Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Hátha vannak a környékről is babaváró vagy kisbabás mamák.
 
 


Kádúszás otthoni környezetben 2 hetes kortól;
Babaúszás 3 hónapos kortól 3 éves korig Monoron a Városi Uszodában, Tápiószentmártoni Tanuszodában, valamint Dunavarsányban.
TESTVÉRKEDVEZMÉNY!

További információ: Viczkó Andrea úszóoktatónál 30-407-8301; www.andiuszi.extra.hu; www.andiuszi.fotoalbum.hu

Viczkó Andrea
Úszóoktató
30-407-8301
 
 


Kopp-Kopp van itt Valaki????

Kép

Kép
 
 

 
 

Sziasztok!

Ha szeretnétek a gyereknek egy remek mesekönyvcsomagot nyerni, gyorsan ragadjatok billentyűzetet, és írjatok egy Mikulás-történetet - lehet megtörtént is, a családi legendáriumból, esetleg kitalált is.

További információ a Kölökneten:

http://koloknet.hu/949-mindennapi-trtneteink

A könyvcsomagban remek illusztrátorok és írók munkái találhatók meg, ráadásul még odaérhet Télapóig!

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Szia Morca! Te is Dányból? Nagyszerű :)
 
 


Szia Mimoooo: most vettelek csak észre.. :!: :D :D igen mi is Dányból.. :wink: lehet, hogy ismerjük is egymást?? :wink: 8) nagyon kíváncsi vagyok.. :wink:

Kép

Kép
 
 


Sziasztok!

Kedves Anyukák,Kismamák és Mindenki!

Figyelmetekben ajánlom most induló honlapom:

www.pokroc.hu

Üdvözlettel:
Gyöngyi
 


Mimoooo: merre vagy??? 8)

Kép

Kép
 
 


Itt vagyok, elnézést :)

Megeshet, nem olyan nagy ez a Dány. Ti merre?
 
 


Szió! :P

Piac tér.. 8) van két fiam Matyi 3,5 és Ákos 1,5.. 8) és Ti merre??

Kép

Kép
 
 


Bocskai utca.
Nekem egy 8 éves nagylányom és egy 2 éves kisfiam van :)
 
 


Szia! :P

A Bocskai utca Dány elején van ugye?? (Pest felől) Szoktatok erre felénk járni??

Kép

Kép
 
 


Igen, a második utca az.
Persze, hogy szoktunk. Nem vagytok olyan messze ;)
 
 


Szió!:P

van itt egy kis park előttünk, elég sűrűn szoktunk ott játszani délelőtt.. :wink: :D ha erre jártok és ráértek, akár csatlakozhatnátok is.. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára morca 2010.02.03 13:59-kor.

Kép

Kép
 
 


Szió!

mesélsz magatokról?? :wink:

Kép

Kép
 
 


Már egyszer írtam, de valamiért nem jelent meg, most vettem csak észre :D

Ha egy kicsit jobb idő lesz feltétlen elmegyünk felétek. Ráférne Gergőre egy kis társaság :)
 
 


Várni fogunk benneteket.. :wink: :lol:

Kép

Kép
 
 


Ti mióta laktok a faluban ?
 
 


2003-ban vettük meg a házat és 2004-ben költöztünk bele.. 8) de még mindig csináljuk, nagyon lassan haladunk vele.. :roll: de azért alakul.. 8)

És Ti?? 8)

Kép

Kép
 
 


Én itt nőttem fel, de elég hamar férjhez mentem és elköltöztem.
Most jöttünk vissza 3 éve.
Mi is folyamatosan újítjuk a házat, Azt hiszem sohasem lesz már vége :D
 
 


Szia! :P

Hát igen ez a felújítás nem egyszerű dolog, de majd csak vége lesz egyszer.. :roll: 8)

Mivel telnek a napjaitok?? Most már jöhetne a tavasz, mert mi már nagyon nehezen bírjuk a bezártságot.. :roll: A fiaim kész energia bombák, jó lenne már, ha ki tudnák magukat rendesen mozogni.. 8) Már nagyon várom, hogy a játszótérre is kijussunk végre.. 8) (Isaszegre)

Azt is tervezem, hogy a fiúkkal ültetünk pár dolgot, paradicsomot, paprikát, ilyesmit, de ez elég érdekes lesz, mert még sosem csináltam ilyesmit.. :lol: jó buli lesz.. :lol:

Beszél már Gergő?? Ákosom most irdatlanul elkezdett beszélni.. :lol: Matyi későn kezdett el, de azóta is bőszen gyakorolja, egész nap be sem álla szája.. :lol:

Na, megyek nézünk valami filmet apával.. :wink: 8)

Kép

Kép
 
 


Szia!
Sokadszorra jelenik meg amit beírok ezért az email címedre írtam.
 
 


Szia! :P

Nem kaptam email-t.. :( :roll:

próbálj meg a másik címemre írni: morca75@freemail.hu

de megtalálsz az iwiw-en is: Mankovicsné Molnár Mónika vagyok.. :wink: 8)

Kép

Kép
 
 


Elküldtem újra :D
 
 


Most sem kaptam semmit.. :(

Kép

Kép
 
 


Megkaptam.. :lol: :lol:

Kép

Kép
 
 


Egyáltalán nem baj, hogy az e-mailra írtál, de én akkor most hol válaszoljak?? :lol: :lol: Ha gondolod ott is folytathatjuk..

A játszótér a focipálya mellett van még új, nemrég adták át.. :lol: egész jó játékok vannak rajta, nem is kicsi, úgyhogy mi mindig nagyon jól érezzük magunkat.. :lol: :lol: ja, kocsival szoktunk átmenni, de voltunk már busszal is..

Rajtunk is végigsöpört valami takonykór, de már mindenki jól van..:lol:

a veteménnyel kapcsolatban tuti ostromolni foglak, mert azt sem tudom, hogy álljak neki.. :lol: :lol: ja, meg hogy mikor.. :roll: :lol:

most már azért csak ideér a tavasz.. 8) ráadásul velünk szemben építkeznek, és rengeteg földmunkát csinálnak, az utcánk nincs leaszfaltozva, olvad a hó, most esik az eső, akkora sár van az egész utcánkban, hogy alig bírunk kimenni a főútig, és mire kiérünk, úgy nézünk ki mint a kis disznók.. :roll: :? úgyhogy tényleg nagyon nagy szükségünk lenne a napocska segítségére.. :lol:

na, megyek kihalászom a fiúkat a kádból..8)

csak tudnám mi történt a vonalzómmal.. :roll:

Kép

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron