Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok !
Két fiú gyermekem van ,Máté 3év 2hónapos,Botond 1éves 2 napos
 
 


Eltelt három nap és sehol senki :( :cry: :( :cry: :( :cry:
 
 


Sziasztok nagykőrösi anyukák.
Jó, hogy végre nekünk is van fórumunk.
Kriszta :lol:

Kriszta
 

 
 

Szia Kriszta !
Jól tudom hogy neked egy kislányod van ?
Tehetnél fel róla egy képet
 
 


Kedves Édesanyák!

Nagykőrösön minden csütörtökön 9:00, 10:00 és 11:00 órától játékos mozgásfejlesztő tornát tartunk 3 év alatti csemetéknek az Arany János Művelődési Központban.
Részleteket itt találtok: www.gyerektorna.hu

Az internetes regisztráció egyszeri ingyenes részvételt biztosít!

Szeretettel várunk Benneteket!

Üdvözlettel:
Bartuschek Mónika
http://gyerektorna.hu/
 
 


Sziasztok!

Lehet,h.a ti varaosotokba fogunk koltozni.Ma megyunk megnezni a hazat.Es ha tetszik,akkor bekoltozunk,es szeretnem,ha lennenek baratnoim,h.ne unjam el az eletem,ha nektek is tetszem,vagy meg szeretnetek ismerni szivesen talizok veletek.Majd ertesitlek,ha bekoltoztunk. :wink: 8) De addig is kivancsi lennek,h.van-e valamejikotoknek egy uj baratnore szuksege,akivel rengeteget lehet setalni. :roll: :wink: Hisz nem birom a bezartsagot.Egyebkent Erdelybol szarmazom,es egy eve lakok Kecskemeten.


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


bizsu-Isten eltesse sokaig az edes kisfiaidat!:wink:

kriszta-neked meg a gyonyoru pici lanyodat! :wink:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Kuldok a kisfiamrol egy par kepet.Amelyek 2 hete keszultek.

KépKép

Kép

Kép

Kép O a parom es a kisfiam elso unokanovere.
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Rollam is egyet,ez mar masfel honapja keszult.

Kép
KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci : NEm mondom, jó hogy nekem is írogatsz, és értesítessz dolgokról...
MAjd, ha erre jársz, akkor találkozunk, én unom, hogy örökké én pedálozok!

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!

Csak azert irok,h.ertesitselek benneteket,jovo honaptol mar Nagykoroson fogunk lakni.Sikerult vennunk egy csodas hazat. :wink: Egy par kep rolla.




KépKép

Kép

Kép
Kép Kép Kép Kép

Meg Atticy-rol is 2 kep. 8)
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mi a fene?Itt kihalt mindenki?!!!! :roll:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia!
Timci én indítottam ezt a Nkőrösi topikot de sokáig senki nem írt.Ezért meg sem néztem csak most.Szóval én félig meddig ismerlek innen a netről :D mivel a Kméti topikot rendszeresen olvasom amikor időm engedi onnan tudok rólatok.Gyönyörű kisfiad van mindig megcsodáltam ha volt róla kép :)

A ház csoda szép melyik részen van itt Kőrösön?Talán a Kárpát utca?
Mi a Szolnoki úton lakunk .Két fiam van Máté 3 és fél éves Botond 1 és fél.
Ha bármi segítségre lenne szükséged szivesen segítek csak írj :lol: :lol: :lol:

Üdv.Zsuzsi
 
 


Szia Encu!

Te is Kőrösi vagy? Bocsi de eddig nem láttam hogy írtál :oops:

Írnál magadról/magatokról bővebben is?

Merre laktok stb...

Üdv
 
 


bizsu-halika!Na vegre valaki reagal.Igen a Karpat utcaban van.En sajna nem tudom,h.te hol laksz,mert nem ismerem abszolut nagykorost.Majd gondolom lesz a segitsegedre szuksegem,mint pl.kimenni jo nagyokat setalni a varosba,h.megmutsd mit hol talalok. :wink: Ha lesz hozza kedved.Messze leszel tollunk?marmint ahol ti laktok messze van a Karpat utcatol?Tudom,olvastam,h.2 aldott kis lurkod van. 8) Puszi nektek es orulok,h.irtal.Encu az en baratnem.Meg baby kora ota ismerem,mert szuleink nagy haverek,es mind2-en erdelyiek vagyunk,csak O Szaszhalombattan lakik,O az egesz csaladjaval koltozott ki meg anno,mikor meg kiscsajszika volt,en megcsak egy eve,de tartjuk a kapcsolatot.
Irhatnal am azert te is tobbet magadrol.:wink:


KépKép
Kép
Kép
Kép
:wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


bizsu-mit tudsz te arrol a negyedrol,ahova fogunk koltozni?Jo?hallottam van sok cigany arrafele,de 3 km-rel lennebb az allomas fele.Irj valamit,rossz dontes volt szerinted oda venni hazat?Nagyot fogunk rajta bukni,mikor el akarjuk adni?
Pussz


KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia!

Hát igen a Kárpát utcától a Szolnoki út elég messze van :cry:
Egyébként ha jöttök Kmétről beértek Kőrös központjába a lámpáknál jobbra kell fordulni a buszmegálló mellett az a Szolnoki út.

Én fodrász vagyok de még nem dolgozom csak néha-néha,két gyerek mellett elég nehéz :shock: A férjem vállalkozó meleg burkolással foglalkozik/PVC PARKETTA/ Elég sokat vagyunk magunk mert a férjem reggeltől estig melózik :cry: De a mamák nincsenek messze így ott szoktunk kikötni sűrűn :D A nagyfiam önállóan bicajozik már így ő nagyon élvezi ,a kicsi meg hátul a kisüllésben.
Szeptemberben kezdjük az ovit nem igazán várja :oops:

De remélem hamar megszokja :cry: :lol:

Hirtelen ennyit tudtam leírni most magunkról,a fiúk lassan ébredeznek ,kérdezz bátran ha tudok jövök

De te is írhatsz ám magatokról ,habár én sokat tudok rólatok a Kméti fórumból :oops: :lol: :oops: :lol:

Ja még egy kérdésem lenne hogy hogy átjöttetek Kmétről ide?

Általában innen szoktak Kmétre menni (munka lehetőség szórakozás bevásárlási lehetőség )ez mind több van Kméten vagy nem??
A párod is vissza fog járni dolgozni? Habár ez nem távolság :lol:

Az én párom is Kméten és környékén dolgozik,meg ahol munka van .
Bocsi egy kicsit hosszú lettem,de remélem nem untattalak :oops:

Puszka :lol:
 
 


Hahó!

A fiúk még alszanak úgyhogy válaszolok gyorsan.

Sztem cigány mindenfelé van a városban ezektől nem kell félni :shock:

Inkább egy kicsit vizes rész az arra felé :shock:

De ez konkrét melyik részen is van,? Mert a Kárpát utca az elég hosszú.Mi van a környéketekben legközelebb?

Gyorsan fel lett töltve az a rész,és hipp hopp már épültek is a házak.

Azt lehet esetleg tudni,hogy akitől vettétek miért adta el?

Egyébként egy új ház 1-2 év alatt ülepszik és mozog annyit,hogy sztem már nem lessz vele gond.
Itt Kőrösön nincs távolság nyugodt csendes város.

Sajnos nem sok programmal vagyunk ellátva de ezt már megszoktuk.

Legyen hozzá szerencsétek és lakjátok be mihamarébb :lol: :lol: :lol:

Bizsu
 
 


Foly.köv.

Mi anno egy öreg polgári házat újítottunk fel,az is mozgott repedt és egyszercsak megállt az egész folyamat.

Ma is ebben lakunk alá lett szigetelve teljesen átalakítva ajtó ablak csere stb..

Igaz a külsején még nincs kőpor de majd előbb utóbb :oops: :cry: :lol:

Most épp autót cseréltünk arra kellett a pénz :oops:

De hál istennek semmin nincs hitelünk ezért is lassúbb a folyamat.

Üdv. :)
 
 


Én meg most tettem le a picurt alukálni. :lol: Hát nem valami jó hir,amivel fogadsz Nagykörösön. :lol: De nem számit.Mi ugyiscsak átmenteileg vettük,max.2 évre.Aztán elkezdünk itt bent kecson épitkezni.Igen,a párom be fog járni dolgozni Helvéciára,mivelhogy Ő ott dolgozik. :cry: Kicsit messze van,meg igy mi is sokat vagyunk egyedül,igy még egy kicsivel többet leszünk. :cry: Az egyik nagyi,mint tudod Erdélyben,a másik USA-ban.De nincs idöm ugyse unatkozni,cska néha jol fogna,ha lenne valaki,akivel kimehetnék sétálni Attic-val. :roll:
Azért Nagykörős,mert itt találtunk nagyon olcson házat.Azért adták el,mert költöznek ki Hollandiába,és még suli kezdés elött szeretnének,azért vitték le nagyon az árát. 8)
Majd eldöl,h.mi lesz.Remélem ez a 2 év alatt jol fogjuk ott érezni magunkat.Jobb ott lakni saját nagy házba,mint itt bent egy albérletbe és panellakásba.Szerintem. :roll:Szerinted,akkor fogunk mi talizni?Én szivesen elsétálnék hozzátok atticy-val egy nap,de azt majd megbeszéljük.Persze ti is jöhettek.Mi az elején fogunk lakni,az első épitett házakba,nem tudom,igy tudod-e?



KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sikerult lekicsinyiteni egy par uj kepet,de nagyon benan egyeseket.Nem baj,a lenyeg latszik. :lol: :wink: 8) Pussz nektek!

KépKép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 




Huuuuu csajok,ha en tudtam volna ezt hamarabb.Kepzeljetek,anyos vett neki egy hintat,hat...hangjat se lehet hallani,egesz nap csak ulne benne.Most is bementem a szobaba,hat Uram las csodat,alszik. :lol: Igy tobb szabad idom van,es tudom csinalni nyugodtan a dolgomat.Ajanlom melegen az ujdonsult anyukaknak,vagy,akik anyukak lesznek.Csodalatos. :wink:
Teszek fol rolla kepet.




Kép Kép Kép
KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szia!

Itt vagyok ám olvasó üzemmódban,csak sajna a fiúk betegek ezért nem tudtam írni :cry:

Timcike BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT SZERETNÉNK KÍVÁNNI NEKED!!!!

jól emlékszem ugye,hogy ma van :oops: ?

Most lépek ha tudok jövök Szép Napot BIZSU

Ja és klassz a hinta és persze aki benne van az még KLASSZABB :D :D :D :D :D
 
 


Igen jol elmlekszel! :oops: Nagyon szepen koszonom!

Hat en meg kivanok nektek meilobi gyogyulast!Remelem,h.hamarosan felepultok.Te is tehetsz am fol kepkeket magatokrol,nagyon kivancsi vagyok.

Pussz


KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Tegnap voltunk a pesi allatkertbe.Nagyon szuperul ereztuk magunkat.Atticy,ahogy lementunk az akvariumos reszhez,kesz volt,nagyokat visitott,a sok szin lattara,nagyon kis zabalnivalo volt. :lol: Nem is gondoltam volna,h.ennyire fog neki tetszeni.Meg a lepkehza,hat az is. 8) En 7 evesen voltam ott utoljara,rengeteg valtozas tortent azota.Es csodalatos,egy egesz nap se lenne eleg vegigjarni normalisan az egeszet. :roll: Majd mikor kicsit meg no es jobban felfogja a dolgokat,meg megyunk. :wink: Szoval nagyon csodas napunk volt a tegnap. :oops:



KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ébresztőőőőőő!!!!!!!!!!!!!!!


Kép

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Csajok,csak szolok,nem veszünk el,de 1o-től min.2 hónapig nem lesz netünk,mivelhogy abba az utcába,ahova költözünk még nincs bekötve a PR telecom.Azt mondják az okosok,min.2 hó.Hát ez van. :cry: Pussz

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Csajok,en lassan elkoszonok tolletek,ki tudja meddig,hisz,mint mar irtam nem lesz netunk es holnap koltozunk.Bucsuzas keppen kuldok egy par friss kepet!!!


Pussz nektek,majd jelentkezem. :wink:


Kép Kép Kép

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html

Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...


ÉLETMÓD----HOL ÉRDEMES ÉPÍTKEZNI?

nem enged linkelni valamiért...

Kép
Kép
Kép
 
 


Teszek fol egy par ruhacskarol kepet,amik nallam megtalalhatoak,ha valakit erdekelne irjon! :oops:
Jol van mogyo,szivesen varunk!


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Elnezest azoktol,akiket untattam... :oops: :roll:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
 


Sziasztok csajok!
Van egy bontatlan csomagolásban levo Avent mellszivom kellekekkel.A tejet közvetlenül a mellszívóhoz csatlakoztatható cumisüvegbe lehet lefejni, melyre újszülött etetô cumit helyezve, azonnal alkalmas a baba táplálására. Tartalma: • ISIS mellszívó stimuláló masszázs párnával,, • harangvédô és üvegtalp,, • 2 db 125 ml-es cumisüveg, • 2 db extra puha újszülött cumi,, • steril cumi utazó készlet,, • 2 db tejzáró (alkalmazásával a cumisüveg a tej tárolására is alkalmas).
Ajándék egy pár melltartóbetét.Akit netan erdekelne,irjon!


KépKép

Kép

Kép

Kép

img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1193151817.6033.jpg[/img]

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Kis Ildikó vagyok,szintén Kőrösi. Nekem egy négy és fél hónapos kisfiam van akit Bencének hívnak.

Kár hogy ilyen kevesen vannak itt a Kőrösi oldalon!!!! :(

Ha van kedvetek beszélgetni írjatok.

Kép
Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron