Új privát üzeneted érkezett!

Hát, én adtam, olyan nagyon rendesek voltak. És hát nem hinném, hogy túl sokat keresnének. Kép Kép Pedig rengeteget dolgoznak.
Vendég
 


SziasztokKép

Dancsi! NAgyon örülök, h rendbejött a mellgyulád! Kép

Gerika! Dehogy kapcsolok villanytKép. Semmilyen módon nem aszisztálunk az éjjeli működéshez, max vizet vagy tápit kap, ha kiejti a cumit visszakapja, ha elkezd kijönni, visszatesszük.
NEm tudom megregulázni. Ő nem sír, max nyafog, de akkor nem is csinálunk vele semmit. NEm nyomhatom a fejét a párnába, h tessék aludni. Önállóan alszik el, sosem altattuk, ergo, ha éjjel elkezdeném ringatni, körberöhögneKép.
Szóval hallgatjuk a másik szobában a műsort. Amúgy irtó édes, csak kiborító...
Viszont előrelépés történt. Szombaton a szüleimnél aludt, és a kis büdös végigaludta az éjszakétKép. Anyukám-Apukám várta megint a hajnali kelést, felváltva szaladgáltak be az aggódó nagyszülők, de Ő csak aludtKép. Remélem ma is így lesz.
Mellesleg megint abszolút nem hiányolt minket. Apával elmentünk a John bullba vacsizni, aztán sétáltunk egy hatalmasat,lassan és be nem állt a szánk, folyton tudunk beszélniKép

.:Angi:.
 


Angi! Hogy vagy, hogy viseled a nagy meleget?? CTG volt már??

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 

 
 

Sziasztok!
Tegnap hazajottunk es nagyon jo itthon lenni.
Meg 1x koszojuk a szulinapi jokivansagokat, Floranak es a Bogiknak mi igy utolag kivanunk boldog nevnapot, a multkori rohanasban kiment a fejembol.

Edelweisseknak gratula!

Tunde, Nektek is gratula a keresztelohoz! Kép

Dancsi, gyogyulj meg gyorsan, nem lehet jo betegnek lenni egy picibaba mellett.

Meg egy kep az epp 1 eves Kristofrol, most megyunk Viragozni! Kép

Kép

Agi
 
 


Sziasztok!
Ági, nagyon jó ez a kép. Mi ízlett ennyire a nagyfiúnak, hogy még a hajában is van? :-)
Jól éreztétek magatokat? Én minden nyaralás után 2-3 napig olyan vagyok, mint akit agyonütöttek. A legtöbb esetben utálok hazajönni:-)))

Képzeljétek, kerestünk babataxit, de se a tescoban, se a coraban nincs. Viszont van a Micimackóban kb. 7000 forintért. Ennyit nem adok érte, az tuti.

Tündi, mennyi almalét adtál Tomikának? Lehet, hogy maradt benne pici rost? Attól szokott fájni a poci.
Én hiába probálom mostanság a főzelékeket, nem hajlandó megenni a nagylány. Annál jobban fogy a milánói makaróni, sajtos tészta, még a paprikás krumpli is. Jó kis parasztgyomra lehet a lányomnak (mint nekem:-)))
Egyébként a kukorica a nagy sláger most.

Angi, milyen a John Bull konyhája? Szegeden még nem voltam. És az árak? Jó lenne már kicsit kettesben kimozdulni itthonról.

Dancsi, hogy érzed magad?
B
 


Karmen! köszi, jól vagyokKép. Csak fáradtan.
Ctg nem, majd hó végén megyek a dokihoz, akkor beszéljük meg az utolsó hónap teendőitKép. Szombaton töltöttem a 33.hetet.
BOgi nagyon hancúrozik, sztem rengeteget nőtt mostanában, akkorákat rúg, h nem tudok Tőle aludniKép

Ja, és kelt Virág éjjelKép

Kristóf gyönyörűűű ezen a képen. És életben is. Ő is nőtt, nyúlt sokat. Majd teszek fel róluk képet, jót játszottak délelőttKép
Szép napot!

.:Angi:.
 


Babamama! Én már csak elfogultan tudok beszélni a JB konyhájáról. Khm, mi steaket eszünk, és az olyan, h jajj, nagyon finomKép.
szóval:
- a konyha profi. az ételek nagy részét világszerte ugyanígy készítik. Megbízható. Amit rendelsz, azt kapod, tuti jó minőségben.
Az adag igen korrekt, sosem tudtam volna többet enniKép.
- a hely nagyon hangulatos. A berendezés, akár a kinti, akár a benti, Nekünk nagyon bejön.
- a kiszolgálás profi, korrekt

Összeségében ugyan még csak havnta sem járunk, de amint módunk van vhol enni, tuti ide megyünk már évek óta. Még soseem csalóstunk.

Az árak. nem drágább, mint máshol (bár mondom máshvá nem járunk), állapítsátok meg.
Mi ketten szombaton ettünk egy-egy főételt, a férjem egy palacsintát, én ittam egy pohár bort, a párom vagy 3üdítőt, és én is 1et. Fizettünk 5ezer magyar ftot, borravalóval 5500. Sztem korrekt.

NAgyon finom a francia hagymaleves cipóban. Ezzel tutiziher, h jóllakik az emberKép, 450ft. Bár már rég ettem.
Isteni a különlegességek között a nemtudomanevét milyen saláta piritóssal, húskockákat tesznek rá, különleges (asszem konyakos) öntet van a tetején hmmm. Fél adag is elég!!!
De az utóbbi alkalmakkor mindig marhát eszünk, azok árai 1500tól 2500ig vannak, körettel. Sztem nem sok, a színvolalhoz mérten!
Ennyi jut eszembe hirtelenKép

.:Angi:.
 


uff, ez jó hosszú lett, bocsi, ugorjatok nyugodtan!

.:Angi:.
 


Kép

.:Angi:.
 


Sziasztok!

Dancsi: De jó, hogy nincs már lázad, és a tejcsi is rendeződik! Jocó milyen jó kisbaba!!! Azért a ciciden a foltokra vigyázz, nem jó ha úgy megagyusztálják, hogy már lila foltos! Ilyen volt Gabicié is. Annó én is vittem egy-egy bonbont a nővéreknek,akik megfejtek! Igen is jár nekik,hiszen olyan sok mindent megtesznek és nemkeveset dolgoznak. Nekem mind a kétszer jó élményeim voltak a klinikán. Kivéve, hogy Fló nem volt velem.Kép

Angi: Azért a Gőry sem kutya egy étterem. A bullban még nemjártam. A cipós hagymalevest ismerem, Zalaegerszegen ettem irtó fincsi. AZ UTOLSÓ HÓNAP TEENDŐIT!! Ez olyan jó hír!

Babamama: 7 ezret én sem adnék, de inkább egy alacsonyabb kismotort vegyél Lucának, aminek 4 kereke van, a bébitaxira nehéz ráülni és túl széles is.

Tündi: Bátor simán felemeli a két lábát egyszerre és meg is fogja, most ez a menő. Azt várom, mikor fogja a lábaujját szopni. Meg az ágyrácsot nyalogatja. Remélem a fogacskáival megkíméli majd, nem szeretnék a 3.nak új ágyat venni.

Flórával beszüntettük a bugyizást, úgy vettem észre,hogy inkább tartogatja, ha már rajta van a pelus pl. lefekvéskor abba pisil. Úgy sem lesz örökké pelenkás, legalábbis remélem. .)

Gabi3
 
 


Bamamama,

köszi jól vagyok,a cicim úgy tűnik rendbejött. Kicsit véraláfutásos a sok nyomkodástól, meg fáj még de nem érzek benne csomót. A tejem is visszajött szép lassan. De a szoptatás a beteg ciciből elég fájdalmas, a mellbimbóm nagyon fáj, most azt kenegetem. Szerintem kirepedt a sok fejéstől.

amúgy a legrosszabb az volt, hogy nem volt elég a tejem, de Jozsó nem fogadta el a cumisüveget, köpködte kifelé és sírt. Meg a láz miatt nem tudtam ellátni a saját kisbabámat. Az ágyból alig bírtam kikelni, a babát nagy nagy erőfeszítések árán tudtam csak megemelni. De Ő ritka nyugis volt a kritikus napokon (kedd-szerda-csütörtök), nem igényelte a vele való foglalkozást.

Remélem végleg túl vagyunk ezen is, tényleg kimerítő volt a múlt hetem. A férjem pedig elutazik szerdán, egy teljes hétre, apukám is elmegy, a sógórnőmék is a Balcsin vannak, Mami van csak itthon de hozzá pedig rokonok jönnek látogatóba több napra. Remélem nem lesz semmi, mert nem tudom ki fog akkor nekem segíteni, ha újból lerobbanok.

Bocsi hogy hosszú voltam.

Angi,
Úgy örülök, hogy lassan túl leszel a kritikus időszakon, még 2-3 hét és a koraszülés sem fenyeget.

Enikő,
Jobban vagy már?

Szerdán kapjuk a 2 hós szurit (3 hónaposan), kicsit parázom miatta. Mik a tapasztalatok? Nyügis lesz utána Jozsó?
Vendég
 


Itt egy kép Edelweiss ikreiröl, simán születtek.

KarmenKép

Kép

Kép

Karmen
 
 


Jaj, de edesek! Kép Es milyen jo, hogy siman szulettek!

Babamama, en is eleg nyuzott vagyok, ezt Angi tanusithatja! Kép Most nagyon orultem, hogy hazajottunk vegre, rengeteg emberrel talalkozutnk, plusz volt ugye 2 eskuvo. Kristof persze imadta, meg reklamalt is, amikor abbamaradt a zene. (A kepen amugy krumplit eszik, vagyis inkabb a hajara keniKép)

Angi, orulok, hogy irtal a JB-rol, lehet, hogy majd elnezunk oda valamikor. (Edes harmasban, hagy szokja a gyerek.)

Dancsi, Krsitof minden szuri utan nyugos volt delutan, de laza sosem volt. Szerintem nyugodtan adhatsz a picurnak egy kupot meg a szuri elott.

Agi
 
 


Istenem, gyönyörűek ezek a babák!!! Még1szer nagy gratula az immáron nagycsaládnakKép!

.:Angi:.
 


Nem szervezünk egy talit a 7re? Akár sportuszis is lehetne... Vagy partfürdős.

.:Angi:.
 


nekünk a csüt. du nem jó sportba lenne kedvünk menni amugy.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Hú, én is mennék talira! Csak legyen árnyék Jozsónak!
Vendég
 


Az árnyékon nem fog múlniKép
Akkor mondjatok időpontot! Ágiéknak a szerda nem jó azt hiszem.
És akkor lehetne, h a sportban letelepszünk a játszótér mellett, és onnan megyünk el uszizni. Nekünk az max 20perc úgy is, a többi időben játzshatunk a fűben. Mit szóltok?
Nyilatkozzatok, mert lassan vége a nyárnakKép

.:Angi:.
 


nekem sem jó a szerda, mert aznap kapjuk a szurit. Esetleg a péntek? Addigra remélem túl leszünk a szuri utáni sokkon is.
Vendég
 


Akkor legyen péntek délelőtt. AZ Áginak is, beszéltünk.
Péntek fél 10???
Eddig részvételüket jelezték:
Karmen
Dancsi
Ági
Angéla

.:Angi:.
 


Angi! nekünk bizonytalan a de. mert Orsi olyankor alszik egy nagyot, de ha ébren marad mire indulni kell akkor ott leszünk.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!
Nagy nagy gratula Edelweisséknak! Nagyon ügyes volt, hogy simán szülte az ikreket! Le a kalappal előtte Kép
Remélem hamarosan beszámol az élményeiről, bár most csomó ideig nagyon el lesz havazva a két pici miatt! Kitartás nekik! Kép

Vasárnap olyan rosszul voltam, hogy apukám be akart vinni a kórházba. Reggeltől estig folyamatosan hánytam, émelyegtem, forgott velem a szoba ha lefeküdtem. iszonyatos volt. Csomót bőgtem, mert totál kétségbe voltam esve, hogy vajon mi lehet a bajom.Kép Túléltem!

Holnap megyek a genetikai Uhra. Már nagyon várom, mert utoljára 6 hetes korában láttam a törpétKép Remélem ő jól van, ha én nem is.

Puszka
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő! Te jó égKép((. Ilyenkor lehet, h tényleg érdemes bemenni. Megmérik asszem az acetont a véredben (bocs, ha marhaségot mondok), és ha kell, lefolyatnak 1-2 adag infúziót.
Jobbulást!!!
Nem jöttök el úszni?
Karmen! Próbáld vhogy kitolni az alvástKép

.:Angi:.
 


Sziasztok!
Gyönyörűek az ikrek!!! Sok sikert hozzájuk.

Angi, köszi az infót, én utoljára Nyíregyházán ettem a JB-ban kijevi csirkét, de az annyira isteni volt, hogy elmondani sem lehet. De tényleg korrektnek tűnik az ára.

Ági, nagyon finom lehetett az a krumpli:-)))
Egyébként nagyon jók a képek, sokat játszik együtt a két kis lurkó?

Dancsi, örülök, hogy sokat javultál. Figyi, ugyan nem ismerjük egymást személyesen, de ha úgy érzed, hogy segít, írj egy mailt: kassiopeia@freemail.hu-ra, elküldöm a telefonszámomat arra az esetre, ha segítség kellene vagy éppen nem ér rá a mama. Péntek délután kivételével én folyamatosan ráérek.

Taxi nem lesz semennyi pénzért, ugyanis ami van, az drága, meg már nem is akkora sláger. Marad a motor, az van.
Ma bementünk a Mérey utcai bababoltba, csak babakocsik és ruhák vannak, de utóbbiak tényleg gyönyörűek. Még símogatni is jólesett őket:-)

Enikő, biztos ez a hülye meleg is betesz most a babaváróknak, de lehet, hogy tényleg célszerű lenne ilyenkor bemenni és megnézetni magad.

Kitartás mindenkinek!
B
 


Nekem kb. jó a péntek fél 10, bár lehet késünk, a reggeli keléstől függ. Ha alszik 6-ig Jozsó, akkor késünk. De megyek!

Babamama,
Köszi nagyon rendi vagy. De hazajött anyósom, meg apukám sem utazik el végül. Meg Mamihoz is csak a jövő héten jönnek a vendégek.
Szóval minden ok lesz. De ÉN NEM LESZEK MEGINT BETEG!!!! Akkor pedig nem lezs semmi baj.

A Babaszobán Dikó Évától rendeljetek bátran, velem tök rendi volt. Nem olyan bébiőrt akartam, mint amilyet küldött és visszautalja a pénzt. Tök becsületes, nem fog benneteket átverni. És vannak jó cuccai: játékok, ruhák, minden féle a babának.
Vendég
 


Milyen bébiőrt árul? Mert Én is akarok venni, és a legegyszerűbb nekünk elég. Nem kell túl nagy hatótávolság sem.
megadnád az emilcímét?

.:Angi:.
 


még itt van nálam a bébiőr, 7e-ért vettem, az a gáz vele, hogy az egyik egysége csak elemmel működik (2db ceruzaelem),a másik működik hálózatról/elemmel is. Amúgy noname, német, de működik. Nekem pedig olyan kellene, ami hálózatról működik. Mert az ilyen mindig akkor merül le, amikor nem kellene ...

De ha érdekel, akkor 7e pénzért átadom, mielőtt az Éva visszautalja az árát.
Gőzöm nincs a hatótávolságáról, a lakásban nekünk ok.
Vendég
 


Ok, megnézném!!! Hogy tudjuk összehozni? Péntekig ráér? Mert akkor az usziban megnézném.

.:Angi:.
 


Ok, pénteken elviszem. Akkor mondom aZ Évának, hogy ne küldje a pénzt.
Vendég
 


Angi! az a helyzet Orsi 2-3 órát bir ébren és reggel fél7-7kor kelünk, igy gyakran elalszik fél9-9re. Sajni amig fejek nem tudok vele foglalkozni, olyankor szokott aztán akkor is elaludni amikor nem kellene.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Sziasztok!
Csak röviden jövök, mert nagyon zajlik az élet: hétfőn az apukám elesett és eltörte a térdét. Meg kellett műteni. Nagyon izgultunk az altatás miatt, mert korábban már nagyon nagy gond volt emiatt. Szerencsére sikerült a műtét, de több hét, mire rendbejön. Ráadásul ő kisérte volna vissza a húgim kislányát Londonba 20-án. Így most Anyu megy helyette (nem kis utánajárásba és pénzbe került elintézni).
Így most a Krisztina nálunk alszik.Ráadásul tegnap a kutyánknak is valami baja volt, azon is idegeskedtünk. Szerencsére most semmi baja, vsz. megint békával találkozhatott.
Még jó, hogy Tomikával minden rendben van. Ma mértük: 1 hét alatt 300 grammot hízott.
Ma voltunk a kis barátnőjénél (egy napon születtek), már kezdik egymást észrevenni.
Itthon meg a Krisztina a nagy kedvenc. Bármit mond, vagy csak rámosolyog Tomikára, mindjárt hangosan nevet. Nagyon aranyosak együtt.
Tomika most kezdett el igazán hasra fordulni (eddig csak ritkán csinálta), és szépen emelni a fejét. Nagyon ügyes. Néha vissza is tud fordulni hátra (inkább gurul).

Mindezek miatt én sajnos nem tudok talizni a héten. Talán majd legközelebb!

Enikő!
Szerintem is menj be, ilyenkor a vizeletben nézik meg a keton számot, és az alapján döntik el, hogy kell-e esetleg infúzió. Igazán nagyon sajnállak! Jobbulást!

Gabi3!
Tomika már szopogatja a lábujját (is)+ mindent, ami a keze ügyébe kerül.

Ági!
Üdvözlet itthon! Igazi nagyfiú lett Kristóf!

Babamama!
Reszelt almát adtam Tomikának, tehát benne volt a rost. Biztos az bántotta a pociját.

Dancsi!
Örülök, hogy jobban vagy!

Megyek, mert dolog van! Jó éjt mindenkinek!

Tünde+Tomika
 
 


Edelweiséknek nagyon nagy gratula, milyen nagyok!!!

Enikő: Érdemes lenne elmenni a dokidhoz, hogy ennyit hánysz!

Tünde: Tomika milyen ügyi!

Ma megvettük a dróthálót a kerítésnek!! Nem sokára itt lesz velünk a Döme kutya, lehet hogy ez lesz a szülinapi ajándékom. Igazán örülni fogok neki. Döme szülinapi ajánkdéka pedig egy szép kis házikó lesz. Kb egy napon születtünk.

Megyek mert a párom már vár az ágyikóban!!!Kép

gabi3
 
 


Sziasztok, én is gyors leszek.
Tündi, először csak sima levet próbálj adni Tominak. A lereszelt almát nyomd át szitán. Majdnem tiszta lé lesz.
Szerintem tetszeni fog neki és a pocit is óvja.

Dancsi, örülök, hogy minden rendben lesz. Szerintem nem leszel beteg mégegyszer:-)))))

Szép napot mindenkinek, megyek ásni az új homokozónkat.
B
 


Pénteken akkor hol találkozunk? Bent az usziban? és ott merre?
Mi fél 10-re nem biztos, hogy odaérünk.
Babakocsit be tudom tolni, ezer éve nem voltam a Sportusziban? Az a gáz, hogy kölcsön kocsink van, a mienk a Balcsin maradt, mert nem fért be az autóba a nagy roham pakolásban és tesóm kocsiját hoztuk el. Ez pedig egy bébi hordozó + váz. Majd viszek neki plédet aludni. Mert ebben nem tud.

Tünde,
Apukádnak (meg a kutyádnak) jobbulást, nem lehet most könnyű Nektek.
Vendég
 


Sztem találkozzunk a fák alatt a játszó mellett a füvön. Lépcsőztetni kell a babakocsit, nem gáz? Nem elég kezedben a hordozó?
Mi Ágival megoldottuk, h nem kellett öltözőbe mennünk. Fürdőrucira öltöztünk itthon, és hamar meg lehet szárdni utána is. (bár kocsival mentünk)

.:Angi:.
 


Van játszó a Sportusziban? Inkább vinném a kocsit, majd elkapok egy erős, izmos pasit, és felhurcoltatom vele. Kép Kép Kép

Amúgy könnyű kocsi (jó sza..., utálom), de gyerekestül, cuccostul a sok lépcsőn már gáz.
Vendég
 


Sziasztok!
Most értem haza a klinikáról. 9:40re volt időpontom a nucha szűrésre és 12:35-kor hívtak be. Nem volt orvos akinek jogosítványa van a genetikai szűréseket csinálni! Kép( Illetve a műtőben vagy szabin vannak..... Aztán megjött a Vajda és kb 10 percen keresztül láthattam a törpét, olyan kis szabályosnak tűnt Kép))

Adatok:
CRL: 64 mm
BPD:20/25 mm
Nucha: 1. 3 mm
Humerus: 7, 5 mm
Femur: 8, 1 mm
Szívverés: 156/ min
Minden egyéb adat normál Kép)))

Február 19-re írtak ki.

És épp a büfénéál álltam amikor láttam, hogy egy anyuka meg egy apuka cipel két kisbabát 2 hordozóban. Odamerészkedtem és meglestem őket Edelwiessék voltak Kép Csak néhány mondatot váltottunk. Ma engedték haza őket. Remélem majd fog írni. Egyszerűen gyönyörűek a babái. Csodaszépek Kép Mint 2 tojás Kép Annyir jól esett látni 2 ilyen gyönyörű babát......

Puszóka
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


s.o.s., gyors választ kellene!

SZuri előtt vagy után szopizzon Jozsó? Fél 3 felé jön a doki (remélem nem késik, most telefonáltam neki) és akkor esedékes a kaja is. Most alszik már fél 12 óta, de már ébredezik. nem is baj, hogy nagyot aludt, legalább az álmosság miatt nem lesz nyűgös. Még fél óráig ki tudom húzni a kaját.
Vendég
 


Enikő,

gratula a pici babócádhoz!!!!! Kép Kép Kép


Kép
Vendég
 


sosem értettem, hogy a szülők hogyan tudják megkülönböztetni már az első napokban az egypetéjű ikreket. Kép Kép

Dokinéni késik, Jozsó megkajcsizott, nem húzhattam tovább.
Vendég
 


Lányok a Vajda adjunktus az jó ultrahangos orvos???
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikö! ha jol tudom ö volt Gigi orvosa, hát nemigen van oda érte. Persze nem az UH-ok miatt.

Dancsi! Én se értettem sose hogyan tudják melyik baba melyik.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
 
 


Karmen: Az én szülésemnél, is bent volt és anyukám fel akarta jelenteni!!!! Egy szadista vandál! De attól még lehet klassz Uh-ás orvos! Ez nagyon érdekel, mert ő nézett meg ma!
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


na, itt volt dokinéni. Jozsó már 64 cm! Ezért feszülnek azok a 62-es rucik rendesen. Kép Kép

Szuri megvolt, Jozsó csak addig sírt, míg le kellett fogni, én vagy fél óráig zokogtam. Este, lefekvés előtt kell neki adni egy kúpot, meg borogatni kell a lábikóját.

Mennünk kell vérvételre, valszeg vérszegény, innen a jó alvás. Kép
HA felturbózzák vassal, gondolom kezdődnek újból az éjszakázások. Ajaj....

ÉS!!!! Igen, a foga jön!!!! Jól éreztem, jól láttam. Hi-hi-hi. Dokinéni is csak hüledezett. El is felejtettem rákérdezni, ő vette észre.

És amikor dokinéni belépett, Jozsó éppen készült hátról hasra fordulni. Már majdnem sikerült is neki, csak megzavartuk.

Na, azért kíváncsi vagyok az éjszakára, meg a holnapi napra. Még szerencse, hogy a férjem nincs itthon, szegény biztos nem aludna, ha ordít a baba.
Vendég
 


Sziasztok

Mennénk mi is pénteken, ha összejön, csak az időjósok péntekre rossz időt ígérnek, remélem délelőtt még nem ér ide.
Lehet késünk, majd figyelek, mert én se tudom merre van a játszótér az uszodában.

Tündériek az ikrek.

Tünde, jobbulást apukádnak.

Dancsi, gratula a fogacskához. Kép

Ági, aranyos Kristóf. Virágnál kedvenc a krumplipüré. Kép

Enikő, nem ismerem Vajda dokit, csak hasonló nevű volt a dokim.

Gigi
 
 


Enikő,
az azért durva, hogy ennyit várattak. Nem volt ott a saját dokid, hogy bevigyen?
Nekem szerencsére sosem kellett várnom az UH-ra, meg is bolondultam volna. Az orvosom mindig leszólt, hogy hívjanak be. Mondjuk az ilyenek miatt csúsznak az időpontra érkezők, igaz, nekem is mindig volt előre megbeszélt időpontom.

Persze a dokira néha órákig vártam, de nem az ő hibájából, olyankor műtött vagy szülése volt általában.

Mi a gond a Vajda dokival? Írhatod priviben is.

Amúgy túléltük az éccakát!!!! Jozsó aludt 6-ig, de az este nyügike volt. Nehezen tudtam elaltatni keservesen sírdogált.
De nyugtalan volt az éjjel, álmában dobálta magát, nyüszizett, de nem kelt fel szerencsére. Persze én alig aludtam, folyton néztem a buksiját nem meleg-e. Ha bekeményedik a comja, annak mikorra kell, még nem látom.
Vendég
 


Sziasztok szegedi anyukák!
Mi nemrég költöztünk Szegedre és segítségeteket szeretném kérni dokiügyben, mert úgy néz ki, hogy a babóca útban van. Annyit tudok, hogy körzetileg a Vasas Szent Péterutcában tartozom... ott is kiválaszthatom a dokit, hogy mikor megyek stb. Mindenkinek fogadott dokija van? És mennyit kell adni egy vizsgálatkor? Egyelőre csak ezek a "kezdő" kérdések jutnak eszembe... köszi Kép
 
 


Dancsi: A dokim hiába tudott volna bevinni, ha nem volt orvos aki megnéz. A dokira kellett várni. Az én orvosomnak nincs ilyen "jogosítványa", hogy genetikai Uh-át csináljon,. AZt hiszem az egész klinikán csak 3 orvos csinálhat ilyet (de ebben nem vagyok biztos, a lényeg, hogy elég kevés). És most vannak a szabadságolások is, úgyhogy ezért volt a csúszás, vártuk a dokit! Egyébként a saját dokim nagyon rendes, igyekszik nem megváratni, de ha pl a műtőben van, vagy sürgős esethez hívják, engem nem érdekel menjen csak, mert az fontosabb, én tudok várni. Csak most az Uhra ár nagyon kíváncsi voltam, mert rég láttam manót Kép

babóc: Üdv Kép Nem muszáj neked a körzetihez járnod. A kettes kórházból vagy a klinikáról is választhatsz magadnak orvost. de vannak jó orvosok a Vasasba is. Én terhestanácsadásra járok oda. Nemrég voltam a Vasasba (mert a saját dokim nem tudott fogadni) és nagyon rendes volt a doktor úr aki vizsgált, pedig nem hozzá járok! Kedves volt, türelmes és nem volt futószalag érzésemKép Ha jól emlékszem Gráf vagy Gróf doki a neve. De azt nem tudom vállal-e szülést! Egy biztos a Varga doktor úr (Gigi volt orvosa) nem a legjobb választás, mint utóbb kiderült. Ő is a Vasasba rendel, őt nem javasolnám. Több dokit meg nem ismerek ott. Elvileg nem kell fizetni a vizsgálatkor, mert a tb támogatja, kivéve ha a doki magánrendelőjébe jársz. Az meg dokinként változik, de olyan 5000 körül szokott lenni alkalmanként. De ezek fix tarifák, amiért elvileg neked a doki számlát ad!
Hány hetes vagy? Gratula a babócához. Kép

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Köszi Cenikő! Úgy tudtam, hogy a választott orvos mellett a körzetihez is el kell menni, de ha ez nem így van akkor jobb Kép Kb. 5 hetes a babóc Kép Jó dokik neveivel bombázhattok még Kép köszi...
 
 


Sziasztok! Flóra megfázott folyikaz orra és láza is van, he lesz idő még írok.

Dancsi: De ügyi Jocó!

Babóc: Üdv! Ajánlom válasz majd szülésznőt is! Az én dokim: Sári Tamás, de nem ajánlom, mert rengeteg betege van és a családjára irtó kevés ideje van. Nem pénzéhes, nagyon profi.

Tünde:Apukádnak jobbulást!

Holnapra jó időt nektek!

Enikő: De jó neked láttad a két lurkót!

gabi3
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: