Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Íme a párna!

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Csajok!

Eladó egy sarokkanpé!Kanizsa kárpitos!Mindkét oldalra variálható,ágyazható,és ágyneműtartós!Az ülő része meg van kopva,egyébént jó állapotú! Ha valakit érdekel mondjuk vendégházba,vagy ilyen helyre tökéletes :lol: ár:25.000ftAz új ára 290.000ft
JA és textílbőr,zöld színű! Kép

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Jaj, miket írsz . De sajnos bárkivel megtörténik. Próbáld a jó oldalát nézni, Neked nem lett bajod, Pannika nem volt Veled. Elhiszem hogy remegtél , ismerős érzés. Jöttek már belém , nem adták meg nekem az elsőbbséget, ráadásul velem volt Bence. Szerencsére nem lett bajunk, és a Puntinak sem csak kisebb.
Próbálj megnyugodni, férjednek igaza van, "csak" a kocsi bánta az egészet, és addig jó.

Évi!
Ez a rókakoma, váááááá..... de sajna előfordulhat valóban az utolsó trimeszterben. Babóka már annyira nyomja a gyomrod, hogy többször keveset enni lenne a legjobb megoldás. Persze dumálni könnyű, de a szakirodalom írja, csak ismétlem. :lol:
Rennie szedése .. jaj de ismerős, azon éltem én is, mert nekem meg a gyomrom égett állandóan Dorkával. Vacak érzés volt az is. :twisted:
De drága vagy, a Diószegi úton ha megnéznéd nekem azt a csúszdát az szupi lenne, de ha elmondod pontosan hol van az is jó. Köszi előre is. :wink:

Reni!
Tényleg ilyeneket mondott Neked Zsuzsi orvosa???? :shock: Hát ez hihetetlen. Tényleg lehet hogy nem voltatok szimpik egymásnak, persze ez még nem jogosítja fel hogy ilyen vad dolgokat mondjon. :roll: Hát nem is találok szavakat.
De látod Zsuzsival meg mindig kedves, rendes volt, és éppen ezért elégedett is lehetett vele.
(Zsuzsi ezek után én is kiváncsi leszek, elvállal-e majd Téged második babával is :wink: )

Alíz!
Kiromantikáztátok tegnap apával magatokat???????? :lol: Hol vacsiztatok, és milyen volt? :P

Edina!
Majd gyere és mesélj, milyen lett a cukor-eredményed, de remélem minden oké.

Pussssz!!!

Kép
Kép
 
 

 
 

BEndor!

Igen ezt mondta a Dr.Fekete.De ez már a múlt.Nem nagyon érdekel. :wink: Amúgy /Szerintem Hangulat ember a doki/
Én ha újra szülök,több doki is van aki nagyon szinpi:Dr.Deli akinél szültem,de ő még csak rezidens.Aztán Dr.Juhász Alpár Gábor,Dr.Krasznai Zoárd.Ők nagyon kedvesek.De Sápy Tamás is rendes,csak neki rengeteg betege van. Dr Jeneihez Évekig jártam,na ő még az igazi hangulat emeber.Dr juhász, is jó :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Zsuzska!

Férjednek nagyon boldog névnapot kívánok!!!!!!
Elállt az eső, :lol: mehetsz vásárolni. Mit kap Tőled apa?????

Kép
Kép
 
 


Reni! úúú, mit mondott Neked... :? Hát, ezen én is megsértődnék, az tuti!

Andi! Hogy álltok? Taliig meggyógyultok előre láthatóan? Már voltunk is Pannikával. Átadom a jókívánságokat a férjemnek, köszi! 2 inget kap, nem nagy meglepi, erre van szükség.. :?

Képzeljétek, Pannika 2 napja kap sütőtököt, és csak úgy lapátolja befelé! Jó édes, biztos azért! Én is megkóstoltam, de nekem hányigerem lett tőle... :?

Kép
 


Sziasztok,

Voltunk ma TG-n, helyettesités volt és több mint 1 órával később kezdte el a helyettesitő orvos a rendelés, szörnyű volt. Pedig alig voltunk kismamák, kb 6-8-an. Csak a saját körzetében sokan voltak és az elhúzodott:-(((
Utána vért is vettek, és szerencsére majd csak 4 hét múlva kell ismét mennem, nem is bánom.
62 kg vagyok, 4 hét alatt 1,5 kg-t hiztam. Júli második felében jön hozzánk a védőnő is, látogatni, addig gyűjtöm a kérdéseimet.

Mit csináltok hétvégén?

Pintyus mekkora lakást akartok bérelni?

Zsuzska: sajnálom a balesetet, de sajnos ilyesmi előfordul, gyorsan megtörténnek, szerencse, hogy senkinek semmi baj, a kocsi miatt meg ne bánkódj, az a legkevesebb. Pannikának jó izlése van én is szeretem a sütőtököt, meg az amúgy is jó ha sokfélét megeszik. Férjednek boldog névnapot. Hát ez a hűvös, esős idő sem tartott ám sokáig, pedig nekem olyan jól esett.

Feketéről meg csak annyit, hogy ugyan nekem sem jött be egyáltalán, és mostmár azok után amit Edinának mondott nem is bánom, hogy nem mentem vissza hozzá, azért Zsu a lényeg hogy te meg voltál vele elégedve. Nekem úgy általánosságban az a tapasztalatom, hogy minden orvosról lehet jót és rosszat is hallani, sőt ugyanaz a személy is mondhat róla kétfélét adott esetben. Szóval attól mert nekem és még néhányunknak rossz véleményünk van róla, azért neked nem kell változtatnod.

Edina: ma voltál a cukor eredményért az OTI-ban?Én is ott voltam, de nem láttalak . . .

Puszi

Kép

Kép
 


Sziasztok!


Hú jó solkat írtatok mióta nem írtam pedig most csak egy nap maradt ki.
Tegnap reggel mi is kimentünk aJubileumira ,gondoltam még akkor nincs olyan meleg és tényleg kellemes volt az idő fél 10-11-ig voltunk,majd elsétáltunk a Csónakázó tóhoz és vettünk kukoricát (Balázs szótárában :nyam-nyam-ot. :lol: )mire vissza sétáltunk úgy elfáradt hogy ahogy beraktam az autóba már el is aludt.Délután meg mentünk anyósomhoz, na ott kifürötte magát ,este meg a párommal elmentünk vacsizni a Krudy étterembe,hú nagyon szépen megcsinálták azt a régi villát és a kaja is nagyon finom volt.Ma meg még a főzni volt időm mert Balázzsal kockáztunk azaz én felépítem ő lerombolja most ezt élvezi. :D

Zsu:
jaj szegénykém ,szerncsére nem történt semmi komoly bajod,az autót meg meglehet javítatni.Ne szomorkodj.
Hmmm sütőtök az fini Balázs is szerette.Hányingered lett tőle? :? Lehet túl édes volt neked,A fő hogy Pannika szereti. :wink:
Ja és BOLDOG NÉVNAPOT A FÉRJEDNEK!!!
Andi:
Köszi a virtuális piros pontot. :P
Tegnap nem is írtam nehogy az én hozzászólásaimmal teljen meg az oldal és megunjatok. :lol:
Igen kiromantikáztunk magunkat. :lol: Kint ültünk és nagyon hangulatos volt meg persze az idő is kellemes volt már akkor.
De jó hozod Bencét is ,legalább őt is megismerjük.
Tényleg ha gondolod akkor értettek mehetünk az uszii után és együtt elmehetünk a talira.Majd még megbeszéljük.

Anita:
köszi a címet ,az utcát tudom hol van mert mikor még otthon laktam mármint anyuék akkor mindig ott szálltam le-fel a busszra YBL-nél.A ház számot meg csak megtalálom. :P
Na akkor látthatátok a kis hajas babátokat,de jó.Neked nem ég a gyomrod?
Bár nekem sem éget és Balázs mégis 2 cm- sűrű hajjal született.Tőlem is mindenki ezt kérdezte? :P
Na csak körvonalazódik végre már ez a név kérdés.

Pintyus:
Jaj te miket írsz!!!!????? :evil: Már miért néznénk hülyének :?:
Ha ti erre a döntésra jututtatok és ez a megfelelő nektek akkor hajrá.Ezt nektek kell eldönteni a lényeg hogy sikerüljön egy megfelelőt találnotok.
Igen én kérnék akkor mici pasztát ha nem gond.Előre is köszönöm szépen.
Jók a képek Patríciáról szépen kivehető mindene.

Edina:
Nekem nem ő a védőnőm hanem Dr Zahoránszkyné Gál Irén,vagyis lassan már volt mert ha elköltözünk akkor más lesz sajnos mert őt nagyon szerettem .De remélem a másik is aranyos lesz.
Na akkor jól megjárattak tegnap nem is csodálom hogy kimerültél ilyen melegben.Pihenj sokat.

Reni:
Nagyon édes a ányod az etetőszékben,látom nagyon élvezi.
Én a Hélikernél voltam/vagyok.
Én is gondolkozom valamilyen sulin vagy tanfolyamon de még nem igazán döntöttem el hogy mi is legyen. :roll:
Akkor szeptembertől kezded a fodrász sulit?Meddig fog taratni?
Merre laktok egyébként?

Pave:
Köszi a biztatást.
egyébként igazad van és egyetértek veled abban hogy csak elkezdeni nehéz a mozgást meg úgy jó ha rendszeresen csinálja az ember.Én is jártam szept.-májusig a Tégláskerti suliba kedden és csüt. aerobicra és tényleg jó volt, érztem hogy átmozgott minden izmom,és a hátam se fájt annyira.Csak most nyári szünet van,és kicsit leeresztettem ,bár szoktunk menni biciklizni de az nem olyan rendszeres.
Kérdezted a nyaralást,mi B.almádira megyünk egy hotelbe,de azért tetszett meg mert közvetlenül a parton van meg gyerekmence is van ,homokozó stb.Júl.15-21.-ig.Remélem ilyen idő lezs mint mostanában. :wink:

Évi:
Hát ez a róka nagyon ragaszkodik hozzád. :evil:
Szegénykém te tényleg megszenvedsz a babáért,igen már egyre nagyobb és nyomja a gyomrodat.
Képzeld el anyósom amikor terhes volt a férjemmel végig hányt,sőt még a szülőszobán is.Gondolom aki hajlamosabb rá azt elkapja ez a fránya róka.
Nekem nem volt ilyesmi problémám de eltudom képzelni és bizos nagyon ramaty egy érzés.

Na egyelőre ennyi.
Puszi megyek vasalni. :evil:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!


Hú jó solkat írtatok mióta nem írtam pedig most csak egy nap maradt ki.
Tegnap reggel mi is kimentünk aJubileumira ,gondoltam még akkor nincs olyan meleg és tényleg kellemes volt az idő fél 10-11-ig voltunk,majd elsétáltunk a Csónakázó tóhoz és vettünk kukoricát (Balázs szótárában :nyam-nyam-ot. :lol: )mire vissza sétáltunk úgy elfáradt hogy ahogy beraktam az autóba már el is aludt.Délután meg mentünk anyósomhoz, na ott kifürötte magát ,este meg a párommal elmentünk vacsizni a Krudy étterembe,hú nagyon szépen megcsinálták azt a régi villát és a kaja is nagyon finom volt.Ma meg még a főzni volt időm mert Balázzsal kockáztunk azaz én felépítem ő lerombolja most ezt élvezi. :D

Zsu:
jaj szegénykém ,szerncsére nem történt semmi komoly bajod,az autót meg meglehet javítatni.Ne szomorkodj.
Hmmm sütőtök az fini Balázs is szerette.Hányingered lett tőle? :? Lehet túl édes volt neked,A fő hogy Pannika szereti. :wink:
Ja és BOLDOG NÉVNAPOT A FÉRJEDNEK!!!
Andi:
Köszi a virtuális piros pontot. :P
Tegnap nem is írtam nehogy az én hozzászólásaimmal teljen meg az oldal és megunjatok. :lol:
Igen kiromantikáztunk magunkat. :lol: Kint ültünk és nagyon hangulatos volt meg persze az idő is kellemes volt már akkor.
De jó hozod Bencét is ,legalább őt is megismerjük.
Tényleg ha gondolod akkor értettek mehetünk az uszii után és együtt elmehetünk a talira.Majd még megbeszéljük.

Anita:
köszi a címet ,az utcát tudom hol van mert mikor még otthon laktam mármint anyuék akkor mindig ott szálltam le-fel a busszra YBL-nél.A ház számot meg csak megtalálom. :P
Na akkor látthatátok a kis hajas babátokat,de jó.Neked nem ég a gyomrod?
Bár nekem sem éget és Balázs mégis 2 cm- sűrű hajjal született.Tőlem is mindenki ezt kérdezte? :P
Na csak körvonalazódik végre már ez a név kérdés.

Pintyus:
Jaj te miket írsz!!!!????? :evil: Már miért néznénk hülyének :?:
Ha ti erre a döntésra jututtatok és ez a megfelelő nektek akkor hajrá.Ezt nektek kell eldönteni a lényeg hogy sikerüljön egy megfelelőt találnotok.
Igen én kérnék akkor mici pasztát ha nem gond.Előre is köszönöm szépen.
Jók a képek Patríciáról szépen kivehető mindene.

Edina:
Nekem nem ő a védőnőm hanem Dr Zahoránszkyné Gál Irén,vagyis lassan már volt mert ha elköltözünk akkor más lesz sajnos mert őt nagyon szerettem .De remélem a másik is aranyos lesz.
Na akkor jól megjárattak tegnap nem is csodálom hogy kimerültél ilyen melegben.Pihenj sokat.

Reni:
Nagyon édes a ányod az etetőszékben,látom nagyon élvezi.
Én a Hélikernél voltam/vagyok.
Én is gondolkozom valamilyen sulin vagy tanfolyamon de még nem igazán döntöttem el hogy mi is legyen. :roll:
Akkor szeptembertől kezded a fodrász sulit?Meddig fog taratni?
Merre laktok egyébként?

Pave:
Köszi a biztatást.
egyébként igazad van és egyetértek veled abban hogy csak elkezdeni nehéz a mozgást meg úgy jó ha rendszeresen csinálja az ember.Én is jártam szept.-májusig a Tégláskerti suliba kedden és csüt. aerobicra és tényleg jó volt, érztem hogy átmozgott minden izmom,és a hátam se fájt annyira.Csak most nyári szünet van,és kicsit leeresztettem ,bár szoktunk menni biciklizni de az nem olyan rendszeres.
Kérdezted a nyaralást,mi B.almádira megyünk egy hotelbe,de azért tetszett meg mert közvetlenül a parton van meg gyerekmence is van ,homokozó stb.Júl.15-21.-ig.Remélem ilyen idő lesz mint mostanában. :wink:

Évi:
Hát ez a róka nagyon ragaszkodik hozzád. :evil:
Szegénykém te tényleg megszenvedsz a babáért,igen már egyre nagyobb és nyomja a gyomrodat.
Képzeld el anyósom amikor terhes volt a férjemmel végig hányt,sőt még a szülőszobán is.Gondolom aki hajlamosabb rá azt elkapja ez a fránya róka.
Nekem nem volt ilyesmi problémám a terhesség alatt de eltudom képzelni és bizos nagyon ramaty egy érzés.

Na egyelőre ennyi.
Puszi megyek vasalni. :evil:

Kép

Kép
 
 


Bocsika 2-szer ment. :oops:

Kép

Kép
 
 


Lolita!

Igazad van:Mindeki maga dönti el ,hogy neki ki a szimpatikus.
Minden ember más,és más. :lol:

Aliza!
Melyik Helikerbe vagy?A Boka károly utcán lakunk.Szeretnénk elköltözni,de ez a jövö zenéje :shock: Igen fodrász.NAgyon régen annak tanultam,de nem fejeztem be :roll: 14hónapos.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Anita:
Na akkor jó megvárattak benneteket. :evil: De sanos ilyenkor ez van.
Mi hétvégén valamelyik nap mindenképp kimegyünk a strandra csak még nem tudjuk melyikre.

Reni:
Én már nem dolgozom 2 és fél éve.
De az Árpád téren voltam.Értem akkor sok sikert a sulihoz.

Kép

Kép
 
 


Reni!

Bejelöltelek az iwiwen, meg irtam is neked üzit, nem tudom, hogy az itteni privátot megkapod-e mert nem nagyon látom, h jol elküldtem volna... :?


Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url
 
 


Sziasztok!

Most olvastalak vissza Benneteket, van pörgés, szerencsére. :wink:

Anita!
A nyár mindenhol már csak így telik, tele helyettesítéssel.
Nagyon ügyi vagy, egyáltalán nem híztál sokat, gondolom csak a pocid növöget. És benne a lánykátok.
:wink: Natália még mindig a neve? :lol:
Kérdezted ki mit csinál hétvégén.
Holnap férjem megy anyóshoz meggyet szedni, de délutánra jön vissza. Délután jönnek anyuék és köszöntjük a szülinaposunkat. Épp az előbb csomagoltuk be az ajándékait Bencével. Apa és lánya ugyanis alszanak. :lol: Anyu süti végül a dobos tortát, én meg vettem rá marcipánokat, tüzijátékot, szálgyertyákat.
Még holnap délelőtt akarok a virágosnál egy pici csokrot csináltatni a kisasszonynak. Mert ugye tyűpá-t (tulipánt, azaz virágot) szeretne. :P
Vasárnapunkra még nincs program, de az a sejtésem jön anyós és sógornőm köszönteni.Bár náluk semmit nem lehet tudni. :P

És Ti mit terveztek hétvégére????

Alíz!
Örülök, hogy jól sikerült a vacsitok. De nem is emlitetted, vettetek egymásnak valamit? :shock:
Elvileg lesz kocsink a tali napján, remélem tényleg így lesz. De köszi hogy felajánlottad a fuvart. Én is elvihetnélek Benneteket, de előtte akkor Nektek uszi, igaz? Nem otthonról mentek a talira.De ha uszi elmaradna, szívesen viszlek én is, na feltéve, hogy tényleg meggyógyulunk addig. :oops:
Hajrá a vasalással, én tegnap főttem le mire minden darab kész lett. :roll:

Zsu!
Úgy néz ki összekapjuk magunkat a taliig, kopp-kopp-kopp.
Pannikának ízlik a sütőtök? De jó!!!
Én utálom, Bencém szintén, Dorkám sem igazán ette, ugyhogy szerencsére nem kellett nekem sem ezáltal kóstolgatnom megfelelő hőmérsékletű-e. :P
Milyen fajta bébiételt, bébidesszertet veszel a lányodnak?Vagy ezt Te készítetted???

Reni!
Képen tök jól néz ki az ülőgarnitúra amit el akartok adni. Miért vátok meg tőle? Beújítottok? :shock:

Pintyuska!
Tényleg mekkora lakásra gondoltatok? És melyik környéken???

Kép
Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ujra itt!
Tisztára ég a fejem mert nem irtam reggel mindenkinek.Alíz, Reni bocsi. :oops: Nem direkt volt csak egy kicsit bamba voltam :roll: .
Most pótolom....

Alíz
Nos azok után amit irál anyosodrol én nagyon szerencsésnek érzem magam :lol: .
Örülök hogy ilyen szépen telt az estétek.Biztos jó volt visszagondolni 4 évvel ezelőttre.
Tegnap akkor jól kijátszotta magát Balázs.Elfáradt a drága a nagy sétába.
A házhoz gratula!Tök jó hogy nektek is össze jött.

Reni
Nagyon tetszik a kép amit az etetőszékrőlküldtél :lol: .Nia édesen vigyorog benne.Nagy áldás nektek ez a lányka.
nagyon lefoglalja a napodat?Jól alszik?
Érdekes lesz mellette tanulni.Lesz aki segít majd neked? mármint felügyelni Niára amíg Te suliba leszel?

Zsu
Férjednek nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Anita
Irigyellek Téged!Szinte nem is hízol... :shock: .Én szoktam magam mérni minden nap és van olyan hogy a két reggeli mérlegelésem között van 2kg :!: különbség.A kezdeti sulyomhoz képest most tartok +9 kg nál :cry: és még van 2 hónap.
Amikor én voltam Tg-n akkor is helyettesítés volt :twisted: nekem is tovább tartott pedig nem is csináltak semmit csak szivhangot nézet.
Hogy-hogy 4hét mulva kell menned?Nekem már 2 hetente van Tg.

Andi
Csináltam neked fotot a csuszdárol mindjárt fel is teszem :lol: .A nőci azt mondta hogy 20 e ft :? nem tudom ez jó ár-e?Az bizti hogy ezzel még van egy kis munka (mármint a feljárot meg kell hozzá csinálni de akinek ügyes férje van annak ez nem gond :lol: :wink: .
Na jöjjenek a képek....
Kép
Kép
Kép

Na most ennyi....

Puszi mindenkinek
Éva

Kép
awe
 
 


Évi!
Köszi, a képeket is, az árat is, de drága vagy!!!!! Kép
Nagyon tetszik, ilyesmire gondoltam . Na ha felébred megmutatom férjecskémnek, de félek lehidal ha ehhez még dolgoznia kell. :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :twisted: Apuval ketten csak össze tudnák hozni a feljárót, vagy nem? Azt hiszem be kell adagolnom nekik.
Tudsz majd nekem pontos címet adni, hol lehet ezt venni??? Meg hogy esetleg a csúszdához feljárójuk van-e, vagy tudnak-e helyet ahol beszerezhető (ha süket fülekre találnék a férfiaknál :P ) De elég a cím is, a többit kinyomozom én. Még1x köszi-köszi-köszi!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Nos hazajöttem a vércukoreredményemmel :wink: … hát mit ne mondjak, ugy rámijesztettek, mikor kiderült, hogy a vizeletemben „pozitív” a cukorszint, most meg amit a vérből vettek étkezés utáni 4,6 lett az eredmény! :!: Ugy öröltem neki, hiszen a multkor étkezés előtt is 4,5 volt, szóval nem nagy az eltérés, meg ez az eredmény amugy is tökéletes, szerencsére. Köszönöm mindenkinek a bíztatást, h nem lesz semmi!!! :!:

Zsuzska!
Nem semmi ez a baleseti dolog…de ne is idegesítsd magad miatta, sajnos előfordulhat bárkivel, és az a lényeg h nem lett semmi bajod, és nem volt ott Pannika sem!
Kérdésedre a válasz, igen felújítunk elvileg a jövőhéttől, de ez most már csak 2 szobára korlátozódik, ugyh a 3.ban fogunk addig lakni. Jobb igy mert nyomon lehet követni mindent, mert az is más ha egy teljesen üres lakásról lenne szó.
Boldog Névnapot a férjednek!!!!!! :!: bár ez a nap nekem elég szomorú, mert az öcsémet is igy hívták, gondolom tudjátok miért mondom ezt igy…

Évi!
Na jól rám ijesztettél ezzel a rókakomával, mert általában én vagyok az akit nem szokott elkerülni! Borzasztó, h még most ilyenkor is előjön, pedig annyira csak azt mondják, h addig van, amig a baba meg nem mozdul. Hogyha éjszaka nem tudsz pihenni, akkor próbáld meg kicsit napközben, mert nagyon ki fogsz merülni, és ezt nem kéne ilyen állapotban!

Anita!
Nagyon ügyes vagy, h ilyen jol tartod magad, csak igy tovább!.
Én ha vérvételre megyek, akkor az Angyalföld térre megyek és az eredményért is oda, ugyh azért nem talizhattunk az OTI-ban. Kedden voltam ott én is tg-n , mondtam is helyettesítés volt, ha én is hamarabb 12.00 mentem volna, 2 órát is várhattam volna, de csak 13.00re mentem, igy csak fél órát vártam.
Orvosokkal kapcsolatban pedig igazad van, lehet mindenkinek más a véleménye, sőt lehet uyganaz az anya két szülésnél is más véleménnyel lesz.


Na pussszzz….majd még jövök….

Kép

Kép
 
 


Csajok!!!!

Nem is tudom, hogy kezdjem olyan kérdésem lenne hozzátok, ami nekem még nem most a legaktuálisabb, de ma a párom azzal állított haza, hogy beszélt az egyik haverjáékkal, akiknek 8 hónapos a kislányuk és elmondták tapasztalataikat a gyerekneveléssel kapcsolatban, amivel én nem feltétlenül értek egyet, ezért is kérdezlek itt titeket tapasztalt anyukákat!
A story a következő, hogy azt tanácsolták, hogy a babát már születése óta külön szobában kell altatni, legalábbis minimum 1 hónap után már külön és inkább babafigyelővel. Na én azért ilyen korán nem szeretném külön tenni, mert aggódnék h mi van vele, szerintem olyan min. fél éves korától kellene különszoktatni….szerintetek???? Mi a tapasztalat?? Tudnak külön aludni már tőletek a gyerekek?? Vagy hogy voltak szokatva??? Nem is tudom, hogy jo hatással van-e a páromra az ilyen okostojás pasik beszélgetése, mert csak teljesen megkeményszik tőle, aztán meg olyan erőteljes apuka lesz….nem is tudom, lehet jobb lenne majd ugy csinálni, ahogy nálunk kialakul!!!??? Segitsetek!!! De mindenkitől csak a saját tapasztalatát várom!!!! Nagyon köszi előre is!! :!: :!: :!:


Kép

Kép
 
 


Andi

Örülök hogy segíthettem és annak is hogy megfelelőnek tűnik :lol: .Feljáró nekik nincs hozzá azt mondta fából szoktak csinálni.Nos gondolom a rönkfára gondolt de azt nem tudom ki csinál :( .Szerintem apukádék is meg tudják csinálni csak le kell lesni a játszikrol hogy milyen megoldással jó :lol: .
A lényeg:
A dioszegin van ez a "bolt".Kifele kell jönni a városból sőtt a debrecen tábla után van kb 300-400m.Jobb oldalon lesz egy Gránit lerakat ahol szalonnasütők és egyéb köves dolgok vannak.Utánna jön egy butorlap áruház na és ezután van egy épület aminek az egyik fele takarmánybolt meg valami a másik pedig ez a műanyagos.
Lehet körülményesen irtam le de gondolom így nem lehet eltéveszteni. :lol:

Kép
awe
 
 


Sziasztok!

Ma megyünk anyáékhoz, visszaolvasni ma sem volt időm:(

Edina!
Szerintem csináld úgy, ahogy majd a szíved diktálja!!!Érezni fogod, hogy mikor van itt az ideje a különaltatsnak.Mindennek megvan az előnye, hátránya is.Én is azon voltam, hogy jobb külön, de csak a 6. hét után szántam rá magam, én akkor éreztem úgy, hogy itt az ideje.De nem bántam meg,Emili szó nélkül elalszik, nem kell bent lennem sem.De én nem is tudtam volna hol aludni vele, a 6 hétig is kint a nappaliban voltunk a kanapén.Ez hosszú távon nem megoldás.
Azért néha amikor hajnalban odavettem, mert nagyon sírt, vagy beteg volt, akor jó volt vele aludni.Viszonta mióta már nagyobb, nem lehet vele, mert sokat forgolódik, és letúr. :lol:
Röviden ennyi, mostmár mennem kell, bocsika mindenkitől! :oops:

Kellemes 7végét Mindenkinek!Mi holnapa gyulai stramndra készülünk, ha jó idő lesz.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Jó reggelt!


Dorka babának nagyon boldog 2. születésnapot kívánunk!!!!!! :D

Kép
 


Sziasztok!


Andi:
Dorkának:
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍNÁNUNK!!!!! Kép Kép Kép
Most nem vettünk semmit egymásnak inkább elmentünk vacsizni.
Igen-igen valószínű az usziról megyünk de majd meglátom még mert 8-kor kezdődik gondolom 1 órás akkor még felöltözünk stb.Addigra már ott lesz az idő.Oké akkor majd meglátod ,de szóljál nyugodtan vagy esetleg más akit elvigyünk!Remélem meggyógyultok addig,kúráljátok magatokat.

Panka:
Érezzétek jól magatokat,biztos mentek strandolni mert ma is kánikula lesz.
Mi holnap megyünk,és úgy néz ki hogy a B.újvárosi strandra
Emike biztos élvezni fogja.

Éva:
Semmi gond hogy kimaradtam. :wink: Én is szoktam így járni mert néha annyi mindent akarok írni hogy elfelejtem egy részét.Végül is pótóltál. :lol:
Pihengessél!

Edina:
Szerintem ezt minden szülő úgy csinálja ahogy jónak látja és ahogy szeretné.Neked vagy nektek kell eldöntenetek hogy melyik a legmegfelelőbb.
Mi 1 hónapos koráig aludtunk Balázzsal ,utánna egyedül aludt ,de nyitva van a mai napig is mind a két szoba ajtó és a távolság sem nagy mind össze pár méter,így ha már csak nyöszörgött éjszaka én már fent voltam/vagyok.Meg egész pici korában is csak 1-szer volt fent de volt úgy pár hetes korában szinte végig aludta az éjszakát.Most meg már szépen elalszik magától, este berakom a kiságyba és pár perc múlva el is alszik..

Na puszi.
MINDENKINEK KELLEMES HÉTVÉGÉT!SZÉP NAPOT!!!!!!!!
Andi:Nektek meg jó ünneplést.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!!

Köszi lányok a köszöntést, aranyosak vagytok. Átadom a csajomnak. Alíz a képekkel beletrafáltál, megmutattam neki és egyébként is a tortára és a tyüpá-ra (tulipán, de minden virág az még neki) hajtogatja hogy kell. :lol:
Bence elment apával anyóshoz a meggyszedésre, hajnalban indultak. Így a csajommal vagyunk kettecskén. De a fiúk jönnek haza amint tudnak.
De du. bulizuuuuuuuuuuuuuuuuuunk!Képeket majd hozok. :wink:

Szép hétvégét Mindenkinek!!!!
Puszi

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Andi!
Dorkának nagyon boldog szülinapot! Sok puszi Neki!
Kép
Kép Kép

Az este Kormorán koncerten voltunk, nagyon szuper volt! Annyira örültem Nekik, már nagyon régen nem jártak erre. Fotózni is sikerült majdnem mindenkivel, vgyis a kilenc tagú zenekarból 5-el. Meg gazdagabb lettem egy Kormorán polóval. Ezt kaptam szülinapomra a férjemtől:D. Ma meg Wass Albert szoboravatásra megyünk, stílusosan magyar ruhában:).
Este szalonna sütés barátokkal. Úgyhogy nálunk zajlik a hétvége.
Pussz
Vendég
 


Sziasztok!


Andi!

Dorka babának NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!
Remélem nagyon jol sikerül a buli, majd várjuk a képeket!

Kauka!
Mi is kint voltunk tegnap a Kormorán koncerten, igaz nem tudatosan csak véletlenül jártunk arra, de nagyon tetszett! Igaz nem maradtunk sokáig, mert állni nem birok annyit egyhelyben, de párom már azt hiszem le is töltötte a lemezüket :wink:

Mindenkinek nagyon kellemes 7végét!!!!
Pusszz

Kép

Kép
 
 


Edina! Örülök, h. tetszett. Tudok szolgálni pár Kormorán lemezzel:). Nekünk nagy favorit. Csak ilyen zenéket hallgatunk. Nem láttalak, pedig figyelgettük az ismerősöket. A szinpaddal szembe állva a bal oldali fánál álltunk, ahol van a vízcsap, vagy mi.
A mai ünnepség is nagyon szép volt. Külön örültem annak, h. Wass Albertnek három fia is eljött. Nekik is nagyon tetszett a szobor, aranyosak voltak:). Majdnem két órát tartott a szobor avató, de megérte végig állni, mert nagy élmény és sok szép emlékkel (meg képpel) tértünk haza. Most egy kis pihi, aztán indulunk tovább:).
Vendég
 


Dorka Csajszinak NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép Kép Kép

Aliz és Anita: ezer elnézést kérek tőletek, de sajnos nincsen Mici hús, anyum nem tudott most hozni mert csütörtök délután akarta megvenni és nem volt már abba a boltba, pénteken meg hajnali 5kor mar indultak, igy nem tudoott venni, ne haragudjatok. Igérem legközelebb lesz.

Most csak enyi mert hulla vagyok. Remélem mindenkinek jól telik a hétvége!
Vendég
 



Sziasztok!!

Andi: DORKA BABÁNAK NAGYON BOLDOG 2. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Bocsika, de most egyáltalán nem olvastam vissza, csak Dorka köszöntésével jöttem :oops:
Anyucikám itt van, NAGYONNNNNN klasszul érzem magamat, élvezem minden pillanatot :D :D :D

Tegnap kibújt első fogacskánk, már látszik a másik alsó :P
Puszi, most ennyi :roll:

Kép
Kép
Kép
 
 


Dorka!
Minden nap ünnep amit veled tölthetünk!
De a tegnapi egy különleges nap volt, a születésnapod!
Ezuton kivánok neked minden szépet és jót amit Te szeretnél!
Kép Kép Kép

Kép
awe
 
 


Kép

Kép a köszöntéseket !!!!!

Jajj lányok nagyon aranyosak vagytok, köszönjük szépen a köszöntéseket. Megmutattam a képeiteket az ünnepeltemnek, tetszett neki, mert jópárszor végig kellett néznünk egymás után. :lol:
Szülinap jól sikerült, lánykám szeme igencsak csillogott. Délelőtt kettesben voltunk (fiúk anyósnál) így Dorkával együtt vettük meg a két szál rózsából álló csokrot neki, amit nagy büszkén ő hozott haza. Délután megjött Bence és apa, szintén 2 szál rózsából álló csokorral. :lol: Nem beszéltünk össze, ez látszott, így lett 2 csokra kis családunkon belül a lányunknak. :P
Tortának, rajta a tüzijátéknak és persze a kapott játékoknak is örült Dorka, egész este azokkal játszott. Ma reggel szintén a kis mikróját vette legelőször elő. :lol:
Hozok képeket is, csak még fel kell másolnom és kicsinyiteni kell.

Bea!
Mikor van pontosan a szülinapod????? :shock: :shock:
Isten éltessen nagyon-nagyon sokáig boldogságban, szeretetben!!!!!!!!
Kép Kép
Gondolom a tegnapi napod további része is jól sikerült, mármint a haverokkal a főzőcske. Majd hozz képeket is ha tudsz.

Olgi!
Gratula a Tündi baba fogacskájához!!!!! Látod, ritkán jön anyukád, de ha itt van akkor ilyen nagy eseménynek a részese ő is.
Gondolom Zozika is élvezi az anyukáddal töltött időt , nemcsak Te. :wink:

Zsebi baba!
Milyen volt az előnászút??? Gondolom szuper, az időjáráson biztos nem múlt. :wink:
Gyerekeidnek tetszett a tábor, jól érezték magukat???
Holnap nagy napod lesz, amnio, majg gondolom ám Rád/Rátok.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Nagyon jó volt az előnászút, gyönyörű helyen voltunk. Igazából nem is értem, miért, de a kastélyszállóban rajtunk kívül csak egy család volt, ők is csak szerdáig. Úgyhogy miénk volt az egész kastély, de ezt nem bántuk! :)
Gergő nagyon jól érezte magát a Kisvakond táborban annak ellenére hogy ő volt a legkisebb. De azt mondta, jövőre is megy, úgyhogy biztos tényleg tetszett neki. Bogi még ma este jön haza, de a telefonban ő is azt mondta, hogy jól érzi magát. Mondjuk a Balaton mellett most nem is csodálom :)
Most csak ennyit röviden, majd jövő héten jövök részletesebb élménybeszámolóval és képekkel is.

Andi! Előre is köszi a holnapi rám gondolást!
Dorkának pedig boldog szülinapot kívánok!!!

 


Zsebi!

Örülök, hogy mindenkinek jól sikerült a heti kikapcsolódás.
Holnapi naptól meg ne parázz, túl leszel rajta épségben.
Köszi a szülinapi köszöntésedet. :wink:

Szülinapi képek (torta sajna az autóutat megsínylette kissé :?) :
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
 
 


Hello,

NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNUNK MI IS DORKÁNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tündéri a képeken:-)))Örülök, hogy jól sikerült a buli.

Andi remélem jól vagytok és jöttök kedden a talira.
Zsebi, Pave sajnálom, hogy nem tudtok jönni, de remélem legközelebb megismerünk benneteket is. Zsebi mi az a vizsgálat amire holnap mész?Én nem nagyon tudom mit is takar pontosan, de mostmár hogy irtad, pár napig pihenned kell, kicsit aggódom. De remélem simán megy majd és nem fog fájni. Örülök, hogy jól sikerült az előnászút, meg a gyerekek tábora/nyaralása is.

Zsuzska (és mindenki, aki babakocsival jönne): mivel a földszinten lakunk, és van egy egész jó kis terasz a lakáshoz, igy ha jó idő van be tudjuk hozni a babakocsit, ha esik, akkor meg az előszobába. De gondolom, ha esne, akkor nem babakocsival jöttök. . .

Még egyszer mondom, mindenki elég ha csak saját magát és babáját /babáit/ hozza, majd én gondoskodok minden egyébről. Ne aggódjatok nem fogom túlzásba vinni, csak amennyire belefér az időmbe/erőmbe, de igy sem fogtok éhen/szomjan maradni.

Ha holnap esetleg már nem irnék, akkor mindenkit sok szeretettel várok kedden, és ha vki elakadna út közben akkor tudjátok a számom.

Puszi

Kép

Kép
 


Jó reggelt:-))

Edina még neked akartam irni, hogy nálam meg tudod nézni a mikrogyöngyös szoptatós párnát.

Hogy telt a hétvégétek?
A mienk nagyon klasszul, végre nem mentünk sehova, hála anyukámnak takaritani sem kellett. Szombaton sétáltunk egy nagyot a békás tó és az állatkert környékén, utána beültünk enni a vigadóba, vasárnap meg itthon voltunk és henyéltünk. Néha jól tudnak esni az ilyen kevésbé mozgalmas napok is.

Akartam még szólni, hogy nálunk sehol nincs szőnyeg, és mivel nem lesz annyi papucsom, ezért hozzatok már zokni, hogy nehogy vki felfázzon a kövön. Remélem holnap sem fog esni az eső.

Pintyus: ne butáskodj. Majd legközelebb ha tudtok akkor hoztok micit, de ha nem az sem baj. Igy is nagyon rendes dolog tőled hogy felajánlottad. Találtatok már vmi albérletet?Még nem irtad mekkorát is kerestek.

Anita&Natália

Kép

Kép
 


Kép

Anita!
Köszi Nektek is a köszöntést, átadtam. :wink:
Hát... tegnap még mindig nem voltunk 100%-osak, illetve Dorka nem volt az, kicsit még taknyi volt. :? Meglátom, hogy alakul a mai napunk, ha jól akkor megyünk, ha ma is folyna az orra,vagy esetleg köhögne, akkor sajnos nem megyünk. :(
Ha mégis, köszi az infót, hogy vigyünk papucsot. :wink:
Anita, tényleg nem kellene nagyon készülnöd szerintem, ugyis mindenki visz valamit. :wink: Inkább pihenj rá a holnapi napra . :P :P :P
Hát mára és holnapra záporos- zivataros, jégesős napot jósolnak, nem tudom mi lesz belőle. :roll:

Tegnap du mi is a Békás-tónál voltunk , figyeltem is nem találkozunk-e közületek valakivel. De nem.
Apa papírcsónakot úsztatott a gyerekeknek a kis patakban, Dorka annyira élvezte, hogy nagy igyekezetében a patakban kötött ki. :roll: Pontosabban a szélén fenékre huppant , és csak az egyik lába merült el. :twisted:

Anita, Zsebinek amniocentézist csinálnak ma, a pociján beszúrnak tűvel, hogy magzatvízből mintát vehessenek. A magzatvízből DNS-vizsgálatot végeznek, hogy minden okés-e a Kicsivel. Ezután ajánlatos pihennie.

http://www.informed.hu/eletmod/terhesse ... _hid=34047

Zsebi baba, már lehet túl is vagy rajta, lélekben mindenképp Veled vagyunk. :wink:



Kép

Kép
Kép
 
 


Bendor!

Utólag is Sok boldog szülinapot a gyönyörű kislányodnak! :lol: :lol: :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Zsebi!

NAgy drukk az amaniohoz :wink: Sokat pihenj utánna :lol:

Awe!

Téynleg áldás a csajszi :lol: Jó baba,most hogy már elmúlt a pocifájás könnyebb :lol: A fodrász suliról még annyit,hogy reméllem,hogy indul szeptemberben.Ha igen akkor anyós lessz a segítség :lol: Anyukám nem nagyon beszámítható.

Zsuzsa!
Szeretném kérdezni,hogymegy ez a névadózás?
Mi a menete?

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Utólag is nagggggyon boldog szülinapot Dorkának!
Szépséges kis tündér volt abban a gyönyörű ruhában!!!

Andi, nem ráz a hideg a munkábajárástól????, :shock:
Én bele sem gondolok, bár lehet nagyobb öröm az , ha az embert visszaveszik....
Én már most agyalok mit fogok csinálni, bár még 3 évem van, de nem sok a remény.

Bocsi kedves többiek, hogy nem most írok nektek, majd holnap mindent megbeszélünk.
Bár mostanában olyan szita az agyam, hogy mindent elfelejtek...



Tsók



Bocsi, nem a reklám helye, de sűrgősen ( olcsón) eladó egy szép állapotú Peg Perego Venezia.
Újszülött kortól használható, szuperűl téliesíthető!

Ha esetleg valaki vagy az ismerőse keresne itt parkol nálam és naggggggggyon útban van!

Puszi Kriszti



Sziasztok!

Emikém jól kifáradt( a nagy semmittevésbe :wink: , bár tornán azért voltunk), és szunyál, így most visszaolvasok hogy holnap naprakész legyek. :wink:

Alíz!
Nagyp jól alakulnak a házas dolgaitok!De jó hogy ilyen hamar költözhettek!!!!!Bár már mi is itt tartanánk. :(
Vannak prograomok is látom, nem unatkozol :wink: Én is ezért nem tudok gyakrabban jönni.
Utólag is boldog házassági évfordulót kívánok Nektek, sok egészségben eltöltött évet!

Andi!
Gratula a 4 kg mínuszhoz!Most könnyebb fogyózni, amúgy sem olyan éhes az emberKitartást hozzá!
:wink: .Hipoxi tréning bérlet érdekelne, ha még aktuális, nem járt le.:?
Örülök én is, hogy összefutottunka játszin!:DDorka olyna édes, hogy folyton EMI-zik:)Na majd holnap összeeresztjük a csajokat;)

Dorka baba! :D
Isten éltessen nagyon sokáig erőben, egészségben!!!Nagyon boldog születésnapot kívánunk Neked Emilivel! :D
Holnap kapod apuszit is! :wink:
Kép Kép Kép

Edina!
Én nem szedtem a ferrocentot, csak az orvoslátogatótól van infóm.De patikában is mondták hogy jó, rákérdeztem.A Hipp natal aktívot próbáltad már?Abban is van sok vas, és csak meg kell inni, güymilé egyébként, 1000 ft.

Reni!
Nagyon szép az etetőszéketek!Nekünk is Chicco van, Heppy snack.Mi is szeretjük.:)

Képzeljétek, az utóbbi napokban többen is megkérdezték tőlem, hogy van-e Emilinek tesója, vagy hogy mikor jön már a tesó??? :shock: Hát én nagyon meglepődtem, kár hogy nem kérdeztem meg, hogy honnan veszik, hogy van tesója??? :roll:
Viszont jól beültették vele a bogarat a fülembe, ősszel jó lenne ismét kismaminak lenni! :oops: :D

Pave!
Mi Korfura megyünk a jövő héten szerdán.:)
Eezen a tornán már én is gondolkoztam, de arra jutottam, hogy én lusta vagyok hozzá. :oops: :( :lol: Így marad az aktív henyélés :lol: (már ha időm engedné :roll: )

Lolita!
Na látod, csak befordult a kis Natika!De jó, akkor ez a név már végleges?Megjelölhetjük? :lol:

Pintyus!
Hát a fotóhoz nekem is kellett fantázia :oops: , de a feliratok segítenek. :wink: Örülök hogy nálad is minden rendben!Nekem is nagyobbnak mérték Emilit, és én is abban reménykedtem, hogy majd hamarabb jön, de aztán túlvittem 5 nappal.Ezt csak azért írom, hogy ne érjen csalódás, ha ne adj isten hasonlóan jársz mint én.Nekem nagyon rossz volt az az 5 nap lelkileg. :?
Már miért néznénk ki????Ne mondj ilyet!:)Mi sem tudunk zöld ágra vergődni lakásügyben.Hogy hol vegyünk milyet vegyünk, vegyünk-e, vagy maradjunk albiban egyelőre?Ezek nálunk sincsennek eldöntve még. :?

Zsu!
Húha, örülök hogy nem lett nagyobb baleset!El is hiszem hogy totál kivagy, én is kilennék!Férjednek utólag is boldog névnapot!

Éva!
Sajnálom hogy vacakol a gyomrod!Ötletem nekem sincs, hogy mitől lenne jobb.Nekem sok volt a savam is,de a Rennie csodákat tett!
Biztosan fog dumálni Emili holnap is. :wink:

Olik!
Gratula az első fogacskához!Élvezd is ki minden percét amig itt van aynukád!Meddig lesz?

Kauka!
Akkor most jól kibuliztátok magatokat!
Szülinap?Mikor?Mindenesetre nagyon sok bolodgat kívánok! :D

Zsebi!
Na egy kastélyban én is jól érezném magam! :wink: De ugye szellemek nem voltak? :lol:
Remélem nem volt semmi gond az amnion, pihenj sokat!!!

Megjöttünk anyáéktól tegnap.A szonbati strandolás nagyon szupi volt, bár nem volt nagy meleg(kb.28-30 fok)Ez Emilit nem zavarta, nagyon élvzte a pancsolást, persze a gyerekmedence nem sokáig izgatta a fnatáziáját, a nagyokhoz akart menni, de abba meg én nem mehettem bele, így a hullámmedencében tobzódtunk. Laughing Legalább megmutattam neki milyen lesz a tengeren(persze csak nagyvonalakban Wink ).Hát annyira élvezte, hogy alig bírtam fogni, folyton ki akart ugrani a kezemből, a kezét tépte ki az enyémből, a nénik a medencében már nem is a hullámra figyeltek, hanem ránk Laughing
Emike meg csak sikongatot, pancsolt nagyokat.Persze merülni akart mindig, ettől megint egy pár ember infarktust akart kapni, de volt aki megjegyezte, hogy biztos baabuszásra jár Cool Very Happy
Anyósék nagyon megemberelték magukat!!!Csak lestem!Ott voltak még anyáék is.Délután a gyulai várnál volt egy kis fesztivál, kézműves kirakodóvásár, néptáncosok, na azt nagyon élvezte Emili, az első sorban tombolt!Táncolt, dúdolta a nótákat.Még az esti 9 órás Balassa néptáncosokat is néztük egy ieig a tószínpadon, ott is jólviselkedett.11kor feküdt le Emili. Very Happy Persze a reggel 7-es kelést nem lehetett kihagyni Twisted Evil
Vasárnap medncés pancsi volta kertben.

Na sikerült is visszaolvasnom!

Lányok!
Lecseréltük a régi vízszűrőnket egy újra, és én be is léptem a céghez tanácsadóként.Így mostmár tőlem is lehet vásárolni szűrőket is, és még sok mást is, pl. baba hálózsákot, gyermek ágyneműket, stb.Van egy honlap, itt meg is tudjátok nézni ha érdekel vkit.
www.fandi.wni.hu
Mi meg vagyunk elégedve vele, ezért is tudom jó szívvel ajánlani bárkinek.Nem a legolcsóbb, viszont én ezt adom Emilinek is, ezzel főzök.1 éves koráig vettük a Jana vizet neki, de már nagyon untuk a cipekdést, flakonok tárolását, kidobását.Ezzel a szűrővel egyébként olcsóbbra jön ki egy liter víz,mint a palackossal.A víz hasznos részeit benne hagyja, de a klórt kiszűri.Aktív szén és ezűst szűrő van benne.Ha vkit érdekel szóljon, holnap viszek a talira prospektust is.
De ne nézzetek ügynöknek, ez nem bóvli termék, van engedély száma is a vízügyi hivataltól. :wink:
Meg csinálok majd én is rendes "reklámszöveget", bocsi hogy itt reklámozom, de a múltkor is kerste vki egy másik fórumon a vízszűrőt, és hátha közületek is érdekel vkit.Bővebben a honalpon megtaláljátok.

Na megyek vasalni, jó hosszú lettem, bocsi.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Nyugi lányok, mint már mondtam minden ok, jól vagyunk és csak azt csinálom ami nem teher. Most voltam kozmetikusnál kényeztetésen, utána vásárolni, lassan majd hozzákezdek 1-2 finomságnak, szóval holnap már csak tényleg ti hiányoztok. Jó lesz megint találkozni, remélem minél többen el tudtok jönni. Andi kúráljátok magatokat, és ha már csak egy pici orrfolyás van, akkor az hátha nem fertőz, gyertek!!!!

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Köszi mindenkinek a drukkolást, túl vagyok rajta. Nem mondom, hogy kellemes volt, de valóban nem fájt, mint ahogy olvastam is több helyen, csak olyan feszítő érzés volt. Andi, amikor írtad, hogy már lehet, hogy túl vagyok rajta, még csak az első UH-on voltam túl, utána be kellett menni a genetikára, hogy gyorsan ledarálják a kockázatokat, és aláírjam, hogy eszembe sem jutna befeküdni, majd elől, ahol a büfé van, ott kellett várni még vagy fél órát, mire bementem. Egyszerre 4 embert hívtak be, az egész beavatkozás nem tartott tovább 5 percnél, utána jöhet a következő. Szóval ez a futószalag dolog van itt is, ami elég borzasztó, és még szerencse, hogy jött értem a párom, mert kimentünk az épületből, léptünk egy párat, szerencsére elértük az első padot, és én szépen elájultam. Csak pár pillanatig tartott az egész, mert a párom lefektetett a padra, felemelte a lábamat, és így magamhoz tértem, de ha mondjuk egyedül vagyok..... (Az egyik kolléganőm mesélte, hogy ő egyedül ment kocsival, és ő is vezetett haza.) A szomszéd padon 4 orvostanhallgató pedig éppen a legutóbbi vizsgákról beszélgetett, fel se tűnt nekik, hogy itt éppen elájult valaki :( .
Azöta fekszem, meg még holnapra is ezt tervezem. És egész hétre pihengetés. Szerencsére semmi rosszat nem érzek (kopp kopp kopp.) Eredmény 4 hét múlva. De az UH-on megtudtuk, hogy kisfiunk lesz!
Holnapra jó szórakozást a talisoknak!

 


Hello,

Még egy fontos dolog az eszembe jutott: nincs semmi játékunk:-((((((
Remélem most nem megy el mindenkinek a kedve a talitól, de csak most jöttem rá, hogy mi még nem vagyunk berendezkedve játszó gyerekekre. Egyetlen dolog amivel le tudok kötni gyerekeket az a mese, van pár filmünk, de semmi több.

Anita

Kép

Kép
 


Anita!
Nem baj hogy nincs játék, majd elfglalják magukat, csak legyen minden féltett kincsed jó magasra elpakolva:D

Zsebi!
Na legalább túl vagy rajta.Sajnálom hogy elájultál, de biztos nagyon ideges is voltál.Én sem mernék ilyenre egyedül menni.Egyetimsták: :evil: :x :( Gratula akisfiúhoz!!!!:DNeve van már? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Sziasztoooookkkk

Jujjj, nagyon várom már a holnapot, jó lesz megint talizni veletek, ilyenkór mindig úgy felpezsdülök, és kikapcsolódok a mindennapi problémákból!!!

Kérdeztétek, hogy hol keresünk és mekkorát. Hát jó lenne a belvárosba, az irodához közel, és ugyancsak egy 1+2 szobásat. Végül is a paraméterek ugyanazok mint mikor venni akartunk.

De majd holnap bővebben. Kösz hogy nem néztek le hogy enyire elhúztuk ezt a dolgot. Puszo nektek!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon várom a holnapot.

Remélem mindenki el tud jönni!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Anita!
Védőnőnkkel beszéltem, dokinkat is megkérdezte, nem vagyunk fertőzőképesek, gyerek(ek) mehetnek közösségbe igy bababuliba is. :P Egész nap ezen dilemmáztam, mert fertőzni nem szeretnénk senkit. De örülök, hogy szakemberek is megerősítették, hogy nem fertőzünk és party-képesek vagyunk. :oops: :P
Igen-igen, nem gond hogy nincs játék, ha tudnád az én gyerekeim mennyire fel tudják találni magukat és mikkel játszanak. :lol: :lol: (fakanál, merőkanál, húsklopfoló, mérőszalag, vízmérték, elemlámpa... :lol: :lol: :lol: ) de ne aggódj viszünk játékot. Ja és Pankának igaza van, tedd a lakást bababaráttá, a féltett dolgokat minél magasabbra, mert egy fél pillanatra fordulunk el és ők egyből megtalálják. :wink: :wink: :wink:

Zsebi baba!
Na ezen is túl vagy, mármint az amnio-n. Pihengess sokat, most az a legtöbb amit tehetsz.
Sajnálom, hogy elájultál, arról meg szépet ugysem tudok írni hogy (nem) reagáltak erre az orvostanhallgatók, ugyhogy no comment. :evil: :evil: :evil:
Kisfiatokhoz szívből gratulálok!!!!!!!
Kép
Régebben mintha irtad volna milyen nevek vannak talonban, de már nem emlékszem. :? Mik az esélyes neveitek? Vagy már van konkrét is?
Visszatérve az előnászutatokra: nagyon romantikus lehetett egy nagy kastélyban. Ez tényleg nem lehetett mindennapi. Képeket majd várjuk.

Panka!
Elhiszem hogy jól érezte magát Emili a hétvégén, jó kis programjaitok voltak. :wink: Pancsolást naná hogy a kis halacskád szereti, a zenét meg általában élvezik a kicsik, riszálják rá a pospijukat. :wink: :wink:
Na majd holnap gondolom Dorkám ismét rákezd az EMI.. EMI-zésre. :lol: :lol:

Kriszti!
Kérdezted vágyom-e vissza dolgozni. Milyen kérdés ez??? :shock: :shock: Szerinted????? :lol: :P
Persze hogy nem, ha rá gondolok minden bajom van. De próbálom nem hergelni magam, tenni ugysem tudok sokat, csak hogy beletörődöm. Próbálom a pozitív oldalát nézni, több pénz áll a házhoz, rend lesz napközben a lakásban :lol: :lol: :lol: ... na jó, ez nem volt komoly.
De képzeld a bölcsiben a szülőin egy anyuka mondta, ő már annyira vágyik vissza dolgozni, mert nagyon unatkozik otthon. Ja és még másfél éves sincs a kislánya. Néztem rá mint egy földönkívüli, hogy komolyan gondolja-e ezt a kijelentését, de komolyan gondolta. Én meg lelkiismeretfurdalással megyek vissza, mert nyilván szívesebben lennék a gyerekemmel . Úgy látszik ez is hozzáállás kérdése "csak".

Ja és köszi azoknak is a szülinapi köszöntést akiknek eddig nem köszöntem meg. Thanks!!!!!!! Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Tegnap számba vettük a fiúneveket, és végül a családi kupaktanács a Szabolcs mellett döntött. A kalapban volt még a Kristóf, csak azt nem nagyon lehet becézni, bár nagyon szép név, illetve a Róbert, de erre Gergő, akinek problémái vannak az r hang kiejtésével, megszólalt, hogy "nekem ezt nem lenne könnyű kimondani" (Ráadásul Molnár Róbert). Ezen mindenki jót nevetett, úgyhogy maradt a Szabolcs. Egyébként a leendő keresztapját is Szabolcsnak hívják :)

 


És akkor jövök a fényképekkel. A kastély egyébként Almamelléken van, Pécs és Kaposvár között, úgyhogy voltunk Pécsen is, Kaposváron is, aztán Abaligeten a barlangban, ill. ott egy kicsit túráztunk is, bár ehhez elég meleg volt, úgyhogy csak a rövidebb túrát választottuk. Kaposvár mellett pedig van egy nagyon szép skanzen Szennán, azt is megnéztük. Délutánonként pedig a kastély medencéjénél hűsöltünk, illetve sétálgattunk a parkban. Lovagolni is lehetett volna, de egyébként sem tudunk, én meg most nem is vállaltam volna. Úgyhogy a lovakat csak a karámon kívülről néztük meg.

Kép a kastélyszálló
Kép az abaligeti tónál
Kép a kastély parkjában
Kép a park
Kép a szennai múzeumfaluban

 


Sziasztok!

Az egyik szemem sír, a másik nevet.....
Ugyanis ma köztisztviselői nap van, melynek örömére a férjem nem dolgozik!!! :D Családi kirándulós napot tervezünk.

Viszont így nem tudok veletek találkozni megint. :( :( :(
Szomi vagyok.

Jó szórakozást nektek, talán egyszer összejön a tali!!!



Zsebi baba pihenj sokat és gratula Szabikához!

Kriszti



Sziasztok!

Az egyik szemem sír, a másik nevet.....
Ugyanis ma köztisztviselői nap van, melynek örömére a férjem nem dolgozik!!! :D Családi kirándulós napot tervezünk.

Viszont így nem tudok veletek találkozni megint. :( :( :(
Szomi vagyok.

Jó szórakozást nektek, talán egyszer összejön a tali!!!



Zsebi baba pihenj sokat és gratula Szabikához!

Kriszti


Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: