Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !!!!

Panka!
Köszi szépen a Sidaris infokat, raktározom, jól jöhetnek még. Ha eszembe jut valami még kérdezek. :oops: :lol:
Ez az időjárás valóban elég őrületes, követni sem lehet. Az esőt én is úúúúúúúútálom.De most épp süt a napocska. Hétvégén jó anyósozást, pihizést Nektek, Emilinek meg jobbulást!!!

Kriszti!
Köszönjük szépen a vendéglátást, mi nagyon jól éreztük magunkat. Láthattad, kb. délig akartunk maradni és 2 körül jöttünk el. :P
Örülök, hogy végre megismerhettünk. Lánykád egy kis csendes angyalka, Olivér meg igazi kisfiú. Ahogy Egont kezeli az nem semmi. :lol: :lol: :lol:
Ja, képzeld, Dorka bemajszolta az úton hazafelé a gofrit.
:P

Na most pedig hozom a sok képet, férjem egyben lekicsinyitette az összest, nekem már csak fel kell ide töltögetnem.

Pintyus!
Amiket Te fotóztál homályosak lettek. :cry: Mondjuk amiken én voltam azokat nem is bánom. :P :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
 
 

 
 

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
 
 


Hát ennyi kép lett. :P

Ja, Panka, íme a tegnapi saját kukoricás kenyerem:
Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Én is hazaértem.

Kriszti: nagyon édes Nelly, Olivér pedig egy eleven kisfiú. Köszönöm a meghivást és a vendéglátást. Nagyon szép házatok van.

Pintyus nem voltam a bababoltban, mert a redőnyösök hivtak, hogy hozzák a két szúnyoghálót, de holnap megyek és megveszem amit beszéltünk.

Andi jók a képek nagyon, bár én olyan dagadt vagyok mindegyiken:-((De ez nem a te hibád és nem is a fényképezőé.

Éva: még mindig vannak fájásaid?

Edina: elküldtem újra a privit, remélem mostmár megkapod. Ha nem akkor szólj és küldök mailt.

Megvolt a 2. óra is a szülésfelkészitőn. Az időjárás miatt most is sokan voltak a vajúdóban, sok baba született és születik, igy várni kellett picit, hogy épp ne szüljön senki. Körbevezettek a 2. emeleten, előkészitő-vajúdó-szülőszoba-megfigyelő, ahol mi már jártunk a szülésznőnkkel. Nagyjából ugyanazokat mondta el ez a nő is. Utána lementünk az elsőre, ahova a megfigyelés után visznek bennünket a babával, láthattunk egy alapitványi szobát is, és valóban 10ezer/éjszaka. Már az előkészitőben szólni kell, ha vki ilyet akar majd. Hát nagyjából ennyi történt, részleteket most nem irok, hisz aki már túl van rajta, az úgyis tudja, aki még előtte van, pl Edina, úgyis részt vesz ezen.

Éva: azt hiszem láttam a szülésznődet, tényleg óriásogre, de nekem szimpi volt amúgy.

Képzeljétek a fogorvosom ikertesójának épp akkor született a babája, amig kint várakoztunk ki is hozta a hozzátartozóknak megmutatni.

Amúgy én a végére már elég rosszul voltam, azt hiszem jobb nem látnom és hallanom, elég ha majd csak akkor ott kell legyek, amikor élesben megy:-)))

Puszi

Kép

Kép
 


Sziasztok lányok!

Mindenkinek köszi, hogy eljött!
Annyira fel voltam dobva a felnőtttársaságtól, hogy a férjem megkérdezte, amikor hazajött: "Te ittál?" :lol: :lol:

Andi, Anita köszi, hogy megmutattátok a kicsinyítést, feltöltést! Mostantól bombázlak benneteket a képekkeLl. :lol:
kÉRDÉS, HOGY HOL AZ A KÉP , AMIT EGYÜTT TETTÜNK FEL? vAGY CSAK ÉN VAGYOK SZEMŰ??? :shock:
Na most meg megnyomtam a capslockot. :roll:

Köszi mégegyszer mindenkinek!

Tsók Kép



Andi!

Örülök, hogy Dorkának ízlett a gofri!!!!
Kép Szeretem ezt a képet



Panka!

Kár, hogy nem tudtatok jönni!
Kicsi Emilinek jobbulást!!!



Kriszti



Helloka Mindenkinek!

Most jöttünk haza az esti csavargásból. :lol: Tescoban voltam a gyerekekkel, Bence kapott egy pulcsit (halálfej van rajta :evil: , de neki direkt ez kellett :roll: ) , Dorka meg két hosszú újjú felsőt és egy cipzáros, kapucnis kardigánt. Készülünk az ovikezdésre és a bölcsire. :wink:

Kriszti!
Tényleg nagyon szép a házatok, mutattam férjemnek is, azt mondta szívesen elfogadná ő is, pedig ő "csak" képen látta. De tényleg klassz, ezt mondtam is Neked.
Hát igen, a popsikrémünk nálatok maradt, akkor holnap délelőtt elugranánk érte. :oops:
Ja, én is néztem, de passz hogy hova tetted fel a próba képet. Mert ide nem az biztos. :lol: :lol: :lol: Nem másik topicba tetted véletlenül?????????
Nem unjuk meg a képeidet, mostmár profi vagy, nyomathatod ide nekünk. Hajrá!!!!!!!!!!!!!!!

Anita!
Anita, nem is emlitettem, de férjemnek a Ti lakásotok is nagyon bejött a képek alapján. Nagyon szép is, tényleg.
Akkor Te már túl vagy a teljes felkészítőn, bátran mehetsz szülni. :lol: Mindent tudsz. :P De nyugi, ha odakerülsz pörögni fognak az események, nem lesz időd mással foglalkozni csak magaddal és a babáddal. Élesben lesz ez az igazi. Persze ezzel semmi újat nem mondtam. :wink:
Ja, Anita, a kis szatyorban amiben a kockáinkat hoztad vissza volatk PomBar macis tetoválások. Mire észrevettem volna a fiam már magára is tett jópárat. Nem tudom azokat kinek akartad adni, de már nem tudtam megmenteni. Persze Dorkának is egyből kellett a karjára. Ugyhogy most mindkét gyerekem úgy néz ki mint egy-egy hippi. :lol: :lol: :lol: Tele vannak tetkókkal. :P Ugyhogy bocsi, de lecsaptak rá a gyerkőcök. :oops: :oops: :oops: Bence még a homlokára is tett, a Tescoba menet előtt férjem vakarta le onnan. :lol: :lol:

Puszi Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
 
 


Andi!
Na akkor mostmár tényleg meg kell kóstoljam a kenyeredet! :P :D Nyugodtan kérdezhetsz!!:)
Ja délután sütött a nap, el is mentünk itthinról.
Pont ma gondoltam, hogy kéne egy progi, amivel az összes képet egyszerre le lehet kicsinyíteni.Áruld el a titkot!:D

Olimami!
A képeket nézve még joban sajnálom, hogy nem tudtunk menni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: SZUPER a ti lakásotok is, nagyon tetszik a színek, a lekber,minden!A lépcsőt Emili imádta volna!És miylen gyönyörűek a gyerekedi is!!!!!!! 8) Kár hogy Emili pont most lett beteg, de egyszer majd ellátogatunk mi is hozzátok :wink:

Kismamik!
Óriásit nőttek a pocakok!!!!!!!!! :shock: Csak lestem!

Anita,nagyon jó a hajad!:)
Hát egyszer én is végighallgattam vki szülésést, amig nst-ztek, de az én vérnyomim is annyira felment, hogy újra kellett mérni.Rendesen le is izzadtam:)
De legalább elsőként láthattad a babát :wink:

Éva!
Milyen fájások????? :shock:
Már jóslók???

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Pintyus!
Ajánlásotokra a Borbíró téri boltot is meg fogom nézni, de oda elmondásotok alapján csak fizetés után érdemes menni. :lol:
Mi lenne ha valami ízelitőt tennétek ide fel, hogy mégis miket vettetek ott?????????????????, Hmmmm?????? :shock: :shock: :shock:
Pihizz a lábaddal amennyit csak tudsz!!!!

Anita!
Dehogy vagy Te a képeken kövér, ne idegesíts már. És mielőtt a többi kismami is rákezdene: mind csini kismamik vagytok. Slussz.

Évi!
Minden oké? Fájások elmúltak????
Pihizz Te is amennyit csak tudsz, a kert és a füvesítés most ne idegesítsen. Majd meglesz az is, ha meg nem jönne össze idén akkor meglesz jövőre.

Kép
Kép
 
 


Panka!

Mi ACDSee programmal kicsinyitünk, meg forgatjuk meg a képeket. De szerintem a többi programban is alkalmazható, de legalábbis érdemes megnézni:
Shift-tel ki lehet jelölni az össze képet (Shift lenyomása mellett ráklikkelsz), ha meg egyesével akarod , mert nem akarod mindet kicsinyiteni pl. akkor CTR-lal lehet egyesével kijelölgetni. És ha mindet kijelölted ugyanugy lehet egyben kicsinyiteni mintha csak egy képről lenne szó. Na ezt jól megírtam, de a férjem mondta. Én kipróbáltam, nekem a shift-tel is egyesével jelöli, de azt mondja béna vagyok azért. :oops: :evil: Szóval valami ilyesmi. :roll:

Okés, valamikor összehozhatunk majd egy kenyérpartit is, csak tudnám mikor. Aug. 5.-én Zsuzsi akar talit, mi 11.-től kezdjük a bölcsit, ovit, melót, a kismamik lassan elkezdenek szülni.... szóval nem lesz már olyan egyszerű azt hiszem. De nincs lehetetlen, kitalálunk majd valamit. :lol:

Kép
Kép
 
 


Panka!

Megkésve, bár annál nagyobb szeretettek :
Emilinek nagyon boldog névnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!
Kép Kép Kép

Kép
Kép
 
 


Emilinek:
Kép
Kép
Kép Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Andi: azokat a tetkókat direkt tettem a csomagba, hogy odaadom a gyerekeknek, mert nekünk még csak sokára lesz izgi. Csak elfelejtettem mondani, de a gyerekeid enélkül is tudták, hogy az az övék:-)))

Pinytus: bocsi, hogy nem vettem fel a telefont, apósom szülinapját ünnepeltük, most jöttünk haza és már nem merlek hivni, lehet már alszol. De holnap este majd beszélünk, vagy napközben skype-on.

Mára búcsúzom, elfáradtunk Annával.

Jó éjt!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Kriszti!
Nagyon szépen köszi a meghívást nagyon jól éreztem magam! :!: :wink: Nelly baba fantasztikus kis csajszi, remélem az enyém is legalább ennyire csendes lesz :wink: , csináltam is róla a végén sok képet, már amennyire telefonnal jol sikerült. Olivér is nagyon aranyos volt, lehet csak zavarában nyúzta Egont össze-vissza. Tényleg nagyon szép házatok van, kívül-belül nagyon otthonos, és a környék is nagyon kellemes, ugyh jó választás volt, gondolom milyen jó lehet ha még az idő is szép!
Aranyos vagy h azt irod, h feldobódtál a felnőtt társaságtól :wink: , igaz még nem tudom átérezni, de gondolom milyen lehet!

Panka!
Emilinek mihamarabbi gyógyulást kívánok! :!: Kár h nem tudtatok jönni, biztosan jol éreztétek volna magatokat, de akkor majd legközelebb!
Emilinek NAGYON-NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Anita!
Köszi szépen, megkaptam a listát a végén 2-szer is, de jobb mint 1-szer sem! Biztos megint a rendszer szórakozott velünk. Egyébként nagyon hasznos tanácsok vannak benne, biztosan fogom tudni használni, sokat segítettél vele!!! :!: Na meg majd később ahogy mondtad is mesélhetitek a saját, remélhetőleg pozitív tapasztalataitokat! :!: :wink:

Andi!
El is felejtettem ma mondani, pedig eszemben volt, hogy NAGYON BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Más: A képek kicsinyítéséhez én is az ACDSeePro-t használom, és tényleg ugy van, ha a SHIFT-et lenyomva tartod, akkor kijelöli az összes képet, DE CSAK UGY, ha az első kép ki van jelölve és a SHIFT lenyomása közben a legutolsó képre klikkelsz, akkor kijelöli az egészet!!! A CTRL-al pedig tényleg egyesével lehet jelölni! Próbáld ki! Ha van vmi amit nem tudsz kérdezz, párom is programozó :wink:
Húúú…és megkérdeztem a csajokat Hajnis UH-ügyben…azt mondták, h nem tudják h kell –e beutaló, majd kérdezz már rá légy szíves Hajnitól, azért te mégis csak jobban ismered, Köszike!

Jajjj, és nem tudom h vagytok vele, nekem aug. 5-én tg-re kell mennem, akkor valszeg nem tudok menni a talira vagy esetleg csak előtte v utána, de az meg olyan kiszámíthatatlan h meddig tart.

Na megyek akkor…teszek fel én is képeket!
Jó éjt mindenkinek!!!!!
Pusssz


Kép

Kép
 
 


És a képek.... legfőképpen Nelly babáról :wink: :wink:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
 
 


Kép
Kép Kép Kép
 
 


És az utolsó a feltöltöttek közül a kedvencem!!! :wink:
Igazi mosolygós baba!!!

Kép


Kép

Kép
 
 


Edina!
Köszi Neked is a jókívánságaidat!!! Semmi baj, hogy elfelejtetted, nekem sem volt eszemben sem. :lol: :lol: Egyébként is csak holnap lesz a napja. :P :P :P
Oké, megkérdezem Hajnit, igaz mondtam is, hogy irtam már neki egy sms-t, de nem reagált rá azóta sem. Biztos nagyon szórakozott, hétvégén jött haza a férje. :lol: :P :lol: De rákérdezek holnap.
Igen, biztos úgy van a kicsinyités a shift-tel ahogy mondjátok, én elhiszem, meg majd ki is próbálom.
Tök aranyos képeket tettél fel, és valóban a kis mosolygós utolsó kép a legcukibb. :D
Ha augusztus 5.-e Neked nem jó, akkor szerintem Zsuzsival lehet egyezkedni. Azt írta mikor a tali időpontot is irta, hogy nekik az a hét végig jó, és az az időpont lesz ami leginkább mindenkinek megfelelő. Szerintem ha visszajönnek Zsuzsiék a nyaralásból a jövő hétfőn, akkor emlitsd meg neki , hogy melyik nap lenne a jobb Neked. :wink: Nincs ebből semmi gond. :P

Reni!
Ti ma miért nem jöttetek a talira? Talán betegek vagytok?Olyan ritkán írsz, nem vagy közlékeny az már biztos.

Jóéjt!

Kép
Kép
 
 


Kép

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Emili nevében a köszöntésekete, és a jókívűnságokat!
Már nem köhög , csak még taknyos.Most megint alszik. :roll: Szerintem ez az idő elnyomja,de olyan rossz volt most délelőtt, még a kezére is rácsaptam. :oops: :oops: :( Kiborította a mosóport,miközben mellette álltam,mostam a ruhákat, de lőtte már többször is szóltam hogy ne piszkálja, menjen ki, stb.Ha meg becsukom magamra az ajtót, akkor nem látom mit rosszalkodik idekint.kirámolt a dobozokból a szekrényből,kiborította a kekszes tálat....brrrrr :twisted:

Andi!
Köszi a progit, majd mondom a férjemnek.Talit majd összehozzuk vhogy:)
Ma is olyan fos idő van... :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Sziasztok!

Panka!
Jót mosolyogtam Emilin, az én lányom is tud ilyeneket produkálni. Bár nálunk eddig a mosópor, mosógél még biztonságban volt. :lol: :lol:
Valóban nyomoronc az időjárás. Dorka is menne ki, de ilyen időben hova vigyem????? :shock: :roll:
Délután viszem ket anyuékhoz hétvégére, mi meg honap reggel indulunk Herschbach-ba. 1300 km, szép kis út előtt állunk. :P
Kérdezted, a férjem Kínában mit fog csinálni. Közös cikkük van egy Kinai kutatócsoporttal, így igazából hozzájuk mennek ki. Kutatóközpont vagy egyetem ahol dolgoznak, nem is tudom pontosan. Nanjing városba mennek, ja és férjem szállodai szobája 50-60 nm körüli lesz. Mint a mi lakásunk. Őrület. Kínaiak szeretik a nagy tereket.Úszómedence is van a szállodának, de elképzelni sem tudom az mekkora lehet ezek után. :lol: :lol:

Kriszti!
Délelőtt nem jött össze, hogy elugorjak a Sudocremünkért, de majd most délután ha Nektek is jó. :wink:

Kép
Kép
 
 


Andi!
Már értem.Jó utat nektek holnapra, vigyázzatok nagyon magatokra!!!
Férjednek is biztos jó lesz, én párom Japánban volt eg ypárszor, de Kína az egészen más tészta :lol: Azért jó nekik hogy ilyen helyekre eljutnak!

Ja, új frizkó kép az avatáron látható 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Panka!
Köszi, megpróbálunk vigyázni magunkra.
Igen, klassz hogy a férjeink ilyen mesés helyekre is eljutnak, tényleg jó nekik.
Hajad szupi lett, így már össze sem kell fognod a nagy melegben . Bár meleg az most nincs. Iszonyat ez az időjárás. :roll: :roll: :roll:
Szegény Zsuzsiék sem hiszem hogy pancsolnának a Balatonban. :roll: :roll: :roll: Talán Zsebiékre jobb idő van Olaszországban, de biztos ott is elkel a lányának a búvárruha a vízben a merüléseknél. :wink:

Többiek, merre vagytok????????????????? :shock: :shock: :shock: Ebben a nyomorult időben??!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ma is elég "jól" vagyok.Vannak jósló fájásaim és Szasza is elég aktív.
Mosok főzök csinálom amit kell de azért le-le ülök pihenni.


Kriszti
Köszi szépen mindent.Szuper volt!De remélem nem gáz hogy ott ragadtam :lol: !Nagyon jól éreztem magam.
A gyerköcökre büszke lehetsz és magadra is!

Panka
Emilinek utolag is nagyon sok boldog névnapot!
Kép

Andi
Jó utat nektek!

Ma megprobálok fotót csinálni a kiságyról!

Pusza
Éva

Kép
awe
 
 


Helloka!

Kismamik!
Hajnitól tudom, hogy a jövő hét péntekig dolgozik, utána elmegy 2 hét szabadságra.
Edina, azt üzeni Hajni , ha első alkalommal mennél hozzá, akkor beutalót jó lenne ha tudnál vinni neki. :oops:

Évi!
Pihizz tényleg amennyit csak tudsz.
Lehet Szasza baba hamarosan megunja a bentlétet és ki akar jönni. :wink: Biztos nincs már sok idő hátra a nagy napig. Jujjj, de izgi. :P

Kép
Kép
 
 



Szaisztok!!!

Kriszti: nagyon sajnálom, hogy nem lehettem nálatok, nagyon jó bulinak nézett ki (nem is kételkedtem :wink: ) remélem egyszer bepótoljuk, nem lakunk messze egymástól. a kendőt anyukám hozta odaátról, itt mi sem találtunk :roll:
a képeken mindenki nagyon szuperül néz ki, kisamik nagyon csinosak és nagy kerek pocik gazdái :wink: én pont ilyen idősen szültem Tüncsit :wink:
Olivér eszméletlenül hasonlít Rád, Nellyke meg sztem olyan nyugis baba, mint Tüncsike, mintha őt látnám :lol: Gyönyörűek vagytok és kész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andi: Dorka baba már megint sokat változott(arcra komolyodott :roll: ), Zolcsin is ezt veszem észre, a pofia már olyan felnőttes, nem babás :roll: Szép a kenyered!!! Fini is biztosan.
BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT KÍVÁNOK NEKTEK!!!

Anita: Azért remélem 5én még tudunk talizni, vagy ez már el van döntve, hogy nem jösz? ( ha nem szülsz persze). A felkészítőt mi kihagytunk, Apás szülés volt, de senki sem kötelezte erre a tanfolyamra. Nem bántam meg. Helyben majd mennek a dolgok, egyszer csak haza kerülsz, olyan hamar pörög az egész :shock:

Panka: Zolcsika is szokott rosszalkodni, ez minden baba szokása :lol: Én is rácsapok a kezére, ha csúnya dolgot csinál, vagy fenyegetőzöm, hogy odaadom a rendőr bácsinak, vagy wc be bezárom :lol: Általában beválik :lol: most már meg is beszéljük a dolgokat, szereti, ha dumálok neki sokat :lol: Jobbulást Emilinek és NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK A KIS EMILINEK!!!

Tegnap elvittünk Anyukámat, aztán nem kerültünk a Zooba. mert pocsék időnk volt, kajáltunk Nyíregyen, ennyi volt. Ehelyett ma a férjem elvittem Zolcsi az élményfürdőbe. Nagyon élvezte 8) Be nem állt a szája, ennyit mesélte, most meg mindketten kidőltek.
Én Tüncsikével voltam szemészeten, mert egyik szeme kicsit kancsalit :( Még megyek majd, bemérik, hogy milyen a szeme, előtte csepegtetni kell. Aztán tornával meg takarással rendbe lehet hozni. Közben járunk tornára a rehabra, ahol nagyon meg vannak vele elégedve, már mindent tökéletesen csinálja, mind két oldalát egyaránt használja, és felült már :D Az etetőszékben eszünk főzelékeket, gyűmit és pépet. És kúszással próbálkozik :wink: Picit sikerült is :wink:
Na dugulok, sokat nem írtam, most meg le sem lehet lőni :oops:

Kép
Kép
Kép
 
 


Andi!
Hát összefogni azt tényleg nem lehet:)De ez volt a cél, mivel hullik így is, nem tett jót neki a sok összegumizás. :?

Olgi!
Köszi szépen!:)
El is hiszem hogy élvezte Zolika apancsizást.Tündike nagyon üyges, szépen fejlődik.Örülök hogy a torna is jól megy!:)
Állatkertezést majd bepótoljátok, tényleg nem volt jó idő.:?

Évi!
Neked is köszi.:)
Lehet hogy te fogsz elsőnek babázni? :wink: Most már végül is bármikor jöhet Szabika :wink:

Voltunk vacsizni a Gardába, és kaptam egy 4 szálas rózsacsokrot is, vöröset természetesen :D Emili nagyon jól!!! viselkedett.:)Amikor felkelt délután, ismét rosszalkodott, na mondom elállt az eső, irány horány.A babakocsiban már semmi baja nem volt, csak menjünk...kis csavargó 8) (mint az anyja :lol: )
Na eldugulok már, jó éjt mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Panka!
Tündéri a kis csavargód. :lol: Dorka hasonlóképpen viselkedik. Ha már itthon nem bírok vele, akkor csak annyit kell neki mondani, hogy menjünk sétálni, vagy az utcára, vagy autóval, mindegy csak el itthonról. Egyből felcsillan a szeme és alig várja hogy a lábunkat kitegyük itthonról. :lol: :lol: :lol: :lol:
A Garda honlapját megnéztem, tök jó kis hely lehet. Nem is tudtam a létezéséről. Köszi az infót. Biztos szép a rózsacsokrod. Én most nem kaptam, mert hajnalban utazunk és szegényke csak hervadna itt magában. :cry: :?
Gyerekek anyuéknál vannak, ismét simán el tudtam jönni, Dorka is elengedett. :P

Jó hétvégét Mindenkinek!!!!! Leghamarabb vasárnap jelentkezem.
Puszi!

Kép
Kép
 
 


Andi!
Ilyenek ezek a kis boszik!:)Ha kimondom, hogy menjünk?, már sikongat, és veri az ajtót. :lol:
Jó utat még egyszer holnapra!
Garda jó tényleg, menjetek el egyszer, most van kinti terasza is.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk, 8-kor indulunk a Római partra, így nem leszek 1 hétig, bár ez nem nagy változás :D

Évám, hát már hogy a bánatos bárányfelhőbe lett volna gond, hogy maradttál?????????? :shock:
Végre felnőttek között, nekem ez volt a heti csúcs! :D
Amúgy képzeld Egon-t elajándékoztuk, szegény remélem jobb sorsa lesz. Hiába , kicsi még egy 4 éves az állathoz, pláne, ha ilyen kis szófogadatlan , mint Olivér.

Olgikám, természetesen bármikor szivesen látunk Benneteket!

Emili cicamicának nagyon boldog névnapot!
Nem is csodálom, hogy nem fogja a kicsiket a hely, biztos már ők is únják ezt a zimát.

Andi, jó utat nektek, vigyázzatok magatokra, ahogy anyós mondaná " Csak a csíkot nézd!" (a felezőt :? :? :? ).
Azt hiszem ez a legjobb házassági évfordulós ajándék, picit gyerekek nélkül, kettesben. Csúnyán hangzik, de így van.

Pintyus, megvetted az utazóágyat?

Lépek drágáim, a pipere még sehol és 8-kor indulás.

Tsók



Sziasztok!

Most nem olvastam vissza csak a beigért képeket hozom.
Kép
Ilyen a kiságy

Kép
Ez van rátekerve

Kép
A fal

Kép
cuccok

Kép
a hordozó

Kép
A jármű.Ilyen csak világo-sötétkék szinbe és nincs hozzá táskánk.

Most ennyi.
Pusza
Évi

Kép
awe
 
 


Sziasztok,

Andi jó pihenést, ünneplést, kikapcsolódást Nektek kettesben!!!!És még egyszer boldog házassági évfordulót.

Mielőtt megint sokadjára elfelejtem: Emilinek utólag is nagyon sok boldog névnapot kivánok!!

Éva: nagyon szép Szabika helye, aranyosak a matricák is a falon. Fájásokkal hogy állsz azóta? Nekem is vannak, mostmár szinte minden nap, de még nagyon időszakosak és ritkák.

Voltam tg-n, átküldött a doki Colombonéhoz is:-)))Már 2,7-2,8 kg-osak vagyunk, 7 cm a combcsontunk, és már kaki is kezd termelődni, igy nem tudom meddig húzzuk még. A feje is jól be van ágyazódva, és mostmár egyáltalán nem mutatja a kis arcát, befelé fordul teljesen.

Olgi: ha még egyben leszünk és mozgásképesek, akkor természetesen megyünk Zsuzsiék a talira, hisz nekünk amúgy is nagyon közel van, 5 perc séta. De én már bizom benne, hogy azon a héten előbújik a kis drágám.

Zita neked igértem egy cimet:
www.allamkincstar.gov.hu/hu/csaladtamog ... ssz_csalad
itt megtalálod a családi pótlék és egyéb igényelhető támogatások leirását ill innen le is lehet tölteni az igénylőlapokat

Puszi

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Olimami!
Köszi szépen!:)
Jó utata, pihenést Nektek!

Éva!
Szépek a holmik, és a babaszoba is nagyon aranyos!:)

Anita!
Köszi Neked is!:)
Jujj de izgi, nemsokára babázol te is!!!!:)El is hsizem, hogy be vagy már sózva!De azért arra is készülj fel, hogy időben, vagy utánna születik!Sajna én is korábbra vártam, aztán az az 5 nap nagyon rossz volt :?

Ma voltunk a játszón, motorral. 8) Mármint Emili motorozott:DÉs kint van a 11. fog is, jobb alsó 5-ös rágó, a csücsköket már érezni.:D
Este megyünk anyósékhoz. :? Szép 7végét, megyek vasalni, meg pakolni.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Ja, azt nem is írtam, hogy ma megmértük Emilit:16 hósan 10 kg, és 83 cm! :shock: 2 hónap alatt nőtt 3 cm-et!!! :shock: Már olyan magas mint sok 2 éves a játszón. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Anita!
Annának boldog első névnapot kívánok!:D

Olgi!
Neked is boldog névnapot így előre, amikor lesz akkor biztos nem fog eszembe jutni :oops: :lol:

Éva, Zsebi!
Kiscsi Szabikáknak is boldogságos első szülinapot kívánok!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Sziasztok,

Nagy a csend, mindenki odavan vhol kirándulni . . .
Mi itthon ülünk, még felfúrtunk 1-2 dolgot, délelőtt sétáltunk a városban, barátnőmnek vettünk névnapi ajándékot. Olyan semmilyen idő van, de legalább nem szakad az eső. A kedvem is hasonló, csak szenvedek, nem tudok mihez kezdeni magammal. Lassan állandósul a takaritási-pakolási mániám, néha még engem is idegesit, de sztem Istvánnak is az agyára megyek vele.

Edina te is tehetnél fel fotót a kis Kamilla szobájáról, kiváncsi vagyok milyen lett. A festést akkor már teljesen befejeztétek?
Pintyus te is készithetnél fotót a gyerekszobáról, ha már kész van.

Andi remélem jól telik a hétvége kettesben.

Puszi

Kép

Kép
 


Edina Krisztinél te kérdezted mikor lesz Pesten börze legközelebb azt hiszem:
www.babaruhaborze.hu
szeptember 27-én lesz, a Hungexpo területén

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Nálunk sincs most semmi különös a 7vége miatt, igaz nem sokat vagyunk itthon. Tegnap anyósék voltunk ebédre, meg közben rendbetettük a kocsit kívül-belül, én már ugy meguntam a közepére, h ott is hagytam a párom, majd ő befejezi, mondjuk igyis ő csinálta a nagy részét.
Ma pedig kicsit sétálni voltunk, meg szintén rokonoknál. Most pedig még besegítek a programozási munkálatokba, ugyh megy a 7vége szép nyugisan.

Andi!
Igaz már beszéltük msn-en, de azért mégegyszer nagyon jó utat nektek, remélem minden jol sül el az út alatt, és kettesben is ki tudtok kapcsolodni. Mondjuk már vasárnap délután van, lehet haza is értetek? Milyen volt az út? :?:

Évi!
Gyönyörű lett a kis Szasza szobája, nagyon szép a kiságy a szoba és a babakocsi is!
Hogy érzed magad? Remélem nem erősödtek a fájásaid, és Szasza baba kibírja még egy kicsit odabent! Majd jelentkezz, h mi van veletek! És nagyon fontos, h inkább pihenj! :!:

Olgi!
NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK NEKED!!!

Kriszti!
Jó utat nektek, érezzétek jol magatokat, aztán majd várjuk az élmény beszámolot!

Panka!
Emili szépen növekszik, csinos a kiscsaj. Néztem a képeket a blogon, azok alapján nagyon jol érezhettétek magatokat! Olvasni már nem volt időm az élménybeszámolód, de majd később azt is.

Anita!
Szupi h már ilyen szép méretei vannak Anna babának! Azért még te is bird ki egy kicsit, nehogy idő előtt kibujjon a baba, remélem minden rendben lesz!
Köszi az infot nekem is jól jön az családi pótlékos, viszont ha szept. 27-én lesz a baba expo pesten, akkor oda már biztosan nem megyünk, mert én szept.30-okt.6 között vagyok kiirva, ugyh pár nappal előtte már nem megyünk sehova, de azért köszönöm az infót!
Ja a szobáról képeket még azért nem tettem fel, mert még nincs berendezve, csak a fal lett kész! Addig viszont be sem rendezzük, amig nincs meg a szőnyeg, az vagy a jövőhéten vagy utána lesz meg, mert keressük a megfelelőt, aztán már be is tudjuk rendezni, mert a bútorok nagyrésze már megvan. De akkor teszek fel a falról :wink:

Zsuzsi!
Hogy vagytok? Hazajöttetek már? Milyen volt a balcsin? Pannikának hogy tetszett? Remélem ahol ti voltatok, nem volt olyan rossz idő mint amiket itt hallottunk, és tudtatok nyaralni normálisan!

Kép

Kép
 
 


Képek a babaszobáról:
első képen az látszik, h milyen volt a régi tapéta levakarása után, majd a már kész kifestett "uj" szoba, szembetűnő a változás :wink:

Kép

Kép


Kép

Kép
 
 


Sziasztok!!!!

Megjöttünk már vasárnap hajnal fél 2-re a mi kis 2620 km-es utunkról. Szerencsére simán végignyomtuk az autópályán a hosszú utat oda és vissza is. Péntek "reggel" 5kor indultunk és Herschbachba értünk este 7-re. Találtunk jó kis panziót ahol péntek este megaludtunk. Este még sétálgattunk, kajáltunk egy jó kis helyen. Szombat reggel vettünk virágcsokrokat és mentünk a temetőbe. Ott kicsit elidőztünk, majd a nagybátyám feleségével találkoztunk, elmentünk a házukhoz ahol laktak. Majd elmentünk oda ahol ő most lakik az új hapsijával. Beszélgettünk kicsit, majd szombat délben indultunk vissza. Éjjel fél 2re itthon is voltunk. :) Nem mentünk városlátogatásra sehol, megállni is csak autópályák melletti pihenőkben álltunk meg. Ennek több oka is volt.
Gyerekek nem hiáényoltak, persze örültek mikor ma értük mentünk. :)

Drága Névnaposaink!!!!!!
Jászai Pannika, Madai Anna baba, Olgi, Évi Szasza babája, és Zsebi Szabikája!

Nagyon -nagyon boldog névnapot kívánok Nektek!!!
Kép


Panka!
Gratula Emili paramétereihez, szépen nő a lányod. :)

Évi!
Szuper a kis Szasza birodalma és a kis holmijai is. Szépen megcsináltátok neki.

Edina!
Gyönyörű a kis Kamilla szobájának fala is, várjuk a képek folytatását!!!!

Kriszti!
Érezzétek jól magatokat a kis nyaralásotokon, majd várjuk a képes élménybeszámolódat!!!!

Anita!
Utolsó hetek, napok már nagyon döcögősen és türelmetlenül telnek , de ez érthető is. Kitartás, már tényleg nincs sok hátra és boldog anyuka leszel. Mint ahogy a többi kismamijaink is megtudhatják.

Olgi!
Örülök, hogy szépen segít Tündikének a torna, ez remek hír. A kis kancsalságán meg biztos tudnak segíteni, gyerek korban még könnyen korrigálható.

Többiek merre vagytok????????????

Puszi, jóéjt Mindenkinek!!!!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok,

Elég korán van, de már így is egy órája fent kukorékolok. Pedig nem volt könnyű éjszakánk. Majdnem úgy volt hogy szülünk. Délután barátnőmnél voltunk névnapozni, kicsit elszaladt az idő, és majdnem 10 volt mire hazaértünk. Már ott éreztem, hogy kicsit fájdogál a hasam, keményedik, de igazán itthon kezdett gázos lenni. Éjfélre már rendesen szenvedtem és ami igazán ijesztő volt, hogy akkor már kb 8-10 percenként keményedett be a hasam. (főleg ettől ijedtem meg, elképzelhetetlennek tartottam, hogy rögtön ezzel kezdődjön és átugorjam az ez előtt levő részt, legalábbis könyv szerint). Istvánon már láttam hogy csak azt várja mikor mondom, hogy induljunk, de bíztam benne, hogy még nem jött el az idő. Hisz megbeszéltem Annával, hogy még egy hetet jó lenne kibirni, több okból is. Aztán lassan sikerült kényelmes poziciót felvennem, és 1 óra múlva elaludnom. Persze utána sem aludtam túl jól, de mostanra teljesen elmúltak a fájások. Viszont annyira éhes voltam, hogy fel kellett kelnem hajnali 5-kor enni vmit :-)

Andi: örülök, hogy jól sikerült a kiruccanás, bár én azt hittem nem csak jöttök-mentek. Mi volt az ok, hogy nem álltatok meg sehol nagyon? Azért tényleg klassz, hogy a gyerekek ilyen jól elvannak nélkületek a nagyszülőkkel. Főleg Dorka, hisz ő még kicsi.

Olgi, Pannika és a két Szabika: boldog névnapot kivánok mindannyiótoknak!!!!!

Edina: szépen kifestettétek a szobát, kiváncsi vagyok milyen lesz majd berendezve. Biztos nagyon szép. Milyen autót vettetek végül?

Szép napot Mindenkinek:-)))

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Olgi kívánok neked nagyon sok boldog névnapot!

Zsu
Pannikának nyomj egy nagy puszit a nevemben névnapjára :lol:

Anita
Huh nem semmi amit a Te kis névnaposod művel :shock: vigyázz magadra mert most már sok számunkra természetes dologra igy reagálnak és jelzik hogy "anya lassíts vagy jövök" :lol: !
Igen nekem is muszály többet pihenni és nállam is van hogya kertben sétálva meg-meg állok és összeszorított combokkal esküdözöm hogy lefekszem ha elérek a házig.
Szóval csak nyugalom és pihenés...

Pintyus
Veled mizu?Nagyon el vagy tünve.Remélem minden ok mert nállatok most van a legnagyobb hajtás.Költözködés rendezkedés pakolászás....Vigyázz Te is magadra!

Zsebi
Szabikádnak nagyon sok boldog névnapot!
Ti hogy vagytok?

Edina
Nagyon jó!De a továbbiakban is várjuk a képeket :lol: .

Andi
A gyerkőcök nagyon megértőek nállatok.Szép helyeken mentetek keresztül?Én a kocsiból is szoktam fotokat csinálni a tájrol :lol: .Te csináltál vagy rohanásba voltatok nagyon?

Panka
Emili valóban szépen fejlődik!Biztos hogy Ő is szép magass lesz mint Te!Apa hány cm?

Jaj igen!Mindenkinek köszönjük a névnapi jó kívánságokat!Mindet átadtam :lol: .

Pusza
Évi

Kép
awe
 
 


Tényleg...hiszen van még sok névnaposunk!:)

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK Pannikának, Anna babának, és Szasza babáknak is!!!!

Anita!
Nem semmi miken mentél keresztül az éjszaka! Csak tényleg azt tudom javasolni, h pihenj nagyon-nagyon sokat!!!! És birjátok ki még azt az 1-2 hetet , jajjj olyan izgi, remélem minden rendben lesz!

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Zsu!
eezer bocsánat, kihagytam Pannikát a névnapi köszöntőből. :oops:
De neki is kívánok sok szépet és jót!!!:)Puszi neki. :D

Edina!
Szép lett a szoba! 8)

Anita!
Hát jó is lenne megúszni a hosszú vajúdást, de vszleg ezek jósló fájások voltak(és a közelében sincsenek az igazinak :wink: :twisted: ).Pihenj inkább mostmár, csak lassan, apránként pakolássz!Egy könyv, 5 perc pihi, megint egy könyv, megint pihi :lol:

Éva!
Emiliapu 194 cm, én meg 180 8)

Andi!
Jó kis utatok volt, hamar megjártátok.

Megjöttünk tegnap anyóséktól, most egész jó volt náluk.Vasárnap lejött keresztanyám is Pestről.Ma anyáék jönnek nemsokára.
Emili még mindig náthás, így a holnapi oltás ismét csúszik :?
És már fel is ébredt, megyek. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
 
 


Sziasztok,

Lányok én már nem nagyon csinálok semmit, ráadásul most hétvégén tényleg csak pihentem. Szóval a fájások nem emiatt voltak . . .
Viszont felhivtam a szülésznőnket, hogy megtudjam mi is volt ez. Azt mondta lehetett jósló fájás is, de akár az is lehet, hogy nekem eleve ilyen 8-10 perces fájásokkal fog indulni a vajúdás. Úgyhogy megnyugodtam, és nem is bánnám, ha igy kezdődne. Ja és amúgy ha ki akar jönni Anna, akkor már jöhet, hisz nem lenne baja.

Anita

Kép

Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: