Új privát üzeneted érkezett!

Reni!
Végre írtál. :wink:
- Hát nem csodálom, hogy anyás a lánykád, hisz Te jelented neki az állandósságot és biztonságot. Később rá fog jönni, ha nem lát akkor sem tünsz el végleg mellőle, csak ugye ehhez még kicsi.Hátha sulikezdésre változni fog kicsit a helyzet. Mikor tudod meg hogy indul-e szeptembertől képzés???? Tudsz valamit, ez mennyi idő kiesést jelentene a lányod mellől? Meg tudod oldani addig a felügyeletét? :shock:
- Niának fájdalommentes fogzást kívánok, hátha nem viselné meg nagyon. :wink:
- Gondolom hogy bánt, hogy nincs már tejed. De talán picit vigasztalhatod Magad, lehet a lefagyasztott tejcsidet nem is fogadná el a lányod, hisz sok baba nem szereti, csak frissen. :lol: Én nem tudom , ilyen téren nincs tapasztalatom, mert nekem is kevés tejem volt,és pótolnom is kellett, nemhogy fagyasztgassam. De már több helyen olvastam és hallottam anyukáktól ezt.
- Való igaz, a fiamnál is a a sima gézlapot javasolták a klinikán a köldökcsonkra, de Dorkámnál mivel nem igazán száradt neki, ezért a hidrogén-peroxid is előkerült , és csodával határos módon még ők adtak egy kis üveggel, hogy itthon is azzal kenegessem, ne hintőporral. Pár nap alatt itthon rendbe is jött. Ugyhogy néha történnek még csodák is a klinikán. :lol:


Többiek merre vagytok??????????????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Szép estét Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
 
 


Reni!
Végre írtál. :wink:
- Hát nem csodálom, hogy anyás a lánykád, hisz Te jelented neki az állandósságot és biztonságot. Később rá fog jönni, ha nem lát akkor sem tünsz el végleg mellőle, csak ugye ehhez még kicsi.Hátha sulikezdésre változni fog kicsit a helyzet. Mikor tudod meg hogy indul-e szeptembertől képzés???? Tudsz valamit, ez mennyi idő kiesést jelentene a lányod mellől? Meg tudod oldani addig a felügyeletét? :shock:
- Niának fájdalommentes fogzást kívánok, hátha nem viselné meg nagyon. :wink:
- Gondolom hogy bánt, hogy nincs már tejed. De talán picit vigasztalhatod Magad, lehet a lefagyasztott tejcsidet nem is fogadná el a lányod, hisz sok baba nem szereti, csak frissen. :lol: Én nem tudom , ilyen téren nincs tapasztalatom, mert nekem is kevés tejem volt,és pótolnom is kellett, nemhogy fagyasztgassam. De már több helyen olvastam és hallottam anyukáktól ezt.
- Való igaz, a fiamnál is a a sima gézlapot javasolták a klinikán a köldökcsonkra, de Dorkámnál mivel nem igazán száradt neki, ezért a hidrogén-peroxid is előkerült , és csodával határos módon még ők adtak egy kis üveggel, hogy itthon is azzal kenegessem, ne hintőporral. Pár nap alatt itthon rendbe is jött. Ugyhogy néha történnek még csodák is a klinikán. :lol:


Többiek merre vagytok??????????????? :shock: :shock: :shock: :shock:
Szép estét Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Zsebi: köszi a történetedet és még egyszer sok boldogságot nektek. Nekünk is elég nehézkes volt a kezdés a férjemmel, de most annál boldogabbak vagyunk.

Ma Zitával és Évivel voltunk egy kis közös programon délelőtt. Évi elvitt bennüket egy nagykerbe, ahol tök jó kis dolgokat vettünk a babáinknak. Évi még egyszer köszi. Utána Zita mutatta meg hol vett 450 Ft-ért szoptatós melltartot, amiért szintén hála, még az én méretemben is sikerült egyet találni:-)))
Jut eszembe lányok nekem jó a jövő hét csütörtök, ha Zita neked is jó. És mostmár hogy beszéltünk, tuti hogy jövő hét pénteken fogok menni tg-re, és még igy is félő hogy lesz nekem 36 hetesen NST-m?

Mikor elmentetek én még ebéd után elmentem a brendonba, megvettem a vasárnap kinézett pelenkázótáskát. Holnap megyek a dm-be, meg patikába még veszek pár dolgot. Lassan sikerül mindent beszerezni. Tegnap este már el is kezdtem összepakolni a kórházi cuccot.

Ma este is szinházba mentünk, de sajnos elmosta az eső. Holnap lenne esőnap, de nem tudom végül is megtartják-e ma az előadást. Fél óra után nagyon elkezdett esni, és mikor elindultak sokan, akkor bemondták, hogy mindenki húzódjon fedezékbe, várnak félórát és megpróbálják mégis megtartani, hátha eláll. Ezzel csak az a gáz, hogy addigra totál átvizesednek az ülések, ki fog azokra visszaülni????Mi ezért is jöttünk el, na meg az első félóra elég unalmas volt, féltem később se lesz jobb.

Andi: tök jó, hogy igy kirándulgattok. Tudom nem egy tengerparti nyaralás, de azért sztem ezek is nagyon jó dolgok és fontos is, hogy a gyerekek itthon is ismerjenek sok szép helyet. Én is szivesen mennék még ilyen 1-1 napra, de sajnos már egyre kevesebbet birok, na meg a meleg miatt is nehézkes lenne, igy inkább már csak maradunk itthon.
Nem akarom elkiabálni, de úgy néz ki megvan a kis Bogyó (ez a beceneve, István adta neki, de nekem is tetszik, igy rajtamaradt) végleges neve: Madai Anna.
HURRÁ

Zita: ma délután, hogy beszéltünk az albiról elkezdtem a neten nézelődni albérleteket, hát tényleg elég silány a választék:-((((Azért nagyon szoritok, hogy hamar találjatok vmi jót és tudjatok költözni, át tudom érezni mennyire szeretnéd már.

Puszi

Kép

Kép
 

 
 

Sziasztok!

Vagyok, csak nem olyan sűrűn…hétvégén rokonoknál voltunk főzőcskézni, meg pihiztünk kettesben a párommal, néha az is kell! Most meg egyfolytában autó nézőben vagyunk, járjuk a kereskedéseket elmegy vele majdnem a nap, és én ugy kifáradok az ide-oda mászkálásban h délután itthon már nincs kedvem gépezni sem…
Festési munkálatok emiatt is még függőben, nem akarom elkiabálni, de 1-2 héten beül már szeretnék tullenni rajta, még a hozzávalókat vásárolgatjuk…

Andi!
Nem voltunk hétvégén Miskolcon, mert sajnos én nem birtam volna ki lelkileg azt a szertartást-…tudod mikor feltépik az amugy még be sem gyógyult sebeket, és főleg ilyen állapotban nem tett volna jót nekem az egész napos sirás roham, gondolom érted miért mondom ezt. :cry:
Nagyon jók szintén a képeid, ezt már fokozni sem lehet, mindig olyan jo h ilyen fotokész vagy :wink:

Kriszti!
Előreláthatólag nekem is jo a talira a 23.-a, jó lenne már titeket is megismerni!!! :!:

Bea!
Utólag is Boldog Születésnapot Kívánok Neked!!! :!:

Reni!
Köszi a tippeket, igaz már ugy össze vagyok zavarodva én is babakelengye terén, h azt sem tudom mi lesz majd a legjobb. Gondolom a pelenkát mindenki maga tudja kitapasztalni, mert ugy látszik mindenkinek más jön be.
Érdekes ez a babakocsi dolog, mi ezért is vettünk kicsit használtat, mert igy olcsóbban jutottunk hozzá és többet tud, mint amit kicsit többért az uj babakocsik. Köszi a tanácsot!

Anita! Évi! Pintyus!
Jajjj..olyan izgi, hogy már csak 1 hónap van nektek hátra a szülésig! Elhiszem h nagy a készülődés, már én is alig várom a pillanatot! :wink:
Melyik nagykerben voltatok ? És miket vettetek még? Hiszen nálatok elvileg már minden megvolt a babaszobában…vagy még hiányzott vmi?

Anita!
Gratula a névválasztáshoz, akkor már tényleg ez a végleges?


Jó éjt mindenkinek! Majd még irok holnap…
Pusszz


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Tegnap siekrült mindent elintézni, éjjel 1-re össze is pakoltam 8) Emili vmit sejthet, mert átaludta az éjszakát!!Már rég volt ilyen!
10.30-ra kint kell lenni a reptéren, így búcsúzom.Szerdán jövünk vissza utánna anyáéknál leszünk.Onnan megpróbálok majd jönni, ha időm engedi.

Puszi Mindenkinek, kiamamik vigyázzatok magatokra, jó babaholmi beszerzést, pihenjetek.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Panka: jó pihenést, kikapcsolódást, szórakozást nektek!!!Irigykedek ám!Vigyázzatok magatokra!És utána várjuk az élménybeszámolót.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Nem akarom elkiabálni de második napja a kislányom úgy eszik mint egy kisangyal és a széklete is rendben van szombat óta, hála a gyerekorvosunk által felirt lötyinek. Jajjj, nagyon happy vagyok. :D :D :D
Képzeljétek eddig egyik gyerekem sem ette a tejberizst, erre perpillanat mindketten azt falatoznak. Úgy örülök neki, juhééééééééééééjjjjjj.

Panka!
Nagyon király most Nektek, nyaraltok egy fantasztikusat. De mennék én is. :? :roll:
Már szerintem Sidariban lehettek, de legalábbis a környékén. Ahhhhhhhhhh...... képzeletben Veletek vagyok. :lol:

Anita!
Csak nem végleges a lánykátok neve? :lol: :lol:
Szép név az Anna, ha ennél maradtok. :wink:
Miket vásároltatok csajok a nagykerben???? Biztos sok szép és hasznos dolgot a Picinyeiteknek. :wink:
Igen, Anita , próbálunk minél többet kimozdulni itthonról, még ha idén csak kirándulgatásra futja. De szeretnénk a gyerekeknek is emlékezetes és változatos napokat szerezni, ne teljen el ez a nyár úgy mintha szürrke hétköznapok lennének.Épp ezért már várjuk a holnapi pesti kiruccanást is. Holnapután meg megyünk anyuékoz medencézni. Jajjj, már azt is várjuk. :D :D Én egyébként is szeretem ha pörgősek a napjaink. Persze néha jól esik a nyugi is, de csak az aktív napok után. :P :P :P

Pintyuska!
Még mindig semmi kecó????????
Hátha lenne már hamarosan, továbbra is szorítok hogy megtaláljátok a megfelelőt. Ne adjátok fel.

Zsebi baba!
Már csak hármat kell aludni :lol: :lol: és eljön a Ti nagy napotok!!!!!
Nem tudom leszel e még babaneten addig, de :
Nagyon sok boldogságot , jó egészséget, boldog együtt eltöltött éveket és édi-bédi , egészséges kisbabákat kívánok Nektek!Ja és persze fergeteges lagzis partyt!!!!

Alízék már biztos pakolnak át a házikójukba, de jó nekik.Tegnap mondta hogy szépen ki lett festve a konyha és az előszoba narancssárgára.
Hajrá Alízka a pakolással!!!!!!!!!!!
Remélem már jobban vagytok és Balika sem lázas már. :shock:


Szép napot Mindenkinek!!!!!!

Kép
Kép
 
 


Edina!
Előbb kimaradt: megértem, hogy nem mentél Miskolcra, hisz Neked most a nyugi szükséges. pihengess is amennyit csak tudsz. :wink:
Sok sikert az auóvásárláshoz, remélem megtaláljátok a legmegfelelőbbet. :wink:
Festés végeredményéről meg majd várjuk a képeket.
Ja és ígértél még a kis Kamilláról is képeket. :wink:

Kép
Kép
 
 


Kép

Kép
Kép
 
 


Bendor!

De jó,hogy így változnak a gyerekeid :lol: Nagyon szép gyerekek :lol: Nem tudni,hogy mi lessz a sulival,még mindig nem tudják,hogy indul-e?! :roll:

Panka!

Kellemes nyaralást nektek! :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltunk Budapesten, férjem kínai vizumját elintéztük. Majd elmentünk a Hősök terére, onnan a Camponába a Tropicárimuba. Nagyon szuper volt tetszett mindenkinek. Délután meg elmentünk egy pesti ismerős családhoz, , este 8-ra értünk haza. Szuperül telt a nap, tele élményekkel.
Ja és ugye a Camponában vannak az RTL-Klub stúdiói, köztük a délutáni telefonos játék studiója is. Gyerekekkel bekukkoltunk, kamerával fel is vettek. :wink: Így benne voltunk a tv-ben.... :lol: :lol: :lol: :lol: Integettünk, Bencém még puszit is dobott Nektek, ha esetleg valaki látta. :P :P
A fényképező akksija időnap előtt ismét lemerült, már nagyon morcik vagyunk emiatt. Így nem is tudtam csomó jó dolgok megörökíteni.
De azért hozok pár képet. :wink:

Szép hétvégét Mindenkinek!

Zsebi!
Nektek sok boldogságot, fergeteges lagzit !!!!

Kép Hősök terén
Kép Camponában
Kép Tropicáriumban idegenvezetést hallgat Bencém
Kép Dorka alaposan szemügyre vette a halakat
Kép Kis családunk
Kép Dorka hallgatja az infókat :lol:
Kép Cápák
Kép Bence és a férjem huga, aki a gyerekeink keresztanyja is
Kép Teknőssel
Kép Bence
Kép Dorka kuksizza a békákat :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok! Csak gyors bekukk a készülődés közben, sütünk-főzünk, nagy nehezen összeszedtünk 30 széket és elég asztalt, de az étkészletekkel már lassan 100 fős lagzit is tudnánk tartani :D
A ruhám tegnap kész lett, nagyon szép. A csokor és a torta holnap reggel lesz kész.
Köszi mindenkinek még egyszer a jókívánságokat, szerintem már csak az esküvő után jövök.
Jó hétvégét mindenkinek, a jó idő garantálva!! :D

 


Sziasztok, ez aranyos, ma kaptam neten, leendő anyukák, csak vigyázni a hozzátáplálással!

"Kedves Péter!

Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett.
Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom.
Ő kubai származású, így tejétől gyermekünk bőre szinte teljesen fekete lett.
Erről ugyebár én abszolúte nem tehetek...

A te szerető Anitád

*********************************
Drága Édesanyám!

Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született.
Mivel nincs elég anyateje, dajka segítségére szorul, aki színesbőrű, és a tejétől
kisunokád bőre is csaknem fekete lett, amiről persze az én drágám egyáltalán nem tehet.
Remélem te is együtt örülsz velünk

Ölel fiad, Péter

**************************************
Édes Fiam!

A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád.
Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak.
Valószínűleg ettől lettél te ekkora marha...
Amiről persze én egyáltalán nem tehetek.

Csókol Anyád"
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsánat, hogy ennyire nem jövök, de nem sok időm van, szerencsére! Mert Anyukám szabin van, így minden nap közös programjaink vannak. Na, nem nagy dolgok, csak jön hozzánk, vagy mi megyünk. Ő játszik Pannikával, ami nekem óriási segítség, Ő meg élvezi, meg Pannika is!

Tegnap volt a szépségevrseny djíátadója! :lol:

http://www.haon.hu/hirek/im:haon:kid-20 ... 1-10400229

Az én lánykám kapta a legtöbb szavazatot, de a zsűri "csak" másodiknak választotta... Na, mindegy is, nekem Ő a legszebb! :D

Azért is jelentkeztem be gyorsan, mert ígértem én még régen egy talit. Az ajánlatom most is áll! :lol: De mi 21-én elutazunk azelőtt már nem fér bele. Viszont az aug. 4-ei héten nekünk hétfőtől csütörtökig bármikor jó! Akkor ha jól tudom, még Dorka sem szokik a bölcsibe, ugye? Szóval akkor a javaslatom az aug. 5. kedd TALINAK, de ha valakinek nem jó, változtatunk rajta!!! Szeretettel várunk Mindenkit Pannikával!!!!

Kép
 


Zsebi! Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!!!!!!! Legyen fergeteges a holnapi esküvő és a medencés lagzi! :lol: :wink: Várjuk a képeket!!!!!

Kép
 


Sziasztok!!!

Látszik, h mindenki elfoglalt mostanság…az idő is megfelelő minden téren. Mi is sokfelé megyünk, ugyh nincs időm sokat irni. Nemsokára indulunk a macsi-balcsira, igaz nem a legjobb mostanában, meséltem is Andinak, de jobb mint a semmi vagy a bérházban, egy kis árnyékos parton feküdni a friss levegőn, mert vizbe nem megyek bele az tuti!
Holnap meg Babaexpo a Hódosban!!! :!: :!: Akit érdekel jöjjön el, én már nagyon várom, kiváncsi vagyok rá! :wink:
Na most megyek készülni, majd jelentkezem! További kellemes hétvégét mindenkinek!!! :!: :!:

Zsuzska!
Gratulálok Pannika eredményéhez!!! :!: :!: !!!! Nagyon szép eredményt ért el, csoda szép kiscsajszi!! :!: ! Aug. 5-ét még nem tudom, ennyire előre gondolkozva sem :roll:

Andi!
Örülök, hogy jo volt a pesti utatok, látszik a gyerekeken is , h nagyon élvezték a kirándulást!
Azért gondolom igy is sikerült megörökíteni a legjobb pillanatokat, hogy lemerült a gép.

Pusszz

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsebi! Nagyon sok boldogságot Nektek!
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdéssel tolakszom közétek. 3 éves "nagyfiam" van és 8 hetesterhes vagyok ikerbabákkal. Megbízható bébiszittert keresnék, aki szükség esetén tud vigyázni a nagyra illetve bölcsiből/oviból esetenként hazahozni. Aki eddig volt, sajnos agyvérzést kapott, nem dolgozhat tovább.
Előre is köszi.
 
 


Szia Vovanda!

Először is gratula a babókhoz!
Én bébiszitter vagyok:). Jelenleg alkalmanként megyek két családhoz, de még egy belefér. Ha gondolod, hívj vagy írj és válaszolok a kérdéseidre! Júli 24 és aug. 3 között nem leszek az országban, előtte, utána bármikor hívhatsz!
Debreceni Beáta: 06-30/604-4570
bejus3@yahoo.com

Üdv!
Vendég
 


Sziasztok!

Voltunk ma a Babaexpon!!! Szerintem nagyon jó volt, legalábbis nekünk mert rengeteg dolgot tudtunk venni jó árban! Az eladók biztosan nem mondják ugyanezt, meg is kérdeztük, akiknek üzletük van és ugy jöttek ki, nekik nem éri meg, mert kevés volt a forgalmuk, a kis magán eladók meg nem tudom megérte –e nekik, rengeteg kis ruhákat árultak potom pénzért. Egyébként nagy tömeg volt, és nagyon kevés volt a terület egy ilyen tömeghez, borzasztó fülledt volt a levegő, szerintem semmiképpen nem volt alkalmas kisgyerekeknek ez az egész, ugye azt reklámozták h lesz játszóház stb….volt is de ugyanazon a területen ahol az árusok is, ugyh kevés volt neki a hely. Szóval az egész inkább csak arra volt jo, de arra nagyon h fo dolgokat jó árban vegyünk meg, na ezt mi ki is használtuk nagyon szupi volt!
Kezdem is a felsorolást…először is a belépőjegy 400 Ft/fő volt, ami beváltható volt Libero pelenkába…az egyiket fel is használtuk, igy egy nagy csomag 3200 Ft helyett 2800 lett volna, de alkudtunk igy 2700 Ft volt!
Aztán vettünk kiságyat,alig használt és nagyon szupi, tölgyfa német gyártmány, bio matraccal együtt 12.000Ft. Pelenkázó vizhatlan matrac a nagyobbik: 2600 Ft, mikrogyöngyös szoptatós párna 3500Ft, plusz ágynemű (paplan, párna) 2200 helyett alkudva 2000Ft, akkor vettünk utazó ágyat is, ilyen összecsukható 8000Ft-ról 7000 Ft – Pierre Cardin cég gyártja, csak nem az van ráirva ezért olcsóbb mint a többi. Na meg egy micimacis fejvédő szivacsot a kiságyra, hazsnáltan 500 Ft-ért. Azt hiszem egyenlőre ennyit vettünk, de már igy is alig fért be a kocsiba, 2-szer kellett fordulni. :wink: :D
Volt még annyi szép kisruha, fiunak-lánynak egyaránt de a párommal nem lehet ilyen cuccok között turkálni,nagyon unja magát és akkor már az idegesit engem, ugyh azt majd legközelebb nélküle. Meg igy előre, h nem tudom a méretet csak a legszükségesebbeket szeretném megvenni, aztán majd jöhet a többi! :wink:
Igy is nagyon elégedett voltam a szerzeményeinkkel :wink:
Gondolom kiváncsiak vagytok a cuccokra, de most nem tudok róla képet feltenni, mert összerakva nem fényképeztem le, most meg szétszedve ott van minden anyósék, mert amig nem festünk ki, nem akarjuk betenni a szobába, de remélem már 1-2 héten belül teljesen elkészül, akkor majd hozok róluk kompletten képeket! :wink:

Nos ennyi voltam! Nektek hogy telt a hétvége??? Várjuk a beszámolókat!
További szép napot mindenkinek!
Pusszz


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon jól telt a hétvégénk, szuper volt az időjárás is, kedvezett a medencézésnek, bográcsozásnak, minden kinti tevékenységnek. :wink:
Szombaton volt a gyerekeknek nagy meglepetés, főleg Dorkának, mert Bence be volt avatva: apu hozott a munkahelyéről két pár hetes kis kutyust hétvégére a gyerkőcöknek. Kis keverék kutyusok, nemrég lettek az anyjukról leválasztva, de nagyon tüneményesek, gyerekek oda meg vissza voltak tőlük. Csakhát a nagy melegben egész nap a kutyulik is el voltak nyúlva, estefelé tértek magukhoz.
Persze csináltam képeket is, amiket még anyuéknál felmásoltam a gépre, és épp nem értem rá, így apura bíztam, hogy másolja át nekem a pendrive-ra. Minden hülyeséget felmásolt, csak a most hétvégi képeket nem, most vettem észre. :twisted: :twisted: :twisted: No comment. :roll: :evil:
Erről ennyit most.

Pave!
Szuper a kis levelezés amitt feltettél ide nekünk, jót nevettem rajta. Nagyon aranyos. :lol: :lol:

Edina!
Örülök, hogy elégedett voltál az expoval és sikerült sok mindent beszerezni jó áron. Gondolom örülsz is neki nagyon. :P
Naná, hogy várjuk majd a képeket, ha eljutsz odáig hogy hozd. Festés a héten kezdődik???

Zsuzsi!
Szívből gratulálok a kis Pannika 2. helyezéséhez!!!!!! Tényleg érdekes, hogy a legtöbb szavazatot kapta és mégis csak 2. helyezett lett. :roll: :roll: :roll: Ennyit az igazságosságról. Bár láttam szavazatok mellett zsűri is döntött. Illetve ezek szerint leginkább az ő szavazatuk számított???!! :shock: :shock:
Mindegy. Mi lett Pannika nyereménye?
Jajj, de drága vagy, hogy a talit hozzánk is igazítod. Igen, valóban, ez az időpont még megfelelő nekünk, hisz Dorka csak aug. 11.-én kezdi a bölcsit. Ugyhogy ha ez az időpont marad véglegesnek, akkor nekünk megfelel.

Zsebi baba!
Biztos csodás esküvőn és fantasztikus medencés lagzin vagytok túl, várjuk az élménybeszámolót és a képeket!!!!!
UH-ra mikor mégy az aggodalmad miatt?

Jóéjt!!

Kép
Kép
 
 


Kauka!
Augusztusban keresni foglak!
 
 


Vovanda!
Rendben van, várni fogom a hívásodat!

Edina! Jó árban vettétek a cuccokat, örülök, h. jól sikerült a vásár!
Mi szombaton strandon voltunk, Berekfürdőn. Nagyon jó volt! Bár ez a meleg nekem már kicsit sok, de a vízben elviselhető! Mondtam páromnak, h. venni kéne egy felfújható medencét nekem :lol: :roll: :oops: . De hamarosan megyünk nyaralni(?), otthon talán kicsit kedvezőbb lesz az idő. Semmi bajom a meleggel, csak itt se hegy, se fa, se víz, és így már sok(k).
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Először is a jó hír: voltam ma Hajninál, aki borzasztóan kedves volt,(Hajni, ha olvasol, köszönöm, még egyszer!) és megnézte, hogy mi újság a pocakban. A méhlepény már följebb húzódott, úgyhogy már nyugodtabban indulok nyaralni!! Meg mindent alaposan megnézett, minden rendben van, továbbra is kisfiú :D , és még egy fényképet is kaptam. Igaz, Hajni szerint nem a legjobb, de nekem tetszik! :D

 


Zsebi baba!

Örülök neki, hogy Hajni ma mindent rendben talált, tényleg jobb ezzel a tudattal nyaralni menni.:wink:
Na de majd ha van időd mesélj a hétvégi történéseitekről, várjuk képekel megspékelve!!!! :wink: :lol: :P

Bea!
Tényleg nehéz elviselni a nagy hőséget, szegény kismamijaink is biztos mind szenvednek. Kismamik, így van????? :shock: :shock:
Mesélj, merre mentek nyaralni? Sejtem hogy Erdélybe, de konkrétabban?????
Berekfürdő valóban szupi lehetett, víz nélkül szinte kibírhatatlan ez a dög meleg. De persze most van nyár, nincs okunk panszra, meg egyébként is, holnaptól lehűlés várható. :?

Kismamik!!!!!!
Hogy bírjátok a hőséget??????
Nagyon eltűntetek .

Kép
Kép
 
 


Zsebi!
Ja és ha tudod oszd meg velünk Szabolcs fiacskád képét is!

Kép
Kép
 
 


Itt vagyok, csak az előbb csörgött a telefonom.
Szóval az esküvő fantasztikusan sikerült. Reggel Bogival még fodrásznál voltunk, majd elmentem a csokorért, a párom pedig a tortáért. Mindkettő nagyon szép lett.
Maga az esküvői szertartás nagyon szép volt, mivel ismerős volt az anyakönyvvezető, egészen személyesre sikerült a beszéde. Utána mindenki hozzánk jött, ahol pezsgővel koccintottunk, majd mi még fotóztunk egy párat, a többiek pedig elkezdtek átöltözni kerti partysra. Ezután kiraktuk a hidegtálakat, megebédeltünk, majd elkezdődött a medencézés, többen még csak beszélgettek. Igazából ez volt egész délután, majd 6 óra körül kezdtük el főzni a marhapörköltet, és 9 körül kezdődött a vacsora. Nagyon fincsi volt, és szerintem a terítés is egész szépre sikerült. Utána pedig buli, tánc volt hajnal 2-ig, illetve még éjszakai fürdőzés közben is, fáklyákkal világítottunk a medence mellett :D . Mindent összevetve szerintem nagyon jól sikerült, és a visszajelzések is nagyon jók. :D Rengeteg fénykép készült (kb 1000 db), de próbálok néhányat kiválasztani.

 


Sziasztok,

Lehet nem mindenki örül neki, ennek a nagy viharos esőnek én sem feltétlen, de egyébként tök jó, hogy hűvösebb lett. Részemről én már nagyon-nagyon szenvedtem a melegtől. De gondolom Pintyus és Évi is biztosan, mert nekünk már elég nagy a pocink és a melegen kivül is van elég bajunk (pl nem alvás). Tényleg kicsit eltűntünk, remélem lányok azért még jól vagytok.

Mostmár elég nyugisan telnek a napjaim, főleg itthon. Pénteken megyek TG-re, de addig még elvileg a védőnőmnek is jelentkezni kéne egy látogatás erejéig, eddig még nem hivott.

Holnap megyek fodrászhoz, úgy néz ki levágatom a hajam, remélem jól fog sikerülni. Ami most van az nagyon nem tetszik, na meg azon gondolkodtam amúgy is jó lenne vmi olyan ami könnyen kezelhető és nem olyan időigényes, hisz szülés után nem ezzel kéne majd bajlódni. Majd küldök fotót.

A mi hétvégénk gyorsan eltelt. Péntek este leutaztunk Csabára, onnan szombaton meglátogattuk két barátnőmet, egyiket Hódmezővásárhelyen, másikat Orosházán. Aztán vissza Csabára, ott még egy baráti látogatás a 2 hónapos Flóránál. Igy gyorsan elment a nap, el is fáradtam, sokat utaztunk. Vasárnap meg anyósomék voltunk ebédelni, szombaton volt a 33. házassági évfordulójuk.

Zsebi örülök, hogy ilyen jól sikerült a lagzi, tényleg nem volt egy hagyományos fajta, de nekem nagyon bejön az ilyen. Várjuk majd a képeket!És jó pihenést nektek!

Pintyus, Évi: akkor csütörtök reggel 9-re jöttök megint ide?Aznap valszeg én leszek a barlangban (12-től), igy nem érek rá sajnos sokat mászkálni, de pénteken meg tg-re megyek. Tényleg Évi te mész ma meg holnap orvoshoz?Irjatok mi van veletek, mert lassan kezdek aggódni. Én úgy érzem mintha a kis feje már beágyazódott volna, vagy épp folyamatban van. Persze lehet hogy tévedek . . . és mostanában van hogy fáj a hasam, elképzelhető, hogy ezek amolyan jósló fájások. Azért gondolom, hogy nem lehet baj, mert Anna nagyon eleven, de azért már várom a tg-t, hogy valakivel tudjak erről beszélni, vagy hogy jöjjön a védőnő. A szülési kórházi csomagom már teljesen össze van pakolva, de még 3 hetet ki kéne birnunk, akkor már jöhet:-))

Most hogy ilyen rossz idő lett, lehet kicsit megugrik itt is a forgalom.
Azért remélem hamarosan javul picit, legalább az eső ne esne.

Aliz merre vagy?Bent laktok már igaz?Csak még nincs internet?

Puszi

Kép

Kép
 


Kép

barátnőmmel - akit most látogattunk meg - ő 10 nappal van korábbra kiirva mint én:-))

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Valóban elviselhetőbb lett az idő ezzel a lehűléssel, és az eső is jót tett a növényeknek. Kárt szerencsére ezen a környéken nem csinált a vihar.
Lolita! Szerintem tök jó a hajad így is, de biztos röviden is jó lesz, és az igaz, hogy most nem árt könnyen kezelhető fazont választani! Én is jobban szeretem a rövidet. Sokáig ilyen volt a hajam, mint most, aztán tavaly nyár végén elkezdtem növeszteni. Majdnem egy évig bírtam, mígnem májusban ismét levágattam. Nekem nem jó a hosszú, mert kevés, vékony szálú hajam van, úgyhogy a hosszú haj csak akkor volt jó, amikor a fodrász csinálta meg, a rövidet pedig magamnak is meg tudom csinálni. Várjuk a fotót az új frizudról!
Én is hoztam néhány képet, ez még a hivatalos részéről az esküvőnek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

 


Zsuzska! Én is gratullok a Pannika eredményéhez!
Az augusztus 5.-e előreláthatólag nekem is jó, végre jó lenne már személyesen megismerni benneteket!

Mi még ma pakoltuk el az étkészletek, poharak végét, mostmár kezdeni kellene a nyaralásra pakolni. Utálok pakolni! :(

Andi! Amint beszkennelem az UH képet, fölrakom azt is!

 


Még néhány fénykép: Kép Kép

A szabadtéri képek a saját kertünkben készültek szintén rendhagyó módon :)

 


Zsebi: szépek vagytok a fotókon, a ruhád is jó lett. Bár nem látszik teljes pompájában, igy még nyugodtan tehetsz fel fotót, meg a medencés partiról is.
Általában én sem szeretek pakolni, de ez alól a nyaralás mindig kivétel, legalábbis odafele. Visszafele már nekem sem esik olyan jól.

Nekem már volt mindenféle hajam, de szinte mindig abból állok ki, hogy egy idő után megunom a hosszút és levágatom, aztán meg elkezdem növeszteni:-))Holnap kiderül most milyen lesz. A biztonság kedvéért nyomtattam ki pár fotót, hátha abból tud nekem vmit varázsolni a fodrász.

Ja és várom az uh képet is.

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Zsebi! Gratulálok Nektek még egyszer! Nagyon szépek voltatok! :wink: Gyönyörű lett a ruhád! Örülök, hogy jól sikerült minden! Nyaralni mikor indultok? Örülök, ha Neked is jó az időpont! :wink:

Anita! De szép nagy a pocid! :wink: :D Hasfájdogálás lehet tényleg jósló! Majd biztos megmondja a doki vagy a védőnő! Na és Anna kis fejecskéje is beilleszkedhet már.... Juj, nagyon izgi lesz az augusztus! :D

Andi! Persze, hogy igyekszem alkalmazkodni Hozzátok is, szeretném, ha itt lennétek! :D

Alízék nem most vannak a Balcsin? Úgy emlékszem, akkor jönnek haza, mikor mi megyünk. Mi pedig jövő hétfőn indulunk. Úgy várom már! Mosok , vasalok ezerrel. Meg össezírom, mit kell vinni, mert Pannikának vihetjük a fél lakást! :lol: Most alszik a Drágám. Jó nyomi idő van, a lehűlésnek örülök, mert már szörnyű volt az a meleg, de az eső nem hiányzik. Azért remélem, jövő héten jó időnk lesz! Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik, Pannika megszerette a zöldésgeket is! :D Eszik répát krumplival, paradicsomot krumpplival, sütőtököt, és tegnap cukkinit krumplival. És napok óta mindet megeszi! Ja, és husit is kap már bele! :wink: Na, de azért ha szopizni készülünk, mindig fülig ér a szája! Csak az még Neki az igazi! :D

Kép
 


Képzeljétek, vasárnap voltunk ebédelni a Krúdy étteremben. Pannika nagyon jól viselkedett. Kacagott rengeteget, még a pincérre is mosolygott, pedig idegenekre nem nagyon szokott... :) Szépen elvolt, míg mi ettünk. Utána eg ypadon Ő is megette a kajcsiját, és aludt egyet séta közben. Úgy örültünk, hogy ilyen helyre is el lehet Vele menni!

Zsebi! Nagyon jó a medencétek! :wink: Az eddigi képeken nem látszott ilyen jól. Mekkora? és milyen mély?

Kép
 


Tudtam, hogy kihagyok valakit...

Edina! Örülök, hogy ilyen jól bevásároltatok a börzén! Nekem is tetszett mindkétszer, mikor voltam. Igaz, én csak ruhákat meg Liberot vettem. Nagyobb dolgok addigra megvoltak. Képeket mutatsz?

Kép
 


Kép

Kezd életre kelni a topic, de nem akarom elkiabálni, eddig elég nagy volt itt a csend. :wink: Biztos az eddigi jó időnek volt köszönhető, mindenki kint volt, vagy éppen elbujt a nagy melegben. :lol:

Anita!
Tényleg szépen nő a pocakod, és előrelátó, gondos kismami módjára már összepakoltad a kórházi felszerelésedet, Anna babának pedig mindene megvan amire szüksége lehet. Ügyes vagy.
Lehet valóban a jósló fájásokat kezded érezni, és a lánykátok feje is beékelődik már szép lassan. Hogy telik az idő.......nemsokára a karjaidban tarthatod.
Majd az új frizurádról mindenképp hozz képet, csodálhassuk meg mi is. Baba mellett talán praktikusabb valóban a rövid haj, főleg ha már picit később bele fog kapaszkodni, húzni fogja... :lol:
:P

Zsebi baba!
Klasszak nagyon a képek, szépek vagytok mindjányan rajta. Lányodnak (már amennyit lehet látni) szép volt a frizurája (a ruhájáról nem is beszélve, de ezt már akkor is dícsértem mikor vettétek), fiacskád meg igazi kis dögös pasi ahogy fogja a poharat, lazán a nyakkendő a nyakában., keze zsebre vágva... szenzációs, nagyon tetszik. :lol: :lol:
Gyönyörű nagyon a ruhád, tényleg szépen megvarrták.
És a csokrod, hajad is tök szép. Hozhatsz majd medencés-bulis képeket is. Nem unjuk meg hidd el, bármennyit hozol. :wink: :P
Nagyon jól tettétek hogy az udvarotokon/kertetekben is csináltatok képeket hisz nagyon szépek azok is. A medencétek csúcsszuper, most látszik a leginkább.
Mikor indultok nyaralni?Hajrá a pakolással. :wink:

Pintyuska!
Meg merjem kérdezni van-e már albérlet??????? :shock: :shock:

Zsuzsi!
De ügyes a lányod, büszke lehetsz rá. Szépen megeszik mindent, étteremben mintababa módjára viselkedik, a hejte szóra simogat, nevetgél. Mi kell még hirtelen???? Nagyon kis okos Pannika, de tényleg. :wink:
Tegnap egy kis ideig láttam hogy Alízék bejelentkeztek skype-n, lehet mégiscsak van már netük, de nem volt időm írni neki. Később meg már nem voltak bejelentkezve. Lehet már azóta a Balcsin vannak, bár szegényekre nincs strandidő. :( :twisted:
Épp néztem, 21 fokos a balcsi, hétvégére talán 25-re is felmelegedik, ugyhogy a jövő héten Nektek talán jobb lesz .
Anyósom, sógornőm is a héten vannak Siófokon, de tegnap szinte egész nap esett az eső így csak kirándulni tudtak, bár esőben az sem ideális. :roll:
Nem irtad, mit nyertetek a szépségversenyen?? :shock: Persze csak ha nem titok. :wink:

Kép Kép

Kép
Kép
 
 


Andi! Jaj, dehogy titok, csak lyukas az agyam.... :oops: Kapott Pannika egy emléklapot, egy vizi játékot, ami felhúzhatós és megy a vízben, a férjem szerint tintahal, én ráknak néztem... :roll: :lol: Ezt üldözi a fürdőkádban, de nem mindig sikerül elkapni. :lol: Kapott még egy nyuszit, aminek rugós a teste, és kiugrik egy dobozból. Csak ezt a dobozt Pannika még nem tudja kinyitni, majd később. Ő egyelőre rágcsálja a nyuszit, meg a dobozát is. :lol: :lol: :lol: De hát mindent rágcsál... :roll:

Kép
 


Reni! Neked még adós vagyok a névadóval! Kb. egy hónappal hamarabb be kell jelentkezni. Az önkormányzatnál szervezik, ugyanúgy, mint az esküvőt. Választhatsz szolgáltatások közül. Kb. félórás ünnepség, stílusában olyan, mint a polgári esküvő. Nekünk szavalat volt, orgonazene, emléklap, és szép beszédet mondott az anyakönyvvezető. Hát, kb. ennyi jut eszembe, de ha érdekel még vmi, kérdezz nyugodtan! :wink:

Kép
 


helloo

Kicsit eltüntem én is. de jó hírekkel tértem vissza.
Képzeljétek..... költözönk!!!!

végre meg van a nekünk való kis fészek!!!! Anyira szép. Nagyon tetszik mindkettőnknek, megérte a várakozást, de nagyon nehéz volt. Fotókat még nem csináltam, de elküldöm a fotókat amik a neten is fent voltak.. és még garázsunk is van. Most a festés következik és cuccolunk is. a csomagolás megy ezerrel, nagyon fel vagyok pörögve.
A Dobozi utcán van, 1 emelet, 2 szoba, 1 nappali és egy háló amit mi gyerekszobának használunk majd, konyha, fürdő, wc, közlekedő. Nagyon tutin meg van csinálva, ugyanis magának csinalta a csaj, aki egyébként Éva uncsija. :lol: :lol: Utólag derült ki. :wink: :wink: :wink: :D csak a csaj felment Pestre és ki adta a lakását.
A képek nem adják vissza hogy milyen valóságban, majd csinálok én jobbakat. A konyhabútor meggyfa színű, nem ez a barna amit a képen látni. Ma kapjuk meg a kulcsokat.

Mindenünk meg van már a kicsinek, még csak utazóágyat kell vegyünk. A pelenkázó is meg van rendelve, a héten meg kell érkezzen az is.
Most már csak minden a helyére kell kerüljön, végre mi is itt tartunk.

Voltam a tegnap Hajninál, Hajni mégegyszer hálás köszönetünk, hogy megnézhettük megint Patríciát. Valamit kitalálunk majd hogy megháláljuk. :wink:
2700 gramm és 89 mm a buksija. Láttuk a kis arcát, de nem olyan jól hogy le is tuidjuk fotózni, és közbe integetett nekünk egyfolytába, 4 D-n nagyn jól láthattuk a kis kezét, olyan kis husi manó. :lol: :lol: Már nagyon várjuk.

Ja és Anita, nekünk is van tarkóig érő hajunk, és lobogott a magzatvízbe. :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Nekem jó a csütörtök, Évával is megbeszélem, de szerintem neki is jó, és akkor ugyanúgy mint a múltkór oda megyünk 9re.
Keddre kaptam időpontot NST-re, 8ra. Hétfőn akkor találkozunk a szülésfelkészitőn is???
Jó kis hétvégétek volt, most kell menni mert szülés után ki tudja mikor tudtok majd kiruccani. Jó nagy pocid lett, nagyobb mint a barátnődé, de valszeg azért mert őmagasabbb. Szép a szobája.
Biztos bent marad még Anna egy pár hétig, ne izguljál, a szervezeted készül a nagy napra. Nekem még nem, én még nem érzek semmi beékelődést, és méhösszehúzodásaim sincsenek még, csak nagyon ritkán. Viszont a meleget nem bírom, a hétvégén és tegnap is, anyira be volt dagadva a lábam hogy rá se ismertem. Még fájt is.

Andi, nagyon jók a Pesti képek, jó kis helyeken jártataok, kikapcsolódtatok kicsit, Férjed vizuma el lett intézve?

Zsebi: Gratulálok az esküvőhöz, minden földi és égi jót kivánok nektek, legyetek nagyon nagyon boldogok.
Csodálatos menyasszony voltál, nagyon jól sikerült a ruhád, és a kerti parti is. Még kérünk képeket. A frizurád nagyon jó lett és a kislányodé is.

csajok: mondjatok nekem egy jó de olcsó fodrászt. Nem akarok sok pénzt kiadni fodrászra most mert ugyse fogok tudni vele foglalkozni, inkább fel lesz tüzve mindig, de a mostani frizurám már sehogy nem áll.

zsuzsi: nagyon ügyes Pannika, hogy már étterembe is ilyen jól viselkedik. lassan ti is mehettek pancsolni a Balatonba, milyen jó lesz a kis Pannikának, nagyon fogja élvezni.

Na mostanra enyi, jövök a képekkel mindjárt. Puszika
Vendég
 


Pintyuska!
Nagyon örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Végre van lakás, de jóóóóóóóóóóóóó. :D
Gondolom Te is megkönnyebbültél, hogy rátaláltatok és beindultak az események. Kicsit döcögősen indult (mint Anitáéknál a névválasztás :lol: ) de megérte kivárni. :wink:
Várjuk a képeket, de leírásod alapján is klassznak tűnik a lakás.

Szépen növöget Patrícia is, a kis drága hajasbaba. Elhiszem hogy jó volt újra megkuksizni . Jó "kis" méretei vannak már most is. :wink:
Nagyon óvatosan a pakolással,cipekedéssel (azt totál mellőzd ha lehet). Pihenj amennyit csak tudsz majd a költözködés alatt is. Mikor cuccoltok át ténylegesen?

Fodrászt sajna nem tudok ajánlani, olcsón meg főleg nem. :? Én is anyuéknál szoktam fodrászkodni, ott festés, vágás, mosás szárítás, símítás kb. 2 ezerből kijön, itt Debrecenben meg legalább triplája ha nem több. :(

Csütörtökön voltunk Pesten a vizumot intézni és ezen a héten csütörtökön kész is lesz, lehet menni érte. De most nem mi megyünk érte, hanem a másik két utazó egyike. Próbálunk Kínáról informálódni, egy volt főiskolai osztálytársam fia oda nősült , ott is lakik, tőlük egész érdekes dolgokat tudtunk meg.
Pl.:
- nincs náluk kenyér, csak édes kalács jellegű pékárú
- az ásványvíz, palackozott víz olyan mint a desztillált víz, nincs semmi íze, csapvíz meg nem fogyaztható
- az ételek zöme csípős, amire ők azt mondják hogy nem csíp az is európaiaknak mintha chilit rágna töményen :lol: szinte minden csípős vagy édes náluk
- közlekedésben a közlekedési lámpák színe nem mérvadó, mindenki megy amikor épp kedve tartja, így nagyon kell figyelni, biciklizni meg életveszélyes
- undorító kínai szokás, állandóan köpködnek, jó mélyről ráadásul, mert azt tartják ez elűzi a betegségeket. :lol: Ezt a gusztustalan szokást az olimpiára próbálják a minimálisra visszaszorítani, nem tudom sikerül-e nekik. :P :P

Kép
Kép
 
 


Hello,

Pintyus: GRATULÁLOK, és ÖRÜLÖK NAGYON!!!
Ráadásul akkor itt lesztek mellettünk:-))))))))))))))Én ennek nagyon örülök!!

Tényleg óvatosan a pakolással, mikor költöztök át?Mikorra lesz a kégli költözhető?Hol vannak azok a beigért fotók?

Hát nem tudom neked mi az olcsó fodrász. Az enyém jó, de sztem nem olcsó. És nehéz is hozzá bejutni. Milyen árban gondoltad?

Anita

Kép

Kép
 


Alíz írt sms-t, múlt hét szerdán átköltöztek, és vasárnapra el is pakoltak. Most a Balcsin vannak, -nemrég érkeztek- ahol 23 fok van, de bíznak a jobb időben.
Alíz, gondolunk Rátok, és szorítunk hogy javuljon az idő!!!!Érezzétek jól Magatokat.

Kép
Kép
 
 


Pintyuska, várjuk ám a beígért képeket.
Zsebi a Te Szabidat is. :wink:Na meg a party-sakat is. :wink: :wink:

Kép
Kép
 
 


Na jó, inkább party-sokat .... :oops: :oops: :P :P :P

Kép
Kép
 
 


Aranyosak vagytok hogy enyire örültök nekünk.
Képeket sajnos nem tudok feltenni mert közbe le szedték már a hirdetest a netről, és mi meg nem mentettük le.

Most feső után kutakodunk aki nem túl drágán ki festi minnél hamarabb a 2 szobát. Az egyik az szombatra tudná megcsinálni. Hát remélem jövő hét elején már ott tudunk lenni, még ha nincs is minden a helyén.

Fodrász.... :roll: :roll: :roll: háát kb olyan 2500 körül gondoltam, anyum is menne a fodrászhoz. Legutóbb akinél voltam, nagyon jól nyírt de 4000ért, és nem is volt hosszu hajam.

Anita: nem mondtam?! :oops: :oops: :oops: Pedig mondani akartam hogy tök közel leszünk hozzátok... :wink: :wink: én is örültem neki.

Andi: jót nevettem a kinai szokásokon, főleg a legutobbin. Tibi csupa élménnyel fog vissza jönni.
Vendég
 


Zita! Jaj, de jó!!!! Örülök, hogy megvan a befutó lakás! :wink: Jövő héten már NST? Azta! Az én fodrászom nekem 2200-ért vág, mondjuk a Te hajad hosszabb, lehet kicsit drágább. És szerintem jól dolgozik, ha gondolod, megadom a aszámát!

Kép
 


Zita! Én is tudom ajánlani neked a fodrászomat, bár lehet, hogy nektek kicsit messze van, de nagyon jól dolgozik, és nekem a festés melírral, vágás, szárítás 4000 Ft körül van. Ketten vannak, két testvér, mindketten nagyon jók.
Gratulálok a lakáshoz, örülök, hogy megérte a várakozás!

Mi pénteken indulunk nyaralni, úgyhogy már ideje lenne elkezdeni pakolni :?

 


Zsuzsi, zsebi: merre vannak a fodrászok? Megadnátok a számukat.
Előre is köszi.........

Aliz: Gondolunk rátok, reméljük jobb idő lesz és kipihenve jöttök vissza.

Holnap megyünk a lakáshoz, és hozok képeket!
Vendég
 


Sziasztok!

Zsebi! Még egyszer gratula és sok boldogságot! Nagyon jók lettek a képek, szépek, aranyosak vagytok! Csini lett a ruhád :wink: ! Kellemes nyaralást, jó pihenést Nektek!
Pintyus! Jaj, de jó, h. megvan végre a lakás! Gratula!!! Aztán óvatosan a pakolással, ne hajtsd túl magad! Most már biztosan minden hamar a helyére kerül :). Sajna nem tudok fodrászt, aki itt csinálta a menyasszonyi frizurát annak nem tetszett a munkája, amúgy meg elég drágák, úgyhogy én otthon járok a jól bevált fodrászomhoz!
Alízéknak szurkolunk a jó időért.
Hamarosan mi is indulunk nyaralni, remélem a pihenésre is jut majd idő a rövid idő alatt.
Andi! Hát ezek a kínai szokások...hihi :lol: , biztosan élményteli kirándulása lesz a férjednek!
Zsu! Gratula Pannika eredményéhez!
Pusssz Nektek!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: