Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Zsuzsi!
Van Huggies Little swimmers S-es méretű (7-12 kg) úszópellusunk. Már Pankának is akartam ajánlani, de anyuéknál volt és csak most hétvégén hoztuk be. Tavaly vettem Dorkának, 12 db-osból még 8 db van meg. Idén rá akartam adni, de nem erőltettem mert elég kicsi méret. Ha gondolod szívesen Nektek adom ingyen és bérmentve még a Balcsi előtt. Ha gondolod hogy kell, akkor ha erre jártok ugorjatok fel érte. Péntek kb. dél körülig biztos hogy itthon vagyunk (na jó , sétákat leszámítva). :wink: :wink:

Kép
Kép
 
 


Pintyuska!

Régebben irtad, hogy nem kaptál a DM-ben digitális lázmérőt. Nem tudom azóta vettél-e már. Mi most voltunk a gyerekekkel a Park Centeres DM-ben és kétfélét is láttam, a sebtapaszok mellett (óvszerek fölött :lol: ) kirakva, azt hiszem 1149 Ft-os áron.

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Pintyus! Iwiwen megírom a fodrász telefonszámát!

A cuccok nagy része összepakolva itt áll a nappali közepén, már elfoglalja a fél szobát, és még a ruhák nincsenek is benne! Remélem, be fog férni a kocsiba :)
Már nem biztos, hogy tudok jönni, úgyhogy most kb. 2 hétre elköszönök. Akik szintén nyaralni mennek, jó nyaralást, a többieknek jó időt itthon!

 

 
 

Zsebi baba!
Jó utat, kellemes pihenést Nektek, érezzétek jól Magatokat, sok-sok élménnyel gyertek haza. Csinálj majd sok képet. :wink: Úgy pakolj, hogy a ruhák is beférjenek. :lol: :lol:
Nem felejtjük 2 hét múlva sem, hogy adós vagy nekünk a kicsi fiatok UH-képével, medencés -lagzi képekkel, na és majd jön hozzá a sok nyaralós kép is. :lol: :lol: :lol: :P :P

Pusz!

Kép
Kép
 
 


Köszike a fodrászok telcsi számait. :lol: :lol:

Andi: vettem már lázmérőt olyan flexibiliset a Nyugati utcán, 1150-ert, de azért köszike hogy gondoltál rám, ari vagy.

Ezerrel megy a pakolás, védőnőm is volt ma nálam, mondta menjek jövő héten a receptekért a gyerekorvoshoz.

Hop úgy néz ki festünk, a tisztitószerek már ott vannak, lassan alakulunk mi is.

Zsebi: jó útat nektek és nagyon kellemes időtöltést.

Anita: Holnap akkor jövünk, beszéltem Évával is.

Puszi mindenkinek.
Vendég
 


Hop= holnap :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Kedves Anyukák!

Remélem nem veszitek tolakodásnak hogy írok, de egy aranyos programot szeretnék ajánlani, ami érdekelhet benneteket.

Szombaton Debrecenbe jön a Rama Sütigyár, ami a kisgyerekes családokat várja vidám programokkal. A gyerekek kedves muffin- és mézeskalács házikók között, különböző állomásokon próbálhatják ki játszva a tészta gyúrást, formázást, díszítést.

A kiskuktákra végig vezető kukták figyelnek, így a szülők megpihenhetnek közben a napernyők alatt.

Itt lehet róla olvasni: www.sutigyar.hu

Mi tavaly voltunk, nagyon élveztük. Remélem nem zavartam, minden jót kívánok Nektek!
Kép Sütigyár
 


Sziasztok!


Megjüttünk tegnap Korfuról.Nagyon jó volt, mindenki jól érezte magát, Emili nagyon jól bírta a repcsit, éshát a tenger.... Cool Majd jövök vmikor bővebben is, ma megyünk anyáékhoz.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Egy kicsit visszaolvastam, Emli visszaaludt:D

Zsu!
Nekem is jó az aug. 5.
De volt még egy tali előtte, 23.-án?De kinél is? :oops: :oops: Bocsi, most kezdek elveszni a témában. :oops:
Pannikának gratula a szépségversenyhez!!!

Zsebi!
Gratula az esküvőhöz, nagyon szépek vagytok ,sok boldogságot kívánok mégegyszer!Nagyon szép lett a ruhád is, a gyereke is nagyon csinik!:DJöhetnek még klépek!

Pintyus!
Gratula alakáshoz!Jó pakolászást!

Edina!
Nem is tudtam hogy volt megint expo!Bár úgysem tudtam volna menni.

Én is megyek holnap fodrászhoz, én is meguntam a hosszú hajat,majd élőben meglátjátok milyen lett:D

Andi!
Nagyon jók a tropikáriumos képek!Kiskutyák anyukádéknál vannak?
Biztos nagyon édik!
Férjed miért megy kínába????Munka?Lemaradtam. :oops:

Na ennyi, Tomi felkelt, megyek teregetni.

Puszi!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Sziasztok!

Andi! Köszönjük a felajánlást, elfogadjuk, de természetesen nem ingyen! :wink: Holnap délelőtt el is tudnénk menni érte. Pontos időt nem tudok mondani, de felhívlak előtte, OK?

Zita! Jó pakolást, költözködést! De csak óvatosan!

Zsebi! Jó utat Nektek!

Panka! Örülök, hogy jól sikerült a nyaralásotok! Képeket várjuk! Annak is örülök, ha Nektek is jó az aug. 5! Ha visszajöttünk, megbeszéljük a részleteket!

Én még mindig bizakodom a z időjárásban, hátha... Január óta le van foglalva a nyaralásunk, erre készülünk rég, nem lehetünk ennyire szerencsétlenek, hogy rossz idő legyen... :(

Kép
 


Kép

ime az új hajam
nem a legjobb fotó, mert magamról csináltam:-)

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Zsuzsi!
Oké, várom holnap a telefonodat és persze Benneteket. Árról meg hallani sem akarok. :roll:
Balcsi még mindig nem meleg és csak jövő hétvégére éri el a jóslások szerint ismét a 25 fokot. :? A szállodátokban lesz medence ahol Pannika , na meg Ti is pancsolhattok majd?
Elhiszem, nagyon bosszantó, hogy készül egész évben az ember a nyaralásra aztán az időjárás szépen elronthatja. De szerintem még mindig szerencsésebben fogtok járni mint Alízék, szegények.

Panka!
Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás, gondoltam Rátok sokat.
Persze majd ha lesz időd várjuk az élménybeszámolódat és a képeket.
Beújítasz Te is ami a frizurát illeti?
Kriszti ígért jövő hétre talit, de azóta nem jelentkezett, gondolom így tárgytalan az egész.

Anita!
Klassz lett a hajad nagyon. Kis divatos.Oldalról is hozz majd képet ha tudsz. :wink:

Kriszti, Évi, Reni, Olgi!
Merre vagytok???????????????? :shock: :shock: :shock:
Rég írtatok.

Kép

Kép
Kép
 
 


lolita 78!

Nagyon szupi a hajad :lol:

Bendor!
A gyerköcök,hogy vannaK?

Zsuzsa!

Köszi a névadó infót,szerintem még fogok róla kérdezni?
JA jut eszembe mennyibe került?vagy ingyenes?

Panninak,hogy áll Bcg oltás? a milyénk még mindig nem gógyult be.


Én úgy szülnék újra :lol: olyan csodálatos dolog :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Reni!
Látod, már hiányoltalak ma. :wink:
Köszi kérdésedet, jól vannak a manóim.Ma voltunk apánál a munkahelyen, megnéztük a szökőkutat a Kossuth előtt, tegnap bevásáoltunk hármasban... jól elvagyunk :D . Jövő héttől van a férjem is szabin, ugyhogy akkor már négyesben leszünk.
Holnap délután viszem őket anyuékhoz hétvégére, Dorkának most lesz az első nélkülem alvós éjszakája, én ugyanis jövök este vissza. Remélem nem lesz nagyon elszontyolodva, meg Bence is ott lesz vele. Meg egyébként is imád anyuékkal lenni,ugyhogy gond max. az én hiányom lehet neki. De muszáj lenne, hogy jól bírja, mert jövő pénteken férjemmel Németországba megyünk hétvégére. Nem nyaralás , de mindenképp el szeretnék jutni a nagybátyám sírjához. 2006 novemberében halt meg kint, Németo.-ban lakott, oda nősült, ott is lett eltemetve. Temetésre sajnos nem tudtam menni, mert férjem éppen a sebészeten feküdt vakbélgyanuval, nem hagyhattam egyedül, és a gyerekeket sem. Tavaly nyáron nem tudtam kimenni, de most mindenképp szeretnénk megejteni ezt az utat. És a jövő hétvége a megfelelő a gyerekekre vigyázás, a bölcsikezdés stb. miatt mindenkinek. Igy most lesz Dorka főpróbája szülők nélkül a nagyszülőkkel. :lol:

Iratd szeretnél újra szülni. Hát Drága.... sok-sok kellemesen eltöltött éjszaka után semmi sem lehetetlen. :lol: :lol: :P Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :wink: :wink:
Hozhatsz képeket Magatokról, a kis Niáról. :wink:

Kép
Kép
 
 


Panka!
Lemaradt a kérdéseidre a válasz:
- Férjemék pályázat utján nyerték a kínai utat, így hárman repülhetnek.
- Kiskutyák hétvégén anyuéknál voltak, de vasárnap este apu már vissza is vitte őket. Csak a gyerekek miatt hozta el hétvégére. Anyu nem nagy állatbarát, ugyhogy régóta nincs kutyájuk. :? :?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!

Naaaaaaaaaaa, igenis meg lesz tartva a buli nálam 23.-án!!!
Eddig Pintyus, Panka, Anita és Bea írta, hogy jönnek....
Zsuék, Zsebiék nyaralnak.
Ha valakit kihagytam 1000bocs.

Andi, Aliza, Edina ti nem jösztök???
Egyeztessünk már csajszik!

Gyertek már léciléciléci!!!

Attól mert nem írok, azért figyelek ám, mint a Nagy testvér... :lol:

Priviben írok címet mindenkinek.

Tsók Kriszti



Gabiiiiiiiiiiiiiii!
Te olvasol még minket????
Gyertek ti is!!!

Úristen, kimaradtak Olgiék!
Benneteket is szeretettel várunk.

Ugye, nem maradt más ki??? Nézzétek el nekem és mindenki jöjjön!!!



ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Éva ugye nem haragszol?????? Gyere te is!!



SZIASZTOK!

Én is megvagyok!

Köszi a hiányolást :lol:
Szoktalak benneteket olvasni de mostanába olyan világvége hangulatom tud lenni.Nincs semmi baj sőt szépen fejlődünk.Voltam Hajninál szerdán és megnéztük Szasza súlyát.Kb 3kg érzem is a derekamon :lol: .

Olimami
Én bocsi hogy nem jeleztem :oops: én is ott leszek tehát jöhet a cím :lol:

Zsebi
Hatalmas gratula nektek és kívánok sok-sok boldogságot.Gyönyörű voltál!A képek igazán jól sikerültek és látszik hogy boldogok vagytok de hát ez nem is csoda.
Jó utat nektek!

Zsu
Igy utolag is gratulálok Pannikának és persze nekek is :lol: .Megnéztelek ám Titeket a haon.on is :lol: .
Mi mindig is tudtuk hogy gyönyörű a Csaj!

Alíz
Jó lubickolást nektek!

Panka
Üdv itthon!Majd mesélj!

Anita
Sajnálom hogy nem soppingoltunk sokat de annak örülök hogy találkoztunk és duncsiztunk.Majd ird meg Anna sulyát léccccci :lol:

Zita
Remélem Ti a festéket veszitek meg éppen :lol: Ha meglesz a festés te is mutizd meg milyen lett okés?

Na most ennyi mert nemsoká jön a védőnéni.Addig valami rend félétkellene csinálnom.
Délután vasalok és szerintem ujra bekukkantok ide.

Pusza
Évi

Kép
awe
 
 


Sziasztok!
Elveszett emberkék üdv újra köztünk. :lol: :lol:

Kriszti!
A Nagy Testvér jobban figyel :lol: :lol: :P :P , én is irtam még régen, hogy elvileg tudunk menni a talira. Ugyhogy megdobhatsz a cimmel. :wink:
Mit vigyünk???? De tényleg.

Évi!
Na.... ne legyen már világvége hangulatod, léccccci.
Babád szépen fejlődik, most épp dög meleg sincs, ugyhogy csak pozitívan!!!!
3 kg a kisfiad? Azta, szép súlya van, tényleg szépen növekszik. Derékfájás: vigasztaljon, babád születésével megszűnik. :wink:
Pihizz amennyit csak tudsz. :wink:
Babaszoba készen áll már? Ha igen kérünk képet róla. :wink: :wink: :wink: :wink:

Zsuzsi!
Mindjárt felteszem a képeket Pannikáról és a gyerekeimről. Olyan jó hogy eljöttetek, még ha túl sokáig nem is maradtatok. Drága a lánykád nagyon és hogy milyen csendes. Főleg az én két elevenem mellett, de láthattad ezt Te is. :lol: :lol: :lol:
Még 1x: kellemes nyaralást Nektek, érezzétek jól magatokat!!! Várunk vissza a képekkel és az élménybeszámolóval.Jóidő megrendelve!!!!!!!!!

Kép
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most csak rövid bekukk! Változott az egész program, holnap megyek haza! Aug. 4-én jövök! Tehát, így talira se tudok menni! Pusssz
Vendég
 


Kriszti!

Köszi a címet, biztos odatalálunk. :P :wink:

Szép hétvégét Mindenkinek!!!!!!!!

Kép
Kép
 
 


Hello,

Kriszti majd várom én is a cimet. Hánytól lesz a tali?Nekünk aznap 2-re kell menni szülésfelkészitőre ezért kérdezem. De amúgy megyek mindenképp.

Ma voltam tg-n, meg Hajninál is, aranyos volt beinvitált (KÖSZI HAJNI), utána meg beszélgettünk kicsit. Nem voltak most sokan, de aki volt, az döngette az ajtót szegény Hajnira:-)))

Anna 2,6 kg kb, még mindig rövid a lába - úgy néz ki az anyjára üt - hurkás, és már érett a méhlepény, igy remélem nem lesz túlhordás. Egy kicsit befelé van fordulva a drágám, de azok után amit éjszaka művelt, nem csodálom, hogy inkább pihen. Nem hagyott aludni, több mint 1 órán át:-((

Volt a pisimben egy kis genny, felirtak rá vmi Monural granulátumot, vki használt már ilyet?Sztetek szedjem vagy ne szedjem?Hajni?

Jaj nagyon jók a képek Andi, és Pannika mennyit nőtt ismét. Már igazi nagylány!

Olgi: anyukád itt van még?Ti jöttök a talira?Jó lenne még szülés előtt találkozni veletek is. Én már az aug.5-i talin lehet nem veszek részt . . .

Puszi

Kép

Kép
 


Anita!

Én a helyedben szedném.

Kép
Kép
 
 


ok
köszi

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Jelentkezem már én is…megvagyok, minden oké szerencsére! Miskolcon voltunk már lassan 3 hét után, ugyh jó volt. Összeszedtük anyummal a babaruhákat, meg amit varrt nekünk a babaszobába. :wink: Nagyon szép lett ilyen macis sötétítő függöny, rózsaszín fodorral és ugyanolyan anyaggal bevonva a csillár, húú nagyon szép lett, még jó hogy tud varrni :wink:
Ezen a héten legalább jobb idő volt, ugyértve hogy nem volt 40 fok, ki is lehetett kényelmesen mozdulni. Ugyh bejártam a Kika-t, Stop-shopot, igaz csak nézelődés és tájékozódás képen, de nagyon jó kikapcsolódás volt! :wink:
A festés viszont még nem kezdődött el :x , mert páromnak rengeteg munkája jött össze (ez ilyenkor jó is meg rossz is), igy nem kezdtük még el, de már nem engedem tovább húzni …
Viszont ugy néz ki, hogy megtaláltuk a megfelelő autót :wink: , már csak az kell, hogy elfogadják a hitelkérelmünket…meg az autó átadás még plusz 1 hónap, ugyh arra is várni kell. :?

Zsebi!
Gratula az esküvőtökhöz!!! :!: Nagyon szép lehetett minden a képek alapján! A ruhád, hajad is nagyon jól sikerült! Mostmár jöhet a kis Szasza baba! Kellemes nyaralást nektek! :!:

Anita!
Nagyon jó lett a hajad! :!: Elhiszem h igy majd kényelmesebb lesz neked baba mellett! Én is gondolkodom rajta, de szerintem nekem nem áll jól a rövid haj, ugyh valszeg maradok ennél, legfeljebb kicsit ritkítani kellene, mert olyan sűrű hajam van.
Szép nagy lett már a pocid!!! Jaj majd mesélj erről a szülésfelkészítő tanfolyamról, nagyon kíváncsi vagyok!! :!: ! mi is megyünk jelentkezni a jövőhéten.
Nagyon szépen növekszik már a kislányod, és nemsokára biztosan helyre is fordul!

Zsuzska!
Kellemes nyaralást nektek! :!: Reméljük, h jó időt fogtok ki! Pannika uszikálhat egy kicsit, hiszen már biztosan nagyon tud! Jaj olyan szupi lehet ez a babaúszás! Alig várom már h kipróbálhassuk! Csodálatos a képeken a kis csajszi, és olyan aranyos a 3 gyerkőc együtt!!! :!: :wink:
Képeket kértél, de most nem tudok mutatni, mert anyóséknál pakoltuk le a cuccokat, majd ha kifestünk, berendezünk minden, akkor majd fotózok! Addigra már vissza is értek a balcsiról!
Ja viszont nekem aug.5-én kell mennem tg-re, ugyh ugy nem biztos h el tudok menni a talira!

Pintyus!
Örülök, h megtaláltátok a megfelelő albérletet, és tök jó h Anitáék közelében van, legalább babázhattok majd együtt! Szupi h Patrici is ilyen szépen növekszik, de milyen szégyenlős, h sosem mutatja meg normálisan a kis pofiját :D hogy mégkíváncsibbak legyenek a szülei aztán majd ha kibújik megmutat mindent, nagyon izgi!

Panka!
Gondolom milyen jó lehetett a nyaralásotok! Feltétlenül várjuk a képeket! :!: Volt egy kis időm, és részletesen megnéztem Emili blogját, fantasztikus h igy minden hónapban leirod oda a fontosabb eseményeket és megtűzdeled képekkel, nagyon szupi és olyan jó látni amint Emili minden hónapban mennyit nőtt és okosodott. Az uszis képek nagyon tetszettek, hihetetlen mikre képesek a gyerekek 4 hónaposan! Az uj frizurádról tehetnél fel képeket!

Olimami!
Köszönöm a meghívást és a privi üziben a címed, megkaptam! Nekem jó a 23-a! és akkor hány órára menjünk??? Mit vigyünk?

Évi!
Szépen gyarapodik már neked is a kisfiad, el is hiszem h fáj a derekad! De kitartás, erős kis fiucska lesz!

Andi!
Olyan édesek együtt a gyerekek! :!: A képeken nem is látszanak olyan elevennek! :D Pannika leköti őket!
Biztosan jó lesz majd férjednek a kinai kiruccanás, de amiket irtál a szokásaikról az hihetetlen és megdöbbentő! Nem hiszem h tuna magyar ember hosszabb ideig ott élni!
Jajj jut eszembe! :!: Mindig akartam is kérdezni, hogy Hajnihoz mikor és hogy lehet menni Uh-ra??? :?: Elvileg kell beutaló, vagy csak ugy odamegy az ember? Azt hiszem du.14.00 ig van hétfőtől-péntekig, de nem vagyok benne biztos! Mindig ugy dícséri mindenki, és nagyon kiváncsi vagyok már rá, h ott milyen az uh, de még nem jutottam el oda, és jó lenne már megkuksizni a kis Kamillát! Ha tudsz vmi infót majd ird meg légyszi! Köszönöm!

Mindenkinek kellemes 7végét kívánok!!!
Pussz


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Jelentkezem már én is…megvagyok, minden oké szerencsére! Miskolcon voltunk már lassan 3 hét után, ugyh jó volt. Összeszedtük anyummal a babaruhákat, meg amit varrt nekünk a babaszobába. :wink: Nagyon szép lett ilyen macis sötétítő függöny, rózsaszín fodorral és ugyanolyan anyaggal bevonva a csillár, húú nagyon szép lett, még jó hogy tud varrni :wink:
Ezen a héten legalább jobb idő volt, ugyértve hogy nem volt 40 fok, ki is lehetett kényelmesen mozdulni. Ugyh bejártam a Kika-t, Stop-shopot, igaz csak nézelődés és tájékozódás képen, de nagyon jó kikapcsolódás volt! :wink:
A festés viszont még nem kezdődött el :x , mert páromnak rengeteg munkája jött össze (ez ilyenkor jó is meg rossz is), igy nem kezdtük még el, de már nem engedem tovább húzni …
Viszont ugy néz ki, hogy megtaláltuk a megfelelő autót :wink: , már csak az kell, hogy elfogadják a hitelkérelmünket…meg az autó átadás még plusz 1 hónap, ugyh arra is várni kell. :?

Zsebi!
Gratula az esküvőtökhöz!!! :!: Nagyon szép lehetett minden a képek alapján! A ruhád, hajad is nagyon jól sikerült! Mostmár jöhet a kis Szasza baba! Kellemes nyaralást nektek! :!:

Anita!
Nagyon jó lett a hajad! :!: Elhiszem h igy majd kényelmesebb lesz neked baba mellett! Én is gondolkodom rajta, de szerintem nekem nem áll jól a rövid haj, ugyh valszeg maradok ennél, legfeljebb kicsit ritkítani kellene, mert olyan sűrű hajam van.
Szép nagy lett már a pocid!!! Jaj majd mesélj erről a szülésfelkészítő tanfolyamról, nagyon kíváncsi vagyok!! :!: ! mi is megyünk jelentkezni a jövőhéten.
Nagyon szépen növekszik már a kislányod, és nemsokára biztosan helyre is fordul!

Zsuzska!
Kellemes nyaralást nektek! :!: Reméljük, h jó időt fogtok ki! Pannika uszikálhat egy kicsit, hiszen már biztosan nagyon tud! Jaj olyan szupi lehet ez a babaúszás! Alig várom már h kipróbálhassuk! Csodálatos a képeken a kis csajszi, és olyan aranyos a 3 gyerkőc együtt!!! :!: :wink:
Képeket kértél, de most nem tudok mutatni, mert anyóséknál pakoltuk le a cuccokat, majd ha kifestünk, berendezünk minden, akkor majd fotózok! Addigra már vissza is értek a balcsiról!
Ja viszont nekem aug.5-én kell mennem tg-re, ugyh ugy nem biztos h el tudok menni a talira!

Pintyus!
Örülök, h megtaláltátok a megfelelő albérletet, és tök jó h Anitáék közelében van, legalább babázhattok majd együtt! Szupi h Patrici is ilyen szépen növekszik, de milyen szégyenlős, h sosem mutatja meg normálisan a kis pofiját :D hogy mégkíváncsibbak legyenek a szülei aztán majd ha kibújik megmutat mindent, nagyon izgi!

Panka!
Gondolom milyen jó lehetett a nyaralásotok! Feltétlenül várjuk a képeket! :!: Volt egy kis időm, és részletesen megnéztem Emili blogját, fantasztikus h igy minden hónapban leirod oda a fontosabb eseményeket és megtűzdeled képekkel, nagyon szupi és olyan jó látni amint Emili minden hónapban mennyit nőtt és okosodott. Az uszis képek nagyon tetszettek, hihetetlen mikre képesek a gyerekek 4 hónaposan! Az uj frizurádról tehetnél fel képeket!

Olimami!
Köszönöm a meghívást és a privi üziben a címed, megkaptam! Nekem jó a 23-a! és akkor hány órára menjünk??? Mit vigyünk?

Évi!
Szépen gyarapodik már neked is a kisfiad, el is hiszem h fáj a derekad! De kitartás, erős kis fiucska lesz!

Andi!
Olyan édesek együtt a gyerekek! :!: A képeken nem is látszanak olyan elevennek! :D Pannika leköti őket!
Biztosan jó lesz majd férjednek a kinai kiruccanás, de amiket irtál a szokásaikról az hihetetlen és megdöbbentő! Nem hiszem h tuna magyar ember hosszabb ideig ott élni!
Jajj jut eszembe! :!: Mindig akartam is kérdezni, hogy Hajnihoz mikor és hogy lehet menni Uh-ra??? :?: Elvileg kell beutaló, vagy csak ugy odamegy az ember? Azt hiszem du.14.00 ig van hétfőtől-péntekig, de nem vagyok benne biztos! Mindig ugy dícséri mindenki, és nagyon kiváncsi vagyok már rá, h ott milyen az uh, de még nem jutottam el oda, és jó lenne már megkuksizni a kis Kamillát! Ha tudsz vmi infót majd ird meg légyszi! Köszönöm!

Mindenkinek kellemes 7végét kívánok!!!
Pussz


Kép

Kép
 
 


bocsi , hogy 2-szer ment el!!! :twisted: :twisted:
nagyon belassult a rendszer, pedig csak egyszer kattintottam, de még jó hogy nem veszett el amit irtam, mert akkor lettem volna igazán mérges!!! :twisted: :twisted:
 
 


bocsi , hogy 2-szer ment el!!! :twisted: :twisted:
nagyon belassult a rendszer, pedig csak egyszer kattintottam, de még jó hogy nem veszett el amit irtam, mert akkor lettem volna igazán mérges!!! :twisted: :twisted:
 
 



Sziasztok!!!

Még itt van Anyukám, de 23.-án megy már vissza :cry: . Így mi is megyünk a talira, Krisztikém: várok a címet ( nekünk közel lesz :wink: )

Most megyek készülődni, mert vasárnap lesz Tüncsike keresztelője, aztán nálunk a banzáj 8)

Mindenkinek puszika és szerdán talizunk!!!!!!!!!!!!!!!



Kép
Kép
Kép
 
 



Pár kép...

Kép
Kép
Kép


Kép
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ide írom a címet, mert állandóan letilt a Babanet.

Tehát:
Kaffka Margit u. 10/b.

Olgi, ti biztos az Akadémia utcán jösztök, a zöldségesnél tovább kell jönni és a 4. utca lesz a miénk.

A többiek gondolom a Füredi utca felől érkeznek, nekik a katonaságnál kell jobbra fordulni, át a körforgalmon, majd a zöldségesnél balra és szintén a 4. utca .

A házat már megismeritek. :D

10-re mi is elkészülünk, remélem jó idő lesz!

Várunk mindenkit szeretettel!

Kriszti



Hurrrááááá!!!!! Képzeljétek folyamatban van a festés!!! :lol: :wink: :P Még péntek délután elkezdtük párommal levakarni a tapétát, majd szombaton félig kiglettelt, mert a festő csak délután tudott jönni igy ő fejezte be. Ma pedig már színre van/lesz festve a szoba! Jajjj, olyan boldog vagyok! :wink: :D
Ugy döntöttünk, mivel rengeteg színes gyerekmintás dolog lesz a szobában ezért a fal nem lesz olyan sötét, hanem ilyen pasztell rózsaszín lesz, egy ilyen mesés bordürrel. (annak a fényképét majd csatolom). Néztünk szőnyeget, mert én azt szeretnék a gyerekszobába, de még nem találtuk meg a megfelelőt, ami szinben is passzolna. Abból viszont nem akarunk gyerekmintásat, mert akkor már nagyon kusza lenne az egész.
Csináltam képet a babakocsiról is, most azt is felteszem majd.
Húú-…és ugy elfáradtam, ma miközben a szoba készült, nekiestem a konyhának, szekrények kipakolása-selejtezés, takaritás, csempe vakarás, olyan izomlázam lett már, alig birok mozdulni, de legalább ez is megvan. :wink:
Holnap pedig megyek Miskolcra, anyummal szétnézünk már ott is egy kicsit szőnyeg és babaholmi terén, de este jövök már vissza.

Nektek hogy telt a hétvége??? :?: Remélem sikerült mindenkinek kikapcsolódni, hiszen olyan jó idő is volt hozzá! :!:

Anita!
Eltudnád küldeni majd nekem is azt a listát amiről beszéltél, amit a barátnőd állitott össze, h mire volt szükségük a kórházban??!! Köszi!


Kép

Kép
 
 


Kép Babakocsi Kép Kép Kép Kép Bordür...(még tekercsben) :wink:
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki szuper hétvégén van túl, akárcsak mi. :P
Drága nagylányom anyuéknál nagyon ügyesen viselkedett, péntek és szombat éjszakai alvása körül sem volt gubanc, egyáltalán nem is hiányolt bennünket.
Mi férjemmel péntek este elmentünk moziba, megnéztük a Mamma mia!-t, ami tök jó volt. Szombaton meg elmentünk megvenni a házassági évforduló ajándékunkat közösen. Igaz csak 24.-én lesz, de most volt időnk utána járni.Férjemtől kaptam egy fél kenyérsütőgépet :lol: , és én is egy felet vettem neki. :lol: :P Így van egy egész kenyérsütőnk. :P :P :P :P Majd ettünk kínai kaját a Corában. Jajj, de fincsi volt, nyammmmm... Délután sétálgattunk, fagyiztunk, megnéztünk a Civis korzót, itthon filmet néztünk. Nagyon jó volt már végre kicsit magunkkal és egymással foglalkozni. :wink:
Ma hoztam haza a gyerekeket anyuéktól, de mindkettő szívesen maradt volna még, annyira szeretnek ott lenni. De nem gond, csütörtökön megyünk újra és hétvégén ismét ott lesznek, míg mi megjárjuk Németországot. :wink:
Persze addig még: kedden megyünk apósom sírjához Fehérgyarmatra, és ha már arra járunk meg akarjuk nézni Túristvándiban a vizimalmot. Esküvői kinti képeink is itt készültek, azóta nem jártunk mi sem ott. Gyerekek meg még 1x sem. Ugyhogy kicsit ismét nosztalgiázunk. :wink: Csak ne szakadjon az eső. :roll:
Szerdán meg ha nem jön közbe megyünk a talira. :wink:
Most kettesben vagyunk Dorkával, fiúk elmentek Loki meccsre. :wink:

Edina!
Nagyon klassz a Kamillla járgánya, öröm lesz benne tologatnod a kis Drágát. Szép nagyon a bordűr is, igazán csajos. Biztos szép lesz a babaszoba a festés után.
Pihizz, túlzásba ne vidd a melót, csak komótosan csinálj mindent ha lehet. :wink:
Úgy tudom hogy Hajni 8-14 óra között dolgozik, ugyhogy szerintem mehetsz hozzá ebben az időben bármikor. Gondolom én. Szerintem megnéz beutaló nélkül is, de nem akarok okoskodni, megkérdezem tőle és megírom. :P :P
Kocsi akkor már konkrétan megvan? De jóóóóóó. :wink: :wink:


Olgi!
De jó, hogy Te is tudtál jelentkezni. Istenem, de drágák a gyerkőceitek, és milyen sokat nőtt Tündi baba is. Na majd a talin jobban szemrevételezzük.
Majd ha tudsz hozz képet a keresztelőről is, biztos szép volt a szertartás. Tündike hogy viselte????????

Kriszti!
Mit vigyünk magunkon kívül??????????????????????

Alíz, Panka!
Várjuk a nyaralási élménybeszámolótokat!!!!

Pintyus!
Festéssel, költözéssel haladtok???????

Zsuzsi!
Holnap jó utat Nektek, és kellemes nyaralást!!!!!!

Puszi, további szép hétvégét Mindenkinek!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztooook

Huuu nálunk nagyon pörögnek az események, már fél lábbal az új lakásba vagyunk, én és anyum már 2 napja egész nap ott vagyunk és takaritunk, rendezkedünk. estére anyira be dagad a lábam hogy a bokám teljesen eltünik, ablakokat pucoltam, konyhabútort töröltem, csempét súroltam stb. stb. Anyira ki merültem tegnap este hogy végig aludtam az éjszakát, csak 1szer keltem fel pisilni, máskor meg van hogy 3-4x is ki megyek.

Pénteken meg lett a festés a kicsi szobába, de úgy döntöttünk csak az lesz festve mert így is sokat kínlodtak vele, mivel hogy a fal egy erős kékre volt festve és a narancssárga nehezen fogta be, pepecselés is volt bőven mert fent stukkoó volt, lent a parketta, stb. Éjjel 12re végeztek is a fiuk, ugyanis Sanyi meg egy barátunk csinálták.A nappali rad úgy ahogy van, mert nagy a terület nagyon és mivel hogy nem a miénk igy nem foglalkozunk vele, végül is a bútor eltakar belőle, ami kicsit csúnya az a plafon de nem azt fogjuk nézni egyfolytába. Sárga színű egyébként.

Szmbaton reggel 7től hordtuk át a kevés bútort amit vittünk és a dobozokat.

A bútorok meg vannak rendelve, illetve csak a gardrob szekrény és a tv-s szekrény. Holnap szállitják házhoz. Kedden megvesszük az étkező asztalt meg székeket, valami kicsit mert szűk a hely, dohányzóasztalt, komódot, íróasztalt.

Függönyök meg vannak, már csak ki kell vasaljam és holnap a helyükre kerülnek. A gyerekszoba függöny nagyon cuki, micimackós, a sötétitő is de azt még be kell szegni.

Konyha teljesen készen, be van rendezve, ma már először főztem is ott, gyümilevest csináltam.

Holnap megyünk anyummal vásárolgatni még, utánna szülésfelkészitőre, utánna meg bútort szerelünk.

Kedden NST, aztán kika, és lehet már ott alszunk.
A Digi Tv-t kell megredendeljük, remélem hamar be is kötik.

Akadt egy kis gubanc a kókuszmatraccal :evil: , ugyanis tudjátok hogy a kiságyat kaptuk Kolozsvári ismerősöktől, és valószínű ott már a standard mérete a kiságyaknak mert a matrac nagy bele 5 centivel, le mértük mi de azt hittük csak jó lesz bele valahogy, tévedtünk. De szivacsot nem akartam venni igy marad az hogy le vágunk belőle 5 centit. remélem keddre az is meg lesz.

Szerdán, megyek én is a talira, Éva?! ugyanúgy legyen mint eddig :oops: :oops: :oops: :oops: ?????
Krsizti mit vigyünk???????? Komolyan. Valószínű most nem fog tudni semmit készíteni igy maead a bolti.

Edina: Nagyon klassz a járgánya Kamillának, tologattad te is össze vissza?? :wink: :roll: :D Milyen jó lesz ha benne lesz már a kis Kamilla. :lol:
Örvendek hogy ti is haladtok a dolgokkal, de azért lassan lassan, nehogy megerőltesd magad.

Andi: Előre is gratulálok a házassági évfordulótokhoz, ez se kevés de még legalább 3x enyit kivánok nektek nagyon sok boldogsággal tele. Biztos nagyon klassz lehetett édes kettesbe lenni újra.

Zsuzsi: jóm útat holnapra. És remélem jó időtök lesz.

Panka: várjuk a beszámolót.

olgi: aannnnnnnnnyyyyyyyyyyyiiirrrrrrrrrraaaaaaaaa aranyosak a gyerekek a képeken, mint mindig. Nagyon cuki a strandos kép Tüncsivel. Sajnálom hogy megy anyud vissza, remélem hamarosan újra jön.

Aliz: megjöttetek már?

Éva, tegyél fel képet a kiságyról!!

Milyen volt a keresztelő, meséljél, és persze képeket is kérünk.

teszek fel néhány képet a lakásról, lehet nem túl jók mert telefonnal csináltam őket, de remélem valamenyire kivehető hogy milyen.

Jó éjszakát mindenkinek.
Vendég
 


Még eddig így néz ki, a konyíhabútor cseresznyefa színű, de a kép nem adja vissza.

Kép Kép nappali +erkély Kép gyrekszoba lesz belőle :) Kép buborékolós fürdőkád :) Kép mosdó Kép mosdó Kép nappali Kép wc Kép konyha Kép konyha2 Kép konyha 3

Patríciám anyira izgő mozgó hoyg sokszor azt hiszem hogy nagyon ki akar már jönni, színte fáj sokszor amikor ki nyomja magát valamerre. Éva.... átérzem lasssan én is a dolgokat.
Csütörtökön megyek TG-re, kiváncsi vagyok mit mondanak.
Vendég
 


Pintyuska!

Csak annyit tudok mondani:
Látod, megérte várni ilyen sokig az albérlettel, mert végre egy szupert fogtatok ki. Legalábbis a képek ezt sugallják. Nagyon tetszik, hangulatos, fiatalos, a fürdőkád meg nagyon-nagyon tuti. :P Konyha is szuper. Nagyon tetszik, tényleg. Ügyesek vagytok, hogy rábukkantatok.
Tényleg pörögnek az események, nincs időd unatkozni. Mire minden a helyére kerül mehetsz "pihenni" a szülészetre. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Óvatosan pakolgass Te is, nehogy megerőltesd Magad, nem hiányozna. Majd ha bepakoltatok mindent akkor is tegyél fel képeket.
Szerdán találkozunk. :wink:
Köszi a jókívánságaidat! :wink: :wink:

Kép
Kép
 
 


Jó reggelt:-))

Bendor: előre is boldog házassági évfordulót kivánok nektek, még sok-sok boldog együtt töltött évet. Nagyon jó, hogy tudtatok kis időt kettesben tölteni és az is, hogy a gyerekek ennyire jól el vannak anyudéknál.

Edina: tényleg csak óvatosan a pakolással. Szépen haladtok, majd ha kész lesz a gyerekszoba küldj róla fotót. Azóta nem fájt a hasad?Ja mindjárt küldöm priviben a listát.

Kriszti: akkor szerdán 10-től ott vagyunk, valamit én is viszek, de én sem igérem, hogy saját készitésű lesz.

Pintyus: hát ez a lakás valami gyönyörű!!!!!!!!!!!!!Ezért tényleg megérte eddig várni. Már alig várom, hogy lássam belakva is. Patriciának nagyon jó kis helye lesz. És mostmár még inkább azt mondom, hogy nagyon olcsó is. Ahhoz képest, hogy milyen szép a konyha-fűrdő egyáltalán nem adják drágán. Sztem nagyon jól fogjátok érezni itt magatokat. Jó helyen is van, és ezt nem csak azért mondom, mert közel lesztek hozzánk. Találkozunk ma a tanfolyamon:-))

Kedden megyek én is NST-re, aztán pénteken vissza tg-re. Ja és a múltkor megkérdeztem Hajnit, és Éva neked volt igazad, nem kell nézze senki a méhszájat, majd csak ha már szülök.

Nekünk is jól telt a hétvége. Bár a mienk sokkal nyugisabb volt, mint a Pintyusé pl (vagy az Edináé). Kicsit takaritottam, de csak olyan nyugdijas tempóban, sétáltunk, fagyiztunk, voltunk otthon anyumék, öcsémet felköszöntöttük (csütörtökön volt 17 éves) meg házimoziztunk itthon. Mostmár nagyon fáj a derekam, és Anna is néha annyira mozog, hogy nekem is olyan érzésem van mintha ki akarna jönni, csak nem találja az ajtót.

Megyek vasalni, inkább most, amig hűvösebb van.

Szép napot Mindenkinek!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Anita!
Köszönjük szépen. :wink:


Kép

Kép
Kép
 
 


SziaSZTok!

Visszaolvasni még nem tudtamn, a blogban van a nyaralás története, és a képek is.Bocsi hogy nme fogalmazom át, de így is som időbe telt.
Amint tudok jövök.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Panka!
Elolvastam az élménybeszámolódat és megnéztem a képeidet. Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás, leszámítva egy-két apróságot. (hintás baleset, Emilinek róka koma, Neked a búvárkodás...) Nagyon szépek a képek, Emili nagyon édes minden képen, és persze Ti is. :D . Tündéri lehetett a produkciója a kis Drágádnak , nem csodálom, hogy tetszett az embereknek. :lol: Gyönyörű a tenger.... különösen a kb. 50 m mélyen benyúló sekély rész fogott meg a beszámolódban a gyerekek miatt (tudod ha jövőre mennénk, akkor ezt jó tudni)
Majd még a talin faggatlak. :lol:

Jóéjt!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Emili alszik, visszaolvasok.

Andi!
Ok, faggass nyugodtan, bár az e heti talira ha esik eső nem tudunk menni :cry: :cry: :cry:
Értem, de mit fog Kínában csinálni a férjed??
Most pénteken akkor mentek Németbe?Jó kirándulást!!Pontosan hová mentek?Kocsival?Meddig maradtok?
Nekünk is 24.én lesz az évfordulónk!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D A 4 éves:)
Akkor nektek is sok boldog évet kívánok még együtt egészségben, boldogságban!!!:D
Milyen volt a film?De jó hogy tudtaok kikapcsolódni együtt!!!
Na akkor legközelebb ha megyünk hozzád talira, akkor sütsz nekünk kenyeret!Okés?;)
Az lesz a kenyértali:DMiylen típusú?Én is nézegettem régebben, de még nem vettünk.
Na most olvasom hogy ma kirándulni vagytok.Hát nincs jó idő:(

Anita!
Jó lett a fizud!!Nekem is jó rövid lett, de képet most nem tudok tenni, akamerában van, abból meg nem tudom kivarázsolni :evil:
Szeded már a gyógyit?Az utolsó hetek vmelyikén nekem is volt genny a pisiben, de akkor pont mosakodás előtt letta pisi levéve(csak akkor az egyszer sikerült így, már nagyon kellett pislinem:D).De én nem szedtem rá semmit, nem is mondták hogy kéne.Más eltérés nem volt a pisiben?

Zsu!
Kicsit lemaradtam, ezek szerint már nyralni vagytok.Hát remélem ott nem esik az eső!!!!!Nagyon kívánom, hogy napocska süsön végig jó sokat!!!
Képek édesek Andiéknál!:)

Edina!
Gratu a sok babaholmohoz, és az autóhoz!Milyet vettetek?
Jó sokat melóztatok, vigyázz mostmár magadra!!!!!!Tessék pihenni, majd amelót megcsinálja a szakember.Nem kell mindent egyszerre megcsinálni!Moindom én, aki pont ilyen volt, de aztán rájöttem, hogy tényleg tudnak várni a dolgok, egyik sem szalad el:D
Szép a tapéta, és a járgány is!;)

Olgi!
Milyen volt a keresztelő?Aranyosak a gyerkőcök a képeken.
Sajnálom hogy már visszament anyukád, én is nehéz szívvel jövök el mindig otthonról, pedig mi közel lakunk hozzájuk.

Olimami!
Vlszelg nem tudunk menni , esőben nem lehet babakocsizni:(Autó nincs:(Talán legközelebb.Bár ha nem esik, és nem is lóg a lába, akkor lehet elnézünk.

Pintyus!
De szuperül hangzik ez a költözős dolog, én szeretek költözködni:)Bár pocakkal már nem volt olyan jó, alig bírtam pakolászgatni.És ugye nem is volt szabadt.Bárcsak már a saját lakásunkba költöznénk :roll: Nézegetünk folyamatosan.
Pihenj te is sokat azért!!!
Naggggggggggyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyooooooooooooooooon jól néz ki a lakás, a konyha lett a szerelmem!!!:D

Hát remélem holnap tudunk talizni.Ja, jut eszembe, biztos nem megyünk, ui, Emili szombaton náthás lett, még most is köhög, taknyos.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Majd legközelebb.
Olimami, pedig de szerettelek volna látni Benneteket is. :cry:

Na pusza Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 



Sziasztok!!!

Sajnos nincs jó hírem a talival kapcsolatban, ugyanis holnap megy el Anyukám és mi kikísérjük őt Záhonyig kocsival, aztán Nyíregyházái állatkertbe készülünk. Olimami: na haragudj, majd máskor bepótoljuk, jó? :oops:

A keresztelő nagyon szupika volt, Tüncsike nagyon élvezte, mi is :wink:
Most nem írok sokat, Anyukám pakol, leszek még vele egy picit.

pár kép:

Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Lányok, mit olvasok?
Nem tudtok jönni?

A többiek azért eljösztök?
Nem kell hozni semmit, csak papucsot, mert hideg a kő.

Szomi vagyok, Olivér is már annyira várta a nagy társaságot...

Olgi, Tücsi baba nagyon szép volt! A sapikáját ( kendő:) hol vetted?
Nem találok Nellynek ilyen szép madeirás sapit, csak mini vagy óriás méretben. Ami a keresztelőruhájához volt az meg hatalmas.
Kár, hogy nem tudtok jönni.

Panka, mondanám , hogy érted megyek, de nem vezetek még mindig. :oops: :oops: :oops: :oops:
remélem nem fog esni és el tudtok jönni.

Kedves többiek, benneteket nagyon várunk!

Kriszti



Sziasztok!

Mégsem voltunk ma kirándulni, ebben az időben szinte ki sem mozdultunk, ültünk a popsinkon. Szegény Zsuzsiékra sincs jó idő, de hátha a Balcsinál kedvezőbb volt a mai időjárás és kegyes lesz hozzájuk a héten. :wink:

Panka!
Ha javulna Emili állapota, pontosabban ha már úgy látod hogy jöhettek talira akkor az eső ne legyen akadály. Holnap csörögj rám fél 10 körül ha úgy döntöttök hogy jönnétek és értetek megyünk. Mindjárt priviben megírom a telcsi számomat, de szerintem meg is van Neked. És természetesen haza is szállitanánk, ugyhogy csak emiatt nehogy már ne gyertek.
Ha beteg a csajod akkor mindenesetre jobbulást neki!!!Gyógypuszik repülnek!
Semmi extra kenyérsütőt nem vettünk. Hausmeister márkájú, most akciós éppen a Metroban, így az egy lapátos (iylet vettünk, mert nekünk elég a kisebb kenyér) 8980 Ft volt. De akció nélkül a Média Markt-ban 11 ezer körüli.
Anyu adott bevált receptet, azzal próbáltuk ki a gépet, jó is lett a kenyér. Azóta más receptekkel próbálkozunk, de nem lettek jók. Most kb . fél óra múlva lesz kész a kukoricás kenyerem, de ez annyira szépen feljött, hogy már alig fér a tartályában. :lol: Remélem nem fog összeesni mikor kiveszem és jól átsül.
Szóval próbákozunk.
Ráadásul ez tényleg egy egyszerű alapgép, azt hittük be sem lehet programozni, de tüzetesebben átolvastuk a haszn. utmutatót és mégiscsak lehet. :oops: :P De nem hinném, hogy éjszaka ill. hajnalban zakatoltatnánk, mert mégiscsak van hangja. Ráadásul mikor a magokat, mazsolát ezt-azt bele lehet rakni akkor sipol is,szóval alvás közben az nem a legideálisabb. De lehet vele állitólag dzsemet is késziteni, nem beszélve a sok kelt -dagasztott , kalácsról, tésztáról.

Olgi!
Nagyon szép a kislánykád a keresztelőjén, igazi kis Tündérke Tündike. :lol: :lol: :lol:
Sajnálom , hogy holnap nem jöttök, de megértjük. Jó Vadasparkozást Nektek holnap!!!!!

Holnap a nagy többséggel találkozunk, addig is puszi Mindenkinek és jóéjt!!!!

Kép
Kép
 
 


Panka!
Persze hogy kihagytam valamit:
Köszi a jókívánságaidat. Hasonlóan sok szép együtt töltött , boldog évet kívánunk Nektek jó egészségben, szeretetben.
(Tutira nem fogom elfelejteni a házassági évfordulótok dátumát. :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Pusz

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Pankaa: ha Emili jól lesz holnap, és jöhettek akkor én is szivesen elviszlek a talira. Haza meg esetleg akkor Bendor elhoz, mert én a klinikára megyek majd utána, tanfolyam lesz. Itt lakok közel, úgyhogy nem gond. Csak Emili legyen jobban.

Olgi: sajnálom, hogy nem találkozunk, de megértem. Igy már lehet nem találkozunk szülés előtt, mert az aug-i talin már ki tudja mi hol leszünk (remélem szülünk akkor).

Kriszti: ne aggódj, azért igy is megyünk szép számmal, bár gyerekek kevesebben lesznek az igaz.

Tegnap megvolt a szülésfelkészitő első órája. Pinytussal voltunk na meg persze a férjeinkkel. Ez amolyan elméleti óra volt, ahol kaptunk egy kis irásos anyagot is, meg szóban is elmondta a nő a szüléssel kapcsolatos dolgokat. Pl mikor kell bejönni a kórházba, mit kell hozni, utána mi történik a szülésen keresztül egészen a hazajövetelig. Még lesz egy óra - nekünk holnap, Pintyuséknak pénteken - ahol körbevezetnek az osztályon, ahol szülünk és gondolom még ellátnak pár hasznos infoval. Egyébként kiderült, hogy nem is kötelező apás szüléshez már ez a tanfolyam, de azért én nem bánom, hisz csak 2 óra, és sok hasznos dolgot megtudtunk.

Ma volt végre itt a védőnőm. Én nem is tudtam, de elvileg választhatunk szabadon gyerekorvost (vagyis vhol tudtam, hisz a felnőtteknél is igy van, de nem kötöttem össze a kettőt). Mi körzetileg a Dr. Nagy Katalinhoz tartozunk. Sztem nem is megyünk máshoz, hisz ő legalább itt van közel, meg nem ismerünk gyerekorvost. Jövő pénteken én is megkapom a recepteket, amiket majd Annának ir fel (fürdető,ápolószerek).
Ma megvolt az NST is, minden ok, a doktor bácsi azt mondta ötös:-)))

Holnap talizunk lányok, akivel meg nem, annak szép napot holnapra, remélem már esni nem fog.

Jó éjt!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve, de jó talizást!:)Emili még taknyos, és köhög is:(

Anita!
Köszi neked is a felajánlást!:)Kedves vagy!
Igen, lehet választani gyerekorvost is, mi sem ahhoz járunk, akihez tartozunk :wink:

Andi!
Köszi:D

Hát ez az eső kiakaszt, ma sem tudunk menni sehová, pedig lenne dolgom :evil: 7végén anyósékhoz megyünk, remélem addigra már jó idő lesz!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: