Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én Bp-i újdonsült kismama vagyok,az első babánkat várjuk,szívesen ismerkednék olyanokkal,akik szintén a terhességük elején vannak és szívesen beszélgetnének esetleg találkoznának is Pesten,vagy van kedvük felkeresni kismama klubbot,vagy beiktatni néha 1-2 kismama programot stb.
Ha valakinek van kedve,írjon

(az én környezetemben nincs olyan barátnőm,rokonom stb. aki babát várna)

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Szia 

Mi is az első babánkat várjuk :) 
Hogy vagytok?

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


@kispinci:


Szia Kispinci!
Én is hasonló cipőben járok, a közvetlen baráti körömben nincs kismama, se kisgyerekes anyuka.
Én a 13. héten járok, és Te?

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi lassan a 17. hetet töltjük, szinten első babánkat várjuk! :) ha minden igaz kisfiú! Ki hogy viseli ezt az időt?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó


Rami
rami90
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok.
Mi is 17 hetesek vagyunk?
Mikorra vagytok kiirva? Mi egesz jol birjuk eddig az odojarast szerencsere

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Én július 10-re :) tudod: tudjatok már a nemét?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó


Rami
rami90
Budapest XVIII. kerület
 
 


En juli 8 :) elvileg kislany :)
nem nagyon mutatta magat
Ti hogy viselitek ezt az idot?

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Majdnem egyszerre :) kislány? Dejó!

En sajnos megfáztam így elég nehezen, semmi nem használ, gyógyszert természetesen nem szeretnék bevenni. Marad a mezes tea :) Ti hogy vagytok?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó


Rami
rami90
Budapest XVIII. kerület
 
 


A mezes tea jot tesz remelem hasznal Neked.
Ne aggodj a tesom is megfazott mikor terhes volt es semmi problema nem volt
Gyogyulast Nekef

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Sziasztok
én is betegeskedtem egy hete. Semmi gyógyszer, csak tea, méz... kicsit lassabban ment a gyógyulás így, de túléltem:)

Betti

Kép
kbetti84
Budapest XVII. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Nekem már ugyan megvan a Picim, január 12-én született! :) de én is Budapesten lakom, gondoltam hátha befogadtok ide közétek, nemigen vannak pesti babás ismerőseim! :)
Ha nem láttok szivesen mondjátok meg nyugodtan, csak gondoltam 1 próbát megér! :)

További szép estét nektek!




Viki-Benő
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia
Melyik keruletbe laksz?

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


XVII-ben :)
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


En a 16ban.Grat a gyerekekhez.
Ha jol latom a vonalzobol ikrek lettek?

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Szia! 
Köszönöm! Amúgy nem ikrek, ez a párom és köztünk amolyan vicc féle, mert amikor még nemtudtuk, hogy fiú vagy lány lesz-e a baba addig Pocak-Benőnek hívtuk, amikor megtudtuk, hogy kislány akkor meg már Viki-Benő lett, és ez rajta is maradt :)
Na szaladok is mert megyünk fürdetni a Hercegnőt, mert lassan éhes lesz! 
További szép estét nektek!
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


:) Ez nagyon aranyos sztori

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Sziasztok,

ÉN indítottam,és azóta passzív vagyok,ejnye 
Én most kezdem a 15. hetet,hála istennek minden okés,leszámítva a migréneket alkalom adtán...
EGyébként én 13. kerületben lakom,és lehetséges hogy költözünk majd,de ez még az elkövetkezendő pár hónapban kiderül....
Még nem tudtuk meg a hétfői UH-n,hogy milyen nemű lesz a kicsike,egy hónap múlva megyek vissza kontrollra...
Mi most esküvőre készülünk,eredetileg májusban lett volna,de a baba miatt előrébb hozzuk,vannak teendők bőven.
Ki hány éves egyébként?
Én mire megszületik a baba (július 30) betöltöm a 29-et!

Szép napot!

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Köztetek van,aki mozog valamit?Jóga,stb.

Én nem,de érdekelne,hogy ki hogy áll a témához....
Néztem az aquanatalt (vizitorna a 3. kerületben),viszont félek,hogy elkapok vmi fertőzést,pedig a víz nagyon-nagyon hiányzik,egy kis lubickolás....


Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Jah és még egy kis infó rólam: december 1-jén lett volna endometriózis műtétem,úgyhogy a Kicsike "megmentet"t Bennünket,mind amellett,hogy nagyon boldoggá is tesz bennünket....eredetileg esküvő utánra terveztük,de egyáltalán nem bánjuk,hogy így alakult,sőt,mióta babát várok,mindennél jobban örülök neki 
Remélem a lehető legjobban alakulnak majd a dolgok....(Nálatok is)!!!!

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Sziasztok! Én novemberben töltöttem a 23-at. Nálunk nyáron lett voln az esküvő és akkor akartunk elkezdeni próbálkozni a kicsivel, de hát ő jönni akart, mi meg nem vagyunk semmi jónak elrontói! :) és örülök is, hogy így alakult, nem kellett göcsölni rajta. Az esküvőt mi halasztjuk, addigra amikor már a kisasszony tud járni, beszélni rendesen, meg amikor már nyugodt szívvel ráhagyom a nagyszülőkre 1 hétre a nászút miatt :) 
Irigykedve olvasom amúgy, hogy nektek még bentvannak a babók, nekem nagyon hiányzik a pocakom :(

Szép napot nektek! :)

Viki-Benő
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Tök jó,hogy ilyen fiatalon lettél Anyuka...

Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


Igen én is örülök neki! :) Úgy beszéltük meg a párommal, hogy a 25. szülinapom elött meg kell lennie az első babónak, mivel 3-4a terv és ahhoz idő kell :)
Sajnos sokaktól hallom, hogy "Ilyen fiatalon?????????????????" ....MILYEN FIATALON?????
Van érettségim, szakmám, 4 éve vagyok a párommal, jegyesek vagyunk már több mint 1 éve, együtt élünk (nem szülöknél), dolgozik a párom (én a terhességem 4. hónapjától nem, mivel kirugtak, amikor megtudták, hogy babót várok, és mivel még a 3 hónapos próbaidőn belül voltam így nemvolt mit tenni sajnos) szóval  a lényeg, nem értem, hogy mire kelett volna még várnuk. és amúgy se vagyok annyira fiatal sztem... :S :D
folyt.köv. a Hercegnő figyelmet követel :)
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


de fiatal vagy ahhoz képest,hogy csomó nő manapság (különböző okok miatt) 30hoz közel,vagy azon túl lesz először terhes...sajnos
én speciel nem találtam meg az igazit korábban...és most jött ki rá a lépés 


jár valaki egyébként kismama klubba?jártok ilyen terhes felkészítőre?



Kispinci

Lilypie Pregnancy tickers
kispinci
Budapest
 
 


En abban latom a legnagyobb problemat h sokan csak 30-hoz kozel tudnak gyereket vallalni h nem tudjak az anyagi korulmenyt megteremteni...
illetve a mai vilagba nehez megtalalni az Igazit...erkolcstelenseg,munkanelkuliseg ez sorolhatnam...
Utalok es nem akarok politizalni...
a munkahelyek sem tamogatjak akismamakat
pl nalunk hatarozott szerzodes van altalaban 1 evre hosszabbitjak...ezen jatszanak 8eve..Lejar a szerz nincs hosszabbitas...es nem tudsz visszamenni dolgoznI
az allam miert csak a hatarozatlan szerzodeses kismamakra figyelnek?
A cegek is kijatszanak mindent

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Persze megértem én, ha valaki csak 30-on túl tud babát vállalni, mert eü-i problémája van vagy a párját nemtalálta még meg vagy hasonlók, de hogy valaki azért ne vállaljon korábban mert fontosabb a karrier... mi nem vagyunk gazdagok, albérletben lakunk. ha arra vár az ember, hogy minden tökéletes legyen, akkor sosm lesz gyereke. Persze mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mikor vállal gyereket, de engem felháborít az, hogy kis csitrinek néznek, felelőtlennek és gyereknek ahhoz, hogy nekem is gyerekem legyen... hát pedig nem 16 évesen berugva 1 buliban csináltattam fel magam és tartatom el magam és a gyerekem a szüleimmel .... mi akartuk ezt a kicsi csodát és elképzelhetetlen, hogy ő ne legyen, már tervezzük a tesótis, csak a császár miatt kicsit többet kell várnunk mint eredetileg akartuk.
A munka terén tényleg szánalmas a helyzet... szomorú, hogy kirughatnak 1 kismamát a 3 hónapos póbaidő alatt és a pofájába vághatják, hogy "kiruglak mert terhes vagy" és "nem fizetek semmit utánad" és hogy "csak nem képzeled, hogy visszavennélek a gyes után"
Nem akartam senkit sem megbántani, csak a véleményemet írtam le.
Remélem mindenkinek jül telik a babavárás! Túlvagytok már a reggeli rosszulléteken? Már alig várom, hogy megint átélhessem!

További szép napot! :)
 Viki-Benő
anncsa
Budapest XVII. kerület
 
 


Az megint mas ha valaki karrierista es csak azert nem vallal babat.
Nem azokra a nokre gondoltam.
En 30vagyok.En eloszor diplomaztam mire vegeztem 23 voltam.Rogton nem kaptam munkat.En is laktam alberletbe es kiszamoltam mar a lakas felet kidobtam az ablakon.Aztan munka,betegseg,tappenz ami ujabb munkanelkuliseghez vezetett.
Aztan gyujtottem hogy meg tudjak elni.
Mara mar szerencsere a sajat lakasunkat fizetem es boldog vagyok mert sajnos sokan meg hitelt sem kapnam az onero miatt.NEM bantam meg es szerencsesnek mondhatom magam.En tudtam ha alberletbe szulok akkor nekem utana soha nem lett volna lehetosegem sajat lakast venni.
A ferjemet 3eve ismerem,nyaron volt az eskuvo utana baba tema:)
Mindehhez hozzateszem en is szerettem volna ha fiatalabb kismama lehetnek mondjuk ugy 25-26eves.
Nekem ez nem adatott meg eddig.
En nem itelek el senkit,mert soha nem tudhatod miert nem adatott meg az eletben h hamarabb legyen gyermeke
pl nekem rengeteg olyan ismerosom van aki egyeb okok miatt termeszetes uton nem esett teherbe.En szerencsere nem abba a csoportba tadtozok de szuk csaladi korben atelhettem a procedurat.
Az emberrel nem foglalkoznak ha 1ev nem telt el..Utana kivizsgalas es a procedura.Kb ezek az emberel elvesztenek sajnos 3-4-5 es meg tobb evet mire osszejon a lombik.

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


@anncsa:

Szerencsere a reggeli rosszulleten tul vagyok
Azzal ne foglalkozz ki mit mond hogy ilyen fiatalon lett gyermeked.
Nem korfuggo hogy valaki erett legyen az anyasagra.
Meg annyit hozzatennek h en ugy vagyok vele h mindent szeretnem a gyermekemnek megadni amihez ebben a vilagban kellenek az anyagiak.
persze a legfontosabb szamunkra egeszseg,szeretet boldogsag meg mielott valaki felreertene es azt gondolna h anyagias vagyok mert nem

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


@kispinci:
Meg nem de felkeszitore szeretnek majd

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


ÚJ! Spórolási lehetőségek kismamáknak, kispapáknak!

https://docs.google.com/forms/d/1AQNhu7 ... rm?c=0&w=1
marko95
Budapest VII. kerület
 
 


Üdv! Mindenkinek !!


 


Segítségeteket szeretném kérni , mert egyhelyben toporgok a párommal ... A Fiam Dominik 4 hetes és igen csak hasfájós .. kipróbáltuk az Infacolt de nem igazán segít .. Ma vettem egy Co-Lactase cseppet mert ezt ajánlotta a patikus .. Kérdeztem tőle hogy ezt etetés előtt is be lehet adni neki azt válaszolta hogy igen de álltalában etetés közben szokták beadni az ize miatt ..Na most anyatejen él a fiam még igy az etetés közbeni dolog kilőve .. Viszont a betegtájékoztató meg azt irja hogy edénykébe a lefejt anyatejet rakjak keverjem hozzá és kanállal adjam be azt folytathatja a szoptatást .. Na most szerintetek nagy baj lenne ha simán beadnám neki ???


 


Válaszotokat előre is köszönöm : Vilmos és Dominik 

webstar29
Budapest XIII. kerület
 
 


Ahhoz hogy a hatasa optimalis legyen a betegtajekoztato szerint kell eljarni

Lilypie Premature Baby tickers
 
 


Sziasztok! budapesti kismamákkal ismerkednék akár személyesen is :) a 13.kerületben lakom. Várom az üzeneteket :)
shoot1ngstar
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok! budapesti kismamákkal ismerkednék akár személyesen is :) a 13.kerületben lakom. Várom az üzeneteket :)
shoot1ngstar
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok kismamák.Olyan kismamát vagy anyukát keresek aki egyedül van 30-38 között
molzsolt
Budapest XVII. kerület
 
 


Szóval írom tovább. Komoly szándékkal szeretnék segíteni a gyermek felnevelésében,max egy gyerek.Boldogságra,szeretetre vágyom
molzsolt
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok! 25 éves, lassan 21 hetes kismama vagyok. Budapesten a XI kerületben lakunk. Minden nagyon új nekem a babavárással kapcsolatban - főleg az ügyintézés része (orvos választás,stb.) - és a környezetemben nincsenek kismamák. Ha úgy adódna, hogy alakulna bármilyen - akár már babás-anyukás játszóteres találkozó, vagy más, szívesen csatlakozok, beszélgetek. Vidékiek vagyunk, 5 éve dolgozok itt a városban, nagyjából csak velem egykorúakkal, így tényleg nehéz kismamás témákról beszélgetni a mindennapjaimban :) Ráadásul első gyermek, így mindent most "tanulunk".
Előre is köszönöm a visszajelzéseket, Eszter Egy boldog babaváró
eszter25
Budapest
 
 


Sziasztok! 29 éves solymári kismama vagyok, jelenleg 15 hetes, nekünk is ő az első baba. Nagyon szeretek sütni-főzni, kempingezni, biliárdozni, korizni, kirándulni, társasozni és beszélgetni :) Szeretnék ismerkedni és beszélgetni akár baba-témákról, akár bármi másról.
wiki9
Solymár
 
 


7.000.000 Ft. es mindegy egyek koltseg!!!!!!!!!!!


Olyan anyukat keresek akinek van egy sajat gyermeke es 5 evnel regebben szult. Feherboru magyar no aki 38 evnel nem oregebb es sajat petesettel vallalna egy terhesseget.
7.000.000 Ft es minden egyeb koltseget en fizetek.
rokaalom@gmail.com
 


@wiki9:


Szia Viki! (Ugye Viki?)
Mostanra már anyuka lettél :) Azóta sikerült ismerkedni?
eszter25
Budapest
 
 


Sziasztok!
X. Kerületi kismamák vannak köztetek? Nemrég költöztem ide más városból és eléggé el vagyok veszve. Védőnőnél már voltam, de a kőbányai úti nőgyógyászatra kéne mennem, ott viszont egyik orvosról se tudok semmit. Esetleg tudtok korrekt dokit javasolni (csakis sztk alapon, magánt sajnos nem engedhetek meg magamnak)?

jade87
Nyíregyháza
 
 


@jade87:
Én azt javaslom, hogy mivel úgyis kb két hetente kell menni, menj el az egyikhez és ha nem szimpi, legközelebb egy másikhoz kérj időpontot!
Én így tettem, igaz későn, de így találtam meg a normális sztk dokit..
eszter25
Budapest
 
 


Most én is találomra kértem, egy doktornőhöz kaptam (tavaly biztos rezidens volt még, szóval fiatal lehet), és nagyon izgulok, mert most derült ki, hogy az eddigi (magán)nőgYógyászom nem azt írta a leletemre, amivel jogosan ki lehetett volna írni veszélyeztetett terhes táppénzre. :( Pedig a munkám összeférhetetlen a terhességgel. Közben még ráadásul ugye jött a költözés, így még ha akarnék, se tudnék dolgozni járni. Nem is számolnak velem úgy 2-3- évig. Jól elszirtak

jade87
Nyíregyháza
 
 


Szóval jól elszúrtak ott nekem mindent. :-(

jade87
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok,
szeretnék én is csatlakozni, érdeklődni, hátha tudtok nekem segíteni.:)
Sajnos én sem ismerek senkit (és semmit) Bp-en, és nagy dilemmába vagyok a doki, illetve a kórház választás ügyében. Elméletileg a Honvédba lennék jogosult, de nekem netes leírások alapján a SOTE I is szimpi. Nem tudtok ezekről vmit? Vagy az ottani dokikról?
Köszi!:)
pumukli18
Budapest
 
 


Kedves Szülők!

Gyemekfelügyeletet vállalok Budapesten hat hónapos kortól, melyre a gyermek ellátásán túl személyre szabott kreatív foglalkozásokkal, finommotorikai-, mozgás- és beszédfejlesztő játékokkal és eszközökkel készülök.
"Csecsemő- és Kisgyermeknevelői" végzettséggel és négy éves bölcsődei szakmai tapasztalattal rendelkezem.Sajátos nevelési igényű gyermekekkel is szívesen foglalkozom, hiszen jelenleg is integrált csoportban dolgozom. Iskolás korú gyermekekkel is szívesen tanulok, korrepetálok. Igény szerint programokra is elviszem gyermekét/eit.
Célom a gyermekeknek a családdal együttműködve biztonságos, kellemes és hasznos időtöltést nyújtani!

e-mail: babysitterkitti@gmail.com


Kedves Kismama!
Nagyon várjuk,hogy végre megszülessen a mi várva várt kisbabánk,ha bármilyen oknál fogva nem szeretnéd vállalni a picit,keress meg privátban vagy írj e-mailt az ildik88@freemail.hu címre,beszélgessünk talán egymást keressük!
 


Mind gondol egy spa hotel látogatásról? Szeritem nagyon sokat segítene a pihenésben és abban, hogy megfeledkezzek a stresszről. Egy barátom ajánlotta nekem, mivel a terhessége alatt két hétig volt egy spa hotelben. Az Ensana Hotels választékát böngésztem, mert a hoteleik egyszerűen csodálatosak.
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron