Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Ezer éve nem írtam ide, vissza sem tudok olvasni:D:D

Ildi
Gyönyörűséges a lánykád:) Karcsika meg már milyen nagyfiú:)

Gitka
Enyémbaba 33 hetesen mutatta meg hogy leányzó:) A fiúk meg már 17-18 hetesen mutogatták magukat:D

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Sziasztok

Ezer éve nem írtam ide, vissza sem tudok olvasni:D:D

Ildi
Gyönyörűséges a lánykád:) Karcsika meg már milyen nagyfiú:)

Gitka
Enyémbaba 33 hetesen mutatta meg hogy leányzó:) A fiúk meg már 17-18 hetesen mutogatták magukat:D

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Basszus, miért ment el kétszer? Bocsi, pedig csak egyszer nyomtam :shock:

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 

 
 

Szia Ana!

Gratula a kislányhoz! :lol:

Nálunk is az lesz a 3. baba. Mi a 19. héten a genetikai uh-n tudtuk meg. Aztán az amnion 100 %-ra megerősítették, úgyhogy most beruházhatunk új ruhatárra... :roll:

Adri
 
 


Adri!
Én is gratuzok a csajhoz:):)
MIért kellet az amnionvizsgálat?
Hááát a doki nekem is 100%ra mondta a kislányt, bár mi Edittel látni véltük a heréjét:D:D És most nézem hogy nem is sokkal utánam fogsz szülni:)
ÉÉÉs én már rengeteg lányrucit vettem:D szóval ha mégis fiam lesz neked adom:D:D:D:D
Pusz

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Ana!

Az amniocentézis azért kellett, mert nagyon alacsony volt az Afp-m (0,46) és így a dokim elküldött a SOTE I-re, itt pedig javasolták! Én meg úgy gondoltam, hogy inkább megcsináltatom, mint végig izguljam azt a cirka 20 hetet - pedig biztos voltam benne, hogy nincs semmi gond!
Egy-két csini rucit már mi is vettünk (keresztelős, kórházból kihozós), de rugik még nem ártanának. Bodyk pedig vannak a fiúkról.

Hallottam már egy apukától olyat, hogy a doki végig azt mondta Nekik, kislány lesz - mint az első -, hát ehhez képest egy kisfiú bújt ki az erszényből... :oops:

Legkésőbb a szülésnél kiderül biztosra! :lol:

Mikorra vagy kiírva? Én márc. 21-re, de már 1-jén is jöhet tőlem! 8) :wink:
 
 


Adri

Az afp-m nekem is alacsonyabb volt egy kicsit....(0,68) de valszeg túl korán lett levéve (a 16 hét 0 napon), bár én ezt Olinál is végigcsináltam, mert vele is alacsony lett az apf, kb pont ez az érték volt...

Hát én is csak akkor leszek bizti benne hogy lány, ha már kint van és látom:D

Én február 25-re vok kiírva, és én tuti nem fogok korábban szülni:D:D:D
Akkor majdnem egyidősek lesznek a lányaink:D:D

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


szóval 0,68 volt az afm-m....

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Sziasztok!

Ana !
De jó, hogy jöttél
Tegyél a fiúkról képet.

És kérek minden kismamitól poci képet és uh képet
csak a nosztalgia kedvéjért. :D

Azért ugye mostmár sűrűbben is jöttök?

Mostmár csak Katáknak,Heppinek,Bettinek,Margónak és még
sorolhatnám kiknek kellene jelentkezni.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Szia Gitka!


Régebben én is sokat jártam ide, de szeptembertől nem volt időm jönni.
Én novemberben szültem a ceglédi kórházban. Orvosom volt (doktornő), szülésznőm nem. Ezt nem bántam meg. Nagyon rendes szülésznőhöz "kerültem", meg voltunk vele elégedve.
A szülésfelkészítő úgy működik, hogy lesz egy előadás, majd utána szülőszoba látogatás. Ott szülésznő vezet végig, az aki épp ott van és nem szülnek nála.

A kórházról nekem nagyon pozitív véleményem van. Meg voltam elégedve a csecsemős nővérekkel! Sok negatívat hallottam róluk, de velem egyszer sem voltak közömbösek. Segítőkészek, de nyilván szólni kell, ha nem boldogulsz valamivel, mert honnan tudják, hogy helyesen mellre tudod-e tenni a babát, vagy épp tudsz-e pelenkázni!!!! Én az ott létem felét egyágyasban töltöttem, ami még nagyobb segítséget jelentett, mert jobban kéznél voltam és nekem is a nővérek. Szívesen figyeltek a babára, amíg én pl zuhanyoztam.

A babákat valóban egyszer mutatják meg egy nap. ennek ellenére nekem is volt, hogy befutott olyan látogató, akiről nem tudtam, h jön és igaz, hogy 10 perce mutatták meg a babát, de megkértem a nővéreket, hogy tegyék meg ismét, és elmondtam, h miért. Nyilván azért ebből rendszert nem szabad csinálni, de nem húzták a szájukat.

Alapeset az az, h reggel fél 6-tól 3 óránként viszik ki a babákat szoptatni. Ha kéred, kinn lehet veled nappal, de akár egész nap is. Én is így tettem. De ezt is mondani kell.

Ami még pozitív,hogy nem cumisüvegből adnak a babának pótlást, hanem itatják. gyönyörűen isznak a kisbabák pohárból, láttam, amikor az én babám ivott!!!!!! Az első 1-2 nap teát adnak, míg be nem indul a tejcsi. Ha nem lesz még a 3. nap sem, felajánlják, hogy adnak tápszert.

4 napot kell benn tölteni, ha adott nap du.6-ig megszülsz, ha ez után, 5 napot. Azaz, ha pénteken délben szülsz, kedden mehetsz haza (persze, csak ha nincs gond, pl. nem sárga a baba)

Most ennyi jutott eszembe, de ha még van kérdésed, írdd meg nyugodtan. Remélem lesz időm jönni!

Pocócska
 


Sziasztok!

Ildi! Én 19 hetesen voltam 4D uh-on, arról pedig már felesleges feltenni képet szerintem. A 32. hetesre pedig jövőhéten megyek, de csak ide a kórházba, úgyhogy onnan sem lesz felvétel...
Pocis képet meg majd csináltatok valamelyik pasival, ha nem felejtem el!

Ana! Nem tudod mikor kezdődik az uh. rendelés? Úgy értem hány órakor. Ha jól emlékszem 9-től van, de nem vok benne biztos! És meddig is? Fél 12-ig?! Ha tudsz infóval szolgálni, légyszi írd már meg! :wink: Amúgy a fiúk mit szóltak, hogy most kislány tesójuk lesz? Mert az enyémek nagyon örülnek! (Aztán lehet elmúlik ez a lelkesedés, de most még olyan jó, hogy várják!)

Többiekről nem tud senki semmit? Jól eltűnt mindenki. :cry:
 
 


Ildi, csak a te kedvedért teszek:)
Kép

Kép

Kép

Adri, fú, fogalmam sincs mikor kezdődik, én délután járok uh-ra, du 1-kor kezdődik az tutira tudom, de reggel passz....

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Gitka,

elfelejtettem, h ha nálad van kinn a baba, neked kell pelenkázni, így neked kell vinni a popsitörlőt és a pelust.
Ha nem kéred ki magad mellé, akkor a nővérek pelenkáznak, és így nem kell vinned.

 


Pocócska kösz a sok infót jól jön mindig. Kép
Ez egy szombati kép.Mindenki azt mondja túl nagy a hasam.Uh-s kép llegközlebb márc vége felé lesz. :cry:
Vendég
 


Sziasztok! Én is cegléden szültem.Albertirsán lakom.Lilla lányom már 10 hetes! és már átalussza az éjszakát nagyjából!Szült valaki vagy szülni fog valaki Dr. Albu Tibornál? Én nála szültem.szerintem jó doki! Üdv Lau
 
 


Szia Lauh!

Gratula a kislányodhoz! :wink:
Én is a doktor úrnál szültem mindkét fiamat, most pedig a lányomat is Nála tervezem! Szerintem is szuper doki! Én nagyon bírom!
Olvastam pár hozzászólásodat. Esetleg írj privit, ha van kedved! (Magadról, gondjaidról, bármiről)
Szép napot kívánok!

Adri
 
 


Gitka,

rám is végig mondták, h nagy hasam van, én nem akartam elhinni és a végén 3930 grammal született meg a kisfiam, 9 nap túlhordással. Szerintem a végére lett igazán nagy hasam. Ne aggódj! Szerintem nincs nagy pocid. Meg különben is. Alkati adottság, de a baba méretétől is függ.
Van egy ismerősöm és neki 17 hetesen volt akkora hasa, mint nekem 10-12 hetesen! Úgyhogy ne aggódj.
Miért nem választottál dokit? (Ha nem indiszkrét a kérdés)
Tudod hogy mikor van a szülésfelkészítő, esetleg kinél tudsz érdeklődni ezzel kapcsolatban, hogy mikor milyen téma lesz?

Éjszakai alvás: a kisfiam a héten lesz 8 hetes. Kb. 5 hetes kora óta átalussza az éjszakát. Ez azt jelenti nála, hogy ha 11 körül alszik el, 5-6-ig fel se ébred. Ha 9 körül alszik el, akkor 2-4 közt ébred valamikor egyszer enni, és utána gyorsan visszaalszik. (Remélem nem szóltam el magam.) Mostanában már elpilled 9 körül, így viszonylag időben mi is le tudunk feküdni.
 


Sziasztok!

Ana!
Hú már mekkorák neked is a fiúk.
Szép pocak.

Gitka!
Nem nagy és nem is kicsi pont jó.

Az én lányom még egyszer felszokott kellni éjjel
de cumi vagy cici és már alszik is tovább
szerintem inkább szomjas mint éhes.

Laura!
Gratulálok a lánykához.
Egy fotót kérünk róla.
Írj magatokról többet,
Lilla milyen súlyal születet,szüléstörténet.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Pocócska!
Persze te is.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Pocócska azért nincs orvosom mert nem fér bele a keretbe.Tervezem h szülésznőt fogadok de nem tudom orvos nélkül lehet-e.
A védőnőm mondta h ad tel.számot h tudjak érdeklődni szülésfelkészítőről de aztán elfelejtette.
Az a helyzet velünk h kb 2 éve elkezdett rendszertelenül megjönni.Így a fogamzásgátló kiesett az óvszerért amúgy se vagyok oda meg hát én nem bántam volna a babát.(Bár ez változó volt,hol akartam,hol nem)Tehát 2 évig nem védekeztünk úgy voltunk vele h tudtuk h bármikor jöhet.2007-ben a névnapomon bejelentettük h idén jun.7-én esküvő.Be is jelentkeztünk a hivatalba+paphoz+fotóshoz.Aztán szept végén kiderült h babó lesz.Nem akartam elvetetni mert már 2-vel megtettem és nem tudtam kapok-e még egy esélyt.Már nagyon rosszul álltunk anyagilag (sok hitel)de az biztos volt h megmarad.Igaz még így is csak a 13-14 héten tudtam elfogadni h nem úgy alakul az életem ahogy terveztem sőt sok minderől le kellett mondani meg minden.Szóval rohadtul ment az átállás de most már semmi gond.
Viszont arra sehogy sem jutott h orvost fogadjak meg sokan mondták h nembiztos h bejön és h nagyrészt a szülésznő van benn.
Most is csak azért zavar h nincs mert ez meglátszik az ellátásomon.Voltam 18hetesen uh-n aztán meg csak a 32.-ik héten megyek.Ráadásul az elején is összevissza küldözgettek vizsgálatra,a sógórnőmnek meg nem kellett ennyit mászkálni mindent egy helyen csináltak (nagyjából)és asszem minden hónapban volt uh.
Szóval ide kerültem az ismeretlenbe lassan 1éve aztán szülés után meglátom h mi lesz a következőnél.
Ott ahol eddig laktam mire találtam egy jó dokit az elment máshová dolgozni.A többit vagy nem ismertem vagy nem voltam megelégedve velük.Itt meg teljesen máshogy van minden mint nálunk volt. :?
Na jó mára eldugulok bocsi h hosszú voltam.
Vendég
 


Szia radra! írtam privit :) üdv mindenkinek!!! Lau

Kép
 
 


SZiasztok!

Sajnos nem látom át már, hogy ki kicsoda de üdv. mindenkinek.:D

Nemsokára kezdem a vizsgáimat és nem tudom , hogy lesz időm bármire is. :shock:
De nagyon örülök, hogy beindult a topik.
Régiek?
Miért nem írtok Ti is pár sort?
Direkt nem sorolom... :)

Pusszanat mégegyszer.:)
Edit
 
 


Sziasztok!

Edit!
Drukkolok a vizsgákhoz azért írj,hogy
hogy állsz.
Hogy vannak a gyerekek?

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Köszi megvannak.:)
A középsőnek meg a kicsinek most volt a szülinapja.:)
A nagynak meg nyíltnapok vannak a sulikban , ősszel megy suliba.:)
Köszi a drukkot.Írok majd igérem:D
Ti, hogy vagytok?
Mindig elriasztok mindenkit ha írok:D
Van ez így. 8) :lol:

Edit.
 
 


Szia Edit!

Utólag Boldog Szülinapt nekik!

M is jól vagyunk Ildike egyre több mi nent csinál és egyre huncutabb. :D
A fiúk meg nagy huligánok. :D

Egy kép a kicsikről.
Kép

Ez nagyon friss kép.
Szerencsére Karcsika részéről elmúlt kis féltékenység ő
is szeretné babusgatni a hugit. :D

Huni!
Merre vagy írj te is,hogy van Zsófika?

Tessék írni anyucik.

Ildi
Kép
Kép
 
 


nent=mindent

Ildi
Kép
Kép
 
 


Remélem nem bánjátok, hogy egy picit bepofátlankodok, de szeretnék ajánlani Nektek is termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget! Kiváló minőségű magyar tisztítószereket, élelmiszereket és táplálékkiegészítőket kínálok a H&I képviseletében ... www.bogen.5mp.eu ... nekem nagyon tetszenek a termékek, biológiailag lebomlanak...
Szép hétvégét: bogen@tvn.hu

Kép
 
 


Szervusztok! :)

Mi még nem tartozunk szorosan hozzátok, csak olyan szinten, hogy Pilisen van telkünk és idén szeretnénk elkezdeni ott építkezni. Márciusra várjuk a 4. csemeténket és augusztustól szeretnék Pilisre költözni egy albérletbe, amíg nem készül el a házunk.
Akik pilisiek vagytok! Mesélnétek egy kicsit arról, hogy milyenek ott az óvodák, iskolák, gyerekorvosok? Olvasgattam Pilis honlapjain fórumokat erről, de kicsit megijedtem, mert azt írták, hogy az iskolában mindennapos probléma a verekdés, kábítószerezés, kések bevitele stb. És a gyerekorvosokról sem hallottam túl jókat, állítólag sokan inkább Monorierdőre viszik át a gyerekeket. :cry:
Tudnátok valami bíztatót írni? Vagyis inkább legyetek őszinték! :wink:

Köszönöm!
Fodormenta
 


Szia Fodormenta!

Gratulálok a babához.

Először is az én gyerekeim orvosáról tudok csak írni
a másik még új nem ismerem.
Elég tűrhető nem azt mondom,hogy rossz,
én megvagyok azért elégedve vele.
Kedves a gyerekekkel,amikor haza jöttünk a kórházból
másnap már jött is meg nézni a kicsit.

Merre fogtok lakni mert csak akkor tudok az iskoláról írni.

Kérdezz még nyugodttan.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Szia Ildi!
Mi a Török utcában fogunk lakni, vagyis a Penny Markethez közeli sulihoz. Oviba, valószínűleg a vasútiba megyünk, mert eddig még csak arról hallottam jókat, sőt a kávai útiról, ami közel lenne hozzánk, meg csak rosszat. :cry:
Ha mi a Török utcában lakunk, akkor melyik doktorhoz fogunk tartozni? A ti orvosotok könnyen ír antibiotikumot egy-egy betegségre? Mennyire szól bele pl. a szoptatásba, hozzátáplálásba?

Köszönöm, hogy írtál! :lol:
 


Szia Fodormenta!

Én pont az ellenkező irányban lakok,
Tanítás terén elég jó iskola én is oda vittem volna a nagyot ha nem lenne olyan messze,de hogy maga az iskola milyen sajnos nemtudok válaszolni.

Ovoda igen elég jó a vasúti innen a szomszédomból is jártak oda gyerekek és megvoltak vele elégedve
talán jobban figyelnek a kicsikre.

Orvos ha jól emlékszem választani lehet.
Persze ír fel antibiotikumotis,bár nem sűrűn vagyunk betegek
de gondolom ha olyan aja van a gyereknek és szükséges akkor biztos.
Szopi:Tanácsolja a 6 hónapot.
Bár én kérdeztem tőle mert kislányom 5 hós,hogy gyümit adhatok-e
ő javasolta a béba desszerteket amibe még csak gyümi van vagy almát és babánt.

Hozzátáplálás:Tápszerre gondolsz vagy másra?

Nagyon szép neveket adtál a gyerekeknek
az Árnika fiú v. lány név? Nagyon tetszik.
Képet tudsz rakni róluk? milyen idősek a gyerekek?
Márciusban mikorra vagy kiírva babóval?


Anyucik jelentkzzetek
Főleg a kismamik.

Puszi mindenkinek.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

De eltűnt mindenki.
Elég trutyi idő van...:(

Dobjatok ötleteket arcüreggyulladás gyógyítására.
Az antibiotikumon már túl vagyok. :roll:

Remélem jól vagytok, ha van időtök írjatok...:)


Edit.
 
 


Szia Edit!

Sajnos nemtudok segíteni ilyen téren.
Jobbulást kívánok.

Nemtudsz véletlenül valamit Anáról meg van már neki a baby?

Írjatok légyszi pár sort.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Ildi !

Köszi lassan kimászom magam is:D
Anáék még egyben vannak.
Hatalmas pocija van már...:)
Február 25-re van azt hiszem a kiírva.


Szép napot .
Írjatok
Edit
 
 


Sziasztok!

Edit örülök,hogy jobban vagy.
Gyerekek hogy vannak?

Hát én most lettem kicsit náthás,de gyerkőcök jól vannak.
Ildike is nől mintha muszály lenne nagyon jó kedélyű.
Karcsika meg igazi rosszcsont lett annyi energia van benne,
hogy elég lenne még egy gyereknek.
Gábor meg most lett hisztis,de csak kinövi.

Kismamik írjatok pár sor hogy vagytok?

Puszi mindenkinek.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Anának ma reggel megszületett a kislánya!
Kamilla.:) Mindketten jól vannak.:)

Edit.
 
 


Nagy-nagy gratula Ana kislányához!!!!! :wink: :wink: :wink:
Majd egyszer kicsit többet is megtudunk Róluk, de a lényeg a lényeg! :lol: :lol: :lol:


(Mi még egyben Rékával.)
 
 


Sziasztok!

Hú Edit de jó hír.

Ha beszélsz vele üzenem neki:
Nagyon gratulálok sok-sok jót kívánok nekik.Puszi nekik.
És persze majd részletes beszálolót is kérünk. :D :D :D :D
És képet is Kamilla babárol.

Radra!
Réka baba még maradjon legalább 30 napig :D
Hogy vagytok?

Edit!
Te hogy vagy az arcüreggyúladással?

Gitka!
Te is írj hogy birod?

Puszi nektek. :lol:

Ildi
Kép
Kép
 
 


Radra!

Kedden magas vérnyomással bent tartották a ctg alkalmával.150-160/...
Éjfélkor elkezdett szivárogni a magzatvíz. 180/100 a vérnyomása.
így szerda reggel 20-án 6:25-kor született meg természetes úton, kisebb repedéssel.Paraméterek:súlya: 3870g, hossza: 52cm!
Ne haragudj de senki nem képes írni, max olvassa minek írjak róla bővebben? Te is csak emiatt írtál...

Ildi
Átadom nekik.:)
Nagyon szép, dundi pofija van kicsi fekete haja.
Gondolom vasárnap tájékán mennek haza.
Majd beszéltek msn-en.:)
Arcom rendben van már, köszi.
Majd beszéltek msn-en.:)

Sokszor nem látom értelmét írni,írhatnék bővebben.
Magamnak?Esteleg Ildinek?
Szép estét!
 
 


Edit!
Az az igazság, hogy valóban szinte teljesen kihalt a topic, de időm és energiám sincs itt ülni. A kisebbik törpike fél pillanatot nem hagy békén, vagy folyton a nyomomban van és az ölemben akar ülni gépezés közben, vagy elvonul, de akkor tuti valamiben sántikál. Sajna nem egy nyugis gyerkőc! :shock: (Nem olyan, mint a nagyobb, igaz, most Tőle amúgy is tudnék itt irogatni néha, mivel suliba jár.) Nem tudom mi lesz, ha a kiscsajszi is egy izgő-mozgó sajtkukac lesz... :x
De, ha Neked van időd írni, szívesen olvasom/olvassuk - szerintem!
Amúgy velem nincs semmi érdekes. A gyomrom folyton ég, ezért állati nyűgös vagyok és alig várom már a végét a várandósságnak illetve most már nyugodtan nevezhetem terhességnek - bár eddig nem értettem ezzel a szóval egyet.
Nektek is nehezebb volt a lányokkal vagy csak az én Rékám ilyen?!

Ildi! Ez a kérdés Hozzád is szól? Komolyan, a fiúkkal fele ennyi problémám nem volt a 9 hónap alatt! :cry:

Természetesen mindenkinek a sorsa érdekel, de nem sokan maradtunk. :cry: Bettiről pl. már 1000 éve nem hallottam.
Katácskával tavaly decemberben összefutottam az SZTK-ban, de azóta sem tudom mizu Velük. Heppivel néha beszélünk, de az is nagyon ritka. Hát, kb. ennyi.

Én is sokszor puszilom Anáékat!!! A Kamilla pedig nagyon szép név! Nekem is tetszik, csak uncsitesómék kislányát is így hívják, ezért nálunk kiesett.

Most mennem kell, mert eddig bírta a két testvér egymást...

Adri
 
 


Sziasztok!

Edit!
Írj nyugodtan engem érdekel,hogy mivan veletek.
Én is írogatok.

Radra!
A fiúkkal semmi bajom nem volt talán az elején kicsi émelygés
de csak ennyi.
A lánnyal se volt kifejezetten nagy gond csak érzékeny voltam
némely szagra,de nem kicsit.
Iszonyú sok fagyit és jégkrémet ettem,kifejezetten nem égett a gyomrom de jó volt hűteni.
Bár én a legnagyobb melegben vártam a kisasszonyt.
Most mekkorára saccolják Réka babát?

puszi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

régebben írtam nektek, hogy gyerekorvost keresek Pilis környékén, de sokáig nem volt internetem itt, nem tudtam elolvasni, amit írtatok. szilveszterkor beteg lett a kislányom (vírusos torokgyulladás), így az újév első munkanapja a rendelőben ért minket. kellemes meglepetés volt Nagy drnő, így hozzá is kértem a kicsi kártyáját, és eddig elégedett vagyok vele :)) magasan veri a pestit, akitől eljöttünk...

a kislányom nemsokára 1 éves lesz :)

úgy látom, vagytok páran kismamák, kellemes gömbölyödést!
a nemrég született Kamilla-babához pedig gratulálok a családjának! nagyon szép a neve, nekem is tetszett, de sajnos leszavazott a kedvesem, így nekünk Lindánk van.

egyébként üdv mindenkinek :)

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Üdv újra itt Mamacsibe! Írj Te is nyugodtan, ha van miről és van időd!

Ildi! Nem tudom mekkora a baba súlya, nem is szoktam kérdezni. Ha megyek legközelebb, majd megpróbálom nem elfelejteni és rákérdezek. Igazából több olyan anyukáról hallottam, akinek azért lett császár, mert nagynak saccolták a babát, ahhoz képest pedig tök átlagos súllyal született, úgyhogy ezért is nem izgat annyira a dolog. A lényeg, hogy jól legyen!

Képzeljétek, tegnap (azaz ma) éjszaka fél 1-től fél 4-ig 8-10 perces fájásaim voltak. Nem nagyon erősek, de arra pont elég volt, hogy ne tudjak aludni. Kínomban már elkezdtem rendet rakni a nappaliban, de a férjem valahogy nem díjazta... :oops:
Úgyhogy 3 óra felé visszafeküdtem a helyemre és elkezdtem bárányokat számolni. Aztán egyszercsak elaludtam. Reggelre pedig a fájások is eltűntek.
Most már bírja ki a csajszi márciusig, valahogy az szimpibb hónap, mint a február.

Na, megyek. Még nem vagyok kész a takarítással és a rendrakással.

Üdv, Adri
 
 


Szia Radra! Nagyon izgalmas, hogy nemsokára meglesz a babád :))
én márc 24-re voltam kiírva Lindával, de forradalmi gyerkőc lett :)

az uh súlybecslés 10-20%-ot tévedhet bizony, egyik uh-s mondta nekem szülés napján. 3560 g-ra tippeltek, és mikor megtudtam, hogy 10%-al alá szokta becsülni a kicsiket, egész lesápadtam. aztán pár óra múlva kivették 3350-nel 56 cm-rel :D

Kép
Kép
 


Horcsog, többiek, hol van a piac Pilisen? Eddig még senki nem tudta nekem megmondani, pedig szeretnék elmenni.
A másik kérdésem, hogy melyik felnőtt háziorvost ajánlanátok, vagy van körzetesítve utca szerint, menjek az aktuálishoz, és ha nem jó, váltok? Nem vagyok beteg, szerencsére, de csak jó lenne átjelentkezni ide.
Köszi ha válaszoltok, és tök jó, hogy van ilyen fórum :D

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Radra!
Persze,hogy szimpibb én is márciusi vagyok!
De azért ugye üzensz ha meg van Réka baba.


Mamacsibe!

Hello itt újra!
Merre laksz?
Háziorvos szerintem bármelyik ,egyik se rossz.

Ildi
Kép
Kép
 
 


A vasútállomáshoz közel, Huba köz.
te?
mintha valamelyik nap láttalak volna a dánosi úton, sétáltál a kisfiaddal, terepszínű kisnadrág volt rajta. stimmelhet? :)

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Mamacsibe!
Igen.A képen még hosszú hajam volt most rövid.
Jól meg figyeled az embereket,hogy emlékszel arra is mi volt a fiamon.
Neked van piros babakocsi?
Itt lakunk nem messze tőletek.


Radra!
Csak nem szülsz már?

Edit!
Hogy vagytok?

Ildi
Kép
Kép
 
 


Szia!

Igen, nagy piros-sötétkék, felnis, felfújható kerekekkel :)
azért jegyeztem meg, mert rá akartam itt kérdezni, amúgy pocsék megfigyelő vagyok.

a piac épületét megtaláltam, sajnálattal láttam, hogy nem működik, noha ki volt írva a nyitvatartási idő, és azon belül mentem.
legközelebbi Monoron?

Kép
Kép
 


Sziasztok!

Ildi! Még nem szülök, de már készülődik Réka kifelé! :lol: Egyszer csak eljön az a nap is! 8)
Lehet, csak akkor jelentkezem újra, amikor már lesz valami! :wink:
Addig is minden jót Nektek!

Adri
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron