Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem vagyok járatos aláírás-gyűjtésben, nem tudom az Önkormányzati intézkedések megváltoztatásának menetét, de hátha ti tudtok segíteni.
Nevezetesen, hogy az új rendelet értelmében a gyermekorvosi ügyeletünket a Heim Pál kórházban jelölték ki.( Önkormányzatunk dönthetett volna másképp)
A szomszédos kerületben lévő Bethesda-ban 1500 ft-ért (volt 2000 ft is) vihetjük. (amíg elláthatnak.) A IV. XVI.XVII meg tudta oldani, hogy oda tartozzanak, pedig sokkal messzebb vannak..
Aki járt már a H.P. hétvégi ügyeletén, az tudja, hogy eddig is tökéletesen túlterheltek voltak, továbbá akinek közjárművel kell eljutni 6 kerületen át beteg gyerekkel, annak ez egyenértékű az elmebajjal.

Valakinek van ötlete, mit lehetne tenni?
Mariann
 


Szia Mariann!

A XV. kerületi topikba is írtál?
Sokan ezen az oldalon gyűjtenek aláírásokat:
http://www.petitiononline.com

Eri
 
 


Sziasztok!

Én sem tudom mit lehetne tenni, szerintem ha fejen állunk se érdekli ezeket.

Mi távlati tervként az ország mielőbbi elhagyását tervezzük valami ételmesebb helyre.

Addig meg túlélésre játszunk, mint mindenki.

De ha van terv, én segitek szivesen!
Vendég
 

 
 

Mi voltunk a babával a Heim Pálban, mert én is úgy tudtam,h oda kell menni, meg az ügyeletes is azt mondta, de NEM !

Változatlanul a Madarászba tartozik a kerület.

Én azt nem értem, hogy ezek az okosok élükön az ágikával, mé nem tudtak egy fekete-fehér A4-es lapot külldeni minden magyarnak,hogy mi változott,pontosan hova kell menni ekkor -és ekkor ,stb.


Választáskor ki tudják külldeni a sok szemetet póstán, de most mikor szerintem jogunk lenne normális tájékoztatásra, most nem...

Az ügyeletes orvos tök ideges volt, mert aznap este a 10 ember ment a gyerekével a XV.kerből, pedig a Madarászba kéne továbbra is...

:x
Vendég
 


Sziasztok!

Ha logopédusra vagy szurdopedagógusra van szükségetek, nézzétek meg a következő honlapot!

www.logoland.hu

Zsuzsa
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron