Új privát üzeneted érkezett!

Ja, azért volt egy jó hozadéka is a férjem elmenetelének: sikerült 12 kilót fogynom új életmóddal... és még nem álltam meg, szeretnék még 5-6 kilót leadni, és jó úton vagyok. Úgy gondolom, az újrakezdéshez feltétlenül kell.

Kép
 


Halihó!!!
Szöszke drága akkor bombázó vagyKép Gratula az uj élethez!!!
Nem félsz hogy "elgyengülsz" A válópernél?? Bocsika nem akarom hogy bántásnak veddKépCsak biztos szar lesz!!!
Uran mesélj?? Hogy telnek napjaitok???
Én megvagyok sokat dolgozom,sokat vezetekKép Az épitkezés tavaszig felfüggesztveKép Lóvé elfogyottKép -és itt a télKép De tető alatt vagyunkKép
Na indulok csicsizni!! Jók legyetek!! Puszika Ildikó
 
 


Szia Evetke!

Nincs min elgyengülni...az átvágás, csalódás, hálátlanság miatt hamar átértékelődik az emberben a szerelméről hosszú éveken át nehéz munkával felépített kép. Nem kívánom egy asszonynak sem!!!
Még nem vagyok bombázó, de szeretnék. Rájöttem, hogy ahány kilót leadok, annyi százalékkal nő az engem megbámuló férfiak száma. :-))) Próbáljátok ki! Nagyon vicces...
Szöszke

Kép
 

 
 

Szia Evetke!

Nincs min elgyengülni...az átvágás, csalódás, hálátlanság miatt hamar átértékelődik az emberben a szerelméről hosszú éveken át nehéz munkával felépített kép. Nem kívánom egy asszonynak sem!!!
Még nem vagyok bombázó, de szeretnék. Rájöttem, hogy ahány kilót leadok, annyi százalékkal nő az engem megbámuló férfiak száma. :-))) Próbáljátok ki! Nagyon vicces...
Szöszke

Kép
 


Sziasztok!

Az életünk sajna az ősz beköszöntézel nagyon leegyszrűsödött. MOst már mozgékonyabbak lennénk, de hát az esőben, szélben, majd ahóban nem vagyuink annyitra lelkesek. Ancsa eléggé hasfájós kisbbaa volt, de mostanra (3,5 hónapos) egészen normális kis gyerkc lett belőle.
Igaz mai napig 10-11-ig nem tudjuk őket lerakni, de így legalább 8-9 körül kelnek, ami azért nem annyira rossz.
Misi angyal tesó, bár most egy kicist besokallt. Épp múltkor közölte, hogy Ancsát most már dobjuk a szemétbe. Kép Közben vigyorgott. azt mondta azért, mert már nem kell. De azért mellette imádja, puszilgatja, szeretgeti, segít rajta.

Hát így vagyunk.

Pusz
Panni
 
 


Szia Uran!

Annyiszor hallom az anyukáktól, hogy a testvér azt mondja, hogy "dobjuk a szemétbe", meg azt, hogy "vigyük vissza a kórházba". Nem tudnak a gyerekek valami kreatívabbat kitalálni? :-)))) Vagy inkább ne találjanak ki ennél kreatívabbat?
Én hétfőn adom be a válókeresetet, úgyhogy elvagyok egészen...
Ismét fogytam 1-2 kilót. Nagyon jót tesz a nőiességemnek.
Szöszke

Kép
 


Sziasztok!
Jó kicsit olvasni felőletekKép
Mindig bámulok az utcán ha telkezünkKép Lehet már "láttalak" is titeketKépSzöszke a gyerekek már csak ilyenekKép Talán ez a legegyszerűbben megfogalmazódott gondolatukKépMár túl vagy a beadáson! Kép Erős csajszi vagy hogy túllendültél a dolgon!!
Panni azért pihenj is!!És ha van időd mutass fotót az aprónéprőlKép
Puszi Szép hétvégét
ildikó
 
 


Sziasztok!
Megjött a válási "behívóm" január 10-re. Kicsit csalódott vagyok, mert azt hittem, még idén sikerül elválnom, de úgy látszik nagyon túlterheltek. Mindegy, ezt a pár hetet már csak kibírom valahogy.:-))
Szöszke

Kép
 


Halihó!!
Nem baj Szöszke!! Attól még uj évuj élet!!!
Készültök már lányok??
Meséljetek ha van időtök!! Puszi
 
 


Sziasztok!

Január 10-én sikerült közös megegyezéssel elválnunk, ami azonnal jogerőre is emelkedett. Ugyan nem volt akkora buli, mint a lagzi :-((, de stresszes sem voltam.
Indulhat az új élet.

Szöszke

Kép
 


Halihó!!!
BUÉK!!!!
Szöszke drága!!! Csak szépet és jót!!!!-más volt megirva!!!KépÖrülök hogy ilyen erős csajszi vagy!!!Aztán ha jön a nagy szerelem beszámolni ámKép
PuszikaIldikó
 
 


Sziasztok!

Ha érdekel valakit a HÉV-en túl néhány anyuka kezdeményezésének hatására egy önkormányzat által adományozott területen egy játszótér készül. Zárt lesz, csak kulccsal használható, a kulcs "ára" 20000 ft. Azaz akkor kap valaki kulcsot, ha befizet 20000 ft-ot a játszótér fejlesztésére.

Panni
 
 


helló csajok hol vagytok??????????
senki nem lakik mogyorodon aki kismama ????Én nagyon sokat ismerek!Hajrá csajok!
három szép gyerköcöm van !Találd ki kivagyok
egy fiú és kettő lány tavaj nyáron szültem !!! :?: :roll: :P

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Anyukák,

Fóton lakom a kis családommal és gyed kiegészítésként,
Parfümöket – ismert illatok alternatív illatait pl.: Davidoff, Charel, Escada, Gucci, Giorgio Armani, Kenzo, Naomi Campbell, Christian Dior, Calvin Klein, Hugo Boss

Tusfürdő 200ml - 1200 Ft, Golyós dezodor - 890 Ft, Tollparfümök 8ml - 1400 Ft, Deo Spray Women 75ml - 1200 Ft, After Shave for Men 50ml 1600 Ft, Ferromon Tartalmú illatok - 3150Ft

és Fehérneműket – tanga 325Ft, teli és francia bugyi 455Ft, melltartó 780Ft - 910Ft, szoptatós melltartó 950Ft, trikó 910Ft - 1170 Ft, zoknik 455 Ft - 715 Ft, babydoll 1820 Ft, bodyk 1820 Ft - 1950 Ft, polók/ s-xxl 1560 Ft, xxxl 1950 Ft

értékesítek. Ha érdekelnek a termékek vagy esetleg te is szeretnél egy kis pénzt keresni kérlek keress meg, Németh Beatrix 06-30-639-9820 telefonszámon vagy a branne.b@invitel.hu e-mail címen.

Kép
Kép
Kép
bnbeus
Fót
 
 


Sziasztok! Úgy egy hónap múlva én is mogyoródi anyuka leszek, 2 éves a lányom. Utána remélemhetőleg mogyoródi kismamává is válok :) Mogyoródon tud valaki magánóvodáról? Van egy Fehér Házak ingatlanidora a sínek után és állítólag azzal szemben van egy magánovi, van valakinek infója?

Azon kívül a másik kérdésem, hogy ki hová szokott járni, milyen cukrászdát, kávézót ajánlotok és milyen közértekbe lehet eljutni? Coop-ból kettőt is láttam azt hiszem, de van más is? Köszi!
 


Szia Heni!
Üdv Mogyin!
Én 10 éve élek Mogyin,van három gyerkőcöm,egy 8 éves fiú,4 éves kislány ,és egy 7 hónapos kislány!A coop boltok aránylag jók vannak még apróbb kis boltok ahól a legszükségesebbeket megkapod!Vann kettő cuki ,mind a kettő a főtér közelében van,az eggyiket most újjítják fel!Van zőldséges ahól érdemesebb megvenni a zőldséget mint a coop-okban mert ott mindég van friss árú!Az egyik a Pipacsárdával van szemben,a másik pedig lejjebb található meg az közvetlen a főút mentén van !Melledte van egy 100-as bólt!A Főtéren van a Pipacsárda ,onnan sokhelyre eltudtok jutni!Van agy Aguvapark is(Lehet nem jól írtam le) az kint van a falú végén ahogy megyünk ki az m3-asra (mi is arra lakunk)Egy tó melledt kell lekanyarodni és onnan már látni is lehet!Hát röviden ennyit!Ha kérdésed van én itt vagyok,állok elébe!
Legyen szép napod!!!!!Szia!Kriszti :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
 
 


Szia Kriszti!

Pont most válaszoltam az e-mailre is, de látom itt is választ kaptam a kérdéseimre :) Köszönöm!

Az Aquaparkot ismerem, meg a tavat is ami ott van, sőt a főteret is láttam már az ott lévő 2 cukrászdával és étteremmel együtt.

Én is inkább a hagyományos zöldséges üzletek híve vagyok, frisebb, szebb, bővebb a választék, mint a közértekben.
 


Hogyan kell ide képet felölteni a bal oldalra, ahol a nevem és az adataim vannak?
 


Még egy (csomó) kérdés felmerült bennem, Te hová viszed a gyerekeket orvoshoz? A rendelőt már láttam kívülről, kábé tudom, hogy merre van... az orvosotok kicsoda?
 


Mogyinak egy gyerekorvosa van Dr Hünlich Axel !A rendelő a Kisvendéglővel szemben van amit úgy találsz meg ha a lenti Coop boltnál befordúltok az útra ,onnann meg már megtalálod!De voltam már Fóton is orvosnál velük!!
Mi arra felé lakunk ,a randelőtöl gyalog kb.5perc !
A felnőt orvosunk nekünk Dr Fekete Ildikó!
Képfeltőltést nekem is a férjem intézte!!!!!!!!!! :oops: :?
De azt hiszem.hogy az adatlapszerkesztésnél kell kezdeni,de majd estére megtudom neked!!!!!! :wink: :lol:
Kérdésedet várom bármiről!!! :wink: :P

Kép
Kép
Kép
 
 


Off:
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Kiadó házat keresünk a környéketeken! Bárhol Pest vonzáskörzetében!
2 gyermekünk van, családi házat keresünk.
Előre is nagyon köszi a segítségeteket!
Zsuzsa
 
 


szia Zsuzsa!
Én tudok egyett it mogyin de azthiszem azt pont most fogják kiadni,de megkérdezem neked és ha még szabad akkor szólok neked!!!!
Most lett felújítva nagyon szép kis családi ház!!!Majd jelentkezem!!
Üdv:Kriszti!

Kép
Kép
Kép
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Kedves Fórumozók!

Szeretném figyelmetekbe ajánlani új szolgáltatásunkat: Gödöllőn és környékén pelenka és popsitörlő házhozszállításával foglalkozunk. Ízelítő az árainkból: newborn 23 ft/db-tól, mini: 24 ft/db-tól, midi: 28 ft/db-tól, maxi: 34 ft/db-tól, junior: 36 ft/db-tól, popsitörlő: 350 Ft. Gödöllőn a házhozszállítás ingyenes, más településen távolságtól és rendeléstől függ. Kérésre szívesen küldök árlistát. Üdv. joag
 
 


Sziasztok!
Még új vagyok itt. mi márciusban szerettünk volna Mogyoródra költözni a férjemmel, mert jövő októbertől terveztük a babát. De most nemrég kiderült, kisbabát várok!!! :lol:
ezért szeretnénk felgyorsítani az eseményeket. házat szeretnénk venni Mogyoródon, és olyan kérdéseim lennének, hogy van e valami ingatlaniroda, ahol mogyoródi ingatlanokat árulnak? a neten már nézegettem, de ott nem nagy a választék. illetve melyik környékre érdemes költözni?
olyan helyen szeretnénk élni, ahol sok a fiatal, akiknek már van, vagy majd lesz kisbabájuk, hogy legyenek pajtásai a babánknak. várom válaszotokat, további szép napot :)
Vendég
 


Szia geooo!

Gratulálok a pocaklakótokhoz!
Itt esetleg szét tudtok nézni: www.kvkingatlan.hu , de ha esetleg Mogyoródon jártok, a Posta épületénél van az irodájuk is.
Hogy melyik részre érdemes költözni, abban sajnos nem tudok segíteni, én csak 5 évig éltem Mogyoródon, bár pont abban az időben született nekünk is a kisbabánk.
Ha valami kérdésed van, nyugodtan írj, hátha tudok rá válaszolni!
Üdv: Évi

Kép
 
 


Kuha!
köszönöm szépen, megnéztem az oldalt, és nagyon jó!
hogyhogy nem éltek már mogyoródon?
Vendég
 


Szia Geooo!

Az igazság az, hogy a férjem mogyoródi, én csak "oda mentem férjhez". Így együtt laktunk még ott 5 évig. Sok-sok tényező közrejátszott, amiért nagyon nem szerettem ott élni, úgy érzem, nem is sikerült oda beilleszkednem. És nem feltétlenül azt gondolom, hogy velem volt a baj.
Másrészt családon belül is olyan volt a szituáció, ami mégjobban megnehezítette a mindennapjaimat.
Úgyhogy meg kellett hoznunk azt a döntést, hogy elköltözünk onnan, mert megkockáztatom, hogy talán a házasságunk is ráment volna.
Visszaköltöztünk oda, ahová én vagyok valósi, és azóta minden rendben.
Természetesen rendszeresen visszajárunk Mogyoródra, mert a házat, ahol laktunk, nem adtuk el. A körülmények egy része is megváltozott, tehát emiatt akár vissza is költözhetnénk, de a falu (SZÁMOMRA!!) negatív adottságainak köszönhetően nem érzem úgy, hogy (most még) szívesen visszaköltöznék.

Gondolom, valamelyest már szétnéztetek, melyik rész szimpatikus nektek? Esetleg találtatok már nektek tetsző házat?

Kép
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Gyermekfelügyeletet és házimunkát vállal Gödön és környékén/ Dunakeszi, Fót, Sződ, Sződliget stb./ molett, gyermekszerető, munkájára rendkívül igényes és precíz nyugdíjas nagymama.

Telefon: 06-70/9490590
email: babuci39@citromail.hu
 


Sziasztok Kismamák!

Nem tudjátok véletlenül melyik orvos tartja a terhesgondozást Mogyoródon?
nur
 
 


Szia Nur,

Lehet, hogy rosszul gondolom, de Mogyoródon nem tart egy orvos sem terhesgondozást. Azt a nőgyógyász "tartja", de szerintem nőgyógyász nincs Mogyoródon (amikor elköltöztem onnan, még nem volt, és nem is hiszem, hogy azóta pont az lett azóta)
 
 


Szia Eblazsi!

Köszönöm a válaszod! Közben kiderült, hogy a Flór Ferencből jár ki most minden hónapban egy orvos a terhesgondozásra.

Kép
nur
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: