Új privát üzeneted érkezett!

Petra! Zsu!

Csak gyorsan: dolgozik Kriszta, csak azért volt otthon, mert esküvő+költözés. Tervezik a babát, de egyenlőre nincs.
Azért örülök Petra, hogy tudsz nála szülni, olyan jó fej!

Csilla

Kép
 


Sziasztok!

Hát ez nagyon jó hír, örülök, hogy nem kell máshoz mennem. Köszi az infót mindkettőtöknek.
Petra

Kép
 
 


Lányok!

Belázasodott vkinek a kismanója fogzáskor? Meddig tartott? (Készen vagyok!)

Csilla

Kép
 

 
 

Szia Csilla!

Sajnos tapasztalatlan vagyok, ezért nem tudok segíteni, de szurkolok, hogy mielőbb túl legyetek rajta. Kitartás!
Petra

Kép
 
 


NyCsilla,
szia nem ismerjük egymást most járok itt először, csak olvastam egy másik topicban hogy mit irtál a nyiregyi szülészetről.Nekem is ugyanaz a véleményem az orvosok tök rendesek mind, a nővérek meg olyan undokok hogy az hihetetlen. Én nekem az a 6 nap mig bent voltam a kórházban egy örökkévalóságnak tünt.Az egyik lány segítséget kért a szoptatásban és erre a nővér azt mondta neki hogy :"anyuka akkor se segítettünk mikor megcsinálta, ösztönösen szoptasson". Hát nem egy bunkó? Hogy mondhat ilyet mikor az is a dolga hogy segítsen.Lehet hogy én reagálom túl?
Timi.
 


Szia Timi!

Üdvözöllek körünkben! Örülök, hogy újabb tapasztalt anyuka csatlakozott hozzánk! Én októberben fogok szülni, de már előre félek a kórháztól, már mint hogy napokig ott kell maradni. Te milyen szobában voltál? Kinél szültél? Mennyi idős a gyerkőc? Minden érdekel :-))
Petra

Kép
 
 


Azt elfelejtettem, hogy tényleg nagyon bunkó az ilyen nővér! Nem értem, akkor minek van ott? Egyáltalán nem reagálod túl.
Petra

Kép
 
 


Szia Petra!
Köszi a fogadtatást. Én császárral szültem mert az utolsó félórában kiderült hogy a gyerek elég magasan van beilleszkedve, képtelenség kinyomni és fájásgyengeségem is volt.Emiatt hat ágyas szobába kerültem volna, de nem volt hely igy egy babás szobába kerültem ahol még négyen feküdtünk.A többiek is császárosok voltak, egyszerüen nem volt hely.Aztán ahogy gyógyultam ugyan nem volt kötelező de láttam hogy bánnak ezek a picsák (bocs a kifejezésért) a babákkal az ötödik napon kikértem magamhoz a fiúcskámat. Lacikának hívják 03.30.-án született 3750 grammal 52 cm-el. Szóval betöltöttük a három hónapot. Kertes János dokibácsinál szültem. Nagyon rendes, türelmes, kedves, fiatal, van egy pár barátnőm mind nála szült igy én is. Meg ismerjük úgy "amúgy" is mert egy városban lakunk.Aznap pont nem dolgozott volna mert tanult fősulira jár de bejött egésznap ott volt velünk. Amúgy délelőtt 10 körül kezdődőtt és este 3/4 7-re lett meg. Rendesen kitágultam meg minden. Ismerem mind a kétoldalt. Egyik se jó. De túl lehet élni.
A nővérekről annyit hogy sok olyan fiatal hogy szinte nem is tudhatja milyen ez az egész mert egyik se szült még. A gyerekek meg munkaeszközök a számukra. Sajnos. Na megyek felkelt a gyerekem. Kemény napunk lesz leakarom szoktatni a cumisüvegről meg a cumiról, mert nem akar szopni. Nagyon rossz érzés. Szia.
Timi.
 


Petra,
neked már van babád vagy ez lesz az első? Ki az orvosod? Hogy viseled a terhességet? Én hülye voltam nem szerettem terhesnek lenni. Most pedig úgy hiányzik. Akkor azt hittem örökké tart pedig dehogy. Élvezd ki minden pillanatát. Engem a vége már nagyon fárasztott jó nagy pocakom volt nem tudtam aludni már járni se nagyon. Vizesek voltak a lábaim.Ja a leszoktatás nem megy. Szia. Timi.
 


Szia Timi!

Sajnálom, hogy császárral kellett szülnöd! Még csak 3 hónapos? Akkor egészen friss az élmény. És hogy telnek most a napjaitok? Bírod a kiképzést?
Még nem is hallottam erről az orvosról. Nyíregyházi? Az nagyon jó, hogy ennyire elégedett vagy vele, sokat számít a jó orvos. Én Rácz Krisztinához járok, mert nő, nagyon kedves és csak jót hallottam róla. Én nem tudnék férfihoz járni.
A nővéreket valamilyen szinten meg tudom érteni, nekik sincs könnyű dolguk, de a szülészet annyira érzékeny terület, amit nem lenne szabad félvállról venni.
Hogy haladtok a leszokással? Biztos nagyon rossz, hogy nem akar szopni, remélem, sikerül leszoktatni a cumiról.
Nekünk ez az első gyerekünk, és nektek? Én nagyon szeretek terhes lenni, szerencsére nincs semmi problémám, kivéve, hogy nem férek egy ruhámba se, de ez a legkevesebb.
Petra

Kép
 
 


sziasztok

Üdvözölek én is Timi!
Örülök hogy egy újabb taggal bövültünk.
Csilla
Hogy vagytok?Mi nekünk is jön a hátsó fog és elég nagy a nyügösködés gondolhatod kész diliház már nagyon kivagyok.Meg ugye nagyon válogatos nem mindent eszik meg akkor azon is gondolkodjak hogy mit adjak neki ami jó és meg is eszi.
Flóra mindent megeszik vagy ö is válogatos?
Kori
ti hogy vagytok?
Na jó megyek mert nyügösködik a fiú
sziasztok


Szia Petra.
Napjaink kellemesen telnek. Hol húzósabbak, hol lazábbak. Nem elkeserítés képpen mondom, de az eleje nagyon kemény volt. Lelkileg és testileg is. Mióta meg van a kicsi (nekünk is az első) nem aludtam egyhuzamban 4 óránál többet. Igaz már megszoktam. A lelki teher pedig az, hogy ez a pici emberke teljesen rád van utalva az elég nehéz.Nagyon sokat sirtam (még most is).Néha van rá okom, de sokszor ok nélkül is jönnek a könnyek. Megállapítottam hogy a terhesség 9 hónapja alatt NEM lehet erre felkészülni, ezt csak az tudja, aki már benne van. Mostmár kezdjük megszokni hogy van egy kicsi gyerekünk, de néha még most is olyan hihetetlen. Nagyon aranyos baba sokat mosolyog. Ó ne tudd meg milyen rossz volt mikor lejött az orvos és beadta neki az első védőoltást. A szivem majd nem meghasadt.Még az apukájának is kicsordult a könnye. Igazából akkor tudatosult bennem, hogy ATYA ÉG mennyi szomorúság, de persze mennyi öröm is fog még minket érni mire megnő és "kirepül". Na jó de ez szerencsére még nagyon messze van. Én nagykállói vagyok a Kertes doktor is az, a szülei itt laknak, de úgy tudom hogy Nyiregyen is van neki lakása.Nem csodálom hogy nem hallottál róla nem tartozik a menő orvosok közé (egyenlőre). Az egyik kórházi szobatársamnak is a Rácz Krisztina volt az orvosa ő is nagyon dicsérte. Egyszer volt bent hozzá és nagyon szimpatikus nő.
A leszoktatás nem megy. Most fejek mint a gép. Két hónapos koráig úgy szopott mint egy kis angyal.Nem akarok tanácsot osztogatni biztos hogy nagyon sok sirós percet oldottunk meg a cumival, nagyon ritkán sir, de ha lehet inkább ne adjál neki. A kórházba majd kaptok két csomagot az egyikbe van cumi ajándékba. Én már ott azt oda adtam neki. Amúgy nem is vettem.
Élvezd ki a terhesség minden percét. Azt hogy most még azt eszel amit akarsz, annyit pihensz amennyit akarsz és úgy általában hogy azt csinálsz amit akarsz. Ha itt lesz a pici minden megváltozik. Tudjátok már hogy fiú lesz vagy lány? Hogy fogják hívni ha ez ha az? Egyébként hány éves vagy? Na lassan zárom soraimat. Szia. Timi.
 


Hello lányok!

Röviden csak annyit, hogy kórházban voltunk péntektől és ma jöttünk haza. Elfáradtunk és sokat sírtunk. Ha jobban leszünk ismét jelentkezem.

Csilla

Kép
 


Sziasztok!

Szia Éva!
Kitartás, hamarosan kibújnak a fogacskák és akkor minden a régi lesz.

Szia Timi!
Gondolom, hogy nagyon nehéz volt belejönni az első hetekben. Előtte csak ketten voltatok, bármikor pihenhettél, nem voltak hasonló feladataid, így érthető, hogy az óriási öröm mellett negatív gondolataid is támadnak. Én most is ok nélkül sírdogálok néha, szerintem ez az érzékenység együtt jár már a terhességgel is. Elhiszem, hogy szörnyű volt a védőoltás, és még hány ilyen lesz!!
Sajnálom, hogy nem megy a leszoktatás, biztosan nagyon nehéz. Köszi a jó tanácsot, amúgy sem vagyok cumi párti, szerintem olyan csúnya, mikor a gyerek szájából lóg, főleg, ha már azzal beszél. És én is hallottam, hogy a szoptatást is megnehezíti, ezért nem is terveztem.
Igen, már tudjuk, hogy fiú, de még a nevét nem. A választék jelenleg Bence és Milán, de egyiket sem érzem igazán jónak.

Szia Csilla!
Nagyon sajnálom, hogy kórházban voltatok. Miért kellett kórházba menni? Mostmár minden oké?
Július 25-én indul Intimtorna tanfolyam, én már felírattam a körzeti orvosommal, nem jössz?

Szia Kori!
Nálatok mi a helyzet? Itthon vagytok már? Majd mesélj, hogy történt a nagyszülőkkel a nagy találkozás!

Petra

Kép
 
 


Hello Petra!

Úgy látom, egyenlőre ketten maradtunk (Ági és Timi a kállói topicba írnak, Kori biztosan nem fér hozzá a nethez, Zsuzsa meg nem igen írt túl gyakran eddig sem), de nem baj. Gondolom, téged sem zavar.

Kórház:
Úgy kezdődött, hogy belázasodott és kiűtéses lett. A kórházban sima allergiára gondoltak (péntek), de a vérképe borzasztó rossz lett. És akkor jött a halál: vagy vírus vagy leukémia. Hát, én ezt az érzést senkinek nem kívánom!!! Azalatt a 24 óra alatt, míg levették a kenetet és bevizsgálták, én nem ettem-ittam, csak sírtam, lefogytam 3 kilót, már eltemettem magunkat (mert úgy éreztem, ha ő meghal, akkor én is). Az eredmény: nincs kóros sejtelváltozás, teljesen tökéletes a sejtkép. Húúúúúú!! Hogy mi a vírus, azt még keresik a véréből, de az eredmény több hét múlva lesz, ha lesz egyáltalán, mert nem biztos, hogy megtalálják. Szerdán jöttünk haza, azóta nem igen iszik, az evés is csak ímmel-ámmal, de majd ha minden visszaáll a réi kerékvágásba, akkor csak jobb lesz. Mondanom sem kell, hogy nem szopizott bent és azóta sem, úgyhogy most apasztjuk a tejcsit a nőgyógyászommal, ami nagyon megvisel lelkileg, de fizikailag is (egyéves koráig szívesen szoptattam volna). Ja, és persze nem akarja a tápszert elfogadni.
Borzasztó állapotok uralkodnak a kórházban: vasrácsos ágyak, több óráig is hagyják őket sírni a nővérek, a fejükből veszik a vért, akár 5 órán át is nem kapnak enni, és a kövön kell aludni az anyukának (apuka nem jöhet csak a külső folyosóra)... Ugye nem kell részlezetnem, hogy min mentünk keresztül?!
Azt kívánom, hogy sose tudd ezt meg és sose kelljen a gyermeked életéért aggódnod!

Te hogy vagy? Hogy viselted ezt a meleget? Változott vmit a név-projekt? Építkezés? Nyaralás?

Szerettetel üdvözöllek:
Csilla

Ja, intim torna most nem oké, mert egybeesik egy ECDL tanfolyammal és a tánctáborommal is. Pedig szívesen mennék, tök jó! Fogod szeretni!

Kép
 


Szia Csilla!

Attól hogy nem irok ha van időm mindig elolvasom az irásokat.
Nagyon sajnálom ami veletek történt. Nekünk csak egy kis lázunk volt meg étvágytalanság de igy is teljesen odavoltunk.Biztos hogy nagyon rossz volt mig azt hitted a gyermeked nagyon beteg. Persze valószínű addig se lesz egy nyugodt perced míg kiderül hogy milyen vírust is találtak nála. Szivből kivánom neked, hogy semmi komoly dolog ne legyen és álljon vissza minden a régi kerékvágásba. Nem igazán értem hogy miért kell a tejedet elapasztani? Nem volna jobb, hogy amig amúgy is van tejed lefejed és úgy adod neki oda? Főleg hogy nem is kell neki a tápszer.Amúgy mennyi idős a kicsikéd? Kisfiú, kislány? Ez a nyiregyi kórház amiben ilyen állapotok uralkodnak? Bocsi hogy ennyit kérdezek, ha úgy gondolod nincs hozzá közöm akkor ne válaszolj. Sajnos ennyi időm volt felkellt a kis tökösöm.
Minden jót nektek!
Timi.
 


Sziasztok!

Csilla ez leírva is szörnyű. Meg a kórházi körülmények is. Úgy tudom, hogy sok kórházban már a szülő is benn maradhat a gyerekkel, főleg ha ilyen piciről van szó, de lehet hogy fizetni kell érte. Remélem nem lesz rá többet szükségetek. Miért nem próbálsz meg egy picit várni a tejelapasztással? Hátha pár nap múlva helyreáll Flóra, aztán újra elkezd szopizni. Biztos jót tenne mindkettőtöknek. Tudom milyen rossz lehetett, mikor mondták mi a helyzet. Meg várni-várni az eredményt. Tudod mikor Máté született, megsérült a karja. Sok babának eltörik a kulcscsontja, neki nem tört el, "csak" meghúzódott. A neurológusunk azt mondta, ha nem csinálom rendesen vele végig a tornát, akkor később elsorvadhat a karja. 1 hónapos volt, amikor más babák csak esznek és alszanak, neki 5x 20 perc tornát kellett végig csinálni naponta. Volt hogy elaludt torna közben, volt hogy 22 órakor csináltuk az utolsót. Ordított és nézett rám és nem vehettem fel, mert tudtam hogy azzal ártok neki. Nemsokára visszük vissza kontrollra, igaz már teljesen renbejött szerintem, de azért várom, hogy mit fog mondani a neurológus. Remélem gyorsan átvészelitek Ti is ezt a szörnyű időszakot.
Már 6 napja itthon vagyunk, sikerült átállni az itteni időre. A nagyszülők oda meg vissza vannak az unokától, ő meg hálából felzabál mindent amit adnak neki. Még nem tudjuk túl sokáig rájuk hagyni, mert akkor hiányol minket, de azért már barátkoznak és reggel ki tudjuk küldeni a szobából, hogy mi még aludjunk egy kicsit. Fél év után végre tudtam TV-t nézni, olvasni meg tanulni. Szóval jól vagyunk.
Petra volt hordozókendős tanfolyam? Nem Szabolcsban kezdtük a rokonlátogatást, hanem a párom szüleinél az ország másik végében, a balcsi-parton, ezért nem tudok menni.
Minden jót nektek!
Flórának jobbulást!
Kori
 
 


Hello!

Köszi az együttérzést mindenkinek! Tényleg borzalmas volt.

Tejcsi világosabban
Szóval az a 24 óra úgy megvislet, hogy semmi nem termelődött. Aztán másnap már volt, de Florka onnantól semmit nem szopott. Nemcsak, hogy nem szopott, nem fogadta el sem üvegből, sem pohárból, sem bébiételbe keverve. Felhívtam a debreceni szoptatási tanácsadót és a nőgyógyászom, akik uazon a véleményen voltak. Kettejük javaslatára döntöttünk a végleges apasztás mellett (gyógyszer+borogatás). Amit ők gondoltak beigazolódott, mert azóta is próbálgatom (persze tényleg csak próba, hiszen gyógyszert szedek), de azóta sem kell neki. Sőt éjszaka sem eszik azóta.1x felkel, de ahogy felveszük, már alszik is vissza, szóval 2 perc az egész.
Ennek ellenére mégis szomorú vagyok. De nincs mit tenni.

Kórház
Kori! Bent aludhattam, csak a földön, hálózsákban. Néha anya és anyósom felváltott, legalább, míg lezuhanyoztam. Persze így aludni nem lehet, mert folyton jönnek-mennek a nővérek.

Kori!
Jó nektek a Balcsin, még az idő is szuper! És hogy ízlik a magyar levegő?
Mikor lesz a vizsgálat?

Timi!
Flóra mindjárt 9 hónapos, nagyon aranyos, okos kiscsaj. Most lesz a névnapja, már nagyon várja (várjuk).
A vírus miatt már nem kell aggódni, mert akármelyik is az, nem túl veszélyesek. A nehezén már túl vagyunk. És meggyógyult. A tápszert is elfogadja most már úgy, hogy hozzá keverem a reggelihez és a vacsihoz. Jobb és több, mint a semmi.
És igen, a nyíregyházi kórházról írtam, mert mi itt lakunk. De úgy hallottam, máshol sem jobb a helyzet, esetleg a Ny-Dunántúlon, Ausztriához közel.

Köszi még egyszer mindenkinek, jól esett.

Csilla

Kép
 


Sziasztok!

Szia Csilla!
Borzasztó lehetett, amit átéltél, örülök, hogy mostmár minden rendben. Nem értem, miért mondták meg, hogy lehet, hogy leukémia, amíg nem tudtak semmi biztosat. Direkt kikészítik az embert? Sajnálom, hogy nem tudod tovább szoptatni Flórát, de azért a kilenc hónap sem rossz. Emiatt ne törj össze, nem rajtad múlott. Durva, hogy a földön kell aludni az anyukának, nem hiszem, hogy nem tudnának biztosítani fekvőhelyet.
Én nagyon jól vagyok, köszönöm. A meleget még bírom, de azért örülök, amikor kicsit hűvösebb van. A névvel még mindig nem állunk sehogy, de végülis ráérünk, nem görcsölök rajta. Az építkezés halad, a legkésőbb szeptemberi költözés úgy néz ki, menni fog. Szeretnénk elmenni nyáron 2-3 napra valahová kettesben, mindegy hova, csak el, de még nincs semmi konkrét. Jó lenne valami olcsó szállás a közelben, valami víz mellett, nem tudtok valamit?
Sajnálom, hogy nem tudsz jönni intim tornára, talán legközelebb.
Kori!
Örülök, hogy ilyen jól sikerült a találkozó a nagyszülőkkel, és Te is tudsz egy kicsit pihenni. Használd ki ezt az időt! Most ráadásul a Balaton vize is nagyon jó (azt mondják), tényleg jó helyen vagytok.
Még nem volt tanfolyam, nem is jelentkezett azóta Nóra, aki szervezi. Rá is kérdezek mindjárt, hogy hol tart a szervezés.

Képzeljétek!
Be akartam ma jelentkezni R. Krisztinához, és nem dolgozik. Majd pénteken derül ki, hogy fog-e dolgozni, vagy kereshetek mást. Egy kicsit rosszul érint a dolog, nincs kedvem most máshoz átmenni, meg úgysem találok mást, aki ennyire szimpatikus lenne. Letörtem. Szerintetek terhes?
Ti mentek valahova nyaralni?
Petra

Kép
 
 


Halihóóóó!
Nem tűntem el, csak egy jó kis Trójai vírus volt a gépen, amit csak szervízben tudtak nagy nehezen kiölni, persze újra kellett telepíteni mindent... Kép

Csilla!
Nagyon sajnálom, ami veletek történt! A vírus a jobbik dolog, már ha lehet ilyet mondani... (bennem is van egy december óta, negyed évente kell menni vérvételre, hogy változott-e a helyzet, majd most 19-én lesz eredmény, kíváncsi vagyok, hogy eltűnt- e, mert aloe verás cuccost szedtem, állítólag segít... ha megtudok valamit, akkor írok róla,hátha Flórának is használna...)
A tejcsiapasztáshz nem tudok mit szólni, nekem Kristóf leválasztotta saját magát, helesebben elfordította a fejét.. Hát mit mondjak, sz*rul esett, bőgtem... de ő úgy gondolta, hogy már nem kell neki...
A kórházi állapotokról én is hallottam, a barátnőmék voltak benn a tavasszal egy estét megfigyelésen, mert kiejtették a gyereket a bébihordóból, és egy szobába rakták őket a köhécselős, lázas gyerekekkel, úgyhogy szinte menekültek haza...

Petra!
Nem tudtam megírni, de szerdán voltam a nőgyógy-on, amikor bejelentkeztem, senki nem mondta, hogy nem rendel Krisztina, aztán meg egyszer csak meghallottam, ahogy a hátam mögött beszélik, hogy egy hónapig táppénzen van, magánban sem rendel. Persze nem állt ki senki megmondani, hogy ne várjon rá senki, csak a szomszéd rendelőből kijött egy nő és megkérdezte ki vár oda... Hát mondtam, hogy én nem tom hova várok... Kép egy jóképű doki rendelt ott, nagyon zavarban voltamKép ami azt illeti, nem igazán erőltette meg magát kapcsolatteremtés ügyben....

Kori!
Üdv nektek itthonKép

Timi!
Neked meg üdv a topicbanKép

Mi július 24-én indulunk nyaralni, már alig váromKép A célpont RodoszKép

Zsu

Kép
Kép
 


Zsu,
Üdv neked is örülök, hogy találkoztunk.
Timi.
 


Sziasztok!

Zsu!
Milyen jó már nektek, hogy megint ilyen csodszép helyre mentek nyaralni. Ez a "pillangók szigete", ugye? (De lehet, hogy nem jól emlékszem.)Mennyi időre mentek?
Mi is imádtunk utazgatni, sokszor inkább elutaztuk a pénzünket, minhogy másba fektettük volna, pl. lakás szépítése, de nem bántuk meg. Most viszont olyan pici még Flóra, hogy nem merünk belevágni csak hosszú hétvégés programokba. Nektek mennyi idős volt a kisfiatok, mikor először mentetek vele messzebbre és több időre?

Petra!
Képzeld! Rábeszéltem Csabit, hogy legalább nézelődjünk családi ház ügyben és majd ha találunk vmit, akkor kiokoskodjuk a legmegfelelőbb variácót a megvételre. Ez is előrelépés!
Szerintem biztosan összejött a bébi Krisztának, de majd apósom ismét ráállítom az ügyre. Ha váltanod kell és mindenképpen nőnél akarsz maradni,akkor Seress Andrea lehet a nyerő. A barátnőm nagyon dícséri, őt már két vetélésen segítette túl lelkileg és fizikailag egyaránt.

Kori! Ági! Timi!
Mizújs?

Flóra már egész jól van, de idegileg szerintem totál kikészült. Hát ne tudjátok meg, milyen idegrohamokat kap időnként. Ha én játszom vele, akkor az nem játék,mert folyton mászik rám. De érdekes, ha bárki más, akkor tök nyugisan elvan és semmi hiszti. Nem tudom, hogy ez csak sima anyamánia vagy vmi "idegbaj". Most is éppen ezt csinálja, ordít mint gép és közben megfeszíti magát.
Na, megyek, megnyugtatom.

Csilla

Kép
 


Ja, Petra!

Ajánlom figyelmetekbe Bogácsot (tudok jó lakást is ajánlani) vagy Túristvándit. Egyik sincs messze, szép helyek és jókat lehet pihizni, ráadásul Bogácsnak kiváló minőségű a víze is. Mi mindkettőt imádjuk.

Csilla

Kép
 


sziasztok

Csilla!
Nagyon sajnálom ami veletek történt.Én is kikészültem volna ha velem történt volna ilyen.Remélem mostmár jól vagytok.Mit csináltok ebben a rossz idöben?Mi leginkább bent vagyunk és várjuk hogy jó idö legyen mert imike szeret nagyokat sétállni.
Kori!
Hogy vagytok?
Zsu!
És ti veletek mi újság?Olvastam hogy mentek nyaralni de jó nektek bár én is elmehetnék egy kicsit nyaralni!
Mi jól vagyunk csak az a fránya hátsó fogak nem nagyon jönnek ki és nagy a nyügölödés este semmit nem alszunk igaz kenegetem a gélel de már az se segit csak fáj neki igaz azt mondták a gyógyszertárban hogy a drnövel irassak fel neki valamit.Na jó megyek lassan
sziasztok
Ági


Kép
Szép napot nektek


Sziasztok!

Zsu!
Nem tudom, mi lehet Krisztinával, majd pénteken hívom újra, hogy fog-e még egyáltalán dolgozni. Férfi dokinál még nem voltam, de nem is mennék, ha lehet választani. Jó nyaralást!!
Csilla!
Örülök, hogy sikerült előre lépni családi ház ügyben, remélem, találtok valami nagyon jót. Sok sikert a keresgéléshez. Melyik környéken keresgéltek? Mindenképp nőnél akarok maradni, és ha ennyire jók a tapasztalatok, lehet, hogy Seress Andreánál maradok. Az én dokim Pély-Tóth Juditot ajánlotta, de talán ti írtátok, hogy túl sok a betege.
Biztos csak anyamániás Flóra a megpróbáltatások miatt, biztos nemsokára túl lesz rajta. Addig is szeretgesd nagyon sokat.
Nagyon érdekel Bogács vagy Túristvándi, írd meg légyszi azt a lakást, amit tudsz, árat meg mindent. Ha csak egy hétvégére is, de jó lenne kicsit kettesben lenni. Köszi előre is.
Éva!
Rossz időben is lehet sétálni, ha nem esik az eső, ezért ne maradjatok otthon!
Petra

Kép
 
 


Sziasztok!
Tegnap kapta meg Lackó a 3 hónapos oltását úgy hogy mi most kivagyunk. És még mennyi ilyen lesz. Nyügös, lázas. Az agyamra mennek ezek az oltások.Tényleg kellenek ezek? Semmi baja nem volt hát most csináltak neki.
Bogácsot én is tudom ajánlani. Voltunk tavaly.
Timi.
 


Sziasztok!
Timi!
Nekünk annakidején azt tanácsolta a védőnő, hogy az oltás után adjunk Kristófnak lázcsillapítót attól függetlenül, hogy belázasodott-e. Így elkerülhető a magas láz. Egyébként Õ is nyügös volt oltások után,meg aluszékony...

Csilla!
Szerintem sokat számít, hogy a kórházban Te voltál Flórával, és most is azt szeretné, hogy csak vele foglalkozz. Bírd még egy kicsit, de lehet, hogy javíthat a helyzeteden, ha Apára többször bízod rá...
Jól tudod, Rodosz a pillangók szigete Kép Már nagyon várjuk Kép Tavaly voltunk először nyaralni(Egyiptom), még nem volt egészen két éves Kristóf. Elég jól bírta. Az igazság az, hogy nem mentünk még el egész éjszakára mellőle, ha kimenőre mentünk, akkor is anyukámat iderendeltük Kristóf mellé.

Ági!
Kitartás a fogacskanövéshez Kép

Petra!
Majd tájékoztass minket a nőgyógyis fejleményekről!!!!

Képzeljétek, Kristóf fején hátul észrevettünk egy csomót. A dokinő azt mondta, hogy úgy néz ki nyirokmirigy gyulladás, ha nem múlik el, akkor vérvétel, aztán meglátjuk... úgyhogy most antibiotikumot kell adni neki...

Jóccakát mindenkinek:
Zsu

Kép
Kép
 


Hello lányok!

Flóra javulófélben, de a hisztirohamok még elég gyakoriak. Elképesztő, hogy milyen türelmes tudok lenni, sose hittem volna magamról. Persze, ha folyton kiabálnék rá, az sem oldana meg semmit. Így hát próbálom a lehető legkedvesebben megoldani a hisztis helyzeteket, néha már elég jól sikerül. Nagyon nagy segítségemre van ebben anyukám, aki majd csak szept-től kezd ismét dolgozni, mert munkahelyet váltott.
Ez külön jó, mert elkezdtem az ECDL-t, amit hála istennek aug. közepén be is fejezek. De azért tök jó megint suliba járni, tisztára élvezem, hogy okosítanak.

Petra!
Most a férjem Münchenben van, de ha hazaér, akkor küldöm a címet, ahol voltunk Bogácson. Meg fogod tudni nézni az interneten is, van fotó, telefonszám, meg minden. Kettőttöknek tök szuper kis szoba lesz, pici konyhával és fürdővel. (Mi barátokkal voltunk és az egészet kibéreltük.)

Timi!
Ugyanígy vélekedünk az oltásokról, mint te. DE sajnos nincs mit tenni, ha nem akarunk bíróságra járni, mert ugye a magyar törvények idióták. Nekünk is szarul volt utána Angyalka, de nem volt lázas, csak borzasztóan nyűgös és többször csak úgy tudott aludni, ha egyikőnk melléfeküdt a szoptatós matracra.
Nekünk legközelebb a 15 hónapos van, még kicsit odébb, de állítólag az a leggyilkosabb.

Ági!
Nagyrészt a lakásban vagyunk vagy más babákkal találkozunk, de naponta 1x mindenképpen kimozdulunk (azért inkább 2x). Tegnap pedig anyuéknál avatták az új játszóteret (EU-s és tök szuper), ott voltunk mi is és több mindent kipróbáltunk. Külön öröm, hogy van külön bébihinta, mert azt imádja a kisasszony.
Azért ti kint lehettek a kertben, nem? Még akkor is, ha kicsit rosszabb az idő.
Kitartás alvás ügyben, csak jobb lesz. Egyébként szerintem nem biztos,hogy csak a foga miatt alszik ilyen rosszul (amit már említettem: tv, külön szoba, itatás vízzel).

Zsuzsa!
Nagyon bátrak voltatok, de mi is így terveztük. Jövőre az egész család (szép nagy) leutazna a horvát partra, feltéve ha a tesómék addig hazajönnek az írektől. Mondjuk most karácsonykor mi megyünk hozzájuk és jön Manó is. Azért ez is külön élmény lesz neki.
Még mi sem nagyon hagytuk teljes éjszakára külön, de kiruccanások már voltak és egész jól sikerült egyik-másik.
Ja, repcsiztek? (Az olyan szuper, én imádom!)

Üdv: Csilla

Kép
 


Sziasztok!

Zsu!
Mindenképp tájékoztatni foglak a fejleményekről, pénteken már megtudom, hogy dolgozik-e még Krisztina. Remélem, minél hamarabb rendbejön Kristóf.
Csilla!
Köszi előre is, várom a címet!
Hamarosan kiheveri Flóra a kórházat, és akkor minden visszatér a régi kerékvágásba, kitartás! Elhiszem, hogy jól esik az okosítás, én most voltam gyakorlaton a könyvtárban 8 napot, és nagyon jól esett kimozdulni egy kicsit, meg okosodni.
Petra

Kép
 
 


Csillaaaaaa!
Csak nem a malomkerti játszótérről van szó??? Mi a Honvéd utcán lakunk, és elég gyakran járunk oda, többek közt ma is voltunk 2 óra hosszatKép

Kristóf jobban van,a csomó már kisebbKép
Zsu

Kép
Kép
 


Zsu!
De igen, én ott nőttem fel a Szántó Kovácson és mai napig is oda vágyom élni. De a férjem nem szereti.
Így marad az, hogy amikor nincs itthon, akkor folyton megyünk Angyalkával.
Biztosan összefutunk majd!
Csilla

Kép
 


Jó, Jó, de még nem is láttalak, honnan foglak megismerniKép brü-hü-hü...
Zs

Kép
Kép
 


Talán majd én megismerlek (a honlapodon láttalak).
DE a Flórás képeken itt-ott én is rajta vagyok.

Kép
 


Hello!

Használ valaki biotermékeket? Hol érdemes vásárolni?
Csak azért érdekel,mert szeretnénk néhány dolgot kipróbálni, de nem igazán tudom, hogy a városban hol lehet hozzáfogni. Azt sokan mondják, hogy a piacon keressem a bioárusokat, de bennem felmerül a kérdés, hogy nem e csapnak be. Végülis mindenki mondhatja az agyonpermetezett meggyre is, hogy bio.

Zsuzsa!
Hogy van Kristóf? Rendbejött? És te (eredmény)?

Petra!
Tegnap beszéltem egy lánnyal, akivel együtt voltunk bent a kórházban szüléskor és Rácz K-nál szült. Neki azt mondta Kriszta, hogy csak addig fog dolgozni, míg pozitív nem lesz a tesztje.
Még be tudtál hozzá jelentkezni?
(Már itthon van a férjem, csak tegnap kerti partiztunk és még nem volt időm kinyomozni a címet, de küldöm hamarosan.)

Mi jól vagyunk, élvezzük a jó időt.
Florka már segítséggel lépeget és kipakol minden mozdíthatót. Érdekes, minden csak 1 percig tudja lekötni és utána rögtön új után néz. Csak nem ezzel kezdődik a hiperaktivitás?! Júúúújjjj!!!!

Csilla

Kép
 


Szia Csilla!

Nem tudtam bejelentkezni Rácz Krisztinához, azt mondta, hogy most menjek máshoz, de augusztustól dolgozik. Mástól olyat is hallottam, hogy beteg volt, és talán az jött vissza. Nem tudom, mit csináljak, most egy másik ismerősöm utánakérdez Seres Andreáról, hogy mik a tapasztalatok. Lehet, hogy nem érdemes Krisztinára várni, ha ennyire tervezik a gyereket, biztos a legrosszabkor megy el a pozitív teszt miatt.
A Geduly ház alatt (a sávház felőli oldalán) láttam egy bioboltot, de nem tudom, miket árulnak, mert csak a tábláját láttam.
Várom a címet, köszi.
Petra

Kép
 
 


CSilla!
Nem hiszem, hogy hiperaktív lenne Csilla, ebben a korban még nem lehet hosszútávon lekötni a figyelmüket semmivel, pl. mesét olvasni képtelenség nekik, legalábbis akivel nekem volt dolgom. Mit csináltok a jó időben? Játszótér? Séták?
Petra

Kép
 
 


Bocsi Flórára gondoltam.

Kép
 
 


Petra!

Az oldal: www.bogacs.com, itt találsz mindenféle szálláshelyet, akár hotelt is.
Ahol pedig mi voltunk: www.verho.uw.hu és ezen belül is a III.-as apartman. Ezt azért érdemes választani, mert tök új, míg a többi egy régi típusú parasztházból lett kialakítva. Persze lehet, ti éppen olyat szeretnétek, de azért nem ajánlom. Az udvaron tudtok szalonnát sütni, bográcsozni, grillezni. Közel van a fürdő is.
Nekünk nagyon bejött.
Jó válogatást! Mikor utaztok?

Egyébként kezd barátkozni Florka a játszótérrel, már imádja a hintát és folyton érdeklődik a gyerekek iránt (pedig még nem tud velük mit kezdeni, csak csápolja őket). Szóval nagyon édes.

Kép
 


Szia CSilla!

Köszi a címeket, még nem tudjuk, mikor utazunk.
Megnézegettem, tényleg jók ezek a szálláshelyek, és árban sem rosszak.
Petra

Kép
 
 


Sziasztok!
Petra!
Ha jókat hallasz a másik dokiról, lehet, hogy érdemes átmenni hozzá... egy másik ismim is elpártolt Krisztinától..

Csilla!
holnapután kedden megyek vissza az eredményekért... viszont Kristóf péntekre lerobbant, alig tudtuk csillapítani a lázát, szinte egész éjjel fenn voltunk. Mára már jobban lett, de nincs étvágya...
A bioról: a férjem angolos társa utánakérdezett a bio dolognak. A helyzet e következő: a termelő bevisz egy marék földet, meg egy marék terményt, 300 E Ft-ért bevizsgálják, és kap róla egy papírt, hogy bio cuccai vannak. Innentől kezdve azt csinál vele amit akar... De biztos vannak lelkiismeretes árusok, akiknek lehet hinni...
A hiperaktivitásról: szerintem ennyi idős korban még nem igazán lehet eldönteni, hogy az lesz- e valakiből. Volt egy linkem erről, rákeresek majd, hátha megtalálom...és akkor beadom neked...
Egyébként Kristófnak is tetszik a játszótér, de mikor sok gyerek van, akkor inkább csak szemlélődik.. ő a mimózább fajta... a bölcsiben is az első időszakban hol kimarták, hol beleharaptak...

Jó éjt mindenkinek:
Zsu

Kép
Kép
 


Szia Zsu!

Holnap fog hívni az ismerősöm, hogy mit tudott meg Seres Andreáról. Ha jónak mondják, most bejelentkezek hozzá, aztán majd meglátom.
Nem tudom, mit csináljak, mert kedvelem Krisztinát, de nem szeretném, ha az utolsó hetekben kellene új orvost keresnem.
Petra

Kép
 
 


Szia Petra!
Teljes mértékben igazad van!! Sajnos nem tudom mit tennék a helyedben, de ha bíztató dolgokat hallassz a másik dokinőtől, akkor próbáld ki...

Csilla!
Ma voltam vissza a véreredményeimért, aszonta a doki, hogy tökéletesek!! Kristófon is péntek éjjel átment a láz, ma voltunk vele is kontrollon, egészsséges!!(lehet, hogy mégis jó az aloe vera???) Úgyhogy vasárnap indulhatunk nyaralni!!

Amúgy mindenkinél minden rendben??

Zsu

Kép
Kép
 


Új képet tettem a profilomba :-)))))
igaz, még májusban készült, de sztem jó... a háttér: Eger!

Kép
Kép
 


Zsuzsa!

Nem biztos, hogy lesz időm vasárnapig jönni, úgyhogy nagyon kellemes pihenést kívánok nektek! Érezzétek jól magatokat!

És hol kell megnézni a képeket?

Üdv: Csilla

Kép
 


Sziasztok!

Már nem tudom, ki ajánlotta Seres Andreát, de szeretném megtudni, hogy jelenleg rendel-e a kórházban, vagy magánrendelése van-e? Ha igen, hol?
Köszi előre is a segítséget.
Zsuzsa!
Én is nagyon jó pihenést kívánok nektek!
Petra

Kép
 
 


Petra!

Én mondtam, hogy a barátnőm jár hozzá és ő nagyon szereti. Most szeretnének kisbabát és nála akar maradni, szóval a bizalom az megvan. Korban ott lehet, mint Kriszta.
Van a kórházban is, a magánrendelése pedig a Tesco mögött vmelyik utcában.
Remélem, el tudod érni.

Szia!

Kép
 


Szia Csilla!

Köszi, holnap megpróbálok hozzá bejelentkezni a kórházba, már muszáj lenne valahova. Aztán meglátom, hosszútávon még nem döntöttem, mi legyen.
Petra

Kép
 
 


Sziasztok!
Köszi a jókívánságokatKép
Valszeg holnap már nem leszek, és csak aug 1-jén leszek először... vigyázzatok magatokra!!!
Zsu

Kép
Kép
 


Sziasztok!
NAGYON OFFFF
Itt vagyunk Rodoszon, megigertem a tesomnak, hogy irok haza melt, de nem enged be a freemail be, igy hat itt tudok csak nekik irni.... ne haragudjatok mar.... Puszilunk mindenkit innen, fotokkal jovok otthonrol!!!!

Szia Edi!
Nem is tom, hol kezdjem...annyi minden tortent velunk mar (mar 60 fotonal es fel ora videonal tartunk)
Vasarnap a repcsivel hamarabb erkeztunk, mert akkora szel volt, hogy 10 percet sporoltak a menetidobol. Taxiba ultunk, es mellesleg nem vagtak at minketKép de amilyen utakon jottunk, ugy dontottunk, hogy csak nem berlunk autot. A szalloda nagyon otthonos, klassz, kaja mindig van, bar volt egy kis afferunk, elso este kizavartak Misit az etterembol, mert nem volt eleg hosszu a nadragja... na meg kristof egyszer tusszentett es lefejelte a tanyert, kirepedt a szaja... de a kaja klassz, meg nem volt idonk megehezni...a szobaban van egy minibar, amit ket naponta toltenek, tele van kolakkal, vizzel, sorrel, ugyhogy Jozsinak visszuk haza a jo kis gorog sort!!
Kristof szinte egesz nap pelus nelkul van, bar ma 10 percenkent kellett szaladni vele, mert kakalnia kell allitolagKép
Elso nap annzi ideig volt a medencebe, hogz mar tiszta lila volt a szaja. Alig tudjuk kihalaszni az uszogumibol. Tegnap a tengerhez is lesetaltunk (kb 12-15 perc innen) ott is pancsiztunk. Na meg Misi kinezte, hogz hova turazzunk es tuzo napon kb 40 fokban ket ora hosszat sziklakra masztunk... itt kb 35 fotot keszitettunk..
Nagzon kozel van a buszmegallo, ma delutan bemegyunk Rodosz varosba, surun jarnak a buszok. Egzebkent itt vagyunk a falu kozpontjaban, minden este csavargunk, mar kineztuk, kinek mit veszunk ajandekbaKép
Ja, es dog meleg vanKép Kristof jol viseli magat, csak neha van egy kis hiszti...
Egyelore ennyi, ezt is piszok nehez volt begepelni, mert osszevissza vannak a billentyuk a mienkhez kepest... majd egz SMS-t eressz mar lecci, hogz olvastad es hogz mizu otthon...
pussz:
Zsu es a tobbiek

Kép
Kép
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

cron