Új privát üzeneted érkezett!

Teszek fol egy par ruhacskarol kepet,amik nallam megtalalhatoak,ha valakit erdekelne irjon! :oops:
Jol van mogyo,szivesen varunk!


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Elnezest azoktol,akiket untattam... :oops: :roll:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok Anyucik!

Mindenki elfoglalt?
Bár legtöbször én is.

Végre tudtam szerezni gépet.
Most csak két kép a lányról de majd még csinálok.

Kép

Kép

Ildi
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok csajok!
Van egy bontatlan csomagolásban levo Avent mellszivom kellekekkel.A tejet közvetlenül a mellszívóhoz csatlakoztatható cumisüvegbe lehet lefejni, melyre újszülött etetô cumit helyezve, azonnal alkalmas a baba táplálására. Tartalma: • ISIS mellszívó stimuláló masszázs párnával,, • harangvédô és üvegtalp,, • 2 db 125 ml-es cumisüveg, • 2 db extra puha újszülött cumi,, • steril cumi utazó készlet,, • 2 db tejzáró (alkalmazásával a cumisüveg a tej tárolására is alkalmas).
Ajándék egy pár melltartóbetét.


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Akit erdekelne irjon!


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Most nyitottunk egy webáruházat, ahol használt angol, márkás babaruhákat kínálunk!

Ha érdekel titeket, látogassatok el oldalunkra!

http://www.angolbabaruha.extra.hu

KépKépKép
 
 


Sziasztok!

Látom csak a reklámok gyűlnek a topikban.

Ildi gyönyörű a kiscsaj.:)

Mi folyamatosan valami kórságban vagyunk.
A hosszú hétvégén Atti kórházba került mert lázgörcse volt.
Voltunk EEG-n az eredményre még várni kell...

Írjatok kivel mi a helytzet.:)


Edit.
 
 


Sziasztok!

Edit!
Köszi.
Már mi is túl vagyunk az első megfázásokon,már mindenkin átment.
Sajnos én is voltam olyan beteg vagy 3 napig nem volt rendeshangom.De már minden oké.
Ti is gyógyulgassatok.Jobbulást Attinak.Küldünk sok gyógy puszit.
Írj majd,hogy mi lett az eredmény.

Többi anyuci is írhatna pársort.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ha valakit talán érdekelne egy vadi új 1x sem használt téli overál 4-6 hónapos korig,akkor szoljon.Vagy e-mail vagy privát üzenetben.Előre is köszönöm. Hamarosan jönnek a hidegek:wink:


Kép Kép

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Ha valakit talán érdekelne egy vadi új 1x sem használt téli overál 4-6 hónapos korig,akkor szoljon.Vagy e-mail vagy privát üzenetben.Előre is köszönöm. Hamarosan jönnek a hidegek:wink:


Kép Kép

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
 
 


Sziasztok!


Bocsi, hogy betolakodok. Én a 2006. nyári kisbabáktól vagyok, de ceglédi.
Azt szeretném kérdezni, hogy nem tudja-e valaki közületek, hogy itt ceglédi viszonylatban a bébiszitterek óránként mennyi pénzt kérnek.
Most találtam valakit, aki ha kell, délután 3 órától tudna vigyázni a gyerkőcökre, csak nem tudom, hogy óránként mennyiért szokták vállalni. Ő sem tudja, mert eddig csak ingyen vigyázott gyerkőcre. De én így nem szeretném.
Nem is kellene mindennap, csak kb. egy héten egyszer-kétszer, amikor tényleg gyerek nélkül kell valahova mennem.

Írjatok már légyszi.
Köszönöm.
Esetleg van valakinek bébiszittyója? Az különösen érdekelne, mert akkor jobban tudok kalkulálni.

Sziasztok.

Erika

Kép
 
 


Sziasztok!

Anyucik légyszi írjatok pár sort.

Itt egy kép rólam és a lányomról:
Kép

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!Remélem nem halt ki teljesen ez a topic.Én is Cegléden fogok szülni tud valaki valami jót mondani erről a kórházról?
Vendég
 


Szia gitka!

Szerintem elég jó kórház én itt szültem mind 3 gyermekem,
meg vagyok elégedve.
Ami nekem nagyon tetszik,hogy arra törekednek ha nem muszáj
nem császároznak inkább természetes szülésre törekednek.

De persze mint mindenhol vannak kedves dokik és nővérek,és
olyanok akik nem.

Van fogadott orvosod?Ha van ki?
Honnan írsz?

Ildi
Kép
Kép
 
 


Ja igen ha van még valami ami érdekel kérdezz nyugodtan.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Üdv Gitka!
Én is szültem itt egy babát.:)
Szerintem sem rossz kórház, csal azt tudom mondani mint Ildi a dokikról meg a nővérekről.
Írj, kérdezz bátran, igyekszünk nem kihalni :lol: :roll: ...

SZóval 16 nap van mikulásig és 35-öt kell aludni karácsonyig?
Ó. De megy az idő :D

Ildi
Hogy vagytok?
Köszi a képet . SZépek vagytok rajta.:)


Rólunk!
Attinak az EEG-je negatív lett de azóta megint volt lázas és le kellet szedálnom, mert kezdődött a görcs. :cry:
Sikerült beutalót kapnom a Heim Pálba a neurológiára. Dec 14-re.
(A ceglédi kórházban nem volt időpont erre az évere és jövő évi naptárjuk még nincs, mondja a csaj a telfonban nagy papírcsörgés közöpette!!!! )
Szeptember 3 óta szinte folyamatosan betegek.
(Ja Anyósom is kórházban van , őt ma műtik)
Keresek valami kúrát vagy bármit, hogy vége legyen ennek a sok betegségnek.
A fura az az egészben, hogy nem ebben az évben kezdtünk közösségbe járni, egyik gyerek sem.
Nem tudom mit akartam még.
Nem akarok untatni senkit bár nem sokan reagálnak ha írunk :lol:
Februárban kezdődnek a vizsgáim március végéig hetente okádásig. 8)
Hogy hogy lesz?
A hónap kérdése: tud valaki angol tanárt S.O.S?????!!!!!!!!
Írjon légyszi.

Többiek merre lehetnek?Írjatok légyszi.
Én is írok sűrűbben ahogy engedik a srácok. Ugye most is itthon vagyunk...

Szép napot!!!

Edit.
 
 


Szia Edit!

De jó,hogy írtál.
Annyiszor nézek ide de senki nem ír.

Gyógyulgassatok.
Hát ezek szerint te sem unatkozol,
énsem panaszkodhatok mindíg van mit csinálni.
Lányom növöget,már sokat nevetgél és gagyarászik.
Aztért írd majd meg,hogy mit mondtak.


Anyucik valami élet jelet magatokról.
Nem seretnék mindenkit külön felsorolni.
Légyszi írjatok pár sort.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!
Egyszer már bekukkantottam hozzátok vonalzó ügyben. 2006. nyáriaktól vagyok.
Most más kérdéssel jövök, de ez csak a ceglédi anyukákat érinti.

Van valamelyikőtöknek takker nénije, aki segít a takarításban? Tudnátok esetleg ajánlani valakit? Olyat, akinek nincs kisgyermeke és nem is idős. Tehát kb. 50 évig bezárólag. MEGBÍZHATÓ legyen és szépen takarítson, sarkokat, ne hagyjon ki. Mert én úgyis meglátom :wink: .

Köszi előre is a segítséget, ha tudtok.

Erika

Kép
 
 


Sziasztok!

Nagyon rég jártam erre.Zsófim szépen növöget,csak most egy picit beteg,és a 3 hós oltását sem kapta meg.Csúnya a torka,köhög.6,40kg az itthoni mérlegen.Most nem valami jól eszik,de remélem ha meggyógyul mindent bepótol.Sanos tejcsim már nincs,tápszert kap.Már alig várom,hogy adhassak neki mást is.

Gitka,én is Cegléden szültem mindkét gyerkőcöt(császárral),Harmos volt a fogadott dokim.Csak jót tudok mondani róla.100%-ig meg voltam elégedve vele.

Ildi,sajnos nem emlékszem rád.
Szerintem abban nincs igazd,hogy minden áron a természetes szülésre törekednek.A nők lapjában(azt hiszem 2 hete)volt a túl sok császármetszésről szó.Endrődy dr is nyilatkozott,és hát ugye ő a szülészeti osztály főorvosa.Ebből derült ki,hogy igenis Cegléden sok a császármetszéses szülések száma.
Na mindegy ,nem vitatkozni akartam,csak leírtam a véleményem.Remélem nincs harag.

Edit,remélem ti már meggyógyultatok.Anyósodnak jobbulást!
KépA két kis drágaságom :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

a hét végétől Pilisen fogok lakni. a kislányom 9 hónapos, és gyerekorvost keresek, tudnátok segíteni? eddig csak annyit tudok, hogy a pilisieket egy ismerősöm nem ajánlotta, az albertirsaiakat igen. jöhet privibe is :)
köszi
Edit

ui: jó, hogy vannak ilyen környéki fórumok, próbáok visszaolvasni kicsit :)
 


Tud valaki valamit mondani a ceglédi kórházról?
Vendég
 


Sziasztok!

Már vagy 1000 éve nem jártam erre, talán van még aki emlékszik rám... :wink:
Csak egy gyors helyzetjelentés:
Alacsony AFP miatt magzatvíz-mintavételre kellett mennem AFP miatt, de szerencsére nincs semmi gond és KISLÁNY az új jövevény!

Most csak ennyi, de, ha lesz időm, benézek néha!

Remélem mindenkivel minden rendben van!

Szép napot kívánok!

Adri
 
 


Gitka!

Írtam Neked privit!

Adri
 
 


radra megkaptam!
Köszi lányok én nem vagyok ceglédi de nem messze lakom és ott fogok szülni.A babát egész napra kiadják?Meg lehet mutatni a rokonoknak?Mert hallottam h csak 1x egy nap de az én rokonaim messziről jönnek és lehet h anyósék is átjönnek nponta-kétanponta.És ha 1x lehet babát mutatni az gáz.Lehet hülyeséget kérdeztem de tök ismeretlen itt minden.
Vendég
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Radra!

Hogyne persze,hogy emlékszünk.
Gratulálok a kislányhoz.
Azért gyere mostmár sűrűbben látom már nincs sok időd.

Mamacsibe!

Én pilisi vagyok.
Akihez mi is tartozunk azt tudom ajálani.
Legeza Margitnak hívják.
Írj magadról ,babáról.
Merre laksz?

Gitka!
Lehet,hogy már kaptál választ
Igen egy nap csak egyszer mutatják meg a babákat.
Egyeztetni kell hogy ki mikor jön mi is úgy csináltuk.

Többiek valamikis infót magatokról.
Ana te is jelentkezz mi újság.

Pusz

Ildi
Kép
Kép
 
 


Gitka!
Honnan írsz?
Írj te is magadról.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!Magamról annyit h 26 éves vagyok,ez az első babánk és esti gimibe járok Pestre.Cegléd környékén lakunk (13 km-re).Tavaly költöztem ide a párom szüleihez és nem ismerem az itteni helyzetet.
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy álltok a Karácsonyi készűlődésel?
Ajándékok meg vannak már?

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csak azért jöttem, mert nem hiszem, hogy karácsonyig még be tudnék nézni, úgyhogy kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

Kép

Puszi, Adri
 
 


Sziasztok!

Én is Kellemes Ünnepeket Kívánok Nektek!!!!

Ildi
Sehol sem vagyok még.:shock:
Az ajándékokat szombaton vesszük meg, semmit sem vettem még. 8)

Szép ünnepet!
Edit
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek:

Boldog Karácsonyt és sok ajándékot kívánunk!

Kép

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ha már ekkora a tumultus!:roll:

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!!!



Edit 8)
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet kívánunk!!!

Remélem az új évben többször is írtok.

Ana!
Te is légyszi írj hogy vagytok!

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok Boldog Új Évet mindenkinek.Én is remélem h most már beindul ez a topic is.Nem hiszem el h nincs elég kismama.
Vendég
 


A ceglédi kórházba kell vinni a babának ruhát vagy csak azt amit ott adnak?(ha adnak),Meg azt akartam még h mit kell vinni a picinek a kórházba?
Vendég
 


Sziasztok!

Gitka!
A babának csak akkor kell vinni a ruhát ha már jöttök haza.
Én nem vittem a babának semmit,de hogy ez változott-e
augusztus óta nemtudom.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Akkor gondolom pelust is adnak.És mennyit van velem a pici?Éjjelre be kell adni?Azért kérdezek ennyit mert minden kórház más és nekem annyi furcsaság van már eddig is.
Vendég
 


Sziasztok!

Én is Cegléden szülök, bár nem ceglédi vagyok! Én is a kórházra lennék kíváncsi, illetve az ottani szülésznőkre.

Kép
 


Sziasztok!

Buék mindenkinek!!

Jó rég voltam már itt.

Én Zsófinak vittem be pelust,mert igen kevés van a kórházban,és mivel velem volt Zsófi,még kérték is,hogyha lehet hozassak be pelust(én már előre vittem).Kellett még popsitörlő is.Azt nem tudom augusztus óta kelle-e popsi kenőcs,de lent a szülésznő akkor azt mondta,hogy már szinte arra sincs pénz.

Gitka:éjjelre is veled lehet a baba,csak fürdetéskor viszik majd el,kb 4:30 felé.

Estelle:én Gáborral 4szülésznőnél vajúdtam,és mindegyik tündér volt.Zsófinál kifogtam az egyik akkori tündért :D .Sajnos nevet nem tudok mondani,de vörös a haja.Az egyik szülésznő falumbeli,őt Juhász Ildikónak hívják.Ő is nagyon aranyos.Remélem kifogod valamelyiket.

A dokim pedig Harmos Csaba volt,őt is csak ajánlani tudnám.
Kép Az én kis Zsófim :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

BÚÉK mindenkinek!!!

Estelle! Hogyhogy Cegléden szülsz? Van dokid? Ilyenkor amúgy mi van, ha közelebb is van kórház, de Te nem oda mész?
Juhász Ildikót én is egy tündéri szülésznőnek tartom! Nekem mindkét fiúnál Ő volt (a szerencsének köszönhetően), most pedig, hogy lehet szülésznőt is fogadni, már nem akartam a véletlenre bízni, úgyhogy felkértem, hogy Ő is ott legyen biztosra a dokim mellett! (Remélem összejön!!!)
De jó Neked, Te már mindjárt szülsz!!! Én most kicsit nehezen bírom ezt a várandósságot, úgyhogy alig várom a márciust... :shock:

Huni, Hörcsög! Most is úgy van ugye, hogy a vajúdás-szülés alatt kórházi hálóing van, csak a gyermekágyra kell sajátot vinni?!
Zsófi nagyon szép kislány! :wink: Már nekem sem kell Réka babára túl sokat várni! :lol: Bár, mindig az utsó hetek telnek a legnehezebben, leglassabban... :cry:

Gitka! Szerintem is jobb, ha viszel magaddal pelust - főleg, ha rooming-int szeretnél!
 
 


Huni,Radra- Köszi a választ, aranyosak vagytok!:) Zsófi Tündér!
És a harmadik babához Radra gratula! Neked már nem sok újdonságot tudnak mutatni, mondani. Székely András az orvosom, és Tóth Piroska a szülésznőm, Ő pedig rövid vörös, rövid hajú, és egyszer már találkoztunk, tüneménynek tűnt! Akkor Huni lehet, hogy Rá gondoltál.

Radra- A kórházról sok jót hallottam, így ott szülök, semmi gond nincs belőle. Bárhol szülhetsz! Te döntesz! Akár országon kívül is, csak az már nagyon macerás....papírok stb. Kitartás az utolsó időre! :)

Kép
 


Sziasztok!

Örülök a nyüzsgésnek.:)

Gitka
Üdv itt, a lányok mindent elmondtak:)
Én sem tudnék mást hozzátenni.Gratulálok a babához.

Horcsog
Hogy vagytok?
Kiscsajról nincs egy képed?
Majd én is rakok az enyémekről.:)

Huni
De jó, hogy írtál.:)
Nagyon szép Zsofi.:)

Estelle
Üdv. neked is.
Olvass vissza kicsit.:)
Mire vagy még kíváncsi?
Neked már tényleg nincs sok.
Gratulálok neked is a babához.:)

Radra!
De jó téged is látni.:)
Hogy vagy?Hogy viseled?
Csak eltelik ez az idő hamar.
Írj sűrűbben ha tudsz te is.:)

Anáról írok ha ő nem ír.
Bocsi utólag is.:)8)
Ő febr. 25-re van kiírva a harmadik babájával. Jól vannak.:)
Nem mutatja magát még mindig a kicsi.:lol:

Velünk semmi különös.
Lefoglalnak nagyon.
Hétfőn kezdjük az ovit/bölcsit és belevetjük magunkat az új évbe. :shock: :lol:

Sziasztok.
Edit.
 
 


Sziasztok!

De jó ,hogy ennyien írtatok remélem így is marad.

Huni!
Gyönyörű Zsófi és milyen nagy.

Edit!
Köszi jól vagyunk.
Lánykám már felfedezte a kezét,lábát nagyon huncut egy kislány.
már kezd forogni is,oldalra is már jól fordul.
Ami meg nagyon tetszik neki a nyelve állandóan megakarja fogni
és amikor nem megy neki akkor veszekszik vele.
Mond meg Anának,hogy írhatna pár sort,de jó meglepi baba.

Gitka!,Estelle!
Azért ha meg lesznek a babák raktok fel roluk képet.
Ha bármi segítség kell azért tőlünk is kérdezhettek és még fogtok ide írni.Meg azért kérünk tájékoztatás,hogy meg születtek a babák.

Radra!
Nekem először a sajátot kellett fel venni
csak akkor cseréltem kórházira amikor már túl voltam a zuhanyozáson.
Látom te is a 2fiú 1 lány tábort képviseled.
Végül is te is mindjárt szülsz.Te is írj sűrűbben,hogy tudjuk követni az eseményeket.

A többi anyuci is írhatna.
Puszi.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Ja és 1 közöskép a kicsikről.
és 1 a lányról az első Mikulás ajándékkal.

Kép
Kép

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
 


Mi még nem tudjuk mi lesz mert szégyenlős :D Nekem nincs orvosom majd szülésznőt akarok fogadni de nem ismerem egyiket se.Ha minden jól megy menni fogunk szülésfelkészítőre hátha ott találkotok valakivel.De egyáltalán nem tudom hogy működik ez,odamegyek és azt mondom legyenszíves ott lenni a szülésnél vagy mi? :D :D Na majd meglátjuk.
Vendég
 


sziasztok.van itt albertirsai anyuka? üdv.Laura
 
 


Sziasztok!

Gitka!
Ne izgulj biztos megfogja mutatni,hogy milye van.
Az én lányom is szégyenlős volt nagyon sokáig kb
szülés előtt 1-1,5 hónappal derült ki,hogy lány.


Szia Laura!
Hát nem is tudom.
Valami érdekelne és azért kérdezed?

Ildi
Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: