Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vasárnap jöttünk haza kis nyaralásunkból,de nem igazán tetszet az egész volt már jobb nyaralásom is.

Pocócska!
Gratulálok a fiúcskához.

Katácska!
Nagyon csini a lánykád és már mekkora.

Edit!
Ti nem mentek nyaralni?

Puszi mindenkinek
Ildi.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Ildi

Igen, augusztusban megyünk egy pár napra.:)
Mi volt a baj a nyaraláson?
MIért nem érezted jól magad?

Edit.
 
 


Sziasztok!

Túl vagyok az uh-n kiderült kislányunk lesz,
nagyon örülünk neki persze a fiúnak is örülnénk.
Így mostmár teljes a család.
Sajnos csak egy képet sikerült csinálni azon is csak a puncija látszik.
De jövöhétre kaptam másik idő pontot és megismételjük.
Szerencsére rendes volt a csaj aki csinálta és így csak a jövöhetit kell kifizetni.
De be fogom pótolni meg igérem.

Edit!
Rossz helyen volt a szálás,dimbes-dombos,csak áram volt a
zuhanyzó és a wc kb.50 méterre éjjel élvezet volt kimenni.
A legközelebbi település is 5-6 kilométerrre volt.
Voltam már jobb helyen is.
Végül is annyira jó volt,hogy kimozdultunk.

Puszi mindenkinek
Ildi.

Ildi
Kép
Kép
 
 

 
 

Sziasztok,

Elég régen írtam ide, de talán van még valaki, aki emlékszik rám :)
Sajnos időm az elég kevés van a fórumokra...

Az a kérdésem lenne, hogy olvastam, hogy a környékre is jön 3D-4D UH? Tudnátok nekem erről infót adni? Annak idején én Pesten voltam, de ha nem muszáj, akkor nem mennék messzebb, mint Cegléd v. Nagykőrös.

Köszi,
Mica

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mica
Persze, hogy emlékszem.:D
Gratulálok a babához!!!!!:)
Én azt halottam, hogy Habony dokinak van a magán rendelőjében.De én sem tudok pontosat, így ne is vedd 100%- osnak.

Ildi
Szóval még egy nő.:D
Így már nem lesz férfi elnyomás. :lol:
Megértem, hogy nem volt valami kellemes. Egyszer mi is jártunk így, én is babát vártam és minden veszett messze volt, a budi kint a folyosó végén. Naná, hogy egész éjszaka ki be mászkáltam...
Akkor a kép még várat magára, sebaj de a lényeg, hogy minden rendben van.

Szép napot.:)
 
 


Edit,

Azt láttam, hogy elég modern gépe van a rendelőben (10 hetesen jártam nála), de az eszembe se jutott, hogy rákérdezzek, hogy 3D-s képet tud-e. Az tetszett, hogy külön monitor van a kismamának, hogy kényelmesen "mozizhasson" :)
Köszi, majd esetleg rákérdezek.

Gratulációt köszi, épp ma voltam tarkóredő-mérésen, minden rendben van Pocaklakónál.

Mica

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mica!
Hello újra itt,
Gratulálok a babához.

Edit!
Csak abban reménykedem,hogy jövö héten mozogni is fog mert most elaludt a lányzó és bármit csinálhattam meg se mozdult.

A többi kedves anyuka is írhatna valamit magáról és a gyerkőcökről.

Szép napot mára is.
Ildi.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Györke!
Mi dr.Pataki Zsuzsannához járunk,nekünk is úgy ajánlották.Velünk kedves volt idáig,barátságosan szól a babához,eddig szimpi volt.Állítólag Vukovics doktornő is nagyon jó.Nincs nagy tapasztalatom gyermekorvosilag amúgy,én a miénket szívesen ajánlom.

Katácska!
Szépen növögettek,jók a képek.Szoptatást megértem,mi is szopizunk igény szerint.

Hörcsög!
Kár hogy nem érezted jól magad annyira jól nyaralás alatt.Hátha mentek még nyaralni,kirándulni az idén.

Mica!
4D UH-ban úgy tudom Pocócska,és Hörcsög most a fő szakértő.

Edit!
Gratula a sok sikeres vizsgákhoz.Mi egyébként nem megyünk nyaralni az idén,ugyhogy IRIGY VAGYOK mindenkire aki nyaral.

Rólunk:Továbra is a kóstolgatás szintjén van a lányom,amiből 3-4 kiskanál lecsúszik az a barack,és újdonság a banán.Tanácsadásra a héten megyünk.Múlt héten elkéstünk,és nem a mi védőnőnk volt,és bunkó módon ránkszólt,hogy már 2perccel letelt a rendelés.Annyira meglepődtem,hogy szóhoz se jutottam ezután a kedves fogadtatás után,udvariasan megköszöntem a tájékoztatást,és eljöttünk.Igaz,hogy hibásak voltunk mert késtünk,de a stílus nem tetszett ,a helyetesítő részéről.
Forgunk,kúszunk,féloldalasan könyökölünk.Ha belekapaszkodik az újjunkba felhúzza magát,egyensúlyoz,6-7 percig üldögél is,játszogat,utánna krumpliszsák.Mindennel szeret játszani:üres flakon,müanyag pohár,telefon,távirányító,rossz fényképezőgép,újságpapír ,szóval ilyen finomságokkal.

Puszi mindenkinek:
Dinoo

Kép
 
 


Elnézést,rosszul írtam a doktornő nevét:Pataky Zsuzsanna,mert y-al írja.

Kép
 
 


Sziasztok! :D

Ki mit csinál ebben az esős időben?

Lányom szerencsére most eljátszik egyedül.
Ritka alkalom,hogy csak úgy a géphez tudjak ülni.
Van kedve valakinek beszélgetni?

dinoo

Kép
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk ám mi is, csak vhogy nem jutok el odáig, hogy írjak is valamit.
Üdvözlet az újaknak, és örülök, hogy a 'régiek' is benéznek!
Micáéknak gratula és jó egészséget!
Katácskáéknak is hasonló jókat, nagyon édes a baba!

Ami az esős időt illeti én most speciel örülök neki, van miben beérnem magam idehaza, amit kint nem lehetne, úgyhogy most belevetettem magam. Egyébként sem szeretem a nagy meleget, még most is izzadok, pedig nincs kánikula.

üdv mindenkinek!


Betti
 


Sziasztok!

Sikerült a újabb 4d gyorsan rakok is fel képeket:
Jóga:
Kép

Kép

Na és persze a nyitott szem és tátott száj:
Kép


Puszi mindenkinek
Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ildi
Eszméletlen jó képek.:)
Akkor mozgott is meg minden.:D
Köszi.

Dinoo
Köszi a gratut.
Mi 3-4 napot megyünk Sárospatakra.
Mit csinálunk ebben az időben?
Tepedünk, tegnap kirándultunk Anával az abonyi vadasparkban meg még a környéken...
Ma már jobb azért az idő.

Betti
Örülök , hogy írtál.:)
Igazából a "régiek " szón benneteket értelek Kata, Heppi és még akik anno írtak ide (én akkor csak olvastam).
Írj ha lesz kedved.

Üdv. mindenkinek.:)

Edit.
 
 


Hello!

Edit!

Igen most mozgott,múlt héten mondta az uh-s, hogy előtte
fél órával egyek, és sikerült jó kis videó lett.

Amit el felejtettem a kiscsaj 1686 gramm.
És meg van mindene.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Régen Én is írtam de ez még KisFiam megszületése előtt volt (8hónapja)
Ha nem gond néha Én is bekukantok hozzátok!

Mi Ceglédbercelen lakunk amúgy

Sziasztok
Linda

Üdv mindenkinek:Mammy
 
 


Szia Linda!

Persze,hogy nem gond gyere nyugodtan
van hely.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Szia Linda!

Csatlakozom Ildihez , gyere bátran.:D:D:D
Ha van kedved dobj fel pár képet a kicsiről.:)
Jó hétvégét nektek.

Edit.
 
 


Sziasztok,

Ildi,
Nagyon jók a képék :) Az ilyen képekért imádom a 3D-4D-s UH-t. Hol készültek ezek?

Betti,
Köszi :) Többen gratuláltak a bátorságunkhoz :)

Most rohanok, mert a fiúk épp egymást birkózzák, ebből jó dolog nem lesz... :)

Mica

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Mica!
Köszi.
A képeket Pesten a Schöpf-Mereiben csinálták.


Voltam sima uh-n is és mondta a doki,hogy már 2kiló felett van a kiscsaj és lehet,hogy augusztus végére már megszületik.
Múlt hét óta elég sokat gyarapodott bár teszek is róla
eszem a sok vitaminos gyümit.

Puszi
Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Helló-belló

Jó rég jártam erre...lehet már nem is emlékeztek rám :lol:
CSak kicsit bekukkoltam

Ildi,
ÓÓÓ, de jó, kislányod lesz!!!

Katácska
Gratu a szép kislányodhoz!

Edit
Holnap elugrunk hozzátok ha otthon lesztek

És ennyi voltam....Oli mászik rám folyamaosan

Pusza

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, ha valaki volt mostanában a Habonydokinál és tudja hogy mikor van szabin írja már meg. Elmentem hozzá tegnap a szép új rendelőjébe, de be volt zárva az ajtó és semmi nincs kiírva.... :(

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Sziasztok!

Mica
Nálunk is állandóan a bírkózás megy.:)

Ildi
Akkor nem lesz kicsi a kiscsaj.:)
Gábor mennyivel született?

Ana
Gyertek persze, hogy jó.:)
Örülök, hogy bekukkantottál.
Habony ügyben nem tudok segíteni, én már azt sem tudom mikor rendelt...


Szép napot.

Puszi.
 
 


HElló

Edit, megreggeliztetem a fiúkat és megyünk a városba, befizetem a csekkeket és utána felugrunk, oké?

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
 


Sziasztok!

Ana!
De jó,hogy írtál.

Edit!
Gabi 50 centi és 3kiló volt.
Karcsikát is írom ő 52 centi és 3,40 volt.
Végül is egyik se volt kicsi.

Pussz Ildi.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Ana
Ma nem jöttök?:)

Ildi
Nekem is fél kilókkal növekedett a születési súlyuk.
3050g ,3500g és a harmadik 4100g-al született.És ő a lány.:)
Hogy birod ezt a meleget?


Puszi mindenkinek.
Edit.
 
 


Sziasztok!

Edit!
Mikor hogy de ha nem muszáj nem megyek ki a legnagyobb melegben inkább benn ülök a gyerekekkel.
Bár a szobában is meleg van megy a ventilátor csak akkor jó ha rám fújja a hűvös levegőt.
Víz mellet lenne jó de az meg nincs itt a közelben.
Majd csinálok magamnak strandot.

Ti mit csináltok ebben a melegben?

Puszi
Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Most csak beugrottam, gondoltam szólok, hogy van néhány fiú (80-98 ) és lány (86-98 ) cuccom, ha valakit érdekel szóljon, mert teszem fel a babaszobára is.
Ha marad időm, jövök írni.

Remélem mindenki jól bírja ezt az átkozott meleget :(

Betti
 


 


Sziasztok!

Most fedeztem fel ezt a topicot,időben mi :lol: ?Szült valaki mostanság Cegléden?Az első babát ott szültem,és a másodikat is ott fogom.Olyan kérdésem lenne,hogy a "mai világban",kell e vinni valamit a babának?Mert azt hallottam,hogy pelenkát már vinni kell.Igaz?Dokimat mindig elfelejtem megkérdezni :oops: .Harmos Csabánál fogok szülni.Még valaki :lol: ?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Betti!
Azért írhattál volna többet is.
Hogy vagytok?

Huni!
Hello itt köztünk.
Bár nekem nincs fogadott orvosom,de szeretnék Cegléden szülni
a két fiamat is ott szültem.
Szerintem a doki választás nagyon jó.

Pusz mindenkinek.
Ildi.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Szia Ildi!

Látom neked is Gáborod van :D .Szép név :D

Harmosnál szültem Gábort is(császi volt),én meg voltam elégedve vele.Nagyon alapos.
Azt nem tudod akkor Te sem,hogy kell e vinni valamit a babának?

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Betti
Megnéztem a linket, vannak nagyon szépek de én még így is tartozom neked... :( :roll:
Nehezen viseljük ezt a fullasztó meleget , nem is tudom, hogy pocakosok hogy bírjátok. :shock:

Ildi
Mit csinálunk? Izzadunk . :D Én az első három nap amikor ilyen brutál meleg lett nagyon ki voltam. Most már jobban viselem.

Huni!
Üdv közöttünk.
Én két éve szültem,úgy emlékszem ki volt számolva napi öt pelenka. Szenilis vagyok?! :S
Jobb ha betárazol:D soha nem lehet tudni a mai reformokban...

Szép estét.
Edit.
 
 


Sziasztok!

Szia Edit!Én is 5-re emlékszem,úgyhogy nem vagy szenilis :lol: .Ha nem tudok majd konkrétumot,viszek majd,de reménykedek hátha addig valaki felvilágosít :D .Csak nem leszek olyan lökött,hogy mindig elfelejtek megkérdezni valaki illetékest :shock: :lol:

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Edit !

Sajna hiába szellőztetünk akkor is meleg van még a
szobában,de csak hűl mostmár a levegő.
Már kicsit jó lenne.

Huni!

Én se tudom hogy kell-e vinni pelenkát de majd csak kiderül.
Ha megtudsz valamit akkor légyszi írd meg.Köszi
Te,hogy vészeled át ezt a nagy meleget?
Mikorra várható a babád?
Még egy kérdés tudjátok,hogy mi lesz?

Puszi
Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Huni!
Üdv közöttünk! Nekem a legfrissebb emlékeim lassan három évesek a kórházról, akkor nem kellett számolni a pelusokat még, de mintha tényleg öt db-ot kaptunk volna/nap.. Mindenesetre inkább vigyél, hogy legyen, legfeljebb megmarad. Én direkt vettem picipelust (2-4kg), aztán adhattam tovább mert kicsi lett :shock:
Sztem kérdezd meg a szülésfelkészítőn legközelebb.


Ildi!
Igen, írhattam volna, csak nem maradt időm :roll: . Most igyekszem pótolni, ahogy ígértem.
Köszi, jól vagyunk, csak ez a meleg ne lenne.. Te hogy bírod? (Bár gondolom mindenki ezt kérdi) Én anno meg voltam őrülve már ilyenkor (te is kb.addigra vagy kiírva mint én voltam ha jól emlékszem), pedig akkor ennyire nagy kánikula nem volt.
Fiúk várják a kiscsajt?

Edit!
Sajna nincs nagy tülekedés a rucikért, ezért húztam ilyen sokáig a felrakást, mert idegesítő vele szöszölni méregetni meg mittomén, de már nem férek tőle, meg az apró is jól jön majd költőpénznek a nyaralásnál. Ha gondolod köv.fizuig jó vagyok :roll: .
Mi is csak pihegünk -főleg én- ebben a melegben.. de lassan csak vége lesz már..


Többiekről hírek?


Betti
 


Sziasztok!

Huni
Miért lennél?:)
Szülés felkészítőre nem jársz?Ott tuti segítenek.

Ildi
Kint este már hűvösebb volt de a panel annyira felmelegedett már, hogy semmit nem érezni belőle...

Betti
Írok privit és megbeszéljük...


Tényleg, a többiek is írhatnának :)

Edit
 
 


Sziasztok ismét :D !

A meleget szombat óta jól viselem.Azóta van klímánk :lol: .Pedig nagyon ellene voltunk,de már nem bírtam tovább,így apa intézkedett :D .

Aug.22.-ére vagyok kiírva,és ha minden igaz kislány lesz,Zsófi.

Csütörtökön megyek először ctg-re.Ha nem felejtem el,majd ott megkérdezem,hogy vinni kel vagy nem.

Betti,én 3-6 kg pelust vettem :) .Gábor is 3.80-al született,és doki most azt mondta Zsófink nagyobb lesz :shock: .Kíváncsi leszek :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Betti!

Gábor már várja,de ugye Karcsika még annyira nem fogja fel,de
nagyon sokat simogatja a hasam olyankor kis tündér.
A meleget elég nehezen birom csak úgy,hogy benn a szobában
ventilátorral.

Edit!
Bár én nem panelban lakok de nálunk is ez a helyzet nagyon meleg van a szobában.
Hiába csinálunk huzatot akkor sem hűl le a szoba.

Huni!
Ma megyek a védőnőhöz azért rá kérdezek hátha tudja és akkor informállak téged is.

Pussz.Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Edit!
Nálunk is marha meleg van benn, pedig tudod, a házban ez a leghidegebb lakás. Most mégis alig lehet megmaradni benn. A huzat sem segít, mert csak a meleg jön jobbra-balra..


Huni!
Klímáért kicsit irigy vok :D Bár én nem bírom az autóban sem, pár perc alatt megfájdul tőle a fejem, a ventillátortól szintén, azt még a szemem sem bírja :roll: úgyhogy marad az izzadás :)
Az én lányom 3.65-el született, a fiam meg 4.4kg lett. Na, ezért sem kísérletezek harmadikkal :lol:


Ildi!
Biztos édes lehet pocaksimi közben :). Ezek olyan feledhetetlen pillanatok..


Lányok, egy mindenkire vonatkozó kérdésem volna: Nincs valamelyikőtöknek egy hétre kölcsön XD kártyája? :roll:

Betti
 


Sziasztok!

Ildi megtudtál valamit :wink: ?

Betti,az autóban én is vagyok a klkímával,meg ha bemegyünk egy áruházba ott is.Kiszárad a szemem,fáj a fejem...De itthon érdekes módon semmi bajom tőle.
Na meg itt van most a jó kis hűs levegő,úgyhogy nektek sem kell szenvedni tovább :wink: .Azért eső is eshetett volna,mert itt semmi nem volt.De azért nem elégedetlenkedek :D .

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!


Betti!
Igen,nagyon aranyos ahogy bújik a pocihoz.
Meg ahogy ölelget.

Huni!
Annyit mondtak,hogy nem muszály de nembaj ha viszünk.
Én fogok vinni az biztos.

Ildi
Kép
Kép
 
 


Ildi,köszi szépen!Akkor azt hiszem én is viszek,bizti ami bizti :D

Kép
Kép
 
 


Huni!

Szivessen.
Én is fogok vinni legalább egy csomaggal,biztos ami biztos.
:)

Ildi
Kép
Kép
 
 


Hello anyucikák merre vagytok?

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!Én még új vagyok itt, nagyon aranyosak a babáitok, majd legközelebb én is teszek föl az enyémről képet.
mi nem rég költöztünk Ceglédre, van már egy 21 hónapos kisfiunk,ÉS MÁRCIUSRA VÁRHATÓ A KÖVETKEZŐ BABA. Tudnátok nekem segíteni: hogy működik Cegléden a szülészet? Mi a gyakorlat? Minden érdekel: szülés, császárral, simán, baba-mama szoba, szoptatás, pótlás, kell-e orvost választani, van-e szülésznőválasztás, (ajánlhattok is orvost- én nem ismerek senkit.)
Van vki, akinek nő a dokija? véleményeket írnátok, akár magánban is(berkesberni@freemail.hu). Milyen a kórház, ápolónők, csecsemősök, tisztaság, mosdók, hány ágyasak a szobák, lehet-e látogatni, és ami még eszetekbe jut.
berni
 
 


Sziasztok!

Berber!Írtam privit :) !

Ildi,már neked is kiírta,hogy "anyának már nagy pocakja van"!Hogy telik az idő,nem?Nálunk az augusztusi topikban már javában babázik a fele társaság :D .Tiszta irigy vagyok :D

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem.
Bocsi.
Üdv közöttünk Berber.:)
Ajánlanám neked a szülésfelkészítőt amit a kórházban tartanak.
Ott megismerkedhetsz az orvosokkal és a szülésznőkkel is.
Minden kérdésedre választ adnak.
De szívesen válaszolnunk mi is persze.:)

Huni, Ildi
Már nagy pocakkal.:D
Hogy vagytok?
Bírjátok? Azért ha babáztok is egy-egy szóra nézzetek ám be:D


Hali.:)
Edit
 
 


Sziasztok!

Köszönöm érdeklődéseteket jól vagyunk.
Elég jól bírom néha azért estére elfáradok de nagyából kitudom pihenni magam bár most festés van a szobánkat kicsit csinosítjuk
de van segítség.

Berber!
Üdv itt.

Huni!
Nemsokára te is babázhatsz.
Hát ha bele gondolok mindjárt én is babázok csak legalább augusztus végéig ki kellene húzni.

Edit!
Én biztos,hogy fogok írni majd szakítok rá időt.
Persze meg képeket is fogok rakni.
De addig ugyis jövök még.

Na megyek apának segíteni meg pakolászni.
Pussz nektek
Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?

Szobafestés kész.
Még a kiságyat és a babarucikat kell el rendezni és jöhet a
csajszi.

Légyszi írjatok,hogy ki hogy van.

Puszi Ildi

Ildi
Kép
Kép
 
 


Szia Ildi!

Jelentem még egyben vagyok :lol: !Doki szerint ez még így is marad egy darabig :? .Ma megyek egyébként hozzá,kíváncsi leszek mit fog mondani.Jó lenne már ha kibújna a kisasszony,mert már tényleg teher a terhesség.
Te jól vagy?Hová jársz ctg-re?

Kép
Kép
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: