Új privát üzeneted érkezett!

Van itt ilyen? :D
Szívesen beszélgetnék Veletek...

 
 


proba

Kép
 
 


Még nincs névre szóló takarórók?

Rövid határidővel nagyon kedvező áron készítjük! Ajándéknak is kiváló! Használható játszó szőnyegnek vagy hempergőzőnek is. Puha polár anyagból, csodaszép színekből készítjük a baba nevével és egy kedves figurával . Csecsemőknek 75*100 cm 2990.- (egy rugi ára) 100*130 cm (2 éves kortól) 3990.- 130*170cm (felnőtt) 4990.-. Kérésre szívesen küldök további képeket. Érdeklődni és rendelni a kadar.laszlo@vivamail.hu címen lehet.[img][img]%20[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1159948399.44.jpg[/img]
 
 

 
 

gzjughjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjfurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrtztjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

KépKép
 
 


gzjughjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjfurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrtztjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

KépKép
 
 


Szia Csillus! :lol: 8)
 


Sziasztok!

Figyelmetekbe ajánlok egy oldalt:

http://www.noivonal.hu

Én bekukucskáltam, szerintem jónak tűnik...
 
 


Sziasztok!!
Tudna nekem valaki tanácsot adni???
A 3 hónapos kisfiam nem alszik nappal a kiságyban........hogy tudnám rászoktatni???
Elöre is köszi a segitséget..........

Köszi,szió.......
 
 


faby írta:Van itt ilyen? :D
Szívesen beszélgetnék Veletek...


Sziasztok,

Én is egy dunaújvárosi anyuci vagyok.
Az én lánykám 2005. október 29-én született Dunaújvárosban.
Szóval ő már lassan másfél éves. :) :)

Nóri
 


Sziasztok!!!!

Most vagyok itt először, a kisfiam, LEvente most lesz 5 hónapos.

 
 


kertike írta:Sziasztok!!
Tudna nekem valaki tanácsot adni???
A 3 hónapos kisfiam nem alszik nappal a kiságyban........hogy tudnám rászoktatni???
Elöre is köszi a segitséget..........


Hááát, nálunk az vált be, hogy betettünk Levi ágyába egy játékot, ami az ő alvós játéka lett. Aztán, mikor egyértelműen látszott Levin, hogy azért sír/nyűgös, mert álmos, beraktuk a kiságyba, megpusziltuk, és kimentünk a szobából. Először eléggé sírt, de egy-két perc után bementünk, megsímogattuk. Amikor már azt hallottuk, hogy nem sír igazándiból, hanem csak "panaszkodik", hagytuk egy picit tovább, és mikor bekukkantottunk hozzá, azt láttuk, hogy az alvós játékához bújva horpaszt.
Persze az első pár ilyen próbálkozás azzal végződött, hogy kivettük a kiságyból, és sajnos a mai napig előfordul, hogy nem sikerül elaludnia, de ez benne van a pakliban.
Tuti recept nincs, ez sem minden babánál válik be. De egy próbát megér.

 
 


[img] :P
Sziasztok csajok!
Dunaújvárosiak ilyen kevesen vagyunk? :(
Kár !
Suzy[/img]
 


Kedves Mamák,

Bocsánat, hogy ismeretlenül zavarlak titeket, de mivel régi „topicoló „ vagyok, kislányommal való terhességem óta, ezért merem veletek bátran és örömmel megosztani, hogy megnyitottuk a www.biofalva.hu webáruházunkat. Csupa csupa egészséges étel, naturkozmetikum, babaápolás, kényeztetés a babának és mamának. Kislányunk inspirált az egész létrehozásához, mivel neki nagyon nehezen vadásztam le ezeket az egészséges dolgokat.
Ha van kedvetek nézzetek be hozzánk. További szép napot kívánok mindenkinek.
Johanna


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy ismeretlenül megszólítalak benneteket,de sürgős segítségre lenne szükségem!Nagyon jó barátnőm dunaújvárosi,július 2-án született pici fiacskája,s rettentő hasfájós pici drága :( Nem tudnátok ajánlani egy jó magán gyerekorvost?Neki első babája,s nem ismer semmilyen dokit,csak a háziorvost,ezért kérném a segítségeteket!Előre is köszönöm,ha írtok! :)

Sziasztok!

Andi
Vendég
 


Sziasztok!
Mivel babát tervezünk, ezért rég óta kerestem otthoni munkát, amit a kicsi mellett is tudok csinálni. Találtam egy otthoni internetes munkát.
Ha valakit érdekel, az küldjön e-mailt az alábbi címre, és küldök neki tájékoztatót:
uvme.mn@gmail.com
(freemail-es emberkék nem tudják megnyitni a válaszomat)
 
 


Sziasztok! Szeretném megkérdezni, hogy hol van Dunaújvárosban 4 D-s ultrahang, és mennyibe kerül? Írjátok meg légyszi! Köszönöm!
 
 


Sziasztok!

Most vagyok itt előszőr, Dunaújváros környékén lakom. Januárban fogok szülni.

Nucsia:
Mi a Liget közi egészségházban csináltattunk 4D UH-t. 9500,-Ft ha nem kérsz kinyomtatott képet. Egyébként 10.500,-Ft, ekkor felveszik DVD-re a kb. 25 perces vizsgálatot, a képeket is rámentik, amiből akár később Te is tudsz nyomtatást csinálni. Egyébként pedig ezekből a képekből választhatsz egyet, amit ők kinyomtatnak. Minden további kép 500,-Ft.
Nekünk nagy élmény volt, és szerencsénk is, hogy éppen úgy feküdt, hogy látható volt az arca. Sajnos ehhez szerencse is kell!!!
Ettől függetlenül nem bántam meg. Bár azt hozzáteszem, hogy én többet vártam abból a szempontból, hogy azt hittem élesebb képet fogunk látni, egy kicsit elmosódottak voltak. Nem olyan éles konturral láthatók a vonások. A hírdetésekben, vagy a neten láthatóaknál jobb képek láthatók. Persze az is lehet, hogy ezek már fel vannak javítva. Vagy a gép minősége is számít nem tudom. De azért szerintem menj el, ha ez neked belefér.

Jó lenne ha többen lennénk ezen a lapon, mert sokat tudnánk egymásnak segíteni.

Nekem is lenne most egy gondom, azért gondoltam ide benézek. Gyerekorvost keresek és nem ismerek senkit a városban, sem orvost, sem anyukákat, akik véleményét személyesen kérdezhetném meg.

Tudna nekem valaki tanácsot adni, hogy kihez érdemes fordulni? Van már egy-két tippem, de más véleményére is kíváncsi lennék.

KépKép
 


Sziasztok!

Én is a Ligetközben voltam 4D UH-on, de sajna nekem sem volt teljes mértékben látható a baba. Sőt, a 4D része az UH-nak kb 1 percet tesz ki, de így is elkérték tölünk a 9800 Ft-ot.

Domidina!
Sokan emlegetik a városiak a Kemény dokit, hogy jó. Én ismerem az Ambrus Évát, aki jó fej, és odafigyel a dolgára.
 
 


domidina írta:Sziasztok!

Nekem is lenne most egy gondom, azért gondoltam ide benézek. Gyerekorvost keresek és nem ismerek senkit a városban, sem orvost, sem anyukákat, akik véleményét személyesen kérdezhetném meg.

Tudna nekem valaki tanácsot adni, hogy kihez érdemes fordulni? Van már egy-két tippem, de más véleményére is kíváncsi lennék.


Szia Domidina!

Sajna csak most olvastam a hozzászólásodat, azóta már biztos választottál orvost, sőt, talán már meg is született a babócád. Végül kit választottál?
És mi a helyzet a babócával? Jól vagytok?

Üdv:

Nana

 
 


Látom ez a topik sem túl aktív, de azért hátha benéztek ide még néha, s szeretnék figyelmetekbe ajánlani termékeket, illetve akit érdekel a termékek forgalmazása annak üzleti lehetőséget:
www.bogen.5mp.eu
www.olivaolaj.5mp.eu

Kép
 
 


Kedves mindenki!


Szeretném eladni a kislányom hordozóját, amit 4X használtunk.


Ár: 10000,-Ft

tel: 30/3100056
Kép
 
 


Sziasztok!

Légyszi ajánljatok olyan dokit a városban, aki normális, lehet nála szülni ott a kórházban, és nem túl drága.
Mit gondoltok Dr. Kapusról, esetleg Dr. Medvéről??

Az a gáz, hogy a mostani dokimnál nem tudok szülni, mert ő egy másik kórházban van, ami nekem nagyon messze lenne. Ezért keresek Dunaújban dokit.
 
 


Szia Cathyyy!
Én a Kapusnál szültem januárban. A tavalyi évben 4000 Ft volt a magánrendelésen a terhesgondozás, lehet, hogy idén már emelkedett az összeg. Városi viszonylatban szerintem ez elfogadható összeg. Szerencsére nálunk nem volt semmilyen komplikácó, így szakmailag megvoltam vele elégedve. Nála lehet szülni a városban.
Mikorra vagy kiírva? Itt laksz a városban?

Üdv:Tina

Kép
Kép
 
 


Nem a városban lakom, hanem Solton, de eredetileg dunaújvárosi lány vagyok:)

Február 11-re vagyok kiírva.
 
 


Sziasztok!

Tudna nekem valaki ajanlani egy kedves es csaszar ellenes szulesz-nogyogyaszt? Nem ismerek senkit a kornyeken, elore is koszonom:etti81
 
 


Sziasztok!

Van itt valaki? :D Mi, a 39.hétben járunk. Nagyon várjuk a babát... :D
 


Bocsi a zavarásért,csak szeretném figyelmetekbe ajánlani:

http://www.vatera.hu/jane_rebel_pro_bab ... 07233.html


Hahó? Jár még ide valaki? Az én kisfiam most 2,5 hós.

Kép

Kép
 
 


8,5 hetes kismama vagyok. Van itt valaki?
:shock:
 
 


Sziasztok, régen Veramama néven "futottam", de sajnos már nem enged be a rendszer. Két éve, még mindig rendületlenül küzdünk a babáért.
Közben megalkottam Babaproject nevű weboldalamat és webáruházamat is.
Ha van kedvetek térjetek be hozzám

A sok tesztelés anyagi terheit én már nem bírtam vállalni, ezért is lehet nálam igen kedvező áron kapni a teszteket is.

www.babaproject.unas.hu

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
 
 


Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


sehol senki már lassan egy éve? :)
 


Sziasztok!

Úgy látszik itt is meghalt a fórum.
 


Én is dunaújvárosi vagyok :)) de látom a mieink nem nagyon neteznek :)
 
 


Sziasztok, próbálkozom, hátha..... 10 hetes dújvárosi kismama vagyok jövő7en megyek a dokimhoz, kiváncsi leszek mizujs velünk :) :lol:
ggirl
Dunaújváros
 
 


Szia ggirl!Gratula a babyhez!Első baba?Melyik dokihoz jársz?

Kép
Kép
 


Sziasztok!
Új vagyok itt, mindenkit üdvözlök!
Három éves a kisfiam. Nem vagyok megelégedve a házi orvosunkkal. Tudnátok ajánlani valakit, aki kicsit nyitottabb, nem antibiotikum-párti?
Köszi előre is a válaszokat!
Üdv,
Ági[color=indigo]
[/color]
hegeagi01
Dunaújváros
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: