tul vagytok az oltasokon. Kép

Megyek elvegzem az utolso simitasokat a csomagolason, mindenkinek tovabbi szep nyarat kivanok!
Agi
 
 


Babamama,
azért dühös, hogy miért chat-elek. Nekünk mindegy mennyit döglök a gép előtt, fix pénzt fizetünk. Kép Kép
Vendég
 


Dancsi: Nem tudom,miért gondoltam, hogy a szomszédunk házánál ő az építésvezető!?Kép Boldog névnapot!
Miért nem viszed magaddal Jocót? Mi Bátorral 3 hetes kora óta Corába járunk. Az öltözőben még meg is tudod szoptatni. Én sem bíztam senkire egyiket sem, míg költöztünk akkor sem.

Angi: Gólyák is vannak, mert nem messze van egy horgásztó, ott laknak. Sirály is van. Kép Az utcánk neve is az!
Bátor is és Flóra is jól bírták a költözést. Csak a mi idegzetünk tépázódott meg. De úgy néz ki kezd helyre állni a rend a fejünkben a lakásban kevésbé, a kertről már nem is beszélve. Mióta elköltöztünk a két kölök egy szobában alszik. Soha nem volt gond.
Bátor már forgolódik. Úgy néz ki kicsi a rácsos ágy neki. De nem fog nagyobbat kapni. Már az összes ujját kipróbálta, szopja amelyik jól esik.
A súllyát csak kb tudom olyan 6500 körül mozog. Jövő héten megyünk szurira akkor megtudom.
Flóra egyre többet beszél, de inkább még csak szavakat, el kezdtem a szobatisztaságot. Még nagyon az elején vagyunk. Remélem a parafa bírni fogja a pisit. Kép
Nagyon szalad az idő, akkor nem nagyon várod a nyár végét. Az eleje nagyon húzós lesz, főleg ha minda2 egyszerre vonyít. Én már kezdek hozzászokni. Kép

Gabi3
 
 


Ági! Érezzétek jol magatokat!!

Angi, én is ugy tudom csak a sportban szokott verseny lenni. AKkor majd a kertben pancsolunk, anyuék ugyis elutaznak átköltözünk oda mert hüvösebb. Hát a kacsára nekem nem merték mondani hogy megint lesz, pedig kérdeztem, azt is kb. mikor rendelnek. Kitérö válasz voltKép De érdkes a másik 2 boltban azt sem tudták mit akarok, ott nem szokott lenni.

Tünde! A kismama janurái számában volt egy naptár és annak a hátulján van táblázat. Majd megkérem a férjemet hogy szkennelje be neked.
Tomika milyen szépen gyarapszik, igaz látszik is egészséges szép baba.

Dancsi! Én mindenhova viszem magammal, még orvoshoz is. Beviszem Orsit a rendelöbe is, ha vizsgálat kell, addig meg lefektetem egy ágyra v. asztalra. Én sem szeretném másnak odaadni, ha meg tudom oldani. CSak ha nagyon muszáj lenne, ilyen volt az angol tanfolyam pár hétig oda nem vihettem tényleg. De akkor meg ugy szerveztük anyuval csak nagyon rövid ideig legyen, a férjem sietett haza és vele maradt otthon. Igy én is sokkal nyugodtabb voltam. Orsit meg 6 hetes kora óta a Corába is hordjukKép És fel sem veszi, jol érzi magát.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Mégsem vittem ki a Corába, anyukám vigyázott rá. Féltem, hogy megfázik: kint meleg, be a klímás autóba,kiszállni megint meleg, majd be a klímás áruházba. Egy óra alatt megjártuk, igaz kaját nem vettem.

Most meg szenvedek az utazóággyal, nem bírom kinyitni,összecsuklik, van valakinek CAM utazóágya?
Vendég
 


Gabi,
a férjem nem építésvezető, ő tervez házakat, meg vállal feleős múszaki vezetést is, ugye ilyenkor a tulaj érdekeit védi a kivitelezővel szemben. Tulképp ellenőrzi, hogy minden ok e.
Vendég
 


Dancsi! Én amikor kiveszem a kocsibol a meleg nem árt. Amikor beviszem egy pelust teritek a lábára, még télen sem lett baja, szerintem kissé túlaggodod a dolgot, de inkább legyél óvatos mint baj legyen. Ez is igaz.

Gabi! a mesterek elérhetöségét várom majd, név, tel. szám és ki mihez ért.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!
Na, ma megint jó meleg volt. Mi Tomikával kutyával Anyuéknál voltunk, mert a férjem szőnyegpadlót takarított. Tegnap Anyuéknál csinálta ugyanezt. Nagyon rendes ember.
Tomika ma még mindig kicsit nyűgös volt, de láza szerencsére nem volt már.
Délután is, este is nehezen aludt el, de du.aludtunk vagy 3 órát.
Hétfőn jönnek a húgomék, jön az angol hapsija is. Ha ilyen idő lesz, szerintem visszafordul.
Kész lettek a nyaralási képek. Egész jók lettek, pedig a kis régi masinánkkal csináltuk. Apu beszkenneli, majd rakok föl ide is.

Ági!
Jó utat, jó nyaralást nektek!

Karmen!
Köszi, megvan a naptár. Föltettem a falra, de még sose néztem a hátulját eddig.

Most megyek, jó éjszakát mindenkinek!
Tünde+Tomika
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen nem voltam fenn a neten. Nagy a meleg és mi a panelből a nagyik hűvös kertes házába vonultunk túlélni.
Azt szeretném kédezni, hogy milyen idős kortól lehet vinni a gyerkőcöt babaúszásra, hova és mikor.
Magunkról. Zolika ma 3 hónapos. Nagyon erős baba, állandóan mocorog, próbálkozik a hasáról a hátára fordulni (már többször sikerült is neki). Mindig tanulgat valamit és szeret "beszélgetni".
További szép napokat!
Sz. Emese

Kép

Kép
easabo
Szeged
 
 


Anyukák!
Egy tapasztalatot osztok meg veletek.
Az új játékbolt a City-market helyén klassz,de a baby könyv írtó büdös volt,és ráadásul oldódik róla a festék.Ez otthon derült ki,mert le volt fóliázva.A picur tiszta piros lett mire észrevettem.A sok nyál,meg izzadtság leoldotta a festéket.Sztem hagyjátok ki.A többi dolog amit ott vettem tetszik.
Karmen!Te is szegedi vagy? A Hozzátápis topcból ismerjük egymást.
Üdv.:E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Szilde! Igen Kép
Melyik baby könyv nem jött be nektek, ami textil és az elsö 2 lap zizeg ha gyüri a baba? Nekünk is van de késöbb akartam odaadni neki. Ja ez Simba a mienk.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen!
Nem a textiles,hanem a műanyagos,hagyományos.De azért teszteld le azt is ,szerintem.Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


Karmen: Küldöm a telszámokat és a neveket, amint hagynak a kölkök netezni kicsit többet. Kép A kisebb most is itt szórakoztat.

Gabi3
 
 


sziasztok,
elköszönnék, holnap megyünk nyaralni. Csak 2 hét lett végül a 3 helyett, mert a férjem elutazik és nincs ki hazahozzon, de így is szuper lesz. Mindenkinek további jó babázást, a pocakosoknak pedig jó pocaknövesztést.

Kép
Vendég
 


Dancsi: Jó nyaralást!!!

Gabi3
 
 


sziasztok

Nyitva van hétvégén is a sportuszoda, felhívtam őket. A vásárhelyi lesz zárva, csak a hirdetésbe elfelejtették beleírni a várost.

Gigi
 
 


Sziasztok!
Nincs valami nagy forgalom!
Hogy bírjátok a meleget? Tomika egész jól egy szál pelenkában. Sokszor megfürdetjük napközben,így jobban érzi magát. De azért tele lett pici melegkiütésekkel.
Napközben nincs vele semmi gond, olyan, mintmáskor, de az oltás (szerda) óta minden este nagyon nyugtalan, nagyon sír, alig tudjuk elaltatni. Aztán - ha elaludt - jól szokott aludni. Lehet ez az oltás miatt ( ő az ajánlott agyhártyagyull. ellenitis most kapta?) Aki már túl van rjta, légyszi válaszoljon! Nálstok is volt ilyen? Ha holnap is ilyen nyugtalan lesz este, fölhívom a doktornőt (bár semmi egyéb tünete nincs: láz stb..
Megvan végre a keresztelőruha. Ill. eddig is megvolt. Még korábban vettem neki egy aranyos kék-fehér együttest (buggyos gatya+matrózgalléros fölső). Pofátlanul olcsón vettem egy vásárban. És mivel sima fehér nyári cuccot sehol nem láttam, megállapítottuk, hogy ez tökéletes lesz. Hogy eddig nem jutott eszembe?!
Az Anyukám meg vett nekem is egy ruhát, úgyhogy van mit felvennem. Már csak szandi kell hozzá.Bár ha így haladok, jól fogok kinézni, mert a bal felső 1-es fogam fájdogál, megyek a fogorvoshoz. Jó lesz, ha nem tudja addig betömni...!

Dancsi!
Bár már nem olvasod, jó nyaralást!

Katicabogár!
Lincsőnek boldog névnapot!

Itt van két kép a nyaralásról:

Tomika fürdik:

Kép
 
 


És Tomika a függőágyban (ilyen jó időnk volt):
Kép

Jó éjszakát!
Tünde+Tomika
 
 


Dancsi! jo nyaralást!

Angi+ voltatok végül a strandon? Mi 10 után értünk le (ma meg már csak du.)

Hát mi ezt a meleget valoban csak a sok pancsival tudjuk elviselni. Orsinak melegkiütése is lett, hintöporral kenem, van jobb tipp?

Karmen



Kép

Kép

Kép

Karmen
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron