Új privát üzeneted érkezett!

Reni! Pannikának 2 foga van már, mindkettő a múlt héten jött ki! :D Mi ilyenkor reggel/kora délelőtt sétálunk, utána ki se mozdulunk.

Alíz! Gratula az adá-vétel lebonyolításához!!!!!!!! :D

Andi! Mit mondott a doki a gyerkőcökre?

Kép
 


Sziasztok!

Reni!
Akkor Te is a kereskedelemben dolgoztál akárcsak itt köztünk Alíz. :wink:
Hát én szorgalmasan fejtem a tejcsit, nem lustiztam, ezért is tarthatott 8-9 hónapig.
Hasfájást ne is emlitsd, mindkét gyerek az volt. Velük zengett éjszakánként a klinika. Én Bencénél be is rezeltem, hogy egy állandóan ordító gyerekkel mi az eget fogok kezdeni egyedül. De aztán itthon minden nyugisabb volt, de persze továbbra is hasfájós volt,igy minden vackot kipróbáltunk, végül orvos által felírható papaverines lötyő volt jó. De csak az idő segítette a hasfájósság elmúlását igazán .
Dorkámnál szintén zengett a kórterem , folyosó a kórházban, már volt mikor éjszaka elvitték, hogy legalább én tudjak pihenni. Ugye ne idegeskedjek, mert nem indul meg a tejcsi, de egy síró gyerek mellett aki éhes, és bent meg csak a szoptatást papolták.... ja és közben egyik-másik csecsemős mondta hogy táplálhatom mellette táppal, volt aki szinte már üldözött, hogy mikor kap el a cumisüveggel. De végül a gyerekorvos felirta a kórlapunkra hogy a gyerek mellétáplálást kell hogy kapjon és kész. Ekkor kezdett a súlya is nőni.
Mondjuk lányom 4150 g-mal született (Bencém 4450g-mal), első kajálásra belenyomtak 20 ml tejet vagy tápot etetésenként (meg sem kérdeztek, mert a vércukrát a 4 kg fölötti babáknak mérik és ha alacsony meg kell etetniük)... aztán második harmadik nap elvárták volna elég legyen a gyereknek a 4-5 csepp tejcsim. Persze hogy üvöltött a gyerek és reszketett és a súlya sem nőtt. Na de mindegy , ez már a múlt. Itthon már nem dumálhattak, persze próbálkoztunk a cicizéssel, de akkor már semmi eredményt nem értünk el. Igy maradt a mellszívó.
Hozz Magadról is képet, ha tudsz. Iwiwen fent vagy????????
Mi esténként, vagyis késő délutánonként mozdulunk ki a lakásból. 5 óra táján.

Zsu!
Dokinál voltunk, így már Dorkával holnap nem kell mennünk tanácsadásra a 2 éves kori státusz miatt sem. Méretei jók, 12.5 kg, és 87 cm. Korának megfelelő. Mondtam persze hogy gyerekem alig eszik, de orvos szerint nem alultáplált,normál testalkatú, ne aggódjak. Panaszoltam a még mostanában is előforuló székrekedési problémánkat, arra kaptunk fenolftaleines gyógyszertári kutyulmányt. Esténként egy teáskanállal kell adni. Fenolftalein jó kis hashajtó hírében áll, persze lehet ekkora mennyiségben csak székletlazító lesz, vagyis remélem.
Torka piros Dorkának, kapott Sinecod köhögéscsillapitót rá. Napi 3x3ml-t. Ezt 5 napig. Légcsőből köhög, ez van neki meghűlve.
De mivel nincs hőemelkedése sem, mást egyelőre nem kap.
Bencének picit pirosabb a torka , de neki sincs hőemelkedése sem, igy neki nem kell semmi. Kapnak C-vitamint, nem esznek -isznak most hideget... remélem mihamarabb rendbe is jönnek.
Ennyi.

Alíz!
Hurrá! Itt vagy ismét köztünk.Holnap lett vona két hete hogy utoljára írtál. Ezt csak vélettlenül jegyeztem meg, de nem is tudom mi miatt. :lol:
Várunk ám képeket is.
Hajrá a költözéssel, ügyesek vagytok!!!!!!!!!!Akkor még nyaralás előtt az áthurcolkodást is letudjátok.Tök jóóóóóóóóóóó!

Évi!
Szakmádba vágó kérdésem lenne.
Punto-nkra tetőcsomagtartót szeretnénk venni. Fiat Szalonban kérdeztük 31 ezerért lenne. Hüsé-nél (Bethlen utcán) 14 ezerért egy koszos, bontott zacskójút adtak volna, abból is csak egy db volt, másmilyen talán 3-4 hét múlva lesz 20 ezerért.
Nálatok az "állatkertben" :lol: :lol: lehet ilyesmit kapni? Vagy tudsz ajánlani helyet hol nézzünk szét?

Esetleg többiek, tudok ebben segiteni?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Megint én! :lol:
Folytatom a mondandómat ha nem baj. :lol: Elmentünk Balázzsal Pistikéért az oviba ,jaj az ovónők oda meg vissza voltak tőle mert magyarázott nekik,meg mondták neki hogy menjen csúzdázni stb amíg Pistike pakolja a cuccát.Mondanom se kell nagyon élvezte.
Még nem régen vitte el sógórnőm mert mennek úszni.
Tegnep anyósómmal voltunk medencét venni,mert kilyukkadt ami volt hiába töltöttük fel vízzel másnapra kifolyt belőle majdnem mind,bár igaz a gyerekek is kiugrálták mert most ott vannak mamánál 1 hétig a férjem gyerekei is meg a sógórnőmék 3 gyereke ha pedig hétvégén mi is megyünk meg Pistike is ott van akkor 7-en :!: vannak.Na és nagy nehezen sikerült is vennünk a Metróban miután bejártuk a Tescót,Corát ,Régiót de sehol nem volt csak vagy kicsi volt vagy túl nagy vagy nagyon drága.A lényeg hogy sikerült,így feltöltöttük estére,holnap úgyis megyünk Balázzsal mert ott hagyom egy kicsit játszani ugyanis MA van a házassági évfordulónk de holnap ünnepeljük mert a párom holnap jön csak haza (Berekfürdőn van Szakszervezeti tárgyaláson),és elmegyünk valahova vacsizni addig meg anyósom vigyázz rá.Kipancsolja majd legalább magát. :lol:
Ma meg voltunk a Kardiológián mert tavaly hallott szívzörejt a körzeti orvos ,de akkor sem találtak semmit.Most is megvizsgálták:az EKG-ja jó,a zörejt is csak minimálisan hallotta a doktornő,így majd csak iskola kezdés előtt kell elmenni vizsgálatra.
Szerencsére nincs semmi gond,örültem neki nagyon.
Most megyek fürdetni Balázst majd később reagálok.
Puszi.

Kép

Kép
 
 

 
 

Andi! Gratulálok Dorka baba szép méreteihez! :D Reméljük használ a köhögéscsillapító és a vitamin mindkét gyerkőcnek! :wink: Tetőcsomagtartót vagy tetőboxot szeretnétek? Na, nem magamtól vagyok ekkora szakértő :lol: , csak mi nemrég vettünk, és a férjem felvilágosított, hogy a tetőcsomagtartó az a 2 rúd, a box pedig amibe pakolunk. Nekünk a tetőcsomagtartó saját márkás Suzuki, így az Nektek nem jó. A boxot a Miklós u végén a Várkonyi autósboltban vettük. Mondjuk ez drága volt, 56 ezer, de jó nagy kellett, ez 430 l-es. Na meg jó áramvonalasat szerettünk volna, hogy az amúgy is kis zömök autót ne lassítsa még egy gombóc a tetején... :lol: Volt egy olcsóbb 36 ezres, az 320 l-es, de sokkal kevésbé áramvonalas. Amúgy most mondja a férjem, hogy árulnak ott használtat is!

Kép
 


Alíz! Nagyon boldog házassági évfordulót Nektek!!!! És még nagyon sokat együtt!!!!!!! :D :wink: Jó hír, hogy minden rendben Balázskával a kardiológián! Pancsit biztosan élvezi az uncsitesókkal! 7 gyerkőc? Nem semmi! :D

Kép
 


Reni!
Elfelejtettem válaszolni: homeos cuccokkal szkeptikus vagyok, orvosok és gyógyszerészek véleményét is kikértem már ezügyben, és ők sem hisznek benne. De ki tudja. Allergiámra mintha kicsit használt volna, de a tejtermelésemet szopcsi idején nem befolyásolta (Szerintem) Most meg annyira brutális a torokfájásom,(hétfőn szinte mozdítani sem tudtam a nyakam, annyira fájt még az is) hogy nem volt időm kisérletezgetni, nem akartam a gyerekeket is fertőzni. Ritkán szedek antibiotikumot, orvoshoz is igen ritkán járok, de ez most tényleg nagyon gáz volt.
Fogyókúra....hmmm.. én örök fogyókúrázó vagyok, közeli ismerőseim ezt tudják. :P Persze általában eredmény nélkül. De ehhez ugye hatalmas elszántság is kell, anélkül semmit nem ér. 2x már fogytam jelentősebben, most szintén szeretnék, mert bőven van mit leadnom. Második hete vigyázok a kajára és annak mennyiségére és eddig 4 kg minusz. Persze lehet a torokfájás és a nagy hőségből adódó étvágytalanság is besegít. :lol: :lol: :P

Alíz!
7 gyerek, az nem semmi.
Édes lehetett Balázska az oviban. :wink:
Igen tegnap voltam a Metroban csúszda ügyben és láttam elég nagy a választék medence terén.
Igértél diplomaosztós képeket, kiváncsi avgyok a Szueper-es rucidra is. :P
Drága!
Házassági évfordulótokhoz szívből gratulálok, még sok-sok ilyet érjetek meg együtt!!! És majd jó vacsizást kettecskén!!!


Zsu!
Egyelőre tetőcsomagtartó kellene, az a 2 rúd :lol: és nem túrabox/tetőbox, mert a csomagtartóra még szeretnénk biciklitartókat is venni, és biciklizgetni kevésbé légszennyezett területeken. :wink:
De szerintem a tetőbox is idővel fog kelleni, azzal is kacérkodunk jó ideje, ugyhogy köszi az infót. Holnap férjem azért ebben a Várkonyi autósboltban szétnéz, hátha lenne tetőcsomagtartó is.

Kép
Kép
 
 


Alíz!
Persze én is örülök, hogy minden oké volt a kardiológián, csak szita a fejem és elfelejtettem írni előzőleg.

Kép
Kép
 
 


Andi! 2 hét alatt 4 kg minusz??? Hát Te nagyon ügyes vagy, az szuper!!! :wink:

Reni! Amúgy nekem is bőven van mit leadnom. Csak most nem merek még drasztikusan a szopi miatt. Na meg egyfolytában éhes vagyok, mióta szoptatok... :roll: Meg én sajna olyan típus vagyok, hogyha csak simán nem vacsorázom, de szó szerint semmit ebéd után max. kicsi gyümi délután, akkor azzal csak annyit érek el, hogy nem hízok... Ahhoz, hogy fogyjak, drasztikus lépés kell, sajna. Na meg őszintén szólva szeretek is enni, és bírok is jókora adagot, sajnos. :oops: :(

Kép
 


Sziasztok!

Itt vagyok! Ez a meleg azért nem semmi, én hegyekhez szokott szervezetemnek kicsit sok ez az alföldi hőség:D. Semmihez nincs kedvem egész nap, este meg pörgök. Mondtam az embernek ettől kezdve fordítva fogok üzemelni:D.
Esténként kertészkedünk, főzünk, meg ilyenek. napközben meg többnyire lustizok meg olvasok (szakdoli).
Andi! Jobbulást Nektek! Ebben a melegben duplán rossz a torokfájás, meg minden betegség.
Alíz! Nagyon boldog házassági évfordulót Nektek és boldog, meseszép együtt töltött éveket kívánok Nektek!
Reni! Üdv. a csapatban! Szép a lánykád!
Zsuzska! Pannika nagyon aranyos a kis kádban:). Neked ma nagyon jó napod volt! Örülj csak neki, én is boldog lennék egy ilyen hírtől:D!
Kismamik tessék pihenni és nem kimenni a napra ebben a hőségben!

Ja, igen a tali! majdnem elfelejtetem! Előreláthatólag jó az időpont nekem is. Ha nem jön közbe semmi, ott leszek!
Most megyek szurkolni! Deutschland!
Puszi
Vendég
 


Zsu!
4 kg múlthét hétfő óta ment le, akkor kezdtem, De nem vagyok naiv, tudom hogy ez még csak víz, a zsírom ettől ellenállóbb, sajna. :roll:
Na én is épp úgy vagyok vele mint amit Te is írtál, ha csak nem vacsizok attól még nem fogyok hanem max . stagnál a súlyom. :roll: Úgy döntöttem a múlt héten hogy beiktatok mozgást is, persze most az volt a kifogás hogy fáj a torkom, alig éltem hétfőn... de a jövő héten rákérdezhettek, ha piros hó hullik is elkezdem. Pedig ebben a hőségben..huuuu.... na nem baj, legalább kisül a zsírom. :lol: :lol:
Egyébként a 90 napos diétát kezdtem, a neten is fent van, lényege, hogy szét vannak napokra választva melyik nap mit lehet enni. (szénhidrát -nap, keményitő-nap, gyümi-nap, fehérje-nap) De persze szerintem ezzel sem lehet fogyni ha az ember degeszre eszi magát az aznap fogyazthatókból. Én kb harmadára-negyedére csökkentettem a kajabevitelt, eddig még megy, nem jött rám éhségi roham, pedig 2 gyümölcsnapon vagyok túl. :P Na jó, gyümölcsnapok alatt is ettem azért kis zöldséget is...
Meglátom meddig bírom. De bírnom kell és kész. :P

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Na most tudtam jönni, mert tegnap estére közbe jött egy programunk. Angliába mennek vissza barátaink a 7végén, igy náluk volt slambucfőzés amit a párom csinált, és nagyon jol sikerült, ugyh olyan büszke voltam rá. :wink: Ma meg szét kellett kapni a kocsinkat, mert elkoptak a fékpofák, olyan hangjuk volt, mint a nyikorgo ajtonak, szóval kicsit veszélyes, de már az is rendben. Még a másik autó mindig nézőfélben van, mert nem találunk olyat, ami mindenben megfelelő lenne :? ;nagy, biztonságos és jó árban, de keresgélünk még.
Holnap reggel meg megyek evés utáni cukor vizsgálatra, remélem minden rendben lesz, már ugy izgulok. :? :x

Panka!
Gratula a 3 fogacskához!!! Köszi az ötletet a vassal kapcsolatban, utánanéztem tényleg egy 30szemes Ferrocento 4000Ft körül van, de ha az tényleg olyan hatásos és nem okoz székrekedést, akkor megéri, majd ha már nagyon szükségem lesz rá. Te egyébként tapasztalatból tudod, szedted? Vagy ismerősöd?

Reni!
Milyen szép a kislányod! Esetleg az a szopis párna amin a képen ő is rajta van? Ha nem ilyen mikro gyöngyös, akkor mivel van töltve? Másról nem is hallottam. Vagy ha nem akkor nyugodtan rakj fel róla képet!

Zsuzska!
Szuper, hogy igy utólag legalább megkapod a lovét, nem mindegy h legalább egyben kifizetik! Dokival kapcsolatban természetes h lehet más a te álláspontod, mindenkinek más a véleménye és a tapasztalata, nincs is ezzel semmi gond! Egyébként is ő a meddőségre van specializálódva, és lehet mivel te nála szülted az első gyermeked is, elvállalja a másodikat is, de én ezt nem tudhatom, meg te sem amig nem beszélsz majd vele, kiváncsi is vagyok, h esetleg csak engem utasított el vagy mást is. Meg azt nem tagadom, h jó szakember, csak néha a hozzáállásán lehetne javítani, kontra, hogy azért minden orvosban találni kivetnivalót.

Aliz!
Jó, hogy végre te is jelentkeztél! Nagy-nagy gratula a ház adás-vételhez!!! Végre minden sinen lesz! A diplomaosztón Miskolcon melyik étteremben voltatok, h ennyire rossz volt? Vagy hol volt helyileg? Tudod mivel én miskolci is vagyok azért kérdezem ennyire kiváncsian.
Örülök, h Balázskával minden rendbe van a kardiologián, és legközelebb még ráértek menni.
Ja és Nagyon Sok Boldog házassági évfordulót Nektek!!!!


Most ennyi..majd még jövök
pussz


Kép

Kép
 
 


Szép estét!
Hú nem is tudom hol kezdjem talán Andi veled: :lol:
Mert most írtál nem régen és erre mégg tisztán emlékszem. :lol:
Sajnálattal olvastam hogy betegek vagytok,remélem használni fog a gyógyszer és gyorsan meggyógyultok.
Jja még mindig van székrekedése Dorkának?Szegénykém,remélem használni fog a széklet lazító.Balázs is olyasmi forma mint Dorka csak kicsit magasabb 90cm és 12 kg.Szerintem se aggódj pont jó Dorka testalkata úgy ahogy van,de értem én hogy keveset eszik de ő ezek szerint ilyen fajta.
Hát igen én is számoltam hogy lassan már 2 hete nem írtam így épp itt volt az ideje hogy életjelet adjak magunkról. :lol:
Ne haragudhatok de tényleg mindig volt valami ,meg vagy 2-szer neki kezdtem írni de csak 2 sorig jutottam. :oops: Köszi a hiányolást meg hogy aggódtatok de rossz pénz nem vész el. :lol:
Majd rakok fel képeket csak még a gépben van a másik fele meg anyósom gépén van letöltve amit a sógóróm csinált,majd azokkal együtt felteszem.
Tetőcsomagtartóban nem tudok segíteni de majd megkérdezem az Uram! :P
Nagyon jók a medencés képek,most hétvégén még jobb lesz a víz,így aztán pancsolhattok.Én is úgy vágyok már a Balatonra,csak lenne már jó idő. :roll:
Anyukámék most vannak oda B.bogláron,tök jó időt fogtak ki,azt mondta mikor beszéltem velük hogy csak délelőtt vagy délután szoktak lemenni a partra mert nagyon meleg van .
Tényleg hogy áll Dorka a bilizéssel?
Balázs ma meg tegnap a Wc-be pisil, a bilire csak ráül de nem pisil bele.Anyósómnál a kerteben ráadtam kisgatyát és modtam neki hogy szóljon ha pisilnie kell.Persze nem mindig szólt. :) De volt olyan is amikor lepisiltük a fát. :D

Olgi:
Nem még nem költözünk. :D
Hűha ügyes kis szuper anyuka vagy ezzel a felújítással.Le a kalappal.
Kár hogy nem jösztök a talira ,de megértem anyukáddal ritkán találkozzol és minden percet ki kell használni.Na akkor most már tudjuk honnan a zenei véna a családban. :D
Sajnálom hogy Tündike sírdogált a maszírozásnál,de reméljük megszokja a későbbiekben.


Pintyus:
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ sajnálom hogy még nem találtatok megfelelőt,de ennek így kellett lennie még nem találtátok meg a tökéleteset.Csak gondolom már költöznél és meg is értem igazad van,de ne idegeskedj,oké?
Tessék pihengetni meg ebben a nagy melegben csak módjával tessék kertészkedni.
Igen igen én kértem a mici pasztát,de nem sürgős meg csak akkor hozzassál anyukáddal ha nincs sok cucca,ne cippelje nekem,ráér akkor is ha legközelebb mentek .
A lábdagadásra én is csak a felpockolást tudom javasolni,nekem nem volt csak minimális pedig akkor nagyon meleg nyár volt már június elejétől.
Jó a pocifotód.

Éva:
Köszi hogy aggódsz,de megvagyok. :D
jaj te szegény jó megszenvedsz,mnekd is csak a pihenést tudom javasolni amit Pintyusnak. :? Örülök hogy befordult Szabika Start helyzetbe.

Panka:
Mi megyünk HRG jún 30-tól 2 hétig,először a 2. turnusban voltunk de mondtam a hölgynek hogy mi akkor megyünk nyaralni,így áttett az elsőbe.Reggel 8-tól lezs,Balázska fent van már általában fél7-fél 8 között,így nem sokat kell majd ébreszteni remélem.
Ügyes Emilid,egyre okosodik ő is.
Gratula a fogacskákhoz.

Anita:
Köszönjük a meghívást,előre láthatólag jó az időpont,bár nem tudom mennyire lesz kipurcanva kismanóm a vizitorna után de legfeljebb alszik egyet,úgy mint Andiéknál.
Jaj és nem kell készülni,majd úgy is viszünk ezt-azt. :D
Most már azért pihengessél ,a lakás már rendben van,itt az ideje a pihenésnek.
Na akkor még mindig nincs végleges név?Nem baj majd a szülőszobán kiderül,az ,már végleges lesz. :lol:
Jók a képek,nem vagy semmi kismama nagypocakkal evezni,Ez igen!

Edina:
Jaj te meg teljesen megijeszted az enbert,de örülök hogy jobban vagy és neked is csak a pihenést tudom írni (lehet már uncsi de ez van! :lol: )Elég furcsák ezek a miskolci dokik de ne törődj velük ilyenek mindenhol vannak.
A doki hozzá állása no comment.........,lassan már egy autó árát elkérik. :shock: Nekem az a durva hogy még ők mondják meg az árat??????????????Még mekkora árat.Egy magán Klinikán oké,de egy állami Intézményben?Egyébként nekem is az a véleményem hogy a szülésznő jobb választás,Már bocsi mindenkitől de nekem ez a véleményem,De mint már írtam mindenki maga dönti el.Nálam két szülésznő volt ott ,és nagyon kedvesek voltak ,így maga a szülés szép élmény maradt.
Már kérdeztem de még nem válaszoltál hogy ki a védőnőd?

Zsu:

Jja nagyon édes Pannikád,ahogy feszít a kádban. :D
Na de jó neked,megdobnak egy jó kis összeggel én is virulnék a helyedben. :D
Nagyon jók a Névadós képek is,csodaszép rajta a lányod.
Ja és köszi.
Gratula a fogacskákhoz Pannikának.
Zsebi:
Örülök hogy jól sikerült a kirándulásotok,a másik is biztos jó lesz.
Hú nagyon ügyes a lányod, már kész barlangász.
Gratulálok a bizonyítványokhoz a gyerekeknek.

Kriszti:
Örülök hogy néha írsz,és jó lenne ha jönnél a talira ,dumcsiznánk egyet meg megnéznénk a gyönyörűségedet.
Akkor elég fáradt lehetsz ha a kisasszony nem nagyon hagy pihenni.Az jó hogy éjszaka csak egyszer ébred.legalább akkor vtudsz pihenni.
Olivér mit szól a hugicához?

Reni:

Üdv itt köztünk,Gratulálok a babádhoz nagyon édes kis csaj.
Jó egészséget kívánok nektek.
Én is a kereskedelemben dolghoztam de nem nagyon vágyok vissza. :cry:



Húúúú azt hiszem mindenkinek írtam de ha mégsem akkor bocsi mert beletelt vagy 2 órába mire visszaolvastalk benneteket.Azt is több részletben.
Na jó éjt nektek!
Kép

Kép

Kép
 
 


Na még miközben én írás üzem módban voltam :wink: kb. 2órája vagy még több :roll: :roll: :lol: :lol: .........mert még Barátokat is néztem ,Balázst is lefektettem.Szóval addig ti írtatok.
Köszönöm szépen a köszöntéseket,aranyosak vagytok.

Zsu:
Én is így vagyok hogy szeretek enni,és nem nagyon tudom diétára fogni magam,bár amúlt héten elkezdtem hogy reggelire piritós vagy gyümölcs,ebédet eszek rendesen,vacsorára meg joghurt,de ma már ettem zsömlét sonkával ,vacsira, :roll: Szóval túl sokáig nem bírom.Így lement 2 kilo,de szerintem sokkal több nem is fog. :cry: Meg mozognom kéne úgy mint ahogy Andi is írta,de ebben a dög melegben?
Megértem az álláspontod,meg mindnekinek más avéleménye,de ahogy Edina is írta lehet hogy téged elvállal mert Pannikát is nála szülted.

Andi:
Na ügyes vagy ,nem is tudtam hogy diétázol.hajrá! Én szorítok.A 90 napos az jó nagyon én is nézegettem már csak nem tudom hogy betudnám e tartani olyan sokáig.Nekem ezzel van bajom.De azt hallottam róla hogy tényleg használ meg nem hízol vissza tőle,állítólag.
Teszek majd fel képet csak amit a sógóróm csinált azon én többet látszom mert a miénkkel én fotóztam ,de azok meg anyósom gépén vannak,de majd elhozzuk és felteszem,ígérem.

Edina:
Remélem nem lesz holnap semmi gond a cukor vizsgálaton.
Sok szerencsét az autó keresgsléshez.
A nevét nem tudom az étteremnek ,de bent volt valahol a városban,ennyi az infóm róla. :?

Na pá pá.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Alíz!
Na , ügyi vagy, pótoltad az elmúlt napok hiányzásait, írtál most bőven. Kapsz egy virtuális piros pontot érte. :lol: :lol:
Jaj, ne is mondd, hogy én meddig fogom tudni betartani ezt az étrendet ez a jövő zenéje, mert elég könnyen feladós tudok lenni. Na de most kitartok. Elvileg. :P :P :P

Bea!
Már épp írni akartam, hogy Te és Alíz eltüntetek, de Te is megkerültél. Igen, tudom, mivel irtad, hogy napközben nem nagyon működsz, de ha este pörögsz néha adj hírt Magatokról. :lol:
Bébiszitterkedsz még? Van már valami állandó meló kilátásban?

Edina!
Biztos rendben lesz minden a cukorvizsgálaton, ne aggódj.
Meg ez egyébként sem olyan drasztikus mint a másik. Bencémmel nekem csak ilyet csináltak, mert akkor a klinikán a dokim irta ki a cukorvizsgálatot, igaz 2x is, biztos ami biztos, ugyhogy akkor megúsztam a tg-n a cukros teát. De Dorkánál valahogy úgy jött ki a lépés, hogy tg-re mentem hamarabb és ott a cukros tea-módszerrel néztek vércukrot.
Hajrá az autókeresgéléssel, biztos találtok minden szempontból megfelelőt. :wink:
Festés elkezdődött már nálatok? Miket, melyik helységeket festettek?Vagy az egész lakást?És milyen színű lesz? Mesélj!!!

Kép

Kép
Kép
 
 


Reni!

Remélem nem írtam el semmit:
Kép

Kép

Kép
Kép
 
 


Bocs Alíz, Balázska kora lemaradt. :roll: Vaciláltam, hogy 22 vagy 23 hónapos e már. És végül nem irtam semmit. :roll:

Kép

De mostmár tényleg:
Kép

Kép
Kép
 
 


Bendor! :lol:
Köszi,hogy beírtál a táblába.Akkor neked is kijutott a jóbol.
És meddig tartott a hasfájás?Nálunk szerintem még mindig néha gyötri. :roll: A klinikáról csak annyit,hogy volt olyan érzésem mintha azt súgalták volna,hogy te ezt nem tudod?!Persze első gyerköcnél mindenki tapasztalatlan.Volt egy nagyon kedves csecsemős annak szerettem volna meghálálni,de mire oda jutottam már elment.
Én mióta megszülettem állandóan fogyózok :lol:
Most egy jelentősebb súlytól kellene megszabadulnom.
Igen fenn vagyok az Iwiww_Molnár Renáta. szerintem megtalálsz :lol: A homeós bogyókról megoszlanak a vélemények :lol: Te mit dolgozól egyébként?

Alíz! :lol:
Köszönöm a te fiacskád is édi?
Merre dolgoztál?Én szerintem ha indul fodrász suli akkor megpróbálkozok vele :lol:


Kauka!
Köszönöm az üdvözlést :lol:

Dinaendo!
Igen abba fekszik a csajszi :lol: A nyugatin vette anyukám a párnát.5000ft volt.Nem is tudom mivel van kitömve.A mikrogyönyös olyan 8000ft.


Zsuzska!
A fogyival ne törödj majd lemegy :lol: Láttam,hogy a Dr.Feketénél szültél meg voltál vele elgégedve?Nekem is volt hozzá szerencsém ő Meddőségi Doki is.

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Valali kérdezte csak nem emlészem,hogy milyen etetőszékem van?!

Chicco polly2double :lol:
A lányom nagyon szereti :lol: Kép

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok,
Bendor, Alíz: csak egy kis biztatás a mozgáshoz a'lustáknak'; tényleg nagyon nehéz elkezdeni, ez közhely, de tényleg csak elkezdeni. Én amíg független voltam(úgy értem, amíg gyermektelen), redszeresen mozogtam, akkor csináltam és annyi ideig, amikor és amíg kedvem volt. Aztán megszületett az első, és egyszerűen nem fért bele az életembe(nekem nem volt és nincs segítségem a két gyerek mellett , még a férjem sem, mert ő 7 napból 6 nap kora reggel elmegy, és éjszaka(na jó este 10-11 körül) ér haza). aztán jött a második csemete, és a helyzett még csak romlott. Nagyon hiányzott a mozgás, mert gyerek után szaladozni azért nem ugyanaz, szenvedtem eleget. Aztűán tavaly ősszel azt mondtam, most már elég az elnyomatásból, a felkelők élére állok, és kiharcolom magamnak a heti 2-3 alkalmi mozgást.Ehhez kerestem egy olyan helyet, ahol van gyermekmegőrzés és a férjemre is erőteljes nyomást gyakoroltam az ügy érdekében. Hát mit mondjak: az első alkalommal -10 év inaktív élet után- azt modtam, szégyenn nem szégyen, én leszek az első ember, aki itt hal meg a terem padlóján.Nem volt levegőm, erőnlétem , szúrt mindenem, másnap mozogni alig tudtam a tejsavtól. De csak azért is mentem. Aztán egyre könnyebb lett és még könnyebb, és most ott tartok, hogy szabályos függőségem van, ha egy hét kimarad. Igyekszem minden héten egy alkalommal a torna után a szaunát is beiktatni, amit imádok. A gyerekőcök is megszokták, hogy anya megy tornázni, még a kicsi is poénkodik a témán, ha olyan kedve van.(nekem ugyanis az elején komoly lelkiismereti problémám volt, hogy munka után nem haza megyek a gyerekeimmel, hanem tornázni, és heti két délután csak pl. 18.00.-tól tudok velük foglalkozni). Úgyhogy mindenkinek csak ajánlni tudom a mozgást: nagyon fonots, minden életkorban, de a kor előrehaladtával különösen.
Pave
 
 


Sziasztok!

Végre tudok nyelni. ez jó hír a közérzetem szempontjából, katasztrófa a fogyókúra miatt. :lol:
De hogy ne legyen teljes a jókedvem, tegnap este fejfájással és Saridonnal feküdtem, ma szintén fejfájással ébredtem. :roll: Úúúúúúúútálom. Biztos már ezt a meleget nem bírja a fejem. :P
Dorkám viszont a nagy köhögési rohamban kinyomta magából ismét a vacsit. De már gyakorlottak vagyunk ha elkezd köhögni kapjuk ki az ágyból és rohanunk vele a fürdőszobába a kád fölé. Azt mégiscsak könnyebb kitakarítani, mint az ágyneműt , ágyat, szőnyeget stb. az éjszaka közepén. :twisted:

Pave!
Köszi a bíztatást. Igen lelkiismeretfurdalásom lenne nekem is ha lelépnék magam miatt a gyerekek mellől, pedig tudom hogy nem kellene hogy legyen. Dehát ezt egy anyának mondani. :roll:
Bencém után mégis rávettem magam és vettem egy Hipoxi training bérletet a Piac utcára jártam "kezelésekre" .(egészen a Petőfi tér felőli részen van). Szépen gyalogoltam 2x hetente oda és vissza (Domokos Lajos utcáról) szóval még az is jó kis táv. Kaját is nagyjából betartottam, de még a csaj is felvont szemöldökkel nézett rám, hogy elég érdekes hogy egy gramm sem ment le pár kezelés után. Azt mondta biztos később indul meg nálam a dolog. Aztán kiderült akkor már beköltözött Dorka a pocakomba (első nekifutásra) igy a Hipoxit abba kellett hagynom. Még a bérletet sem tudtam elpasszolni, senkinek nem kellett a környezetemben, pedig ingyen adtam volna és nem volt olcsó. :roll: Na de mindegy. Szóval próbálkoztam én de valahogy a gyerekek mindig gyorsabban összejöttek mint a fogyókúrák. :lol: :lol: :lol:
Egyébként hova jársz tornázni? Csak nem az A1-be a Malomparknál? Ott tudom, hogy van gyerekmegőrzés is.
Bár lehet máshol is van.

Reni!
Megtaláltalak iwiwen, be is jelöltelek. Továbbra sem értem miért kell Neked fogynod, képeid nem ezt sugallják. Nia baba meg egyszerűen csodaszép, érdemes volt rá ennyire sokat várnotok. De gondolom Te is így érzed ezt. :wink:
Tesóka-projekt?
Kérdezted meddig tartott a hasfájás.Pontosan már nem is tudom, de hónapokig az biztos. Az első 6 hét brutális hasfájásban telt, mondjuk akkor voltunk a mindent kipróbáló időszakban (Infacol, teák, Espumisan, masszírozás...) de semmi javulás nem volt. Aztán doki mikor felirta a gyógyszertári készitményt végre picit jobb lett a helyzet, már nem teltek órák üvöltéssel. De előtte emlékszem, éjszaka volt mikor másfél órát sétáltam az ölbe vett gyerekkel, hogy ne sírjon olyan keservesen. Sokszor én is beálltam mellé, és együtt itattuk az egereket annyira sajnáltam, segiteni meg nem igazán tudtam, őrület volt.Férjem is állandóan kómásan járt dolgozni, hisz ő sem aludt túl sokat. De túléltük szerencsére ezt is.
Kitartást Nektek is!!!!
Debrecen melyik részén laktok? Mi a Vénkertben a Domokos l. utcán.

Kép
Kép
 
 


Bendor, félre ne értsd, fogyni én sem igazán fogytam(igaz, én ugyanúgy étkezem, mint előtte),de valahogy jobb a közérzetem, az erőnlétem stb. és-bár lehet, nincs összefüggés-de ezt a telet komolyabb betegség nélkül kihúztam, egyégbként pedig állandó torokfájással és náthával küzködöm végig a téli hónapokat(influ oltással felvértezve!!).
Ja, és tényleg az Aktívba járok, ugyan nincs közel, de a gyerekmegőrzés fontos szempont volt.
Még annyit: mikor elkezdtem, azt gondoltam, majd furán mutatok ott a sok csitri között, aztán rá kellett jönnöm, hogy még jóval előttem lévőbb korosztályok is képviseltetik magukat...

Más: ki hová megy(ha megy ) pihenni a nyáron? Ez lehet, hogy már volt téma, de nem volt igazán időm visszaolvasni, és lassan aktuális lenne nekünk is(ha az lesz, majd kiderül, egyelőre a munkahelyemen csúszik a szabadságolás a sok meló miatt)
Pave
 
 


Pave!

Komolyan? Én azt hittem oda csak ilyen "izomagyúak" járnak, akiknek testépítésből állnak a napjaik. Ezért nem is néztem meg sem közelebbről, pedig hozzánk nincs messze. Láttam ott már pár cicababát kijönni, bemenni, köztük Bódy Szilvit is. Gondoltam nem az én világom, nem röhögtetem magam. De most hogy írod, elgondolkodom. Mondjuk most a nyár elég rendszertelen nálunk, de ha szeptembertől beáll a napirend, lehet benevezek melléd. :lol: Addigra hátha fogynék is egy kicsit/sokat. :twisted: Te milyen napokon jársz ? Mennyibe kerül stb?
Sajna nekünk a nagy nyaralás most elmarad, a pénzünk a lakásfelújításban fekszik. De anyuék udvarán van egy medencénk ott pancsolunk amikor csak tehetjük.
Meg hétvégi kirándulásokat tervezünk.

Kép
Kép
 
 


Ez az udvari pacsolás jól hangzik...Nálunk az a gond, hogy férjemmel ha évente egy-két alkalmat össze tudunk hozni, amikor együtt elmegyünk valahová, az már nagyon jó. Ez ált. nyáron egy hét, ill. télen egy hosszú hétvége, rendszerint szilveszter után(ezzel kárpótol bennünket, no és magát, mivel ő karácsony másnapjától újév estéig dolgozik). Viszont egy 'normál' hétvégi kirándulás szinte soha nem tud összejönni. Már komolyan gondoltam arra, hogy felpakolom a két gyereket és elmegyünk így hárman valahová a környékre. De úgy mégsem az igazi....

Az Aktívba gyere bátran, mint mondtam, mindenféle korosztály van(sztem még nagymama korúak is), én spec.aerobik bérletet szoktam venni,(10 alk. 5250.-FT-45 napig érvényes-szaunahasználat benne),ami különböző óratípusokra használható fel. A www.aktivsportkozpont.hu-n minden infót megtalálsz. Persze itt is vannak kisebb hibák, de sztem a mozgás kárpótól. Ha tényleg komolyan gondolod ősztől, akkor majd megbeszéljük a részleteket.
 
 


Pave!
Ma jól elirogatunk egymásnak ismét. :lol:
Köszi az infókat, megnézem a honlapot.
Férjed milyen területen dolgozik, hogy ennyire elfoglalt? Vendéglátózik, vagy kereskedelemben dolgozik? :shock: :shock:
Te hol is dolgozol? Már irtad régebben, de szita a fejem. :P :roll:
Te iwiwen fent vagy? Csak hogy az írásaidhoz arcot is társíthassunk, már ha ide nem teszel nekünk képet Magatokról. :P
Vagy inkább hanyagoljuk a témát? :shock: :lol:

Reni !
Kérdezted mit dolgozom. Iwiwen fent van a munkahelyem webcíme is.Klinikai dolgozó vagyok, de nem a gyógyításban, hanem az oktatásban, kutatásban veszünk részt. Kossuth főépülete és a Botanikus kert között épült az a nagy betonmonstrum, az Élettudományi Központ, helyileg ott dolgozom. Gyakorlatilag viszont az elsős orvostanhallgatók orvosi kémia gyakrolatait fogom szeptembertől-decemberig ha visszamegyek előkészíteni, az pedig a klinika területén, az Elméleti Tömbben van. Abban a nagy magas , emeletes épületben , ami a klinikai gyógyszertár és zöldségbolt mellett van. Tudod közel a szülészethez.

Ugyhogy lányok, aki aug. 26.-a után szül (ekkortól dolgozom ) ahhoz át tudok ugrani megnézni, ha van éppen 10 szabad percem. :wink: De ezt ne vegyétek fenyegetésnek. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
 
 


Reni!
Ja csak a lényeget nem irtam, de biztos rájöttél, labor asszisztensként dolgozom. :lol: :lol:

Kép
Kép
 
 


Reni!
Ja csak a lényeget nem irtam, de biztos rájöttél, labor asszisztensként dolgozom. :lol: :lol:

Kép
Kép
 
 


Bendor,
Iwiw-en nem, de megpróbálok majd ide képet feltenni, vagy küldeni e-mailre, szét kellene néznem az otthoni gépen.. Belegondolva, nem is nagyon van rólam kép(az utolsó lehet, hogy diplomaosztón készült 15 éve-ha-ha), nem vagyok az a fotózgatós típus.
A párom 'természetesen' idegenforg-ban dolgozik, ahogy én is tettem 13 évig, de a második gyerek után ez már nem ment, fizikai képtelenség lett volna..Így már terhesen el kezdtem nézelődni valamilyen 8 órás munka után, hogy a gyed leteltével újra munkába tudjak állni. Ez sikerült, így most egy gépgyártással foglalkozó cégnél vagyok, a külföldi kapcsolatokkal ill marketinggel foglalkozom.
 
 


Sziasztok,

Ma voltunk UH-on - ahogy Hajni mondta hivatalosan papirral:-)) - a férjemmel. A kicsi lányunk most eltakarta az arcát a kis kezével, de láttuk milyen sok haja van (punk:-))) ) Kb 1,8 kg a súlya, 6 cm a combja, és ha jól emlékszem akkor kb 7 cm a fejátmérője. Ja és nagyon szófogadó gyerek, mert ahogy az anyja mondta neki befordult célba, fejjel lefelé van:-))
Hajni megint nagyon aranyos volt - mostmár kezdem azt hinni mindig ilyen:-))) - a férjemnek is nagyon szimpatikus volt, de én ezen nem is csodálkozom, mostmár legalább tudja miért áradozok minden UH után róla. Egyébként minden rendben odalent, megfelelően fejlődik.

A névvel kapcsolatban még mindig nincs meg a végleges, de sztem nagyon esélyes a Natália, az mindkettőnknek tetszik és el tudjuk képzelni ennek a kis csöppségnek.

UH előtt megjelentek Zitáék is a férjével. Zita szimpatikus a férjed nagyon, és ezt nemcsak a fanta miatt mondom :-)))) Kis Patricia hogy produkálta magát?Még mindig szégenylős?Sokat kellett még várnotok?Tök jó, hogy összefutottunk, ezt megszervezni sem lehetett volna jobban. Lakás miatt meg ne búsulj, bár ezt én mondom aki ugyanazt csinálta egy-másfél évig mint te, már nagyon el akartam költözni. De nem éri meg, főleg a baba miatt az idegeskedést, szóval relax, majd jön az igazi és meglátod az minden eddigit felülmúl majd!!!

Küldöm mindenkinek priviben a cimünket, és természetesen mindenkinek szól a meghivás!!!!Andi remélem el tudtok jönni, kúráld magatokat.

Reni üdv közöttünk, ha tudsz és van kedved titeket is szivesen látunk.

Most megyek eszem vmit.

Puszi

Kép

Kép
 


Elvileg mindenkinek elküldtem priviben a cimünket meg a számomat, de ha vkit mégis kifelejtettem akkor lszi szóljon, nem szándékosan!!!!

Kép

Kép
 


Sziasztok

Most csak nagyon gyorsan mert nagyon sok dolgom van, határidős munka-.....

Andi: Kérdezted a tetőcsomagtartót. Mi is most vettünk nem rég, még februárban, és mi is a miklós utcán, a szoboszlói fele ha a piac utcárol megyünk akkor baloldalt van. olyan 20 körül lehetett + a box 35. De mar nem emlékszünk tisztán, mindenesetre meg kell nézni!

Anyum a mici-et hűtőtáskába hozza, és nem cipeli mert kocsival hozzák, háztól házig. ugyhogy most mondjátok ha kell. Mert holnap jön. :wink: :wink:

Voltunk ma 32 hetes Uh-n hajninál. találkoztunk Anitáékkal is. :lol: :lol:

Patríciánk most volt a legkézségesebb, valamicskét láttunk belőle, fél arcot megint de legalább azt elég jól. De mire lerögzzitette volna hajni már el is mozgatta a pofiját. Mi nagyon jól látjuk a képen, de anyósom semmit nem látott. :roll: össze is tévesztette az arcát az orrával. Nagyon kis húsos pofija van, és pislogott egyfolytába, és beszélt hozzánk.

1880 gr. a becsült súlya, de minden mérete egy héttel nagyobbnak mutatja. Úgyhogy lehet hogy egy héttel hamarabb bújik majd ki, vagy ki tudja. :lol: Nem is bánnám. Van egy kis haja is a drágámnak.

teszek fel képet, már ha láttok belőle valamit. Az egyik képet megszerkeztettem mert elküldtem anyumnak meg uncsimnak, és mivel hogy nem tudom magyarázni így rá írtam a képre. :oops: :oops:

Kép Kép
Vendég
 


Anita!
Örülök, hogy szépen fejlődik a kis hajasbabátok, ha tudsz képet is hozz majd, oké?
Szóval úgy néz ki, hogy Natália a befutó????? Még "sok" idő van a szülésig , addig még variálhattok. :lol: Volt már pár befutónak látszó nevetek, Brigi, Moira... de a táblázatba már be sem merem írni. :lol: :P
Címedet megkaptam, odatalálok tutira. Feltéve ha meggyógyulunk addig, de igyekszünk. :wink:
Vinném Bencémet is, ugye nem baj? :oops: :shock: :wink:


Pintyuska!
Látom ám a csajszikádat a képeken, szépen nő ő is. Egy héttel hamarabb? Húúúú izgin hangzik,de majd kiderül, a lánykád is így gondolja-e. :wink:
Örülök, ha Mindnyájatoknak szimpi Hajni, szerintem ő is virul ha olvas Benneteket. :P :wink: :wink: :wink: Tényleg rendes , csípem én is. :wink:
Köszi a tetőcsomagtartó bolt tippet, férjemet elküldöm mindenképpen a Miklós utcára. Szerintem Zsuzsi is ezt a helyet ajánlotta.
Figyu Zita, most mégsem kellene a mici-paszta, majd inkább legközelebb. Következő kerti sütés-főzésnél ugyis bográcsos halászlé van betervezve. A fagyasztómat meg le kellene olvasztanom minél hamarabb, mert szegény szerintem tavaly nyáron sem volt és gondolom jegesen nagyon zabálja az áramot. :twisted: :twisted: :roll: Ugyhogy épp a kiürítésén dolgozom. :lol: Majd ha ezen túl vagyok szólok, okés????? És bocsi a variálgatásaimért. :oops: :oops: :oops: :P :P

Pave!
Okés, várjuk a képeidet, hozz a gyerkőcökről is. :wink:
Uhhhh... férjednek valóban most indult be igazán a meló, hát a nyaralások miatt nem igazán irigyellek, mert elég nehéz lehet összeegyeztetni. :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
 
 


Anita: látom közbe írtál...

Nem mertem elkotyogni a kis natáliátok frizuráját..... :oops: :lol: meg is jegyezte Hajni hogy a tarkójáig ér. Nagyon cuki lehetett.

És a pocinkat is megdicsérte, hogy nagyon szépen növünk és nagyon csinos pociink vannak, nem széles egyáltalán.
Köszike a dicséretet, nekünk is nagyon szimpi volt az urad, mókás férfi. Bár olyan sokat nem tudtunk dumálni sajnos. Igemn, ténleg, ezt nem lehetett volna jobban megszervezni. Vártunk mi még egy keveset, kb fél órát.

De megérte.
JELENTEM...
Lakás ügy rendeződött!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem biztos hogy tudtok majd követni, lassan mi sem magunkat de nem hiszem hogy ez újdonság lenne számotokra, mi már csak egy ilyen család vagyunk...
:oops: :oops: :roll: :roll: remélem elfogadtok ilyennek és nem leszünk kinézve a társaságból amiért döntés képtelen vagyunk.

Na ne habozzak már, a lényeg az hohy végre el jutottunk egy végleges döntésre. Nem veszünk semmit. :wink: :wink: :wink:

Biztos nagyot néztek most....de igaz... meggondoltuk jól, az utóbbi napokban erről beszéltünk egyfolytába, hogy mi hogy merre, menyi stb. És arra a döntésre jutottunk hogy inkább albérletbe megyünk. :? :? :? :shock: :shock: :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na aztán, gondolom most még nagyobbat néztetek és el sem tudjátok képzelni hogy miért jó ez nekünk, mégis csak egy albérlet nem a saját stb.

Hát, ezen morfondiroztunk mi is... de sok agytorna után, ki számoltuk a dolgokat. Mivel mi ezt nem véglegesnek akarjuk , hanem csak 2-3 évre, feleslegesnek tartjuk hogy 18 millát rá költsünk egy lakásra, amit aztán kínlódhatunk eladni, és tudjuk hogy menyire "jó" az ingatlanpiac mostanában, ki tudja milyen lesz egy pár év mulva.
Bármit vennénk annak illetéke lenne, azt be kell bútorozni fel kell újitani stb. szóval durván 20 millába lennénk. És kiszámoltuk hogyha 3 évet vagyunk bérbe az kb 1.5 milla, lehet kicsit több meglátjuk milyet találunk. + berendezés, de durván 3 milla berendezéssel együtt a 3 év.

És nem kell kinlodni eladni hanem ahogy meg van a pénzünk, építkezünk.

Lehet nagy hülyeségnek tünik, de mi már anyi variációt találtunk ki hogy nekünk most ez tünik a legjobbnak. De iagaztok van, kicsit lükék vagyunk, sok kellett mig idáig eljutottunk. :oops: :oops: Sokat fárasztottalak ezzel titeket is, ezer elnézést kérek. Férjem azt mondta hogy 10 napon belül legyek bedobozolva. :lol: :lol: :lol:

Bocsi hogy nem reagálok most senkinek, de tébnleg nagyon neki kell állnom ennek a munkának, millió puszi mindenkinek.

Aliz, jupppppppppppiiiiiiiiiiijjjjjjjjéééééééééééé bde jó hogy meg vagy, már nagyon hiányoltalak. Ti is lassan révbe értek.
Vendég
 


Hello,

Zita örülök, hogy megszületett a döntés, és ne izgulj, senki nem néz emiatt rátok furcsán. A lényeg, hogy ti megbeszéltétek és mindketten úgy gondoljátok, hogy ez a legjobb most számotokra. Na és már néztetek is albérletet talán? Kivánom, hogy minden szempontból megfelelőt találjatok. És azért óvatosan a pakolással, bár gondolom anyud sokat fog segiteni. Ja és ha már Bendor úgyis visszamondta, akkor én kérnék micit, ha még lehet, mert elég jól hangzott és megkóstolnánk. Mennyibe kerül amúgy?Előre is köszi. Nagyon édes kis pofija van Patriciának, tényleg kis husi. Ha nekünk nem jön hamarabb Nati, akkor lehet épp együtt szülünk majd:-)))

Bendor: természetesen hozd Bencét, remélem jó idő lesz és akkor kint is lehetünk majd kicsit. Délelőtt még nem tűz ide a nap a teraszra és kellemes a hőmérséklet még árnyékban. A lényeg, hogy ne essen. Hozni persze ne hozzatok semmit, készülök én azért, csak lehet nem lesz annyi mindent mint Andinál szokott lenni. De azért éhen- szomjanhalni nem fogtok:-)))

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Ma voltunk dokinál, beadattam Emilinek a Hepa.A ellenit, sikerült beijjeszteniük a médiának. Twisted Evil De mind1 végül is, ártani nem árt(remélhetőleg Confused ).4000 ft volt, ennyi még belefért.
És tegnap óta a hamma átváltott hami-vá.De olyan édes kis hangon mondja, hogy elolvadok:D.Ma azt is mondta, hogy ápi=ropi:DAz igen az pedid dádá(oroszul már tud beszálni:D)

Anita!
Megkapzam a privit, köszi szépen.Meg tudnád mondani, hogy innen hogy jutok el hozzátok a legkönnyebben? :roll:

Vki felcsöngetett, és persze Emili fel is ébredt rá! :evil: :twisted: :x :( De bele már nem szólt aköcsögje!!!! :evil: Most jó mérges vagyok!

nem is tudok így visszaolvasni :( Áhhh...........

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Sanyi most nézegeti az aébérleteket, de azért gondolom csak könyebb lesz találni mint lakást, de ki tudja. jaj, már alig várom hogy pakolászhassak, nem erőltetem meg magam, csak lassan csinálom de már nagyon várom hogy itt minden csak csupa doboz legyen!!! :lol: :arrow: :lol: :lol:

Anita, akkor az Andi mici-e hozzád kerül majd. Egyébként kb 1000 ft lenni egy kiló.

Nagyon tetszik a név amit választottatok, nagyon szép, szerintem illeni is fog hozzá, igen már én is és Éva is gondoltunk arra hogy hátha egyszerre szülünk, tök jó lenne, látogatnánk egymást majd. Izgi nagyon ez az időszak....
Köszi a címet, remélhetőleg oda alálok, de hátha megint lesz Patrícinek udvarlója és együtt megyünk. Évaaaa... tudod hogy rád gondoltam. Merre vagy??? Hogy vagy?????????

Panka: jaj, nagyon cuki lehet a kis emili ahogy beszél. olyan jópofák tudnak lenni. És az a tökkelütött meg szégyellje el magát, igy elosonni, biztos nem is hozzátok akart menni, hanem mashoz, vagy csak szórakozott. vissza aludt Emili?
Vendég
 


Anita, köszi a címet és időpontot.
Az időpontról az jutott eszembe, hogy háát, élvezze ki mindenki a kismamaság és a gyerkőccel való otthonlét minden örömét(értsd :hétköznap délelőtti(!!!) tali), mert ahogy beálltok a melóba, ez megszűnik... sajnos a fenti időpontban én is húzom az igát, de majd gondolok rátok...

Egyébként aszem, ott lakhattok a sógornőmék melletti valamelyik lépcsőházban. A társasházat ismerem, annak idején amikor építették, mi is vettünk benne egy lakást(azaz mi építtettük fel a kérót), de ez csak befektetés volt, ahogy készen lett, el is adtuk(sajna már a pontos címre sem emlékszem), nem laktunk soha benne. De sztem a környék elég kellemes, most tele hársfávirággal, amiért én bolondulok
 
 


Pave: hogy érted hogy ti épitettétek?mármint épittető????vagy úgy gondoltad, hogy megvettétek, de mindent ti csináltatok inkább?

Kép

Kép
 


Pintyuska!
Tényleg végleges a döntésetek? :lol: Albérletbe mentek? Csak azért kérdem, mert ez volt a legeslő variáció is, amit Tőled hallottam. :lol: :lol: Nehezen született meg ez a döntés , kb. mint Anitáéknál a kislányuk neve. :lol:
Figyu, hülyén senki nem fog Rád nézni, ne hülyéskedj már. A legjobbat szeretnétek nyilvánvalóan, és ezt jól át kellett rágni. Nem egy zokni megvételéről van szó, hogy vagy jó lesz vagy sem. Mégiscsak sok-sok pénzről, nagy befektetésről döntöttetek, döntöttök. Ha az albi mellett tettétek le a voksot, ez a legjobb, ám legyen. Szorítok hogy találjatok megfelelőt és dobozolhass. De azzal meg tényleg csak óvatosan , okés? Nehogy albérlet helyett a szülészeten köss ki. :roll: :roll: :roll: Van favorit környék? Vagy mindegy csak szép és megfelelő legyen??

Anita!
Tényleg hársfás környéken laktok??? :shock: :shock: Jó, hogy Pave emlitette. Sajna nekem nagy ellenségem, iszonyatosan allergiás vagyok rá. ugyhogy tali előtt azt hiszem beveszem a kis bogyómat, viszek szemcseppet stb. Sajna, vagyis számomra sajna Debrecen tele van hársfával, érzem is rendesen. A környékünkön nincs, ez az én szerencsém.
Talira meglátom tudok-e gyerkőcök mellett késziteni valamit, ha nem boltit ugyis viszek. Na persze ha tudunk menni. :twisted:
Natália név nekem is tetszik, aranyos nagyon. Ha ez a végleges valóban akkor jól döntöttetek.

Panka!
A barom felcsengette Emilit. Én is többször is jártam már így, majd szétrobbantam az idegtől. Nem százas az ilyen ember, szerintem.
Már nem aludt vissza a kis drága??? :shock:
Nagyon mondogatja a szavakat a csajod, belelendült nagyon. Ügyes !!!!!

Pave!
Lassan én is beállok a mókuskerékbe és talik helyett melóba fogok járni. Dehát ez az idő is eljön, ez az élet rendje. Pénzt meg csak kell keresni, apáé nem elég mindenre. :roll: :roll:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!!!

Húúú…de aktívak vagytok ma! :wink: Ezt persze nem rossz indulatból mondom, a lényeg h megvan mindenki! :!:

Voltam ma vércukor mérésen, de csak holnap délután lesz eredmény :? , szóval addig izgulok még. De én ugy elfáradtam a mai sétában hogy az hihetetlen, teljesen meglepődtem magamon. Igaz 2-szer kellett oda-vissza mennem :evil: , mert először 9-re mentem, majd megkérdezte a csaj, hogy mikor ettem, mondtam büszkén hogy 8-kor, gondoltam az már jó időpontnak számit azóta eltelt egy óra. Na közölte, h 2 órának kell eltelni, igy jöjjek vissza 10-kor. Húú, milyen ideges lettem :twisted: . Na akkor addig elmentem a gyógyszertárba, meg a piacra, vettem szép meggyet és már csak 300Ft kg-ja az 500ft helyett, majd hazasétáltam, és egy 15 perc mulva ujra vissza, de már kopogott a szemem az éhségtől, majd ujra haza. Az István u-Angyalföld tér között volt ez a séta szép körben, ami nem mondható normál esetben soknak, de most ugy kimerültem, h azóta csak a szobában, nyugiban tudok megmaradni.

Aliz!
Bocsi, h nem válaszoltam védőnői témában! Dr.Horváthné Balázs Erzsébethez tartozok, és te?
Az étterem helye akkor igy elég bonyorult, hogy bent a városban…na de nem lényeg, gondolom többet oda sem mentek, csak azért kérdeztem, h hátha ismerem, h esetleg én is olyannak ismertem-e vagy h oda ne menjünk.

Andi!Örülök, hogy már jobban vagy, remélem mihamarabb még jobban lesztek!
Ugy volt, h ezen a héten kezdjük a festést, de nem ugy jött ki a lépés. Engem is majdnem egész héten orvoshoz kellett hurcolászni, mert ilyen melegben nem szivesen buszocskáztam, vagy gyalogoltam volna az oti-ig sem, ugyhogy jövőhéten kezdjük, már nagyon várom!
Egyenlőre két szobát festünk, a nappalit és a babaszobát. A hálót, konyhát, folyosót , stb…tavaly nyáron festettük, mindegyiknek a sárga, narancssárga árnyalatú színei vannak. A babaszoba eredetileg kétszínű rózsaszín lenne, de attól is függ, hogy milyen egyrétegű festéket találunk ami hasonlít hozzá, mert az a legegyszerűbb és olyan szép élénk színű tud lenni. A nappalin még gondolkodunk. Aztán még a fürdőszobát szeretnénk megcsináltatni, nagyon jó lenne, mert az még a házgyári, de ugye az anyagi függő, szóval majd meglátjuk belefér-e most vagy csak jövőre.
Ja tényleg, bejelentkeztem júl.3-ra 4D uh-ra a Lézer Klinikára, kiváncsi vagyok milyen lesz, remélem megmutatja majd magát a kiscsajszim, és tudok majd feltenni képeket.
Ja és én elvileg és remélem gyakorlatilag is szept.30 körül vagy után fogok szülni, ugyhogy akkor majd ha tudsz bejöhetsz hozzánk.

Reni!
Akkor ha tudsz tegyél fel még képet légyszi a párnáról!És akkor te mennyiért szeretnéd eladni? Irtam épp már, hogy Fekete elvileg már nem vállal szüléseket, legalábbis nekem azt mondta. Nálatok nem is került szóba h nála fogsz szülni, hogyha már volt hozzá szerencséd? Vagy csak az első időszakban?
Jaj milyen édes a kislányod az etetőszékben! Látszik h nagyon szereti!

Pave!
Csúcs milyen nagy akaraterőd volt, hogy igy eltudtad kezdeni az aerobicot! Remélem majd később bennem is lesz ennyi, mert nem szeretném magam elhagyni, mondjuk ha esetleg többen összefognánk majd akkor is, ugy sokkal könnyebb, mint egyedül, de neked az is sikerült. Gratula!
Mi tervezzük a balatoni kiruccanást, de még nem tudom mi lesz belőle, hogy birom magam addigra. A Balaton –átúszás környékén szeretnénk lemenni júl.26-a után.

Anita!
Milyen jó, hogy már ilyen nagy a lányotok! És hogy igy összetaliztatok Pintyussal! Én is mindig nézelődöm, de nem látok senki ismerőst
Tök jó, hogy már befordult a helyére! Gratula, nagyon ügyes és szófogadó kiscsaj!
Megkaptam a privi üzit, ha nem jön közbe semmi el is tudok menni, ha esetleg nem kell nekem kaparni a falat a festő helyett

Pintyus!
Köszi , hogy válaszoltál az sms-re, még nem jutottam el a boltba, mert addigra kifáradtam, de valszeg majd holnap lesz az ideje, viszont visszakeresni itt már lehetetlen lett volna.
Nagyon szép nagy már a kis Patrici!
Lakás ügyben, nem vagytok semmik az biztos! De ti tudjátok! Mondjuk én mindig azon a véleményen voltam, h azt a pénzt inkább fizetem a saját lakásomba, mint albérletbe és az elúszik, de ha építkezni akarok, az is más, mert azért az csak olyan lesz amilyet ti szeretnétek!

Na mire én ezt megírtam, már annyit irtatok, hogy követni sem tudom a végén!
Egyenlőre akkor ennyi…
Pusszz

Kép

Kép
 
 


Megvan a könyv, amiben az eredeti miccs recept van. Íme:
Hozzávalók 20 adaghoz: 1 kg marka- és birkahús, 50 gr fokhagyma, egy darab csípőspaprika, 3 gr. bors, 5 gr. porrátört csombor, 5 gr. (étel)ízesítő, 100 gr. csontlé, 25 gr. só, 15 gr. szódabikarbonát. Egyes receptek szerint birkahús helyett kisebb mennyiségű sertéshús is használható. (DE éppen ez a lényeg! A sertéshústól összeugrik és kicsi lesz, mire megsül. Tehát az eredeti miccs receptben nincs sertés hús.)

Az összevagdalt húst sűrű szitájú őrlőn átőröljük, sóval, borssal összekeverve jól összegyúrjuk. Középen lyukat hagyunk, ide tesszük a szódabikarbonátot és az ízesítőt.
Forró csontlével leöntjük, amibe már belefőztük a csípőspaprikát. Újból összegyúrjuk, amíg a hús összeáll. Hideg helyen hűtőszekrényben tartjuk 24-30 órán át. Utána formázzuk kis kolbász alakra és rostélyon megsütjük. Forrón, mustárral vagy szalmakrumplival fogyasztjuk. Sört vagy vörösbort iszunk hozzá.

Megvenni a kész húst még mindig olcsóbb, mint összeállítani, bár amiket most forgalomba hoznak, mindbe van sertéshús. Mi eleve fagyasztottat veszünk, majd be a hütőtáskába és nem olvad ki, míg ide ér. A Metroban nem szabad venni, mert az nem jó! A Selgros-os vagy hentestől a legjobb!
Vendég
 


Anita! Köszi a címet. Arra a környékre jártam szittelni, szép helyen laktok.
Ha mindne jól megy és nem jön közbe semmi, ott leszek.

Pintyus! Lakásügyben nem egyszerű a döntés, úgyhogy megértem a vacilálást. Az albérlet 3 évig, utána épitkezés, jó megoldásnak tűnik. Ésszerű.

Most jöttem rá ( :oops: ), h. Ti nagyjából egyszerre fogtok szülni. Izgis napok lesznek! Jó, h. így összefutottatok, pláne, h. kiscajszi kuksiban voltatok. Szép paraméterekkel rendelkeznek a lányok:).
Vendég
 


Helloka!

Bea!
Köszi a mici-receptet, de tutira nem olvastál vissza bennünket, persze sebaj. Tegnap Pintyus is feltette ide, és meg is állapitottam, hogy tényleg egyszerűbb készen megvenni, mert elég macerás megcsinálni. :roll: De drága vagy hogy nem felejtetted el, és leirtad. Legalább pontosan tudjuk mit ettünk. :lol: :lol: :lol:

Edina!
Na akkor ebben a dög melegben elég volt mára a séta, nem is csodálom. Ne aggódj, biztos jó lesz a cukor-eredményed. Drukkolok nagyon.
Na az viccnek is rossz, hogy Te kapard a festő helyett a falat nagy pocival. Eszedbe ne jusson. (Ha választhatsz inkább a babatalit válaszd. :lol: :lol: :lol: :P :wink: )
Igen, ezek a felújítások sajnos tudják zabálni a pénzt, most szembesültem én is vele, hogy túl vagyunk rajta. Mert ha márnekikezd az ember érdemes normálisan csinálni és ugyis mindig van még valami amit még ki kell cserélni, még ezt is újat venni, azt is átalakitani stb. , ami be sem volt kalkulálva :roll: De kitartás, végeredmény kárpótol majd a felfordulásért!!!
Ja és már sokszor akartam írni, de mindig elfelejtettem: irtad, hogy Nálatok peregnek le az egyrétegű festékek a falról. Mi mikor ideköltöztünk, nekünk sem állta volna a diszperzitet a régi festés, festő mondta nem is érdemes rákenni, mert ugyis lepereg, annyira sz@r az előző festék. Igy le kellett kaparni a a plafonokról minden helységben a vakolatot egészen a panel-ig. Fürdőben, wc-ben, konyhában az oldalfalak is le lettek. És így valóban nem pereg sem a diszperzit, sem a Dulux, egyrétegű festék sem (ami 2 rétegben fed nálunk szépen). Majd kérünk képeket a felújításról, én is állandóan hoztam , ugyhogy majd lécci fotózni. :lol: De biztos szép lesz minden. Babaszoba rózsaszín árnyalatban igazi kislányos lesz. :wink: Kíváncsi is vagyok rá.

Délután elmentünk négyesben a Jubileumi játszira ahol találkoztunk Pankával és a kis Emilivel. Dorka azóta is EMI..... EMI-zik itthon. :P :P :P Tényleg drága Emili a kis fürtjeivel és a gyönyörű szemeivel. :wink:

Pussssz!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Volt ma egy balesetem..... :cry: :cry: :cry: Reggel a Csapón belecsúsztam az előttem lévő kocsiba. Még szerencse, hogy Pannika nem volt velem. Nem is tudom, hogy történt, belenéztem a tükörbe, mikor vissza az útra, már nagyon közel voltam, satufék és csattanás.... remegtem, alig tudtam haza jönni, felfelé már sírva jöttem. Szerencsére a kocsinak sem nagyon lett baja, kicsit behorpadt a rendszámtábla, meg nagyon picit a motorháztető. A másiknak semmi baja nem lett. Itt örlődtem egész nap, de a férjem vígazstalt, hogy le van szarva a kocsi, az a lényeg, hogy nem lett bajom. Szörnyű volt..... :cry:

Anita! Megkaptam a címedet, köszönöm! :D

Ne haragudjatok, most nincs erőm másra reagálni, teljeasen kimerültem.

Kép
 


Sziasztok!

Megvagyok csak nem a legjobban :cry:
Már nem is a lábammal van gond (bár egy kicsit látszik hogy duci) hanem a gyomrom...Szerintem már annyira feltolódik hogy semmi hely nincs benne :cry: .Alig tudok enni vagyis eszek csak rosszul is vagyok utánna és vissza köszönt hozzám a róka koma.Nállam nagyon jól érzi magát ez az "állat".Valakinek volt ilyen hogy az utolsó honapokban ismét voltak ilyen rosszullétei?Probálok sokszor keveset enni de az nem én vagyok :wink: én sokszor szeretek sokat enni.Az éjszakáim szinte ülve töltöm és ugy eszem a renit mint más a cukorkát.(Bár szerintem feleslegesen mert nem a savam sok hanem a gyomrom kicsi )
Szasza rendkivül aktív és nem kímél :lol: .Rengeteget csuklik.Már nagyon várjuk hogy a kezünkbe foghassuk :lol:

Zsu
Hallgass a férjedre!Ne törödj a kocsival ez bárkivel bármikor előfordulhat.A lényeg hogy neked semmi bajod.Probálj megnyugodni bár tudom nem egyszerű.Én biciklist ütöttem el a télen de még ma is rosszul vagyok ha arra a pillanatra gondolok amikor a sötétben egy ember eset (nagy csörömpölés közepette) a motorháztetőmre :twisted: .Nem történt ott sem nagy baj mert nem mentem csak kb 5-10 el mert kereszteződés volt és nem nekem volt elsőbségem.De nem is a kivilágítatlan lécekkel demizsonokkal felpakolt ittas biciklisnek :twisted: :twisted: .
De mint irtad gondolj arra hogy Te jól vagy a kocsival meg majd lesz valami.

Andi
Örülök hogy jobban vagytok!Láttam itt a dioszegin egy műanyag nagykerben csúszdát de ez csak a műanyag része és akkor mint ami a játszikon szokott lenni.Nem kérdeztem meg mennyi ar ára :oops: de igérem ma megnézem lefotózom és az árát is megkérdezem.Hátha jó és nem drága :shock: .....

Panka
Emili egyre többet csacsog?Biztos nagyon tündér :lol: .Remélem talin nekünk is fog beszélni.

Edina
Túl vagy a cukros témán :lol: .Az eredményed biztos jó lesz.Mert ugye miért is lenne gond?Kifáradtál a sétába?Ezt nem csodálom.Nem hogy Te elfáradsz de még egy nem kismamit is kikészit ez a meleg.Probálj sokat pihenni.

Bea
Remélem jösz talira!Csináld ugy hogy ráérj :lol: !

Anita
Megkaptam a címet köszönöm.
Szépen fejlődik a lánykátok!Kis hajasbaba lesz :lol: tök jó!Hozzál majd képet ha tudsz.
Hajni...hmm szerintem Ő mindig ilyen aranyos.Mikor nem láttuk már több hete Szasza arcát én már feladtam amikor Ő még mindig probálkozott azzal hogy kukkoljuk meg és láss csodát utolsó alkalommal meg tudtuk lesni :lol: .A lényeg hogy nem adja fel és mindig a legtöbbet hozza ki a helyzetböl.
A talira tudom ne vigyünk semmit de az a semmi édes legyen vagy inkább sós? :P

Pintyus
Patriciának van udvarlója :twisted: ?Jah hogy Szasza?Na csak azért :lol: .... Persze hogy együtt megyünk.Már egyedül félnék :lol: .
A lakás ügyi döntésetek meglepő de okos.Ha utána számolva igy jobban jöttök ki akkor valóban felesleges lenne a vételt eröltetni.
Ja és nem nézünk hülyének :lol: :lol: .Tök jó lesz dobozolni.De remélem lesz segítség.
Patriciárol sikerült képet csinálni :shock: :!: hova irjam fel?Látod látod a végén csak engedett egy kis kukucskát.Szerintem jól kivehető a fotó.Nagyon ari a kis kerek pofija :lol: .

Jaj lányok én is annyit gondoltam már arra hogy olyan közel vannak az időpontjaink kiirva hogy lehet egyszerre megyünk szülni.
Aranyos helyzet lenne :lol:

Puszi mindenkinek
Éva

Kép
awe
 
 


ZsU!

Hála,hogy nem lett bajod :lol: a kocsi ilyenkor tényleg nem lényeg :lol:

Dinaendo!
Ha lehalászom a szekrényről a párnát mert be van csomagolva akkor lefotozom :lol: Most ,ne hogy megsérdődj,de engem Feketéhez küldött egy másik meddőségi doki,és nagyon arogáns volt velem,Azt mondta:"Csókolom,menni kelll magán orvost fogadni,és megy minden mint a karikacsapás"Mindezt lekezelő stílusban.Evvel arra célzott bénz beszél. Csak a kis buta nem tudta,hogy nekem nem a pénz számít,hanem az emberség,és tudás :lol: Amúgy biztos jó doki,de nekem nem jött be.

Bendor!
És amúgy szereted a munkád?Én ha szeptemberben megyek suliba,nem tudom hogy viseli a csajszi :shock: Hiszen olyan kicsi még :roll: Az iwiw-en a fotók nem most készültek,hídd el elég dagi vagyok.Van mit bőven leadni :lol:

Lolita!
KÖszi a meghívást,de sajna most nem jó nekem,majd legközelebb :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!

Évi! Jaj, látom nem kímél Táged ez a róka.... Sajna tudom, miről beszélsz. Én ugye hánytam a 17.hétig, örültem, hogy vége lett, de az utolsó 5-6 hétben visszatért. Bár nem volt olyan rossz, mint az elején, mert ekkor már nem émelyegtem, csak menetrendszerűen minden reggel visszajött az első reggeli... :? :twisted: AZért mondom, hogy első, mert utána természetesen éhes maradtam, így ennem kellett még egyszer. :lol: Kitartást! Nem ijezstgetésként mondom, de vajúdásnál sokan hánynak, olyanok is, akiknek terhesség alatt semmi ilyen bajuk nem volt.... :( Biztos vagyok benne, ha vajúdtam volna, azt is végighányom... :?

Panka! Emili ügyesen beszél, kis Drága! :D

Andi! Dorka és Emili akkor jót játszottak biztos! Remélem, meggyógyultok a taliig!!! :D

Anita! Gratulálok a kis hajasbabátokhoz! Hozol képet? AZtán ne készülj ám nagyon a talira! Nem nagypocis kismaminak való! :wink: Na, Te is ezzel jössz, hogy semmit ne vigyünk.... :P

Zita! Nektek is gratula Patrícia szép kis méreteihez! A képen aranyosan látszika pofikája, tök jól kivehető! :wink: Lakástéma: miért néznénk hülyének? A Ti döntésetek, és persze egy ilyen horderejű kérdében nem percek alatt dönt az ember. Nyilván jól átgondoltátok, hogy így lesz a legjobb, hát hajrá! Azért óvatosan a pakolással, de végre azért Te is megnyugodhatsz! :D Jó helye lesz a kis Patríciának!

Edina! Drukkolok a cukros eredményhez, de biztosan jó is lesz! :wink: Ó, Ti is felújítotok? Kérjük majd a képeket! És bent laktok addig?

Reni! Igen, én elégedett voltam Feketével, de nem akarom itt a többieket untatni ezzel már sokadjára.... Ha érdekel, priviben, jó? Látom, Te is jártál hozzá. Azt megkérdezhetem, hogy mi volt a gond Nálatok? De ha nem akarsz, ne válaszolj! Semmi köözm elvégre hozzá.

Kép
 


Jó rossz idő lett... :( Illetve az nem baj, hogy hűvösebb van, csak az eső ne esne. Muszáj lenne elmennünk a férjemnek ajándékot venni, mert ma van a névnapja. :roll: Tegnap meg nem volt időm. Vendégeink voltak tegnap du. is és ma du. is jönnek, babanézőbe! :D

Kép
 


Anita! Még azt szeretném kérdezni, hogy a lépcsőházatokban babakocsi elfér-e? Nyilván a lakásba nem viszem be, nem akarok ott koszolni. És mi azzal mennénk, nagyon közel vagytok! :D

Kép
 


Anita,
Nagyon hízelgő, hogy valami pénzes befektetőnek képzelsz bennünket, de sajna nem mi voltunk a kivitelezők( a Firebird építette). Talán rosszul fogalmaztam: mint minden társasháznál, mikor megszületik a terv, el kezdik árulni a benne lévő lakásokat; választasz belőlük, az egyéni elképzeléseket beleviheted(nem csak akkor, ha már szerkezetkész), figyelemmel kíséred az építlkezést stb. Mivel a férjem régi ismerőse a Firebird tulaj, mi már akkor tudtunk erről a lehetőségről,amikor még a telken a lebontásra váró házak álltak , így volt időn a felépülő lakásokból választani. A férjem húga szintén így vett itt lakást, de ők be is költöztek és ott is laknak.
Pave
 
 


Zsuzsa!

A gond velem volt!Ismeretlen eredetű meddőség.Utánna később a szaki rájöttek,hogy endometriózisom van.Többször műtöttek.
Nekem az egyik specialista ajánlotta Dr.Fektetét.Szerintem kölcsönösen nem voltunk egymásnak szimpik,de van ez így.Örűlök,hogy neked bejött :wink:
Amikor az ember már több éve küzd a gyermekért,akkor mindent elkövet a sikerért,nem számolva pénzt és fájdalmat.ÍSok dokihoz volt szerencsém.NAgyon sok jó orvos van a Klinikán. :lol: :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: