Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Teszek fel egy pár Tomi képet hogy csökkentsem a pangást!! ;)

Kép

Ezt szombaton művelte amikor éppen Adél ruháit mostam a fürdőbe... megtalálta a hintőport és beszórta vele a szobát... ;)

Kép

Toti kiterült...

Kép

és most is...

Ugye mennyit nőt majdnem 2 év alatt Kép

Na jó éjt!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok

Gyors kukucs,nem vesztem el,csak mindig kint voltunk.
Elég gáz a helyzet,Dorka tegnap 6x kakilt,híg volt...Éjszaka 2x+hányt is.Ma reggel hasimasival kezdte,de már megint van valami a pelusban..KépKép
Indulunk dokihoz.Ha visszaértünk írok bővebben meg dobok fel képeket is.

Évi
Jaj de édes kisfiad.Az én férjemet is így hívta a keresztfiunk.(férjem is Tamás)..KépKép

Naa tényleg megyek,majd sietek
Pusz

Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Évi!
Látom a fiad igazi kis eleven fickó! Az a hintőporos kép nagyon édi!!! Kép Bár ha az én gyerekem csinálna ilyent, valószínűleg nem ezt mondanám. Kép

Viki!
Remélem Dorka hamar meggyógyul. Az én környezetemben is csomóan betegek, valami vírus kószál... Kép Magas láz, orrdugulás, meg ilyesmi. Remélem nem kapom el...

Tegnap megint beállított hozzám a védőnő. Nagyon aranyos csaj, csak azt nem bírom, hogy mindig szó nélkül beállít, amikor mindig megbeszéljük, hogy következőben rámcsörög, mielőtt jön. És tökéletes érzékkel el tudja találni, mikor van a legnagyobb rumli a lakásban. Ráadásul mindig hoz magával egy főiskolai hallhatót. Tegnap is épp két fregolin száradtak a ruhák a szobában, meg az ágyat se vetettem be (gondoltam kicsit ledőlök napközben, mert alig aludtam az éjjel), és erre ideállított... Kép

Majd írjatok!

Ildikó
Vendég
 

 
 

Sziasztok!!!

Viki!!

Remélem Dorka már jobban van és csak egy múló hasmars volt a dolog és semmi komolyabb.
Toti: Ezt ő maga szokta mondani magáre, mert api elkezdte Totónak hívni és ebből. Kép

Ildi!

Dehogy nem!! Vagyis nálam ez egy idő után átlendült abba, hogy már tök nyugisan tudom fogadni az ilyen dolgait, mert ha ideges vagy dühi vagyok akkor is megtörtént... meg hát ilyenkor annyira édi pofa tud lenni. Meg hát ha belegondolok néha vicces is a dolog. És inkább röhögünk egy sort, amikor sírhatnékom lenne. Kép

Védőnő: De ha zavar akkor mond meg neki... mármint hogy szóljon tényleg amikor jön, mert neked ez így kínos. Főleg ha hoz s valakit magával... Mondjuk hozzánk nem igazán jön a védőnőnk, vagyis...amíg Tomi nem múlt el egy éves addig jött néha, de nagyon sokszor nem is voltunk itthon vagyis lehet hogy igen de rossz a csengőnk, meg hát úgy is volt vele, hogy tanácsadásra járunk... azért csecsemő, ill. kisgyermek gondozáshoz értek szóval nem én vagyok az akinek a nyakára kell járnia. Kép
Ma mondjuk mondta, hogy majd valamikor jön, hogy megbeszéljük a szülés előtti dolgokat...

Nah megyek most már szunnyadni, mert holnap Egerszegre megyünk vásárló körútra és álmi leszek.

Évi

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Hogy a fiamat idézzem, mikor átmegyünk anyumékhoz és a mama a kertben van:
Kép Senki!!
Kép

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


De én vagyokKép
Vendég
 


Nos,sziasztok.

Minden oké,meggyógyultunk,de sajna nekem meghúzódott a vállam,hátam....alíg tudtam mozogni....minden mozdulat fájt...most már tűrhető de azéer érzem.

Évi milyen volt a zegi shopping????Mit vettetek???Valami érdekes???
Mi jövő héten megyünk Pestre ha minden jól megy,úgy volt hogy ma....de apa inkább elment horgászni.Kép

Ildi
Jól vagytok?Már igencsak a vége felé közeledsz,hogy bírod?

Puszka
Viki
Vendég
 


Jahhhh

Védőnő!!!
Hozzánk is mindig váratlanul toppan be...néha majd leég a bőr a képemről...mindig ki tudja fogni.Múltnap jött szólni 15hós oltás miatt és persze hogy mindketten húztuk a lóbőrt......a ház meg...hááááát nem is írom le.KépKépKép

Na szóval a lényeg,hogy igazán dobhatna egy telót mielőtt beállít,sokszor előfordult már h nem voltam itthon,Dorka lent anyuméknál....persze ő megnézte és ezzel letudva a látogatás....igaz 1 év alatt ez a 4.védőnőnk....Lehet ez a mostani bevállik,bár már nem jön annyiszor.

Na pusz
Vendég
 


KépSzia Viki!!

Örülök, hogy jobban vagytok már.
Zegen végülis semmi extrát nem vettünk, csak a Tescoban voltunk és végülis, baba cuccokat nézegettünk, meg a Praktikerben akartam venni a szopispárnába tölteléket, de nagyon "segítőkész" banda volt ott így nem vettem semmit.Vagyis lehet hogy volt, de mi nem találtunk az eladók meg... nem hiszem, hogy még egyszer megyek oda vásárolni. Kép

De Tomi marhára élvezte a túrát... a derekam, meg a lábam már kevésbé... Na de sebaj!!

No most hirtelen ennyi voltam, aztán majd még be kukuccs!! Kép

Évi

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Kép

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk megint NST-n, Uh-n, remélem többször már nem kell mennünk. A dokim szerint valószínűbb, hogy a mozgóurnát hozzák utánam a kórházba, mint az, hogy a locsolókölnit. Úgyhogy nem tudom, meddig leszek még. Ja, és az Uh szerint most már 3500 g a Márk. Tényleg nem lehet valami pontos, egy hete még 2800-at mutatott...

Hogy telt a hétvégétek?
Mi szombaton hazaugrottunk egyet a Szüleimhez, de nem sokat voltunk, most már nem vagyok nyugodt, ha nem Pécsen vagyok... Persze visszafelé úton lerobbantunk, tiszta ideg voltam, mert hirtelen olyan érzésem volt, hogy a Manó ki akar bújni. Kép
Tegnap meg voltunk bababörzén, végre sikerült vennem figurákat a falra. Igaz még a legnagyobb hiányzik, azt meg kellett rendelni. Oroszlánkirály figura lesz középen, a többi meg körülötte. A "többit" fel is rakom:

Kép

Szép napot mindenkinek!

Ildikó
Vendég
 


Kép Szia Ildikó!!

Aranyosak a figurák!!
Hát elhiszem, hogy már nem vagy nyugodt... én se lennék. Minket április 30 ra hívtak Pécsre a párom unokaöccsének az elsőáldozására, és nem nagyon akarták megérteni, hogy miért nem megyünk. De szülés előtt 2 héttel már nem merek bevállalni ilyen hosszú utat. Mert Pestre fel menni az más, hiszen oda pont azért megyünk, hogy szüljünk szóval ha a vonatos zötyitől Adél megindul hát jöjjön.
Jó nagyot nőtt Márk. Kép
Akkor megy mostantól a szorítás, hogy minden rendben legyen, és úgy ahogy szeretnéd. Aztán majd jössz és mesélsz. De azért addig is nézz be!!!

Mi ma voltunk dokinál. Végülis a méhszáj, méhnyak állapota változatlan vagyis: 2100. Kép
És megint hallgatott szívhangot a Baby Doplerrel és olyan jó volt hallani Csiribiri Adél szívét. (Csiribiri volt a "gyártási" neve. Vagyis amíg nem tudtuk, hogy fiú-e vagy lány.)
Most már 3 hét múlvára hívott vissza, akkor beszéljük meg mikor kell mennem NST-re, meg hogy mikor csinálja meg az utcsó UH-ot. Kép
Szóval... már nekem is kezd látszani a vége. Parázok is ezerrel.

A hétvége jól telt.Csak gyorsan. Vagyis mivel apa hétvégén is dolgozik(vagyis vagy szombaton vagy vasárnap, így nem nagyban különbözik a hétköznaptól)

No most búcsúzom, mert lassan kezdődik a Cadillac-es műsor az RTL-en.(Ilyenkor csak Győzike alatt szoktam netezni Kép )

Jó éjszakát!!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Helló pocisokKépKépKép

Megvagyooook!!
Tegnap vásárolni voltam Dorkának.....egy havi gyedem....pedig csak 1 cipő,1farmer+kabi.....No comment.

Ildi
Szépek a figurák,külön szobában lesz fiad???Gondolm már teljesen fel vagy pörögve....jajj de irigykedem.Ezek a legszebb,de leghosszabb napok.KépKép
Szerinem nem jól saccolták meg a súlyát,ennyit bizti nem gyarapodott.De ha így is van,akkor mi lesz még ezután????Dorkámat 3,5kg-ra saccolták a 36(!!!!!!!) héten....alíg lett 2,5.....Erről ennyit.KépKépKép

Évi
Praktiker.....KépÚúúúúútálom,nagyon drága,bunkók az eladók,semmit nem lehet megalálni...szerintem tök felesleges...3x ha jártam benne,de 1 fotóalbumon kívül mást még nem vettem...
Már neked sincs sok hátra...de örüljetek,legalább azt a nagy meleget megusszátok.Kép
Hol dolgozik párod,hogy hétvégén is be kell mennie???


Pár kép kis kalózomról:KépKép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Szia Viki!!

DE jó hogy írtál.Kép
Hát azért még május közepéig még lehet meleg, de talán nem lesz 35 fok. ;)
Praktikerbe nem megyek többet az tuti, báááár én már a Tescoban is jártam úgy hogy órák kellettek ahhoz, hogy eladót találjak és kérdezni tudjak.. aztán ő is azt mondta, hogy mit tudja ő nem az ő részlege... szóval már nem nagyon voltam meglepve.
Mondjuk ez a saccolós dolog mint már írtam csalóka. Mondjuk Tomit is megsaccolták, hogy ha így fejlődik akkor 4,5 kilóval szüleik. aztán 3300 grammal bújt ki. És nem hinném, hogy fogyózott volna.

A gyerkőc holmik vásárlása az engem totál kitud akasztani, mert egyszerűen nem bírom meg érteni, hogy mi kerül annyiba benne. Mert annyiért simán kapok magamnak is ruhát, holott azért az anyag mennyiség nem ugyan az. Csak hát míg egy felnőtt meg vesz magának egy ruhát és hordja X ideig addig a gyerek elnyűvi, kinövi, és kénytelen az ember venni másikat. Kép

Aranyos a kiskalózod!!! És ha jól sejtem az utcsón te rejtőzöl a háttérben. Kép

No most megyek ledölök egy kicsit, mert így ülve Adél igen csak izmozik a jobb alsó bordáimon. Kép

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Egy kis pasi mosoly!!!

Kép

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy új szolgáltatást.Kiváló min. Liberó és Pampers betétes légáteresztős pelenkák vásárolhatók kedvező áron.Mini:2kg-6kg.ig 33ft/db. Midi4-kg-9kg 35ft/dbMaxi:8kg-16kg-ig 37ft/db.junior:12kg-tól-25kg.-ig38ft/db.
Rendelés MIN:100 DB Előszőr próbacsomagot állít össze a cég,hogy kiválaszhasd a neked megfelelőt a 10 pelusból.Aztán
több félét is rendelhetsz1 csomagban,Szállítás 2-3 hetente,dijj 200ft/fő
Fizetés a futárnak.Bővebb infót kérj l.
Tóth Marianntól írj a mariann10@freemail.hu-ra. Vagy látogass el honlarunkra
www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu -ra. Tóth mariann
Az ország bármely részéről veszek fel rendeléstJ
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukkantásra vagyok.
Hatottak a praktikák, csütörtök este 22:55-kor megszületett Márk 2980 g, 49 cm. Mindketten jól vagyunk, ma jöttünk haza a kórházból.
A szülés gyors volt, 18:45-kor értünk be a kórházba, csak a vége ment lassan.
Ha lesz időm, jelentkezem.

Ildikó
Vendég
 


Szia Ildikó!!!

Ilyen jó hirre betoppani!!
Nagy nagy gratula a kislegyényhez!!
És minden szépet és jót kívánok, és főleg sok sok tejcsit!!!

Tényleg gyors volt a dolog!! Kép

Évi

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


És amiért betoppantam, hogy dobjak egy friss pocak képet!

Kép

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


JUJJJJJ DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!
GRATULA GRATULA GRATULA!!

Ez szupi.KépKépKépKépKépKépKép

Bocs csajok a napokban nem tudtam jönni,sőt most is csak bekukk,mert nem bírok Dorkámmal.Eljött a hisztikorszak daccal spékelve,ja és anya nyakán lógok ezerrel.......Minden oké amugy.

Ildi
Írj majd bővebben,minden részletre kiváncsi vagyok.KépKépKépet is Márkról.Jó baba???Ügyesen szopizik???

Évi
Hatalmas pocid vanKépKépVárjuk a következő nagy hírtKépBár még egy picurit várjál vele.KépKép

No megyek,mert már rángatja a gatyóm.
Sziasztok
Vendég
 


Viki!!

Ismerős a szitu, mármint a hiszti!!
A nagy hírrel még igyekszünk várni Kép. Aztán majd kiderül meddig.

Jó éjt!!!

Évi

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Jó éjt Évi,puszi Tominak.
Ildi szép álmokat picurfiadnakKép

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Rakok fel képet, a beszámoló kicsit későbbre marad!

Kép

Kép

Kép

Jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Kép Még egyszer gratula!!Nagyon édes Márk!!!

Évi

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Kedves Kismamák!

Farkas Boglárka vagyok a győri topicból, és a Pelenkafutár Szolgálat képviseletében.

Elnézést a zavarásért, és gratulálok a gyerekekhez és az újszülötthöz!

Fent láttam Mariann2 hirdetését. A mai naptól Mariann már nem a cég képviselője, ezért kérlek benneteket, hogyha érdekelnek a pelenkák, akkor a honlapon lévő területi képviselőktől rendeljetek!

Köszönettel: Farkas Boglárka

KépKép

KépKép
 


Sziasztok!

Nemrég kaptam egy e-mailt, felrakom, nevessetek ti is! Én hangosan nevettem, amikor olvastam. Néhol kicsit útszéli a fogalmazás Kép, de szerintem minden szava igaz!!! Kép

A gyerekvállalás örömei :o)


> Az első 3 hónap

>
> - az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
> - van idegesítőbb hang, a táblán végighúzott körmöknél.
> - a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
> - napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
> - ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
> - egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
> - a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
> - elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
> - ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezentúl befogod.
> - kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
> - minden babazokninak szűk a szára és bevág.
> - a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
> - aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
> - az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...
> - szörnyű dagadtnak lenni.
> - nézed a vékony, feszesbőrű nőket.
> - már nem szereted a vendégeket.
> - sírsz, ha a tv-ben popsikenőcs reklám megy.
> - sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
> - sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
> - sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
> - egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
> - ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
> - a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
> - akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
> - a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
> - kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
> - kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
> - anyósod még annyit sem.
> - fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
> - a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
> - amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
> - a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
> - van 70 dekás teli pelenka!!
> - a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
> - a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
> - egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.



> 3-9 hónap


> - úgy tűnik az egész nap egy végtelen szoptatás.
> - bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
> - éhen fog veszni. . . nem eszik semmit ez a gyerek.
> - a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
> - 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
> - napi 4x átöltöztetni nem is sok.
> - az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
> - a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
> - 1 óra cipelés után egy 5 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
> - zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
> - a legjobb játék az, ami földhöz csapkodva elég zajos.
> - a legjobb játék a pillepalack, a kád dugó lánca és a távirányító. Minden más pénzkidobás.
> - az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed egy reklámszatyorba sem férne be.
> - a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
> - mindenen bevarró címke a legérdekesebb.
> - minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
> - ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a wc-re is követ négykézláb.
> - eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog, tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel. Mindezt szégyenérzet nélkül!
> - valakinek te vagy az ISTEN!
> - az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
> - mindenhonnan csak le, és kipakolni izgalmas.
> - térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
> - 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a csöcsbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
> - ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
> - egy baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát!!!!!!!
> - egy baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
> - egy baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.
> - amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.
> - a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan mint futó vadra lőni. . . .
> - a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábon
> - a homokozó lapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.
> - a hullapelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a mikulás k. . anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból. . .
> - miközben eteted, mindenki rajtad röhög aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező maszatot.
Vendég
 


Sziasztok

6napig nem volt Zala megyés topikom.....elszállt valahovaKépKépnem tudom mi lehetett,a kedvencek közt se tudtam behozni

Ildi gyönyörűűűű kisfiad.Jó baba????Sokat alszik és szopizik????

Én ismerem ezt a szöveget,anno még 1 éve olvastam itt a neten.Nagyon szupi és tényleg igaz minden sora.KépKépKépKép

Évi
Hogy vagytok????Pocilakód???Nem akar kibújni???
Tomi gondolom még élvezi hogy nincs tesó...muszáj középpontban lennie még 1 darabig.KépKép

Mi jól vagyunk,Dorka alvása javulgat.

Puszi
Viki
Vendég
 


Sziasztok!!

No látom amikor én nem vagyok akkor azért ti írtok Kép.

Ildi ismertem én is ezt a szöveget, de most megint jót kuncogtam rajta.
A kis legény hogy van? Mesélj majd róla.

Viki!!

Adél egyenlőre csak ne bújjon még ki, bár ha jönni akar se fogom megakadályozni azért ;). Mert apa csak május 9 től lesz szabin, bár onnantól meg a dokim nem lesz 14-éig. szóval 15-ére gyúrunk. Vagy max 7-8-ára. Kép Mert akkor még lesz a doktornő... Kép Max apinak kell kéretszkedni a melóhelyről. Hogy mennyire élvezi nem tudom, de sokat beszélünk most már a tesóról, hogy mi hogyan lesz, hogy ne érje derült égből villám csípés jelleggel. Főleg mivel szülinapja apropóján beszélgettünk arról, hogy is volt mikor ő született. Kép

Most szerencsére alszik ez a gézengúz, szóval van egy kis időm magamra is. Kép
Báááár amióta kimászott a kiságyból, és nyakörés veszélyét elkerülendő levettük a rácsot azóta nem alszik annyit, de azért így is jó.

További szép napot!!

Évi(Tomi 2 éves és egy hetes ;),Adél egy nap híjján 37 hetes)

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Hahó!!!!

Mi van véletek?

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Kép
Senki!!
No mindegy!!
Csak szólok, hogy ma megyek fel Pestre és már csak akkor térek haza, ha Adél meg van!!

Drukkok jöhetnek!!!

Blackrose

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Drukk

Bocsi gondok vannak.Kép
Vendég
 


Ebben a topikban új vagyok. De most úgy nézem pangtok:)

írjon vki, hogy él-e még:)

Évi
Vendég
 


Helló!

Én vagyok néha, csak a Márk mellett nincs valami sok időm.
Írj Magadról kicsit!!

Lego, Blackrose, merre vagytok? Remélem minden rendben!!!

Szép napot mindenkinek!

Ildikó
Vendég
 


Én is csak ritkán vagyok. DE mondjuk most ügyin hamar írtam ;)

Évi üdv itt is!!!

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Na írok ide is:)

Bár lehet hogy egyszerűbb lenne egy copy-paste:)
Ajjaj hol is kezdjem.. Másik Évi te ugord át a sorokat,mert lehet, hogy ezeket már a keszthelyiben írtam:)
Na szóval..
Ajjaj megnéztem a mai teendőket.. Most csúnya dolgot csinálok,de tényleg beillesztés lesz,mert ma ezer dolog vár rám.. Elnézést, ígérem többet nem fordul elő :(

Mi tavaly májusban költöztünk Keszthelyre és idén májusban született meg Benedek. A terhesség első három hónapja rémálom volt. Mondták,hogy reggeli rosszullétek várhatóak, kár hogy nekem estig tartottak... Az étrendem rendkívül változatos volt: keksz be , krumpli be, keksz ki, krumpli ki...Néha a sorrend változott
Így mire a 12. hétbe értem már 3 kilót fogytam. De azért utána behoztam: 25 kilót szedtem fel a végéig.. Persze többen megjegyezték naggggyon kedvesen, hogy nem látszik rajtam
Az utolsó hónapban átéreztem a hátára fordult teknős problémáját.. Volt,hogy a férjem volt kedves kilökdösni az ágyból,hogy lendületet kapjak. Aztán május 3-án este fél hétkor éppen a kis joghurtomat eszegettem,amikor furcsa dolog történt: ajjaj,gondoltam,azért az már durva,hogy a wc-ig sem jutok el időben..igaz,hogy eddig is napjában százszor mentem,de hogy mostmár el sem jutok odáig?? Aztán pár másodperc és leesett... Kiáltottam a férjemnek, aki átszaladt és csak ennyit kérdezett: na? megyünk? És hát nekiálltunk csomagolni... Egy része már megvolt, de nem akartam elkapkodni..A nővérem is azt mondta, nem kell sietni.. Így csak fél kilenckor indultunk el...

Képet tettem fel a lakóhely szerint -> 1.balatoni gyerek topikba... Az csak rólam van pocakkal, legközelebb babás is lesz:)
Vendég
 


Sziasztok!
Szülői mesterség címmel
2 hétvégés, (30 tanórás) konfliktuskezelő,
kommunikáció-fejlesztő, kapcsolatépítő
tréninget indít a budapesti Gordon Iskola
gyakorló és leendő anyáknak, apáknak
Zala megyében, ha szeretnétek csatlakozni szívesen küldök e-mailben tájékoztatót!
 
 


SZIASZTOK ÉN ZALASZÁNTÓI VAGYOK ÉS VAN EGY 23 ÉS FÉL HÓNAPOS KISLÁNYOM.
 
 


Sziasztok! :-)

Bocsi a zavarásért! Azt szeretném kérdezni, hogy érdekel-e valakit sok-sok mese dvd (Pl Thomas a kismozdony, Sam a tűzoltó, Micimackók, Kisvakond, stb.), felnőtt filmek, zenei cd-k (pl Babazene, Halász Judit, Kaláka, stb)?
Ha igen, írjon nekem a discmano@gmail.com címre, és küldöm az infókat

Köszi...

További szép napot :-)
Titati
 
 


Kedves ismerős, vagy éppen ismeretlen!

Ha arra érdemes információnak tartod, kérlek, add tovább az ismerőseidnek is.

"Március elejétől induló kismama körbe szeretettel hívok és várok minden érdeklődő kismamát. Közös lelki, gondolati és picit gyakorlati felkészülés a szülésre, gyermekágyra és az anyaságra.
Helye: Keszthely, Martinovics út 13.
Első alkalom: márc.3. 16. 00
Érdeklődni, jelentkezni: blackrose01@freemail.hu -n illetve a meghirdetett időpontban a helyszínen.

Varga Éva, dúla (szülés körüli asszonytársi segítő)"

Köszönöm szépen! Kép

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: